עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#1021 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎30/06/2016‏, ‎18:50

יש לי הרגשה שדווקא חיפה תחתים אותו.

מה שקורה אצלנו לא נראה טוב, בלי קשר להמצאות של התקשורת, כאילו חזרנו אחורה 4 שנים, התנהלות של פעם.

עם זהבי או בלי, צריך לעשות שינוי גדול בסגל.

כלום לא קורה וזה דיי מוציא את החשק לעונה הבאה.

#1022 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/07/2016‏, ‎19:18

מה התאריך שעומר אצילי יחתום במכבי (או לחילופין - מתי נגמרת הבוררות)?

שלא יהיה בלאגן, מה שאני כותב רגיל  זה ידוע. מה שאני כותב בסוגריים זה דעה שלי בתור אוהד ביתר.

תקשיב, עזוב רגע עומר:

למה שיגיע לו סעיף שחרור? הבנאדם מקבל מהמועדון הכל ולדעתי זה בגדר אסון אם הוא יקבל סעיף שחרור, לא לבית"ר לליגה בכללי, (חוץ ממכבי כי יש להם הכי הרבה כסף)

כל שחקן שפתאום ירצה לעזוב קבוצה כי יקבל הצעה יגיד לא בא לי פה, ויקבל שחרור?

עומר אצילי מתאמן עם כולם, פתח באירופה.  סוף העונה חזר לשחק.

השחקן הפר חוזה! אמרו לו לפתוח נגד מכבי והוא לא רצה בטענה שזה "יפגע במאמן" (אני מאמין לו שהוא באמת לא רצה לפגוע בדראפיץ', אבל מבחינת הבורר הוא שחקן כדורגל ואין לו את הזכות הזאת.)

השחקן הביא אישור שהוא בריא, רופא הקבוצה אמר שהוא פצוע. רופא הקבוצה קובע, כמו שאם רופא הקבוצה אומר שחקן פצוע הוא צריך לקבל שחרור מרופא הנבחרת. (פה אני מתקשה להאמין שרופא מקצועי שיש לו עוד דברים חוץ מביתר, יזייף פציעה בשביל טביב.)

מאז חזר לשחק בהדרגתיות וקיבל כמות דקות יפה (טביב קלט שיהיה בוררות ואנס אותו)

אסור שהוא יקבל סעיף שחרור. לדעתי הוא לא יקבל, אבל טביב ימכור אותו, כי בכל מקרה בינואר עומר יכול לחתום לעונה הבאה בכל קבוצה בלי לשאול את טביב.

אורפז, אתה חושב שמכבי תשלם עליו הרבה כסף ותיתן לו סעיף יציאה נמוך לאירופה? מה מיץ' עדיין פריאר? עומר מת לשחק באירופה, לא רוצה לשחק בארץ, וזה מה שהכי עצוב, הבעל בית שלנו לא מוכן לשלם לו חצי ממה שאחרים מוכנים לשלם לו, הציע לו 100 יורו בלי שום סעיף.

עומר אמר תן לי סעיף לאירופה, סתם טיפש עומר, טביב חולה על כסף, הוא ימכור אותו אם יביא הצעה, פשוט טביב ימקסם רווחים, תשאר עוד שנה, תחגוג בספרא עד הבוקר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1023 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎01/07/2016‏, ‎22:04

אז אני אומר שהוא כן יקבל סכום מסוים, ולדעתי הסכום הזה יהיה סביב 800 אלף יורו, ובוודאות פחות ממיליון לדעתי.

אני באמת לא ממש מעורה בפרטים, אבל לדעתי הוא יקבל את השחרור וישוחרר. בנוגע להאם ממכבי הוא יקבל סעיף שחרור לאירופה? קשה לי להאמין שזה יהיה בסכום נמוך. במצב כזה עומר יצטרך להחליט אם הוא מעדיף להיות שחקן מוביל בקבוצה הכי טובה בארץ (עם שכר כנראה יותר גבוה ממה שיתנו לו בחו"ל) או לצאת לאירופה ומה יהיה יהיה.

#1024 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/07/2016‏, ‎17:04

אז אני אומר שהוא כן יקבל סכום מסוים, ולדעתי הסכום הזה יהיה סביב 800 אלף יורו, ובוודאות פחות ממיליון לדעתי.

אני באמת לא ממש מעורה בפרטים, אבל לדעתי הוא יקבל את השחרור וישוחרר. בנוגע להאם ממכבי הוא יקבל סעיף שחרור לאירופה? קשה לי להאמין שזה יהיה בסכום נמוך. במצב כזה עומר יצטרך להחליט אם הוא מעדיף להיות שחקן מוביל בקבוצה הכי טובה בארץ (עם שכר כנראה יותר גבוה ממה שיתנו לו בחו"ל) או לצאת לאירופה ומה יהיה יהיה.

לפחות על החלק השני אנחנו מסכימים,

סתם שאלה, אם רייכרט מיליון למה אצילי 800?

מה אתה חושב שאצילי צריך להשתפר בשביל להגיע לרמה של רייכרט?

עזוב את זה שרייכרט עבר התעללות בהפועל ומכבי (מהקהלים.) ולא יכל לחזור למכבי לא משנה מה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1025 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎02/07/2016‏, ‎17:12

כי רייכרט לא שווה מיליון, ואי אפשר לחזור על טעויות פעמיים. (גם אצילי לא שווה מיליון)

#1026 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎01:35

עסקת רייכרט היה אחד העוקצים הגדולים בתולדות הליגה לדעתי. זה לא נגמר בבוררות, אלא בהצעה של הפועל על סך מיליון יורו.

לג'ורדי היה ברור במשך כל אותו הקיץ שרייכרט לא יישאר אחרי שהוא לא יצא למחנה אימון. ג'ורדי פשוט לא כזה פראייר כמו שנראה לכם (מוזמנים לבדוק הוצאות מול הכנסות בתקופתו) וידע לא לשחרר את הילד חרא הזה בחינם. אם זה היה מסתיים בבוררות זה היה נגמר בסכום נמוך משמעותית לטעמי. וכך גם יהיה עם אצילי.

http://www.sport5.co...=194457&lang=HE

*רק להבהיר שאני כן חושב שיכולה להיות אפשרות שהבורר יפסוק לטובת טביב, אבל מקרים כאלה בדרך כלל נגמרים בסכום כלשהו.

#1027 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎02:09

עסקת רייכרט היה אחד העוקצים הגדולים בתולדות הליגה לדעתי. זה לא נגמר בבוררות, אלא בהצעה של הפועל על סך מיליון יורו.

לג'ורדי היה ברור במשך כל אותו הקיץ שרייכרט לא יישאר אחרי שהוא לא יצא למחנה אימון. ג'ורדי פשוט לא כזה פראייר כמו שנראה לכם (מוזמנים לבדוק הוצאות מול הכנסות בתקופתו) וידע לא לשחרר את הילד חרא הזה בחינם. אם זה היה מסתיים בבוררות זה היה נגמר בסכום נמוך משמעותית לטעמי. וכך גם יהיה עם אצילי.

http://www.sport5.co...=194457&lang=HE

*רק להבהיר שאני כן חושב שיכולה להיות אפשרות שהבורר יפסוק לטובת טביב, אבל מקרים כאלה בדרך כלל נגמרים בסכום כלשהו.

ולדעתך זה טוב שהוא יקבל סכום כלשהו?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1028 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎03:03

לא אבל לדעתי לא צריך להכריח כל כך בכוח להשאיר מישהו. מצד אחד יש חוזה וצריך לקיים אותו אבל אם שני הצדדים לא רוצים שהשחקן ישאר אז למה בכוח? שים לו תג מחיר ויאללה...

#1029 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎03:17

לא אבל לדעתי לא צריך להכריח כל כך בכוח להשאיר מישהו. מצד אחד יש חוזה וצריך לקיים אותו אבל אם שני הצדדים לא רוצים שהשחקן ישאר אז למה בכוח? שים לו תג מחיר ויאללה...

אבל המקרה הוא כזה, נשאר לו שנה, הציעו לו לחדש, לא הסכים ובמקום הלך לבוררות....

עזוב שבתאכלס רצו להתנכל לו וכולם יודעים שטביב חרייאת, זה לא תופס, הוכחות בשטח רק לטביב יש.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1030 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎11:51

מה עם זהבי? איזה מדהים הוא :-)

מי שאמר שהוא לא היה מצליח באירופה הוא חסר מושג, מפרגן לו על הליגה האנגלית בכיף, קבוצה אמצע טבלה כזה.

סין קטנה עליו, ראיתי את המשחק אתמול.

אין רמה, אולי כי זה משחק תחתית, אבל נראה שהוא הולך לעשות חיים שם.

#1031 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎11:53

הבנאדם הכי טיפש וחלול עלי אדמות 

#1032 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎12:50

חחחחחחח למה?

#1033 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎13:46

כי הוא אוהד ב"ש.

בכל מקרה, המשחק של זהבי אתמול היה כמה רמות מעל כל הסינים. לא חוכמה, כי זה היה מפגש תחתית. מפגש סטייל הפועל עכו - נתניה.

הבנתי ששבוע הבא הוא אמור לפגוש קבוצת צמרת, אז נראה משהו שיותר משקף.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1034 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎18:21

חחחחחח לא לא. אתם שואלים למה כי אתם אוהדי מכבי. כל בנאדם נייטרלי אמור לראות את זה

#1035 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎19:00

מסכים על החלול אם התכוונת למוכר נשמות תמורת כסף

אני לא מכיר אותו אישית לקבוע אם הוא טיפש.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#1036 J.P

J.P

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,637 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎19:07

שיהיה לו שם בהצלחה.

מקווה שעוד 5-6 שנים יחזור לארץ. להפועל ת"א. סמל עאלק

#1037 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎19:33

לא הבנתי מאיפה הזכות שלכם לבקר בנאדם שלקח החלטה עסקית לעשות כסף? מה הוא שונה ממאות השחקנים שעשו את זה לפניו, הרי לא צריך להזכיר את העשרות שעברו לשחק בשביל הערבים באיחוד.

ומה ההבדל בינו לבין מיליוני האנשים שעושים רילוקיישן רק בשביל הקריירה (או רק בשביל הכסף).

ואם כבר הקריירה - עדיף להיות שחקן מוביל בליגה הרבה הרבה יותר טובה מהליגה שלנו מאשר להיות פה אל בביצה המקומית והמאוד מסריחה הזאת.

#1038 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎19:47

לגבי זה שהליגה הרבה הרבה יותר טובה, לא יודע כמה זה נכון.

אני אישית חושב שהוא עשה אחלה של החלטה, לא מדובר בשחקן בן 22 שכל הקריירה עדיין לפניו (למרות שגם אז לא יודע אם הייתי מוותר),

די הוא בן 29/30, החוזה הזה מסדר את כל העתיד שלו, של הילדים הנכדים וכו', נכון שבמכבי הוא לא קיבל מאה שקל לשנה,

אבל עדיין אי אפשר להשוות בין הסכומים, אז יילך יעשה שם שנתיים וחצי, אם ירצה יוכל לחזור לארץ או במידה ויצליח לשפר לעצמו את החוזה בעוד כמה מיליונים

או אפילו לעבור לקבוצה יותר גדולה בסין עצמה.

קריירה אירופאית הוא כבר לא יעשה, 

עוד אליפות בליגה הישראלית פחות אליפות בליגה הישראלית, זה לא משהו מרגש עבורו, לדעתי.

אני גם אישית באמת שמחתי בגול שלו ובבישול, מן הסתם שהוא היה במכבי תא רציתי שיפצע, 

אבל עכשיו בכיף שיצליח שם, אחלה של שחקן, כיף לראות אותו משחק כשהוא לא נמצא בקבוצה שאתה שונא,

קראתי שגם בבכורה בפלארמו הוא כבש אחרי חצי דקה וראינו איך זה הסתיים, אבל פה באמת יש לו אופציה לבלוט בקבוצה לא משהו.

#1039 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/07/2016‏, ‎23:02

חלול? זה לא שהוא הלך בשביל קצת יותר כסף.

הוא הלך בשביל פי 5-6. 60 מיליון שקל נטו בשנתיים וחצי. סכום שמסדר לו ולילדים שלו את החיים. וסביר להניח שגם לנכדים שלו.

וואלק, בשביל סכום כזה אתה הולך לשבת בדוחא ולירוק על כל אחד משחקני בית"ר בכיף שלך.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#1040 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/07/2016‏, ‎00:02

חלול? זה לא שהוא הלך בשביל קצת יותר כסף.

הוא הלך בשביל פי 5-6. 60 מיליון שקל נטו בשנתיים וחצי. סכום שמסדר לו ולילדים שלו את החיים. וסביר להניח שגם לנכדים שלו.

וואלק, בשביל סכום כזה אתה הולך לשבת בדוחא ולירוק על כל אחד משחקני בית"ר בכיף שלך.

אני לא יורק על שום שחקן ביתר, נתחיל מזה.

דבר שני, זה לא שהציעו לאיש פשוט כמוני / כמוך 50 מיליון שקל, הציעו לבנאדם שהילדים שלו והנכדים שלו מסודרים גם ככה, פשוט לא מסודרים בצורה חזירית.

בכסף שמיץ' הציע לו הוא לא יכול לקנות בית לעצמו? בכסף שיש לו הוא לא יכול לקנות עוד 3 לילדים שלו שהם יהיו גדולים? יכול אכבר יכול. כסף עושה כסף ומיץ הציע לו מספיק.

הבנאדם עשה פרצוף על מיץ' שיכל להגיד לו לך תזדיין תשחק ושתוק והוא בא בעוד ועוד תלונות.

בכל מקרה, אם אתם חושבים שערן זהבי שווה את סכום העסקה שם אתם חיים בסרט, לא משנה מה הוא יעשה הוא לא שווה את הסכום הזה,

אני מבסוט על דבר אחד, על כל החרא שהסינים שלחו לנו באייבי ואלי-אקספרס שלא עובד, דפקנו אותם בחזרה עם ריבית אחושרמוטה + משלוח חינם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים