עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#1341 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎14:54

ולדעתנו לישראל יש זכות על חברון, קריית ארבע, גוש עציון והגדה המערבית. לעזאזל, המפלגות הדתיות-לאומיות מאמינות בארץ ישראל הגדולה וחושבות שלישראל יש זכות מלאה לכבוש אותה - מפרת עד החידיקל.
מה עושים? מתפשרים עם הפלסטינים איפשהו באמצע - קווי 67, שאת הגבולות שמעבר לקווים האלה מעולם לא סיפחנו ורשמית הם לא חלק מישראל, שבהם גרים כל הפלסטינים שנשלטים ע"י ישראל בלי שמקבלים ממנה אזרחות.

#1342 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎15:21

ולדעתנו לישראל יש זכות על חברון, קריית ארבע, גוש עציון והגדה המערבית. לעזאזל, המפלגות הדתיות-לאומיות מאמינות בארץ ישראל הגדולה וחושבות שלישראל יש זכות מלאה לכבוש אותה - מפרת עד החידיקל.
מה עושים? מתפשרים עם הפלסטינים איפשהו באמצע - קווי 67, שאת הגבולות שמעבר לקווים האלה מעולם לא סיפחנו ורשמית הם לא חלק מישראל, שבהם גרים כל הפלסטינים שנשלטים ע"י ישראל בלי שמקבלים ממנה אזרחות.

נצטט את ההודעה שכתבת אי שם בעמודים הקודמים ש " אבו מאזן הוא מתון ואפשר להגיע איתו לשלום" הרי גם אם נגיע איתו לשלום, הם לא יפסיקו וירצו עוד כי לדעתם זה שייך להם. שמעת את ראש הממשלה שלנו אומר שמהפרת עד החידקל שייך לנו? אם כן אשמח לקישור

#1343 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎15:26

כן, הוא המנהיג הפלסטיני המתון ביותר שהיה להם, ובטח שאפשר להגיע איתו לשלום. לא אכפת לי אם הוא חושב שכל השטח שבין הים לירדן "מגיע" לפלסטינים. למרות זאת, הוא תומך בפשרה - פתרון קבע של שתי מדינות לשני עמים בין הים לירדן, ובוודאי שאפשר להגיע איתו לשלום.
גם אם תשאל את ביבי, אני בטוח שיגיד לך שכל השטח שבין הים לירדן מגיע לנו - ליהודים. מה שמעניין אותי הוא אם הוא מחויב להסכם קבע - שתי מדינות לשני עמים בין הים לירדן. למען האמת, למרות שהוא אמר לפני 3 שנים שהוא תומך בפתרון הזה אני מתקשה להאמין לו, ואני כבר לא חושב שאפשר להגיע איתו לשלום.

#1344 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎16:01

כן, הוא המנהיג הפלסטיני המתון ביותר שהיה להם, ובטח שאפשר להגיע איתו לשלום. לא אכפת לי אם הוא חושב שכל השטח שבין הים לירדן "מגיע" לפלסטינים. למרות זאת, הוא תומך בפשרה - פתרון קבע של שתי מדינות לשני עמים בין הים לירדן, ובוודאי שאפשר להגיע איתו לשלום.
גם אם תשאל את ביבי, אני בטוח שיגיד לך שכל השטח שבין הים לירדן מגיע לנו - ליהודים. מה שמעניין אותי הוא אם הוא מחויב להסכם קבע - שתי מדינות לשני עמים בין הים לירדן. למען האמת, למרות שהוא אמר לפני 3 שנים שהוא תומך בפתרון הזה אני מתקשה להאמין לו, ואני כבר לא חושב שאפשר להגיע איתו לשלום.

בוא נקח את התגובה שלך ונחליף את המילה ביבי באבו מאזן ונראה מה יוצא לנו

"גם אם תשאל את אבו מאזן, אני בטוח שיגיד לך שכל השטח שבין הים לירדן מגיע לנו - לפלאסטינאים. מה שמעניין אותי הוא אם הוא מחויב להסכם קבע - שתי מדינות לשני עמים בין הים לירדן. למען האמת, למרות שהוא אמר לפני 3 שנים שהוא תומך בפתרון הזה אני מתקשה להאמין לו, ואני כבר לא חושב שאפשר להגיע איתו לשלום."

אתה מבין עד כמה אתה עיוור?
אתה מאמין לאבו מאזן- זה שמתחבק עם באשר אסד והגמד ולא לביבי, אתה חושב שאם רק יהיה מומ וויתורים יהיה שלום, אתה טועה!
כל פעם שאתה מוותר ומציג את עצמך כפשרן ומוכן לעשות ויתורים הערבים בזים לך, התרבות שלהם לועגת לאנשים כאלה.
כשברק הלך לשארם א שייח כוותרן גדול והתחננן לעשות שלום, עשו ממנו צחוק. אנשי הבטחון בודדו כל אחד מחברי המלשחת ולקחו להם את הטלפונים הסלולרים. כששרון הלך לשם עשו לו כבוד של מלך והוא לא נתן שיעשו עליו אפילו חיפוש - בגלל זה בעולם הערבי רכשו לו כבוד כי הוא נתפס כאחד שעומד במילה שלו, לא כותרן.

#1345 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎16:07

התמיכה של אבו מאזן בהסכם השלום לא מסתכמת באמירה רעועה ועמומה וחד פעמית בנאום לפני כמה שנים.
אבו-מאזן פועל לעניין כבר הרבה שנים, הוא תומך ביוזמת השלום הערבית ועושה הכל לכינון מדינה פלסטינית בגבולות 67.
לעומתו, ביבי אמנם תומך רשמית בפתרון הזה, אבל כמו שאבא שלו אמר: "הוא מציע להם מדינה שהם בחיים לא יסכימו לה". ביבי אולי עושה את עצמו תומך בהסכם (אני לא חושב שלראש ממשלה ישראלי יש אפשרות להתנגד לפתרון כל-כך קונצנוזסיאלי בישראל ובעולם מבלי להציג אלטרנטיבה), אבל הוא עושה הכל כדי לא להגיע להסכם, ואפילו לא רוצה לנהל משא ומתן עם הפלסטינים.
צריך היה להיות רדום בארבע השנים האחרונות (או לקחת סמים קשים) בשביל לחשוב שביבי הוא זה שרודף את אבו מאזן להסכם שלום, בזמן שאבו מאזן לוקח את הזמן ורק עושה את עצמו רוצה בשלום.

#1346 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎16:12

אילן אפשר לדעת למה אתה יותר אוהב ערבים מאשר ישראלים?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1347 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎16:22

צודק קדאפי, בשאר והגמד דחפו את אבו מאזן לשלום. גם אסמעיל הנייה שחבר אליו הולך לעשות שלום איתו הא?
ביבי מציע מה שעם מוכן לתת, אולמרט דיבר על מעל 90% מיוש והם לא הסכימו, יודע מה גם אני לא .

http://www.ynet.co.i...4293448,00.html
הנה עוד דוגמה לעובדים החלשים בחברה, החברה בחובות וגומרת את הקופה הציבורית, אבל חס וחלילה לרפורמה הרי לא יכול להיות שהם לא יקבלו חשמל חינם...

הוא לא אוהב אותם יותר, הוא פשוט חי את החלום שהכניסו לו לראש שאומר - אם רק נרצה ואם רק נוותר עוד מילימטר יהיה שלום שגשוג ואחווה בכל העולם" תפיסה נאיבית ולא מציאותית.
אני אחפש ואביא פה את הקטע ששמעון פרס אומר בטלויזיה אחרי אוסלו ב' ששטח זה לא דבר משנה, והייטק זה עולם ישן ומעכשיו יהיה שגשוג עולמי וישראל תהיה מעצמה בזכות הוויתורים הכואבים שהיא עשתה. ( לא צריך לציין שבאותו זמן מחבלים עפו באוויר ברחבי ישראל, וההסכם עבר בתמיכתם של סוחר סמים ואינסטלטור בתמורה לקבלת כיסא של שר )

#1348 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎16:42

עניתי לך מיליון פעם, אני לא אוהב יותר ערבים מאשר ישראלים.

yosefddd,
יוזמת השלום הערבית לא קשורה לקדאפי ולבשאר אסאד, היא באה בעיקר מערב הסעודית, והיא דווקא די הוגנת ולא שונה בהרבה מיוזמת קלינטון.
היא גם לא תומכת בפלסטינים באופן עיוור, ויש בשבילם חסרונות בה (למשל - הפליטים הפלסטינים לא ייכנסו לישראל).

הסכם אוסלו נכשל כי הוא לא לקח בחשבון את המחבלים הקיצוניים בשני הצדדים. הייתה זאת טעות להניח שהמתנחלים הקיצוניים והפלסטינים הקיצוניים יתנו לו להתרחש, ובכלל המטרה שלו הייתה להכין את שני הצדדים להסכם קבע (הפסקת בניית התנחלויות מצד ישראל, אוטונומיה מסוימת לפלסטינים ותלות של האוטונומיה הפלסטינית בישראל).

#1349 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎17:01

באמת?

אם תסתכל על ההודעות שלך, תראה שבחלק לא קטן מהם, אתה תמיד מצדד בערבי / סודני / חלש.
נגיד זה שניסה אז לגנוב את הנשק, את היית בעד הערבי.
שחייל ישראלי מת (ואל תכניס את הכתבה הטיפשית הזאת שזה לא בגלל זה.) בגלל שהביא לסודני מים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1350 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎17:10

http://www.ynet.co.i...4293191,00.html עובדים מסכנים...

הסכם אוסלו נכשל כי זה הסכם שנולד בחטא, הוא עבר דרך התחכמויות של הממשלה ועבר על חודו של קול ( בתמיכת הסיעות הערביות סוחר סמים ואינסטלטור ....).
כמו ההתנתקות שעברה בדרך לא כשרה ונכשלה כישלון חרוץ, זהו סופו של כל דבר שנעשה במרמה. הסכם מדיני צריך להיות בקונצנזוס כדי שיישמר ויהיה ראלי.

http://www.ynet.co.i...4292902,00.html

מדינת חלם

#1351 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎18:19

חברות ציבוריות פועלות בצורה לא טובה בגלל שהאוצר אוהב לייבש אותן (שיטת ההתייבשות), לגרום להם לחסר כלשהו שיכריח אותן להעלות מחירים או לספק את המוצר שלהם בצורה לא טובה, שיגרום ללחץ ציבורי חזק נגד אותן חברות ציבוריות (ולא נגד האוצר), מה שייתן לאוצר לגיטימציה לעשות בהן "רפורמות" - או בשפה פחות מסובכת - להפריט את השירותים הציבוריים ולהפקיר אותם בידי אילי ההון.

יפה. מישהו שרואה מעבר לכל הבולשיט שמאכילים אותנו.

#1352 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎19:13

חברות ציבוריות פועלות בצורה לא טובה בגלל שהאוצר אוהב לייבש אותן (שיטת ההתייבשות), לגרום להם לחסר כלשהו שיכריח אותן להעלות מחירים או לספק את המוצר שלהם בצורה לא טובה, שיגרום ללחץ ציבורי חזק נגד אותן חברות ציבוריות (ולא נגד האוצר), מה שייתן לאוצר לגיטימציה לעשות בהן "רפורמות" - או בשפה פחות מסובכת - להפריט את השירותים הציבוריים ולהפקיר אותם בידי אילי ההון.

יפה. מישהו שרואה מעבר לכל הבולשיט שמאכילים אותנו.

הרפרומה במערכת החינוך - עוז לתמורה גם נכללת בהגדרה שלך ? זה הדבר הכי טוב שקרה לתלמידם ולמורים. אני נמצא בבית ספר שעושה את זה וזה פשוט זהב טהור, המורים מקבל עד 4000 שח תוספת שכר, הילדים מקבלים שעות נוספות ( שיעורים פרטיים עם המורה) אחרי/בין הלימודים.

ועכשיו נציין שארגוני המורים עמדו על הרגליים כדי לבלום את הרפורמה.

#1353 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎20:42

א- לא כל רפורמה היא בהכרח רעה.
אבל כאן בארץ יש שיטה להוריד יעילות של גופים ציבוריים על מנת להגדיל את חוסר שביעות הרצון של הציבור ואז אפשר להפריט ביתר קלות.
ב- בקשר לעוז לתמורה אני לא ממש יודע.
אני יודע אבל בקשר לאופק חדש. ואני יכול להגיד שזה ביזיון בפה מלא. זה עבודה בעיניים. זה טוב לעובדים חדשים שייכנסו לתחום, אבל לעובדים קיימים זה זוועה ובצדק הם נלחמים בזה.

#1354 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎20:56

שניר, אתה טועה. לא צידדתי בערבי שגנב נשק. אמרתי שההחלטה של בית המשפט שהוא גנב נשק מסיבות פליליות ולא לאומניות היא הגיונית (הדגשתי שם שזה לא הופך אותו לאדם טוב בהרבה, ושכל בן אדם שגונב נשק הוא עבריין שמקומו בכלא).
בקשר לנתינת מים - מים זה דבר שחייב לתת לכם אדם, אחרת הוא ימות בייסורים. בשביל למנוע מוות (והם עוד אזרחים חפים מפשע שחלקם חוו שואה) אפשר לקחת סיכון בטחוני ולוודא שהוא מינימלי ככל האפשר (אני לא בעד שכל חיילים יפסיקו את כל עיסוקיהם בשביל לתת מים לסודני).

#1355 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎21:35

15% מהמורים למתטיקה נכשלו במבחני ההוראה, אתה חושב שאחד מהם יפוטר? גם אם הוא יקבל 0 עגול?
ההסתדרות הוא גוף מפלצתי שדואג רק לחזקים, יש מאות ואולי אלפי מקומות שלא משלמים חגים/חופשים ומתעללים בעובדים ולא שמעתי פעם אחת שההסתדרות התערבה ועזרה להם.
שמעתי על נמלים,רכבות,חשמל,מורים - כל החזקים במשק.

#1356 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎21:46

אני לא פה לסנגר על ההסתדרות.
אני מדבר על השיטה איך לעודד הפרטה. הפרטה הרבה פעמים עושה בדיוק ההיפך ממה שהיא אמורה, כביכול, לעשות.
הבעיה היא לא ברפורמה. רפורמה יכולה להיות טובה ורצויה, אבל יכולה גם להיות רעה. אופק חדש כמו שאמרתי כי אני מכיר היא גרועה, לא הוגנת ומאוד מסריחה.
העניין הוא שבדינה שלנו רפורמה זה תירוץ להפרטה.

#1357 Coquelin

Coquelin

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 250 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎22:10

תמונה שפורסמה

#1358 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎23:54

הסכם אוסלו נכשל כי זה הסכם שנולד בחטא, הוא עבר דרך התחכמויות של הממשלה ועבר על חודו של קול ( בתמיכת הסיעות הערביות סוחר סמים ואינסטלטור ....).
כמו ההתנתקות שעברה בדרך לא כשרה ונכשלה כישלון חרוץ, זהו סופו של כל דבר שנעשה במרמה. הסכם מדיני צריך להיות בקונצנזוס כדי שיישמר ויהיה ראלי.

מדינת חלם

אני לא מבין מה הבעיה שלך עם הסכמי אוסלו.
כמו שאמרתי, הוא היה אמור להיות הסכם זמני שאמור היה להסתיים ב1999. הוא בכלל לא דיבר על מדינה פלסטינית והוא משמר את מעמדה העליון של ישראל (היא שולטת על המסים של הרשות הפלסטינית).
מה שההרג את ההסכם הוא הקיצוניים בשני הצדדים שלא רצו להגיע אל הסכם הקבע. הפיגוע הראשון אחרי חתימת ההסכם היה של ברוך גולדשטיין שטבח במתפללים מתוך מטרה לחסל את אוסלו. הוא הצליח. זמן לא רב אחר-כך התחיל גל הפיגועים מהצד הפלסטיני. זמן לא רב אחר כך יגאל עמיר ירה ברבין והבטיח שהסכם קבע לא יבוא.
מי שהרג סופית את ההסכם זה ביבי, שמצא דרך להמשיך ולבנות בהתנחלויות בניגוד לכוונת ההסכם המקורי. מה שנשאר מאוסלו נכון להיום זה רק עניינים פורמלים, כמו עניין המסים.
טוב יהיה לעשות זה לבטל את הסכמי אוסלו לחלוטין ולחתור להסכם קבע הוגן עם הפלסטינים.

בקשר לחברת החשמל - עניינים כאלה צריכים להחקר בבית משפט, ומי שפועל בניגוד לחוק צריך ללכת לכלא. זאת לא סיבה להפריט את משק החשמל.
בכל מקרה, הסיבה העיקרית לחובות של חברת החשמל ולעליית המחירים היא משבר האנרגיה, שנגרם בגלל שהאוצר לא מסכים לבנות תחנת כח חדשה.
בגלל אותו משבר אנרגיה תשובה הצליח לסחוט מחברת החשמל לא מעט כסף.

#1359 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2012‏, ‎23:58

מדינת חלם

אני לא מבין מה הבעיה שלך עם הסכמי אוסלו.
כמו שאמרתי, הוא היה אמור להיות הסכם זמני שאמור היה להסתיים ב1999. הוא בכלל לא דיבר על מדינה פלסטינית והוא משמר את מעמדה העליון של ישראל (היא שולטת על המסים של הרשות הפלסטינית).
מה שההרג את ההסכם הוא הקיצוניים בשני הצדדים שלא רצו להגיע אל הסכם הקבע. הפיגוע הראשון אחרי חתימת ההסכם היה של ברוך גולדשטיין שטבח במתפללים מתוך מטרה לחסל את אוסלו. הוא הצליח. זמן לא רב אחר-כך התחיל גל הפיגועים מהצד הפלסטיני. זמן לא רב אחר כך יגאל עמיר ירה ברבין והבטיח שהסכם קבע לא יבוא.
מי שהרג סופית את ההסכם זה ביבי, שמצא דרך להמשיך ולבנות בהתנחלויות בניגוד לכוונת ההסכם המקורי. מה שנשאר מאוסלו נכון להיום זה רק עניינים פורמלים, כמו עניין המסים.
טוב יהיה לעשות זה לבטל את הסכמי אוסלו לחלוטין ולחתור להסכם קבע הוגן עם הפלסטינים.

בקשר לחברת החשמל - עניינים כאלה צריכים להחקר בבית משפט, ומי שפועל בניגוד לחוק צריך ללכת לכלא. זאת לא סיבה להפריט את משק החשמל.
בכל מקרה, הסיבה העיקרית לחובות של חברת החשמל ולעליית המחירים היא משבר האנרגיה, שנגרם בגלל שהאוצר לא מסכים לבנות תחנת כח חדשה.
בגלל אותו משבר אנרגיה תשובה הצליח לסחוט מחברת החשמל לא מעט כסף.

אתה שוב בורח מהאחריות של ההסתדרות, רק חולאים רעים היא הביאה דוגמת רמון ופרץ שני אנשים שהרסו את המדינה ( אחד יותר מהשני)...

#1360 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎19/10/2012‏, ‎01:50

שלי יחימוביץ בחיים לא תתעסק עם ועד עובדי חברת החשמל. הם הביאו אותה לשלטון.
נתניהו בחיים לא ייגע בטייקונים.
יאיר לפיד בחיים לא יתעסק עם הבנקים שלוקחים מכולנו עמלות עודפות. הרי הוא הביא את יעקב פרי, שבעצמו הוא יו"ר בנק, ובעצמו עמד בראש חברה סלולרית, שנטלה מכולנו כסף עודף במשך שנים.
**
השאלה אינה ימין או שמאל, אלא למי יש אומץ לשבור את המונופולים שחונקים אותנו.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים