עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#81 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎05/11/2015‏, ‎02:02

באמת שאלוהים יודע מה היה קורה אם ראדוניץ' ואיגיביור היו כשירים כל העונה. באמת שהיינו יכולים להיות קבוצה מצוינת. יחד עם מגן שמאל טוב (למרות שהגולים היום הגיעו מהצד של טיבי), היינו יכולים להיות קבוצה באמת ברמה גבוהה.

קצת מעוקרים התקפית אנחנו לצערי הרב, בנויים יותר מדיי על זהבי וגם שניסו לפתור את זה נפלו עם הראדוניץ הזה. חבל. נקווה שנצליח לקחת אליפות ואולי לעלות שוב לאלופות מי יודע, ואז כבר יהיה סיפור אחר.

#82 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/11/2015‏, ‎12:35

ראדוניץ' הזה דווקא נראה מרשים מהדקות ששיחק, אבל הוא פצוע כרוני, אסור להביא שחקנים כאלה.

וכל הקטע שידעו את זה לפני, לקחו הימור איתו וזה פגע בנו, במיוחד שאין לנו חלוץ נורמלי, בן בסט חלש מאוד.

בכלל, יצחקי התחיל לעצבן, נותן חצי משחק בחודש, כישרון ולפעמים גם מרגש, אבל יאלה, לשחרר אותו כבר.

נשבר הזין מרגלי הזכוכית שלו, מקווה שבינואר יעשו שינויים, לרענן את הקבוצה לקראת עונה הבאה, עם חיזוק נכון גם השנה עושים דאבל קל.

#83 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2015‏, ‎01:56

גיא לוי בהפועל?

לא נדבר על זה?

לדעתי הוא אחד האנשים שהכי נתנו לי לאכול את הכובע, אני מודה שנגררתי והוא לא בא לי בטוב

ושרתי לו להתפטר שק"ש השוותה, כאילו הוא היה במועדון בסביבות ה35 דקות חחח

מאמן מעולה, שמשחק התקפי, מדבר לעניין, לא סופר אף אחד. מאמן מעולה.

הקטע שהפועל לקחו אותו קצת מצחיק אותי, כי לפני חצי שנה הם יצאו עליו שהוא גזען ושהם לא היו לוקחים אותו בחיים.

יכול לעזור המון לסגל הצעיר שלהם, מה שמעניין אותי איך הוא יסתדר עם כל זה שחלק גדול מהערבים לא רוצים אותו על מה שהוא אמר

(ד"א לדעתי מה שהוא אמר לא גזענות בכלל. הוא אמר שנכון לעכשיו הוא לא מביא שחקן ערבי לביתר כי זה יעשה בעיות, וחוץ מזה אין שום שחקן ערבי טוב שירצה לבוא)

זאת אמת לאמיתה, נראה לכם שיש שחקן ערבי שרוצה לשחק אצלנו? לא.

בתור מאמן שרוצה שהקבוצה תצליח, הוא מבין שלהביא ערבי יגרור שריקות בוז ובלאגן ולמה הוא צריך את זה?

אבל הפועל יצאו לו על החיים על זה ועכשיו הוא המאמן שלהם,

אלישע לוי לא בגלל משחק השרוכים, אבוקסיס וקשטן כן, חחח הם פתאטים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#84 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2015‏, ‎16:49

ראובן עטר, בחור מקסים, לא יכול להיות מאמן. דורה לדעתי עשה מסע הירואי שנה שעברה והגיע לו עוד זמן, כל השחקנים שלו פצועים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#85 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2015‏, ‎17:05

עזוב אותך, הליגה הישראלית מביכה, במיוחד בעלי המועדונים.

המאמנים כאן ברמה נמוכה, 2 מאמנים כושלים, לקבוצות עם בעיות תקציב ושחקנים ב-2 שקל, אמן ירדו ליגה ביחד.

#86 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎02:45

מאמנים לא ברמה נמוכה, השחקנים שלנו ברמה נמוכה.

כל שחקן שקצת בחול מעדיף לבוא לפה לעשות מלא כסף פוזות בחורות

פייר? השחקן הכי טוב שלנו עכשיו זה ניר ביטון. היה אפשר לראות את זה גם בנבחרת.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#87 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎05:51

זו לא הליגה ולא (רק) השחקנים זו בעיקר השיטה. לא יכול להיות שכל, אבל כל, לגיונר (נוכחי או לשעבר) שמתראיין לכלי תקשורת הכי קטן בא ואומר כמה האימונים באירופה יותר אינטנסיביים ויותר קשים פי אלף. אז מילא תבוא ותגיד אחד שתיים מזיינים תמוח, אבל ברגע שכולם אומרים את זה, צריך להבין שבישראל הכל פה חלטורה אחת גדולה.

מתקנים פח (אוקיי בנו 5 איצטדיונים חדשים, מה עם מקומות להתאמן בהם?), שחקנים עצלנים, מאמנים גרועים, בעלים זבל ועוד ועוד. הכל פה רקוב ואחרי זה מתפלאים למה מכבי לא מצליחה באירופה.

(ואם כבר מכבי באירופה, אז רק לסבר את האוזן, ואני מקווה שלא כתבו את זה פה כבר. מכבי - 21 מיליון דולר, קייב - 126 מיליון, פורטו - 180 ומשהו מיליון, צ'לסי באזור ה540 מיליון יורו. מדובר פה על תקציבים ושווי שחקנים, רק תעשו את החשבון ותבינו למה כל כך קשה לנו באירופה).

#88 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎10:02

אני חייב להגיד משו על הקמפיין באירופה, לדעתכם..
איזה קמפיין יותר טוב של חיפה ה0-0-0 או של מכבי ת"א בנתיים?

נכון, שיש את העניין שלא כבשו. אבל אני בכנות חושב שהקמפיין של חיפה היה יותר טוב.
שיחקנו נגד באיירן יובנטוס ובורדו, שבורדו אז הייתה בתקופת שיא, אז מבחינת בית הוא היה יותר קשה.
וחוץ מנגד באיירן שהפסידו 3-0 במשחק הראשון, כל שאר המשחקים היו 1-0.

וחיפה באמת שיחקה אז טוב ועמדה כמו שצריך, נכון שלא הצליחה להבקיע אבל לא הובסה בשום משחק.

מכבי ת"א כבר עם 11 ספיגות ועוד נשארו 2 משחקים.

#89 ItamarC

ItamarC

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 199 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎12:14

בתור אוהד מכבי אני נאלץ להסכים, לפי מה שזכור לי סה"כ ברוב המשחקים נראתם סבבה ונתתם פייט ולא היה קל לשים לכם גולים כמו ששמים למכבי. עם זאת אני לא מסכים שהבית שלכם היה יותר קשה: יובה באותה תקופה הייתה נמושה רצינית, לדעתי קייב שלנו לא פחות חזקה מיובה 09/10. בורדו - לא יותר חזקה מפורטו, יש מצב שאפילו יותר חלשה. באיירן - כנראה שפה אתה צודק, באיירן באותה עונה הגיעה לגמר, כרגע נראה שצ'לסי לא בכיוון.

#90 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎15:03

זה לא רק איכות הקבוצות, אלא גם סוג האופי של הקבוצה.

יובה אף פעם לא הייתה קבוצה שדורסת, היא תמיד מסתפקת ב1-0 או 2-0. גם באיירן של אז לא הייתה קבוצה כזו, זו הייתה קבוצה מאוד צעירה ויעילה להחריד.

ובחייאת, עידן, שיחקתם מול הרכב שלישי של בורדו, אין מקום להשוואה.

הקמפיין הנוכחי של מכבי מאוד חלש, אבל הוא לא מביך.

גם הקמפיין של חיפה אז לא היה מביך, שיחקתם לא רע בכלל. כל הקטע של ה0-0-0 זה יופי של גימיק לצחוק עליו :)

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#91 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎15:26

אני חושב שאם היה לנו זרים טובים יותר, היינו יכולים להוציא נקודות בקמפיין הזה.

קבוצה שמבוססת רק על ישראלים, עם כל הכבוד, לא יכולה לעשות כלום בליגת האלופות.

זהבי זה שחקן על, הוא הביא אותנו לשם בעצמו.

שאר השחקנים נתנו לחימה, אבל זה בעיקר מזל, במיוחד מול באזל.

אנחנו לא ברמה של הטורניר הזה, אולי בשנים הבאות, חייבים איצטדיון נורמלי גם כי בלומפילד עשה את שלו.

אם נגיע כל שנה לאלופות אנחנו נתקדם, צריך להוריד את ההגבלה של ה-5 זרים, אין מספיק ישראלים טובים בשוק.

אם ג'ורדי נשאר כאן גם בעונה הבאה, יש לו הרבה עבודה לעשות. מקווה שיתחיל כבר בינואר.

הסגל שיש עכשיו מספיק לקחת אליפות בהליכה, שיגמר האלופות, חבל לבאר שבע על הזמן, חלשים.

• אורפז. אוהב את זה

#92 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎16:45

יובה אף פעם לא הייתה קבוצה שדורסת, היא תמיד מסתפקת ב1-0 או 2-0. גם באיירן של אז לא הייתה קבוצה כזו, זו הייתה קבוצה מאוד צעירה ויעילה להחריד.

גם הקמפיין של חיפה אז לא היה מביך, שיחקתם לא רע בכלל. כל הקטע של ה0-0-0 זה יופי של גימיק לצחוק עליו :)

זה לא עניין של קבוצה דורסת או לא חח, גם אתם לא משחקים נגד קבוצות דורסות, אצלכם פשוט קל לכבוש, אצלנו אז עמדנו הרבה יותר טוב.
איזה קבוצה לא תנסה לכבוש עוד שערים, זה לא עניין של דורסת.

ומה הרכב שלישי של בורדו, גם בבית וגם בחוץ היה 1-0 זאת הייתה קבוצה שבשנה שלפני לקחה את אליפות צרפת.

#93 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/11/2015‏, ‎17:12

זה לא עניין של קבוצה דורסת או לא חח, גם אתם לא משחקים נגד קבוצות דורסות, אצלכם פשוט קל לכבוש, אצלנו אז עמדנו הרבה יותר טוב.

ומה הרכב שלישי של בורדו, גם בבית וגם בחוץ היה 1-0 זאת הייתה קבוצה שבשנה שלפני לקחה את אליפות צרפת.

נכון, ההגנה של מכבי יותר חלשה משל חיפה דאז. אך הכוונה שלי לקבוצות דורסות זה בדיוק ההבדל בין ריאל של אנצ'לוטי לבין ריאל של בניטז לצורך העניין. ריאל של אנצ'לוטי הייתה מפרקת את פ.ס.ז', ריאל של בניטז מסתפקת ב1-0.

יובה, בורדו ובאיירן אז לא היו קבוצות דורסות כמו פורטו שתמיד מחפשת עוד ועוד שערים.

נכון, זה היה 1-0, אבל במשחק האחרון בורדו עלתה רק עם צעירים להרכב,אני זוכר את זה טוב מאוד. שנה לפני כן הם לקחו את אליפות צרפת. יופי. אז הליגה הצרפתית לא הייתה חזקה כמו היום.

גם אנחנו ניצחנו את בורדו פעמיים לפני שנתיים...

שמע, אני לא מכחיש את זה ש*כרגע* זה הקמפיין הכי חלש של ישראלית בצ'מפיונס. אבל מפה ועד מביך יש פערים גדולים. מכבי לא התבזתה בשום משחק ותמיד ניסתה לתקוף את השער כמה וכמה פעמים.

אני דווקא הייתי רוצה שבמשחק אחד לפחות נעלה כמו מול באזל בבית עם הרכב סופר הגנתי וננסה לעקוץ עם זהבי. זו הדרך הנכונה להוציא נקודות עם סגל כזה בעייתי לצ'מפיונס (מבוסס על ישראלים, לא על זרים מובילים).

- סטיבן רייט.

#94 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/11/2015‏, ‎15:56

נכון, ההגנה של מכבי יותר חלשה משל חיפה דאז. אך הכוונה שלי לקבוצות דורסות זה בדיוק ההבדל בין ריאל של אנצ'לוטי לבין ריאל של בניטז לצורך העניין. ריאל של אנצ'לוטי הייתה מפרקת את פ.ס.ז', ריאל של בניטז מסתפקת ב1-0.

יובה, בורדו ובאיירן אז לא היו קבוצות דורסות כמו פורטו שתמיד מחפשת עוד ועוד שערים.

נכון, זה היה 1-0, אבל במשחק האחרון בורדו עלתה רק עם צעירים להרכב,אני זוכר את זה טוב מאוד. שנה לפני כן הם לקחו את אליפות צרפת. יופי. אז הליגה הצרפתית לא הייתה חזקה כמו היום.

גם אנחנו ניצחנו את בורדו פעמיים לפני שנתיים...

שמע, אני לא מכחיש את זה ש*כרגע* זה הקמפיין הכי חלש של ישראלית בצ'מפיונס. אבל מפה ועד מביך יש פערים גדולים. מכבי לא התבזתה בשום משחק ותמיד ניסתה לתקוף את השער כמה וכמה פעמים.

אני דווקא הייתי רוצה שבמשחק אחד לפחות נעלה כמו מול באזל בבית עם הרכב סופר הגנתי וננסה לעקוץ עם זהבי. זו הדרך הנכונה להוציא נקודות עם סגל כזה בעייתי לצ'מפיונס (מבוסס על ישראלים, לא על זרים מובילים).

ראית את המשחק? ריאל של בניטז לא הסתפקה ב1-0, היא לא יכלה להגיע ליותר. הגיע לה להפסיד חד משמעית, ועם קבאני היה שווה 15% ממה שעושים ממנו ריאל הייתה אוכלת שלישיה בבית.

אם כבר צ'לסי זאת לא קבוצה דורסת, זאת קבוצה שמספיק לה 1-0 קטן.

אני חושב שאם היה לנו זרים טובים יותר, היינו יכולים להוציא נקודות בקמפיין הזה.

קבוצה שמבוססת רק על ישראלים, עם כל הכבוד, לא יכולה לעשות כלום בליגת האלופות.

זהבי זה שחקן על, הוא הביא אותנו לשם בעצמו.

שאר השחקנים נתנו לחימה, אבל זה בעיקר מזל, במיוחד מול באזל.

אנחנו לא ברמה של הטורניר הזה, אולי בשנים הבאות, חייבים איצטדיון נורמלי גם כי בלומפילד עשה את שלו.

אם נגיע כל שנה לאלופות אנחנו נתקדם, צריך להוריד את ההגבלה של ה-5 זרים, אין מספיק ישראלים טובים בשוק.

אם ג'ורדי נשאר כאן גם בעונה הבאה, יש לו הרבה עבודה לעשות. מקווה שיתחיל כבר בינואר.

הסגל שיש עכשיו מספיק לקחת אליפות בהליכה, שיגמר האלופות, חבל לבאר שבע על הזמן, חלשים.

מה עוד זרים אתם רצינים? 5 זה מספיק לגמרי, כל זר שתוסיף לפה רק יוריד את הרמה שלנו,

המדינה היחידה בעולם שזר מגיע אליה ובמקום ללמד את הישראלים כדורגל, הוא לומד מהם להסתלבט לשתות בירות ולא להתעסק בכדורגל.

אם כבר לפי דעתי צריך לעשות שאם משחקים כל ה5 זרים, חייב שחקן בית עד גיל 23.

זה ישפר לנו את הכדורגל, בונים אצטדיון כמו סמי עופר, מתאמנים בגינה של קטן.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#95 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/11/2015‏, ‎15:56

ד"א עידן, בתור אוהד חיפה,

מה הקטע עם לקלל את בניון? אנשים שרים לו לא רוצים את יוסי בחיפה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#96 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/11/2015‏, ‎23:32

סמי עומר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#97 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/11/2015‏, ‎23:32

תגידו ומה זה השטויות האלה הדשא של עמינח? למה שכטר תמיד סתם שוכב עליו?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#98 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎08/11/2015‏, ‎23:37

חיפה יורדת ליגה חחחח

#99 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/11/2015‏, ‎00:47

כנראה שכל מה שדראפיץ' למד מגרנט זה את התחת D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#100 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/11/2015‏, ‎11:10

שאפו שניר.

בית"ר נראתה לא טוב, אבל גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח.

אצילי ורוקאביצה הם העוגנים של הקבוצה, כנראה שהם לא ישארו בבית"ר עוד הרבה זמן.

- סטיבן רייט.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים