עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

PartnerTV - מתחרה רביעית בשוק הטלוויזיה

• אנא התחבר בכדי להגיב
128 תגובות לנושא זה

#1 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎26/06/2017‏, ‎13:34

אחרי מונופול חברות הכבלים שקם לפני 27 שנים, אליו הצטרפה yes לדואופול השידורים לפני 17 שנים והשירות האינטרנטי סלקום TV שקם לפני שנתיים וחצי - מחר יושק שירות הטלוויזיה PartnerTV של פרטנר. ההשקה מסמלת את המעבר הסופי של שוק התקשורת בישראל לארבע קבוצות תקשורת מרכזיות.

פרטנר ניסתה בשנים האחרונות להשיג עוגנים משמעותיים לשירות הטלוויזיה שלה ובכל פעם שהיא ניסתה - היא חטפה שבעתיים.

היא ניסתה לרכוש ליגות ספורט משמעותיות, בהן כמובן הליגות הישראליות, דבר שגרם לעליית מחירים בשוק ולדרישת מחיר גבוהה יותר מצד ערוצי הספורט.

היא ניסתה להגיע להסכם בלעדי עם HBO אבל HOT וסלקום חטפו לה את המהלך.

היא ניסתה להגיע להסכם הפצה עם נטפליקס וגם הפעם HOT חטפה לה את הקלף.

נראה שהחברה שהכי רצתה להשיק שירות טלוויזיה, עוד לפני עידן ועידנים אי שם בשנת 2008, לא באמת הצליחה לכבוש יעד משמעותי. הרי אם היה לה משהו טוב להציע היא הייתה מציעה אותו מזמן. נראה שעצם ההשקה כעת היא סוג של חוסר ברירה כי ללא פתרון של טלוויזיה וחבילת טריפל וקואטרו היא לא תשרוד בשוק.

הפרטים המלאים - בהשקה מחר.

#2 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎26/06/2017‏, ‎13:37

מה ידוע לנו שיהיה בשירות?

ממיר אנדרואיד

נטפליקס

ערוצי ספורט5, ערוץ הילדים, ערוץ הומור של טדי הפקות, ערוץ הכוכבים עם תוכניות לגיל הרך וערוץ FOX News.

נראה שפרטנר לא תשיק שירות בסיסי כמו שסלקום השיקה בהתחלה (ערוצי עידן+ ו VOD מצומצם) אלא ישר תעלה עם חבילת ערוצים מכובדת וכמובן VOD משלהם וגם נטפליקס.

#3 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎26/06/2017‏, ‎15:50

יש הרבה שאלות פתוחות שנקווה לקבל אותן בהשקה:

1. איזה מכשיר מדובר? היה דיבור על שיתוף פעולה עם גוגל (שלדעתי זו חרטה), אז אולי יהיה מכשיר חדש שעדיין אנחנו לא מכירים בשוק. או שזה יהיה השאומי מי בוקס (שהוא מכשיר מצויין אם מוסיפים לו מתאם רשת קווי)....ואם זה היה מכשיר חדש מה הוא יהיה שווה? 

2. האם התשלום על המכשיר יהיה כמו ממיר סלקום שבסוף התקופה פשוט מחזירים את הממיר, או כמו השאומי והאפל TV שמשלמים 29 שקל ל36 חודשים שמקוזזים במידה ונשארים בשירות (שזה דיי מגוחך בהתחשב בזה שאפשר היום להביא את המי בוקס ב200 שקל עד הבית כל עוד הוא לא נעצר במכס)

3. התשלום? לדעתי 99 שקל לפחות, קשה להאמין שהם יעלו על זה ואני מקווה שהם יעשו את זה בפחות (היה ניחוש של כמה שזה יהיה 49-69, תלוי אם זה יהיה עם נטפליקס או לא)....

4. איכות השידורים? האם סוף סוף נקבל טלויזיה עם סאונד 5.1 ? אם אעשה חשבון של נטפליקס דרך פרטנר, האם אני אקבל את אותן אכויות? (סאונד DD+ 5.1, תמונה 4K או לפחות 1080p), כרגע מה שמונע ממני ממש להשתמש בסלקום TV זה איכות סאונד (או המחסור באיכות הזו).

5. האם יתאפשר הורדה של האפליקציה למכשירים תומכים אחרים? או שנצטרך בדרך לא דרך להשיג את הAPK (שנקווה שלא יהיו הגנות לזה) ולהתקין על מכשירים קיימים, שאם הם לא יעשו את זה, זו פשוט יריה ברגל. האם בכלל פרטנר תתמוך במכשירי APPLE, כרגע לא היה דיבור על זה בכלל....

6. כמה מכשירים ניתן לצפות על מנוי אחד? האם זה יהיה כמו בסלקום, שממיר אחד בחינם והשאר בתוספת תשלום, ועם אופציה ל4 מכשירים נוספים דרך אפליקציה...

אני כרגע עם נטפליקס שלי שמשותף עם אחי, ההורים שלי ואחותי (מנוי 4 מסכים), ועם סלקום של ההורים שלי. את פרטנר אני אנסה ישר עם ההשקה בתקווה שהם יאפשרו פשוט להוריד את האפליקציה ולהירשם לשירות... אם השיתוף פעולה שלהם עם נטפליקס יהיה באיכות שאני מקבל ישירות מנטפליקס, אז אני כנראה אתנתק מנטפליקס ואשתף את המשפחה בחשבון הפרטנר (בתקווה שהוא יאפשר כמה מכשירים בו-זמנית)...

מחכה בקוצר רוח להשקה :)

#4 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎09:49

מחיר לחבילת הבסיס 69 ש"ח

מחיר לחבילת הבסיס + נטפליקס 89 ש"ח

מחיר לחבילת טריפל 129 ש"ח

מחיר לחבילת טריפל + נטפליקס 149 ש"ח

הממיר הוא אנדרואיד פתוח תומך 4K וכולל אפשרות catch up של תוכניות עד שבועיים אחורה.

רשימת הערוצים + התכנים ב VOD הרגיל (לא נטפליקס):

DDT8H3mW0AAb3cN.jpg

#5 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎09:52

לצערי על כמעט כל השאלות שלי אין עדיין תשובה.. אני אתחבר אליהם לניסיון ברגע שהם יהיו זמינים, בשביל להבין מי נגד מי.

#6 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎10:23

http://www.ynet.co.i...4981459,00.html

הכתבה עונה על חלק מהשאלות..

#7 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎12:03

המחיר של 69 ש"ח הוא מחיר קבוע ולא מבצע לשנה אחת.

הזמנת ממיר נוספת תעלה 29 ש"ח לכל ממיר.

לכל מנוי תהיה גישה לעד חמישה ממירים / מכשירי סלולר. השירות ירוץ על Android TV ויהיה ניתן להתחבר ללא ממיר למי שכבר יש לו מכשיר מתאים.

בטריפל של ה129 ש"ח מקבלים אינטרנט 40 מגה בתשתית בזק וקו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה. אחרי השנה המחיר יעלה ל 149 ש"ח.

כל ההקלטות לא ישמרו על המכשיר אלא בענן. כל לקוח יכול לשמור 500 שעות הקלטה.

כרגע כל ערוצי הספורט בחינם לחצי שנה ואחר כך יהיה צורך להוסיף תשלום.

השידורים עוברים בצורה מלאה על גבי האינטרנט. כל ערוץ שקיים ב HD ישודר ב HD.

#8 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎15:11

לגבי כלל השירותים מהסוג הזה; אם אין תשתית אינטרנט טובה מספיק כל העסק הופך למגמגם.

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#9 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎16:16

השירות יחל לפעול בסוף חודש יולי. החבילה המשולבת של נטפליקס רק בספטמבר.

#10 RaisingShit

RaisingShit

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Sync
  • 297 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎16:22

נכון לעכשיו זה פחות משתלם
ברגע שלנטפליקס יהיו יותר דברים להציע זה יהיה משתלם

#11 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎16:29

לגבי כלל השירותים מהסוג הזה; אם אין תשתית אינטרנט טובה מספיק כל העסק הופך למגמגם.

עובד מצויין גם עם 15 מגה (עדיפות היא לפחות 40 מגה, אבל גם 15 מספיק לממיר אחד)

אם יש לך בעיות של תשתית באינטרנט אז זה באותה מידה יכול לעבוד גרוע עם הוט.

בהתחשב בזה שברוב האזורים בארץ יש לפחות 40 מגה, אז לא אמורה להיות בעיה. יש מקומות ללא תשתית, בודדים, ששם גם ככה רק YES רלוונטית. 

#12 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎16:59

אבל הוט לא מעבירים את הערוצים או ה-VOD שלהם על האינטרנט הביתי שלך...

#13 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎18:00

נראה שווה לסטודנטים עניים כמוני.

#14 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2017‏, ‎22:24

נראה לי שגם ב yes לא היו מוכנים למחיר הזול במיוחד של חבילת הבסיס של פרטנר - 69 שקלים.

ב yes עובדים בשנה האחרונה על מוצר טלוויזיוני נפרד תחת השם StingTV שיציע חבילת ערוצים דומה לסלקום ופרטנר רק עם עושר תכנים גדול יותר על בסיס ההסכמים הקיימים של yes. איפה העוקץ (pun intended)? הם תכננו לגבות מחיר פרימיום גבוה במיוחד על שירות ה VOD.

איך אפשר למכור את הערוצים של yes בזול? פשוט ע"י ביטול שירות הלקוחות - הכל ייעשה דרך האינטרנט. בלי מוקדנים, בלי טכנאים ועם ממיר אנדרואיד 4K.

ב yes כנראה בנו על חבילות בעלות של 89-99 בסלקום ופרטנר לכן הם היו יכולים להציע חבילה ב 119 או 129 שקלים (ועל זה להוסיף עוד עלויות של ערוצי ספורט ו VOD) אבל עם כמות ערוצים איכותיים גדולה הם היו יכולים לכבוש את "שוק הפרימיום של הטלוויזיות הזולות". כנראה שעכשיו עם תג מחיר שנחתך בכמעט 50% הם יצטרכו לעשות חושבים.

#15 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎07:10

אענה על השאלות ממה שהצלחתי להבין מכמה כתבות ברשת:

יש הרבה שאלות פתוחות שנקווה לקבל אותן בהשקה:

1. איזה מכשיר מדובר? היה דיבור על שיתוף פעולה עם גוגל (שלדעתי זו חרטה), אז אולי יהיה מכשיר חדש שעדיין אנחנו לא מכירים בשוק. או שזה יהיה השאומי מי בוקס (שהוא מכשיר מצויין אם מוסיפים לו מתאם רשת קווי)....ואם זה היה מכשיר חדש מה הוא יהיה שווה? - נראה שמדובר במכשיר של LG בעל יכולות 4K (אין להם ערוצים כאלו, מלבד נטפליקס), המכשיר הוא מכשיר אנדרואיד TV לכל דבר, כלומר ניתן להגיע לחנות האפליקציות ולהתקין איזו אפליקציה שאתם רוצים, כולל סלקום TV, קודי, PLEX ועוד.... ממה שראיתי המכשיר כולל יציאת אנטנה (שלא תהיה בשימוש כרגע כי כל שידורי העידן פלוס הם דרך האינטרנט), ויציאת רשת.

2. האם התשלום על המכשיר יהיה כמו ממיר סלקום שבסוף התקופה פשוט מחזירים את הממיר, או כמו השאומי והאפל TV שמשלמים 29 שקל ל36 חודשים שמקוזזים במידה ונשארים בשירות (שזה דיי מגוחך בהתחשב בזה שאפשר היום להביא את המי בוקס ב200 שקל עד הבית כל עוד הוא לא נעצר במכס) - הממיר שלהם הוא כמו של סלקום מבחינת תשלום, מקבלים ממיר ראשון כחלק מהתשלום החודשים, כל מכשיר נוסף יעלה 29 שקל בחודש. כשמתנתקים מחזירים את המכשיר לפרטנר.

3. התשלום? לדעתי 99 שקל לפחות, קשה להאמין שהם יעלו על זה ואני מקווה שהם יעשו את זה בפחות (היה ניחוש של כמה שזה יהיה 49-69, תלוי אם זה יהיה עם נטפליקס או לא).... - אני אחזור על מה שדניאל אמר והוסיף כמה פרטים:

תוכנית הטלויזיה: 69 ש"ח בחודש

דאבל (אינטרנט+טלויזיה): 129 ש"ח בחודש - אינטרנט 100 מגה.

טריפל (אינטרנט+טלויזיה+טלפון): 129 ש"ח בחודש - אינטרנט 40 מגה.

כל ממיר נוסף יעלה 29 ש"ח נוספים בחודש.

הוספת השירות של נטפליקס תהיה 20 ש"ח בחודש לחבילת הביניים של נטפליקס (2 מסכים + HD) ועוד 5 ש"ח לחבילת ה4K שלהם (4 מסכים + 4K)

4. איכות השידורים? האם סוף סוף נקבל טלויזיה עם סאונד 5.1 ? אם אעשה חשבון של נטפליקס דרך פרטנר, האם אני אקבל את אותן אכויות? (סאונד DD+ 5.1, תמונה 4K או לפחות 1080p), כרגע מה שמונע ממני ממש להשתמש בסלקום TV זה איכות סאונד (או המחסור באיכות הזו). - נכון לרגע זה לא ראיתי בשום מקום דיבור על איכות הסאונד. לגביי נטפליקס אז מקבלים את אותה חוויה דרך הממיר של פרטנר לפחות בכל הנוגע לתמונה, כי המכשיר שלהם מסוגל להריץ 4K, לגבי הסאונד עדיין לא ידוע עם המכשיר הוא בעל יכולות פענוח של פורמטי הסאונד החדשים או הישנים (סביר להניח שכן, בימינו זה לא משהו מסובך), דרך נטפליקס אני מניח שנקבל סאונד 5.1 DD+, דרך קודי סביר להניח שגם, דרך פרטנר, (בVOD לפחות) עדיין העניין לא ברור.

5. האם יתאפשר הורדה של האפליקציה למכשירים תומכים אחרים? או שנצטרך בדרך לא דרך להשיג את הAPK (שנקווה שלא יהיו הגנות לזה) ולהתקין על מכשירים קיימים, שאם הם לא יעשו את זה, זו פשוט יריה ברגל. האם בכלל פרטנר תתמוך במכשירי APPLE, כרגע לא היה דיבור על זה בכלל.... - ניתן יהיה להוריד את האפליקציה לכל מכשירי האנדרואיד (כולל אנדרואיד TV כמובן) ולכל מכשירי הiOS מלבד האפל TV, שתקבל תמיכה בהמשך.

6. כמה מכשירים ניתן לצפות על מנוי אחד? האם זה יהיה כמו בסלקום, שממיר אחד בחינם והשאר בתוספת תשלום, ועם אופציה ל4 מכשירים נוספים דרך אפליקציה... - 5 מכשירים כמו בסלקום (כשהממיר הראשון נכלל בתוך ה5, מה שאומר ממיר + 4 מכשירים ניידים או סטרימרים)

אני כרגע עם נטפליקס שלי שמשותף עם אחי, ההורים שלי ואחותי (מנוי 4 מסכים), ועם סלקום של ההורים שלי. את פרטנר אני אנסה ישר עם ההשקה בתקווה שהם יאפשרו פשוט להוריד את האפליקציה ולהירשם לשירות... אם השיתוף פעולה שלהם עם נטפליקס יהיה באיכות שאני מקבל ישירות מנטפליקס, אז אני כנראה אתנתק מנטפליקס ואשתף את המשפחה בחשבון הפרטנר (בתקווה שהוא יאפשר כמה מכשירים בו-זמנית)...

מחכה בקוצר רוח להשקה :)

כאן תוכלו לראות את הממיר בפעולה:

https://www.geekster...rtner-tv-launch

מה שניתן להבין מהסרטונים בכתבה:

נראה כאילו פרטנר תשיק מוצר הרבה יותר שלם מאשר סלקום, שבכל הנוגע לממשק ונוחות שימוש ממש מאחור.

פרטנר ראו את סלקום ולמדו מהטעויות שלהם, זה ישמע מצחיק אבל קיבלתי הרבה תלונות על הדברים האלו כשהייתי טכנאי של סלקום:

1. ניתן להעביר ערוצים בעזרת המספרים על השלט

2. יש שעון בקדמת הממיר

3. ניתן לחפש תכנים באמצעות מקלדת או בעזרת החיפוש הקולי ( נראה שהם ביצעו אינטגרציה מושלמת עם האנדרואיד TV, מה שלמשלם נטפליקס לא עשו, שזה מרשים מאוד), חיפוש אצל סלקום נראה כרגע בגדר חלום. איך פיצ'ר כל כך בסיסי לא קיים בסלקום רק השם יודע... פשוט טמטום לשמו.

4. ניתן להמשיך צפיה מכל מקום ממש כמו נטפליקס וPLEX, אם לדוגמא התחלת לראות פרק בסדרה בדרך מהעבודה לבית, הגעתם לבית, פתחתם את הטלויזיה, תוכלו להמשיך לראות מאותה שניה גם בטלויזיה.

יש עוד המון שאלות פתוחות מבחינתי. אבל נראה כאילו בכל הנוגע לממשק וחווית משתמש, פרטנר שיחקו אותה בגדול ועשו בית ספר לסלקום (לגביי הוט ויס אני לא יודע כי אני לא לקוח שלהם כבר שנים)

אני מאוד מקווה שאני בין ה5000 הראשונים לנסות את המוצר, אם זה באמת יקרה אני אעדכן בכמה יותר מידע שאוכל. 

• d1f2, אבי ד ו zahi0 אוהבים את זה

#16 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎09:42

#17 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎17:52

אנקדוטה:

מי שישים לב בסרטון ההכרזה (דקה 18:23 בסרטון הימני בהודעה מעליי) כשעוברים לאפליקציות אפשר לראות את אפליקציות המוסיקה Spotify ו Deezer שכמובן לא זמינות בישראל בגלל חברות התקליטים המזדיינות.

למה זה? יש לפרטנר משהו לספר לנו? פרטנר סתם עילגים שלא השקיעו בהדגמה ובממיר ואפילו לא טרחו למחוק את האפליקציות האלה?

#18 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎18:29

לא רק שהם עילגים, הם אפילו לא הורידו את זה מחנות האפליקציות אלא התקינו apk ישן.. כי האפליקציה העדכנית היא עם לוגו שחור.

#19 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎19:25

בעוד שאנחנו רבים על שערוץ 2 ישדר בHD (אפילו ב720p המיושן), ורבים שיהיה סוף סוף בארץ שידור עם סאונד 5.1 פשוט של DD....נטפליקס כבר מתחילה לשדר ב4K עם דולבי אטמוס....

http://www.flatpanel... in Dolby Atmos

מזל שאנחנו בירת הטכנולוגיה העולמית ונמצאים מאחורה בתשתיות אינטרנט ואיכות טלוויזיה מלפני 2 עשורים...

#20 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2017‏, ‎20:48

אנקדוטה:

מי שישים לב בסרטון ההכרזה (דקה 18:23 בסרטון הימני בהודעה מעליי) כשעוברים לאפליקציות אפשר לראות את אפליקציות המוסיקה Spotify ו Deezer שכמובן לא זמינות בישראל בגלל חברות התקליטים המזדיינות.

למה זה? יש לפרטנר משהו לספר לנו? פרטנר סתם עילגים שלא השקיעו בהדגמה ובממיר ואפילו לא טרחו למחוק את האפליקציות האלה?

בוא נאמר את האמת - למי שבאמת רוצה, השירותים האלה כן זמינים..

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים