עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#81 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎23:51

עלה ירוק.
ומי שהכי משקף את הדעות שלי זה ליברמן, רק שהוא שמאלני ליידי.
שיעשה פה ברית מועצות, אין לי בעיה, כל עוד הוא מעמיד את הערבים והשמאלנים במקום אני בעד.

קראתי איפשהו ש"עלה ירוק" לא רצה בבחירות הקרובות (ואגב זאת תנועה שמאלנית).
ואם ליברמן שמאלני מדי בשבילך, אז תצביע ל"איחוד הלאומי", מהמפלגות שרצות בבחירות הקרובות היא הימנית ביותר.

#82 Goldenfish

Goldenfish

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 411 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎23:52

אם לדעתך קיום אנשים רעים באוכלוסיה מסוימת מצדיקה את השמדתה, אז אתה בן אדם מסוכן מאוד.

הטיעון של היהודים שהתיישבו בשטח הזה לפני 2000 שנה לא רלוונטית, כמובן שאתה מודע לכך, אבל העובדות אף פעם לא הפריעו לך.
היהודים התיישבו גם בגדה המזרחית של הירדן (מדינת ירדן), האם יש לנו עילה מוסרית לכבוש את ירדן, ולהעמיד את כל אזרחי ירדן בשלטון צבאי?
הגדה המערבית שייכת פורמלית לפלסטינים, והיא בוודאי לא שייכת לנו מאחר ומעולם לא סיפחנו את השטח.
יש לך שני עמים ששואפים להגיע לעצמאות משלהם, לא מוכנים לחיות אחד עם השני ושני העמים לא יסכימו לעולם לוותר. מה יותר פשוט משתי מדינות לשני עמים?

הלוואי שזה היה כזה פשוט אבל פה אתה טועה ומטעה כי ברגע שנתת לעם מסויים מדינה עד פה הכל טוב ויפה,
אבל ברגע שנתת מדינה לעם שחצי ממנו מאמינים באלימות ובטרור כדרך חיים
לא רק שנתת להם מדינה אלא בנוסף הם מקבלים גם צבא שכולל בין השאר פיתוחים טכנולוגיים(לווינים ועוד).
זה לא שאתה נותן להם מדינה וזהו הם יחיו במדינה שלהם יהיה שלום איתם והעתיד נראה ורוד.
אתה פשוט חד וחלק נותן לעם אוייב שנמצא לידך שכולל(שוב) ארגוני טרור מדינה- לי אישית זה לא נראה כמו מהלך טיפשי ולא מועיל לא להם ולא לנו.

#83 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎00:47

גולדנפיש, זו שיטת הפחדה.
האמת היא שמנהיגי הפלסטינים בגדה זנחו מזמן את ההתנגדות האלימה, והאנשים שחיים שם הם אנשים נורמטיבים ברובם ולא מסוכנים.
העם הפלסטיני, כמו כל עם, זכאי להגדרה עצמית ולמדינה עצמאית.
גם אנחנו נרוויח מקיום מדינה פלסטינית. צה"ל ייצא מהשטחים ויפסיק לשלוט על מיליוני פלסטינים, מה שלא מועיל לאינטרסים הישראלים. הוא לא יצטרך לשמור יותר על התנחלויות מבודדות שמתנחלות מטרים בודדים מכפרים ערביים.
לא יהיו יותר מחסומים, אלא גבול ברור כמעט ללא מעבר ביננו לבין הפלסטינים, מה שיעצור לחלוטין את חדירת המחבלים לגבולות ישראל ללא שלילת חופש התנועה שלהם.
כמובן שבהסכם כזה שני הצדדים יתחייבו לשמור על שקט, והפרת השקט מהצד הפלסטיני משמעותה תהיה הכרזת מלחמה, והיא תזמין תגובה לגיטימית ישראלית.

שנירג'ה, אפשר לשאול מה גרם לך לדעות כל כך גזעניות?
איך אתה מצליח לנמק לעצמך את התפיסה הנוראית שצריך להשמיד עם שלם?
איך אתה, כיהודי, עם שהיה קורבן לדעות כל-כך גזעניות ושכמעט הושמד בגללם, מצליח להחזיק באותן דעות כמו של אלה שכמעט הצליחו להשמיד אותך?
אני שואל ברצינות ואין לי מטרה להשמיץ או לקלל אותך. אני באמת לא מבין.

#84 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎01:46

אם אתה כל כך מזלזל בהשפעה של האו"ם אז למה הבריטים הפסיקו את שלטון המנדט? הרי הם רצו להמשיך לשלוט פה, והאו"ם רק "הציע להם" לעזוב.

הם עזבו בגלל פעולות הלח"י והאצ"ל.

מהדברים המגוחכים ביותר ששמעתי בזמן האחרון. אירועי מלון המלך דוד והשבת השחורה דווקא גרמו לאצ"ל והלח"י להפסיק את רוב פעילויותיהם.

קוקגוד, הבריטים הפסיקו את הקולוניאליזם כי הם הבינו כבר לפני 60 שנה שאין להם שום תועלת בשלטון כיבוש, שזה יוצר להם סכסוכים מיותרים שעולים להם בחיי אדם ובהרבה כסף (האימפריה שלהם גם הייתה על סף התפרקות).

לאחר מלחמת העולם השניה הבריטים נקטו בשורה של פעולות דיפלומטיות בתקווה שהאו"ם יחליט שהעם היהודי והעם הפלסטיני לא מסוגלים לקיים מדינה, ולכן יסכים להמשך שלטון המנדט, זה לא קרה, אז הם עזבו.
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#85 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎02:10

http://www.haaretz.c...oliti/1.1702505
עכשיו אפילו את הדעה היחידה שהייתה לקדימה (להיות אנטי נתניהו) מופז לקח ממנה. אני כבר לא מבין מה ההבדל בין הליכוד, קדימה והעצמאות, שייתאחדו כבר למפלגה אחת ויעזבו אותנו בשקט.
  • IlanVic אוהב את זה

#86 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎06:15

איך אתה, כיהודי, עם שהיה קורבן לדעות כל-כך גזעניות ושכמעט הושמד בגללם, מצליח להחזיק באותן דעות כמו של אלה שכמעט הצליחו להשמיד אותך?

רוצה תשובה רצינית?
קודם כל, אני חושב שבחיים לא יהיה שלום עם הערבים, הם שונאים אותנו יותר מאשר הם אוהבים את הילדים שלהם.

ומה שגרם לשנאה הזאת? האמת אני לא מבין איך אפשר להיות כזה עיוור ולרצות לעזור להם,
3789247 פיגועים, 8 שנים ששדרות תחת קסאמים, חבר נכה צה"ל שכמעט הם לקחו לי
אז אם כל הכבוד, אתה רוצה לתת להם שטח, ולתת להם מדינה וזכויות, אחרי כל זה? אני אישית מעדיף לתת להם זין.

ואם כבר מדברים, איךאתה בעד לסלוח על הכל, אתה באמת מאמין שאם תתן להם מדינה, הכל יהיה בסדר פה?
  • Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#87 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎06:21

והאנשים שחיים שם הם אנשים נורמטיבים ברובם ולא מסוכנים.

הוא לא יצטרך לשמור יותר על התנחלויות מבודדות שמתנחלות מטרים בודדים מכפרים ערביים.

אם האנשים בגדה הם אנשים נורמטיבים ולא מסוכנים, למה להתנחל מטרים ספורים מהכפרים שלהם נחשב מסוכן שצה"ל צריך לשמור עליהם?
תחליט הם מסוכנים או לא מסוכנים.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#88 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎08:53

אם אתה כל כך מזלזל בהשפעה של האו"ם אז למה הבריטים הפסיקו את שלטון המנדט? הרי הם רצו להמשיך לשלוט פה, והאו"ם רק "הציע להם" לעזוב.

מהדברים המגוחכים ביותר ששמעתי בזמן האחרון. אירועי מלון המלך דוד והשבת השחורה דווקא גרמו לאצ"ל והלח"י להפסיק את רוב פעילויותיהם.

קוקגוד, הבריטים הפסיקו את הקולוניאליזם כי הם הבינו כבר לפני 60 שנה שאין להם שום תועלת בשלטון כיבוש, שזה יוצר להם סכסוכים מיותרים שעולים להם בחיי אדם ובהרבה כסף (האימפריה שלהם גם הייתה על סף התפרקות).

לאחר מלחמת העולם השניה הבריטים נקטו בשורה של פעולות דיפלומטיות בתקווה שהאו"ם יחליט שהעם היהודי והעם הפלסטיני לא מסוגלים לקיים מדינה, ולכן יסכים להמשך שלטון המנדט, זה לא קרה, אז הם עזבו.

השבת השחורה עצרה את הפלמ"ח, אבל הייתה רחוקה מלעצור את הלחי והאצל.
כן זה יצר אצליהם הרתעה, אבל הם המשיכו עם הפעולות שלהם ובגדול.
הבריטים לא רצו להישאר פה מהסיבות שאילן פירט ואחרות, החלטת האו"ם הייתה רק תירוץ בשבילם להגיד "עשינו את זה בגלל שהחוק הבינלאומי אמר לנו, לא בגללכם".

#89 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎10:27

הוא לא יצטרך לשמור יותר על התנחלויות מבודדות שמתנחלות מטרים בודדים מכפרים ערביים.

אם האנשים בגדה הם אנשים נורמטיבים ולא מסוכנים, למה להתנחל מטרים ספורים מהכפרים שלהם נחשב מסוכן שצה"ל צריך לשמור עליהם?

ידעתי שתתעכב על זה.
הם אנשים נורמטיבים ולא מסוכנים ברובם, ומה לעשות, שאם אתה מושיב לידם מתנחלים קיצוניים פנאטיים שבאו בשם האידאולגיה שלהם, שעצם ההתנחלות ליד הכפר שלהם היא פרובוקציה לא חוקית, הדבר יוצר סכסוכים פוטנציאלים.

#90 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎12:43

ידעתי שתתעכב על זה.
הם אנשים נורמטיבים ולא מסוכנים ברובם, ומה לעשות, שאם אתה מושיב לידם מתנחלים קיצוניים פנאטיים שבאו בשם האידאולגיה שלהם, שעצם ההתנחלות ליד הכפר שלהם היא פרובוקציה לא חוקית, הדבר יוצר סכסוכים פוטנציאלים.

אז עכשיו אתה לא רק ש"מבין" את הצד שלהם אלא גם מצדיק אותם. נחמד.

#91 Goldenfish

Goldenfish

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 411 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎13:43

ידעתי שתתעכב על זה.

לא משנה מה תגיד על מתנחלים הם לא כוללים ביניהם: מחבלים מתאבדים, הם לא משגרים קסאמים כי הם מרגישים שפוגעים בזכויות שלהם, הם לא רוצחים בשם הדת ואמונה והם לא מבצעים טבח בעם "הנכבש"(רצח משפחת פוגל-ראה כתזכורת לאנשים שלהם אתה רוצה לתת יכולות צבאיות).
באופן כללי כמעט לכל עם עם לאום, מסורות ואמונה וערכים משותפים(שדורש) מגיעה מדינה אבל ברגע שהם משתמשים בטרור כאמצעי להשגת המדינה(שזה אגב לא מה שהם עושים הם פשוט שונאים שנאה טהורה אבל עזוב את זה לדיון אחר) בשלב הזה אסור לתת להם מדינה.
*אגב תזכורת הם לא עם ומעולם לא היו "עם פלסטיני" זה כינוי שהתקשורת שלנו הדביקה להם.(וזה תפס)

#92 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎14:09

השבת השחורה עצרה את הפלמ"ח, אבל הייתה רחוקה מלעצור את הלחי והאצל.
כן זה יצר אצליהם הרתעה, אבל הם המשיכו עם הפעולות שלהם ובגדול.
הבריטים לא רצו להישאר פה מהסיבות שאילן פירט ואחרות, החלטת האו"ם הייתה רק תירוץ בשבילם להגיד "עשינו את זה בגלל שהחוק הבינלאומי אמר לנו, לא בגללכם".

נכון, אירועי השבת השחורה היו נגד כל היחידות המחתרתיות ביחד, ובמיוחד ההגנה (והפלמ"ח), אבל תוצאות אירועי מלון המלך דוד הן אלו שגרמו ללח"י ולאצ"ל להפסיק את רוב פעילויותיהם.
חוץ מזה, כמו שאמרתי, החלטת האו"ם הייתה בשביל הבריטים יותר מתירוץ כי הם נקטו בשורה של פעולות דיפלומטיות כדי לגרום לועדת מוריסון-גריידי ולועדת אונסקו"פ להחליט כי השלטון שלהם בארץ צריך להמשך.

#93 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎14:35

לפני כחודשיים, בראיון ל"הארץ", לשאלה האם יצטרף לממשלה, השיב שאול מופז בצורה חד-משמעית. "לא. קדימה בראשותי תישאר באופוזיציה", אמר מופז. "הממשלה הזאת מייצגת בעיני את כל מה שרע בישראל. למה להצטרף? אני אנהג באופן אחראי. נהיה אופוזיציה אחראית. כל מה שנתניהו יעשה למען עתידה של ישראל, נתמוך בו. אני רוצה להחזיר את הממלכתיות לישראל. אני רוצה לייצג משהו חדש, כמו שהיה פעם".

מי שתומך בקדימה הוא רשמית אידיוט.

#94 Goldenfish

Goldenfish

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 411 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎14:56

מי שתומך בקדימה הוא רשמית אידיוט.

עכשיו לך תסביר לאידיוט שהוא אידיוט :)

#95 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎15:39

מופז הוא אחד הפוליטקאים הגרועים שהיו פה וכרגע מתחרה עם אהוד ברק על תואר הפוליטיקאי השנוא במדינה, העיקר הוא קרא לביבי שקרן.
עד הבחירות הבאות הוא והמפלגה המושחתת והאופורטוניסטית שלו יעלמו, וביבי יזכה בעוד שנה וחצי לכהונה נוספת.
  • IlanVic אוהב את זה

#96 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎15:44

ידעתי שתתעכב על זה.

אה, אנחנו אשמים בזה שרוצחים אותם, הבנתי.
אז תגיד לי, מה אשם האיש שטייל בקניון והתפוצץ? גם הוא עשה פרובוקציה?
והילד שרק רצה להגיע לבית ספר בואטובוס? גם הוא יוצר סכסוכים?
הערבים מחפשים להרוג כל יהודי, לא רק חיילים, לא רק מתנחלים, כל יהודי, ולכן לא אכפת לי מי מהם יפגע.

אגב, מה שמצחיק בסיפור עם מופז, זה אפילו לא מופז עצמו, זו התקשורת.
התקשורת אוכלת את עצמה על כך זשלא ידעה ולא הצליחה לחזות את המהלך הזה אז הם פשוט תוקפים את כל העולם.

קדימה קמה ברגע ותיפול ברגע, זו מפלגה חולפת.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#97 Sgt.DD

Sgt.DD

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 832 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎17:24

באסה, בוטל היום חופש :(

#98 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎17:45

וזה עוד היה אמור להיות ביום הולדת שלי...

#99 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎19:46

רוצה תשובה רצינית?
קודם כל, אני חושב שבחיים לא יהיה שלום עם הערבים, הם שונאים אותנו יותר מאשר הם אוהבים את הילדים שלהם.

ומה שגרם לשנאה הזאת? האמת אני לא מבין איך אפשר להיות כזה עיוור ולרצות לעזור להם,
3789247 פיגועים, 8 שנים ששדרות תחת קסאמים, חבר נכה צה"ל שכמעט הם לקחו לי
אז אם כל הכבוד, אתה רוצה לתת להם שטח, ולתת להם מדינה וזכויות, אחרי כל זה? אני אישית מעדיף לתת להם זין.

ואם כבר מדברים, איךאתה בעד לסלוח על הכל, אתה באמת מאמין שאם תתן להם מדינה, הכל יהיה בסדר פה?

שניר,
זה יותר מבסדר שאתה שונא מחבלים, אני לא שונה ממך בקטע הזה.
אני שונא מחבלים ולא כל כך אכפת לי איפה הם נולדו, מה הדת שלהם או איפה אבא שלהם עובד. אני שונא את כולם.
למה אתה בוחר להתעלם מהעובדה שאחוז המחבלים שם הוא קטן מאוד (אם כי עדיין גדול יותר משלנו), ואיך זה נותן לך תירוץ לשנוא את כולם? אני לא מאמין לך אם אתה חושב שכולם, או אפילו רובם מחבלים.

איפה אמרתי שאני בעד לסלוח להם על הפיגועים? איפה אמרתי שזה יפתור את כל הבעיות שלנו?
שהמחבלים הפלסטינים שכלואים בכלא הישראלי ישארו בכלא שלנו, שההנהגה הפלסטינית תקים מדינה פלסטינית.
המצב לא יהיה מושלם ועדיין ישארו לנו הרבה בעיות, כמדינה קטנה מוקפת אויבים, אבל לפחות נוכל להיות מופרדים מהפלסטינים ולשמור על שקט איתם, שהם מקור להרבה בעיות בישראל.

#100 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2012‏, ‎20:39

איזה אחוז מחבלים יש לנו? ברוך גולדשטיין וזהו, ואני בכלל לא חושב שהוא מחבל,
אני חושב שמה שהוא עשה זה טוב, הוא הרג ערבים,
אני פשוט חושב שאתה נופל בפח, אחוז המחבלים שלהם הוא הרבה יותר גבוהה ממה שכתוב בסקרים,
ואם להגיד לך את האמת, אם יש להם אחוז מחבלים של 1% בלבד,
שיהרגו את כולם, ילדים, נשים, כולם.
אני מעדיף שימותו 100, ולא יהיה שום מחבל, מאשר מחבל אחד, שיהרוג לי 20, ואז אני אממן את התואר שלו בכלא,
ואם זה לא יספיק, אני אלחץ גם שהוא ישבות רעב.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים