עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מעבר לשרת חדש ולכתובת חדשה

• הנושא נעול הנושא נעול
תגובה אחת לנושא זה

#1 Godfather

Godfather

GoodFella

• Q-Fame
  • 6,775 הודעות

נכתב ב- ‎21/08/2013‏, ‎15:06

גולשים יקרים,

כידוע לכם, בחודשים האחרונים פעילות הפורום הייתה רצופת תקלות ובעיות טכניות, והפורום היה נופל כל שני וחמישי.
הבעיות נבעו מחוסר גישה לניהול האתר, ואי לכך - חוסר יכולת לטפל בתקלות.
עקב חוסר הגישה הזו, נאלצנו לעבור לכתובת חדשה. הפורום כעת פועל על שרת טוב ואמין יותר שלא אמור לעשות בעיות (ואם יהיו - הן יטופלו במהרה).

חוסר הגישה נבעה מהשתלטות של חבר צוות לשעבר על הפורום (זו הסיבה שההודעות על הכתובת החדשה נעלמות מהפורום הישן).

את ההודעות בפורומים מ-3 השבועות האחרונים (1-21/08) שחזרנו ע"י העתקה ידנית, אך את ההודעות הפרטיות מהתקופה הזו אין באפשרותנו להעביר. עמכם הסליחה.

הפורום בכתובת הישנה ייסגר בימים הקרובים. עד אז אנו מבקשים מכם לא לגלוש שם ולא לכתוב שם - כל מידע שייכתב שם לא יעבור לפורום החדש.

המשך גלישה מהנה!
צוות Qsubs
:qhug:

• Shlomi26, avrahamcool, CLIPSE ו-8 אחרים אוהבים את זה

"אני לא יכול להשתנות! אני כמו זיקית - תמיד לטאה!"
-טרייסי ג'ורדן, 30 רוק

#2 Godfather

Godfather

GoodFella

• Q-Fame
  • 6,775 הודעות

נכתב ב- ‎21/08/2013‏, ‎17:45

הבהרה לגבי המעבר לכתובת החדשה:
הכתובת הישנה הוחזקה ע"י glfinish (הידוע גם כ-glbegin), חבר צוות שתפקד בין היתר כמעין "נאמן" שהחזיק בפורום מטעם הצוות. מאז שפרש מהצוות לפני קרוב לשנתיים הוא המשיך להחזיק בדומיין ולא היה מוכן להעביר את הפורום לידי הצוות, כנדרש. הפורום היה אופליין במשך שבועות וחודשים ללא כל טיפול מצדו, ולכן בחרנו להעתיק אותו לכתובת חדשה ולהתנתק ממנו.
בימים האחרונים מרבית חברי הצוות נחסמו מהפורום הישן, והודעות אודות המעבר נמחקו ממנו כחלק מרצון לא ברור של glfinish להמשיך לאחוז בקרנות המזבח.

אז אם תהיתם מדוע המעבר נעשה כפי שהוא נעשה - זו הסיבה.
:)

• Shlomi26, avrahamcool, ZIPC ו-5 אחרים אוהבים את זה

"אני לא יכול להשתנות! אני כמו זיקית - תמיד לטאה!"
-טרייסי ג'ורדן, 30 רוק

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים