עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ארצנו היפה| שטפונות ברחבי יהודה ושומרון - סרטון מקסים

• אנא התחבר בכדי להגיב
133 תגובות לנושא זה

#101 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎00:35

ואו מה שהלך פה בשבת.

בואו ונבהיר פה כמה נקודות :

*יש פשעים שאם אתה יכול למונעם ובוחר שלא למונע אותם - אתה הופך לַפושע . כגון רצח וכדומה.
*פעולות קיצוניות וגלויות של הציבור, מתבצעות בהתאם לרצון הציבור.
*מאורעות תרפ"ט בוצעו לפני הקמת המדינה.
*דמותו של הילד מתעצבת בהתאם לגיבוריו, שנקבעים על ידי הסביבה הבוגרת ע"י דברי הלל וכו'.
*"שהיד" זה כינוי דתי (ההדגשה תובן בהמשך).
*"ג'יהאד" = מלחמת דת (כנ"ל).
*"הודנה" הוא המונח הערבי - הדתי עכ"פ - להפסקת אש.

*לפי התנ"ך השטח הזה שייך לעם ישראל
*הערבים לא עשו כלום למען השלום.
*המטרות של המחבלים הם אזרחים.
*הסכם שלום, הוא לא יותר מפיסת נייר, ערכה האמיתי הוא האדם שערב לה.

עכשיו, אם אנחנו מסכימים לסעיף הראשון והשני, יוצא שרוב הערבים, לקחו חלק במאורעות תרפ"ט
אם אנחנו מסכימים לסעיף השלישי יוצא שה"כיבוש הציוני" הוא לא יותר מתירוץ
לאחר שאישרנו את הסעיף הרביעי, נוכחנו לדעת שבעזה מעצימים את המחבלים, הלוויות מלכותיות, אנדרטאות, שמות רחובות וכו' ובעקבות כך (וגם בעקבות ספרי חשבון כאלו ואחרים ומספר קייטנות...) הילדים שם שואפים גם הם להפוך ל"שהידים"
מהסעיף החמישי והשישי אנחנו רואים שהמלחמה אשר מקדשים עלינו הערבים היא דתית (וכאן האתאיסטים שבינינו יכולים לפרוש, כי יוצא שהם כלל וכלל לא רציונליים - ולכן כלום לא יעזור)
מהסעיף השביעי מובן (כמו שלמדנו על בשרינו) שאצל הערבים "הפסקת אש" פירושה - אתה הולך לנצח אותי. אז בוא נעשה "פוס" לבנתיים אני אצבור כוח, ואז אני אמחק אותך, לתמיד
הסעיף השמיני מלמד אותנו, שהמקום הזה לא "נכבש" אלא "הושב" כדין. (האתאיסטים עזבו, לא?) והוא שייך לכל יהודי העולם
ולכן אין לנו זכות לחלק ממנו לערבים
מהסעיף התשיעי אנחנו רואים שלמרות שמסרנו : שטחים / אלפי מחבלים / מליוני דולרים / סיוע צבאי. הכל היה לריק! אם המדינה הייתה המפעל שלך, מה היית עושה? (לפשוט רגל אתה הרי לא יכול.)
הסעיף העשירי מבהיר לנו שהם חיות האדם!!! לא אנחנו! הכסף, ויותר מזה - חיי האדם!!! שצה"ל משקיע, כדי לא לפגוע ב"אזרחים" ערביים, הוא עצום!!!
והם? הם משקיעים את הכסף שלהם (כאילו שאין שם רעב ומחלות) ואת חיי האדם שלהם, ברצח עם פשוטו כמשמעו!!! אם ל"ע רק רבע מניסיונות הפיגוע שלהם (טילים/מכוניות תופת וכו') היו פוגעים במטרה, היו כאן עשרות אלפי הרוגים!!! מי הם שיֶבַכּוּ מוות ?
הסעיף האחרון מבהיר לאחרון המטומטמים שבינינו, שגם אם כל האמור לעיל הוא לא יותר מ"בוקי סריקי", האדם שערב להסכם - משועבד לטבע העולם כאחרון האדם, ובתור שכזה המשטר שלו יכול ליפול, או שהוא ימות מתי שהו (ואני בכוונה לא אומר לחזור בו...), ואז מה? האדמה תישאר אצל המחבלים שיזרקו שוב קאסמים, ומה אז ניתן להם? אני יודע. הטלת מטבע! עץ = ירושלים, פאלי = תל-אביב. ואחר כך? אחר כך נשחה לקפריסין.
  • JSB אוהב את זה
תמיד הכלב רץ לפני האדון ונראה כמנהיג, עד שמגיעים לפרשת דרכים, או אז עוצר הכלב, ומממתין להוראת האדון - כך היא דרכה של הדמוקרטיה, המנהיג בודק את רצון העם לפני כל החלטה
(הרב אלחנן ווסרמן מסביר למה "פני הדור - כפני הכלב")

בסופו של דבר; עדיף דיקטטור הגון מאשר דמוקרטיה כזאת
(יהודי ששלושה משטרים מאחוריו)

#102 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎00:41

דוראל, אולי תשאל אותי, אם אתה מחפש דוגמא למישהו קיצוני,
אני גם לא אתחמק לך מהשאלות, ואשתדל לענות ברצינות...

לי לא אכפת שאסד הורג ערבים, זה לא מדגדג לי את הביצה הימנית,
אם הייתי רואה ילד ערבי טובע, לא הייתי מציל אותו, הייתי מדליק סיגריה וצופה בו מת.
יותר מזה, שערבי אחר היה נכנס להוציא את הגופה, הייתי מקווה שגם הערבי הזה ימות.

מה אתה רוצה שאני אגיד לך? צר לי שאתה חושב כך, אני כחלק מהעם היהודי שכל השנים סבל מאנטישמיות מתעב גזענות, הרי גם את היהודים יש "סיבה" לשנוא: http://www.themarker...street/1.537214. מקווה שבעתיד תמתן את דעתך.
  • IlanVic אוהב את זה

#103 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎01:04

ואו יהודי גנב כסף, אפשר לחשוב שאין נוצרים, מוסלמים ואלוהים יודע מה שעושים את זה גם כל יום.
אגב, אולי תגיד לי:
איך אתה מגדיר ילד שזורק אבן על חייל בהפגנה, ילד או מחבל?
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#104 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎01:09

כי האצ"ל והלח"י לא פגעו בחיילים בריטים כדי שתהיה לך מדינה.

#105 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎01:11

זאת בדיוק הנקודה שלי, למה אין יהודים או נוצרים שרוצחים? אבל אנטישמים לוקחים מקרה של יהודי שגונב וישר יוצרים סטיגמה של "היהודי הגנב".

לשאלתך: אם הוא מסכן את חיי החייל, מבחינתי הוא מחבל.

אבל לפי הדרך שבה אתה כותב את הדברים נראה שכבר החלטת שאני שמאלני קיצוני אוטואנטישמי למרות שאמרתי שאני מתנגד במצב הנוכחי למדינה פלסטינית, כי אני, רחמנא ליצלן, לא שונא את כל הערבים ולא רוצה שהאיחוד הלאומי יהיה בשלטון.
ולפני שאתה עונה תחסוך ממני את הסיסמאות הקבועות שלך על הערבים והשמאלנים ואנאערף, שמעתי אותן מספיק פעמים כדי שדעותיך יקלטו לי במוח.

#106 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎12:58

אז יש לפחות כמה אלפי ילדים פלסטינים שצריך להרוג.
רק הבהרתי נקודה.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#107 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎13:11

אל תעוות את דבריי, אמרתי אם הוא מסכן חיי חייל, וזורק לבנה או משהו (סביר להניח ילד מעל גיל 12). ילד שזורק אבן בגודל של גולה לא מסכן חיי חייל, אחד כזה צריך לעצור.
אגב, חשבתי לשאול אותך אותו דבר לגבי המתנחלים שפרצו לבסיס צבאי (אני יודע שהכמה מאות האלה לא מייצגים את המתנחלים), אבל בטח תגיד שזה קונספירציה.

#108 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎13:22

מאות?
היו שם כמה עשרות בודדות, ואחד שבאמת פגע במישהו, מה גם שכל מתנחל או ימני גינה את המעשה, זה אחד שלא מייצג אפילו קבוצה שלא להגיד את כל המגזר.

http://www.inn.co.il...ews.aspx/235150
אגב מישהו שמע על המקרה הזה מלפני ארבעה ימים?
כנראה שלא.
(ומקרים כמו זה מתרחשים מדי יום ביומו.)

ולגבי הסיכון
תמונה שפורסמה
תמונה שפורסמה
להגיד לך מה קורה עם האבנים ה"סה"כ קטנות" האלו שהם ממש לא קרובות לבלוקים פוגעות לאזרח בראש? (הכוונה באזרח הוא למישהו שהוא לא חייל עם קסדה.)
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#109 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎13:26

אגב, חשבתי לשאול אותך אותו דבר לגבי המתנחלים שפרצו לבסיס צבאי (אני יודע שהכמה מאות האלה לא מייצגים את המתנחלים), אבל בטח תגיד שזה קונספירציה.

כמה מאות???
באיזו פלנטה אתה חי בדיוק???
והם לא רצו להרוג!!!
ומקומם הוא אכן בכלא!!!

ומה בקשר לתגובה שלי? יש לך איזו שהם הארות/הערות?
תמיד הכלב רץ לפני האדון ונראה כמנהיג, עד שמגיעים לפרשת דרכים, או אז עוצר הכלב, ומממתין להוראת האדון - כך היא דרכה של הדמוקרטיה, המנהיג בודק את רצון העם לפני כל החלטה

#110 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎13:39

התכוונתי לעשרות, טעות שלי.
וציינתי בסוגריים שאני יודע שזה לא מייצג את כולם אז מה אתם קופצים?

אני לא מבין מה אתם רוצים ממני, אני ציינתי שאני נגד מדינה פלסטינית כרגע, אני פשוט גם נגד גזענות ושנאה וזה הסיבה היחידה שהתחלתי להגיב פה לאדון נייט דיזיין.

לגבי ההודעה שלך צבימן, קראתי אותה ככה ברפרוף, אני כן חושב שהתרבות שלהם פרמיטיבית, אבל אני בחיים לא יכליל את כולם. כרגע אני נגד הסדר כי אני לא סומך על הפתאח ועל חמאס אני לא מוכן לשמוע בכלל.
אגב לגבי הצוויי הדתי, הוא לא תופס בחוק הבינלאומי, אני דווקא מסתכל על ההתחלויות כשטחים שנכבשו במלחמת מגן חוקית מירדן ולכן הם לא שטחים כבושים.

#111 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎13:45

אז תקרא את זה שוב, ובעיון.
זה יעשה לך קצת סדר בראש
והיום בערב בעז"ה, אני אסביר יותר איך צריכה להיות הגישה שלנו לשאר העולם

#112 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎16:00

אז תקרא את זה שוב, ובעיון.
זה יעשה לך קצת סדר בראש
והיום בערב בעז"ה, אני אסביר יותר איך צריכה להיות הגישה שלנו לשאר העולם

סדר בראש? עזוב אותך שרשמת את הדברים הצורה די מבולגנת, כל המטרה של התגובה שלך היא הסתה ברורה נגד ערבים באשר הם.
אני לא מבין, מה אתם מנסים לגרום לי להפוך להיות ימני קיצוני ששונא את כל הערבים ורוצה להרוג אותם? לא יקרה, אני מעדיף להישאר בצד המתון יותר, ובכך אני סוגר את המעורבות שלי באשכול הזה ומקווה שגם בפולטיקה בכלל בפורום, ברצינות, בחיים שלי לא התעסקתי כ"כ הרבה בפוליטיקה כמו בימים האחרונים באשכול הזה. <_<

#113 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:20

כרגע אני נגד הסדר כי אני לא סומך על הפתאח ועל חמאס אני לא מוכן לשמוע בכלל.

ואתה חושב שאם יהיה הסכם פתאום לא יהיו פתח וחמאס? פתאום לא יהיו מחבלים?
הם תמיד ירצו לפגוע בנו ולכן אסור לתת להם מדינה.

אתה פשוט אומר "אין שום סיכוי שניתן להם מדינה" אבל אני הומני. זה די דבילי לאור מה שהארגונים השונים טוחנים לגבי המצב.

וגם לי אין שום מושג מה הצווי הדתי.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#114 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:25

כרגע אני נגד הסדר כי אני לא סומך על הפתאח ועל חמאס אני לא מוכן לשמוע בכלל.

ואתה חושב שאם יהיה הסכם פתאום לא יהיו פתח וחמאס? פתאום לא יהיו מחבלים?
הם תמיד ירצו לפגוע בנו ולכן אסור לתת להם מדינה.

וגם לי אין שום מושג מה הצווי הדתי.

יש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני נגד הסדר כרגע בגלל פתח וחמאס! איפה ראית שכתבתי שאם נגיע להסכם לא יהיה פתח וחמאס, אמרתי שאני לא חושב שניתן להגיע להסכם בגלל שאני לא סומך על פתח ובטח ובטח שלא על חמאס, ובגלל זה אני לא מאמין שניתן להגיע להסדר עוד הרבה זמן אם בכלל. די הפעם זה באמת הודעה אחרונה שלי באשכול הזה, רק רציתי להבהיר את זה.

#115 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:36

נו בדיוק.
אתה מודה שאתה מתנגד להסכם במתכונת הנוכחית (שתישאר אותה מתכונת לנצח), אתה לא יכול להגיד "אבל אני הומני".
אתה בדיוק כמוני, גם אתה אומר "זו אשמתם" (ואין לי בעיה עם זה), אבל אתה מנסה להוציא את עצמך בן אדם טוב למרות שהדעות שלך גורמות ל"מוות, רעב ומצב הומניטרי" בדיוק כמו שלי.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#116 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:39

נו בדיוק.
אתה מודה שאתה מתנגד להסכם במתכונת הנוכחית (שתישאר אותה מתכונת לנצח), אתה לא יכול להגיד "אבל אני הומני".
אתה בדיוק כמוני, גם אתה אומר "זו אשמתם" (ואין לי בעיה עם זה), אבל אתה מנסה להוציא את עצמך בן אדם טוב למרות שהדעות שלך גורמות ל"מוות, רעב ומצב הומניטרי" בדיוק כמו שלי.

צודק, מעכשיו אני שונא ערבים, יאללה נייט בוא נקים להם מחנות ריכוז.

אני נגד האנשים בשלטון שלהם, לא נגד העם הפלסטיני ולא נגד ערבים בכללי (מה שאתה ובגלוי כן), יש הבדל, אולי המתכונת תשתנה ואולי לא, בינתיים הפערים גדולים מדי.

#117 tzvimen

tzvimen

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 400 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:43

איפה אני אמרתי שצריך להרוג את כל הערבים ???
אני רק הסברתי שלומר שהטרור הוא תוצאה של איזשהו "כיבוש" הוא המצאה, ושלאור הרוח הנושבת בעולם הערבי, אין לנו פרטנר כרגע, ושלתת שטחים תמורת שלום זה ההמצאה הכי מטומטמת שהגו אנשי השמאל משחר קיומם ( נו, אולי ההפגנה האחרונה עולה עליה. לא בטוח), וגם ככה הארץ הזאת לא שייכת לראש הממשלה ולכן הוא לא יכול "לחלק" אותה!!!

ודוראל???
להקצין מישהו, ואז להוריד אותו לקרשים זה לא יותר מדמגוגיה!

#118 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎17:45

איפה אני אמרתי שצריך להרוג את כל הערבים ???

אמרת בהכללה גורסת שהם חיות אדם, אם התכוונת רק למחבלים (ולא, לא כל הערבים מחבלים, זאת עובדה), אז אני מתנצל.

עריכה: צבי, עכשיו קראתי את החלק הזה עוד פעם והבנתי שהתייחסת למחבלים, אז קבל את סליחתי, לא הייתי צריך לייחס את דברי אליך.

#119 stiller1706

stiller1706

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 310 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎18:06

שוב,כל השמאלנים משווים את צה"ל ומדינת ישראל להיטלר ולמשטר נאצי מה שלא המקרה כאן.
הנאצים שנאו אותנו ורצו להשמיד את כולנורק בגלל היותנו יהודים, ואצלנו אנחנו לא שונאים אותם רק כי הם ערבים (רובנו לפחות), אלא כי הם באים וטובחים בנו באוטובוסים אז בזמנו, מסעדות ,
טילי קסאם וגראד כל שני וחמישי וכו'

תמונה שפורסמה

#120 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎18:43

שמאלנים חושבים שימנים אומרים "אנחנו יהודים אז אנחנו מעל כולם", הם לא מבינים מה באמת קורה במציאות ולכן אין להם בעיה לבזות את עצמם ולחטוף על הראש כל פעם מחדש.
אם המקרה היה הנ"ל הייתי כל יום אומר משהו על הצרפתים, האיטלקים וכו' וכו', אבל אלו אנשים שאין לנו בעיה איתם כי הם לא מזיקים לנו.
הם לא מבינים מה ההבדל בין פטריוטיות לפאשיזם ומוכנים לקבל הרוגים רק בשביל להיות הומנים (כבר היו שמאלנים שאמרו שהם מעדיפים שימות חייל צה"ל ולא ילד בעזה), לכן אין להם באמת קשר לעם הזה, הם פה כי ההורים שלהם הבינו שהם יהודים וכנראה יהיה להם יותר טוב בארץ ישראל, אבל איכשהו במעבר הדורות משהו השתבש וכל מה שקרה לנו במשך מאות ואלפי שנים נשכח, פתאום אנחנו כבר לא עם נרדף אלא עם רודף, פתאום כבר אין לנו "סכנה קיומית" ואנחנו סה"כ מתעללים בחסרי ישע.
מה לעשות שבמלחמה אין חוקים, ואם תנסה רק להיות הומני אתה לא תגיע לשום מקום, במיוחד כשהצד השני לא הומני בעליל ולכן אם בטעות נהרג ילד בעזה אנחנו כבר עושים רצח עם אבל אם זה אב ובן שנרצחו כשנזרקה עליהם אבן בזמן שנסעו במכונית זו רק "תקרית" והצד השני עדיין יוצא המסכן והנרדף.
האויב הוא דתי קיצוני, אולי אפילו לא מדת של מלחמה, הבעיה היא אנשי הדת שמשך עשרות שנים פירשו אותה כרצונם וגרמו למאות אלפי אנשים ללכת בדרך של טרור ורצח ולכן אין לנו איך להתמודד עם זה אלא בחיסול לשם הפחדה ואפילו אם זה אומר שנצטרך לפגוע בחפים מפשע - אתם אולי מגדירים את עצמכם "אנשי העולם הגדול" ולא מבינים מה זה היה להיות יהודי לפי סה"כ 70 שנה, דברים כאלה לומדים בדרך הקשה, לא הייתם פה לפני 70 שנה וגם לפני 63 שנה אז אתם כנראה עוד לא מכירים על בשרכם את המושג סכנה קיומית (משהו שאולי מתנחלים מבינים קצת יותר טוב מאנשי ת"א והעיר, למרות שהייתה אינתיפאדה, אבל זה לא שינה לכם כלום במוח) אבל אם פתאום יתחילו ליפול אלפי ועשרות אלפי טילים, כאלה שיצליחו להרוג אנשים, אתם תבינו פתאום אם מי אתם מתמודדים ולמה אסור לעשות ויתורים "כואבים", ובעצם שום ויתורים בכלל.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים