עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

מלפפונים 2014

• אנא התחבר בכדי להגיב
307 תגובות לנושא זה

#141 avihai23

avihai23

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎13:52

הבעיה היא שהם כבר לא מתקמצנים על כסף ועדיין מסיימים מקום רביעי.

#142 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎13:56

כי הם מביאים שחקנים של כמעט, או שהם תמיד נזכרים מאוחר,

נגיד הם יביאו את חאמס רודריגז שהוא יהיה בן 33,

בדיוק ההפך מאייאקס הם. חח D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#143 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:03

נכון, כי הם לא מביאים שחקנים של תכלס.
תראה לדוגמא צ'לסי השנה - קוסטה, פברגאס ופיליפה לואיז שקרוב לחתימה. שלושה שחקנים בשלושה עמדות שחסרים מאוד לצ'לסי.
סאנצ'ז בא אבל המטרה לא ברורה.

#144 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:09

האמת שעם סאנצ'ס פחות יש לי בעיה, יש לי בעיה עם זה שהם הרגו את אוזיל,

ורק שתדע אביחי אני חושב שפברגאס פלופ רצח.

ד"א ריאל מלחיצה לדעתי,

פלאקו חאמס קרוס יכולים להיות הרבה מעבר לבסיס טוב לקבוצה בינונית, אבל שהקבוצה הכי חזקה לוקחת אותם :o

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#145 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:13

פברגאס בברצלונה איבד הרבה. ביקשו ממנו דברים שהוא לא טוב בהם. כשהוא היה בארסנל בעמדת הקשר 50-50 הוא היה פנטסטי. באמת, בארסנל הייתי מעריץ שלו - הוא היה מבריק שם בעמדה הזאת. וליד מאטיץ השנה בצ'לסי יהיה לו הרבה מרחבי פעולה גם לנוע קדימה.

לגבי אוזיל - מתחילת שנה אמרתי שאוזיל זה לא שחקן להביא כדי להגיד - אנחנו מתחרים על תארים. אוזיל לא יכול לסחוב קבוצה לבד. ואוזיל טוב כאשר יש לידו שחקנים שעושים תנועה לעומק. בארסנל אין את זה. כל השחקנים מבקשים כדור לרגל.

ריאל? בלתי אפשרי יהיה להתמודד מולם.

#146 kob317

kob317

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:31

ריאל ויתרה על סוארס אחרי הנשיכה או מה?

כי דיברו על זה כל עונה שעברה והם חייבים חלוץ.

על מי הם ילכו בסוף? על פלקאו או חמאס רודריגז(למרות שהוא יותר קשר).

#147 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:32

ריאל לא חייבים חלוץ ראשון.

#148 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:46

ריאל מדריד וברצלונה לא נותנות סיכוי...
זה נהיה לא הוגן. איפה חוקי הפיירפליי?

קודם כל, לא היית אוהד ריאל לפני איזה עונה?

ודבר שני, גם לצ'לסי לא חסר בכלל בהעברות, במיוחד העונה.

#149 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎14:57

נו, שחקן שאמור להיות מורחק ל4 חודשים מכל פעילות הקשורה לכדורגל עובר למועדון שהיה אמור להיות מושעה מחלון ההעברות הנוכחי.

אוי פיפא, אוי...

75 מיליון פאונד על סוארס. וואו. אני לא יודע אם הוא באמת שווה את הסכום הזה מכמה סיבות:

הוא לא יציב כמו רונאלדו או מסי, נוטה להיות מורחק לתקופות ארוכות מהמגרשים ולא מותג שיווקי כל כך גדול כמו רונאלדו, בייל או ניימאר שעלו כל כך הרבה בגלל המותג שלהם והמרצ'נדייז שמסביב להם.

אביחי, בארסה שוב מוכיחה שהיא ממש לא יותר ממועדון. בסך הכל עוד מועדון על אירופאי, לא יותר מזה.

וזו בדיוק הצביעות שאני כל כך שונא ולא מסוגל לקבל. לפחות בריאל לא מתיפייפים והם כמו מכבי בארץ: התארים מעל הכל.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#150 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎15:24

75 מיליון פאונד על סוארס. וואו. אני לא יודע אם הוא באמת שווה את הסכום הזה מכמה סיבות:

הוא לא יציב כמו רונאלדו או מסי, נוטה להיות מורחק לתקופות ארוכות מהמגרשים ולא מותג שיווקי כל כך גדול כמו רונאלדו, בייל או ניימאר שעלו כל כך הרבה בגלל המותג שלהם והמרצ'נדייז שמסביב להם.

הוא כבש בעונה החולפת בליגה החזקה בעולם 31 שערים ב-33 משחקי ליגה. ובניגוד למסי ורונאלדו, אף לא אחד מהשערים היה בפנדל. כשמסי ורונאלדו יכבשו 31 שערים בפריימר ליג ב-33 משחקים בלי לבעוט פנדלים, אז נדבר על יציבות.

עונה לפני זה 23 שערים ב-33 משחקי ליגה, גם נתון מצוין.

בעולם שבו על בייל ועל ניימאר משלמים 100 מיליון יורו כ"א, שעם כל הכבוד לפני שהגיעו לריאל ובארסה עשו פחות ממנו, הוא בהחלט שווה את הסכום הזה.

כל הדיבורים על מותג שיווקי לא רלוונטים כל עוד הוא יספק את הסחורה על המגרש. תאמין לי שגם אז הוא יהיה מותג שיווקי.

וספארקלס, אין ספק שעכשיו בעקבות הרכישות של ניימאר וסוארז בארסה מתחרה ראויה בריאל על תואר המועדון המגעיל והדורסני ביותר בעולם. אבל ריאל הרוויחה את התואר ביושר. קבוצה שכל הזמן שוברת את שיאי ההעברות היא קבוצה של כסף, זה לא פייר פליי ולא משנה מה יגידו.

• liverpool ו rotembal אוהבים את זה

#151 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎15:35

הוא כבש בעונה החולפת בליגה החזקה בעולם 31 שערים ב-33 משחקי ליגה. ובניגוד למסי ורונאלדו, אף לא אחד מהשערים היה בפנדל. כשמסי ורונאלדו יכבשו 31 שערים בפריימר ליג ב-33 משחקים בלי לבעוט פנדלים, אז נדבר על יציבות.

עונה לפני זה 23 שערים ב-33 משחקי ליגה, גם נתון מצוין.

בעולם שבו על בייל ועל ניימאר משלמים 100 מיליון יורו כ"א, שעם כל הכבוד לפני שהגיעו לריאל ובארסה עשו פחות ממנו, הוא בהחלט שווה את הסכום הזה.

וספארקלס, אין ספק שעכשיו בעקבות הרכישות של ניימאר וסוארז בארסה מתחרה ראויה בריאל על תואר המועדון המגעיל והדורסני ביותר בעולם. אבל ריאל הרוויחה את התואר ביושר. קבוצה שכל הזמן שוברת את שיאי ההעברות היא קבוצה של כסף, זה לא פייר פליי ולא משנה מה יגידו.

דוראל, אין לי ספק שסוארס הוא שחקן על ושהוא בטופ של הטופ, שלישי רק לרונאלדו ומסי.

אבל וזה אבל גדול, הוא לא יציב לתקופות ארוכות. אני זוכר שהיה חודש או חודשיים שבהם הוא הפציץ ללא הכרה ואז הוא נכנס לבצורת של כמעט ארבעה שבועות, שזה המון לשחקן ברמה כזו.

שוב, אחת הסיבות ששילמו כל כך הרבה על בייל וניימאר (וגם רונאלדו) 100 מיליון יורו היא היכולת שלהם למכור מוצרים בזכות עצמם ולהחזיר את ההשקעה הפסיכית.

לפי הדיווחים של ריאל, הסכום שהושקע ברונאלדו הוחזר כבר אחרי שנה, רק ממכירות מרצ'נדייז (בעיקר חולצות). אני לא רואה את סוארס מתקרב לבייל וניימאר בנושא הזה, בטח ובטח שלא לרונאלדו שהוא מגה-סטאר גם מחוץ לעולם הכדורגל.

ושוב... בארסה היא הרבה יותר דוחה מריאל רק כי היא מתיימרת להיות משהו טהור ונקי, בזמן שהיא לא כזו. ריאל מתיימרת להיות רק מועדון מנצח ופייטר ששואף לזכות בכל תואר אפשרי. זה ההבדל המהותי.

לא הייתי שם זין על המיתוג הרדוד הזה של ברצלונה אם אנשי המועדון לא היו מפמפמים אותו בכל ראיון וראיון והופכים לבלתי נסבלים.

ואגב, זה לא רק בגלל הרכישות של ניימאר וסוארס, היא הייתה כזו גם כשרכשה את איברהימוביץ' וגם את דייויד וויה, ושלא נדבר על הביזיון והתת רמה לפני הרכישה של פאברגס. ולא חסרות דוגמאות קצת יותר ישנות.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#152 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎15:45

איזה העברות צ'לסי עשו השנה אורפז?
לפי מה שאני יודע צ'לסי עד עכשיו בפלוס.
קנו ב60 מיליון. מכרו ב50 + רווח של 18 מיליון שעשו בינואר.

דבר שני חוץ מטורס אני לא זוכר בשנים האחרונות העברה בסכום מוגזם. צ'לסי מזמן שינו גישה.

#153 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎15:51

ספארקלס אתה לא צריך לשכנע אותי לגבי בארסה, אני סולד מהם אפילו יותר מאשר אני סולד מריאל. את ריאל לפחות אני נהנה לראות, בארסה משעממת אותי. כמו שאמרתי בארסה מתחרה עם ריאל. אבל אצל בארסה יש יותר שחקני בית, ואפשר להעריך אותם על זה.

ואם כבר דיברתי זה שבארסה משעממת אותי, היא הייתה מהנה לצפיה לפרקים רק בעידן פפ, כשעוד לא היו פתרונות לטיקי טאקה.

הטיקי טאקה כבר מיצה את עצמו והוא לא עובד היום, ובגלל זה הוא משעמם.

באיירן הייתה משעממת בעונה החולפת בגלל הטיקי טאקה, כשעונה לפני זה היא הייתה אדירה.

• Sparkles ו avihai23 אוהבים את זה

#154 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎16:01

בונא אם אני לא טועה סוארז זו העסקה השנייה/שלישית הכי גדולה בהיסטוריה לא? 75 מיליון ליש"ט = מעל 93 מיליון יורו.

#155 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎16:07

איזה העברות צ'לסי עשו השנה אורפז?
לפי מה שאני יודע צ'לסי עד עכשיו בפלוס.
קנו ב60 מיליון. מכרו ב50 + רווח של 18 מיליון שעשו בינואר.

דבר שני חוץ מטורס אני לא זוכר בשנים האחרונות העברה בסכום מוגזם. צ'לסי מזמן שינו גישה.

האמת שאין לי כל כך זמן לבדוק נושאי העברות והכל, רק שאני יודע שצ'לסי א' הביאה הרבה שחקנים, וב' המועדון שהתחיל את כל עניין הכסף הגדול באנגליה ושנייה רק לריאל בעולם עד כמה שאני זוכר.

#156 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎16:39

אז אתה פשוט לא יודע ולא זוכר אחי... בשנים האחרונות כמובן.

#157 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎18:01

עזבו אתכם שטויות, ארסנל צריכה שחקן וינר כמו זהבי ;-)

(רק תנמיכו את הווליום, המוזיקה מחרידה)

#158 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎18:12

בואנה הרבה מהשערים שלו היו בפנדלים, לא שמתי לב לזה בכלל במהלך העונה.

#159 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎19:02

רק דיברתי על זהבי, ואני קורא ב-ONE המפוקפקים והחובבנים, שליברפול מתעניינת בו.

http://www.one.co.il...cle/236349.html

#160 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2014‏, ‎19:29

חחחחחחחחחחחחח ליברפול מתעניינים בו...

בסדר, בו ובאיתן טיבי.

אולי אפילו על מנת לשכנע את מכבי ת"א לעיסקה יתנו להם את סטרלינג.

אין לו מקום בנוער שלנו.

סוארז אדיר, רוב האנשים לא מבינים את זה כי הוא לא משודר בערוץ פתוח ולא בליגת האלופות. הסיקור שליברפול מקבלת נמוך משמעותית ממה שמקבלות הספרדיות.

31 שערים ב-33 משחקים (אפילו לא אחד בפנדל, שיא באנגליה), 12 בישולים (מקום שני בליגה אם אני לא טועה), עוד איזה 6 הכשלות לפנדלים, בלי סוף דריבלים ויצירות מצבים. וזה לא רק המספרים זה גם הוירטואוזיות של הפעולות שלו. רק מסי ורונאלדו יותר טובים ממנו בעולם (וגם זה לא לפי השנתיים האחרונות).

זה גם כשלידו משחקים סטרלינג, קוטיניו וסטארידג'. רוב האנשים בעולם בכלל לא הכירו אותם עד העונה (וגם עכשיו לא מכירים).

והוא יציב מאוד. הוא נע בין "לא אנושי" לבין "שחקן ענק". כמעט 4 שבועות לא הבקיע (יעני כמעט 4 משחקים), נו ו? אם לא נספור פנדלים, לרונאלדו ומסי אין תקופות כאלה?

וכל זה כמובן בליגה הכי קשה בעולם, בקבוצה שאין לנו עליונות ברורה ביותר על 99% משאר הליגה (בניגוד לשני החייזרים).

ונכון שהבורג החסר שלו זה בעיה והוא מפסיד לא מעט משחקים בגלל זה. מצד שני, הוא לא נפצע. הוא לא החמיץ אפילו משחק אחד בליברפול בשלוש וחצי שנים בעקבות פציעה וזה שחקן שמשחק 90 דקות (ומקבל פיצוצים ברגליים) 90 דקות כל משחק.

• מישמיש, אורפז. ו dorel310 אוהבים את זה

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים