עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי סדרות

• אנא התחבר בכדי להגיב
13443 תגובות לנושא זה

#13041 djsonyno1

djsonyno1

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,802 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎04:37

אם מישהו פה צופה בסדרה החדשה של מארוול "אקו" שיעדכן.

אני מתעצל עליה ותכל'ס מארוול די איכזבו לאחרונה, מצד שני לפי הביקורות מדובר בסגנון שונה ממה שהיה עד כה, אז מעניין לדעת אם זה שינוי לטובה או שינוי לרעה.

ראיתי פרק 1, לדעתי היא יותר בסגנון של מארוול-נטפליקס מאשר מארוול-סידני+ אז אולי זו הכוונה בסגנון שונה.

נראה מה יהיה בהמשך.

ראיתי את כל העונה, לומר לך משהו.. סידרה לילדים בכיתה א'..

לא אפויה בכלל.. מאכזבת!

#13042 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎09:36

אמזון הזמינה רשמית סדרת פריקוול לטרמינל ליסט, The Terminal List: Dark Wolf, שתמקד בדמויות של כריס פראט וטיילור קיץ

• maor26 אוהב את זה

#13043 maor26

maor26

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 424 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎11:37

אחלה סיום לעונה השניה של ריצ'ר.

#13044 qa1234ws

qa1234ws

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎14:36

פרק טוב וסיום טוב, ריצ'ר שלא מרחם על הרעים חזר ובגדול, צפיתי בסוף הפרק הקודם  שהפרק הזה יהיה כזה, והוא מצוין.

#13045 מנדליקו

מנדליקו

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎14:38

עונה קלישאתית בקטע מוגזם. הראשונה היה כייף לכבות את הראש ולהנות.. פה היה יותר מדיי חפירות של דיבורים ודברים לא מעניינים בכלל.

#13046 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2024‏, ‎17:00

סיום טוב מאוד לריצ'ר, יופי של עונה. 

מנדליקו, חחח איך אתה שורד אז סדרות אקשן אחרות? זו סדרת האקשן עם הכי פחות דיאלוגים

• מנדליקו אוהב את זה

#13047 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎20/01/2024‏, ‎06:06

הסיום של פארגו היה פושר ודי משעמם.

פרק שרובו היה.. סתמי.

כמה התקדמויות עלילתיות ב-20 דקות הראשונות ואז סצנה אחרי סצנה של דיאלוגים פלצניים כדי להרים לתסריטאים וחלק מהקאסט, ולסיים את העונה בצורה "פארגו-ית".

עונה סבבה אבל.

-

תמונה שפורסמה

#13048 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎20/01/2024‏, ‎10:54

אחד היתרונות כרגע ב100+ יום מילואים זה שיש לי זמן, המון זמן, לראות סדרות

אז זה פוסט הביקורות הכי גדול שעשיתי על סדרות שסיימתי

A Friend Of The Family - עם ג'ייק לייסי (הלוטוס הלבן עונה 1), קולין הנקס, אנה פקין (דם אמיתי, אקס מן). מיני סדרה.

מבוססת על סיפור אמיתי. בוב ברצ'טולד, חבר קרוב של משפחת ברוברג, חוטף את בתם ג'ן בגיל 12 ולאחר מכן שוב בגיל 14.

הסדרה מתארת את שטיפת המוח שג'ן וכל המשפחה עברה וכן כל מה שקרה לפני, במהלך ואחרי החטיפה.

גזר דין: אחלה סדרה להעביר את הזמן, קצת דרמה קצת מתח וקצת ארוכה מדי... היו יכולים לקצר.

Blue Eye Samurai -  עונה 1

סדרת אנימציה סופר סופר מושקעת של נטפליקס.

על סמוראית כחולת עין אשר יוצאת למסע נקמה בארבעה גברים לבנים שאחד מהם הוא אביה.

גזר דין: מומלץ רצח!!!!!!!!!!!!!!!! סדרה נהדרת.

Derry Girls - ‏3 עונות בלבד

סדרת קומדיה המתרחשת בעיירה דרי בדרום לונדון המתרחשת בזמן הסכסוך בצפון אירלנד.

הסדרה עוקבת אחר חבורה של 4 בנות ובחור אחד שלומדים בבית ספר קתולי ועוקבת אחר מעלליהם.

מבוססת בחלקה על אירועים שקרו ליוצרת וכותבת של הסדרה ליסה מקגי ומשלבת בתוכה אירועים אמיתיים שקרו בדרי/אירלנד באותה התקופה.

גזר דין: קשה לי להסביר במילים את הסדרה, אבל זו אחת הסדרות הכי טובות שראיתי בשנים האחרונות.

מעולה מעולה מעולה מעולה ומומלצת. כל כך חבל שרק 3 עונות זו סדרת הקומדיה המצליחה ביותר של ערוץ 4 הבריטי מאז סוף שנות ה-90.

והסאונדטראק שלה אדיר!

Ghosts - שתי עונות, ראיתי רק את הראשונה

מבוססת על סדרה בריטית מצליחה.

זוג מקבל בירושה אחוזה ענקית שבה מתגוררים חבורה של רוחות. לאחר שסאם נופלת במדרגות וחוטפת מכה בראש היא מסוגלת לראות ולדבר עם הרוחות.

גזר דין: וואלה סדרה קלילה וחמודה מאוד. ממליץ ממש. הז'אנר הוא קומדיה, זה לא כמו הלוחשת לרוחות מפעם.

Inside Man - עונה 1, 4 פרקים.

עם דיוויד טננט בתור איש כמורה וסטנלי טוצי בתור אסיר שמחלקה לנידוני מוות.

מדובר על שלושה סיפורים שונים: הראשון הוא דמותו של סטנלי בכלא, הוא עוזר לאנשים לפתור כל מיני חקירות מוזרות/מסובכות. דמותו של טננט שמסתבך בצרה צרורה כאשר המורה של הבן שלו חושבת שהוא פדופיל ודמות נוספת, כתבת שקשורה לשני האנשים.

גזר דין: אחלה סדרה, קצרה ולעניין. למי שאין מה לראות, לכו על זה.

The Patient- עונה 1 בלבד

עם סטיב קארל בתור פסיכולוג שנחטף ע"י מטופל שלו שמתברר בתור רוצח סדרתי.

סדרה יחסית קצרה שעדיין היו יכולים לקצר אותה קצת.

סך הכל אחלה של סדרה, לא אהבתי את כל הקטעים על השואה, זה היה מאולץ ולא קשור בכלל לסדרה עצמה.

גזר דין: מומלצת, קצרה, ועכשיו אין מה לראות אז תראו.

The Staircase - עונה 1 בלבד

מבוססת על דוקו פשע אמיתי. עם קולין פירת, טוני קולט ועוד כל מיני כמו פטריק שוורצנגר וסופי טרנר.

מייקל פיטרסון מואשם ברצח של אשתו קייטלין. הסדרה עוקבת אחר האירועים שלפני ואחרי הרצח, המשפט, היחסים עם המשפחה, החיים בכלא, הכנת הדוקו ועוד.

גזר דין: סך הכל סדרה טובה ונהנתי ממנה אבל היא פשוט מרגישה ארוכה מדי. אמנם רק 8 פרקים אבל כל פרק שעה והרגיש המון פעמים שיש מריחה.

שוב, אם אין לכם מה לראות תראו אבל אפשר לוותר בכיף.

The Suspect - עונה 1

סדרת חקירות בריטית בת 5 או 6 פרקים על פסיכולוג שנאשם ברצח ומנסה להוכיח את חפותו.

גזר דין: לא המציאו פה את הגלגל אבל אחלה של סדרה, בטח למי שאוהב חקירות ודם סדרות בריטיות. אני נהנתי, ממליץ.

Under the Banner of Heaven - עונה 1

עם אנדרו גארפילד בתפקיד הראשי, נמצאים גם וואייט ראסל (מונרך והבן של), סאם ורת'ינגטון ועוד כל מיני פנים מוכרות. מבוססת על ספר בעל אותו שם.

אנדרו מגלם שוטר מורמוני אדוק שחוקר רצח של אם ובתה התינוקת. הדת והאמונה שלו מתערערים כאשר הוא מבין שככל הנראה הכנסייה המורמונית שלו מעורבת.

הסדרה עוקבת אחר החקירה עצמה והתפתחותה, כל האירועים שהובילו לרצח ועוד קצת על הדת ומורמונים.

גזר דין: אני אהבתי אותה מאוד, סדרה מעולה ומשחק נהדר של גארפילד (היה מועמד לאמי על התפקיד).

ביקורות נוספות

Echo - פלופ אחד גדול. פרק ראשון היה לא רע בכלל, פרק אחרון סביר ובין לבין דרמה מיותרת ומשעממת. יכלו לסגור את כל הסדרה הזאת בפרק נוסף של הוקאיי.

Fargo - אחלה עונה לגמרי. אבל הפרק האחרון היה לא משהו בכלל. 3 דקות של קרב בתחילת בפרק ואז 30 דק של דיבורים מיותרים? לא ברור למה עשו את זה ככה. יכלו לעשות שואודאון הרבה יותר מרשים בתחילת הפרק.

Fool Me Once - של הרלן קובן. זוועה, לא מומלץ בכלל. לכו תקראו את הספר.

La Brea - סך הכל שני פרקים נחמדים עד כה, למרות שהפ ממשיכים להתעסק בשטויות בעונה האחרונה שהיא רק איזה 6 פרקים.

Monarch - בסך הכל הייתה אחלה סדרה, אפקטים לא רעים בשביל סדרה דלת תקציב. אהבתי שהם חיברו בין האירועים בסדרה לבין האירועים בסרטים. מקווה שתחודש, יהיה מעניין. סצינת הסיום הייתה מעולה. אגב, לא יודע אם ידעתם אבל שו הצעיר זה וואייט ראסל, הבן של קורט ראסל שמשחק את שו המבוגר.

Slow Horses - סיימתי את העונה הראשונה בשנייה. סדרה מעולה!!!!!

True Detective - אחלה של פרק פתיחה. מעניין אם נקבל עונה קצת על טבעית.

Reacher

יש לי מה לומר על כל הביקורת שכתבתם פה.

נתחיל מזה שממש נהנתי מהעונה, אחלה אקשן, אחלה דרמה ואלן פשוט אלוהי.

עכשיו לגבי העניין עם הדיבור והחפירות, אני מסכים שזה היה קצת מוזר אבל אם תעשו השוואה לעונה הראשונה תראו שזה בך הכל הגיוני.

בעונה הראשונה הוא היה בעיירה נידחת עם איזה 4 אנשים ולכן לא שמענו אותו פותח את הפה בכלל וגם אם דיבר זה היה קצר.

בעונה השנייה הוא היה מוקף במיליון אנשים, בין אם זה בפלאשבקים ובין אם זה בהווה, לא חושב שהייתה לו ברירה אלא לדבר והמון.

ועדיין סדרה מעולה.

• Dolevv, RonB, ThUnDeR ו-5 אחרים אוהבים את זה

#13049 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2024‏, ‎11:00

מוסיף על זה:

שני הפרקים הראשונים של Death and Other Details היו ממש חמודים, הסגנון הוא אגתה כריסטי לחלוטין, ואהבתי את הכתיבה והדמויות.

הפרק הראשון של ילד בולע יקום היה מעולה. לא ציפיתי מנטפליקס. ממש איכותי.

ראיתי את כל העונה של טד. יש רגעים רבים שהפוליטיקלי קורקט הורס, ורואים שהם ניסו להשפיע ולשנות כי זה התרחש בשנות ה-90 ופשוט זה העיב על סדרה. מצד שני, צחקתי בקול לא מעט פעמים וזה נדיר. האווירה גם מאוד כיפית ונהנתי לגמרי מרובה. 

#13050 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2024‏, ‎13:39

שווה צפייה

#13051 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2024‏, ‎15:53

לא יכול לראות את הפרצוף שלו
  • dvodvo123 אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#13052 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎22/01/2024‏, ‎13:02

פרק מעולה מעולה של בלש אמיתי
כל כך חזרה למקורות של עונה 1 וזה עושה רק טוב
  • ThUnDeR אוהב את זה

#13053 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎23/01/2024‏, ‎05:49

חצי עונה שנייה של אינבינסיבל תעלה ב14.3

#13054 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎24/01/2024‏, ‎18:38

סיימתי את ילד בולע יקום - https://www.imdb.com...2/?ref_=ttep_ov

סה"כ סדרה טובה מאוד ומשוחקת טוב. היא גם מעניינת תמיד.

הבעיה העיקרית שלה היא שהיא מלאה בקלישאות. לא בהכרח קלישאות הוליוודיות, אלא קלישאות שמאוד מאוד ברור שהן הולכות לקרות ואתה צופה אותן. הכתיבה כן טובה אבל זה פוגע בה. חוץ מזה היא באמת זורמת. 

#13055 qa1234ws

qa1234ws

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎24/01/2024‏, ‎20:58

טוב אני כבר אחרי חצי עונה של The Artful Dodger ואיך זה שלא מדברים עליה?! איזה יופי של סדרה.

עזבו את ההנאה שלה נטו מהעלילה, הבימוי והמשחק (שחקנים מעולים!), היא גם מצחיקה לפרקים בטירוף.

קצת חבל שאין תרגום בעברית, אבל אפשר להסתדר.

התפרסם עכשיו תרגום

התחלתי לראות אבל אני לא שותף לשבחים ראיתי עד פרק 5, ואני חייב לציין שאני לא עף עליה, העלילה איטית מדי מדי , לא קורה הרבה בכל פרק והם לא קצרים הפרקים, אין גם שום חידוש בעלילה מאוד סתמי, אחרי הפרק הראשון שקלתי להפסיק וזה לא משהו שאני עושה בדרך כלל (תכל'ס גם הפעם המשכתי) הפרק השני משתפר, אבל עדיין לא סדרה שהייתי ממליץ לחיוב.

בצד הטוב השחקנים מעולים, אבל זהו, אה והשחקן הראשי מה שלא יהיה השם שלו, משחק מעולה אבל לא מתאים לדמות הוא נראה כמו ילד בן 15 למרות שהגיל האמיתי שלו זה 33, והתפקיד בנוי על מישהו בן 25-33 שגם נראה כך,  בקיצור הוא שחקן טוב אבל לא ליהוק טוב.

#13056 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎24/01/2024‏, ‎21:20

לא הייתי אומר שהעלילה זה הצד החזק שלה. אין פה סיפור מעניין לעקוב אחריו.

מה שהופך את הסדרה לטובה לדעתי, אלה ה-set pieces המעניינים שקורים כל הזמן. הניתוחים, הגניבות, הדאחקות הקטנות.

אני גם חושב שהקאסט מושלם וכל אחד מהשחקנים (כולל תפקידי המשנה) נותן הופעות מצויינות, וחלק גדול מהם פשוט גורם לי להיקרע מצחוק אפילו סתם מצורת הדיבור וההבעות שלהם.

אני יכול להבין למה לא כל אחד יכול להתחבר אליה, מצד שני, כי שוב, אין פה עלילה חזקה. אז אם לא התחברת לקאסט, יהיה קשה לך להנות ממנה.

ובנימה אחרת, מסכים שפרק 2 של בלש אמיתי היה מצויין.

מה שמפריע לי עד כה, זה שהם מדברים על כל האנשים שנהרגו (זה לא ספויילר, זה קורה בתחילת פרק 1), אבל חוץ מכמה דקות בפתיחה של פרק 1, לא הראו לנו את הפנים שלהם, אז זה קצת מבלבל לזכור מי זה מי.

אגב ראיתי את הפרק ששוחרר בפורמט Dolby Vision, ו-וואלה יש פה משהו. האיכות הייתה חדה וברורה באופן מרשים. מאז גם ראיתי כמה סרטים ככה (Godzilla.vs.Kong.2021) ואני לא חושב שאני אוכל לחזור אחורה..

-

תמונה שפורסמה

#13057 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎25/01/2024‏, ‎19:10

סיימתי פארגו העונה האחרונה. כל רגע מזכירים לך שהאירועים הם אירועים אמיתיים, אבל WTF הדמות הזאת של מונק המוזר הזה? לא הצלחתי להבין מה זה

#13058 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2024‏, ‎00:12

סיימתי פארגו העונה האחרונה. כל רגע מזכירים לך שהאירועים הם אירועים אמיתיים, אבל WTF הדמות הזאת של מונק המוזר הזה? לא הצלחתי להבין מה זה

ממש חרטא המשפט הזה שהם טוענים שהאירועים בסדרה התרחשו בדיוק כמו במציאות.

יש שם לא מעט קלישאות (שזה סבבה, חלק מהטלוויזיה) שאין מצב שהם קרו במציאות..

-

תמונה שפורסמה

#13059 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2024‏, ‎05:04

ברור שלא

As with the original film, each episode begins with the superimposed text:

This is a true story. The events depicted took place in [location] in [year]. At the request of the survivors, the names have been changed. Out of respect for the dead, the rest has been told exactly as it occurred.

As with the film, this claim is untrue.

#13060 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎26/01/2024‏, ‎08:06

אז מה הקטע לכתוב כזה דבר?

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים