עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#1361 Cokegod

Cokegod

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎02:51

אני חושב שהעבודה היא בין המפלגות היחידות שאפשר לסמוך עליה ברוב הדברים החשובים שכרגע בעיתיים אצלנו במדינה, כי בראש ובראשונה - שלי בניגוד לביבי, ליברמן או (כנראה) לפיד, לא תסכים להתפשר על הערכים שחשובים לה רק בשביל להיות חלק מהממשלה. במפלגה כמו העבודה שלי לא יכולה להסכים להיות חלק מממשלת ימין, פעולה כזו תהרוס כל עתיד אפשרי שלה כיו"ר המפלגה, במיוחד אחרי שרואים כמה נזק מהלך דומה של ברק גרם להם.
פלוס, היא סוציאל דמוקרטית ולכן תפעל למען יוקר מחיה נמוך יותר, וכמובן שזה יבוא על חשבון רוב הכסף שמועבר לחרדים.

ביבי - להצביע לו זה פשוט להמשיך את המצב הקיים, ראש ממשלה שעושה הכל כדי לשמור על התפקיד שלו, גם אם זה לוותר על העקרונות שלו.
לפיד - אדם שאני לא חושב שאפשר לסמוך עליו בשום צורה, כמעט ואי אפשר למצוא משפט שלו בלי איזה טעות, וכשמתווכחים איתו ואין לו מה לענות הוא עונה ב"טוב, ביי". וכמובן שלכו תדעו מה יעשו חברי הכנסת שהוא יביא.
ליברמן - הבדל עצום בין המצע שלו למה שהוא עשה, בעצם הוא פשוט ישב בממשלה והסכים לכמעט כל דבר שהחרדים רצו, אני לא רואה הבדל גדול בין להצביע לו לבין לא להצביע בכלל, זה נותן בערך את אותה רמה של כוח לחרדים. וכמובן שיש את חברי הכנסת שהוא הביא, שלרובם הייתה לפחות שערוריה מביכה אחת.
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#1362 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎13:58

דווקא נראה שהיא כן מתכננת לשבת בממשלת ימין ( ביבי + שלי+ חרדים). ד"א יעקב פרי זה האמאמא של האנשים שצריך להעיף מהפוליטיקה
היה יור חברת סלולר וגנב אותנו
היה יור בנק וגנב אותנו

אתמול בראיון לפיד אמ עליו שהוא מהמעמד הבינוני ( יש לו הון של מעל 100 מליון שח)...
  • IlanVic אוהב את זה

#1363 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎14:00

שלי צריכה לפסול את ביבי.
ביבי הוא לא סוציאל-דמוקרט, ואין שום סיכוי בעולם שהוא ימיר את דתו ויהפוך לכזה.
אם שלי תבחר להצטרף לממשלת הימין של ביבי, היא תהיה עלה נידף חסר כח שלא מסוגל לעשות כלום, ושם רק כדי לתת לגיטימציה לממשלה הרעה שביבי יקים.
היא לא עושה את זה, ובהצבעה לה מתעורר החשש שכמו ששאול מופז עשה וכמו שמבטיח לעשות יאיר לפיד, היא תמכור את מצביעיה לביבי בנזיד עדשים.
המפלגה היחידה שמבטיחה להיות שותפה בממשלת מרכז-שמאל ולא להכנס לקואליציה של ביבי היא מרצ, ולכן אני חושב שהצבעה לה תהיה הכי משתלמת.

דרך אגב, אני דווקא לא חושב ששלי תקצץ בכסף שהולך לחרדים. אפשר רק לקוות שהיא תנסה להטמיע את החרדים בשוק העבודה.
הכסף לשירותים החברתיים יכולים לבוא מ30 מיליארד השקלים שהטייקונים חייבים למדינה ומתקציב הבטחון. הגיע הזמן להפריך את המיתוס הזה - גם אם תקציב האברכים והישיבות יירד ל0 וכל הכסף שלהם (906 מיליון שקלים - שהם פחות מ3 אחוז מתקציב החינוך ופחות משליש מתקציב המדינה) יועבר לשירותים החברתיים אז לא יהיה שינוי משמעותי.
הבעיה החרדים היא פחות התקציב שמועבר אליהם, ויותר האחוזים הנמוכים שלהם בעבודה והחוסר המוכנות שלהם לחופש מהדת.
  • yosefddd אוהב את זה

#1364 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎16:08

שלי צריכה לפסול את ביבי.
ביבי הוא לא סוציאל-דמוקרט, ואין שום סיכוי בעולם שהוא ימיר את דתו ויהפוך לכזה.
אם שלי תבחר להצטרף לממשלת הימין של ביבי, היא תהיה עלה נידף חסר כח שלא מסוגל לעשות כלום, ושם רק כדי לתת לגיטימציה לממשלה הרעה שביבי יקים.
היא לא עושה את זה, ובהצבעה לה מתעורר החשש שכמו ששאול מופז עשה וכמו שמבטיח לעשות יאיר לפיד, היא תמכור את מצביעיה לביבי בנזיד עדשים.
המפלגה היחידה שמבטיחה להיות שותפה בממשלת מרכז-שמאל ולא להכנס לקואליציה של ביבי היא מרצ, ולכן אני חושב שהצבעה לה תהיה הכי משתלמת.

דרך אגב, אני דווקא לא חושב ששלי תקצץ בכסף שהולך לחרדים. אפשר רק לקוות שהיא תנסה להטמיע את החרדים בשוק העבודה.
הכסף לשירותים החברתיים יכולים לבוא מ30 מיליארד השקלים שהטייקונים חייבים למדינה ומתקציב הבטחון. הגיע הזמן להפריך את המיתוס הזה - גם אם תקציב האברכים והישיבות יירד ל0 וכל הכסף שלהם (906 מיליון שקלים - שהם פחות מ3 אחוז מתקציב החינוך ופחות משליש מתקציב המדינה) יועבר לשירותים החברתיים אז לא יהיה שינוי משמעותי.
הבעיה החרדים היא פחות התקציב שמועבר אליהם, ויותר האחוזים הנמוכים שלהם בעבודה והחוסר המוכנות שלהם לחופש מהדת.

הבעיה שלי עם מרצ זה שהם לוקחים את המנדטים האלה ומבתבים אותם למקומות קיצוניים כמו תמיכה בערבים בעת מלחמה, פגישות עם נציגים פרו פלאסטינאים, הפגנות נגד כל פעולה של הממשלה, הצעות חוק הזויות וכמובן מוכנות לוויתורים מרחיקי לכת בנושאי השטחים לכן אני חושב שדווקא שלי יחימוביץ תוכל לעשות משהו מועיל יותר עם הקול שלי.

#1365 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎17:41

מספיק עם השטויות. תכף תגיד לי שהמתנגדים האמריקאים למלחמה האמריקאית המיותרת בעיראק תומכים בעיראקים. כמובן שהם לא תומכים בעיראקים, הם חושבים שהמלחמה שהנשיא שלהם כפה עליהם היא מלחמה יקרה, מיותרת ושהמטרה המוצהרת (והלא-מוצהרת) שלה פשוט לא שווה את זה.
אותו דבר עם מרצ. אם נראה לך שמרצ מתנגדת לפתיחת מלחמה מול האיראנים בגלל שהיא תומכת באיראן ובנשיא המטורלל שלה, אז אתה פשוט חי בסרט. מרצ מתנגדת לתקיפה באיראן כי היא חושבת שמעבר לכך שתקיפה באיראן לא תהיה יעילה, אלא שבמקרה של תקיפה, האיראנים יפציצו ערים ישראליות בתגובה ויגרמו לפחות ל500 הרוגים (ועם התשתיות הגרועות בארץ של המקלטים, אני לא אופתע אם המספר הזה יוכפל פי כמה וכמה).
הפגנות נגד כל פעולה של הממשלה? רק על הפעולות שמסכנות את הדמוקרטיה ופעולות שעתידות לפגוע בציבור, שאני שמח שיש מפלגה שפועלת בכל הכח בשביל לסכל פעולות כאלה.
הצעות חוק הזויות? תצטרך להביא לי דוגמאות לכאלה. לפי כנסת פתוחה והמשמר החברתי, מרצ מדורגת ראשונה בקידום האג'נדה החברתית, מעט גבוה יותר מחד"ש (כשדב חנין מקום ראשון מכל חברי הכנסת) והרבה יותר גבוה מהעבודה.
וותירים מרחיקי לכת בנושאי השטחים? זו תכנית השלום החדשה שלהם שעתידה להופיע במצע המחודש שלהם. אין כאן ויתורים מרחיקי לכת. יש כאן הסכם שלום הוגן ולא עיוור עם חילופי שטחים ביחס של 1:1, חלוקה של ירושלים לפי שכונות וסידורי מעבר של ישראלים במדינה הפלסטינית תמורת מעבר של פלסטינים במדינה הישראלית. ככה הסכם עם הפלסטינים צריך להראות. לא צריך לתת להם שטחים מתוך איזו "נדיבות" בשביל לשמור על ההגמוניה שלנו (כמו שעשה שרון), ולא צריך להתקפל במדיניות שלנו נגדם. צריך לפעול איתם בצורה הפוכה לאיך שאנחנו פועלים היום - הוגנות קשוחה. http://www.hahem.co....cissors/?p=1079

#1366 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2012‏, ‎20:40

מישהו ראה את הכתבה בחדשות היום על הפעילים הפרו-פלסטינים?
בפעם המי יודע כמה נחשפת הצביעות והבלוף שלהם, "פעילי זכויות האדם" האלה בורים בכל מה שקשור לסכסוך, ומראים פעם נוספת כמה שהעמדה שלהם היא חד צדדית.

#1367 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2012‏, ‎21:20

בפעם המי יודע כמה נחשפת הצביעות והבלוף שלהם, "פעילי זכויות האדם" האלה בורים בכל מה שקשור לסכסוך, ומראים פעם נוספת כמה שהעמדה שלהם היא חד צדדית.

יש את הכתבה הזו באינטרנט?
אם אין, תוכל לפרט יותר ולתת דוגמאות?

#1368 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2012‏, ‎21:27

כל מי שמזהיר את שלי לא לשבת עם ביבי בקואליציה לא מבין מהחיים שלו.

קדימה חשבה שאפשר לשבת באופוזיציה עם עשרות מנדטים, והיא שילמה את המחיר.
וכמובן + זה שהיא מפלגת פליטים שיצא לה האוויר מהבלון והיה ברור שאין לה שום דרך ואידיאולוגיה.

שלי תשב עם ממשלת ביבי, כמו ש"ס וישראל ביתנו.
היא רק צריכה להיות כנה ולהגיד שרק בקואליציה אפשר להשפיע, ושהיא עושה זאת כדי לא לזרוק את קולות הבוחרים לפח האופוזיציה.
ככה זה בשיטה הישראלית. מפלגה אחת מובילה והשאר נגררים אחריה.

כל עוד היא לא תיקח את תיק הבטחון או איזו הפלצה אחרת, היא יכולה להצליח.
רק שלא תהיה כפילה של ביבי ותשנה את דעתה מדי יום.

תיקי הרווחה והשיכון יכולים לשקף את עמדותיה החברתיות. היא רק צריכה להצליח בהם.

ביבי עצמו לא יתן לה את זה, בטח לא בקלות. היא תהווה איום עליו והוא לא ירצה שתצליח.
כחלון הלך כי ביבי קלט שיש כוח-עולה אמיתי, והוא עדיין לא מחפש יורש. בטח לא חברתי.

יש לי תחושה טובה ששלי תיקח הרבה מנדטים הפעם, נשאר לה רק להוכיח את עצמה.
לטובתה אני מקווה שסתיו שפיר תישאר מחוץ לרשימה הסופית, כי יש גבול מכמה אפשר להתעלם בדרך לקלפי.
אני לא אתעלם. שה"ציונית"-ביבי-יפתח-במלחמה-כדי-להרוס-את-המחאה הזאת תלך לאוגנדה.
סתיו בעבודה - פחות קולות. אני בטוח שגם שלי שמחפש קולות אחרים יודעת את זה.

#1369 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2012‏, ‎21:29

יש את הכתבה הזו באינטרנט?
אם אין, תוכל לפרט יותר ולתת דוגמאות?

אחד לא ידע בכלל על קיומה של שדרות ועל קח שנשלחים רקטות מעזה לישראל, אחת לא ידעה שחמאס משתמש באנשים כמגן אנושי ויורה רקטות מבתי ספר והיא גם חושבת שאל קעידה, הג'יהאד האיסלאמי וחמאס הן ארגונים שנלחמים למען החירות ושחרור פלסטין, אחד אומר שרוב הערבים חיים אלפי שנים פה, אחד אומר שהציונות זה גזענות (כאילו חמאס דוגלים בשיוויון ושלום) ויש תמימות דעים בין כל אלה שישראל היא האשמה היחידה והבלעדית בסכסוך.

תנסה במאקו בשלב מאוחר יותר, אם אני לא טועה מעלים שם כתבות מהחדשות לאתר.

#1370 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2012‏, ‎21:43

קדימה שילמה את המחיר על כך שלא הייתה אופוזיציה לוחמת ולא היוותה אלטרנטיבה אמיתית לביבי.
זאת מפלגת כלום ושום דבר, שנהייתה המפלגה הגדולה בכנסת הנוכחית רק בגלל שניצלה היטב את השנאה של אזרחי ישראל לביבי וניצלה את כך שהיא לא ביבי (זה היה עיקר הקמפיין של ציפי לבני - ציפי או ביבי).
ציפי לבני לפחות לא הצטרפה לממשלת הימין והימין הקיצוני של ביבי, ובכך הצליחה לשרוד עם המפלגה למרות שלא עשתה כלום, ואפילו 3 המנדטים המעטים של מרצ גרמו לפי כמה יותר רעש ושינוי מאשר 28 המנדטים של קדימה.

לשלי פשוט אסור להצטרף לממשלה של ביבי. היא צריכה לבנות את עצמה כאלטרנטיבה לשלטון הקפיטליסטי החזירי של נתניהו.
במקרה שגוש המרכז-שמאל יצבור פחות מנדטים מגוש הימין, היא צריכה לשרת את הציבור מהאופוזיציה, להמשיך לחוקק חוקים חשובים ולצאת בכנסת ובכל מקום אפשרי נגד המדיניות הכלכלית והמדינית של ראש הממשלה, עד שתקבל מנדט מהציבור להיות ראש הממשלה.
שלי לא תוכל לעשות שום שינוי מבפנים. כמו שכתבתי, ביבי לא ימיר את דתו בשביל לצרף את מפלגת העבודה לקואליציה שלו. הוא יילך לשותפים הטבעיים שלו - ליברמן, ש"ס והמנתחלים. להיות שרת רווחה בממשלה כזו פשוט לא ישנה דבר.

דוראל, אני חושב שמדובר באנשים שרובם שסך הכל רוצים לעזור לקורבן ולאנשים שחיים עשרות שנים תחת כיבוש צבאי.
יכול להיות שחלק מהם בורים, אבל אני ממש לא חושב שהם אנטישמים או משהו כזה, אלא המטרה של רובם היא לדאוג לזכויות האדם של הפלסטינים.
ובלי קשר - מי מהם שתומך באל-קעידה, בג'יהאד ובחמאס ומתייג אותם כ"לוחמי חופש" הוא אידיוט שלא אכפת לו מזכויות אדם. הוא לא יותר מימין קיצוני פלסטיני.

#1371 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎02:12

אסור לעבודה להיכנס לקואליציה עם הליכוד.
אם שלי תיכנס לקואליציה של ביבי היא פשוט תהיה עלה התאנה שלו.
ממשלת אחדות זה בלוף אחד גדול.

#1372 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎06:34

אל תצביעו לשלי כדי שלא תתבאסו כשהיא תכנס לקואליציה.

אין אופוזיציה לוחמת, זה המצאה של המפסידנים שנשארו מחוץ למשחק.

#1373 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎11:29

בדיוק להפך, להיות באופוזיציה זה להשלים עם ההפסד ומכך שלא קיבלו מהעם מנדט להיות בשלטון.
מכיסא האופוזיציה אפשר לבקר את השלטון הנבחר כל פעם, והמטרה העיקרית היא לקנות מחדש את אמון העם כך שבבחירות הבאות הוא יבחר באלטרנטיבה המיידית, שהאופוזיציה מבדלת אותו מהשלטון.
לעומת זאת, להיות בקואליציה מחסל את האלטרנטיבה, וגורם לה להיות זהה או לכל הפחות דומה מאוד לשלטון.
כשבנימין נתניהו, אשף פוליטי, קיבל 12 מנדטים בלבד מהבוחרים בגלל המדיניות הכלכלית שלו, הוא בחר לשבת באופוזיציה ולהיות היו"ר שלה, בנה את עצמו כאלטרנטיבה ובבחירות הבאות הוא כבר זכה לאמון מחודש של הציבור (יותר מהכפיל את כוחו).
לעומת זאת, מפלגת העבודה ישבה בכל קואליציה אפשרית בשנים האחרונות ולא הצליחה לבנות את עצמה כאלטרנטיבה למרכז (ובצדק מסוים, מפלגת העבודה נהייתה מפלגה קפיטליסטית טיפוסית עד ששלי באה). זה גרם לה רק לירידת האמון הציבור בהם, ירידה מתמשכת של מנדטים והשיא הוא שמפלגתו של אהוד ברק כנראה בכלל לא תעבור את אחוז החסימה.
אבל בחצי שנה - שנה מאז שמפלגת העבודה התפצלה ושהיא ישבה בראשות האופוזיציה בראשות שלי היא הכפילה את כוחה. שלי היא לא יו"ר האופוזיציה הרשמית, אבל אי אפשר להתבלבל - היא זו שמבקרת את פעולות הממשלה והיא זו שמציעה אלטרנטיבה להם.

למען האמת, אני פשוט לא רואה תרחיש ששלי יחימוביץ' מצטרפת לממשלת ליכוד-ליברמן ומגינה על המדיניות הכלכלית שלהם. זה פשוט אבסורד, שמי שמזין את השמועות האלה מעוניין בכך שמפלגת העבודה לא תראה כאלטרנטיבה למדיניות של נתניהו, אלא כמפלגה שתמכור את עצמה אחרי הבחירות.
שלי יחימוביץ' אמנם לא פסלה את האפשרות שתצטרף לממשלת נתניהו, אבל היא הדגישה שזה בגלל שהיא לא פוסלת אנשים, ושרק אם נתניהו יחליט לשנות את המדיניות הכלכלית שלו ויהפוך לסוציאל-דמוקרט היא תצטרף.
ממה שהספקתי להכיר את שלי, היא לא מושלמת אבל היא פוליטיקאית אמינה ועקבית. מאז שנבחרה לכנסת היא מייצגת את הדגל הסוציאל-דמוקרטי, ואני פשוט לא רואה מצב שהיא תקבל מעל ל20 מנדטים ותסכים לקבל תפקיד זוטר כמו שרת הרווחה. חשוב לציין שיחימוביץ' הייתה המתנגדת הקולנית ביותר לכניסת העבודה לקואליצית הימין בבחירות הקודמות.

#1374 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎23:04

• yosefddd אוהב את זה

#1375 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎23:12

שלי יחימוביץ מחוקקת חוקים נפלאה, אבל יש הבדל בין זה לבין לנהל מדינה! חייבים קודם לצבור נסיון כשר בכיר. ראה מקרה עמיר פרץ.....
ואני חושב שהיא חייבת להכנס עם נתניהו לקואלציה וברגע שהעניינים לא הולכים כפי שהיא מצפה מהם, לפרוש דווקא זה יאדיר את כוחה! והיא תוכל להגיד המנדט שנתתם לי לא סתם, באתי וניסיתי אבל נתניהו נכנע/חלש ומונע מאינטרסים ( משהו בסגנון) והכיסא לא חשוב לי אלא אמון הציבור. אם היא תתפס כאחת שיושבת מראש בחוץ היא תהיה מרצ 2

#1376 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎23:29

התיאור של שלי לגבי הקריסה של יוון הוא אכן פשטני ולא מדויק, אבל היא לא רחוקה מהעץ.
שחיתות ההנהגה עם קשרי ההון-שלטון הרחבים שלה, בתוספת העובדה שהכלכלה היוונית התבססה בשנות ה-80 וה-90 על תקציבים ממרכז ומערב אירופה ובתוספת זיופי ההנהגה לגבי הנתונים התקצביים האמיתים גרמו לחוב שלה שהוא גדול יחסית מהחוב הממוצע באיחוד האירופי. דרך אגב - מי שמשתמש בשטיקים ובנוכלות בנוסח יוון הוא דווקא ביבי.
כמובן שהמדיניות של שלי לא מובילה אותנו ליוון. זאת סתם הפחדה גסה. המשבר הכלכלי תקף גם מדינות אולטרה-קפיטלסיטיות (כמו ארצות הברית ואיסלנד) וגם מדינות סוציאליסטיות.
אפשר להתנחם בכך שאת המשבר הכלכלי בספרד היא היטיבה לתאר במעט הזמן שהיה לה (אפשר לחלום רק על עימות אמיתי בארץ שלכל הצדדים יש נקודת פתיחה שווה ולא הזבל שאנחנו רואים על מסך הטלוויזיה).

yosefddd, אין שום צורך להיות שר לפני ש"מנהלים מדינה".
ראינו גם איך השיטה האופורטוניסטית הרעה שאתה מציע הזו עבדה למופז. הציבור לא מטומטם.

#1377 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎23:50

הציבור לא מטומטם ובגלל זה הוא לא יצביע קדימה, אסור לשכוח ש ב3 שנות אי העשייה הפוליטית של קדימה מופז שיחק תפקיד בכיר. הוא יצא בגלוי נגד ליבני וקרע את קדימה, הוא היה שר במלחמת לבנון השנייה ולא עשה כלום למרות ששירת בתור רמטכל ושר ביטחון, מפקד הארגזים של דיר אל באלח גם לא עזר לו, עוד ?...
אז להגיד שהוא נכשל כרגע רק בגלל שהוא חבר לתניהו? להפך הוא נתפס כאחד שניסה לעשות שינוי ולא הצליח בגלל נתניהו, וכל האשמה בנושא אי גיוס מופנת אך ורק כלפי נתניהו, אם כבר 3 המנדטים שבקושי נשארו לקדימה - הוא חייב אותם לעניין הזה. תחשוב על זה שאם שלי אומרת מראש, שהיא לא תשב עם ביבי, הרי זה מבריח לה מצביעים באופן אוטומטי, רוב המצביעים לא חושבים כמוך הם רוצים להצביע לראש הממשלה שלהם ומבחינתם זו יכולה להיות שלי, אבל הם אומרים לעצמם ( וגם אני) שאם היא לא תצליח אז לפחות תשפיע ותהיה שר בכיר שתאזן את נתניהו, אם זה לא ילך תמיד אפשר לפרוש.

ד"א להזכיר לך מה הייתה הביקורת על ליבני? שהיא מראש לא ישבה עם נתניהו למרות שיכלה ליצור ממשלת אחדות ולהוות תחליף לתלות במפלגות הקטנות.....

#1378 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎21/10/2012‏, ‎23:57

זאת ביקורת מטומטמת שאין לה שום קשר למציאות.
הדבר החיובי ביותר שאפשר להגיד על ציפי לבני זה שהיא לא גרועה כמו ביבי, ורק בגלל העובדה הזאת היא עקפה את הליכוד במנדטים (שלושה חודשים לפני הבחירות היא פיגרה בעשרה מנדטים, ובבחירות עצמן היא ניצחה במנדט אחד). היא ניהלה קמפיין מבריק: "ציפי או ביבי", וכך גרמה לאנשים ששונאים את ביבי (שזה כמעט כל המדינה וכל מי ששמאלה לקדימה - כמו מרצ) להצביע לה.
פוליטיקה שבה יום אחרי קמפיין כזה אתה נהפך לעלה תאנה של ביבי היא פוליטיקה רעה והמשמעות שלה היא לא פחות מבגידה בציבור הבוחרים.
שאול מופז אחריה לא היסס לקחת את כל ה-28 מנדטים שקדימה זכתה (ששוב - חלק גדול מהן נצברו בגלל הסיבה שקדימה היא אלטרנטיבה של ביבי), חבר לביבי ובגד במצביעי קדימה. לא פלא שקדימה התרסקה.

#1379 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2012‏, ‎16:16

http://rotter.net/fo...ps1/15334.shtml

אחחח הם פשוט רוצים שלום כלכך, ביבי הזה בהכל הוא אשם. גם גשם לא יורד בקדנציה שלו...

#1380 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2012‏, ‎17:19

הם חלאות המין האנושי...

עכשיו, איך זה קשור לזה שאינטרס שלנו זה שתהיה להם מדינה?
אל תקרא לזה שלום, תקרא לזה הסדר מדינה על מנת שהם יחיו שם, ואנחנו נחיה פה.

4 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 4 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים