עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מיליון דרכים להתפגר - לא "טד", אבל גם לא כזה גרוע||ביקורת סרט

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

#1 ~Moshe~

~Moshe~

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• Q-Subber
  • 7,777 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2014‏, ‎01:18

e9akaw.jpg

קראתי על הסרט הזה רק ביקורות רעות, ודווקא בגלל זה החלטתי ללכת.
הסרט מגולל את סיפורו של רועה צאן (מקפארלן) חנון במערב הפרוע שלא יודע לירות , המתאהב באשתו (שרליז ת'רון) של הרוצח הכי אכזר במערב (ליאם ניסן).
הסרט מתחיל בקרדיטים שאורכים כשתי דקות, על צילומים מרהיבים של נוף המערב ומוזיקה אותנטית של סרטי המערב הפרוע.
נתחיל עם החלק הטוב של הסרט - סת' מקפארלן מראה לנו שוב שהוא שואף תמיד כמה רמות מעלה - שוב הוא מפיק, כותב, מביים ומשחק בסרט שלו.
בימוי שאפתני ביותר ומוזיקה בומבסטית נהדרת סטייל סרטי מערבונים, ועלילה חביבה ומקורית למדי - סרט על המערב הפרוע מהצד האחר, החנונים במערב הפרוע. (שקט, אני יודע שהיה את "אוכפים לוהטים")
הסרט קצת זיגזג בין קטעי מערב פרוע אמיתיים נטולי בדיחות, לבין רפרנסים שונים (אפילו 2 קריצות לטד, בעקיפין), הופעות אור, וגם מספר Cutaways כמובן, שמאפיינים את סת', ובל נפסח על הגסויות המטורפות.
הסרט נע בין בדיחות שבהן אתה בוכה מצחוק, לבין בדיחות שאתה בוכה כמה שהן לא מצחיקות, אלו בדיוק הרגעים שסת' מקפרלן קצת מתבלבל ולא מבין -
אתה לא עושה סרט אנימציה, זה לא פאמילי גיא, בדיחות פלוצים, קקי ופיפי בפיצ'ר "מאוייש" הופכות אותך לאדם סנדלר. ואת זה אף אחד לא רוצה שיקרה.
אז כן, שונא בדיחות כאלה, כי הן מורידות מהצופה, וגורמות לו להרגיש מטומטם - אם כי אחד או שניים היו במקום, מול מספר לא מבוטל שהייתי מעיף לכל הרוחות, כי סת' יודע יותר טוב מזה.

בסרט יש מספר רגעים בלתי נשכחים וקורעים מצחוק (שיר השפם!), כולל הופעה נהדרת של ניל פטריק האריס,
מול מספר קטעים מיותרים ומתישים.
אין ספק ש"מיליון דרכים" הוא לא טד ולא פאמילי גיא, והיה צריך להתקצר באיזה רבע שעה, אבל הוא מיוחד.
העלילה נחמדה, בדיחות סבבה, ויזואליות נהדרת, אנימציה משעשעת, וכרגיל, כמה דאחקות שרק סטלנים יבינו.

ציון: 6/10,
אז נכון - לא כל הקטעים עובדים, כמה מהגאגים הטובים ביותר היו בטריילר,
וכמה מהסצינות היותר טובות בסרט -  הן דווקא אלו הלא קומיות,
אבל בכל זאת הייתי ממליץ לראות אותו בקולנוע כשמחפשים צחוקים, ולו רק כדי לזכור לסת' חסד נעורים.
אז תצפו, בעיקר עם איזה חבר סטלן.
ולא עם חברה.
אלא אם היא סטלנית וזורמת.
ולא איזו מיונזית מתה.

ונחכה בשקיקה לטד 2 ב-2015!!!

vP2tUvM.gif

#2 sagi1984

sagi1984

מעריץ מספר 1 של ג'ון ווין

• ותיקים
  • 3,079 הודעות

נכתב ב- ‎07/06/2014‏, ‎08:50

הסרט הזה צולם באחד הימים שהייתי בעמק המונומנטים באריזונה / יוטה ביולי 2013, ראיתי את הסט והשחקנים לכמה דקות עד שעלינו לסיור ג'יפים במקום, הנהג האינדיאני משבט הנוואחו אמר לי שמצלמים פה סרט במשך 3 ימים והיום היום האחרון לצילומים, בכיכובו של ליאם ניסן, והסרט נקרא מיליון דרכים למשהו... (לא זוכר בדיוק את ההמשך) ואז הוא שאל אותי אם ראיתי את הסרט הפרש הבודד שעכשיו בקולנוע משודר ושצולם לפני שנה בדיוק פה במקום בכיכובו של ג'וני דפ? אז אמרתי לו שעוד לא ושאני מחכה שייצא הבלוריי ואז אני אראה אותו ושסיימנו את הסיור וירדנו מהג'יפ אז ראינו את הקרוונים עוזבים בדיוק.

ולנושא:

תודה על הביקורת משה, עשית לי חשק לראות.

• ~Moshe~ אוהב את זה
תמונה שפורסמהתמונה שפורסמה
ג'ון וויין מלך המערבונים של כל הזמנים!!!
תמונה שפורסמה

#3 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎08/06/2014‏, ‎09:25

צחקתי פעמיים בערך בכל הסרט. נתחיל מזה שהפס קול על הפנים.

הוא ניסה להכניס כל מיני אלמנטים ובדיחות ראנדומליות בסגנון פאמילי גיי וזה פשוט לא זה.

הרעיון בכלליות נחמד, אבל באמת שיחסית לקאסט שהוא הביא זה חרא סרט.

אגב, שכחתי לציין שהסרט קיצ'י לאללה.

#4 avihai23

avihai23

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎08/06/2014‏, ‎11:29

אני נהנתי מכל דקה.

אם אתה מסתכל על היוצר אתה בא עם המחשבה שתראה סרט לא רגיל עם בדיחות כאלה...

חח מה גם שאהבתי מאוד את הנופים המוגזמים שהוא הכניס... אבל שוב, זה סתלבט שלו ומי שאוהב את היוצר יאהב את הסרט.

• ~Moshe~ אוהב את זה

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים