עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#1301 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎21:37

תקרא את התגובה הקודמת שלי...

אמרת שכולם אותו חרא. לא פיספסתי את זה.

אבל אמרת לא להצביע לשלי כי זה הפאקינג עבודה. משמע מפלגת העבודה היא זבל ופסולה מלכתחילה.
ככה בכל מקרה אני הבנתי את ההודעה שלך ואם הבנתי לא נכון אני מתנצל.

#1302 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎21:43

תקרא את התגובה הקודמת שלי...

אמרת שכולם אותו חרא. לא פיספסתי את זה.

אבל אמרת לא להצביע לשלי כי זה הפאקינג עבודה. משמע מפלגת העבודה היא זבל ופסולה מלכתחילה.
ככה בכל מקרה אני הבנתי את ההודעה שלך ואם הבנתי לא נכון אני מתנצל.

זה מה שנהיה ממנה, בשנים האחרונות המפלגה נהייתה כלום ושום דבר.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1303 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎21:45

אין למי להצביע.... :\

ביבי חתיכת הומו, העבודה הם קוקסינלים, לפיד שווה לתחת....

רק ליברמן נשאר... הבעיה שהוא נחלש מאוד ואני רוצה לשים את הקול שלי אצל מפלגה חזקה שתהיה יותר חזקה.

כנראה שלא תהיה ברירה ונצטרך להצביע לליברמן שוב...

#1304 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎21:58

רק ליברמן נשאר... הבעיה שהוא נחלש מאוד ואני רוצה לשים את הקול שלי אצל מפלגה חזקה שתהיה יותר חזקה.

מי זה ליברמן? זה אותו אחד שהבטיח שאין נאמנות אין אזרחות (לא קרה), הגברת תחושת הביטחון האישי (לא קרה), שיפור החינוך (לא קרה) ונישואין אזרחיים (שהשקר לאלה שאין דת זה לא חופש נישואין אמיתי אז לא קרה). ליברמן זה אותו אחד שבמפלגה שלו יש את אנסטסיה שפכתי מים מיכאלי, יצחק אני רב עם המפכ"ל ולא עושה כלום בכבאות אהרונוביץ', דני אני משחק משחקי גובה עם שגריר טורקיה איילון, סטס חגגתי עם חשפניות וברחתי למאבטחים מיסז'ניקוב וכמובן אסור לשכוח את ליברמן עצמו שכל המדינות שונאות אותו ואת העובדה שהוא שר החוץ של ישראל ושככל הנראה יוגש נגדו כתב אישום פלילי בשורה ארוכה של עבירות.
להצביע לליברמן? כן, אם אתה טיפש.

ביי ביי כחלון :(
  • Cokegod אוהב את זה

#1305 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,784 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎21:58

http://www.youtube.com/watch?v=yL6tv5Xon_U

הוא לא טועה. פשוט כשהוא אומר "לכולנו" כנראה הוא מתכוון אליו ואל חבריו הטייקונים.
תמונה שפורסמה
http://www.themarker.../news/1.1828959 (הטבת מס לחברות שתגרום לכך שישלמו פחות מחצי מהמס שהם חייבים לשלם למדינה).

צריך לזכור שאם "תפציץ" במס על חברות אז כנראה שרובן יעזבו, ואז יהיה גל פיטורים ענק ואבטלה וההמשך כבר ידוע.
תחשוב שאתה מעלה את מס החברות בנניח 20%, למה שאינטל לדוגמה תרצה להישאר פה?

#1306 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎22:35

מי זה ליברמן? זה אותו אחד שהבטיח שאין נאמנות אין אזרחות (לא קרה), הגברת תחושת הביטחון האישי (לא קרה), שיפור החינוך (לא קרה) ונישואין אזרחיים (שהשקר לאלה שאין דת זה לא חופש נישואין אמיתי אז לא קרה). ליברמן זה אותו אחד שבמפלגה שלו יש את אנסטסיה שפכתי מים מיכאלי, יצחק אני רב עם המפכ"ל ולא עושה כלום בכבאות אהרונוביץ', דני אני משחק משחקי גובה עם שגריר טורקיה איילון, סטס חגגתי עם חשפניות וברחתי למאבטחים מיסז'ניקוב וכמובן אסור לשכוח את ליברמן עצמו שכל המדינות שונאות אותו ואת העובדה שהוא שר החוץ של ישראל ושככל הנראה יוגש נגדו כתב אישום פלילי בשורה ארוכה של עבירות.
להצביע לליברמן? כן, אם אתה טיפש.

ביי ביי כחלון :(

עם כל זה, אני לא רואה אופציה אחרת.......

#1307 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎22:47

עדיף לא להצביע מאשר לתת לגיטימציה לאנשים כאלה. בושה.

#1308 ItamarC

ItamarC

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 199 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎22:54

מה קורה עם מפלגת הפיראטים הזאת?
זה רציני העניין הזה?

#1309 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎22:54

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל כרגע מרצ נראים האפשרות הכי פחות הזויה. (ובכל זאת לא שפויה)
איך לעזאזל אין מפלגה אחת רצינית שמייצגת את העמדות שלנו?! לא מפלגת שקר כמו לפיד או קדימה או העבודה.
  • Cokegod אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1310 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:11

לא להצביע = להצביע לחרדים

#1311 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:27

מה קורה עם מפלגת הפיראטים הזאת?
זה רציני העניין הזה?

אני בספק אם הם יהיו מוכנים תוך 100 יום אחרי כל העניין הבירוקרטי שדרוש בלהקים מפלגה ושלא נדבר על מימון. בקיצור סתם יצאו לתקשורת כ"מגניבים".

תזכיר לי עם מי ישב ליברמן בקואליציה?

#1312 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:34

למה אין אלטרנטיבה טובה? מה הבעיה עם העבודה של שלי?

כי זו פאקינג העבודה.
ושלי ככל הנראה כן תסכים לשבת בממשלה אחת עם נתניהו ועם החרדים.

תכלס, כמו שאומרים, כולם אותו חרא, רק צריך לבחור בחרא שהכי פחות יזיק לי...

תאמין לי, אני שונא את מפלגת העבודה ואת כל המפא"יניקיות שהיא מייצגת (לדפוק ת'מזרחים, ת'ערבים ולתת צדק חברתי לאשכנזים בלבד), אבל אני חייב להודות ששלי עושה עבודה מעולה ומשנה את המפלגה.
מפלגת העבודה נהפכה למפלגה סוציאל-דמוקרטית אמיתית (לא הזבל שהיא הייתה מקום המדינה), שדואגת לאזרחים העובדים ושואפת למדינת רווחה תקנית כמו באירופה.
הבעיה שלי איתה היא שהיא בוחרת במכוון להתעלם לגמרי מהנושא המדיני כי זה לא מביא קולות, ושהיא לא פוסלת ישיבה בקואליציה של ביבי (את החרדים היא לא יכולה לפסול. לא יכולה לקום ממשלת מרכז-שמאל ללא מפלגה חרדית אחת, ובטח שש"ס של דרעי תהיה עדיפה).
כדי שיהיה פה חופש דת אמיתי ושיוויון בנטל לא צריך קואליציה ללא חרדים. צריך שהנושא יהיה מספיק חשוב למפלגות החילוניות שמרכיבות את הקואליציה. הנושא הזה לא עבר כי ביבי, ברק וליברמן שמים זין על הנושא הזה. אתה יכול לראות שאפילו עם קדימה ועם הקואליציה הגדולה מזה שנים ללא תלות בחרדים, לא השתנה פה כלום.
בכל מקרה, אני אצביע למרצ. איך שאני רואה את המצב, זה יעזור בשתי דרכים: גם ייתן קולות לגוש המרכז-שמאל שאני מקווה שירכיב את הקואליציה הבאה, ואם גוש המרכז-שמאל יפסיד (מה שנראה, לצערי, סביר מאוד), אני בטוח שמרצ לא תצטרף לממשלה עם ביבי וליברמן.
שתי המפלגות האלה רחוקות מלהיות מושלמות, אבל טובות הרבה יותר מהתחלופות.
על יאיר לפיד אין מה לדבר. השאיפה הכי גדולה שלו היא להיות שר, והוא על-בטוח יצטרף לממשלה הנוראה שתהיה לביבי ובמידה ויזכה.

הוא לא טועה. פשוט כשהוא אומר "לכולנו" כנראה הוא מתכוון אליו ואל חבריו הטייקונים.
תמונה שפורסמה
http://www.themarker.../news/1.1828959 (הטבת מס לחברות שתגרום לכך שישלמו פחות מחצי מהמס שהם חייבים לשלם למדינה).

צריך לזכור שאם "תפציץ" במס על חברות אז כנראה שרובן יעזבו, ואז יהיה גל פיטורים ענק ואבטלה וההמשך כבר ידוע.

אני לא אומר להפציץ במס חברות.
הבעיה החמורה ביותר היא ההטבות מס לחברות הגדולות. לאחר שהחברות מקבלות תמריץ להשקיע בישראל וצוברות רווחים של מילארדי שקלים, הן לא אוהבות לשלם מס למדינה, ומתחמקות ממנו לגמרי.
אז במקום להעניש את החברות הכפויות טובה האלה, להגדיל את מס החברות עליהן פי שניים וארבעה ולהפעיל עליהן שאר סנקציות כדי שישלמו את החוב שלהן למדינה, ביבי נותן להם הנחת מס אדירה של כמעט 30 מיליארד, בשביל להרוויח כרגע שלושה-ארבעה מיליארד שקלים ולשכוח מהחוב.
אם אתה חושב שזה חכם, והדרך לצמצם את הגרעון היא לתת הנחות מס אסטרונומיות ל4 החברות הגדולות, ומצד שני להעלות את המסים העקיפים (כמו המס על הדלק, סיגריות, אלכוהול, מע"מ), אתה מוזמן לבחור ביבי. אישית, אני לא רואה למה שאדם מחוץ למאיון העליון יבחר בו.

#1313 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:40

תזכיר לי למה היה להם מספיק כוח לשבת בקואליציה?

#1314 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,784 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:49

למה אין אלטרנטיבה טובה? מה הבעיה עם העבודה של שלי?

כי זו פאקינג העבודה.
ושלי ככל הנראה כן תסכים לשבת בממשלה אחת עם נתניהו ועם החרדים.

תכלס, כמו שאומרים, כולם אותו חרא, רק צריך לבחור בחרא שהכי פחות יזיק לי...

תאמין לי, אני שונא את מפלגת העבודה ואת כל המפא"יניקיות שהיא מייצגת (לדפוק ת'מזרחים, ת'ערבים ולתת צדק חברתי לאשכנזים בלבד), אבל אני חייב להודות ששלי עושה עבודה מעולה ומשנה את המפלגה.
מפלגת העבודה נהפכה למפלגה סוציאל-דמוקרטית אמיתית (לא הזבל שהיא הייתה מקום המדינה), שדואגת לאזרחים העובדים ושואפת למדינת רווחה תקנית כמו באירופה.
הבעיה שלי איתה היא שהיא בוחרת במכוון להתעלם לגמרי מהנושא המדיני כי זה לא מביא קולות, ושהיא לא פוסלת ישיבה בקואליציה של ביבי (את החרדים היא לא יכולה לפסול. לא יכולה לקום ממשלת מרכז-שמאל ללא מפלגה חרדית אחת, ובטח שש"ס של דרעי תהיה עדיפה).
כדי שיהיה פה חופש דת אמיתי ושיוויון בנטל לא צריך קואליציה ללא חרדים. צריך שהנושא יהיה מספיק חשוב למפלגות החילוניות שמרכיבות את הקואליציה. הנושא הזה לא עבר כי ביבי, ברק וליברמן שמים זין על הנושא הזה. אתה יכול לראות שאפילו עם קדימה ועם הקואליציה הגדולה מזה שנים ללא תלות בחרדים, לא השתנה פה כלום.
בכל מקרה, אני אצביע למרצ. איך שאני רואה את המצב, זה יעזור בשתי דרכים: גם ייתן קולות לגוש המרכז-שמאל שאני מקווה שירכיב את הקואליציה הבאה, ואם גוש המרכז-שמאל יפסיד (מה שנראה, לצערי, סביר מאוד), אני בטוח שמרצ לא תצטרף לממשלה עם ביבי וליברמן.
שתי המפלגות האלה רחוקות מלהיות מושלמות, אבל טובות הרבה יותר מהתחלופות.
על יאיר לפיד אין מה לדבר. השאיפה הכי גדולה שלו היא להיות שר, והוא על-בטוח יצטרף לממשלה הנוראה שתהיה לביבי ובמידה ויזכה.

תמונה שפורסמה

אני לא אומר להפציץ במס חברות.
הבעיה החמורה ביותר היא ההטבות מס לחברות הגדולות. לאחר שהחברות מקבלות תמריץ להשקיע בישראל וצוברות רווחים של מילארדי שקלים, הן לא אוהבות לשלם מס למדינה, ומתחמקות ממנו לגמרי.
אז במקום להעניש את החברות הכפויות טובה האלה, להגדיל את מס החברות עליהן פי שניים וארבעה ולהפעיל עליהן שאר סנקציות כדי שישלמו את החוב שלהן למדינה, ביבי נותן להם הנחת מס אדירה של כמעט 30 מיליארד, בשביל להרוויח כרגע שלושה-ארבעה מיליארד שקלים ולשכוח מהחוב.
אם אתה חושב שזה חכם, והדרך לצמצם את הגרעון היא לתת הנחות מס אסטרונומיות ל4 החברות הגדולות, ומצד שני להעלות את המסים העקיפים (כמו המס על הדלק, סיגריות, אלכוהול, מע"מ), אתה מוזמן לבחור ביבי. אישית, אני לא רואה למה שאדם מחוץ למאיון העליון יבחר בו.

אני לא חושב שזה חכם אבל אתה מפספס את הנקודה.
אם תעלה את המס לחברות, אין להן סיבה להישאר פה כי אני בטוח שיש עוד הרבה מדינות אחרות שישמחו לקבל חברות כמו אינטל.
הבעיה היא שברגע שאתה מעלה את המס, אין לחברות הגדולות שום אינטרס להמשיך לפעול בארץ, ואז הן יסגרו את העסקים שלהן כאן = פיטורים.
ואז במקום להתבכיין על זה שהדלק יקר (שאגב באירופה מחירו כמעט זהה או אפילו יקר יותר - יוון לדוגמה), יתבכיינו על זה שאין עבודה.
מה לעשות, אי אפשר שכולם יהיו מרוצים.
מה שצריך לעשות זה לקצץ מכל מיני מקומות אחרים.
למשל קיצוץ בהטבות שמגיעות לחברי הכנסת, בטח יחסוך לקופת המדינה עשרות מליוני שקלים בשנה.

#1315 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2012‏, ‎23:57

כי הן תמיד משיגות 20 מנדטים וקצת. בדיוק כמו שהערביות משיגות בערך 15.

#1316 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2012‏, ‎00:08

BeBest, בוא נתחיל מכך שהם ישלמו את המס שהם צריכים לשלם עליו על הרווחים שלהם, ושלא יקבלו הטבות מס שערוריות של הרווחים שלהם, רק בגלל שהם נמנעים לשלם עליו.
לחברות הגדולות יש אינטרס להשקיע בישראל. הם מרוויחים מההשקעה ולא מעט, אבל במקום שיהיה כאן מצב של WIN-WIN, שהחברה גם מרוויחה המון כסף, וגם מכניסה מיליארדים לקופות המדינה, יש כאן מצב שאזרחי המדינה מסבסדים ומממנים את הפעילות של החברות הגדולות.
אם זאת המשמעות של "משיכת עסקים לישראל", עדיף למדינה שיישארו בחוץ מאשר שהיא תכנע להם ותאפשר את העברת הכסף ה"כלוא".
דרך אגב, אם אתה חושב שככלל, חכם להוריד מסים לתאגידים ולעשירים בשביל שיהיה להן אינטרס ליצור יותר ולהרוויח מהן יותר מסים, אז תזכור שכבר ניסו את זה. ג'ורג' בוש עשה את זה בזמן שהיה נשיא, והתוצאה של זה הייתה שהוא השאיר גרעון שמן לאובמה.

להגיד שצריך לקצץ בהטבות לחברי הכנסת כשיש לך כאן מקרים שנותנים הנחות מס רטרואקטיביות של 30 מיליארד דולר, זה כמו להגיד שהמסטיק שאתה קונה כל יום אחרי העבודה לוקח לך את כל המשכורת החודשית, בזמן שאתה אוכל במסעדות יוקרה ארבע פעמים בשבוע.
עם כל הכבוד להטבות ולרכבים של חברי הכנסת ולחרדים, הם ממש לא הבעיה החמורה בתקציב. שתי הבעיות החמורות הן תקציב הבטחון והנחות המס לתאגידים.
לגבי הדלק - זה לא נכון, הדלק בישראל הוא השלישי הכי יקר בעולם. דבר שני, במידה ותהיה בישראל מדינה רווחה כמו בחלק מאירופה, לא תהיה לי בעיה לשלם יותר מסים ולקבל את מחיר הדלק כרגע. בשביל זה המדינה צריך להשקיע יותר בכל אזרח שלה.

#1317 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2012‏, ‎00:26

ליברמן - לא עומד במילה שלו
ביבי - אין לו מילה שיעמוד בכלל מאחוריה
שלי - אני לא שמאלן, למרות שהיא מרכז אבל כל עוד היא הולכת עם עופר עיני אני מצביע רעמ" תעל ולא לצמד הזה
יאיר לפיד - לא יודע עליו כלום, מה התוכנית שלו ומה הדרך. ד"א קראתי שקפלינסקי מספר 2 שלו, זה סגן הרמטכל במלחמחת לבנון ה- 2 אסור לשכוח את זה
חרדים - לא
ערבים - לא
איחוד לאומי - אני ימני, אבל לא דתי וכזה קיצוני אז לא
הבית היהודי - אם נפתלי בנט יהיה ראש המפלגה, ואיילת שקד תכנס במקום ראלי ברשימה אז כנראה שכן הם מייצגים אותי יותר טוב מכל השאר.

כלכך חבל שכחלון פרש, אם הוא הולך לראשות הממשלה היום, הוא לוקח בזחילה.

#1318 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2012‏, ‎01:14

הם תמיד מקבלים ככה כי אחוז ההצבעה של החילונים הוא נמוך מאוד. לכן עדיף להצביע ליברמן מאשר לא להצביע בכלל.

#1319 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2012‏, ‎01:31

הם תמיד מקבלים ככה כי אחוז ההצבעה של החילונים הוא נמוך מאוד. לכן עדיף להצביע ליברמן מאשר לא להצביע בכלל.

אבל לליברמן פשוט לא אכפת מהסוגיות שאני מניח שחשובות לך (גיוס חרדים לצה"ל, תחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים).
הצבעה לליברמן היא הצבעה לגוש של הימין-חרדים, שאם בכנסת הזאת עם 94 מנדטים ללא תלות בחרדים בכלל הוא לא הצליח להעביר את הדברים האלה, אז הוא לא יצליח להעביר אותם לעולם.

#1320 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2012‏, ‎02:08

אבל לליברמן פשוט לא אכפת מהסוגיות שאני מניח שחשובות לך (גיוס חרדים לצה"ל, תחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים).
הצבעה לליברמן היא הצבעה לגוש של הימין-חרדים, שאם בכנסת הזאת עם 94 מנדטים ללא תלות בחרדים בכלל הוא לא הצליח להעביר את הדברים האלה, אז הוא לא יצליח להעביר אותם לעולם.

אילן זה לא משנה, המסר חייב להיות ברור ! כולם אבל כולם מצביעים !בין אם זה לאחמד טיבי/ליברמן/ביבי או שקרן אחר, חייבים להצביע !
  • cRaZy-BoY אוהב את זה

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים