עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#141 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2014‏, ‎15:10

מה אומרים על המחאת כרטיסים ועל העלק מחיר בדיחה שהמנהלת קבעה כמחיר מקסימום (90 שקל)

#142 J.P

J.P

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,637 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2014‏, ‎17:57

איך אני מחכה כבר ליום שני

רועדות לי הביצים רק מלדמיין את האצטדיון כשמכבי עולה למגרש  :wub:

#143 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎12/09/2014‏, ‎00:46

מחאה מוצדקת, תשובה בדיחה, מה שכן אני מודה, אולי בהמשך אצטרף למחאה, אבל משחק ראשון אני הולך,

ונגד חיפה אני מאמין שעד אז אקנה מנוי (אני אבדוק מה יהיה בתוצאות של המנהלת, כי אם נגיד יהיה אחיד 60 שקל כמו שרוצים לעשות זה עדיף לי ממנוי,

(60*13= 780) מנוי עולה לי 800. וגם אני לא אתפלא אם נקבל רדיוס, בביתר זה בעייתי להתחייב על דבר כזה שכל העונה לא נקבל רדיוס חחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#144 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎12/09/2014‏, ‎14:29

המחאה מוצדקת לחלוטין, אי אפשר לשאוב כסף מהאוהדים בגלל הנהלות כושלות שלא יודעות איך למקסם רווחים מסחריים מחסויות וזכויות שידור.

התגובה של המנהלת עצובה, לא יותר מעבודה בעיניים.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#145 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎13/09/2014‏, ‎15:27

סתם שאלה, נכון במכבי אתם קונים כרטיס "לכסא" מסויים,

כל אחד יושב איפה שבא לו? או שזה מסודר, נגיד קניתי כרטיס למקום מסויים ומישהו ישב, אם אבקש יפה הוא יקום? (כמו בקולנוע?)

או שיגיד לי לך תזדיין? או שזה קטע כזה של מקומות שמורים,

יש לי חבר אוהד הפועל והוא אומר שאם מישהו יושב לו במקום הוא אומר לו שמע אחי, אני 5 שנים בכסא הזה, והבנאדם יקום...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#146 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎13/09/2014‏, ‎18:14

סתם שאלה, נכון במכבי אתם קונים כרטיס "לכסא" מסויים,

כל אחד יושב איפה שבא לו? או שזה מסודר, נגיד קניתי כרטיס למקום מסויים ומישהו ישב, אם אבקש יפה הוא יקום? (כמו בקולנוע?)

או שיגיד לי לך תזדיין? או שזה קטע כזה של מקומות שמורים,

יש לי חבר אוהד הפועל והוא אומר שאם מישהו יושב לו במקום הוא אומר לו שמע אחי, אני 5 שנים בכסא הזה, והבנאדם יקום...

יש יציעי מנויים שזה מסודר, ויש יציע שזה בית זונות

דוגרי אחי אם אתה קונה מנוי (כמו 95% מאוהדי מכבי שבאים לבמלומפילד, כי אנחנו SOLD OUT מנויים) אז אתה מצפה לשבת בכיסא שלך לא?

בכל מקרה אני יודע שב2, 13 ו8 זה מקומות מסודרים, ב11 זה הכל בית זונות אחד גדול עד כמה שאני יודע וביציע 7 אין לי מושג אבל אני מניח שהרוב שם מנויים ככה שהכל מקומות קבועים לדעתי.

ועוד משהו, אם קורה מצב שרק חצי מיציע 5 (יציע אוהדי יריבה) נפתח לאוהדי יריבה בעקבות חוסר ביקוש, אז פותחים את החצי השני לאוהדי מכבי ואז כל אחד יושב איפה שבא לו, למרות שאם מישהו יבוא ויבקש לשבת בכיסא שכתוב לו בכרטיס אני לא מאמין שיגידו לו לא...

#147 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎13/09/2014‏, ‎23:22

הוצאנו תיקו, למרות שפייר הגיע לנו לנצח, השופט (חוץ מהיד לטובת באר שבע) התעלל בנו,

אבל לא נהנתי ככה מביתר תקופה, חייבחלוץ מאחורי קוראץ' ואנחנו אכזריים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#148 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎19:28

אני שונא את לה פמיליה כל פעם מחדש, מה שהם עשו לקובי מויאל אתמול מבריח שחקנים,

כלכך כאב לי שרבתי אפילו עם מישהו ביציע, ושלחתי לקובי הודעה היום,

הוא אמר לי שהוא קרא אותה וריגשתי אותו והוא דמעות בעיניים, אמר לי תודה על הכל ובהצלחה לביתר, ושהוא אוהב אותנו.

חבורה של בני זונות, הרסו את הקבוצה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#149 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎10:10

חזקים בית"ר, קהל אדיר.

שמע, עושה רושם שאתם אחלה קבוצה, טביב הזה לא פראייר, יש לו עין לשחקנים.

#150 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎13:33

רק שננצח את עכו,

כי זה הכי ביתר שיש לנצח קבוצה חזקה רצח ואז להפסיד לרעננה.

חלום שלי גביע המדינה, או מקום 2-3 בשביל אירופה....

למרות שאם עכשיו תמכרו לי פליאוף עליון אני קונה.

כמובן שאמן שהפועל תתפרק, שתרד ליגה, נקלל אותם ואז שיחזרו (אחרי הכל אנחנו חייבים אותם בליגה.)

• CLIPSE ו yb4002 אוהבים את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#151 yb4002

yb4002

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 132 הודעות

נכתב ב- ‎26/09/2014‏, ‎21:11

בית"רי מלידה... 
מקווה שהשנה יהיה יותר חלק ....  :) 

בהצלחה לכולם חוץ מהפועל וסכנין :P 

• SnirJa אוהב את זה

2w7luz9.png

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

2w4isgn.png

#152 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎11:02

ספארקי, זוכר שאז דיברנו על סטט' של קהל חוץ ובית? ואמרתי לך שאין לי מושג למה, אבל בתקשורת אוהבים להוריד לבית"ר את הכמות שהם מביאים, ושזה לא מדוייק?

אז הנה אחלה הוכחה:

אצטדיון סמי עופר מכיל 30696 מקומות ישיבה, נגיד 31000,

לפי החוק, 10% מינימום אמור להיות לאורחת, גם אם הם לא מכרו הכל, בנוסף תמיד יש כמה כסאות שיש בהם הפרדה, ויציע הכבוד טורבו, אבל נוותר גם עליהם, נגיד כל הכסאות תפוסים,

31000 תוריד 10 אחוז, זה יוצא 27,900, תראה מה וואלה כתבו, 30000 ממוצע ביתי, שזה לא הגיוני, טדי זה האצטדיון היחידי בארץ שיכול להכניס 30000 מארחים.(רמת גן זה לא אצטדיון זה מרעה.)

לעומת זאת היה בביתר היה מעל 23000 באצטדיון וכתבו 19,000. 

לא שזה מפריע לי, שירשמו שבאנו 400 אוהדים, אבל סתם רציתי שתדע שזה חרטא אחת גדולה.

• yb4002 אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#153 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎15:25

אותי מעניין כמה היינו מביאים לבלומפילד בשנים האלה שאנחנו מצליחים, אם היה לנו 30 אלף מקומות..

#154 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎16:49

25 אלף מינימום. במשחקים נגד הגדולות.

יש לכם, (כמו לכל קבוצה) אין סוף אוהדי הצלחות,

אני רואה אנשים שהיו איתי בבית ספר בפייסבוק שלא יודעים בכלל מה זה דאבל פס / נבדל

מעלים תמונות בבלומפילד עם שירים "זר לא יבין" , פתאום הם אוהדים מושבעים. אם מכבי תחזור להיות כמו בעונות הדיכאון מקום 7 וכו', או ניצחון לא יהיה דבר מובן מאליו. אני חושב שתחזרו ל5000 אוהדים בממוצע.

ד"א אני חושב שאם היה לכם אצטדיון של 30,000 הייתם חד משמעית יותר מסוכנים, וזה מפחיד לחשוב על דבר כזה, אין דבר יותר חזק מ25000 אוהדים שדוחפים את הקבוצה,

יש לי חבר אוהד חיפה, הוא אמר שבגול של ביתר בטדי הם עפו אחורה, הצפוני הדרומי והמזרחי ביחד צעקו יש בכל הכח, הוא אומר שזה היה מרעיד.

אפילו הפרשנים דיברו על זה, |קליימן מכוון את החומה, מי בכלל שומע אותו בכל הרעש הזה" "לשלומי אזולאי יש עוצמות ברגליים, ולקהל של ביתר יש עוצמות בגרון. "

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#155 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎17:42

בחיים לא היינו קהל של 5 אלף, אנחנו לא הפועל או חיפה. אצלנו גם בעונות החלשות יש מינימום 8-9 אלף צופים במשחק. מוזמן לבדוק.

אגב, אתה מדבר על 25 אלף, תחשוב מה זה 80 אלף אוהדי דורטמונד ששרים ביחד. זה טירוף אמיתי.

#156 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎17:46

מה זה תחזרו ל5 אלף בממוצע? אפילו בעונות הקשות ביותר, בפרידה מנמני, היינו עם ממוצע של לפחות 8-9 אלף.

אני לא זוכר אפילו פעם אחת שבה בלומפילד היה חצי מלא.

ובאשר לסטטיסטיקות הקהל בוואלה - אני מניח שמדובר על ספירה שנעשית בתוך וואלה ולא נתונים רשמיים - כי פה זה ישראל.

לא ברור לי מדוע ההתאחדות לא פירסמה את הנתונים האלה כל השנים, ולא ברור לי למה המנהלת לא עושה את זה עכשיו.

במיוחד בעונה כזו שאמורה להיות מפוצצת בקהל עם סמי עופר, טדי משופץ, נתניה, המושבה, עכו ואפילו האצטדיון החדש שבונים בב"ש.

- סטיבן רייט.

#157 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎20:20

מצטער, טעיתי, (לא בדקתי, אבל אם אתם אומרים אתם לא תגידו סתם)

בקשר לדורטמונד, הם הקהל הכי יפה בעולם חד משמעית, (כל הקהלים עם הצהוב שחור מדהימים. ;) )

ספארקי זה מה שאני אומר זה ישראל, וזה מה שכתבתי אז בדיון, שזה לא מדויק בחיים, אין מצב שבית"ר מביאים קצת קהל,

ד"א צריך לעשות גם ממוצע למשחקי חוץ, בזה בטוח שאין לנו מתחרים.

ומה שאתם רואים עכשיו זה אחרי שהרבה אנשים הפסיקו לבוא, לפעמים אני מוצא את עצמי גם נותן הרהורים של אם כדאי לי לבוא למשחקי חוץ.

בית"ר זה השקט שלי, אני מעדיף לנסוע למשחק חוץ לבד, לשבת בפינה שלי אני אוהב לשבת בגל שבר, איפה שאם תעודד בקולי קולות לא תראה משוגע, אבל אם תשתוק לא תקבל נעל לפרצוף (חחחח סיפור אמיתי!) ולפעמים אני רואה את כל הLF ואנשים יותר מגעילים ממה שהתקשורת מציגה, הערסים של פאנטיקס הם חברי קונגרס ליידם. וזה פשוט מדכא אותי.

לפני שריפת המועדון והמכות בטדי היו הרבה אנשים יפים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#158 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎21:24

הקהל של דורטמונד באמת מדהים, אין דברים כאלה. בכלל, כל הקהלים בגרמניה הם מטורפים, וזה מה שקורה כשכל המועדונים בבעלות של האוהדים ומחויבים לשמור על קשר לקהילה ומחירי כרטיס נמוכים.
סתם לדוגמה, מחיר כרטיס ממוצע למשחק של באיירן עולה בערך 9 יורו (מגרד את ה-50 שקל), כולל הכל, ואם לוקחים בחשבון את ההכנסה בגרמניה שהיא הרבה יותר גבוהה מבישראל, זה גרושים בשבילם. זה מדהים!

בקשר לסטטיסטיקות, ברור לכולנו שאלו אומדנים, אבל הם בהחלט נותנים קנה מידה יחסית נאמן למציאות... אני בספק אם הפער שם עולה על יותר מ1000 מאשר המספר האמיתי.

מבחינת קהל חוץ אין מתחרים למכבי, במיוחד בשנים האחרונות כשרק במשחקי חוץ יש לאוהדים בלי מנוי צ'אנס לצפות בקבוצה.

אין ספק שלה פמיליה הרסו לחלוטין את בית"ר היפה שהייתה פעם, שהייתה מבוססת אך ורק על אהדה לקבוצה ועל ציונות אמיתית, ולא מבוססת על פטריוטיות עיוורת מטומטמת ושנאה לערבים.

אני בטוח שלבית"ר יכול להיות את הקהל הכי טוב בישראל, הבעיה היא שאין יציבות בבית"ר ואין מי שיסלק את האוהדים הבעייתים ויחנך אותם.

בכל קבוצה יש את האוהדים הערסים, ככה זה בכדורגל שהוא ספורט עממי, השאלה היא כמה כוח הם מקבלים מתוך כלל אוהדי הקבוצה, ולשמחתי אחרי לא מעט שנים שחורות, הכוח של האוהדים השפויים במכבי התחזק, כולל במחאה להפסקת הקללות כנגד ראדי, אבל משום מה בשבועות האחרונים הערסים בפנאטיקס דווקא מתחזקים שוב, וחבל.

- סטיבן רייט.

#159 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎22:48

הקהל של דורטמונד באמת מדהים, אין דברים כאלה. בכלל, כל הקהלים בגרמניה הם מטורפים, וזה מה שקורה כשכל המועדונים בבעלות של האוהדים ומחויבים לשמור על קשר לקהילה ומחירי כרטיס נמוכים.
סתם לדוגמה, מחיר כרטיס ממוצע למשחק של באיירן עולה בערך 9 יורו (מגרד את ה-50 שקל), כולל הכל, ואם לוקחים בחשבון את ההכנסה בגרמניה שהיא הרבה יותר גבוהה מבישראל, זה גרושים בשבילם. זה מדהים!

בקשר לסטטיסטיקות, ברור לכולנו שאלו אומדנים, אבל הם בהחלט נותנים קנה מידה יחסית נאמן למציאות... אני בספק אם הפער שם עולה על יותר מ1000 מאשר המספר האמיתי.

מבחינת קהל חוץ אין מתחרים למכבי, במיוחד בשנים האחרונות כשרק במשחקי חוץ יש לאוהדים בלי מנוי צ'אנס לצפות בקבוצה.

אין ספק שלה פמיליה הרסו לחלוטין את בית"ר היפה שהייתה פעם, שהייתה מבוססת אך ורק על אהדה לקבוצה ועל ציונות אמיתית, ולא מבוססת על פטריוטיות עיוורת מטומטמת ושנאה לערבים.

אני בטוח שלבית"ר יכול להיות את הקהל הכי טוב בישראל, הבעיה היא שאין יציבות בבית"ר ואין מי שיסלק את האוהדים הבעייתים ויחנך אותם.

בכל קבוצה יש את האוהדים הערסים, ככה זה בכדורגל שהוא ספורט עממי, השאלה היא כמה כוח הם מקבלים מתוך כלל אוהדי הקבוצה, ולשמחתי אחרי לא מעט שנים שחורות, הכוח של האוהדים השפויים במכבי התחזק, כולל במחאה להפסקת הקללות כנגד ראדי, אבל משום מה בשבועות האחרונים הערסים בפנאטיקס דווקא מתחזקים שוב, וחבל.

7.5 יורו :P

"בזכות אלה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו למכור כרטיס למשחק ב־7.5 יורו, זול יותר מכרטיס לקולנוע במינכן."

http://www.calcalist...3640478,00.html

הזוי כמה זה זול. פאקינג יותר זול מקולנוע.

בנוגע לפאנטיקס - תראה, בתור מנוי נורמלי אני יכול להעיד שכאשר הם מבצעים פעולת מחאה כלשהיא (כמו הפעולה שהייתה במשחק ליגה האחרון שהם פשוט ישבו עד דקה 12 ולא זזו ורק כשהגיעה הדקה הזו הם התחילו לעודד את מני לוי ואת מכבי) פשוט יש נגדם בוז אדיר. במשחק הנ"ל כשהם קמו והתחילו לעודד כולם שרקו להם בוז, הבעיה היא שיש להם באמת כוח. עד הדקה הזו לא היה עידוד כמעט בכלל ומהרגע שהם קמו בטירוף לא נורמלי התחיל עידוד חזק מאוד של כל האיצטדיון.

הנקודה שלי היא שבאמת רוב הקהל הנורמלי לא אוהב את הדברים האלה אבל אין לו באמת כוח מול 200-300 איש מאוחדים.

#160 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎23:43

ברור שיש להם כח, אני זה שתמיד אומר את זה, קהל זה הדבר הכי חזק בקבוצה.

ביתר בבית עם 30000 איש יכולה לנצח כל קבוצה, צריך מזל, עבודה קשה, והרבה טקטיקה, אבל כל קבוצה.

ואסור לה לשאוף לפחות מזה גם.

מה שכתבת על הפאנטיקס אני לא מבין את הקטע שלהם, שרים לאבי נימני, מני לוי (כל הכבוד על הערכה)

אבל זה נראה שבשבילם המועדון לא מעל הכל.  בבית"ר דריו פרננדס כמעט מת בגלל שתמך בצ'צ'נים.

עכשיו אני רוצה להוסיף אמרת שהם בשקט אז יש שקט,

אני רק רוצה שתחשוב מה קורה בבית"ר שהם לפחות 3000 איש, והמחאה שלהם זה לא להיות בשקט 12 דקות, זה לשרוף מועדון, לפרוץ לדשא,

לשבור את הכסאות, זה גומר את הקבוצה, אתה יודע שעד היום הם שר קורונפיין מת?

הבנאדם היה חרוט על המנורה בביתר והם שרים לו מת.

בגלל זה עונה לפני שנתיים ששיחקנו אש, ניצחנו את מכבי 2-0 בבלומפילד, לפני שהצ'צ'נים נחתו היינו מועמדים לאליפות!, אחרי שהם נחתו ניצחנו רק משחק אחד ומועמדים לירידה.

אנשים לא יודעים כמה הקהל של ביתר חי ביתר, וכמה שהוא הנשמה שלה, בגלל זה אני (ועוד הרבה אחרים) מעדיפים מלחמה על המגרש מאשר נצחון,

סתם בשביל הקטע עד היום גוטמן בא לטדי מקבל קללות של החיים, דרשנו שהוא יתפטר עשינו לו את המוות שהיינו מקום 2 בטבלה, אמרנו לו שהוא ביזיון שהוא בא לשחק בונקר ולקחת אחד אפס קטן, שאנחנו לא הפועל, תן לראות ת'אריות נלחמים, אני רק כותב את זה ואני מתרגש, אין כמו ביתר,

חלום שלי לעשות לכם מפגש פורום בטדי, מוכן לשלם על כולכם. עושה את כולכם ביתריסטים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים