עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#1481 Cokegod

Cokegod

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2012‏, ‎01:45

לי הוא עזר יותר מאשר דב חנין או זהבה גלאון

כי כשר תקשורת הוא פעל מעולה, אבל בכל מקרה זה מראה שגם אם יש לו אג'נדה חברתית, הכיסא שלו חשוב לו יותר מהתרומה לחברה.
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#1482 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2012‏, ‎13:43

איך זה שמשרת "שר רווחה", שמטרתה לדאוג לרווחת האזרחים, יכולה לצנוח על אדם שמציג את עצמו כחברתי?
חוץ מזה, זה פשוט לא משנה. כשר רווחה זה היה התפקיד שלו, ואת התפקיד הזה הוא עשה בצורה מחפירה. לא רק שהוא לא יזם הצעות חברתיות, אלא שהוא התנגד ליוזמות חברתיות חשובות שהציגו בפניו חברי כנסת אחרים:
תמונה שפורסמה

למה אחרי כל זה עדיין הוא ממשיך להציג את עצמו כחבר כנסת ושר חברתי, והתקשורת מקבלת את זה בהכנעה? אין לי מושג.

#1483 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2012‏, ‎22:33

http://www.haaretz.c...azine/1.1855311

תנו לי לקצר לכם את הבולשיט, גדעון בעצם טוען שקנדים מקבלים כאן תושבות ביותר קלות מאשר אפריקאים, הוא טוען שזה כך מכיוון שמשרד הפנים פועל במכוון נגד אפריקאים ושחורים מטעמי גזענות.
"אחותה של זהבי נשואה לאזרח קנדה, שקיבל מעמד של תושב בישראל בקלות יחסית. אבל לא סנגרי, הוא מאפריקה."
אני יכול להתוודות, אבל אני די בטוח שהקנדי לא הסתנן לישראל דרך אחת מהמדינות השכונות העוינות, אלא פשוט נחת בנתב"ג ונתן את דרכונו לאחד מהפקידים העוסקים בדברים האלה. מה שהופך את ההשוואה של גדעון לוי, למטעה ונבזית.

#1484 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2012‏, ‎22:56

בפעם המיליון - ה"מסתננים" מאפריקה לא עברו על שום חוק. הם לא עבריינים ולמדינה אסור להעניש אותם ובטח שלא לגרש אותם. מדובר בפליטים שמבקשים מקלט בישראל.
כל הרדיפה אחריהם היא גזענות טהורה שאותה מפיץ אלי ישי ושיש לה תומכים היום גם במיינסטרים הפוליטי.
העובדה שמשרד הפנים יכול להעביר בחשאי תקנות טוהר הגזע (וכן - הם כאלה, הן מופנות נגד אפריקאים חסרי אזרחות ישראלית בלבד) מפחידה מאוד.

דרקוני? ודאי. כמעט אין מהגר מאפריקה שנכנס לישראל כדין. גם לא הרבבות שישראל מנועה מלגרשם מפני שהיא חתומה על אמנות בינלאומיות שאוסרות עליה לעשות כן.
זו דרכם של פליטים, שהם מתדפקים על דלתות העולם שלא חפץ בהם ונכנסים בדלתותיו האחוריות. אבל עכשיו כבר לא מדובר רק בזכויותיהם הבסיסיות של המהגרים. כאן מדובר בזכותם של האזרחיות והאזרחים הישראלים לאהבה ולחיי משפחה חופשיים.

#1485 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎05/11/2012‏, ‎01:15

http://www.nrg.co.il...1&cat=479&loc=4

אני אמנם לא מעריץ גדול של ביבי, אבל הוא די צודק, יש פרדוקס רציני בביקורות המוגזמות על ביבי מצד התקשורת.

#1486 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎05/11/2012‏, ‎01:39

התקשורת הישראלית לא מחבבת את ביבי (אם כי הוא עושה כל מה שביכולתו כדי לשנות את זה - תראה את ההשתלטות על רשות השידור, נסיון סגירת ערוץ 10 ושופר התעמולה "ישראל היום), אבל היא לא מסיתה נגדו.
התקשורת מבקרת אותו ואין בכך שום דבר פסול. להפך, אלה דברים מעודדים. מעודד שבתקשורת הישראלית עדיין יש ביקורת כלפי השלטון. אני לא יודע איפה הוא בדיוק הוא ראה הסתה. אני לא ראיתי קריאות שהוא בוגד, לא ראיתי קריאות שהוא נאצי ולא ראיתי שמישהו מערער על הלגיטימיות שלו.

דרך אגב - הוא מתייחס לטור של אמיר אורן ב"הארץ". עם זה אני מסכים איתו. למרות שאני מסכים עם כך שליברמן הוא פוטין הישראלי, ההאשמה שלו ושל כל העולים מברית המועצות כסוכנים רוסים אפשריים היא ממש לא במקום. הוא פשוט גזען, וזה שהוא מה"שמאל" לא הופך אותו לפחות גזען.

#1487 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎05/11/2012‏, ‎22:10

http://www.nrg.co.il...1&cat=479&loc=4

אני אמנם לא מעריץ גדול של ביבי, אבל הוא די צודק, יש פרדוקס רציני בביקורות המוגזמות על ביבי מצד התקשורת.

זה דווקא לא נכון, העובדה שביבי דואג לחברים הטייקונים שלו וקורע את מעמד הביניים באה ביחד עם העובדה שהוא פחדן וסמרטוט, זה לא פרדוקס זאת התאמה. בגלל שהוא פחדן הוא דואג בעיקר לאנשים עם כוח, ולא באמת לציבור כולו. אותה סיבה גם כל התלונות על התקיפה באיראן והיחסים עם ארה"ב, הוא פשוט פחדן אז הוא נכנע ללחצים של אנשים אחרים לפעול בכל מיני צורות שהרבה אנשים מבקרים. אני לא רואה פה שום פרדוקס.

אחרי שנתניהו נותן לשטייניץ לוותר על 27 מיליארד שקל (שיכלו לפתור בקלות את הגירעון בתקציב שבגללו התפרקה הממשלה) בשביל החברות הגדולות, ואחרי שאבו מאזן מבהיר שהוא פרטנר לגיטימי לגמרי לשלום ונתניהו פשוט מתחמק, אפשר להבין למה התקשורת מבקרת אותו (ואלו כמובן רק דוגמאות מהימים האחרונים). ועוד אפשר להבין שנתניהו לא באמת שם על הציבור, הוא שם על הטייקונים ועל הפוליטיקאים שהוא בונה עליהם לקואליציה חדשה בהנהגתו.

יפה שהכותב "שוכח" ממה שנתניהו עשה, ורק מזכיר את הביקורת הגדולה שנתניהו מקבל, בלי להזכיר מה הוא עשה שהביא אותו לזה.

#1488 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2012‏, ‎15:48

http://www.liberal.c....jsp?arc=426163

#1489 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2012‏, ‎18:12

התנועה הליברלית החדשה פשוט לא מבינה שאף אחד לא רוצה סוציאליזם. לא המפגינים לצדק חברתי, לא שלי ובטח שלא זהבה. היחידים שמעוניינים בכך הם מק"י וחד"ש - גופים זעירים מאוד שעיקר כוחם מגיע מהציבור הערבי. החברים בתנועה ה"ליברלית" הזאת הם חבורת נאו-ליברלים (אין בינהם שום קשר לליברליזם שהביא לזכויות האדם) טהרנים שחושבים שיש או 100 אחוז - קפיטליזם טהור, או 0 אחוז - קומוניזם וסוציאליזם.
הם פשוט לא מצליחים להבין, ולא משנה כמה פעמים יסבירו להם, שסוציאל דמוקרטיה זה לא סוציאליזם. סוציאל דמוקרטיה זה שם די ארכאי לקפיטליזם מרוכך - שוק חופשי עם פיקוח ממשלתי מתוך מטרה לדאוג לרווחת האזרחים. ההשוואה הלגיטימית היא למה שקיים במדינות סקנדינביה, בגרמניה המשגשגת ובמרבית מדינות אירופה, ושם דווקא הולך להם לא רע בכלל (יש למדינות אירופה משבר חוב, אבל הוא מתגמד למשבר החוב שבארצות הברית, וזה בזמן שאיכות החיים של תושבי אירופה עדיפה).

#1490 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2012‏, ‎18:54

התנועה הליברלית החדשה פשוט לא מבינה שאף אחד לא רוצה סוציאליזם. לא המפגינים לצדק חברתי, לא שלי ובטח שלא זהבה. היחידים שמעוניינים בכך הם מק"י וחד"ש - גופים זעירים מאוד שעיקר כוחם מגיע מהציבור הערבי. החברים בתנועה ה"ליברלית" הזאת הם חבורת נאו-ליברלים (אין בינהם שום קשר לליברליזם שהביא לזכויות האדם) טהרנים שחושבים שיש או 100 אחוז - קפיטליזם טהור, או 0 אחוז - קומוניזם וסוציאליזם.
הם פשוט לא מצליחים להבין, ולא משנה כמה פעמים יסבירו להם, שסוציאל דמוקרטיה זה לא סוציאליזם. סוציאל דמוקרטיה זה שם די ארכאי לקפיטליזם מרוכך - שוק חופשי עם פיקוח ממשלתי מתוך מטרה לדאוג לרווחת האזרחים. ההשוואה הלגיטימית היא למה שקיים במדינות סקנדינביה, בגרמניה המשגשגת ובמרבית מדינות אירופה, ושם דווקא הולך להם לא רע בכלל (יש למדינות אירופה משבר חוב, אבל הוא מתגמד למשבר החוב שבארצות הברית, וזה בזמן שאיכות החיים של תושבי אירופה עדיפה).

מרקל סוציאל-דמוקרטית?? אני חושב שאתה טועה..

#1491 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2012‏, ‎19:02

לא אמרתי שמרקל היא סוציאל דמוקרטית. מרקל היא דווקא שמרנית נאו ליברלית והבטיחה לקיים רפורמות נאו ליברליות.
אמרתי שגרמניה היא מדינת רווחה סוציאל דמוקרטית, ושהקפיטליזם שבה הוא מרוכך עם פיקוח ממשלתי. גם בתקופת שלטונה של מרקל השמרנית, שר האוצר שלה היה מהמפלגה הסוציאל-דמוקרטית וכתוצאה מכך היא הגיעה לפשרות איתם.

#1492 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/11/2012‏, ‎21:07

סמר מחיפה,
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים ). פלשתם / זלגתם / חדרתם - לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.

נתחיל עם השם שלכם :
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות . הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?

ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה ..
תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מ התקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .
ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו .
אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו . זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו . כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות

.. לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את ל בכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחר ב .
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .

לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה . הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל . כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי . אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו !

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב ..

אזרחית יהודייה ישראלית, בעלת המקום

יישר כוח עם ישראל!!

#1493 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/11/2012‏, ‎23:23

הליכוד בחר היום רשימה ימנית קיצונית חסרת ליברלים (למעט רובי ריבלין).
בני בגין, דן מרידור ומיקי איתן בחוץ. גם כרמל שאמה בחוץ.
דני דנון נבחר חמישי, מירי רגב מקום 13. לוין-אלקין מקומות 8-9, פייגלין מקום 14.
וזה עוד בלי הרשימה של ליברמן, שכנראה תקצין את הרשימה אפילו יותר. חצי מהרשימה תהיה של ליברמן, וקשה לחשוב איזו רשימה תהיה קיצונית יותר.
אני בעד שיתמזגו עם הבית היהודי. אין בין המפלגות האלה שום הבדל.

מנחם בגין מתהפך בקברו.

הרשימה המלאה:
1.בנימין נתניהו
2.גדעון סער
3.גלעד ארדן
4.סילבן שלום
5.ישראל כץ
6.דני דנון
7.רובי ריבלין
8.בוגי יעלון
9.זאב אלקין
10.יריב לוין
11.יולי אדלשטיין
12.חיים כץ
13.ציפי חוטובלי
14.מירי רגב
15משה פייגלין
16.יובל שטייניץ
17.צחי הנגבי
18.לימור ליבנת
19.אופיר אקוניס
20.גילה גמליאל
21.כרמל שאמה הכהן

#1494 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎00:22

כלומר אדם שהורשע במתן עדות שקר (צחי הנגבי), אדם שגאה בזה שהוא הומופוב (משה פייגלין) ואדם שחושב שמקארתי צדק (אופיר אקוניס), וזה ממש על קצה המזלג בלי שהייתי צריך לחפש יותר מדי.

#1495 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎00:40

ומירי רגב שגאה שהיא פאשיסטית.
ודני דנון שרוצה לשלול אזרחות למי שיסרב לחתום על הצהרת נאמנות וקורא לגירוש פליטים.
ויריב לוין ואלקין עם החוקים האנטי דמוקרטיים שניסו לחוקק.
וגדעון סער שמדיח מפקח על לימודי האזרחות משיקולים פוליטיים, וסוגר פאקולטות באונבירסיטאות מסיבות פוליטיות.
וכל זה בזמן שכל השאר מעודדים אותם מבחוץ, חוץ מרובי ריבלין (שאי אפשר לחשוד בו שאינו ימני) שראוי להערכה.
וכל זה גם בלי שליש מהרשימה שיהיו אנשים של ליברמן (אני כבר לא רואה הבדלים).
הליכוד הליברלי מת.

טעיתי בתגובה הקודמת. יש סיכוי לא רע שכרמל שאמה יהיה בכנסת הבאה.

#1496 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎14:40

תמונה שפורסמה

#1497 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎19:33

תמונה שפורסמה

מיכאל איתן מכהן משנת 84' בכנסת, אתה לא חושב שאת מה שהוא יכל לתרום הוא כבר תרם?
אילן התגובה שלך מלאה בדמגוגיות זולות מגעילות, אתה הרי יודע שבתכלאס רוב הציבור בדעות של החכים האלה לא של מרדיור ובני בגין, הציבור שלהם זה קדימה-עבודה. מצביעי ליכבוד-ביתנו יהיו ימנים, והממשלה הבאה תהיה ימנית. חבל שלא בחרת להתייחס לעיתון הארץ שמראה עד כמה הוא אוהב את המולדת..... אתה פשוט לא אובייקטיבי שזה כבר דוחה, נראה כאילו איזה עמותתת שמאל מממנת אותך.

#1498 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎20:04

מיכאל איתן מכהן משנת 84' בכנסת, אתה לא חושב שאת מה שהוא יכל לתרום הוא כבר תרם?

דווקא בגלל מה שהוא עשה אפשר לסמוך עליו שיפעול בצורה נכונה, והוא בכל מקרה אפשרות הרבה יותר טובה לח"כ מרוב רשימת הליכוד, ובכללי יחסית לכנסת ה-18 הוא מהח"כים שהייתי שמח אם היה נבחר שוב.

#1499 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎20:29

הציבור של בני בגין ודן מרידור הוא של קדימה-עבודה?!?!?
עד כמה בורות אפשר להפגין?
בני בגין הוא ימני קיצוני שהיה חלק בלתי נפרד מהאיחוד הלאומי.
הדעות שלי ושלו הן הפוכות ב180 מעלות, ועדיין, מדובר בדמוקרט שלא רוצה להגביל את חופש הביטוי ולא רוצה לגזול אדמות פלסטיניות פרטיות, בניגוד לכל האנשים ברשימה שהליכוד הציג (שוב, חוץ מרובי ריבלין, עלה התאנה הליברלי).
אם אפילו לבני בגין אין מקום בליכוד של היום, אז זה אומר הרבה על מות הליכוד הליברלי של מנחם בגין.
דן מרידור הוא ימני רוויזיוניסט מתון, אי אפשר לטעון עליו שהוא שמאלני. אלא ששוב, כחלק מהמתקפה נגד השמאל היום, כל מה שדמוקרטי וליברלי נפסל מיידית בתור סמולני.

אני מאמין שמצביעי הליכוד אינם קיצוניים כמו המפלגה שלהם. המפלגה עברה השתלטות באמצעות מתפקדים מפד"לניקים שנכנסו והשפיעו, בזמן שהליברלים והרוויזיוניסטים לא הפגינו נוכחות.
לדמוקרטים אין מה לחפש במפלגה שזו ההנהגה שלה. חצי מהעשירייה הראשונה והשנייה שלה אלה פשוט חיקויים חובבנים של מרזל, בן-ארי ואלדד. מי שרוצה את האידאולוגיה הזאת, עדיף שיילך כבר לדבר האמיתי ולא לחיקוי החובבני של דני דנון, אלקין ורגב.

#1500 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎27/11/2012‏, ‎20:35

הציבור של בני בגין ודן מרידור הוא של קדימה-עבודה?!?!?
עד כמה בורות אפשר להפגין?
בני בגין הוא ימני קיצוני שהיה חלק בלתי נפרד מהאיחוד הלאומי.
הדעות שלי ושלו הן הפוכות ב180 מעלות, ועדיין, מדובר בדמוקרט שלא רוצה להגביל את חופש הביטוי של השמאלנים ולא רוצה לגזול אדמות פלסטיניות פרטיות, בניגוד לכל האנשים ברשימה שהליכוד הציג.
אם אפילו לבני בגין אין מקום בליכוד של היום, אז זה אומר הרבה על מות הליכוד הליברלי של מנחם בגין.
דן מרידור הוא ימני רוויזיוניסט מתון, אי אפשר לטעון עליו שהוא שמאלני. אלא ששוב, כחלק מהמתקפה נגד השמאל היום, כל מה שדמוקרטי וליברלי נפסל מיידית בתור סמולני.

כן הוא ימין קיצוני אתה צודק, הוא שיוצא כל פעם נגד המתנחלים ומתנכל להם - בכללל אתה סבור שמרצ היא מפלגת מרכז לגיטימית לא?
אתה מדבר על חופש ביטוי אבל לא מקבל בחירות דמוקרטיות במפלגה דמוקרטית אתה בושה.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים