עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

עלייתו של האביר האפל

The Dark Knight Rises

• אנא התחבר בכדי להגיב
267 תגובות לנושא זה

#161 smooki

smooki

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 154 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎09:35

הג׳וקר חסר, אבל סרט מאוד מהנה, שעתיים וחצי עברו בצ׳יק.

באמת מאוד איכזב אותי שלא היה שום רפרנס לג'וקר, דמות כל כך ענקית שפשוט נעלמה.

בכל מקרה, בהחלט סרט מהנה ואפילו די טוב, אבל לא טוב כמו הסרט השני בטרילוגיה.

כמובן, כולם מודים שהסרט האביר האפל היה בהרבה יותר טוב מזה, משום שהיה בו את הג'וקר
פני בולדוג גם משחק טוב וברשעות, אבל כבר התרגלתי לג'וקר המניאק הזה שהורג אנשים בלי סוף ורק צוחק.

#162 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎10:22

מה זה מעניין אם יש לנולאן חלק גדול בדמות של הג'וקר? את התפקיד עצמו שיחק הית' שהוא שיחק אותו ממש ממש טוב שבחיים
לא ראיתי בשום סרט שאדם צריך לשחק בתפקיד כזה קשה כמו שהית' שיחק.
הית' היה בתפקיד הזה פשוט חיה רעה ולא מעניין את הצופים עם לנולאן יש חלק בתפקיד, הרי ברור שנולאן הוא הבמאי אך את התפקיד
בהצגת הג'וקר שיחק בעצמו הית' לדג'ר.

מה זה מעניין אותי שזה לא מעניין אותך. לנולאן יש חלק גדול בג'וקר בדיוק כמו להית'. הוא עשה את כל העיצוב של הדמות, כתב לו את כל הטקסט, הם בחרו ביחד את הקול ואת הצחוק שלו. הית' עשה עבודה מדהימה. בלעדיו היית מקבל ג'וקר פחות טוב (כן, אם היו נותנים אותו לאיזה ניקולאס קייג' זה היה יוצא חרא, אבל יש גם שחקנים טובים בעולם), אבל זו עדיין הייתה אותה דמות מעולה. בלי נולאן, זה לא היה בכלל.

כמובן, כולם מודים שהסרט האביר האפל היה בהרבה יותר טוב מזה, משום שהיה בו את הג'וקר
פני בולדוג גם משחק טוב וברשעות, אבל כבר התרגלתי לג'וקר המניאק הזה שהורג אנשים בלי סוף ורק צוחק.

"האביר האפל" הוא לא סרט יותר טוב רק בגלל הג'וקר, כל העלילה שלו טובה פי כמה.
ג'וקר בכלל לא הרג אנשים בלי סוף ורק צחק, כנראה שלא הבנת את הסרט.
  • Murdock, King James ו joepescinof אוהבים את זה

#163 smooki

smooki

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 154 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎10:39

מה זה מעניין אם יש לנולאן חלק גדול בדמות של הג'וקר? את התפקיד עצמו שיחק הית' שהוא שיחק אותו ממש ממש טוב שבחיים
לא ראיתי בשום סרט שאדם צריך לשחק בתפקיד כזה קשה כמו שהית' שיחק.
הית' היה בתפקיד הזה פשוט חיה רעה ולא מעניין את הצופים עם לנולאן יש חלק בתפקיד, הרי ברור שנולאן הוא הבמאי אך את התפקיד
בהצגת הג'וקר שיחק בעצמו הית' לדג'ר.

מה זה מעניין אותי שזה לא מעניין אותך. לנולאן יש חלק גדול בג'וקר בדיוק כמו להית'. הוא עשה את כל העיצוב של הדמות, כתב לו את כל הטקסט, הם בחרו ביחד את הקול ואת הצחוק שלו. הית' עשה עבודה מדהימה. בלעדיו היית מקבל ג'וקר פחות טוב (כן, אם היו נותנים אותו לאיזה ניקולאס קייג' זה היה יוצא חרא, אבל יש גם שחקנים טובים בעולם), אבל זו עדיין הייתה אותה דמות מעולה. בלי נולאן, זה לא היה בכלל.

"האביר האפל" לא יותר טוב רק בגלל הג'וקר. כל העלילה שלו טובה פי כמה.

מה שתגיד מר-כל-יודע, הג'וקר בהחלט עשה המון טרור ואקשן בסרט.
אני מאוד אהבתי את האביר האפל ואת עלייתו של האביר האפל ראיתי בקולנוע והוא לא מגיע לסרט שלפניו.
כמוני, כך אחרים כך, הרוב של אנשי האולם הקרנה אמרו שאכן הסרט לא היה טוב כמו קודמו אך גם הוא היה משובח.
אולי חוץ מהסוף הטוב שהיה חיבבתי את הסרט, אך כמובן שהאביר האפל בהמון עולה על הסרט החדש.

איך אתה קובע שלא הבנתי את הסרט?
אני לא איזה ילד פלצן בן 17 שמשחק אותה איזה מבין בסרטי באטמן וקובע שאחרים לא הבינו,
הבנתי את 2 הסרטים האלו מעולה מאוד ואתה על סמך דעתך מתחיל לשלוף פה מסקנות.
אתה לא יכול לבוא אליי ולומר שהסרט של באטמן החדש היא בהרבה יותר טוב מהישן אם אני חושב אחרת,
זהו קו מחשבתך, וקו מחשבתי היא הפוכה מדעתך.

#164 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎10:44

א) לא אמרתי שרוב האנשים לא אהבו את "האביר האפל" יותר מ"עלייתו של האביר האפל", וגם אני מסכים שהסרט החדש פחות טוב מהקודם.
ב) אני קובע שלא הבנת את הסרט, כי כתבת ש"הג'וקר הרג אנשים בלי סוף וצחק", שזה עובדתית לא נכון. לא אמרתי שאתה טועה שסרט אחד יותר טוב מהשני, אמרתי שאתה טועה בזה.
ומדהים איך אנשים אף פעם לא מצליחים לחשב את הגיל שלי נכון.
  • Murdock אוהב את זה

#165 smooki

smooki

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 154 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎11:02

א) לא אמרתי שרוב האנשים לא אהבו את "האביר האפל" יותר מ"עלייתו של האביר האפל", וגם אני מסכים שהסרט החדש פחות טוב מהקודם.
ב) אני קובע שלא הבנת את הסרט, כי כתבת ש"הג'וקר הרג אנשים בלי סוף וצחק", שזה עובדתית לא נכון. לא אמרתי שאתה טועה שסרט אחד יותר טוב מהשני, אמרתי שאתה טועה בזה.

חשבתי שאתה מתכוון שהסרט החדש יותר טוב מהסרט הישן.

אוקיי, אולי קצת הגזמתי במה שאמרתי על הג'וקר אבל אהבתי את כישרון המשחק שלו ואיך שהוא שיחק
וכמובן שהוא עשה המון אקשן ובלאגן בסרט.

...לא אמרתי שאתה טועה שסרט אחד יותר טוב מהשני, אמרתי שאתה טועה בזה.

גם אני התכוונתי לג'וקר אבל משום מה לא שמתי לב כל כך למילים האלו שלך:

"האביר האפל" לא יותר טוב רק בגלל הג'וקר. כל העלילה שלו טובה פי כמה.''

ואכן אני נאלץ להסכים אם דעתך.

בפעם הבאה תנסה לפרט את עצמך יותר בהודעותיך שאחרים כמוני לא יטעו.

#166 King James

King James

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• מתרגמי רשת
  • 5,579 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎12:22

אוקיי, אולי קצת הגזמתי במה שאמרתי על הג'וקר אבל אהבתי את כישרון המשחק שלו ואיך שהוא שיחק

בפעם הבאה תנסה לקרוא כמו בנאדם במקום לצאת עליו..
תמונה שפורסמה

#167 smooki

smooki

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 154 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎12:47

בפעם הבאה תנסה לקרוא כמו בנאדם במקום לצאת עליו..

צודק, זו הייתה הפעם טעות שלי.

#168 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎18:22

הפרצוף של ביין לא היה מכוסה, הפה של ביין היה מכוסה. היו לביין המון הבעות שונות, וכל הכבוד לטום הארדי שהצליח להעביר דברים רק דרך העיניים. ועדיין המשחק של הית' לדג'ר בתור הג'וקר היה יותר טוב. לא שטום הארדי היה רע ביין, פשוט לא היה צריך יותר שם, ובג'וקר כן. לנולאן יש חלק גדול בדמות של הג'וקר בדיוק כמו שיש להית', חבל שכולם מייחסים את זה רק להית'.

תמונה שפורסמה
רק כדי להבהיר למה אני מתכוון בזה שהפרצוף מכוסה. לפי דעתי פרצוף הוא טיפה יותר מרק עיניים ומצח. אני באמת מנסה להיות טיפה פחות חופר, אבל באמת היינו יכולים לקבל מביין תחושה אמיתית של צחוק, שיגעון, כעס או תסכול כפי שיכולנו לקבל מהג'וקר? ללא הלחיים והפה (שלפי דעתי, אי אפשר להביע רגשות בלעדיהם) המשחק יכול להיות טוב, אבל לעולם לא מושלם.
  • smooki אוהב את זה

#169 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎18:52

וכמו שאמרתי, "כל הכבוד לטום הארדי שהצליח להעביר דברים רק דרך העיניים". ולעיניים יש תפקיד חשוב בהבעות פנים בדיוק כמו הלחיים והפה, עובדה שיש לביין הבעות שונות רק עם עיניים.
בחיים לא נדע אם היינו יכולים לקבל את התחושות האלו, יהיה צריך חתיכת במאי מטורף ושחקן מעולה בשביל זה, אבל הדמות פשוט לא דרשה את זה. הג'וקר היה פסיכולוגי והכל, ביין פשוט לא. לא קיבלנו רגשות מטורפות כי ככה הדמות, לא בגלל המשחק של טום הארדי, בגלל איך שנולאן יצר אותה.

#170 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎19:12

אם להגיד את האמת? נכון הית' לדג'ר היה מצוין בתור הג'וקר, אבל לדעתי האישית זאת הגזמה לקרוא לזה ההופעה הגדולה אי פעם. למעשה לא נעים להגיד את זה אבל המוות של הית' לדג'ר יצר הייפ כ"כ גדול סביב לדג'ר והסרט שלדעתי תרם מאוד לתופעה.
שלאת תבינו אותי לא נכון, אהבתי מאוד את הסרט ואת לדג'ר בו, אני פשוט חושב שיש אוברהייפ סביב ההופעה שלו וזה נובע מהטרגדיה של מותו.
  • CHiPoPo ו ג'ולס ווינפלד אוהבים את זה

#171 Arthur Prefect

Arthur Prefect

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 273 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎19:15

בנוגע לוויכוח על מה צריך בשביל להביע רגשות... ראיתם את הסרט ונדטה? גם עם מסכה על כל הפנים אפשר להעביר הכל!

#172 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎13/08/2012‏, ‎19:27

אני דיברתי על הבעות פנים, שבשבילן צריך, כמובן, פנים או חלק מהם. להביע רגשות אפשר גם רק דרך הקול, כמובן.

#173 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎14/08/2012‏, ‎06:08

אם להגיד את האמת? נכון הית' לדג'ר היה מצוין בתור הג'וקר, אבל לדעתי האישית זאת הגזמה לקרוא לזה ההופעה הגדולה אי פעם. למעשה לא נעים להגיד את זה אבל המוות של הית' לדג'ר יצר הייפ כ"כ גדול סביב לדג'ר והסרט שלדעתי תרם מאוד לתופעה.
שלאת תבינו אותי לא נכון, אהבתי מאוד את הסרט ואת לדג'ר בו, אני פשוט חושב שיש אוברהייפ סביב ההופעה שלו וזה נובע מהטרגדיה של מותו.

לא מסכים איתך..לי אישית המוות לא טרם בכלום בכלום לאיך שראיתי את הסרט..הכי כן שיש.
כתצוגת משחק, לדעתי הוא יושב יופי (ממש בלי קשר להייפ) במקום הראשון. אין דברים כמוהו.
  • Murdock ו King James אוהבים את זה

#174 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎14/08/2012‏, ‎14:39

תמונה שפורסמה

#175 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎24/08/2012‏, ‎13:51

ראיתי רק אתמול,
אני חושב שהוא פחות טוב מהשני, אפילו טיפ טיפה פחות טוב מהראשון.
  • Murdock ו King James אוהבים את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#176 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎24/08/2012‏, ‎13:56

ראיתי רק אתמול,
אני חושב שהוא פחות טוב מהשני, אפילו טיפ טיפה פחות טוב מהראשון.

נכון שהאביר האפל יותר טוב ממנו, אבל לפי דעתי הוא יותר טוב מבאטמן מתחיל.
  • King James אוהב את זה

#177 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎31/08/2012‏, ‎09:02

http://www.superhero...medium=referral

#178 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים