עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

משחקי הכס - עונה 8 - ספוילרים רצח

• אנא התחבר בכדי להגיב
258 תגובות לנושא זה

#121 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎18:05

חחחח אם אתה אוהב קפה, זה עוד סיבה לשנוא את זה ;-)

חכה חכה, יום אחד אני אחזיר לך בגדול על כל העקיצות שאתה זורק לי, אני לא יודע ליהנות מסדרות?! וואלה, ברוב המקרים - צודק :bot:

אבל תודה, ווסטוורלד סדרה פח, אתה חייב לי את זה.

#122 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎18:35

עונה 1 טובה, בשנייה פרשתי. אז יאללה קבל.

• CLIPSE אוהב את זה

#123 מישמיש

מישמיש

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎18:49

חצי פרק טוב, חצי רע מאוד.

זה שדאני הופכת להיות אבא שלה זה קטע מעניין, רוצה לשרוף את כולם, כולל חפים מפשע, אבל זה מאולץ מדיי לדעתי.

אף פעם לא אהבתי את דאני, כולל בספרים, היא כל הזמן מנצחת.

יאלה... הגיע הזמן שתפסידי, סרסיי עדיפה עלייך, אישה חכמה, הייתי מצביע לה לראשות הממשלה.

קיבורן היה בונה נשק מיוחד נגד החמאס, כמו שהכין נגד הדרקונים.

הוא גם שיפר את זה , גירסא 2.0, מדהים, מת על הראש המעוות שלו חח :)

מסכים עם כמה דברים שרשמת, לא מסכים לגביי דני.

היא עברה המון דברים רעים עד שהצליחה להשיג את מה שהשיגה, היא לא תמיד הייתה זו שמנצחת.

בעונות הראשונות היא הייתה תמימה, ורק בעונות האחרונות היא החלה להבין שהיא צריכה לשנות פאזה על מנת שלא ידרכו עליה, בעונה האחרונה תם עידן התמימות שלה והיא כבר החלה לעשות דברים מתוך כעס ומתוך הבנה

שכל התומכים הנלהבים שלה מתים, היא נשארת מבודדת ומי שנשאר אלו אנשי הצפון שהם לא תומכים בה באותה מידה כמו שהם תומכים בג'ון/אגון.

הסוף הולך להיות טראגי, לא חושב שלמישהו יש ספק לגבי זה.

אחת הסיבות שהתחלתי לחשוב שלדני יהיה סוף טראגי הוא בגלל דיאלוגים שלה מתוך עונה 7 אם אני לא טועה פרק 3:

I was born to rule the seven kingdoms, and I will. אמירה שנאמרה לג'ון כשהוא בא לבקש ממנה עזרה עם נגד המתים.

במשחקי הכס, בכל פעם שאדם הכריז על עצמו כמלך בסוף מת, ראה ערך סטאניס, ג'ופרי.

למעט ה-great war היא לא עשתה דבר עבורם (בהשוואה לאגון), כמובן שלבסוף אריה הייתה האחראית למוות של ה-night king אבל ההתייחסות לאורך כל העונות.

אל תשכח שבתחילת הסדרה היא נמכרה ע"י אחיה לחאל דרוגו, בדגש על נמכרה ועברה רצף של בגידות מאנשים הקרובים אליה ואירועים לא נעימים,

חתונה בניגוד לרצונה וזה הוביל שבתחילה הם שכבו בניגוד לרצונה = אונס, רק לאחר מכן ידעה קיבלה את העובדה שהוא בעלה.

היא גילתה שהאיש שהיה הכי קרוב אליה בגד בה, ג'ורה מורמונט, היא איבדה את הבן שלה ואת בעלה והתבשר לה שלא יהיו לה יותר ילדים.

יכול להיות שיש עוד ואני לא זוכר.

מרגיש שהיא עברה המון אם מסתכלים לאחור, אלו אבידות שלבן אדם במציאות אין את היכולת לספוג כ"כ הרבה ולא חושב שהיא זו שתמיד ניצחה.

אני חושב שעצם העובדה שנלחמו עבורה גורם לסוג של אנטגוניזם כלפיה, כי היא לא הייתה צריכה להלחם בכוחות עצמה (גם כשעשתה זאת היא בעצם רכבה על הדרקון שלה).

אני חושב שבגלל שאנשים ראו את הפרקים הראשונים ממש מזמן, קשה להזכר בדברים שהיא עברה וגורם לתחושה מיאוס כלפיה.

זו דעתי כמובן, יכול להיות ואני טועה.

מסכים, החצי הראשון בוינטרפל היה משעמם.

החצי המעניין מתחיל ברגע שהם יוצאים מוינטרפל.

השיחות של טיירון וואריז היו מעולות וכל מה שקרה בעצם עם הדרקונים וכו.

זה כמו פרק 2, פרק לפני מלחמה.

אבל השאלה אם הם יסיפקו להילחם + לכבוש את הכס + לסגור הכל בשני פרקים?

השיחה עם ואריס וטיריון הייתה עשויה היטב מאוד נהנתי, גם עם הhound וסאנסה.

אני לא בא בקטע של ביקורת הסדרה, כי קטונתי, אני מדגיש כצופה שהם היו חייבים להוסיף עוד פרקים כי זה מרגיש דחוס.

זה הרגיש לי קצת מבאס שמהרגע שהם הותקפו ע"י יורון, טיריון קופץ מהספינה ומראים עמוד נוחת לו על הראש, או שלפחות זה הרושם שנוצר באותה סצינה.

אפשר לצאת מנקודת הנחה שהעמוד של הספינה שנופל על הראש של טיריון זה חלק ממעבר בין סצינה לסצינה אחרת, אבל אני בטוח שיש אנשים רבים שחושבים וזה עשה להם הרושם שקרה לטיריון משהו לאחר שקפץ לים.

הבעיה היא בסצינה לאחר מכן, הראו חלק מהניצולים מגיעים ליבשה ונראה שטיריון בריא ושלם ושלא קרה לו כלום אפילו לא שריטה ולא מראים גם איך חלק ניצלים או את החטיפה של מיס סאנדיי ומה קורה בכל הזמן הזה (או שאולי התקציבים לא איפשרו זאת כי זה אולי דורש עוד סצינת מלחמה קטנה).

בדיוק לאחר מכן, מראים אותם מגיעים ל-kings landing, הקטע בו דאינריז הייתה מחוץ לחומות kings landing עם צבא קטן מאוד יחסית זה היה יפה אם הצבא היה גדול יותר (אבל אני מבין שניסו אולי להמחיש לצופה שהצבא שלה הצטמצם משמעותית לאחר האבידות ב-great war ובמתקפה של יורון), אבל כצופה, זה גורם לחשוב למה סרסיי לא תוקפת אותה? זה הרגע הכי נוח עבורה לתקוף אותה, כשהיא לא על הדרקון שלה והדרקון שלה קצת רחוק ממנה.

או שאולי מישהו הבין אחרת, אשמח לשמוע. (ראיתי את הפרק ב-4 לפנות בוקר, אולי אצטרך לצפות בשעה נורמלית כדי להיות יותר מרוכז).

אבל אני מבין שזה גם עניין של תקציב, וככל הנראה הם אולצו לקצר את הפרקים.

אני רואה הרבה ביקורות רעות של אנשים כלפי הסדרה, אבל הם שוכחים שאותם שחקנים מרוויחים כיום הרבה יותר מעונות ראשונות שלא נדבר על התפאורה, התקציבים המטורפים שכנראה לא מאפשרים הוספת פרקים (גם הרגילו את הצופה לסטנדרטים כ"כ גבוהים שכל דבר הכי קטן שלא נראה לנו מתחילים לשאול 100 שאלות).

אני חושב שמישהו כבר אמר את זה פה, ואני מסכים איתו לגמרי, "אני מאוד מקווה שמשחקי הכס תעלה את הסטנדרטים בכל הקשור לסרטי קולנוע וסדרות אחרים."

אני באופן אישי מעדיף את עונה 7 של משחקי הכס (שהיא הכי פחות טובה לדעתי בסטנדרטים של משחקי הכס) על כל סדרה טובה אחרת שראיתי עד היום.

קפה זה אוברייטד, לא נגעתי בזה מאז שהשתחררתי מהצבא, גם חלבה, אבל זה לא קשור חח

חחחח אני גם לא הייתי סובל חלבה, לפני איזה חודשיים חיפשתי משהו טעים, לא היה כלום למעט חלבה ומשום מה מאז התחלתי לאהוב חלבה חחח.

לגבי קפה, אם אני קם בבוקר ואתה מדבר איתי לפני ששתיתי קפה, כדאי מאוד שתהיה ממוגן בשכפץ.

• CLIPSE אוהב את זה

#124 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎19:02

מה זה, "פרסומת סמויה מתוחכמת" לרשת סטארבקס?!

#125 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎19:20

לא... פשוט טעות אנוש (כנראה). כבר קרה להם בעבר.

מישמיש, מסכים לגבי מה שאמרת על מעברי הסצינות בזמן המתקפה ולאחריה. גם לי זה נראה מוזר ביותר.

גם כשהעמוד נפל הייתי בטוח שנגמר הפרק כי לרוב אין מסך שחור והיה פה לאיזה כמה שניות יותר ממה שציפיתי.

ולא חושב שזה עניין של תקציב. אני בטוח שזו העונה עם הכי הרבה תקציב אבל אני בטוח שלא היה הורג אותם להוסיף עוד 2 פרקים.

מקווה באמת שלא יעשו סלט מדי.

• מישמיש אוהב את זה

#126 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎19:38

מת לדעת מה עבר ל D&D בראש שככה הם החליטו שתיראה הפרידה בין ג'ון לגוסט.

באמת שאני מנסה להבין אם זה חוסר הבנה או חוסר אכפתיות. או אולי בכלל טמטום..

• ThUnDeR אוהב את זה

#127 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎19:53

אני ראיתי את זה כנקודת המפנה והסיום שלו כסטארק. מפה הוא טארגריין. 

• dvodvo123, מישמיש, CHiPoPo ו-2 אחרים אוהבים את זה

#128 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎19:59

אין בעיה, שתהיה פרידה, אבל ככה בצורה כזאת? אני לא מצליח לקבל את זה.
אשכרה אחרי כל השנים האלה, נפרדים רק במבט עצוב.

• CLIPSE אוהב את זה

#129 YoRt3m

YoRt3m

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,463 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎20:17

נהיו רכרוכיים שם בסדרה. גם אין עירום וגם עריפת ראשים כמעט Off screen? יש להם מזל שהיו שם  2-3 סצנות טובות בסוף.

אגב, עוד מישהו פה בטוח לחלוטין שג'יימי יהיה זה שיהרוג את סרסיי?

• CLIPSE אוהב את זה

That's the way the cookie crumbles

#130 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎20:18

מישמיש יתותח, אחלה תגובה מפורטת, שינית את דעתי, אבל עדיין לא מת עלייה חח ;)

אהבתי את הניתוח של הפרק, מסכים איתך... מה שהיה עם טיריון היה קצת מרגיז, גם הדרך הקלה שהם מצאו את עצמם על החוף.

עושה רושם שהיוצרים נטשו את ההיגיון הבריא, נכון שזאת סדרת פנטזיה שיש בה אלים עתיקים דרקונים וזומבים.

אבל בחייכם, זה לא מרגיש טוב, בדיוק כמו הקפיצה של אריה על מלך הלילה, מייקל ג'ורדן בשיאו לא נותן קפיצה כזו.

• מישמיש אוהב את זה

#131 YoRt3m

YoRt3m

• רשומים
  • 1,463 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎20:59

חיפשתי קצת וזו תמונה מאחורי הקלעים (התמונה השניה, עם ג'יימי). ראיה לכך היא זה שלג'יימי יש 2 ידיים. הם לא היו מפספסים כזה דבר.

#132 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎21:04

UNFINISHED BUSINESS

• CLIPSE אוהב את זה

#133 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2019‏, ‎23:57

אחרי הפרק הזה אני חושב שכבר מתחיל להיות ברור לאיזה סוף הסדרה מתכנסת.

הימור שלי, משהו בסגנון הזה- דאני תשתגע ותשרוף את כל מעלה המלך, ג'יימי יחסל את סרסיי, ואריס יחתור תחת דאני וג'ון יהיה המלך.

3520yeg.jpg

#134 מישמיש

מישמיש

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎00:15

אני ראיתי את זה כנקודת המפנה והסיום שלו כסטארק. מפה הוא טארגריין. 

אין בעיה, שתהיה פרידה, אבל ככה בצורה כזאת? אני לא מצליח לקבל את זה.
אשכרה אחרי כל השנים האלה, נפרדים רק במבט עצוב.

אני גם חושב כמוך JavalO, הסצינה הזו הייתה כואבת אבל גם קרה וריקה אחרי כל מה שהם עברו יחד, הוא היה שם לצידו של ג'ון/אגון תמיד בכל הקרבות, אפילו נגד ה-wildlands.

האמת שהפתיע אותי שגוסט בכלל בחיים אחרי שהוא התנפל יחד עם ג'ורה והדוטרקי במלחמה נגד המתים בתחילת פרק 3 כי לא ראינו אותו חוזר חזרה כמו שג'ורה וכמה בודדים עשו אז נקודת ההנחה של הצופה היא שמי שלא חזר, מת!

נהיו רכרוכיים שם בסדרה. גם אין עירום וגם עריפת ראשים כמעט Off screen? יש להם מזל שהיו שם  2-3 סצנות טובות בסוף.

אגב, עוד מישהו פה בטוח לחלוטין שג'יימי יהיה זה שיהרוג את סרסיי?

אני גם חושב כמוך האמת, אני חייב לראות את הפרק שכבר ראיתי, לא הבנתי בכלל מה קרה בין בריאן לג'יימי.

בלתי אפשרי לראות את הסדרה ב-4 לפנות בוקר ולהשאר מרוכז לאורכה, אבל אם אני לא רואה לפנות בוקר אחרי זה קשה להימנע מספויילרים.

עדיין לא מת עלייה חח ;)

חחחח זה בסדר, אבל סתם מתוך סקרנות, זה החל מעונה ספציפית או שמתחילת הסדרה לא אהבת אותה?

אני שואל כי בעונה מסויימת הדיאלוגים שלה נהפכו קצת יהירים משהו וזה דבר שאנשים לא אוהבים בד"כ, ואפילו אני עם כל האהבה שלי לדמות הזו אני מנסה להיות אובייקטיבי ומבין למה אנשים לא כ"כ מתחברים לדמות.

אני באופן אישי אוהב את הדמות שלה ויודע שלצערי עומד להיות סוף טראגי, האמת מבאס לחשוב על זה.

הדיאלוג עם ג'ון היה קצת מוזר כאשר היא התחננה בפניו לשמור את זה עניין הזהות שלו בסודיות.

זה היה נשמע פתטי האמת ואני הרגשתי נבוך בשביל השחקנים ברגע הזה, לא יודע לתת הסבר מדוע זה גם הרגיש לא מתאים לדמות.

אבל בלי שום קשר לסצינה הזו המשחק של אמיליה קלארק בפרק הזה היה מדהים, לדעתי כמה רמות מעל כולם אם תצפה שוב.

לא... פשוט טעות אנוש (כנראה). כבר קרה להם בעבר.

מישמיש, מסכים לגבי מה שאמרת על מעברי הסצינות בזמן המתקפה ולאחריה. גם לי זה נראה מוזר ביותר.

גם כשהעמוד נפל הייתי בטוח שנגמר הפרק כי לרוב אין מסך שחור והיה פה לאיזה כמה שניות יותר ממה שציפיתי.

ולא חושב שזה עניין של תקציב. אני בטוח שזו העונה עם הכי הרבה תקציב אבל אני בטוח שלא היה הורג אותם להוסיף עוד 2 פרקים.

מקווה באמת שלא יעשו סלט מדי.

אכן מבאס קצת משאיר טעם חסר לסדרה אבל אין מה לעשות.

ראיתי אנשים שמשווים את הסדרה למתים המלהכים (מוגזם לדעתי).

המתים המלכים זו באמת סדרה מתה שממשיכה ללכת.

אחרי הפרק הזה אני חושב שכבר מתחיל להיות ברור לאיזה סוף הסדרה מתכנסת.

הימור שלי, משהו בסגנון הזה- דאני תשתגע ותשרוף את כל מעלה המלך, ג'יימי יחסל את סרסיי, ואריס יחתור תחת דאני וג'ון יהיה המלך.

אני איתך!!!

• CLIPSE אוהב את זה

#135 hamima

hamima

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 122 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎01:41

אני אמנם לא רוצה שטיריון ימות, אבל מאיזו סיבה בדיוק סרסיי לא הורתה לקשתים לירות בו?
במיוחד ברגע שבו היה ברור שהמשא ומתן נגמר. היא הרי שילמה לברון לעשות בדיוק את זה, וכשהוא נמצא מולה חשוף לגמרי היא בוחרת לא לעשות כלום כי...?  :unsure:

#136 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎05:29

האמת, בסצינה האחרונה, ציפיתי שיקרה אחד מהשניים:

שמיסנדיי תתפוס את סרסיי ותקפוץ איתה ביחד מהצוק,

או שסרסיי, בלי בושה, פשוט תהרוג במקום את כל מי שהגיע למשלחת הזו (טיריון, דינאריס, הדרקון שישב שם מאחור, וכו')

בסוף לא קרה לא זה ולא זה. :\

אגב אני חושב שקייבורן צודק, דינאריז כבר לא כל כך מאיימת.

יש לה רק דרקון אחד, פצוע, ומה גם שלסרסיי יש מספיק "כיפות ברזל" כדי להוריד אותו בקלות.

הצבא שלה כבר לא מה שהיה לפני המלחמה עם המתים, ואלה ששרדו באמת מותשים, כמו שסאנסה אמרה.

במידה ותהיה מלחמה כזו או אחרת בפרק הבא, אני ממש לא מהמר על דינאריז.

-

תמונה שפורסמה

#137 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎05:49

מת 2
https://tvline.com/2...nners-in-scene/

חיפשתי קצת וזו תמונה מאחורי הקלעים (התמונה השניה, עם ג'יימי). ראיה לכך היא זה שלג'יימי יש 2 ידיים. הם לא היו מפספסים כזה דבר.

יש לך סרטון שם שמישהי רואה את הפרק ורואים את הכוס, אתה יכול גם לחפש לבד בפרק.

#138 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎08:41

אני אמנם לא רוצה שטיריון ימות, אבל מאיזו סיבה בדיוק סרסיי לא הורתה לקשתים לירות בו?
במיוחד ברגע שבו היה ברור שהמשא ומתן נגמר. היא הרי שילמה לברון לעשות בדיוק את זה, וכשהוא נמצא מולה חשוף לגמרי היא בוחרת לא לעשות כלום כי...?  :unsure:

מאז ותמיד היו הסכמים של "מעבר בטוח" במקרים של משא ומתן.

לדעתי פשוט לא הראו את זה כי אין זמן.

#139 YoRt3m

YoRt3m

• רשומים
  • 1,463 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎10:25

מת 2
https://tvline.com/2...nners-in-scene/

יש לך סרטון שם שמישהי רואה את הפרק ורואים את הכוס, אתה יכול גם לחפש לבד בפרק.

לא יודע על איזה סרטון אתה מדבר, אבל הנה הקטע מאחורי הקלעים

https://www.youtube....3&v=phJb60y5wlE

שים לב שאני מדבר על התמונה של ג'יימי מחזיק כוס, לא הכוס על השולחן ליד דני

#140 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2019‏, ‎10:41

אני דווקא חושב שיש אפשרות שדאני תשרוד, סרסיי תמות, וגם כנראה ג'ון.

יש את הנבואה שסרסיי קיבלה כילדה בעונה 5, יהיה מעניין זה בטוח, למרות שאני מוריד ציפיות, התבאסתי על העונה הזאת.

רק שלא יביאו לנו את אריה כמלכה, אולי היא הנסיך שהובטח, כבר לא יודע מה לחשוב, הלכתי לאיבוד.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים