עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

סרטי שואה שחובה לראות

• אנא התחבר בכדי להגיב
100 תגובות לנושא זה

#1 rotembal

rotembal

Oh by the way which one's pink

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎12:27

סרטים להורדה:

1) צא וראה (רוסיה, 1985)

תקציר:
בילורוס הכבושה ע"י גרמנים, 1943 מלחמת העולם השניה. ילד מצטרף אל המאבק נגד הנאצים וחווה את הזוועות של המלחמה וההשמדה של בני עמו ומשפחתו. כל ניסיון לתאר את התופת שדרכה מעביר קלימוב את גיבורו, עלול לחטוא לתמונה המחרידה והמהממת אותה אנו חווים עם בן אנוש המתחיל עם פני ילד ומסיים אותו עם פרצוף קמוט ומאובן. באמצעות אווירה היפר-ריאליסטית, המסתייעת בצילום כמעט סוריאליסטי, פסקול גאוני (שהשפיע מאוד על עבודתו של שפילברג ב"להציל את טוראי ריאן") ושחקן שהיה שרוי בהיפנוזה במהלך הצילומים כדי להגן עליו מפני מוות פסיכולוגי, מתעד קלימוב, מהיוצרים היותר מרתקים של הקולנוע הסובייטי, את הפן האפל של האנושות. קשה לזכור עוד סרט מדהים שכזה, בעיטה עצומה כל כך אל הקרביים. אחד הסרטים הטובים ביותר בתולדות הקולנוע וללא ספק הסרט האנטי-מלחמתי הגדול מכולם.

האם יש תרגום בעברית?
כן.

ציון שלי:
10/10

2) אירופה אירופה (מערב גרמניה, 1990)

תקציר:
סיפורו המדהים של הנער שלמה פרל היהודי. אשר במהלך המאורעות שקדמו למלחמת העולם השנייה הוא בורח עם משפחתו מגרמניה לפולין. לאחר פלישת גרמניה לפולין הוא נפרד ממשפחתו ומוצא את עצמו מנסה לשרוד בבית יתומים בולשוויקי בצד הרוסי של פולין. לאחר כיבוש פולין הרוסית על ידי גרמניה הנאצית כמה קצינים נאצים מחליטים לאמץ אותו והוא מסגל לעצמו זהות גרמנית וקורא לעצמו יופ. כך הוא מגיע עם הזמן לבית-ספר של האס-אס בגרמניה ומעביר את זמן המלחמה תוך נסיונות לא להיחשף כיהודי ומנסה לשמור על זהותו היהודית בתוך חברה אנטישמית קשה.

האם יש תרגום בעברית?
כן.

ציון שלי:
8.5/10

3) מסע הארורים (אנגליה, 1976).

תקציר:
הסרט נעשה עפ"י מקרה שקרה ב-1939. כדי לשפר את יחסי הציבור שלהם, העלו הנאצים 973 יהודים על אניית פאר ושלחו אותה לאמריקה. הספינה מגיעה להוואנה ומגורשת לחופי פלורידה והנשיא רוזוולט נשאר אדיש לסבל. בלית ברירה, שבה הספינה להמבורג והנאצים מוכיחים, קבל עם ועדה, שהעולם אדיש לסבלם של היהודים.

האם יש תרגום בעברית?
לא

ציון שלי:
9/10

4) נצחון הרוח (ארה"ב, 1989)

תקציר:
הסרט מבוסס על סיפורו האמיתי של שלמה ארוך, אלוף אגרוף יהודי מסלוניקי ששרד את מחנה הריכוז אושוויץ בזכות קרבות אגרוף שאולץ לערוך כדי לשעשע את סוהריו הנאצים. האנשים אותם הביס בקרבות נשלחו למוות ואילו הוא קיבל מנות אוכל נוספות שעזרו לשרוד גם לבני משפחתו. משחק מרשים של ווילם דפו בתפקיד הראשי בדרמת שואה מהטובות שיצאו מהוליווד. שם הסרט מהווה תשובה לסרטה הידוע לשמצה של לני ריפנשטאהל "ניצחון הרצון".

האם יש תרגום בעברית?
כן

ציון שלי:
7/10

5) יעקב השקרן (ארה"ב, 1999)

תקציר:
דרמה מרגשת בפולין הכבושה בידי הנאצים במלחמת העולם השנייה, ג`ייקוב היים, בעל בית קפה יהודי, שומע במקרה מהדורת חדשות, בה מדווח על הצלחתו של הצבא כנגד הכוחות הגרמניים. בגטו שוררת אז אווירת נכאים וכדי להתגבר עליה, מתחיל ג`ייקוב להמציא מהדורת חדשות המדווחת על התקדמותן של כוחות בנות הברית וניצחונם נגד הנאצים. השקרים האלה גוררים התרוממות רוח. פתאום יש תקווה. פתאום יש הומור והאופטימיות נולדת מחדש. כאשר נודע לגרמנים על אותו מכשיר רדיו מסתורי, הם מתחילים לחפש אחריו ובמיוחד אחר גיבור המחתרת המעז לתפעל אותו

האם יש תרגום?
כן.

ציון שלי:
6.5/10

6) סאנשיין (הונגריה, 1999).

תקציר:
שלושה דורות במשפחה יהודית-הונגרית במהלך המאה ה-20, עומדים במרכז סרטו המצוין של אישטאבן סאבו (מפיסטו), עם רייף פינס (הפצוע האנגלי) בתפקיד משולש. אדם סורס הוא בנו של משפטן יהודי שאיבד את משרתו עקב חוקים אנטישמיים. סורס הוא סייף מצטיין שממיר את דתו על מנת להתקדם, אך מוצא שזהותו רודפת אותו כאשר הוא מושלך למחנה ריכוז בתקופת מלחמת העולם השנייה.

האם יש תרגום?
לא (ניתן אבל להשיג אולי קלטת באוזן השלישית).

ציון שלי:
9/10

7) אביב 41 (פולין, 2007)

תקציר:
ארתור (ג'וזף פיינס), רופא צעיר, ואשתו קלרה, צ'לנית מבטיחה, נמלטים עם שתי בנותיהם מביתם שבמזרח פולין בעקבות הכיבוש הגרמני ומוצאים מקלט בחווה מרוחקת אצל איכרה פולנייה, אמיליה, ממנה נהגו לקנות מצרכי מזון לפני המלחמה. במהלך שהותם בחווה הולך ונרקם קשר אינטימי בין ארתור לאמיליה. ארתור, מיוסר וקרוע, נכנע לאהבתה של אמיליה כדי להציל את משפחתו. קלרה אשתו האסורה בעליית הגג מגלה את הקשר ומבינה שחייהם תלויים בו.

העולם מתעורר אחרי תרדמת חורף, השלג נמס, העצים מוריקים, הנהרות מלאים במים, האוויר דחוס בתקוות חדשות וארתור, קלרה ואמיליה, שבויים במאזן אימה של יחסי אהבה, תלות, נאמנות ובגידה.

האם יש תרגום בעברית?
לא (ניתן להשכיר את הסרט בבלוקבאסטר או באוזן השלישית).

ציון שלי:
8/10

8) אזור אפור (ארה"ב, 2001)

תקציר:
סיפורו האמיתי של דוקטור מיקלוס ניזלי, יהודי ממוצא הונגרי אשר נבחר ע"י ג'וזף מנגלה להיות ראש הפתולוגים של מחנה ההשמדה אושוויץ. ניזלי השתייך ל "סונדר-קומנדוס" - קבוצה מיוחדת של אסירים יהודים שהוצבו בפני הדילמה של לעזור לנאצים בהשמדת יהודים כדי לשרוד מספר חודשים נוספים. ביחד עם חבריו לקבוצת ה"סונדר-קומנדוס" הם מחליטים למרוד ולבצע את ההתקוממות היחידה שהתרחשה באושוויץ. יום אחד הוא מגלה ילדה בת 14 שבאורך נס הצליחה לשרוד את הרעלת הגזים ומחליט שלצורך גאולת נשמתו עליו לעשות את הכל כדי להציל אותה ולגרום לה לשרוד, אפילו אם בפעולה זו הוא יסכן את המרד שעשוי להביא להצלתם של אלפים אחרים. הסרט בא להראות לנו עד כמה אנחנו מסוגלים ללכת כדי להציל את חיינו, ואת מה אנחנו מסוגלים להקריב כדי להציל את חייהם של אחרים.

האם יש תרגום בעברית?
כן.

ציון שלי:
7.5/10

9) לילה וערפל (צרפת, 1955)

תקציר:
נקודת ציון דוקומנטרית זו - אחת ההשתקפויות הקולנועיות הראשונות של זוועות השואה - היא לירית כמו שהיא גראפית, והשפיעה על סרטים עד וכולל "רשימת שינדלר". הבמאי אלן רנה משלב בקונטרסט חד וקשה צילומים ממחנה אושוויץ - שרידי המבנים הריקים ב-1955, והתמונות הקשות והמוכרות לנו משנת שיאו של אתר ההשמדה, 1944.

האם יש תרגום?
כן.

ציון שלי:
9/10

10) להתראות ילדים (צרפת, 1987)

תקציר:
ז´וליאן הוא ילד בן 12 שנשלח יחד עם אחיו הבכור ללמוד בפנימיה קתולית ספרטנית המיועדת לבני עשירים. יום אחד מצטרף לכיתתו ז´אן, ילד חדש ואפוף מסתורין. תוך חיטוט בחפציו, מגלה ז´וליאן את סודו הגדול של ז´אן - שם משפחתו האמיתי הוא קיפלשטיין: יהודי. היחסים בין שני הילדים מתהדקים והולכים, עד ליום שבו נכנסים לכיתה שני אנשי גסטפו בחיפוש אחר יהודים. המבט של הילד הנוצרי בחברו הנלקח לדרך שאין ממנה חזרה, צורב בזכרון משך חודשים ארוכים אחרי הצפיה. "להתראות ילדים" מחזיר את לואי מאל לעבודה בצרפת אחרי עשור של גלות יצירתית בארה"ב - אל סיפור אוטוביוגרפי-בחלקו שאותו חלם להסריט מאז החלה הקריירה הקולנועית שלו. תוך כדי הצדעה ל"אפס בהתנהגות", יצירת המופת של ז´אן ויגו, הוא מגיש סרט שקול, שסיגנונו מצטנע במתכוון, ומניח את עיקר המשקל על גישה אנינה ולא צעקנית, על סיפור אנושי ונוגע ללב, ועל החיים בצרפת של ימי הכיבוש הנאצי.

האם יש תרגום בעברית?
כן

ציון שלי:
8/10

11) חנות ברחוב הראשי (צ'כוסלובקיה, 1965)

תקציר:
סרט צ’כי קסום אשר זכה בפרס האוסקר לסרט הזר בשנת 1965. זהו סיפורו של טונו העצל אשר המזל והשלטון הנאצי מקנים לו את הזכות להיות מנהלה של חנות עלובה לכפתורים הנמצאת בבעלותה של יהודיה זקנה ומנותקת. דרמה אנושית חשובה המתרחשת על רקע מלחמת העולם השנייה. משחק מצוין ובימוי רגיש ונוגע ללב.

האם יש תרגום בעברית?
לא. (קיים DVDR עם תרגום באנגלית).

ציון שלי:
8/10

12) הבריחה מסוביבור (אנגליה, 1987)

תקציר:
סוביבור היה אחד משלושת מחנות ההשמדה שנבנו על ידי הגרמנים במזרח פולין בתקופת מלחמת העולם השנייה. זהו גם האתר שהתרחש בו מעשה גבורה חשוב - ניסיון הבריחה של 600 מאסירי המחנה שנידונו להזין את אחיהם לתוך הכבשנים. כרבע מיליון הושמדו בסוביבור, 300 הצליחו להימלט.

האם יש תרגום בעברית?
כן.

ציון שלי:
8.5/10

13) שואה - קלוד לנצמן (צרפת, 1985)

תקציר:
סרטו התיעודי המונומנטאלי של קלוד לנצמן, שנחשב לאחד המסמכים החשובים בתיעוד/הנצחת השואה. לנצמן מסתפק בעדות על השואה. הוא לא מנסה להחיות את הזיכרון באמצעות חומר ארכיוני אלא באמצעות הזוכרים ורק באמצעותם. 9 + שעות של ראיונות מצמררים, פיסות חיים שנשמעות כמו מדע-בדיוני, אבל הן ממש לא. העובדות נרקמות כשהמילים הופכות לתמונות רק במוחו של הצופה, ומביאות עדות של אחת התקופות המזוויעות ביותר בתולדות האנושות

האם יש תרגום בעברית?
לא (DVDR עם עברית יעלה בימים הקרובים בהביטס)

ציון שלי:
10/10

14) התקוממות (ארה"ב, 2001)

תקציר:
"התקוממות" מהווה תגובה לביטוי הנאלח "כצאן לטבח". זהו סרט המתאר בפרוטרוט את מרד היהודים בגרמנים הידוע בשם "מרד גטו ורשא". לאחר שגרמניה פולשת לפולין בספטמבר 1939, ובכך פותחת במלחמת העולם השנייה, הגרמנים מכריזים על כינוסם ובידודם המוחלט של כל 350,000 היהודים החיים בווארשה אל תוך קומץ שכונות קטן, הגטו. בשל חשש לחייהם, יהודים פולנים מקימים ב-1942 את הארגון היהודי הלוחם (אי"ל) בכדי לנסות להדוף את הנוגשים. הסרט מספר בצורה יוצאת מן הכלל, סיפור מופלא ומרגש על האנשים והאירועים שהיו חלק מההתקוממות הגדולה ביותר של המורדים היהודים כנגד הנאצים במהלך מלחמת העולם השניה. בעולם לא יציב, בזמנים נוראיים, אנשים רגילים נטלו על עצמם תפקידים בלתי רגילים כדי לנסות ולגבור על הרוע, ומורשתם היא עד היום אחד הסיפורים המרגשים ומעוררי ההשראה ביותר בהיסטוריה.

האם יש תרגום בעברית?
כן

ציון שלי:
9/10

15) אנה פרנק: הסיפור במלואו (ארה"ב, 2001).

תקציר:
מיני סדרה על חייה של אנה פרנק, המבוססת לא רק על היומן שכתבה בעליית הגג באמסטרדאם, אלא בעיקר על הביוגרפיה של מילסה מולר. הסיפור מתחיל לפני תקופת המחבוא וכתיבת היומן וממשיך לאחר שהמשפחה נתפסה וגורשה לאושוויץ.

האם יש תרגום בעברית?
לא.

ציון שלי:
9/10

16) האי ברחוב הציפורים (דנמרק, 1997)

תקציר:
עיבוד לספר הילדים המרגש של אורי אורלב – סיפור הישרדותו של נער בן 11 בגטו פולני נטוש, לאחר שכל היהודים, כולל משפחתו של הנער, נשלחו למחנות ריכוז. בהשראת הספר האהוב עליו, "רובינזון קרוזו", מצליח אלכס להתייחס למצבו כאל הרפתקה מיוחדת, מה שמאפשר לו להתמודד עם אינספור מכשולים, כמו פטרולים של חיילים גרמנים ופליטים אחרים כמוהו שנלחמים על חייהם בכל מחיר

האם יש תרגום בעברית?
לא (יש שידור היום בלילה ב-YES 5)

ציון שלי:
8/10

#2 Lightning

Lightning

In Relation to Animals, all Humans Are Nazis

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎12:32

תודה על הרשימה. בהחלט אעבור עליה.

אני ראיתי את הפסנתרן שנה שעברה וממליץ עליו. רומן פולנסקי עשה אותו בצורה מעולה.
תמונה שפורסמה

#3 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎12:37

בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק ישודר מלה"ע ה-2 סרט מלחמה
סדרה בעלת 6 פרקים המראים את מלחמת העולם השנייה בצבעים.
מומלץ מאוד!
מחר החל משעה 14:00.

#4 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎12:39

כל הכבוד על ההשקעה, בנאדם. קצת מפתיע אותי שלא המלצת על הפסנתרן.

#5 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎12:41

כל הכבוד על ההשקעה, בנאדם. קצת מפתיע אותי שלא המלצת על הפסנתרן.

סרט ענק, שים לב שלא הכללתי גם את רשימת שינדלר ואת החיים יפים.
אלה סרטים פופולאריים ואני בספק אם משהו לא ראה.
הכוונה שלי הייתה להמליץ על סרטים שלא פחות נופלים אבל לא מוכרים :|
  • Murdock אוהב את זה

#6 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎14:19

יצא תרגום להאי ברחוב הציפורים עכשיו בסרטים.
כל הכבוד למתרגם:|

#7 ravit

ravit

q-licker

• חבר של כבוד
  • 3,632 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎14:35

תודה רבה.

#8 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎14:43

שמתי לי תזכורת לראות בשעה 14:00 מחר את הסדרה.
תמונה שפורסמה

#9 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎14:57

הערוץ הראשון ישדר סדרת תעודת בעלת שני חלקים בשם איינזצגרופן.
איינזצגרופן הוא כינוי ליחידות החיסול הנאציות עם תחילת מבצע ברברוסה.
היום חלק א' בשעה 21:45 ומחר חלק ב' באותה שעה.

בחינוכית 23 יהיה את הסרט אלוהים במשפט
אסירים באושוויץ העומדים לפני מותם מתכנסים בבית משפט מאולתר כדי
להעמיד לדין את אלוהים.

נמשיך לעדכן...

#10 Lightning

Lightning

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎15:03

תודה, אני ממשיך להתעדכן.
תמונה שפורסמה

#11 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎15:19

מחר אני אראה הפסנתרן, מקווה שהוא יצדיק את הפופולאריות שלו.

#12 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎15:24

מחר אני אראה הפסנתרן, מקווה שהוא יצדיק את הפופולאריות שלו.

סרט ענק!
לא נופל מרשימת שינדלר.

#13 quicki

quicki

I'll laugh until my head comes off

• חבר של כבוד
  • 4,912 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎15:25

תודה רבה.
הבריחה מסוביבור יש היום בערב בהוט גולד.

#14 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎15:46

יש היום ב-YES 4 את הסרט הפתרון הסופי.
מבט מצמרר על תכנון השמדת יהדות אירופה.
בשעה 19:30.

מחר בערוץ ההסטוריה ישודר הסדרה בעלת 4 פרקים אנטישמיות - לא מה שחשבת
מומלץ גם!
בשעה 15:20

אם למשהו גם יש המלצות לסדרות/סרטים, אני מאוד אשמח לשמוע

#15 Mithrandir

Mithrandir

!Fool of a Took

• Q-Fame
  • 9,321 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎16:21

המלצות מעולות אחת אחת.
אני במיוחד ממליץ שוב על ניצחון הרוח, אני חייב לראות את זה שוב מתישהו.
ווילם דפו המלך בעוד הופעה מדהימה, חבל שפחות רואים אותו היום. בשנות ה-80 אני מחשיב לו עוד שני הופעות ענקית ב"מיסיסיפי בוערת" וב"פלאטון".

אנה פרנק הסיפור המלא זוהי מיני סדרה בת 2 חלקים, סה"כ 3 שעות.
מה שמדהים בזה זה שלמרות שלכולם ידוע מה עלה בגורלה, הסרט עדיין ממשיך לרגש עד כדי דמעות.

אני חושב שאמור להיות סרט גם על חנה סנש שביים מנחם גולן (סרט אמריקאי דווקא), אולי שווה משהו.

עוד סרט מקסים ולא מוכר הוא "הכל מואר" (everthing is illumionated) בכיכובי של אלייז'ה ווד שמבוסס על רב המכר של הסופר היהודי ג'ונתן ספרן פויר באותו השם.
מדובר על בחור שנוסע לפולין כדי למצוא את האשה שהצילה את חייו של סבא שלו בתקופת השואה.
סרט מרגש מאוד ופחות ידוע אבל מומלץ מאוד, מופיע לפעמים בהוט.

#16 JaX

JaX

אם אני לא בצוות אני כנראה כבר לא בתול

• ותיקים
  • 4,789 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎16:21

אחלה רשימה, ראיתי בערך רבע ממנה ואקליט במקס את הסרט שיהיה הערב ביס 5.
רק שכחת את הפסנתרן שזה סרט מעולה ואת רשימת שינדלר שזה סרט חובה.
ולמי שקצת רוצה לצאת מההפוגה של "שואה, כולם עצובים, דרמה" שיראה את התנגדות,
סרט מעולה שמבוסס על אירועים פרטיזניים ולכן יש בו אקשן בתוספת לדרמה ובכלליות זה סרט מצוין.
פאנסאב.CO.CC

#17 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎16:30

אחלה רשימה, ראיתי בערך רבע ממנה ואקליט במקס את הסרט שיהיה הערב ביס 5.
רק שכחת את הפסנתרן שזה סרט מעולה ואת רשימת שינדלר שזה סרט חובה.
ולמי שקצת רוצה לצאת מההפוגה של "שואה, כולם עצובים, דרמה" שיראה את התנגדות,
סרט מעולה שמבוסס על אירועים פרטיזניים ולכן יש בו אקשן בתוספת לדרמה ובכלליות זה סרט מצוין.

תקרא את התגובה שלי למורדוק.
מית', שכחתי להוסיף גם את מה שרשמת.
סרט טוב גם.

אני חושב שאמור להיות סרט גם על חנה סנש שביים מנחם גולן (סרט אמריקאי דווקא), אולי שווה משהו.

יש עליה סדרה דוקומנטרית ששודרה בערוץ 1 לפני שנה בערך.

עוד כמה המלצות:

1) התנגדות
2) הפסנתרן
3) רשימת שינדלר
4) החיים יפים
5) הנער בפיג'מת הפסים
6) שואה (יש הקלטה מערוץ 2 באימיול, מאוד נדיר)
7) אושוויץ, הנאצים והפתרון הסופי
8) נאצים- אזהרה מהעבר
9) רכבת החיים

#18 Clockwise

Clockwise

אני בחבר'ה

• חבר של כבוד
  • 517 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎17:05

תודה רבה.
הבריחה מסוביבור יש היום בערב בהוט גולד.

תודה, אולי אראה.

#19 JaX

JaX

אם אני לא בצוות אני כנראה כבר לא בתול

• ותיקים
  • 4,789 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎17:08

עכשיו ערכתי בסלון רשימה של הקלטות לסרטי שואה שמשודרים ביס.
יש גם מלא תוכניות מעניינות בערוצי ההיסטוריה, נאשינול ג'יאוגרפיק וכרגיל הראיונות וכל התוכניות של השואה בערוצי הילדים.
פאנסאב.CO.CC

#20 rotembal

rotembal

• ותיקים
  • 7,056 הודעות

נכתב ב- ‎11/04/2010‏, ‎17:55

עכשיו ערכתי בסלון רשימה של הקלטות לסרטי שואה שמשודרים ביס.
יש גם מלא תוכניות מעניינות בערוצי ההיסטוריה, נאשינול ג'יאוגרפיק וכרגיל הראיונות וכל התוכניות של השואה בערוצי הילדים.

חוזר על עצמו כל שנה...
לא יזיק אם הם יביאו דברים חדשים לפעמים.

4 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 4 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים