עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#1041 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎08:59

אוקיי, לא יורק על שחקן בית"ר. אבל אתה תשב בדוחא ותעודד.

כמו שאני אשב בשער 5 ואעודד את הפועל.

לא נעשה את זה בלב שלם, זה יפריע לנו. אבל בשביל סכום כזה? נשתוק ונעודד כמו אחרוני האולטראס.

אתה שוכח 2 דברים:

זהבי שחקן כדורגל ואין לו הכנסה ממשית אחרי הפרישה.

אין לו השכלה רשמית, אפילו לא תעודת בגרות (והוא מתחרט על זה, ואומר שישלים בעתיד).

אז הוא אמור לחיות על הכסף שהוא קיבל מהכדורגל עד היום האחרון שלו?

זה לא ריאלי אם הוא רוצה לשמור על רמת חיים גבוהה גם לו וגם לילדים שלו.

חוץ מזה, במכבי הוא הרוויח כ4-5 מיליון שקל בשנה. שם הוא קיבל מענק חתימה של 10 מיליון שקל במקום. זה לא קצת יותר כסף. הוא יקבל 60 מיליון בשנתיים וחצי, שוב, זה סכום עצום.

ברור שהוא לא שווה את הסכום הזה, מה זה קשור בכלל? הסינים יודעים את זה. הם נעזרים בכסף העצום כדי למשוך שחקנים לליגה הזבל שלהם ולשפר אותה. ועובדה שזה עובד לא רע. (קבוצה סינית לקחה את ליגת האלופות האסייתית).

וואלק, אפילו האלק הברזילאי, שחקן שיכול להיות בכיף בכל קבוצת צמרת אירופאית, הלך לסין.

פאקינג לבאצי הלך מפ.ס.ז' לסין.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1042 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎15:11

בארץ לא יודעים לפרגן, לקח החלטה נכונה.

עם סכום הכסף שנכנס מליגת האלופות וממכירת זהבי אני מקווה שיבנו קבוצה טובה, כי בנתיים לא רואים כלום.

מרעילים אותנו בתקשורת על ג'ורדי, האמת? אולי בצדק, הוא נרדם כבר מינואר.

כל הסיפור עם אבא שלו והכל, בסדר, מובן...אבל בחייך, תחתים שחקנים כבר, דווקא שאנחנו מדורגים בליגה האירופאית אתה רוצה להפסיד קמפיין? 

#1043 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎15:32

לא נעשה את זה בלב שלם, זה יפריע לנו. אבל בשביל סכום כזה? נשתוק ונעודד כמו אחרוני האולטראס.

אתה שוכח 2 דברים:

אין לו השכלה רשמית, אפילו לא תעודת בגרות (והוא מתחרט על זה, ואומר שישלים בעתיד).

חוץ מזה, במכבי הוא הרוויח כ4-5 מיליון שקל בשנה. שם הוא קיבל מענק חתימה של 10 מיליון שקל במקום. זה לא קצת יותר כסף. הוא יקבל 60 מיליון בשנתיים וחצי, שוב, זה סכום עצום.

ברור שהוא לא שווה את הסכום הזה, מה זה קשור בכלל? הסינים יודעים את זה. הם נעזרים בכסף העצום כדי למשוך שחקנים לליגה הזבל שלהם ולשפר אותה. ועובדה שזה עובד לא רע. (קבוצה סינית לקחה את ליגת האלופות האסייתית).

וואלק, אפילו האלק הברזילאי, שחקן שיכול להיות בכיף בכל קבוצת צמרת אירופאית, הלך לסין.

5 מיליון שקל בשנה, 4 שנים קדימה לפחות 3 בתים, כמו שאמרתי, הוא לא יהיה רעב ללחם ויהיה לו אחלה חיים.

מה זה לא מה שהוא רגיל?

המענק חתימה זה כסף שיורד מהשכר ולא בנוסף

לדוגמא חתמת על חוזה של 60 מיליון כמו זהבי, אז תקבל 10 מיליון בחתימה (הסינים מביאים אחרי שלוש שבועות)

והמשכורות יהיו 50 מיליון.

בקשר להאלק, לדעתי זה לא שחקן טופ אירופאי, (שלא ישמע שאני חושב שהוא לא שחקן)

אבל הוא לא ברמות של הגדולים.

בכל מקרה, לא תשכנע אותי אחרת, הבנאדם יכל לחיות טוב כל החיים עם הילדים שלו בארץ, אבל הוא חזיר (ד"א לדעתי טוב למכבי למכור אותו, גם אם יהיה שנה קשה)

ואני מוכן להתערב שאם להפועל היה מיץ' שמציע לו את הכסף שהסינים הציעו הוא היה עושה פיו פיו על שער 11.

לנושא אחר: ראיתם שהוא שאל אם מותר לו לעשות פיו פיו? חחחחח מפחד מפואד הסיני.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1044 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎17:29

אתה שוכח 2 דברים:

5 מיליון שקל בשנה, 4 שנים קדימה לפחות 3 בתים, כמו שאמרתי, הוא לא יהיה רעב ללחם ויהיה לו אחלה חיים.

מה זה לא מה שהוא רגיל?

לדוגמא חתמת על חוזה של 60 מיליון כמו זהבי, אז תקבל 10 מיליון בחתימה (הסינים מביאים אחרי שלוש שבועות)

בכל מקרה, לא תשכנע אותי אחרת, הבנאדם יכל לחיות טוב כל החיים עם הילדים שלו בארץ, אבל הוא חזיר (ד"א לדעתי טוב למכבי למכור אותו, גם אם יהיה שנה קשה)

ואני מוכן להתערב שאם להפועל היה מיץ' שמציע לו את הכסף שהסינים הציעו הוא היה עושה פיו פיו על שער 11.

אני יודע שזה יורד מהשכר, סה"כ 60 מיליון שקל בשנתיים וחצי. מיטש הציע לו בערך 30 מיליון ב-5 שנים ועם המון התניות (שערים, אליפות, וכו' וכו'). בנוסף, בזכות מענק החתימה העצום (10 מיליון כאמור) הוא כבר יכול להרוויח עוד יותר כסף עכשיו בעזרת השקעות חכמות ונכונות.

מעבר לזה, אם ערן ימשיך להוכיח את עצמו וישאר ברמה הזו עוד שנתיים וחצי (ואין סיבה שלא. הוא בן 28), הוא יזכה לעוד חוזה ענק אחד, בניגוד למצב שבו היה נשאר במכבי (הלוואי :()

אז לא האלק. לבאצי? ג'קסון מרטינז? ג'רביניו? לא חסר. ואצלם, בניגוד לזהבי, הפער בין השכר שהוצע להם באירופה לבין השכר בסין הוא לא עד כדי תהומי.

זו לא חזירות, זה לא סתם קצת יותר כסף, זה המון כסף. זה סכום פשוט פסיכי.

ובקשר לפיו פיו - הוא שאל בצחוק... כבר עשה במשחק הראשון.

איזה מלך.

אגב שניר, שלא תטעה, ברור לי שבזמנו הוא הגיע אלינו רק כי הפועל לא רצו אותו.

אבל נוצר חיבור חזק, אני לא יודע אם עכשיו הוא יחזור להפועל. בטח שלא אחרי שיסיים את החוזה הסיני :D

- סטיבן רייט.

#1045 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎18:41

אתה שוכח 2 דברים:

מה זה לא מה שהוא רגיל?

אני יודע שזה יורד מהשכר, סה"כ 60 מיליון שקל בשנתיים וחצי. מיטש הציע לו בערך 30 מיליון ב-5 שנים ועם המון התניות (שערים, אליפות, וכו' וכו'). בנוסף, בזכות מענק החתימה העצום (10 מיליון כאמור) הוא כבר יכול להרוויח עוד יותר כסף עכשיו בעזרת השקעות חכמות ונכונות.

מעבר לזה, אם ערן ימשיך להוכיח את עצמו וישאר ברמה הזו עוד שנתיים וחצי (ואין סיבה שלא. הוא בן 28), הוא יזכה לעוד חוזה ענק אחד, בניגוד למצב שבו היה נשאר במכבי (הלוואי :()

אז לא האלק. לבאצי? ג'קסון מרטינז? ג'רביניו? לא חסר. ואצלם, בניגוד לזהבי, הפער בין השכר שהוצע להם באירופה לבין השכר בסין הוא לא עד כדי תהומי.

זו לא חזירות, זה לא סתם קצת יותר כסף, זה המון כסף. זה סכום פשוט פסיכי.

ובקשר לפיו פיו - הוא שאל בצחוק... כבר עשה במשחק הראשון.

איזה מלך.

אגב שניר, שלא תטעה, ברור לי שבזמנו הוא הגיע אלינו רק כי הפועל לא רצו אותו.

אבל נוצר חיבור חזק, אני לא יודע אם עכשיו הוא יחזור להפועל. בטח שלא אחרי שיסיים את החוזה הסיני :D

הנקודה שלי הייתה לא הרבה / קצת יותר כסף,

כסף לא חסר לבנאדם,

זה כמו שתבוא למנכל פפסי ותגיד לו בוא תהיה מנכל קוקה קולה, כאילו שהוא צריך את ההפרשי כספים האלה,

לזה התכוונתי. תוסיף את זה שזה לא החוזה הראשון שלו, הוא מסודר כבר גם ככה.

בתקווה שלא יהיה הפועל עד אז חחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1046 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎19:34

שניר התאוריה שלך בנוגע ל'אם יש לאדם X הוא לא ירצה שיהיה לו X+10) פשוט לא נכונה.

בני אדם תמיד רוצים יותר, זה בטבע שלנו. בגלל זה אנחנו חברה כזאת משגשגת ובגלל זה יש פה מלחמת עולם אדירה כל 50-100 שנה בערך מאז שאנחנו קיימים. כל ההנחה שלך שגויה מהיסוד. למה מסי ורונאלדו ממשיכים לקבל העלאות בחוזים שלהם? למה שחקני על באירופה בוחרים ללכת לליגות כמו סין, קטאר, ערב הסעודית, טורקיה, אזרבייג'אן (????), ועוד ועוד, אם לא בשביל כסף?

#1047 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2016‏, ‎17:31

שניר התאוריה שלך בנוגע ל'אם יש לאדם X הוא לא ירצה שיהיה לו X+10) פשוט לא נכונה.

בני אדם תמיד רוצים יותר, זה בטבע שלנו. בגלל זה אנחנו חברה כזאת משגשגת ובגלל זה יש פה מלחמת עולם אדירה כל 50-100 שנה בערך מאז שאנחנו קיימים. כל ההנחה שלך שגויה מהיסוד. למה מסי ורונאלדו ממשיכים לקבל העלאות בחוזים שלהם? למה שחקני על באירופה בוחרים ללכת לליגות כמו סין, קטאר, ערב הסעודית, טורקיה, אזרבייג'אן (????), ועוד ועוד, אם לא בשביל כסף?

הם הולכים לשנת פרישה בד"כ אבל עזוב,

מבחינתי זאת חזירות, אולי מבחינתך לא,

זה כמו שאני לא טס לארה"ב לעשות פי 4 כסף ממה שאני עושה פה,

עזוב אורפז, יש לך עבודה ואתה מקבל בה מיליון שקל בשנה, אומרים לך עזוב הכל טוס לסין תקבל 3 מיליון (אני יודע שזה לא סכומים אני מבהיר נקודה) אתה עוזב?

לא, אתה יודע שיש לך פה הכל ומה קשור עכשיו סין עם כל הסינים (ד"א ריגשו אותי, קבלת פנים ענקית!)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1048 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2016‏, ‎21:38

אני מסכים עם אורפז, אין דבר כזה מספיק כסף.

לכדורגלן יש קריירה קצרה, להזדמנות כזו לא אומרים לא.

הוא השיג כאן כבר הכל, אין לו אתגר אמיתי.

לאירופה מיץ' לא היה משחרר אותו כי אף אחד לא היה שם את הסכום שנתנו הסינים.

עזוב, עשה מהלך נכון, ברח ממכבי שהולכת ומתפרקת במילא.

לא ברור מה הולך שם, נופלים מאירופה סיבוב הבא נראה לי, השוק בישראל דל בטירוף, שחר רוצה 2 מיליון יורו על עטר, אפילו בשיאו הוא לא נמכר בסכום הזה, הזוי חח

#1049 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2016‏, ‎21:42

ממש לא שנת פרישה, יש כאלו שעושים את זה בשיא הקריירה, ממש לא חסרות דוגמאות.

אני כן מסכים שזה סוג של וותרנות אבל באמת שאי אפשר להגיד שזה מפתיע שבני אדם פועלים ממניעים כלכליים. תגיד מיליון תגיד שתיים, אם לא היית במצבו אתה לא יכול לשפוט. ואם מדברים ספציפית על הכסף שלו, אז פה הוא היה עושה משהו באזור ה40 מיליון נגיד ל5 שנים, בעוד ששם הוא עושה יותר בחצי מהזמן. ועוד יוכל אחרי זה לחזור לארץ (וואלה הוא כולה יהיה בן 32, לא כזה זקן, ואם הוא ישמור על רמת כושר גבוהה אין סיבה שלא יהיה שחקן מוביל). ותוסיף לכל העניין הזה שעם כל הכבוד הליגה הסינית בכלל לא רואה את הליגה שלנו, זה אמנם קצת מוזר והכל אבל בסופו של דבר הרמה גבוהה יותר.

ומילה קטנה על עטר - 2.2 מיליון יורו? פשוט מביך ומצחיק. האמת הפשוטה היא שחיפה לא מוכנה למכור אותו למרות שהוא רוצה ללכת.

#1050 yerach

yerach

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 388 הודעות

נכתב ב- ‎05/07/2016‏, ‎22:21

שניר, אני חושב שעם באמריקה היית במאה אחוז עושה פי 4, והיו מסדרים לך את המעבר (אישור עבודה ושהייה) אז היית טס לשמה בטיל!

אני לא מכיר את הכדורגל הישראלי בכלל, אבל אם בן אדם היה עושה 2 מיליון ויש לו את ההזדמנות ללכת ולעשות 10 מיליון הוא יהיה טיפש לסרב. ושמח בשבילו שהוא עושה את הכסף, לא משנה שזה יהיה בסין או בסיביר, כל עוד זה כסף נקי. 

שמח בשבילו, ושיהיה לו בהצלחה! 

הלואי לך ולנו הזדמנות כזו בעבודה שלנו

#1051 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎00:27

שניר, אני חושב שעם באמריקה היית במאה אחוז עושה פי 4, והיו מסדרים לך את המעבר (אישור עבודה ושהייה) אז היית טס לשמה בטיל! ממש לא,יש לי דרכון אירופאי. ארה"ב  ואירופה לא מדברות אליי, חול בכללי לא מדבר אליי, הייתי באמסטרדם שלוש פעמים, ופעם אחת בצרפת (לא נחשב, הייתי בן 5) ולאמסטרדם טסתי לא בשביל לראות עולם חחח

אני אוהב את הארץ, תן לי את השמש שלו,  האוויר של ירושלים פעם בשבוע, כל החברים, בירה גולדסטאר ואני מסודר.

אני לא מכיר את הכדורגל הישראלי בכלל, אבל אם בן אדם היה עושה 2 מיליון ויש לו את ההזדמנות ללכת ולעשות 10 מיליון הוא יהיה טיפש לסרב. ושמח בשבילו שהוא עושה את הכסף, לא משנה שזה יהיה בסין או בסיביר, כל עוד זה כסף נקי. 

שמח בשבילו, ושיהיה לו בהצלחה!  גם אני שמח בשבילו ושיהיה לו בהצלחה, אני לא שופט אותו על זה שהוא עבר, אני רק אומר שלא היה חסר לו כסף, זה הכל.

הלואי לך ולנו הזדמנות כזו בעבודה שלנו  אמן

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1052 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎00:33

שניר יאללה מתי כבר ניפגש לבירה לפני משחק?

ובלי קשר מתי נעשה כבר מפגש שוב

#1053 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎15:26

אתה רוצה לארגן? עכשיו חופש גדול וחם מידי לעשות מנגל בצהריים,

השמש מחשיכה ב8 בערך, ככה שלהדליק מנגל אומר 9 בערב בערך, לא יהיה לאנשים איך לחזור,

אם זה רק חברה גדולים אפשר לעשות בכיף כי כולם חוזרים ברכבים....

בקשר לבירה, אצלכם לא מוכרים בירה מסביב לאצטדיון ולטדי אתה לא בא חחח

אבל בגדול אני בעד מפגש.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1054 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎19:35

אפשרי חודש הבא,

נסיים את המבחנים ובכיף.

עוד נקודה קטנה בקשר לדיון על הכסף,

הנה קח את וויד לדוגמא ב-NBA (אני מסתמך על כתבות באתרי ספורט בארץ, לא עוקב עד כדי כך בחו"ל),

וויד מרגיש פגוע כי במיאמי מציעים לו חוזה של 40 מיליון דולר לשנתיים, ובדנבר 50 מיליון דולר,

וויד צריך את הכסף הזה אתה חושב? הוא כבר עשה מספיק, ועדיין סיכוי טוב שהוא יעבור בשביל ה-10 מיליון דולר הנוספים,

אין מה לעשות שניר, העולם שונה, היום הכל כסף, מי שייתן לך יותר תלך אליו, נגמר הסיפור,

אין מה לנתח יותר מדי, אנשים יוותרו לך על 100 אלף בשביל להשאר במקום מסויים, לא על מיליונים.

בודדים אלה שיוותרו.

#1055 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎20:41

אפשרי חודש הבא,

נסיים את המבחנים ובכיף.

הנה קח את וויד לדוגמא ב-NBA (אני מסתמך על כתבות באתרי ספורט בארץ, לא עוקב עד כדי כך בחו"ל),

וויד מרגיש פגוע כי במיאמי מציעים לו חוזה של 40 מיליון דולר לשנתיים, ובדנבר 50 מיליון דולר,

וויד צריך את הכסף הזה אתה חושב? הוא כבר עשה מספיק, ועדיין סיכוי טוב שהוא יעבור בשביל ה-10 מיליון דולר הנוספים,

אין מה לעשות שניר, העולם שונה, היום הכל כסף, מי שייתן לך יותר תלך אליו, נגמר הסיפור,

אין מה לנתח יותר מדי, אנשים יוותרו לך על 100 אלף בשביל להשאר במקום מסויים, לא על מיליונים.

בודדים אלה שיוותרו.

סורי על הגזענות, אבל אחי זה בגלל שהוא פאקינג כושי.

אחלה דוגמא הבאת, עלק פגוע הבנאדם חזיר פיגוזים יותר מערן זהבי.

אתה חושב שאם מכבי הייתה מציעה לערן 40 מיליון והסינים 50 הוא היה עוזב?! לא.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1056 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎20:56

הכושי הזה עשה בספורט פי אלף ממך ועשה בקריירה שלו סכומי עתק. וגם הביא טבעות אליפות. שניר אני באמת מתקשה להבין לא אתה לא מבין את העניין שבני האדם פשוט תמיד יהיה חמדנים. זה לא רק על כסף, זה על כל רכוש והון. בגלל זה מליונרים בדר"כ נהיים יותר מליונרים ומליארדרים נהיים יותר מליארדרים.

#1057 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/07/2016‏, ‎22:41

זה כי כסף עושה כסף.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1058 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎10:13

אפשרי חודש הבא,

נסיים את המבחנים ובכיף.

בודדים אלה שיוותרו.

ברור שלא, אין בכלל מה להשוות. וויד כולה עובר עיר, זהבי צריך לעבור מדינה עם תרבות שונה לחלוטין.

חזיר פיגוזים? אתה מודע לזה שהוא וויתר על חוזים בשווי כולל של יותר מ60 מיליון דולר כדי ששאק ואח"כ לברון יגיעו?

- סטיבן רייט.

#1059 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎12:12

אפשרי חודש הבא,

נסיים את המבחנים ובכיף.

בודדים אלה שיוותרו.

ברור שלא, אין בכלל מה להשוות. וויד כולה עובר עיר, זהבי צריך לעבור מדינה עם תרבות שונה לחלוטין.

חזיר פיגוזים? אתה מודע לזה שהוא וויתר על חוזים בשווי כולל של יותר מ60 מיליון דולר כדי ששאק ואח"כ לברון יגיעו?

לא רואה NBA אז לא ידעתי, כתבתם פה שבנאדם עזב (חשבתי שזה לפי ארצות בNBA)

ארץ בשביל 50 מיליון שהציעו לו 40.

ד"א אתם שוכחים עוד משהו חשוב, ערן זהבי לא הלך לקבוצת צמרת, הוא הלך לקבוצת תחתית.

ככה שלא תגידו שהוא ספורטאי למופת ורצה תארים. הוא רצה נטו כסף.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1060 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎15:04

אף אחד לא אומר שלא. הליגה בכללותה טובה יותר העובדה הפשוטה היא שהקבוצות הגדולות לא היו משתינות לכיוון של ערן כי הם מכוונים לשחקנים הרבה הרבה יותר טובים. אבל שורה תחתונה אף אחד לא אומר שהוא לא הלך בשביל כסף, ברור לגמרי שכן. אני מבין את הוויכוח (שכבר נמשך פה הרבה יותר מדיי) של האם להישאר ולהיות מלך בארץ או להרוויח עוד כמה שקלים בליגה אחרת. בסופו של דבר זה החלטה כלכלית נטו שלו, ואני באמת לא מבין איך אנשים מבקרים אותו.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים