עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

משחקי הכס - עונה 8 - ספוילרים רצח

• אנא התחבר בכדי להגיב
258 תגובות לנושא זה

#81 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎01/05/2019‏, ‎15:59

אני דווקא ממש לא מאוכזב שאריה הרגה אותו. ממש שמח על זה.

מה שכן יותר מאכזב שמלך הלילה וג'ון לא עשו איזה קרב.

אגב, הפרק הזה חוטף מלא ביקורת, לא רק בגלל המסך השחור וכמובן גם שבר רייטינג.

#82 מישמיש

מישמיש

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎01/05/2019‏, ‎18:53

הפרק היה מדהים פשוט לא נזכה לראות משהו ברמה הזו, אני אחד שהוא עוקב מאוד אחר הסדרה וכל פרט.

2 הפרקים הראשונים היו מעולים, לא חושב שהם ברמה של העונות הקודמות (מבחינת דיאלוגים במיוחד), עפ"י מה שהבנתי הסיבה לכך שהדיאלוגים של העונות הקודמות היו מבוססות עפ"י הספר, מה שבעונה הזו מבוסס על כתיבה של יוצרי הסדרה D&D.

כל הקטע עם מליסנדרה שמדליקה את החרבות באש, הקטע עם הדוטראקי שמתו תוך שנייה שלא חושב שיש מישהו שזה לא גרם לו לרגעי חרדה עצומים, מליסנדרה עם להבות האש בעיניים cinematography מהטובים ביותר שראיתי בחיים (ממה שראיתי עד היום מסדרות וסרטים).

כל הפרק פעימות הלב שלי היו על המקסימום, בחיים לא הרגשתי ככה בהיותי רואה סידרה גם לא בסרט אימה מהמפחידים ומבהילים שראיתי (וראיתי מלא), כנראה שזה שילוב של חרדה ופחד על הדמויות האחרות.

הפרק מטורף אבל היו בו דברים לא הגיוניים שכבר חלק פה רשמו ואפילו העלו תמונה.

אין בעיה עם זה שדאינריז פתאום מרימה סכין ונלחמת, כל בן אדם שחס וחלילה היה מוצא את עצמו בסיטואציה כזו היה נלחם ומגן על עצמו ועושה דברים שהוא בעצמו לא היה מודע לכך שהוא מסוגל.

הבעיה, זה שמראים לנו בפריים כ"כ הרבה מהלכים מסביבה, ששום לוחם דגול לא היה מסוגל להתמודד.

אתם רוצים להשאיר אותה בחיים? אל תכניסו כ"כ הרבה מהלכים לפריים ותתנו לנו הרגשה שאין לדמויות סיכוי.

זה נכון גם לגבי הסצינה עם ג'ון שהוא רודף אחרי ה-night king והאחרון מסתובב אליו ומרים את כל המתים וכל המתים מסביבו, ואז אנחנו עוברים לסצינה אחרת, וכאשר חוזרים לג'ון רואים שפתאום אין מהלכים מאחוריו.

ה לא הגיוני, לא מבין מה חשבו שם שעשו דבר כזה?

ברצינות אני שואל, כי מדובר באנשים סופר מוכשרים, אינטיליגנטים שיודעים דבר או שניים ולא צריכים אותי או אף אחד אחר שיסביר להם עד כמה זה נראה עקום, זה נורא הוריד הרגיש לי מזוייף כל הקטעים האלה עם סאם, גם עם בריאן שקופצים עליה עשרה (בתחילת הפרק), היא צועקת ג'יימי נחלץ לעזרתה מעיף ממנה אחד או שניים וזהו, היא נחלצה.

אני חושב שכל מי שהיה בפרונט לא היה צריך להשאר בחיים, אם רצו להשאיר שחקנים מסויימים בחיים, היו צריכים לחשוב על טקטיקה שונה אולי שאותם שחקנים יפתיעו מהצדדים.

הרי אנחנו לא מצפים מהמתים לבצע טקטיקות התקפה, אבל מבני אדם כן, אז היה נראה לי יותר לגיטימי אם היו נותנים לדמויות מסויימות לבצע איגופים ורחוק מהפרונט שהוא כמעט תמיד בוודאות מוות וודאי, בטח שלג'יימי שיש לו יד אחת ועוד זו היד הפחות חזקה שלו.

ואחרי כל זה אני עדיין מעדיף את הסדרה הזו עשרות מונים על כל סדרה אחרת.

חבל שג'ורג' מרטין לא הצליח לסיים את הספר, רמת הכתיבה שלו מדהימה מבחינת הכל.

• CLIPSE אוהב את זה

#83 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎01/05/2019‏, ‎21:42

הפרק היה מדהים פשוט לא נזכה לראות משהו ברמה הזו, אני אחד שהוא עוקב מאוד אחר הסדרה וכל פרט.

2 הפרקים הראשונים היו מעולים, לא חושב שהם ברמה של העונות הקודמות (מבחינת דיאלוגים במיוחד), עפ"י מה שהבנתי הסיבה לכך שהדיאלוגים של העונות הקודמות היו מבוססות עפ"י הספר, מה שבעונה הזו מבוסס על כתיבה של יוצרי הסדרה D&D.

כל הקטע עם מליסנדרה שמדליקה את החרבות באש, הקטע עם הדוטראקי שמתו תוך שנייה שלא חושב שיש מישהו שזה לא גרם לו לרגעי חרדה עצומים, מליסנדרה עם להבות האש בעיניים cinematography מהטובים ביותר שראיתי בחיים (ממה שראיתי עד היום מסדרות וסרטים).

כל הפרק פעימות הלב שלי היו על המקסימום, בחיים לא הרגשתי ככה בהיותי רואה סידרה גם לא בסרט אימה מהמפחידים ומבהילים שראיתי (וראיתי מלא), כנראה שזה שילוב של חרדה ופחד על הדמויות האחרות.

הפרק מטורף אבל היו בו דברים לא הגיוניים שכבר חלק פה רשמו ואפילו העלו תמונה.

אין בעיה עם זה שדאינריז פתאום מרימה סכין ונלחמת, כל בן אדם שחס וחלילה היה מוצא את עצמו בסיטואציה כזו היה נלחם ומגן על עצמו ועושה דברים שהוא בעצמו לא היה מודע לכך שהוא מסוגל.

הבעיה, זה שמראים לנו בפריים כ"כ הרבה מהלכים מסביבה, ששום לוחם דגול לא היה מסוגל להתמודד.

אתם רוצים להשאיר אותה בחיים? אל תכניסו כ"כ הרבה מהלכים לפריים ותתנו לנו הרגשה שאין לדמויות סיכוי.

זה נכון גם לגבי הסצינה עם ג'ון שהוא רודף אחרי ה-night king והאחרון מסתובב אליו ומרים את כל המתים וכל המתים מסביבו, ואז אנחנו עוברים לסצינה אחרת, וכאשר חוזרים לג'ון רואים שפתאום אין מהלכים מאחוריו.

ה לא הגיוני, לא מבין מה חשבו שם שעשו דבר כזה?

ברצינות אני שואל, כי מדובר באנשים סופר מוכשרים, אינטיליגנטים שיודעים דבר או שניים ולא צריכים אותי או אף אחד אחר שיסביר להם עד כמה זה נראה עקום, זה נורא הוריד הרגיש לי מזוייף כל הקטעים האלה עם סאם, גם עם בריאן שקופצים עליה עשרה (בתחילת הפרק), היא צועקת ג'יימי נחלץ לעזרתה מעיף ממנה אחד או שניים וזהו, היא נחלצה.

אני חושב שכל מי שהיה בפרונט לא היה צריך להשאר בחיים, אם רצו להשאיר שחקנים מסויימים בחיים, היו צריכים לחשוב על טקטיקה שונה אולי שאותם שחקנים יפתיעו מהצדדים.

הרי אנחנו לא מצפים מהמתים לבצע טקטיקות התקפה, אבל מבני אדם כן, אז היה נראה לי יותר לגיטימי אם היו נותנים לדמויות מסויימות לבצע איגופים ורחוק מהפרונט שהוא כמעט תמיד בוודאות מוות וודאי, בטח שלג'יימי שיש לו יד אחת ועוד זו היד הפחות חזקה שלו.

ואחרי כל זה אני עדיין מעדיף את הסדרה הזו עשרות מונים על כל סדרה אחרת.

חבל שג'ורג' מרטין לא הצליח לסיים את הספר, רמת הכתיבה שלו מדהימה מבחינת הכל.

כבר מהעונה החמישית בערך הסדרה לא מבוססת על הספרים...

ג'ורג' מרטין כותב בימים אלו את הספר השישי והוא כנראה בשלב מתקדם מאוד.

3520yeg.jpg

#84 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎01/05/2019‏, ‎23:28

לא מבין את התלונות על העדר הקרב בין ג'ון למלך הלילה. זה משהו הוליוודי ודווקא פה הסדרה כן שברה את המוסכמות וביצעה איזשהו טוויסט.

הכינו אותנו לכך שג'ון יצליח להתחמק מהדרקון הזומבי, ולאט לאט אנחנו מבינים שזה לא יקרה. מאוד אהבתי את כל הסיקוונס האחרון, והמוזיקה המדהימה התאימה בול.

קצת התאכזבתי על מיעוט המתים וחוסר ההיגיון בכך שכל הדמויות החשובות למעט ג'ורה ותיאון שגם כך סיימו את תפקידם ממזמן מתו, אבל כנראה שלדמויות שנותרו יש עוד תפקיד כלשהו בפרקים שנותרו.

זה עדיף מאשר סתם להרוג דמויות כדי להגיד "הנה, הרגנו דמויות חשובות!".

מה שבאמת אכזב אותי זו התוכנית המטומטמת של החיים. מה זה לחכות עם הדרקונים בצד, לשלוח את הדות'ראקים על הסוסים לקרב פנים מול פנים, לא לשפוך שמן חם, ולהתחיל את הקרב אחרי המחסום?

אפשר להתמודד עם כמה בעיות, אבל פשוט היו יותר מדי כאלו.

ההפקה והמשחק היו מדהימים כתמיד, הסדרה מציבה רף חדש לטלוויזיה ולקולנוע, וזה כיף לראות.

גם לכם היה הפרק חשוך מדיי? חח

https://www.mako.co....&pId=1758979194

https://imgur.com/a/w6mzYyE

זו קצת גניבת דעת. שר הטבעות צולם בפילם ובתקציב גדול הרבה יותר. מה גם שבטח הסקרינשוטים הם מגרסת הבלו-ריי שיש לה ביטרייט הרבה יותר גבוהה.

אבל בסופו של דבר, הפרק אכן היה חשוך וזו בחירה אומנותית של היוצרים. פאשלה שלהם שלא בדקו את האיכות דרך שירותים פחות איכותיים.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#85 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎02/05/2019‏, ‎04:21

באיחור קצר, גם לי יש רגשות מעורבים לגבי הפרק.

התחיל לאט מידי ונמשך ככה לאורך איזה חצי שעה (כולל תחילת הקרב), אבל מאז כל הזמן עברו בין דמות אחת לשנייה, ובמקום להראות את הקרב הגדול, עשו פוקוס על דמויות ספציפיות וזה מה שהרים את הפרק ושינה אווירה.

אבל וואלה.. למרות שאני מבסוט על אריה שהרגה את מלך הלילה, משהו הרגיש קצת מוזר.. זה היה כאילו קל מידי. פשוט מידי.

ידעתי שאם הורגים את אחד מה-White Walkers, אז אתה הורג בעצם גם את כל ה"זומבים" שהם שולטים בהם, אבל להרוג ככה בפשטות את המלך ובעצם לסיים את המלחמה? לא יודע.... ציפיתי שאם החיים ינצחו את המתים, זה יהיה קצת יותר מורכב מזה.

בכל אופן... הפרק היה באמת חשוך אבל בעיקר בחצי הראשון של הפרק, אחר כך כבר הסצנות התבהרו ושם זה כבר לא ממש הורגש.

עכשיו סרסיי תרצה לסיים את המלאכה ולהרוג את כל מי ששרד את הקרב (בערך כולם), באמת שאני לא יודע מי עומד לנצח.

• CLIPSE אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#86 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/05/2019‏, ‎12:01

לא מבין את התלונות על העדר הקרב בין ג'ון למלך הלילה. זה משהו הוליוודי ודווקא פה הסדרה כן שברה את המוסכמות וביצעה איזשהו טוויסט.

הכינו אותנו לכך שג'ון יצליח להתחמק מהדרקון הזומבי, ולאט לאט אנחנו מבינים שזה לא יקרה. מאוד אהבתי את כל הסיקוונס האחרון, והמוזיקה המדהימה התאימה בול.

קצת התאכזבתי על מיעוט המתים וחוסר ההיגיון בכך שכל הדמויות החשובות למעט ג'ורה ותיאון שגם כך סיימו את תפקידם ממזמן מתו, אבל כנראה שלדמויות שנותרו יש עוד תפקיד כלשהו בפרקים שנותרו.

מרבית התלונות הן בעיקר על היעדר האינטראקציה בינהם מלבד הקטע הבאמת יפה שבו מלך הלילה מקים את המתים. ציפינו שאחרי 8 שנים שברובן ג'ון מוביל את המאבק כנגדו, יהיה לו משקל הרבה הרבה יותר גדול בהבסה שלו. ולא, ללכת ולהתאבד מול דרקון זה לא משקל גדול זה סתם כתיבה מטומטמת. אם ג'ון היא מצליח להתחמק ממנו בקטע הוליוודי ולדפוק לו חרב בעין זה היה יותר יפה מאשר סתם לצעוק לתוך לוע של דרקון, כאילו זה הדבר הכי טיפשי שאפשר לעשות בערך...

אני כן מסכים שהקטע האחרון היה יפה מבחינת עריכה אבל הביקורת הגדולה היא על הפשטות שמלך הלילה מת בו ועל כך שלא ראינו קרבות גדולים ממנו וגם מהפרשים שלו. מבחינתי האישית, זה הדבר שהכי הפריע לי. הגעתם עד הסוף? תעשו משהו גדול ולא stand off מוזר בין בראן הלא מועיל ומלך הלילה הלא עושה כלום.

• CLIPSE אוהב את זה

#87 מישמיש

מישמיש

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎00:45

הקטע בסוף עם המלך שהוא מקים את כולם ועם בראן פשוט מדהים, יחד עם הפסקול כל המסביב הדרמה עשויה פשוט ברמה שאין דברים כאלה, המבטים הכל!

יש מצב שיש עוד night king?

אחרי שהפרק הסתיים ישר חשבתי על הטריילר הזה ושאלתי את עצמי איפה הקטעים מהטריילר הזה?

https://www.youtube....38GCX4Tb0&t=11s

לא ראיתי את זה בסדרה עד כה וכבר הרגו את ה-night king.

יש מצב שיש עוד night kings?

מה אומרים?

#88 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎01:01

נראה לי שאלו קטעים שהם צילמו נטו בשביל הטריילר.

זאת אומרת, ככה אין שום ספויילר בטריילרים, אבל אפשר לדעת מה מצפה לנו בעונה.

אין עוד Night King, המלחמה הזו נגמרה. עכשיו יש את הקרב בין סרסיי לבין כל השאר.

-

תמונה שפורסמה

#89 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎06:55

אגב, לא משנה אם הפרק היה טוב או לא, חשוך או לא, זה ככל הנראה הפרק הכי מדובר בסדרה.

השיגו את המטרה.

#90 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎12:04

חחחחח הוא טוב!

#91 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎12:24

מי זה החמוד הזה??

קטע מעולה.

ואני לא יודע מה רוצים מאריה, זה היה מעולה בעיניי.

• cRaZy-BoY אוהב את זה

#92 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎12:46

58751176_10156750399283515_4216879250050

• CLIPSE, ThUnDeR, אורפז. ו-1 אחר אוהבים את זה

#93 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎13:18

חחחחחחח ענק

קטע יפה קליפס, אבל הוא התבלבל שם בסדר של האירועים. ג'ון קודם ניסה להילחם בנייט קינג ורק אחר כך נעמד מול הדרקון

• CLIPSE אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#94 YoRt3m

YoRt3m

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,463 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎14:20

הפרק קיבל את הציון הכי נמוך ב-rottentomatoes (ציון 74%) מאז עונה 5 (הפרק שבו סנסה נאנסה, קיבל 54%).

לא שאכפת לי מהציונים ב-rottentomatoes, אבל אולי זה באמת אומר משהו על האכזבה של הרבה אנשים מהפרק.

בינתיים זה הוריד באופן משמעותי את הממוצע של העונה ל-84% כשבשאר העונות הממוצעים הם 91%-97%.

https://www.rottento...game-of-thrones

• CLIPSE אוהב את זה

That's the way the cookie crumbles

#95 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎15:35

מי זה החמוד הזה??

קטע מעולה.

אתה בחברה טובה, אני מכיר הרבה שאהבו מאוד.

זה היה אדיר ברגע שראיתי את זה, אבל אחר כך שחשבתי על זה קצת, וואלה לא מגיע לה את הכבוד הזה.

#96 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎16:04

מי זה החמוד הזה??

קטע מעולה.

אתה בחברה טובה, אני מכיר הרבה שאהבו מאוד.

זה היה אדיר ברגע שראיתי את זה, אבל אחר כך שחשבתי על זה קצת, וואלה לא מגיע לה את הכבוד הזה.

לדעתי זה רעיון מגניב לתת לאריה להרוג אותו, אבל:

א) במאחורי הקלעים היוצרים הודו שהקפיצה הזאת עליו לא הגיונית פיזית, כי היא תיתקע באנשים שמסביבו/בעץ, אז הם הלכו לצלם את זה במקום אחר. למה לצלם בכוח את מה שלא הגיוני? כי היוצרים של הסדרה מעדיפים רגש על היגיון.

ב) למה היא צעקה לעזאזל? היא מתנקשת מיומנת שמתגנבת לשם, זה לחשוף את עצמך. שוב, היוצרים של הסדרה מעדיפים רגש על היגיון.

ג) עזבו לתת לג'ון לנצח אותו, למה לא לתת לו אפילו קרב אישי איתו? התשובה שלהם במאחורי הקלעים הייתה שזה לא הרגיש להם נכון ונראה להם מגניב שאריה תעשה את זה, וגם שהם יודעים על זה כבר 3 שנים. אז למה בניתם במשך 3 עונות את מלך הלילה כאויב של ג'ון אם כבר ידעתם? סתם כדי לירוק לכולם בפרצוף אחר כך וכי בא לכם לעשות משהו מגניב? וגם אם ידעתם כבר 3 שנים, למה לא בניתם משהו שיהיה לאריה נגד מלך הלילה, חוץ מזה שאמרו לה שהוא רע?

מהרגע שהיוצרים של הסדרה עזבו את הספרים, כל מה שהם עשו זה רק ניסיון ליצור סצנות שנראות להן מגניב/מרגשות, ללא שום קשר להיגיון. יש כמויות של דוגמאות לזה רק בפרק הזה, ובכלל בעונות האחרונות. ג'ורג' מרטין בטח רואה את כל זה וסובל. מקווה שזה לפחות מדרבן אותו לכתוב את הסוף שלו ואולי נקבל משהו נורמלי עדיין ב"שיר של אש ושל קרח".

• d1f2, CLIPSE, אורפז. ו-1 אחר אוהבים את זה

#97 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎16:05

הפרק קיבל את הציון הכי נמוך ב-rottentomatoes (ציון 74%) מאז עונה 5 (הפרק שבו סנסה נאנסה, קיבל 54%).

לא שאכפת לי מהציונים ב-rottentomatoes, אבל אולי זה באמת אומר משהו על האכזבה של הרבה אנשים מהפרק.

בינתיים זה הוריד באופן משמעותי את הממוצע של העונה ל-84% כשבשאר העונות הממוצעים הם 91%-97%.

https://www.rottento...game-of-thrones

אני חושב שהציון הנמוך הוא בעיקר בגלל העובדה שהכל היה חשוך מדי ולא היה אפשר לראות כלום 70% מהפרק .... 

עריכה:

ועוד דבר לגביי הסרטון של קליפס... הוא אמר שהוא רצה לראות אם ג'ון ישרף ע"י הדרקון, כן הוא היה נשרף, כי אנחנו כבר יודעים מהעונה הראשונה (נראה לי) שהוא נכווה ע"י מנורה כשהוא הרג מישהו שמת וחזר לחיים במשמר הלילה .... 

• CLIPSE אוהב את זה

#98 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2019‏, ‎16:07

חחחחח הוא טוב!

"איך אני אוהב ילדות קטנות" :o

גדול

• CLIPSE אוהב את זה

-