עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

יש בפורום חסימה לקודים מסוימים?

• אנא התחבר בכדי להגיב
13 תגובות לנושא זה

#1 סוויפט

סוויפט

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 293 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2014‏, ‎17:08

היי,

ניסיתי לבדוק אם ניתן לפרסם כאן שיר שלא מאתר YouTube, אבל זה לא צלח.

יש מצב שאחד מהקודים (למטה) יוכלו להציג את הנגן בפורום הזה, או שאין ולא תהיה תמיכה לכל המגיע מאתר Soundcloud?

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/82917383&amp;color=ff6600&amp;auto_play=false&amp;show_artwork=true"></iframe>
[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/82917383" params="color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true" width="100%" height="166" iframe="true" /]
https://soundcloud.com/roul-and-doors/hardsoul-song-for-unity-roul 

- איכות הסאונד באתר Soundcloud היא טובה בהרבה מאשר ב-Youtube.

- ב-Soundcloud אין פרסומות לפני כל שיר.

*אם זה בר-ביצוע ולא ידעתי אז עדכנני.

#2 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2014‏, ‎18:27

אתה לא יכול לשים קודי HTML במערכות פורמים (אלא אם כן המנהלים איפשרו את זה)....אנשים יכולים להשתמש בזה לרעה ולהוציא מידע מהמשתמשים...ועוד כל מני דברים יצירתיים..

מה שאפשר זה לבקש מההנהלה זה לשים איזה פלאגין או מה שזה לא יהיה שיאפשר לשים שירים מסאונדקלאוד, כפי שעושים עם יוטיוב...

• סוויפט אוהב את זה

#3 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2014‏, ‎18:32

איכות האודיו בסאונדקלאוד היא 128kbps שזה ממש לא שונה מהאיכות 128kbps AAC שיש בסרטוני youtube שהם 720P ומעלה.

#4 סוויפט

סוויפט

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 293 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2014‏, ‎19:55

איכות האודיו בסאונדקלאוד היא 128kbps שזה ממש לא שונה מהאיכות 128kbps AAC שיש בסרטוני youtube שהם 720P ומעלה.

לא תמיד יש ב-YouTube איכות 720p ומעלה, ואני חושב שבאתר זה תקף לגבי איכות הוידאו ולא הסאונד. אפשר להתכתב על זה עד מחר...

אבל אני אומר לך בלב שלם (וניסיון אישי) שאיכויות הסאונד נשמרות טוב יותר באתר Soundcloud ולכן עמיתיי האמנים ועוד רבים אחרים משלמים מכספם כדי לפרסם דווקא שם ולא באתר חינמי כמו YouTube.

#5 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2014‏, ‎20:33

לא תמיד יש ב-YouTube איכות 720p ומעלה, ואני חושב שבאתר זה תקף לגבי איכות הוידאו ולא הסאונד. אפשר להתכתב על זה עד מחר...

אבל אני אומר לך בלב שלם (וניסיון אישי) שאיכויות הסאונד נשמרות טוב יותר באתר Soundcloud ולכן עמיתיי האמנים ועוד רבים אחרים משלמים מכספם כדי לפרסם דווקא שם ולא באתר חינמי כמו YouTube.

תסתכל בטבלה כאן: http://en.wikipedia....lity_and_codecs ואני מתקן את עצמי: איכות האודיו היא 192kbps.

אין ספק שהאיכות ההתחלתית ב soundcloud טובה יותר כי האודיו מקודד שם מקבצי WAV ולא מקבצי MP4 שהותאמו להעלאה ליוטיוב. בשורה התחתונה האיכות שהגולשים שומעים היא 128kbps. יש הרבה אנשים שמשתמשים ב soundcloud בחינם. אלה שמשלמים זה רק כדי שיורידו מהם כמה מגבלות על העלאה.

#6 סוויפט

סוויפט

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 293 הודעות

נכתב ב- ‎20/01/2014‏, ‎17:45

תסתכל בטבלה כאן: http://en.wikipedia....lity_and_codecs ואני מתקן את עצמי: איכות האודיו היא 192kbps.

אין ספק שהאיכות ההתחלתית ב soundcloud טובה יותר כי האודיו מקודד שם מקבצי WAV ולא מקבצי MP4 שהותאמו להעלאה ליוטיוב. בשורה התחתונה האיכות שהגולשים שומעים היא 128kbps. יש הרבה אנשים שמשתמשים ב soundcloud בחינם. אלה שמשלמים זה רק כדי שיורידו מהם כמה מגבלות על העלאה.

אני לא צריך טבלאות כדי לדעת/להבין מה קורה בשטח ומה אני שומע ברמקולים שלי באולפן הביתי, אך תודה בכל זאת.
המשתמשים החינמיים ב-Soundcloud הינם ברובם מאזינים או יוצרים מתחילים. מעליהם יש יוצרים וותיקים, אומנים מוכרים, חברות תקליטים, מועדונים וליינים נחשבים. כל אלה כן משלמים ולא רק בגלל הנפח (120 דק') או הגבלת הורדה (עד 100), אלא מסיבה אחת פשוטה: המוזיקה היא חייהם. והברחבה: הסאונד נפגע פחות (עד-כדי בלתי מורגש). באתר Soundcloud ניתן לפרסם סטים של יותר משעתיים והסאונד עדיין ישאר באיכות מעולה.
בנוסף לכל זה, באתר YouTube אתה יכול למצוא קליפים שהוקלטו לפני שנים כשאיכות השידור היתה על-הפנים ולרוב התכנים שם עוברים הרבה ידיים עד שהם מגיעים למאזין. לעומת זאת ב-Soundcloud רוב הקבצים מגיעים הישר מהיוצר או מחברת התקליטים, אך כמובן ישנם משתמשים לא בעלי זכויות שמפרסמים קבצים (ברובם נחסמים די במהרה ע"י האתר) ועדיין רוב הסיכויים שהקובץ הועתק מדיסק למחשב או ירד חוקית מאתר הלייבל ואז הופץ ברשת ומצא דרכו ל-Soundcloud. קח בחשבון שהמרה של קובץ סאונד מאיכות 320kbps ל-192, 128 או אפילו ל-96 היא לא בהכרח מורגשת למאזין. אתה מוזמן להוריד כאן את הדוגמאות שהכנתי לך במיוחד, להאזין ולהבין במה מדובר. המרה של קובץ וידאו כן פוגעת באיכות הסאונד בטווח שהצגתי לפניך ובפרט כשמשתמשים שלא מבינים בתחום הוידאו/סאונד מחליטים ליצור וידאו-קליפ ול-YouTube, ולא חסר כאלה.

עכשיו, את הנושא הזה פתחתי כדי לדעת אם תהיה אפשרות לראות כאן את הנגן, לא כדי להיכנס לתורת הסאונד באתרי אינטרנט ומגרעותיו.
*במידה ובאמת חשוב לך להמשיך ואתה רואה בזה כמשהו נחוץ, אנו יכולים להמשיך את הדיון הדי לא נחוץ הזה בפרטי.

#7 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2014‏, ‎12:23

שמע דיוויד אתה מביא פה מלא עובדות והכל יפה על הנייר, אבל משd1f2 אומר קדוש. =]

• d1f2, Nikita ו סוויפט אוהבים את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#8 סוויפט

סוויפט

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 293 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2014‏, ‎13:51

שמע דיוויד אתה מביא פה מלא עובדות והכל יפה על הנייר, אבל משd1f2 אומר קדוש. =]

לגמרי קדוש. smileys-praying-742234.gif

#9 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎22/01/2014‏, ‎01:54

אבדוק הוספת תמיכה ב-SoundCloud לקראת הסופ"ש (קצת חופש מהעבודה).

תעשה טובה ותזכיר לי... (הקפצת הנושא או בה"פ)

• סוויפט אוהב את זה

#10 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎22/01/2014‏, ‎02:14

סופרב, למה שלא על הדרך תוסיף כמו אז שאם מישהו מגיב פעמיים ברצף זה עורך לו את ההודעה...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#11 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎22/01/2014‏, ‎02:27

כיבו את זה בכוונה. נראה לי כדי לשחזר את ההודעות בפורום. (המשתמש "שחזור הפורום" היה צריך להפריד כל הודעה והודעה)

גם זה יבדק.

#12 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎22/01/2014‏, ‎09:47

האמ עדכונים אחרונים האמ

חחח סתם סתם יותר מדי לסופ"ש אחד

#13 Superb

Superb

רציני? 10,000 הודעות!?

• Q-Fame
  • 17,865 הודעות

נכתב ב- ‎31/01/2014‏, ‎22:19

נוסף לפורום.

פשוט לרשום את כתובת השיר.

לדוגמה, בנ"ל רשמתי:

https://soundcloud.com/poochitang/chip-la-la-la-cover

וזה תורגם לנגן שאתה רואה. כמו ב-YouTube כאן בפורום.

• d1f2, dvodvo123, quicki ו-7 אחרים אוהבים את זה

#14 סוויפט

סוויפט

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 293 הודעות

נכתב ב- ‎31/01/2014‏, ‎23:09

איך עליך, נסיך. תענוג איתך.   :chilling:

תודה רבה!!! 

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים