עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

fortnite

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

#1 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎12/06/2018‏, ‎22:03

מישהו משחק? שוקל להתחיל אבל לא מוצא כל כך זמן.

תגידו זה נכון שהולך להיות תחרויות עם כסף, קראתי את זה איפשהו, אבל מעניין אותי אם באמת אפשר לעשות מזה משהו.

שיחקתי בPUBG בסמארטפון, וזה היה פשוט מוזר על ההתחלה ניצחתי שלוש מתוך שלוש (שלוש פעמים ברצף הגעתי למקום הראשון), זה לא שאני גרוע בדרך כלל אבל זו הייתה הגזמה, מחקתי את המשחק (גם בגלל שכל משחק הוא די ארוך בשביל סלולרי).

בקיצור אם למישהו יש תובנות אנא שתפו.

#2 Mushuu

Mushuu

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 236 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2018‏, ‎04:46

אחד המשחקים הפופולריים כרגע. לי היה יותר קשה לשחק בו, כל העניין של הבנייה קצת מעצבן, אז הפסקתי.

תנסה, מקסימום תאהב מקסימום לא.

לגבי תחרויות, לא יודע עד כמה זה בתחום ה-eSports, מאמין שיימצאו את הדרך להפוך את זה לספורט אלקטרוני.

n7wy6ge.gif

#3 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎13/06/2018‏, ‎21:07

השמועה אומרת שלפחות בהתחלה בPUBG אתה משחק נגד בוטים

https://kotaku.com/p...l-of-1823936661

#4 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎14/06/2018‏, ‎07:50

השמועה אומרת שלפחות בהתחלה בPUBG אתה משחק נגד בוטים

אם כך זה מסביר את ההגיון שניצחתי כמה פעמים.

שיחקתי בסלולרי במשחק אחר (נראה לי שהם שלו באטל רויאל, צריך לבדוק), והוא היה יותר קשה למרות שלאחר מספר ניסיונות הגעתי למקום הראשון.

מקווה בקרוב לשחק בפורטנייט במחשב, ואעדכן איך זה.

#5 מישמיש

מישמיש

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎16/06/2018‏, ‎01:10

אני חושב שאם המשחק מהנה לצפייה, אז יש לו פוטנציאל גדול להיות חלק מ-Esport.

יצא לי לראות את המשחק ואני באופן אישי לא מתחבר לכל העניין של הבנייה שנראה די מגוחך בעיני, אבל כמובן שזה עניין של טעם וכרגע, ממה שאני נתקל באינטרנט הוא 

בין המשחקי רשת הכי מדוברים בנתיים, כמובן שזה ישתנה בקרוב כשהמשחקים החדשים יצאו. הכל זמני בחיים.

#6 lemun

lemun

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 4 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2018‏, ‎20:08

מישהו משחק? שוקל להתחיל אבל לא מוצא כל כך זמן.
תגידו זה נכון שהולך להיות תחרויות עם כסף, קראתי את זה איפשהו, אבל מעניין אותי אם באמת אפשר לעשות מזה משהו.
שיחקתי בPUBG בסמארטפון, וזה היה פשוט מוזר על ההתחלה ניצחתי שלוש מתוך שלוש (שלוש פעמים ברצף הגעתי למקום הראשון), זה לא שאני גרוע בדרך כלל אבל זו הייתה הגזמה, מחקתי את המשחק (גם בגלל שכל משחק הוא די ארוך בשביל סלולרי).

בקיצור אם למישהו יש תובנות אנא שתפו.

ערב טוב, בפאבגי(לאנדרואיד) בהתחלה לפחות ב50 משחקים הראשונים שלך אתה משחק מול בוטים.
לגבי השאלה: לא אתה ככל הנראה לא תזכה בכסף מלשחק בfortnite. לצערי ולצער כולנו, רק הסטרימרים הגדולים או שחקנים שהוכיחו את עצמם בכמות מרובה של נצחונות והריגות יזכו להזדמנות להשתתף בטורניר Fortnite.
אני מאוד מחבב את המשחק ואף שיחקתי מהעונה הראשונה וכן אמליץ לך להתחיל לשחק אם אתה מעוניין במשחק שמשלב פאבגי ומיינקראפט.

#7 מנדליקו

מנדליקו

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎20/08/2018‏, ‎23:41

אני דווקא יותר התחברתי ל-PVE שלהם (האיזור בתשלום). ה-Battle Royal פחות התחברתי לזה..

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים