עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#161 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2016‏, ‎17:34

איזה אפס הגילי ורמוט הזה, רוצה לעזוב, איזה ילדה קטנה.

תלחם על המקום שלך יזין, כל הזדמנות שקיבלת נראת מפוזר כשאתה רץ סביב עצמך, לא החזקתי ממנו אף פעם.

החלוץ החדש נראה טוב, צריך בלם/מגן שמאלי חדש עכשיו, רק לא מדוניאנין, לא סובל את השרמוטה הזה.

#162 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2016‏, ‎17:55

אתה מעדיף את ב"ש רק בגלל שאתה אוהד חיפה.

כן זה ברור, חח אני לא אוהד שלהם או משהו.

סתם היה מעניין אותי אבל למה שניר כל כך שונא אותם חח

#163 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2016‏, ‎18:18

ורמוט שחקן טוב, עבר זמנו פשוט, פשוט אין לו שם נוצץ....

מוכשר מאוד ושקט.

אם כבר שחקן פח זה החלוץ החדש שלנו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#164 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2016‏, ‎14:28

אני חושב, ותמיד אמרתי את זה, שורמוט (ובכלל זה גם שכטר שהם בד"כ באים בזוג שני אלה) שחקן אוברייטד בטירוף. אמרתי את זה עוד שהיה בהפועל. שחקן של 2-3 פעולות למשחק וכמעט בלי מספרים. אמרתי את זה לפני שהגיע למכבי ותוך כדי ששיחק אצלנו. 16 הופעות ובישול אחד (ועוד במשחק שהובסנו) זה המאזן. שחקן  לגמרי יותר מדיי מוערך, כל פעם רץ על הקו וחוזר אחורה, בלי דריבל חזק (שזה יעני הנק' הכי טובה שלו), בלי בעיטה טובה, בלי בתכלס. רק שילך. כל כך עצוב לי ששיחררנו את אייבינדר וראדי שפורחים בקבוצות אחרות ושילמנו על הדבר הזה בערך מיליון יורו יחד עם משכורת.

#165 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2016‏, ‎15:01

מה עצוב לך על איינבידר? הבחור לא פוגע ממטר, שחקן פרווה שלא תרם הרבה, שחקן רוטציה חביב וזהו.

לגבי ראדי, טעות היה לשחרר אותו דווקא לבאר שבע, כי הוא נותן שם מספרים יפים, אבל הוא לא אבדה גדולה, היינו חייבים לרענן בעמדות האלה.

אזולאי מתחיל להשתלב, אייגיבור מראה ניצוצות בחזרה, ואלברמן באנקר, השחקן הכי חשוב שלנו אחרי זהבי.

אל תשכח את דור פרץ שהוא פוטנציאל, למרות שהתחיל לעצבן ולהיראות אדיש בתקופה האחרונה, ככה שלא פלא שהוא לא רואה דקות משחק.

אבל ההברקה הכי גדולה של ג'ורדי העונה, דסה :wub:  :wub:

עונה הבאה הוא יקנה עוד כמה שחקנים מבית"ר, לדוגמא קלטינס, ככה שאני לא דואג חח

#166 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2016‏, ‎15:19

סוזה לקח את אייבינדר מסיבה מסויימת, הבעיה שלו שהוא משחק לרוחב מידי,

אזולאי שחקן אש,

אהבת את קלטינס אה יואל?

אבא שלי ראה אותו משחק פעם ראשונה אמר לי הזר החדש שהבאתם סוף הדרך, אני אומר לו אבא איזה זר? שחקן בית קוראים לו דוד.

שכטר עשה עונה אחת טובה בקריירה והוא חי עליה,

בקשר למזיין כבשים, היה עדיף לכם לתת לו להתמרמר ביציע ולא לתת אותו לב"ש, לפי מה שאני רואה, אם החלוץ שלכם פחות טוב מוואקמה אין לכם אליפות,

וואקמה אש מקדימה, מליקסון ואוגו מפחידים, בוזגלו סתם פח ואני לא סובל את השוויצר הזה (באמא שלי, שחקן של בית"ר היה עושה פוזות כמוהם היה אוכל את הקללות של החיים שלו, הם מעודדים אותו לעשות תספורת מיוחדת למשחק.)

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#167 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2016‏, ‎15:23

אייבינדר היה באנקר באמצע שדה, יותר מאיגביור של היום לדעתי. אני חושב שהיה צריך להשאיר אותו על חשבון מיטרוביץ' ולתת לו להיות שחקן רוטציה יחד עם שלומי אזולאי ודור פרץ. דור פרץ שילבו אותו מהר מדיי בגלל פציעות, הוא כישרון אדיר אבל כרגע לא מתאים להרכב של מכבי. מה שכן צריך לתת לו הזדמנויות כמה שאפשר במשחקי גביע ובהופעות ליגה כדי שיצבור ניסיון.

• CLIPSE אוהב את זה

#168 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2016‏, ‎16:27

אמרתי בעבר שאזולאי ה50:50 הכי טוב בארץ.

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#169 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/01/2016‏, ‎22:34

וואו, עכו פשוט קופחה מול חיפה. הגיע לה הרבה יותר מתיקו.

עידן, עד איפה תמשיכו להתדרדר? הפועל תל אביב?

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#170 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎00:06

עידן, זה בדיוק מה שאורפז כתב באשכול השני,

עכו יודעת להיות קבוצת תחתית, גם רוני לוי אמר את זה, למרות שזאת גניבת דעת מצידו והכתב נכנס בו,

(רוני לוי אמר "שיחקנו נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה, ואז הכתב אמר לו ומה חיפה לא נלחמת על המקום בפליאוף העליון? באירופה? )

הפועל תקרוס בלחץ של התחתית והמזל שלהם זה שנתניה ירדה כבר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#171 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎01:39

מחזיר לפה את הדיון על כבירי והפועל.

הפועל לא תרד לצערנו הרב. התחתית זה זבל טהור.

חוץ מנתניה שסובלת עד עכשיו ממכת פציעות מטורפת, יש את בני יהודה, עכו, סכנין והפועל חיפה. כולן ראויות לרדת בכל עונה אחרת.

חייבים לצמצם את הליגה. אם היו בליגה 12 קבוצות, הפועל הייתה יורדת. חתום.

כוס אמק, בני יהודה לא יכלו לפחות להוציא נקודה מולם? לספוג שישה שערים מהפועל?! הפועל הבקיעה עד כה 13 שערים. כמעט חצי מהם מול בני יהודה. איזה זין!

אני כן רוצה שהיא תרד, נמאס לנו מהמועדון המבחיל הזה. בשתי העונות האחרונות הם מתנהגים כמו הילדים הקטנים האלו שמנסים להרביץ למבוגרים ולא מצליחים אפילו להתקרב.

שיקבלו את הכאפה הזו. עלק רומנטיקה בשקל. אם במקומם הפועל פ"ת וקטמון (או כל קבוצה אחרת עם קהל) יעלו יהיה אחלה בחלה תחליף לקהל הגדול שלהם.

לגבי כבירי,

לא יודע אם קשר בין שניהם מלבד השם, אבל זה בהחלט חשוד בעיניי. לא מבין למה לא בודקים את זה בתקשורת:

http://www.nrg.co.il...T1/535/292.html

http://sports.walla.co.il/item/1046960

שום בדיקה, שום כלום. לא צריך אפילו תחקיר של ממש, רק לשאול מאיפה הכסף. 60 מיליון שקל!!!

שימו לב גם לקבוצות שמוזכרות שם. הן היום נמצאות בצמרת ליגת העל. בושה של משטרה. בושה של התאחדות.

כבירי הוא אחד המטומטמים הכי גדולים. חושב שהוא משחק במנג'ר ומחתים המוני צעירים מוכשרים לקבוצה שלו. אכל חתיכת לקרדה עם כל אחד ואחד מהם.

שישאר. בעלים ראוי להפועל.

- סטיבן רייט.

#172 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎17:14

שלומי אני מציע לך לחשוב על זה שוב ולא מנקודת מבט של אוהד ששונא אותם,

זה מה שכתבתי למעלה שכר לימוד, הבנאדם לא יודע כלום, ולא אכפת לו שאתה צוחק עליו, העיקר שלא תגיד שהמועדון שלך יותר גדול משלו,

גם אנחנו עם חליפות, גם אנחנו קונים שחקנים, גם אנחנו לא מוכרים את השחקנים הטובים שלנו לקבוצה היריבה. כל הכבוד לו על זה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#173 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎17:15

ד"א, חג אוחנה שמח חברים.

חשבתי שננצח, אחרי שראיתי את המכת פציעות אצלכם אני בטוח במיליון אחוז שנפסיד, לעזעזל, ואני חוזר ברכב עם 4 אוהדי מכבי. :(

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#174 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎17:27

שלומי אני מציע לך לחשוב על זה שוב ולא מנקודת מבט של אוהד ששונא אותם,

זה מה שכתבתי למעלה שכר לימוד, הבנאדם לא יודע כלום, ולא אכפת לו שאתה צוחק עליו, העיקר שלא תגיד שהמועדון שלך יותר גדול משלו,

גם אנחנו עם חליפות, גם אנחנו קונים שחקנים, גם אנחנו לא מוכרים את השחקנים הטובים שלנו לקבוצה היריבה. כל הכבוד לו על זה.

נכנסת ללינקים ששמתי? קריאה קצרצרה שאולי תפקח את העיניים.

שכר לימוד בסך של 60 מיליון שקל? זה בסדר לא לדעת כלום. גם גולדהאר לא ידע כלום כשהוא הגיע והוא נתן את המפתחות לאנשים אחרים, בעלי מקצוע (כמובן שלאנשים הלא הנכונים, עד שהתאפס והחליט לבצע מהפכה).

כבירי ממשיך לעשות את הטעויות שעשה בתחילת העונה ולא נראה שהוא לומד. הוא מנסה להוכיח שהוא שונה מכולם, כשבפועל אין שום הבדל בינו לכל בעלים אחר שהוא קודם כל אוהד (זוכר את לוני?)

כל עוד הוא מתנהל כמו אוהד ולא כמו בעלים, לא ישתנה שום דבר בהפועל. מקווה שזה ימשך כך כי נמאס לי מהמועדון השפל הזה.

דוגמה מהשבוע: ג'ורדי רצה לקנות את החלוץ היהודי החדש של נתניה, ארון שוינפלד + מגן שמאלי מהנוער שלהם, העסקה הייתה אמורה להיות סביב חצי מיליון שקל לשניהם, כששוינפלד יעבור רק בסיום העונה ואולי ישאר בנתניה כמושאל גם אחר כך.

כבירי נכנס לאטרף והציע 900 אלף שקל עבור שניהם ובנוסף את דודו ביטון ומימון מחנה אימונים לנתניה בעונה הבאה. WTF?!

הוא מבין שהוא מחזק במיידית יריבה שלו לתחתית? הוא מבין שהוא מוציא כסף שאין להפועל? ואין לו בכלל צורך בשניהם, זה נטו כדי להכניס למכבי "מתחת לשולחן".

וזו לא הפעם הראשונה, הפועל כבר קנתה חלוץ במיליון וחצי שקל לנוער אחרי שמכבי הציעה משהו כמו 700 אלף שקל. יותר מפי שניים במחיר. על מה?! זה מגוחך ומנפח את המחירים של השחקנים הישראלים על פארש. אחר כך אוהדי הפועל לא מבינים איך המועדון שוב קורס כלכלית.

כבירי גם לא מבין שאם גולדהאר יאשר לג'ורדי, הוא פשוט ימחץ אותו כלכלית. אין פה בכלל תחרות. ברגע שמכבי תרצה באמת שחקן, להפועל אין שום סיכוי לנצח בתחרות מבחינה כלכלית, למעשה הוא נופל בפח שוב ושוב.

- סטיבן רייט.

#175 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎17:38

כן הוא קנה אתה הערבוש הזה של הנוער שמחמם ספסל ואת רייכרט במיליון יורו,

אבל שמע, גם אתם שילמתם לא קצת על לטביב על אזולאי ודסה (לא קצת במונחים של עד היום למגן) ברור שלדעתי אם אתה מוכר את רייכרט במיליון יורו אין ספק שדסה שווה את זה גם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#176 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎17:39

ועוד משהו, אני רואה שיש פיחות במעמדו של ריקן, מדוע?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#177 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎18:09

על דסה שילמנו 600 אלף יורו ועוד 200 אלף יורו בהתאם לתנאים שונים. איפה זה ואיפה מיליון יורו.

מה גם שדסה הוא שחקן מוכח של ממש והיה הקפטן שלכם.

ועוד משהו, אני רואה שיש פיחות במעמדו של ריקן, מדוע?

הוא לא מגן שמאלי אמיתי והוא לא מספיק טוב טכנית כדי להיות בקישור כשחקן הרכב. עם כמה שיש לו ריאות כפולות וניטרו בתחת, הוא לא מספיק מדויק ומאבד המון כדורים.

אני מקווה שלא יעבירו אותו, הוא כן יכול להיות יופי של שחקן סותם חורים בהתחשב בכך שהוא יכול לשחק בכל עמדה באגף השמאלי ובקישור כשחקן משלים, בעיקר באירופה כשאנחנו נהיה האנדרדוגים ונצטרך כמה בולדוגים כדי לכפר על פערי הרמות.

- סטיבן רייט.

#178 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/02/2016‏, ‎19:34

טוב אז בנוגע לדסה, שווה כל שקל וגם אם היו שמים עליו מיליון יורו הייתי אומר אמן. מגן לעשר שנים קדימה (אלא אם ישימו עליו איזה 2 ומשהו מיליון והוא יצא לאירופה), ההחתמה הכי טובה של מכבי מאז זהבי, לדעתי. שלומי אזולאי פחות, למרות שהוא אחלה שחקן והכל, אבל זו הייתה כנראה עסקת חבילה. במחשבה של אז, במקום שלומי אזולאי הייתי מביא קשר אחר, אבל אני שמח מאוד שהוא מכבי ועושה רושם שיכול להתפתח שחקן גדול.

--

בנוגע לתחתית - למרות שבני יהודה איכשהו הצליחה להפסיד להפועל פעמיים העונה (ועוד לחטוף 6 גולים, מה לעזאזל???), הם קבוצה הרבה יותר חזקה, כשרונית, ופשוט טובה יותר מהפועל של העונה. הפועל עשו חיזוק יפה בינואר, יחד עם גוטמן (שאני עדיין תופס ממנו, למרות שאתם לא), שגיב יחזקאל שעושה סימנים של שחקן, הרוש שיחזור לשער ו2 השחקנים החדשים, כנראה תישאר בליגה. אבל זה רק כנראה. כרגע, ולפני הפליאוף התחתון הם במצב נוראי. סיכוי סביר שהם יגיעו לפליאוף התחתון מתחת לקו ואז כבר מי יודע מה יהיה. עכו הראו אתמול שהם לא פראיירים, הפועל חיפה וכפ"ס עושות ריצות יפות ורק הפועל ממשיכה לאכזב (תלוי את מי ;)). השאלה האמיתית היא אם הפועל תצליח לשחק כמו קבוצת תחתית ותילחם על כל נקודה ועל כל גול, או שימשיכו להתבזות (בלי גול במשחקי בית כבר 4 חודש, ואיזה מסכנים האוהדים חחח).

--

ריקן, אז בוס משום מה קצת מחק אותו (ועוד כמה, דור פרץ, ורמוט החלש) מהרוטציה. למרות שהמהלך הזה הוא קצת מובן - לייצב רוטציה קצרה של 13-14 ודרכם לבנות שיטה ודרך, זה משהו שקצת פוגע בריקן.

מצד אחד ההבאה שלו הייתה טובה למכבי בתחילת עונה והכניסה לנו אנרגיות. מצד שני, יחד עם השיטה שבה אנחנו משחקים (3 קשרים שלא מייצרים מספרים או בכללי מצבים -חוץ משלומי אזולאי בתקופה האחרונה- ושלישיית התקפה שבעצם עושה הכל) ויחד עם זה שריקן הוא לא קשר אחורי קלאסי ולא קשר קדמי שמייצר מספרים, נוצר פלונטר שבו אין לריקן מקום בהרכב אלא רק כממלא חורים כמו ששלומי אומר.

לפי דעתי הוא צריך להיות מחליף לשלומי אזולאי באמצע (יכול בהחלט להיות קשר אחורי תוקף לדעתי) או אפילו בצדדים אם ישפר את הדריבל, המסירות והסיומת (קל להגיד..). בכל מקרה, אני חושב שחייב להשאיר אותו ולראות איך משלבים אותו עד סוף העונה והאם יש לו מקום ברוטציה לשנה הבאה. בסופו של דבר הכל תלוי בבוס.

#179 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/02/2016‏, ‎13:42

יאאאאאאאאאאאאאאלה מכבי.

מזיינים אותם היום, מזייניםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, תבלו מתחת לקו האדום עד סוף העונה ונאמר אמן.

#180 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/02/2016‏, ‎16:18

עזבו שטויות, אם עכו מנצחת אותם עוד 2 מחזורים הם יורדים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים