עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#1401 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎19:57

האמת? שאין לי בעיה להצביע ש"ס, אני שונא את כל האוכלי חינם האלה יותר מכולכם,
אבל לפחות שש"ס בכנסת לא יחלקו את ירושלים בחיים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1402 Cokegod

Cokegod

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎19:59

יש עוד מלא מפלגות שלא יחלקו את ירושלים בחיים אבל גם ייפעלו בעד שיוויון בין החרדים לחילונים
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#1403 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎20:04

לא, אני לא מרוצה מביבי,
בקשר לבתים לא ממוגנים ורקטות בדרום, אתה לא כ"כ יכול להרצות לי, אני גר בדרום ואתה לא....

אבל ראש ממשלה אישה זה גרוע. אתה באמת רוצה מישהי שמקבלת מחזור תחליט כאלה החלטות?
מי זאת שלי יחימוביץ? עיתונאית? אתה מעדיף מש"קית חן על קצין מסיירת מטכ"ל?
זה עצוב, מאוד עצוב שאין לנו במי לבחור, אבל ביבי הוא הכי פחות גרוע.

http://www.ynet.co.i...4297093,00.html
זה רק מוכיח שלליברמן וביבי איכפת יותר לשמור על הכיסא מאשר על הדעות הפוליטיות שלהם

איך בדיוק?
לליכוד ולישראל ביתנו דעות דומות, זה לא שמדובר במפלגת שמאל אחת ובמפלגת ימין. שני מפלגות ימין, אחת קיצונית יותר, מתאחדות.

#1404 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎20:12

זה לא מדויק שלליכוד ולישראל ביתנו יש דעות דומות, כבר עכשיו בכיר בליכוד אמר שהוא לא מסכים עם הערכים של ליברמן, ואני בטוח שאחרי שהם יכריזו על זה רשמית יהיו עוד כמה שיגידו את זה.

בסופו של דבר נתניהו הולך נגד הדעות של חלק גדול מהמפלגה שלו, וליברמן מתחבר עם מי שנתן לחרדים לעשות פחות או יותר מה שהם רוצים.

#1405 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎20:13

האמת? שאין לי בעיה להצביע ש"ס, אני שונא את כל האוכלי חינם האלה יותר מכולכם,
אבל לפחות שש"ס בכנסת לא יחלקו את ירושלים בחיים.

הם לא יחלקו את ירושלים מרצון, אבל האידיאולוגיה שלהם תביא בסופו של דבר לכיבוש ירושלים.
זה מה שאתה רוצה?

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1406 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎20:28

ליברמן מתחבר עם מי שנתן לחרדים לעשות פחות או יותר מה שהם רוצים.

אולי זה האינטרס של ליברמן - לבצע מהלך שלא יחייב את ביבי לחבור על החרדים כדי להקים ממשלה, ושוב, למרות "בכיר" שאמר דברים,אני לא חושב שיש הבדלים גדולים בין האידיאלים של הליכוד לישראל ביתנו. בטח לא בנושא הכי חשוב בישראל שהוא המדיני.

#1407 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2012‏, ‎20:52

אפילו ביבי וליברמן בונים על זה שמהלך כזה יביא להם בסביבות ה-50 מנדטים, ומי ישמח להצטרף אליהם כדי להרכיב קואליציה? החרדים, ככה שמהלך כזה לא באמת יתן לליברמן להעביר חוקים שהחרדים לא מסכימים איתם.

וזה יפה שהחלטת שהדעות של הליכוד וישראל ביתנו דומות, אבל בקטע הזה אני חושב שהדעה של שר בממשלה מטעם הליכוד הרבה יותר חשובה.

#1408 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎00:50

זה לא מדויק שלליכוד ולישראל ביתנו יש דעות דומות, כבר עכשיו בכיר בליכוד אמר שהוא לא מסכים עם הערכים של ליברמן, ואני בטוח שאחרי שהם יכריזו על זה רשמית יהיו עוד כמה שיגידו את זה.

בסופו של דבר נתניהו הולך נגד הדעות של חלק גדול מהמפלגה שלו, וליברמן מתחבר עם מי שנתן לחרדים לעשות פחות או יותר מה שהם רוצים.

בולשיט.
מעבר לשניים שלושה ח"כים רוויזיוניסטים אמיתיים שגם ככה לא מתאימים לליכוד היום (בגין, ריבלין ומרידור) אין שום הבדל בין הליכוד לישראל ביתנו.
המהלך הזה הוא מתבקש ואין לי שום בעיה איתו. הליכוד מזמן הפכה למפלגת ימין קיצוני שלא אכפת לה מזכויות אדם בכלל, ושמשרתת רק את המתנחלים.

דרך אגב - אני חושב שהמהלך הזה הוא דווקא מצוין לגוש המרכז-שמאל (אם יש דבר כזה, יאיר לפיד ושלי יחימוביץ' מתווכחים בינהם מי יותר ימין) - סוף סוף הוסרו המסיכות, ואני חושב שיש לא-מעט ישראלים שהיו מצביעים ליכוד, אבל בגלל שכרגע הוא לא מסתיר את היותו קיצוני הם יצביעו למפלגות מרכז כמו מפלגת העבודה והמפלגה של יאיר לפיד ואפילו לקדימה הגוססת.

ג'ולס, גם זה בולשיט.
הימין חובר לחרדים לא כי מכריחים אותו ולא כי מושכים לו באף. הימין חובר לחרדים כי זה מה שהוא רוצה לעשות, ושזה מה שמייצג את הערכים שלו בצורה הטובה ביותר (נתניהו התנסח בצורה טובה ממני - אלה ה"שותפים הטבעיים" שלו וזו הסיבה שהוא לא רצה לראות את לבני בקואליציה שלו).
אתה יכול לראות שקואליצית הימין הגדולה בתולדות המדינה עם 3 המפלגות הגדולות בקואליציה ללא שום תלות בחרדים אפילו לא הצליחה להעביר חוק שיעשה שרוב החרדים ישרתו בצה"ל או בשירות האזרחי.

#1409 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎01:29

ספארקי, אני לא באמת מצביע שס חחחח
אני פשוט חושב שהם עדיף על שמאל קיצוני.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1410 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎01:31

זה בעיניך שמאל קיצוני?
אני חושב שהוא עקף מימין אפילו את ביבי פה.

#1411 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎02:09

סקר חדש: שיוויון בין הגושים אחרי האיחוד של ביברמן:
http://www.mako.co.i...03c99a31006.htm

#1412 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎12:24

אילן, זה לא עובד ככה, הבנאדם לא יכול להנהיג את המדינה, בלי קשר למה שהוא מאמין,
סתם גם אם נגיד היו לי דעות כמו שלך, לא הייתי מצביע לך, למה? כי אתה עדיין ילד ואתה לא יכול להנהיג את המדינה.
גם יש סיבות שהוא ושלי לא יכולים להנהיג את המדינה....

אגב עזוב את זה, תראה, אחרי כל מה שאנחנו עושים בשביל הסודנים
(כן, לתת להם לכנס לארץ במקום להרוג אותם כמו כל השאר זה הרבה.)
ראית איך הם הגיבו?
http://www.globes.co...?did=1000792916

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1413 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎13:13

http://rotter.net/fo...ps1/16618.shtml

בוקר טוב אילן תתעור מהחלום שלך, ביבי ישאר בשלטון כי זה מה שהעם מעדיף לא שלי ולא יאיר.

#1414 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎13:25

וחבל.
אני לא כ"כ תומך בדעות של יאיר ושל שלי, אבל ביבי פשוט רע למעמד הביניים.
הוא דופק אותנו מכל כיוון אפשרי, ואני לא מבין איך העם לא רואה את זה.
  • Cokegod אוהב את זה

- סטיבן רייט.

#1415 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎15:37

http://www.nrg.co.il...6ea0370&id=4130

#1416 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎15:48

אחחח, גדעון לוי הזה צריך להשלח לעזה.
לא יאמן איזו טינופת.
  • dorel310 אוהב את זה

- סטיבן רייט.

#1417 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎16:13

שניר, יאיר לפיד הוא אפס מאופס, אין מצב שאני מצביע לו והדעות הכלכליות והמדיניות שלו דומות יותר לדעות של ביבי מאשר לשמאל.
חוץ מזה, הוא מצליח לטעות בכל מילה שנייה שהוא כותב, והתכנית הכי גדולה שלו היא להפריט את מערכת החינוך.
נתתי את הלינק הזה כי קראת לכל מה ששמאלה מביברמן "שמאל קיצוני", ואני שואל אותך אם הדעות שלו (שהן במקרה גם שלך) באמת נראות לך שמאל קיצוני.

בן-דרור ימני הוא שקרן פתולוגי. הוא מצליח לטעות אפילו יותר פעמים מיאיר לפיד.
הסקר שגדעון לוי פרסם נערך ע"י חברת סקרים מוכרת ונערכת, ולא מדובר כאן על מצב שגדעון לוי מתקשר לאנשים ושואל אותם.
הסקר הזה חושף את זה שישראל היא מדינה גזענית, כ-60 אחוז מהיהודים בישראל תומכים באפליה על-פי חוק שיהודים יתקבלו לעבודה על חשבון ערבים (מצב של שתי מערכות חוק לשני עמים נפרדים באותה מדינה נקרא אפרטהייד).
הסקר חושף גם ששליש מהיהודים בישראל היו מוכנים לשלול מהערבים הישראלים את הזכות להצביע, ושכמעט חצי מהיהודים בישראל תומכים בגירוש של ערביי ישראל משטח מדינת ישראל.
בן דרור ימיני בוחר להדגיש שיש 50-60 אחוזים שתומכים בשיוויון אזרחי, כאילו שזה נתון להתגאות בו. במדינה דמוקרטית היית מצפה שרוב מוחלט של האזרחים יתמכו בשיוויון אזרחי למעט השוליים הסהרוריים ביותר של המפה.

ההשוואה לאירופה היא מגוחכת. האירופאים הם גזענים, וזו הסיבה העיקרית לאינטגרציה האיטית של המוסלמים בתוכה לתרבות האירופאית. ועדיין, אין באירופה רוב לכך שתהיה אפליה בחוק נגד מיעוטים (בעלי אזרחות), לכך שלא יצביעו לפרלמנט ולגירוש של המיעוטים ממדינתם.
נכון, בישראל כרגע לא קיים אפרטהייד. לכל אזרחי ישראל יש חוק אחד שהם כפופים לו - החוק הישראלי, וערביי ישראל אמנם מקופחים, אבל יש להם שווין זכויות לכל דבר.
הבעיה היא במה שקורה מעבר לקו הירוק, ששם היהודים כפופים לחוק הישראלי, ואילו הפלסטינים כפופים לחוק הצבאי. יהודי שמתנחל בחברון יקבל עונש חמור הרבה הרבה פחות מפלסטיני ילידי שמתגורר 20 מטר ממנו, והמצב הזה חייב להפסק.
הדבר היחיד שמונע את הגדרת ישראל כמדינת אפרטהייד זהו הכיבוש, שהחוק הבינלאומי מכיר במצב של כיבוש צבאי כמצב זמני. ברגע שישראל תספח רשמית את השטחים האלה היא תהפוך למדינת אפרטהייד רשמית. הסקר ההוא הראה שלרוב היהודים בכלל אין בעיה עם זה, הם אפילו תומכים בזה.

#1418 Lightning

Lightning

In Relation to Animals, all Humans Are Nazis

• חבר של כבוד
  • 7,623 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎16:15

יאיר לפיד הוא מגיש החדשות הטוב ביותר שהיה בישראל והייתה לו אחלה תכנית אירוח.
(אם אצביע, וסביר שלא מניסיון העבר... אין לי באמת כוח לזה. אצביע לו כנראה... לא מהבנה גדולה בפוליטיקה אלא ההפך, הוא מהיחידים שאני מכיר)
תמונה שפורסמה

#1419 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎16:23

בן דרור ימיני טוען שהסקר שפורסם השבוע הטוען כי רוב הישראלים תומכים באפרטהייד הוא "אחד השקרים הבוטים ביותר שפורסמו נגד ישראל."
הוא מתחיל בהתמרמרות על כך שלהציע תסריט דימיוני כמו סיפוח הגדה (כמו דו"ח שהממשלה מתכוונת לאמץ מציע למשל) ואז לשאול האם היית 'נותן' זכויות לבני אדם שסופחו זה לא יפה. אז הוא ממש יוצא חוצץ "רק 33% מהישראלים תומכים בשלילת ההשתתפות הפוליטית של ערביי ישראל אבל לוי כותב רוב", כלומר לא מזעזע אותו ששליש מהנשאלים הם פשיסטים גזענים אלא שלוי כותב רוב. הפאנץ' בסיפא "אפשר להניח שלו הציבור הישראלי היה תומך באפרטהייד, מפלגה כהניסטית היתה זוכה בלמעלה מ60 מנדטים. זה לא המצב, בישראל אין אף מפלגה שתומכת באפרטהייד". זו כמובן טיפשות גמורה, הרי האידאולוגיה של כהנא היא לא אפרטהייד אלא רצח וטרנספר, וכמעט כל המפלגות בישראל תומכות במשטר הצבאי, העברות אוכלוסיה, כבישי הפרדה ואפלייה במתן משאבים ב46 שנה האחרונות, שמשמעותם המעשית הן אפרטהייד.

#1420 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎26/10/2012‏, ‎17:03

יאיר לפיד הוא מגיש החדשות הטוב ביותר שהיה בישראל והייתה לו אחלה תכנית אירוח.
(אם אצביע, וסביר שלא מניסיון העבר... אין לי באמת כוח לזה. אצביע לו כנראה... לא מהבנה גדולה בפוליטיקה אלא ההפך, הוא מהיחידים שאני מכיר)

לא מסכים לגבי מגיש החדשות הטוב ביותר. אחרי כל איטם בחדשות הוא היה מבלבל את השכל כמה דקות ואף אחד לא רצה לשמוע אותו באמת.

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים