עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

יורו 2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
112 תגובות לנושא זה

#81 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎14:30

אמן שפורטוגל תיקח, שונא את הצרפתים, נבחרת של מהגרים.

• ThUnDeR ו shlomom אוהבים את זה

#82 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎15:53

שונא את החשיבה הזאת. כולנו מהגרים. מה ההבדל אם הגענו לפה לפני שנתיים או לפני 50 שנה?

#83 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎16:41

כי הנבחרת הזאת מייצגת את צרפת הדוחה של היום, שהערבים והאפריקאים שולטים בה.

גרתי שם תקופה של כמה חודשים, וואלה, מה אני אגיד לך? שנאתי כל רגע, המדינה הזאת מאבדת את הזהות שלה.

#84 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎16:42

שוב, באופן כללי, אני מעדיף משחק פתוח ומהנה גם לצופה, אבל כשקבוצה באה ועם הקשרים הנהדרים והמאמן הנהדר והזובי הנהדר חושבים שהם ימסרו 900 פעם במשחק ויצאו עם ידם על העליונה, אני תמיד בעד שהקבוצה שנגדם הם משחקים יעשו בונקר ויגנבו גול או 2.

אם ככה היית בעד איסלנד נגד פורטוגל?

באופן כללי הייתי בעד פורטוגל במשך כל הטורניר הזה, בגלל שאני אוהב את הנבחרת + יש לריאל 2 נציגים שם. (פפה וכריס).

אבל אם לא הייתי אוהד אותם, לא היה משנה לי כל כך מי תנצח.

טוב מה אני אגיד לכם, עושה רושם שאתם נגד סגנון שמשחקות אותו אולי 3 קבוצות בעולם. גרמניה לדעתי שיחקה מצוין אתמול ולא סתם החזיקה בכדור, ככה גם באיירן כשהיא משחקת. הנקודה שלי היא שאמנם הם מחזיקות בכדור הרבה ומקדשות את זה, אבל זה לא על חשבון התקפות או משחק התקפי בכללי.

בכל מקרה, טיפה מצחיק שאתם נגד קבוצות "עם הקשרים הנהדרים והמאמן הנהדר והזובי הנהדר" כשת'אנדר (וגם אליאב, לא?) אוהדי ריאל מדריד, הקבוצה הדורסנית בהיסטוריית המשחק.

"גרמניה לדעתי שיחקה מצוין אתמול ולא סתם החזיקה בכדור, ככה גם באיירן כשהיא משחקת"

אז סבבה, שימשיכו לשחק מצויין ולהחזיק בכדור, בדיוק כמו באיירן, וראינו ששוב פעם הם הודחו על ידי קבוצה שטובה הגנתית ויודעת לגנוב בצד השני.

וכן, זה כן "על חשבון התקפות או משחק התקפי בכללי", כי כשאתה מניע את הכדור במשך שעה, אתה לא מתקיף.

אלא אתה מנסה "לפרוץ" את ההגנה שבעצם אתה זה שגרם לה מלכתכילה להתגונן בצורה כזו.

אם קבוצה מחזיקה בכדור 70% מהזמן, ובעצם 80% (מכלל ה-70% חח) הם מניעים את הכדור ומחפשים "פרצות" בהגנה, אז זה כן בא על חשבון התקפות.

חחחחחחחחחחחחח אחי הוא אוהד רונלדו, אין בנאדם אחד שמבין כדורגל ויגיד לך שפורטוגל הציגה כדורגל יפה,

ואני לא מדבר פה על גניבת הדעת קבוצה שבכלל לא הפסידה, (יכלת באותם מילים לרשום גם לא הצליחה לנצח משחק אחד בבתים שהיריבות הם אוסטריה איסלנד והונגריה.)

ומה שעצוב זה שכנראה היא תיקח בפנדלים והם יחגגו פה כאילו היא הנבחרת הכי טובה באירופה.

לא אמרתי שפורטוגל הציגה כדורגל יפה.

וכן, אני אוהד רונאלדו, אוהב את השחקן, ואוהב לראות איך ממשחק למשחק הוא ממשיך להשתיק את כל מי שזילזל וביקר אותו. אז כן, יש לו משחקים פחות טובים, אבל בסופו של דבר הוא מגיע ומשתיק את כולם.

ולגבי הטיעונים שלך: אין פה גניבת דעת.

פורטוגל ידעה טוב מאוד שקבוצות מקום שלישי בבית יכולות לעלות לשמינית, והם עשו מה שצריך כדי לעלות.

כמו שכבר אמרתי, הם היו צריכים לנצח את הונגריה (במשחק שנגמר 3:3), וכן, זה כדורגל, אבל הם הבקיעו 3 שערים, נגד החוסר מזל (2 שערים של deflection), ובעצם שמרו על עצמם בחיים והצליחו לעלות.

"ומה שעצוב זה שכנראה היא תיקח בפנדלים" - פחח, אתה מביך בדיוק כמו שאר האנשים פה בפורום.

מצד אחד אתה טוען שפורטוגל פחים וגנבים והגיעו לגמר בחאווה (זה מה שהסקתי מהתוגבה שלך בכל אופן)

ומצד שני אתה אומר שצרפת, שניצחה אתמול את גרמניה 2:0, וגם הציגה כדורגל משכנע עד הגמר, לא יכולה לנצח את פורטוגל בתום 90 (או 120) דקות.

אז תחליט.

פורטוגל קבוצה פח? אז איך זה שצרפת לא יכולה לנצח אותה?

או שפורטוגל בעצם קבוצה יותר טובה ממה שאתה מתאר (כנראה אתה שונא כמה שחקנים שם, אז זה משפיע על הדעה שלך) ואתם סתם לא רוצה לראות אותם חוגגים.

בעזרת השם פורטוגל ינצחו בפנדלים ורונאלדו יוריד חולצה שוב, כמו שעשה ב-2 גמרים של ליגת האלופות ב-3 שנים האחרונות, וכל הקנאים יאכלו תלב.

-

תמונה שפורסמה

#85 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎17:10

קודם כל אף אחד לא מקנא ואתה מביך בתגובות שלך. אני לא רוצה להיכנס לפינות עכשיו כי זה לא מתאים אבל זה מצחיק ההערצה העיוורת הזאת לשחקן. אם פורטוגל תיקח את היורו בפנדלים זה פשוט תעודת עניות לקבוצה שניצחה פעמיים (!!!!!!!) בכל הטורניר ב120 דקות ותיקח אותו, פשוט הזיה אם זה יקרה. ועוד יותר הזיה שאתה מייחל לזה.

"אם קבוצה מחזיקה בכדור 70% מהזמן, ובעצם 80% (מכלל ה-70% חח) הם מניעים את הכדור ומחפשים "פרצות" בהגנה, אז זה כן בא על חשבון התקפות."

אחי מה לעזאזל?! כל קבוצה בכל משחק נגד כל יריבה מחפשת פרצות בהגנה. ככה בנוי המשחק. קבוצה אחת מגינה בתורה והשנייה מתקיפה, להפך, וחוזר חלילה. כל הכדורגל בנוי מטעויות, ללא טעויות לא היו גולים, זה היופי של המשחק. זה אחד המשפטים ההזויים ששמעתי בהקשר של כדורגל ואני מאוד מקווה שניסחת אותו לא נכון.

ושוב, אתה מציג את העניין כאילו גרמניה התמסרה באמצע חצי משחק, רוב המשחק הם היו ליד הרחבה של צרפת, עשו דריברלים, דאבלים, כניסות, הרמות, בעיטות מרחוק וכל מה שאפשרי כדי לשים גול. הם לא הצליחו, סבבה, כל הכבוד לצרפת על זה, אבל זה לא שהם באו לשחק על תיקו, להעביר זמן או כל תירוץ אחר ללמה הם החזיקו יותר בכדור.

אתה מדבר כאילו החזקת כדור היא פשע וכאילו קבוצה שמחזיקה כדור אוטומטית אתה מעדיף שתפסיד. אז בוא תגיד לי, מתי פעם אחרונה קבוצה שהיא לא באיירן או בארסה החזיקה בכדור יותר במשחק נגד ריאל מדריד?

עריכה:

אני קורא את התגובה שלך שוב ומשתגע. אתה מחפש קבוצות שגונבות גולים ומנצחות בחאווה, ועוד מתפאר בזה.. מה נסגר אחי?

#86 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎19:14

שמע, לא התכוונתי ל"קנאה", התכוונתי ל"לאכול את הכובע".

כולם צחקו על פורטוגל עם התוצאות תיקו שלהם, והנה הם הצליחו לנצח את קרואטיה (גול דקה 118 עדיין נחשב).

אחר כך הם עברו את פולין (נכון, בפנדלים.)

ואז עברו את ווילס שהיה להם טורניר מצויין, בתוצאה 2-0.

אז כן, לאכול את הכובע.

דבר שני, נכון, הם ניצחו "רק" פעמיים בכל הטורניר (!!!!!). כמה משחקים היו כבר בטורניר הזה? 100? היו סך הכל 6 משחקים. אני לא מבין, אתה מתמקד בזה שהם לא ניצחו, מה עם זה שהם לא הפסידו? מותר לשחק על תיקו כל עוד זה משרת את המטרה שלך.

אני לא אומר שהם שיחקו על תיקו, אבל שוב, זה משרת את המטרה אז מה רע?

אני לא "מייחל" שהם ינצחו בפנדלים. אני מקווה שהם ינצחו בתום 90 דקות. אבל אם, ו, יגיע מצב לפנדלים, אני מקווה שהם יקחו, כי אני בעד פורטוגל בלי קשר.

"קבוצה אחת מגינה בתורה והשנייה מתקיפה, להפך, וחוזר חלילה."

אבל כשאתה מתמסר בין הקשרים האחוריים לבלמים, ואפילו לשוער, ברגע שעושים עליך קצת לחץ, אתה בעצם גורם לקבוצה השנייה להגיד לך "טוב, סבבה, תחזיק בכדור כמה שבאלך, אבל אנחנו נעקוץ בצד השני".

אם גרמניה היו משחקים יותר מהר ובלי 200 מסירות כל התקפה, אולי הם היו תופסים את צרפת מידי פעם לא מוכנים ומכניסים גול. הם מעדיפים להניע כדור שעה, ובדיוק בגלל זה אני שמח שהם הפסידו את המשחק אתמול.

לכן אמרתי, ש-80% מכלל ה-70% שהם מחזיקים בכדור, זה חרטא, כי הם מתמסרים כמו פחדנים בהגנה. ובגלל זה אני גם מתעב את בארסה ובאיירן. זה אני.

אני גם שונא את זה, שבדיוק בגלל ההחזקת כדור המעפנה, אנשים אומרים (גם פה בפורום וגם בכללי) שגרמניה "אנסה" את צרפת, אבל צרפת גנבו.

שוב, ושוב, אני אגיד, אני לא "מחפש קבוצות שגונבות גולים ומנצחות". אמרתי שאך ורק במקרה שיש משחק מול קבוצה שמחזיקה בכדור 80% מהזמן, רק אז אני בעד הגניבת גולים וניצחו ב"חאווה".

ראית את הגומלין של בארסה נגד אתלטיקו העונה?

בארסה הגיע למגרש של אתלטיקו בתוצאה 2-1 מהמשחק הקודם.

עד הגול של אתלטיקו, (לא זוכר איזה דקה) בארסה הניעה כדור במשך שעתיים כל התקפה, לא נתנה לאתלטיקו אפילו צ'אנס להרוויח את הכדור, כי כל פעם שאתלטיקו לחצו, הם פשוט מסרו חזרה לטר שטגן ושיגעו את אתלטיקו.

אז כן, תניעו, תניעו, תתמסרו בין השוער לבלם, ואני תמיד היה בעד הקבוצה שבאה לעקוץ.

-

תמונה שפורסמה

#87 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎20:42

קודם כל אני לא מחזיק מצרפת כ"כ,

אני חשבתי שהיא תפסיד אתמול גם מתי שהיא הובילה 1-0, ואם המגנים לא היו מוסרים ברחבה (רמת ניסיון של כיתה ד' לדעתי)

אולי גם היו מפסידים,

אחי פורטוגל נבחרת פח, שונא משם שחקנים, מה זה שונא? מה אתה חושב שאכפת לי מרונאלדו? מה זה שונא אותו.

אני אוהד בית"ר אני שונא את חאלד חלילה ואת אורי מגבו אני לא שונא את רונאלדו,

רונאלדו משתיק מבקרים? דיברנו על זה אז, רק ב3-0 על וולסבורג הוא השתיק לדעתי,

עכשיו בגלל שאתה תענה לי סטטיסטית ותגיד לי 9 שערים ביורו,

אז גריזמן הבקיע 6 ביורו אחד, מה זה אומר? כלום.

או שבוא נדבר על הסטיסטיקה האחרונה שמדובר בבועט בעיטות החופשיות הגרוע ביותר (עשו בדיקה של השנה האחרונה והראו שהוא מקום אחרון.)

נשמע כאילו אביחי32 פרץ לך לחשבון ומהלל את הכדורגל המגעיל הזה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#88 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎20:45

כתבת שאתה בעד גניבת גול בחוואה רק שהקבוצה השניה שולטת 80% בכדור,

אז סתם כמה שאלות,

איך אתה אוהד ריאל מדריד? נראה לי שעכו יותר תפורה עליך.

דבר שני, מז"א רק שזה מגיע לאחוזי שליטה גבוהיים,

כאילו מבחינתך אם הקבוצה מתחילה לפרק קבוצה שניה אתה בעד שהם ימסרו להם? o.O

אחוזי שליטה מגיעים מלהשתחרר מלחץ ומסירות מדויקות.

הם יורדים מתי שאתה פשוט שולח כדורים ארוכים לחלוץ ומה שיהיה יהיה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#89 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎21:08

אני חשבתי שהיא תפסיד אתמול גם מתי שהיא הובילה 1-0, ואם המגנים לא היו מוסרים ברחבה (רמת ניסיון של כיתה ד' לדעתי)

אולי גם היו מפסידים,

אחי פורטוגל נבחרת פח, שונא משם שחקנים, מה זה שונא? מה אתה חושב שאכפת לי מרונאלדו? מה זה שונא אותו.

או שבוא נדבר על הסטיסטיקה האחרונה שמדובר בבועט בעיטות החופשיות הגרוע ביותר (עשו בדיקה של השנה האחרונה והראו שהוא מקום אחרון.)

שונא = מעדיף שלא ינצחו. לא שונא שונא, אלא פשוט לא בעדם. אותו רעיון.

כן, רונאלדו משתיק מבקרים. מי הבקיע את שער הניצחון נגד בארסה וסיים את הרצף שלהם?

מי הכניס את שער החוץ החשוב נגד רומא? כשכולם אמרו שהוא לא מבקיע באיטליה ולא מבקיע במשחקי חוץ?

למי אכפת מהסטטיסטיקה של הבעיטות חופשיות? להבקיע בבעיטה חופשית זה בונוס.

נכון, עצם זה שהוא מבזבז את כל המצבים הנייחים האלה זה לפי דעתי אידיוטי, ואני בעד שירימו כדורים לרחבה במקום לבעוט מכל מרחק ולנסות להבקיע, אבל לפחות הוא מכפר על זה בהבקעת שערים.

ודי, אני לא מהלל שום דבר, ופורטוגל לא קבוצה מגעילה או משהו כזה.

הם בונקריסטים? הם משחקים מלוכלך?

להפך, הם תוקפים הרבה, והם משחקים נקי. אנשים לא אוהבים את נאני, קוארסמה, פפה ורונאלדו מסיבות מסויימות, ושונאים לראות אותם חוגגים. כי אני לא רואה סיבה הגיונית לכל החוסר אהדה כלפיהם, כשאנשים מהללים את ווילס ואיסלנד באותו הזמן.

אין מה לשנוא את פורטוגל כקבוצה. הם לא איכותיים כל כך (חוץ מהחלק ההתקפי + פפה), אבל הם עושים את המקסימום שלהם בלי לשחק מגעיל.

אז הם עושים תיקו ומנצחים בהארכות? זה משהו רע? הם עושים את זה בכוונה? הם לא משחקים על תיקו. הם מנסים לנצח ורואים את זה כל משחק.

אז סתם כמה שאלות,

לא יודע איך להגיב לזה.

ריאל לא שולטת בכדור כל כך הרבה. (אולי שולטים יותר מהיריבה בדרך כלל, אבל אנחנו ממש לא מתבססים על החזקת כדור בכל מחיר. ואנחנו מחזיקים בכדור בממוצע אולי 55-60 אחוז. זה לא קרוב לבאיירן ובארסה וגרמניה שהכדור אצלם 65-70 + אחוז מהזמן.)

אם קבוצה מפרקת קבוצה אחרת, אז וואלה השיטה שלהם עובדת ומצידי שיגמר גם 10-0.

הקטע זה לבוא מוכנים לשחק נגד קבוצות שהסגנון שלהם ידוע כהחזקת כדור בכל מחיר, ולדעת איך לשחק מול זה, ולדעת לעשות בונקר ולגנוב גול בצד השני.

-

תמונה שפורסמה

#90 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎21:41

אולי גם היו מפסידים,

שונא = מעדיף שלא ינצחו. לא שונא שונא, אלא פשוט לא בעדם. אותו רעיון.  פייר? אני בעד גרמניה בד"כ, אבל אין לי שונא אולי אני תמיד אהיה נגד ערבים, אבל אין לי גם בעד ונגד אני מחליף במשחק 14 פעם מי שאני רוצה שינצח בהתאם למי שמשחק יותר יפה.

כן, רונאלדו משתיק מבקרים. מי הבקיע את שער הניצחון נגד בארסה וסיים את הרצף שלהם? דוגמא קלאסית לגניבת דעת, מי חגג אליפות בסוף? כמה אליפויות יש לו בריאל? אנחנו מדברים פה על ריאל לא על בילבאו כן?

מי הכניס את שער החוץ החשוב נגד רומא? כשכולם אמרו שהוא לא מבקיע באיטליה ולא מבקיע במשחקי חוץ?

סליחה שציפו מבנאדם שטוען בעצמו שהוא השחקן הכי טוב בעולם להבקיע שער חוץ. פעם ראשונה, נגד קבוצה איטלקית.

למי אכפת מהסטטיסטיקה של הבעיטות חופשיות? להבקיע בבעיטה חופשית זה בונוס.

נכון, עצם זה שהוא מבזבז את כל המצבים הנייחים האלה זה לפי דעתי אידיוטי, ואני בעד שירימו כדורים לרחבה במקום לבעוט מכל מרחק ולנסות להבקיע, אבל לפחות הוא מכפר על זה בהבקעת שערים.

הדעה שלנו ממש קרובה כאן, רק שלפי דעתי הוא לא מכפר, הוא מבקיע שערים, עם ההגבהות / ניצול ניתור שלו זה יעשה רק טוב לריאל (אבל על הזין שלו ריאל, אכפת לו רק מעצמו)

ודי, אני לא מהלל שום דבר, ופורטוגל לא קבוצה מגעילה או משהו כזה. מגעילה. חח

הם בונקריסטים? הם משחקים מלוכלך? לא אחי, הם פשוט קבוצה לא מספיק טובה שמקבלת עודף במה בגלל שחקן שחי על זמן קצוב.

להפך, הם תוקפים הרבה, והם משחקים נקי. אנשים לא אוהבים את נאני, קוארסמה, פפה ורונאלדו מסיבות מסויימות, ושונאים לראות אותם חוגגים. כי אני לא רואה סיבה הגיונית לכל החוסר אהדה כלפיהם, כשאנשים מהללים את ווילס ואיסלנד באותו הזמן. אה אה, קבוצה עם שחקנים בריאל נגד מדינה עם 150 אלף גברים סה"כ, דומה סה"כ. (ויילס היללו כי בייל לא בא ככוכב אלה כשחקן, הוא מפרגן עוזר רץ ועושה הגנה)

אין מה לשנוא את פורטוגל כקבוצה. הם לא איכותיים כל כך (חוץ מהחלק ההתקפי + פפה), אבל הם עושים את המקסימום שלהם בלי לשחק מגעיל.

אז הם עושים תיקו ומנצחים בהארכות? זה משהו רע? הם עושים את זה בכוונה? הם לא משחקים על תיקו. הם מנסים לנצח ורואים את זה כל משחק.

לא רע אחי, אבל לרצות שדבר כזה יקח את היורו זה לא הגיוני, אולי זה לא רע, אבל זה בטוח לא מספיק טוב בשביל להיות אלוף או להגיע לחצי גמר.

תראה מה צרפת / איטליה / גרמניה עברו בשביל להגיע, אפילו ויילס, זהו.

אז סתם כמה שאלות,

לא יודע איך להגיב לזה.

ריאל לא שולטת בכדור כל כך הרבה. (אולי שולטים יותר מהיריבה בדרך כלל, אבל אנחנו ממש לא מתבססים על החזקת כדור בכל מחיר. ואנחנו מחזיקים בכדור בממוצע אולי 55-60 אחוז. זה לא קרוב לבאיירן ובארסה וגרמניה שהכדור אצלם 65-70 + אחוז מהזמן.)

אם קבוצה מפרקת קבוצה אחרת, אז וואלה השיטה שלהם עובדת ומצידי שיגמר גם 10-0.

הקטע זה לבוא מוכנים לשחק נגד קבוצות שהסגנון שלהם ידוע כהחזקת כדור בכל מחיר, ולדעת איך לשחק מול זה, ולדעת לעשות בונקר ולגנוב גול בצד השני.

אחי לפעמים אין מזל? מה אתה רואה כדורגל יום?

מולר סיים עם 0 שערים את היורו הזה? מה הוא שחקן פח? מה הוא מחמיצן? לוזר?

אחי הוא נתן משקופים ובעיטות לא התלבשו, לא היה מזל, להגיד שהטקטיקה של קבוצה זה שאחרים לא יבקיעו זה ההבדל בין אונס,

דוגמא שאת הבאת

בארסה נגד אתלתיקו, בארסה אחלה שליטה בכדור, פס אחד לתוך הרחבה לא היה. (היה אחד בכל המשחק, אורי קופר סיקר את זה)

מחצית ראשונה צרפת גרמניה הצרפתים לא יודעים לאן לרוץ זה לא אותו מקרה אחי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#91 y2k27

y2k27

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 244 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎21:54

שניר אתה מתאצץ יותר מידי.

בתור אוהד נטרלי,גרמניה היו הרבה יותר טובים ושיחקו טוב כולל מצבים ובעיטות.

מהצד השני צרפת לא היו גרועים ,הגיעו למצבים גם כן אם כי פחות מהגרמנים וכבשו פעמיים פעם מפנדל ופעם מטעות בהגנה.

שורה תחתונה גרמניה היתה טובה וחסרת מזל כי היא עשה הכל נכון והצרפתים ניצחו.

מה שבטוח צרפת לא שיחקה כמו אתלטיקו

#92 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎22:55

כשרונאלדו לא כובש - שחקן אפס, לא יודע להבקיע מול קבוצות גדולות.

כשמולר לא כובש? חוסר מזל.

-

תמונה שפורסמה

#93 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎09/07/2016‏, ‎00:08

אורפז לגבי הטענה שלך שאני "נגד הקבוצות הגדולות"

אף פעם לא טענתי שאני נגדם, כמו שאמרת אני אוהד ריאל ואני נהנה מלראות הרבה כוכבים בקבוצה אחת לא מכחיש את זה. אין לזה קשר לזה שיש לקבוצות הקטנות שמשחקות נגד ריאל

בין אם זה אתלטיקו, בילבאו או ולנסיה זכות אם לא חובה לעשות כל מה שהם צריכים כדי לנצח את ריאל(כל עוד לא מגזימים עם פאולים לא ספורטיבים וכו') בין אם זה העברות זמן, משחק אגרסיבי ובונקר. 

זה אולי יעצבן אותי קצת בסוף המשחק, אבל זה לגמרי זכותם. הם צריכים להוציא הכי הרבה מהמשחקים שלהם. ואם ריאל/ברצלונה/באיירן או כל קבוצה ענקית/דורסנית אחרת באמת תהיה ביום טוב שום דבר לא ימנע ממנה לנצח כנראה. 

אה ולי גם אין בעיה עם החזקה בכדור, אף פעם לא אמרתי שיש לי אחת כזו.

עכשיו לדיון של גרמניה- צרפת. לדעתי גרמניה לא הפסידה מחוסר מזל, היא לא הייתה מספיק טובה בלי קשר. היה חסר להם הרבה מחץ, הבעיה הגדולה של גרמניה לדעתי אתמול ובטורניר כולו הייתה החולשה של מולר וקלוזה כבר לא בנבחרת.

#94 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/07/2016‏, ‎01:11

מתעלם ברשותכם מכל הדיון שהתפתח:

שניר, גרמניה הפעם הייתה יותר טובה משמעותית מצרפת. זה ממש לא היה המקרה מול איטליה.

מה לעשות שיואכים לב לקח רק שני חלוצים איתו. מולר וגומז. מולר לא פוגע בכלום מאז אפריל, וגומז נפצע.

זה גרם לכך שאין מי שישים את הגול, וצרפת עקצה.

מול איטליה זה לא היה, גרמניה הגיעה לקצת פחות מצבים, וברובם הם היו פחות טובים. ההגנה של איטליה הייתה תענוג לצפייה. ותזכור שגם איטליה הגיעה לאותו מספר מצבים כמו גרמניה! (שלא כמו צרפת).

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#95 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/07/2016‏, ‎03:25

מתעלם ברשותכם מכל הדיון שהתפתח:

שניר, גרמניה הפעם הייתה יותר טובה משמעותית מצרפת. זה ממש לא היה המקרה מול איטליה.

מה לעשות שיואכים לב לקח רק שני חלוצים איתו. מולר וגומז. מולר לא פוגע בכלום מאז אפריל, וגומז נפצע.

זה גרם לכך שאין מי שישים את הגול, וצרפת עקצה.

מול איטליה זה לא היה, גרמניה הגיעה לקצת פחות מצבים, וברובם הם היו פחות טובים. ההגנה של איטליה הייתה תענוג לצפייה. ותזכור שגם איטליה הגיעה לאותו מספר מצבים כמו גרמניה! (שלא כמו צרפת).

נכון, אני מסכים,

אני גם חושב שההגנה של איטליה הייתה תענוג לצפייה,

אבל אני עדיין חושב שבלי יוגי איטליה עולה קל,

היא הגיעה בשיא הוייב, וגרמניה אחרי הרבה משחקים שלא הלך כ"כ והרבה חילופים,

זה למה אני חושב שהוא שיחק אותה, כאילו הקבוצה התאפסה על עצמה בשביל המטרה ועמדו טקטקית מדהים.

ד"א גם נגד צרפת ב1-0 וגם קצת ב2-0 היה אפשר לראות את גרמניה משחקת יפה ולא סתם רצה ושולחת כדורים סתם.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#96 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎09/07/2016‏, ‎19:29

כשרונאלדו לא כובש - שחקן אפס, לא יודע להבקיע מול קבוצות גדולות.

כשמולר לא כובש? חוסר מזל.

אחי זה מצחיק אף אחד פה לא כתב דברים כאלה ואתה כאילו משליך דברים שאומרים בעולם עלינו. מי יכול לבקר את רונאלדו, במיוחד בכיבוש שערים? אחד האתלטים הכי גדולים בתולדות המשחק. יש ממנו ציפיות, ואם יקח את היורו בכלל יקבל בוסט להילה שלו. זה לא אומר שהוא לא לוקח יותר מדיי על עצמו, אגואיסט, מתנהג כמו ילד קטן (בסדר, הבחור שונא להפסיד אני מקבל את זה). אבל בסה"כ הוא אחד הגדולים שראיתי ואחד הגדולים שיצאו מהיבשת הזאת אי פעם, ללא ספק.

ואליאב, אני מסכים שקבוצות קטנות קשה להן לנצח קבוצות גדולות, אני פשוט לא מסכים איתך בזכות שלהן לעשות בונקרים, העברות זמן ושאר ירקות. כן, זה חוקי, אבל לדעתי זה הורס את המשחק ולי כצופה זה הורס את החוויה.

• ThUnDeR אוהב את זה

#97 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2016‏, ‎13:02

טוב יאללה לא עשינו פה אשכול הימורים לפחות לגמר

אני חושב שיהיה 2-1 לצרפת, עם אפשרות יותר מסבירה להארכה.

#98 HawaiiFive0

HawaiiFive0

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 52 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2016‏, ‎13:25

היה מעניין מאוד אתמול, היום לדעתי צרפת לוקחת כי גרמניה בהרכב חסר.

אני פשוט גאון, צרפת ניצחה. חחחח

#99 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2016‏, ‎23:55

sILiuGe.png

תגידו מה שתרצו, אותי לא מעניין.

אחרי הבן זונה פאייט שהשבית את רונאלדו מהמשחק גמר וגם כנראה פצע אותו לכמה שבועות\חודשים

פשוט אושר אושר אושר!!!

יאללה פורטוגל!

• R_A_7 ו shlomom אוהבים את זה

-

תמונה שפורסמה

#100 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎11/07/2016‏, ‎00:10

ישששששששששש