עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ארצנו היפה| שטפונות ברחבי יהודה ושומרון - סרטון מקסים

• אנא התחבר בכדי להגיב
133 תגובות לנושא זה

#81 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎19:28

אילן, אולי תוכל לומר לי משהו אחד.
כבר הזכרת פה אולי 10 פעמים שבלי נתינת שטחים נאבד את מדינת ישראל כמדינה יהודית שכמובן כל-כך חשובה לך.
מצד שני אתם תומכים בהבאת מאות אלפי אריתראים וסודנים למדינה, איך זה בדיוק מסתדר לכם עם האיום?
כאילו עם לא נאבד את המדינה בסיפוח נאבד אותה בהגירה לא חוקית?

אתם פשוט מנסים לחנוק את המדינה לצרכים שלכם. (משום מה פתאום נראה לי שיהדות המדינה לא ממש חשובה לכם.)
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#82 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎19:50

אני לא תומך בהבאת מאות אלפי סודנים ואריתראים למדינה.
אני מתנגד לגירוש או כליאה של מהגרים סודנים או אריתראים שכבר בארץ. יש הבדל. והם לא מאות אלפים ולא קרובים לסכן את הדמוגרפיה בישראל.
אני משחק על הקלף של המדינה יהודית כי אני מניח שמדינה יהודית מאוד חשובה לנו, ובמקרה של סיפוח (שלפני מה שהבנתי זה מה שהיית עושה לו היית ראש ממשלה, הרי השטח הזה שייך לנו) לא תוכל להתקיים יותר מדינה יהודית, דבר שפוגע באינטרסים שלך כציוני.
אני לא מצפה ממך שתתמוך במדינה פלסטינית מעניני זכויות אדם אשר למרבה הצער לא מגרדים לך את הביצה השמאלית, אלא כי זה הפתרון היחיד לטווח ארוך שבו תתקיים מדינה ציונית, יהודית ודמוקרטית שבטוח לחיות בה.

דרך אגב, אתה טועה.
יהדות המדינה מאוד חשובה לי. לא במובן הדתי, אלא במובן התרבותי וצביון המדינה, וכמקלט ליהודי העולם.

#83 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:15

נייט אתה דתי?

חח התכתבת איתו פה בשבת, אז איך הוא יכול דתי?

i dont know... :wacko:

#84 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:20

יש כבר מעל 100 אלף מסתננים אם אני לא טועה וכל חודש נוספים כמה אלפים בסוף זה יהפוך לאיום דמוגרפי.
גם השארה של הנמצאים תהפוך לאיום דמוגרפי, ואם אתה לא מבין את זה כנראה שיהדות המדינה לא בראש מעיינך.
זכויות אדם מעניינות אותי כשהם נוגעות לאנשים שרוצים בטובתי או לפחות באנשים שמצבי לא מעניין אותם אבל לא בכאלה שרוצים לפגוע בי, בדיוק בגלל זה המצב בסוריה על ה***... ומצידי שימשיכו לשחוט שם אחד את השני עד שלא ישאר אף אחד.
  • tzvimen אוהב את זה
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#85 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:25

נייט דיזיין אם היית רואה ילד פלסטיני בן 4 טובע, היית מציל אותו?

#86 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:31

עכשיו הוא יגיד "הם התחיל אני לא אציל ילד שרוצה לשחוט אותי לכו תחיו בעזה ישמאלנים אם אתם כל כך אוהבים אותו".
  • dorel310 אוהב את זה

#87 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:40

אפשר לחשוב שלא היו חובשים צבאיים שהצילו מחבלים ומצד שני גם ערבים ששחטו ילדים ישראלים.
אתה לא שואל את השאלה הזו בשביל תשובה, אתה שואל סתם כדי להתקיל אותי בשאלה שאין לה תשובה שלא תוכלו לצאת בה נגדי.

אז אם אתה רוצה תשובה מפגרת לשאלה מפגרת, אז אני אציל אותו ואז אחטוף אותו, אגייר אותו ואז כל החיים אשקר לו על הזהות שלו והוא יגדל כישראלי ויהיה פחות מחבל ואולי עוד חייל בצה"ל.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#88 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎20:51

אפשר לחשוב שלא היו חובשים צבאיים שהצילו מחבלים ומצד שני גם ערבים ששחטו ילדים ישראלים.
אתה לא שואל את השאלה הזו בשביל תשובה, אתה שואל סתם כדי להתקיל אותי בשאלה שאין לה תשובה שלא תוכלו לצאת בה נגדי.

אתה חובש צבאי? הרי לפי מה שאמרת פה אתה נגד המדיניות הנוכחית של מדינת ישראל ושל צה"ל, אז סלח לי שאני לא מרגיש שאתה מייצג אותם, הרי מפלגת האיחוד הלאומי אינה נמצאת בקואליציה והיא כן דוגלת בסרבנות.

אני שואל אותך את השאלה הזאת מסיבה אחת פשוטה, אתה דוגל לכאורה להילחם בקיצוניים הערבים כשאתה מחזיק בדעות די דומות מהצד השני. אתה אמרת שלא אכפת לך לבצע רצח עם בערבים ולא אכפת לך שאסד מבצע פשעי המלחמה ומצידך שיהרגו שם כמה שיותר, לא אני. (וכן כן עכשיו תגיד הם רוצים להרוג אותי הם אכלו לי הם שתו לי אז אני רוצה להרוג אותם)
מה שאתה לא מצליח להבין שאם אנשים שמחזיקים בדעות שלך יעלו לשלטון (מיכאל בן ארי, כהנא, חיים בן פסח וכל אלה שרואים בברוך גולדשטיין גיבור), אנחנו נהפוך להיות בדיוק כמו האנשים שאתה כ"כ שונא (טוב לא בדיוק, אבל כמעט, בכל זאת התרבות הערבית/מוסלמית יותר קיצונית ופרמיטיבית).
אתה אומר שאתה לא שם זין על העולם אבל אם ממשלה עתידית של ישראל תיישם מדיניות עפ"י דעותיך היא תהפוך למדינה לא לגיטימית ומבודדת, ומדינה לא יכולה להתקיים ללא קשרי חוץ, עם איזה בני ברית תישאר במצב כזה? כל המדינות הפסיכיות והלא לגיטמיות בקשרים על מדינות ערביות שלהן יש נפט להציע, מה לישראל יש להציע? נראה לך שארה"ב תשמור על הקשרים עם מישהו שקורא לנשיא שלה אנטישמי? (כצל'ה)
אני הצבעתי בבחירות האחרונות לליכוד ואני אצביע לה גם בבחירות הבאות, ואני חושב שדעותיך מסוכנות כמו שדעותיהן של שמאלנים קיצוניים מסוכנות.
וברצינות, מה באמת המצע שלך, מה אתה תעשה אם עכשיו תעלה לשלטון?
  • ג'ולס ווינפלד אוהב את זה

#89 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎21:24

אתה חובש צבאי? הרי לפי מה שאמרת פה אתה נגד המדיניות הנוכחית של מדינת ישראל ושל צה"ל, אז סלח לי שאני לא מרגיש שאתה מייצג אותם, הרי מפלגת האיחוד הלאומי אינה נמצאת בקואליציה והיא כן דוגלת בסרבנות.

אני שואל אותך את השאלה הזאת מסיבה אחת פשוטה, אתה דוגל לכאורה להילחם בקיצוניים הערבים כשאתה מחזיק בדעות די דומות מהצד השני. אתה אמרת שלא אכפת לך לבצע רצח עם בערבים ולא אכפת לך שאסד מבצע פשעי המלחמה ומצידך שיהרגו שם כמה שיותר, לא אני. (וכן כן עכשיו תגיד הם רוצים להרוג אותי הם אכלו לי הם שתו לי אז אני רוצה להרוג אותם)
מה שאתה לא מצליח להבין שאם אנשים שמחזיקים בדעות שלך יעלו לשלטון (מיכאל בן ארי, כהנא, חיים בן פסח וכל אלה שרואים בברוך גולדשטיין גיבור), אנחנו נהפוך להיות בדיוק כמו האנשים שאתה כ"כ שונא (טוב לא בדיוק, אבל כמעט, בכל זאת התרבות הערבית/מוסלמית יותר קיצונית ופרמיטיבית).
אתה אומר שאתה לא שם זין על העולם אבל אם ממשלה עתידית של ישראל תיישם מדיניות עפ"י דעותיך היא תהפוך למדינה לא לגיטימית ומבודדת, ומדינה לא יכולה להתקיים ללא קשרי חוץ, עם איזה בני ברית תישאר במצב כזה? כל המדינות הפסיכיות והלא לגיטמיות בקשרים על מדינות ערביות שלהן יש נפט להציע, מה לישראל יש להציע? נראה לך שארה"ב תשמור על הקשרים עם מישהו שקורא לנשיא שלה אנטישמי? (כצל'ה)
אני הצבעתי בבחירות האחרונות לליכוד ואני אצביע לה גם בבחירות הבאות, ואני חושב שדעותיך מסוכנות כמו שדעותיהן של שמאלנים קיצוניים מסוכנות.
וברצינות, מה באמת המצע שלך, מה אתה תעשה אם עכשיו תעלה לשלטון?

סרבנות לפנות ישובים היא צודקת מבחינתי וזה מה יש, אתה יכול להגיד על זה מה שבא לך, אותם חיילים ששולחים לפינוי הם אותם חיילים שנהרגים בגבולות ואסור לנצל אותם ניצול כזה (יש חיילים שנדרשים לפנות בתים של אנשים שהם מכירים.)
"רצח עם בערבים", אני קורא לזה הגנה עצמית, מה לעשות שהם לא אוהבים אותנו, יש לך דרך לשנות את זה? אני לא חושב.
איך בדיוק אנחנו נהיה כמוהם תסביר לי בדיוק? עצם ההשוואה הזו מראה שאתה לא מכיר את היהדות, את נוער הגבעות ולא את האנשים שנמצאים באיחוד הלאומי. (וכנראה גם לא את היקף הפשע הלאומני שקורה בשטחים)
לגבי העולם, אתם אולי לא מבינים, אבל במהלך ההיסטוריה עשינו המון דברים שהעולם לא אהב, אז מה? לא המשיכו לקנות מאיתנו נשק? לא המשיכו להשתמש בשירותנו הביטחוניים (אימונים, מודיעין וכו'..)?
ישראל היא הנשק הכי חזק שקיים נגד ארגוני הטרור כי היא מכירה אותו הכי טוב, ישראל מנעה המון פיגועים בעולם, ותאמין לי שלמדינה מסוימת הרבה יותר אכפת שלא יפגעו אזרחים שלה מאשר שלא יפגעו כמה מחבלים ערבים.
בלתי אפשרי היום לבודד את ישראל, אנחנו מדינה קטנטונת עם השפעות ענקיות (ובנוסף שמועות לגבי היותנו מעצמה גרעינית, אחת הגדולות בעולם.)
לגבי אובמה, כמה אתה חושב שהוא יחזיק בשלטון, במקרה הכי גרוע זה יהיה 5 שנים, עד אז לא יהיה שום הסכם עם הפלסטינים, תהיה בטוח.

לגבי "מה תעשה כש..." אתה חושב שתוך שנייה אני אשלוף ואוציא לך פה 100 עמודים של תכנית מדינית, דבר כזה דורש תכנון ויותר ממוח אחד, אני לבדי לא יכול לנהל מדינה.
זו לא שאלה ריאלית.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#90 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎21:31

אז לא הבנתי, אתה מציע "רצח עם בערבים כחלק מהגנה עצמית"? (לפני שתתפחלץ אני לא מאשים אותך, אני באמת שואל כי לא הבנתי).

אתה יותר מדי מחזיק מישראל, אנחנו לא המדינה הכי משפיעה בעולם ואפילו לא קרוב, מדינות העולם יכולות להסתדר טוב מאוד בלעדינו.
ומה קשור שאנחנו מעצמה גרעינית? אם יבודדו אותנו לגמרי אז במצב שהאיחוד הלאומי יהיה בשלטון הם יתחילו למחוק מדינות? אלה האנשים שאתה רוצה שישלטו במדינה שלך?

וכמובן שמה שהצגתי זה מצב היפוטתי, האיחוד הלאומי ודומיה לעולם לא יעלה לשלטון, רוב העם שלנו לא הזוי והוא לא יבחר במפלגה הקיצונית הזאת (כן אחי, מיכאל בן ארי שהוא וחברו איתמר בן גביר שקוראים לברוך גולדשטיין גיבור הם קיצוניים והזויים).

#91 stiller1706

stiller1706

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 310 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎21:57

אני פשוט אוהב איך שהשמאלנים מציגים את הימנים כ"מפחידים את העם"...אנחנו לדעתי פשוט ריאליסטיים יותר ולא חיים בסרט.

רבין הציג אז את הליכוד כמפחידים עוד לפני הרבה שנים, והנה היום אנחנו אוכלים את הפירות של כל ההסכמים המפגרים שעשינו בעשורים האחרונים (התנתקות, Y, אוסלו, וכו')

הבעיה העיקרית היום עם הערבים היא שאין עם מי לדבר ואין על מי לסמוך. יש את הפת"ח, החמאס, גדודי עז א-דין אל קסאם, הג'יהאד, ואף אחד לא מקשיב לאחר.
אם נגיד ולנשעה הסכם שלום איתם אף אחד לא מבטיח לנו שכל הארגונים יכבדו את זה. ולראיה, בימים האחרונים אנחנו ב"רגיעה" ואף על פי כן אני והאחיינים הקטנים שלי צריכים לרוץ לממ"ד, כי יש כמה ארגונים בעזה שלא מקבלים את ההסכם.

ובנוגע להתנחלויות.
נכון, יש כמה יישובים (מאחזים יותר נכון) שאני לא מסכים עליהם אבל על רוב ההתנחלויות אני חושב שצריך וראוי לשמור ולהגן. זה שטח של מדינת ישראל, הם משלמים מיסים, עושים צבא ומגיע להם את כל הביטחון לחיות שם בשלום. יש ה-מ-ו-ן מתנחלים שהם בכלל לא דתיים אז עניין ההסדר לא קשור. וגם רוב המתנחלים הדתיים שמתגייסים הם ל-3 שנים ואין ספק על זה.

קראתי את כל האשכול ויש המון דברים שאני רוצה להגיב עליהם אבל פשוט לא זוכר, שבוע טוב ושקט שיהיה לנו =)

תמונה שפורסמה

#92 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:03

אני גם נגד מדינה פלסטינית בהסדר הקיים ואני חושב שהליכוד עדיף על מפלגת מרכז-שמאל כרגע, אני פשוט ממש לא חושב שקיצוניים כמו האיחוד הלאומי הם פיתרון טוב.

#93 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:04

כשרבין היה בחיים באמת לא היו קסאמים מעזה...אני חושב שאם רבין היה חי והפיגועים היו נמשכים היו היה מפרק לערפאת את העצמות במו ידיו ושולח את מה שנשאר מהגוף שלו בחזרה לטוניס.

#94 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:12

איך בדיוק אנחנו נהיה כמוהם תסביר לי בדיוק?

איך בדיוק נהיה כמוהם?
אתה כבר כמוהם. סליחה, אתה הרבה יותר גרוע מהקיצוניים שבינהם, היטלר קטן ומושתן.
אתה פאקינג קורא לרצח עם בעם שלם בשם "הגנה עצמית". מעולם המונח הזה לא עוות עד כדי כך.
אתה מוזמן לעבוד על עצמך ולהסביר איך רצח ילדים, נשים וחפים מפשע עומד תחת הגדרת ה"הגנה העצמית".
הייתי אומר לך לעבור לעזה (מה שאמרת לי אין-ספור פעמים), הדעות שלך הרבה יותר קרובות לדעת הרוב הממוצעת בעזה, אבל אחרי התגובה האחרונה אני חושב שתהיה קיצוני מדי אפילו בשביל העזתים. ההבדל היחיד הוא שאתה נתון תחת השפעה מערבית ליברלית, והם נתונים תחת השפעת החמאס ומנותקים מהעולם.
בגלל אנשים כמוך השלום מתרחק בכל דקה שאני מבזבז את הזמן שלי על התווכחות עם יצורים נאלחים כמוך עם דעות שיותר קיצוניות מדעות המפלגה הנאצית (אפילו המפלגה הנאצית מעולם לא דיברה בפומבי על השמדת היהודים).

סליחה, הייתי צריך להוציא את זה מהמערכת.

#95 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:26

אני פשוט אוהב איך שהשמאלנים מציגים את הימנים כ"מפחידים את העם"...אנחנו לדעתי פשוט ריאליסטיים יותר ולא חיים בסרט. רבין הציג אז את הליכוד כמפחידים עוד לפני הרבה שנים, והנה היום אנחנו אוכלים את הפירות של כל ההסכמים המפגרים שעשינו בעשורים האחרונים (התנתקות, Y, אוסלו, וכו') הבעיה העיקרית היום עם הערבים היא שאין עם מי לדבר ואין על מי לסמוך. יש את הפת"ח, החמאס, גדודי עז א-דין אל קסאם, הג'יהאד, ואף אחד לא מקשיב לאחר. אם נגיד ולנשעה הסכם שלום איתם אף אחד לא מבטיח לנו שכל הארגונים יכבדו את זה. ולראיה, בימים האחרונים אנחנו ב"רגיעה" ואף על פי כן אני והאחיינים הקטנים שלי צריכים לרוץ לממ"ד, כי יש כמה ארגונים בעזה שלא מקבלים את ההסכם. ובנוגע להתנחלויות. נכון, יש כמה יישובים (מאחזים יותר נכון) שאני לא מסכים עליהם אבל על רוב ההתנחלויות אני חושב שצריך וראוי לשמור ולהגן. זה שטח של מדינת ישראל, הם משלמים מיסים, עושים צבא ומגיע להם את כל הביטחון לחיות שם בשלום. יש ה-מ-ו-ן מתנחלים שהם בכלל לא דתיים אז עניין ההסדר לא קשור. וגם רוב המתנחלים הדתיים שמתגייסים הם ל-3 שנים ואין ספק על זה. קראתי את כל האשכול ויש המון דברים שאני רוצה להגיב עליהם אבל פשוט לא זוכר, שבוע טוב ושקט שיהיה לנו =)

אני אוהב את העניין שברגע שהארגונים הפלסטינים מפוצלים, אז כל מנהיגי הימין קופצים ש"אין פרטנר, יש יותר מדי ארגונים ואי אפשר לדעת עם מי לדבר או אם הם יכבדו אחד את השני", ובשנייה שאותם ארגונים חותמים הסכם שיתוף-פעולה אז לפתע כל מנהיגי הימין קופצים ש"אין פרטנר, הם משתפים פעולה עם ארגון טרור".
לי זה נשמע כאילו הימין מחפש תירוצים שלא יהיה פרטנר בצד הפלסטיני, כשהאמת היא שהימין פשוט לא מעוניין להיות פרטנר בעצמו. אז למה להסתיר?

#96 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:42

אתה שאלת אותי על מלחמת העצמאות, להגיד לך מה הם רצו לעשות במלחמת העצמאות?
להיכנס ולשחוט יהודי יהודי עד שלא ישאר אף אחד.
אף יהודי לא יעשה דבר כזה, אתם קוראים לחיסול הטרור "רצח עם" (כי מה לעשות שרוב העם טרוריסטים) אז אין לי בעיה לקרוא לזה איך שתרצו, אף אחד לא יכנס עם מג וירסס תושבים, אבל אם אי פעם נרצה להיפטר מהטרור זה יעלה בעשרות אלפי הרוגים ואולי יותר.
מאורעות תרפט, הטבח ברמאללה - נעשו ע"י אזרחים, אלה שאתם כל-כך אוהבים ומרחמים עליהם.
יהיה שלום ואתם תקבלו *** כמו שאתם מקבלים פעם אחר פעם אחר פעם, עד שלמישהו ימאס מכם ותהיה פה מלחמת אחים, אף אחד לא רוצה שזה יקרה אבל אתם תגרמו לזה, כי אף אחד לא מוכן לסבול כניעה לטרור כמו שאתם עושים.
תמשיכו לחיות בעולם משלכם אולי שיתחילו לשחוט אנשים שאתם מכירים אתם תבינו, אבל אתם תתעוררו יום אחד, רק שזה יהיה מאוחר מדי וכנראה בהלוויה של אחד החברים או בני המשפחה שלכם.
אפשר לחשוב שמישהו מכם פה מכיר את נוער הגבעות, רק לפי הדיבורים שלכם אפשר לדעת שאתם שומעים בחדשות "טרור יהודי" על גרפיטי מזוין וחושבים ישר שצריך לשרוף את כל המתנחלים, תמשיכו בדרך הזו, כשנגיע ליום שתפתח פה מלחמה, וזו כבר לא תהיה איתיפאדה מסכנה, זה יהיה מצב של מדינות מסביב תוקפות אותנו והפלסטינים איתם וכנראה שאיתם יהיו גם ערביי ישראל שיבצעו פה דקירות על ימין ועל שמאל אתם תבינו שאין לכם על מי לסמוך, רק על העם שלכם, עד אז בהצלחה.

והיטלר תקרא לחברים שלך יחתיכת חרא, אתה אפילו לא שווה התייחסות, כרגע חשפת בדיוק מה אתה חושב.
אני זה ששונא את מי שדעותיו מנוגדות לשלי? אתה מבזה את השואה (גם לי יש משפחה נצולת שואה) בשביל להגן על אהובי נפשך המוסלמים, אז אין לי בעיה, רק במחבל הבא אל תשכח ללכת למשפחה שלו כדי לחזק את ידיהם. (בדיוק כמו שקרה עם המחבלים מאיתמר שלא מגיע להם שום דבר שהוא פחות מגזר דין מוות.)
אם ככה אתה מוכן להתבטא, אתה תת רמה. זבל של בן אדם.
אתה לא יודע מי אני, מאיפה באתי ואתה חושב שבגלל שאתה ליברל נאור אתה כנראה יותר חכם מאחרים, אנשים כמוך לומדים כשהמציאות מכה בהם, וגם לך זה יקרה יום אחד.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#97 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎22:52

חשבתי הרבה אם כדאי להשוות למפלגה הנאצית, כי זאת ההשוואה הכי מסוכנת וחמורה שכל בן אדם יכול לעלות על הדעת.
אם אתה מדבר ברצינות על רצח עם ועושה לזה רציונליזציה, החובה שלי היא להשוות אותך להיטלר.
אני ממש לא מבזה את השואה, אתה הוא זה שמבזה אותה ומייחל ליום שהיא תתרחש שוב לעם אחר.
אני ממש לא שונא את מי שדעותיו מנוגדות לשלי. דעותיי מנוגדות לדעותיו דוראל ואני ממש לא שונא אותו, ואני מתחרט שלא ניהלתי איתו ויכוח ענייני איתו במקום לבזבז את הזמן שלי עם היטלר הצעיר.
אני לא תומך במחבלים. לא יודע איך הסקת את זה. מחבלים אפשר להרוג ואני לא רואה עם חיסול מחבלים בעיה מוסרית. עם חיסול נשים, ילדים וחפים מפשע כ"הגנה עצמית" אני רואה כפשעים נגד האנושות.

#98 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎23:02

בחמאס, בחיזבאללה וארגוני הטרור יש מאות אלפי אנשים, אם נרצה לחסל את כולם מספר ההרוגים יגיע למליונים, איך תקרא לזה אז? לא רצח עם?
אני מבין שאתה מעדיף שיחסלו לך אלפי תושבים וחס וחלילה שלא נצא קצת לא הומנים, אבל זו בעיה שלך, לי העם שלי יותר חשוב מכמה מחבלים שבכל רגע יהיו מוכנים לצאת לפיגוע.
אתה יודע בדיוק למה אני מתכוון ברצח עם ואתה בוחר לייחס את זה להטלת פצצת אטום במרכז העיר, למרות שזה ברור לך שזו לא הכוונה, במקום זה אתה בוחר לקרוא לי היטלר, אז תסלח לי, או שלא, אבל אתה חרא, המיץ של הזבל, בן אדם שלא שווה התייחסות ואסור לדבר איתו, תמשיך להצביע בל"ד בכיף, כשתתחיל להגיע להלוויות של מכרים בעקבות "הסכם השלום", תדבר איתי.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#99 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2012‏, ‎23:55

דוראל, אולי תשאל אותי, אם אתה מחפש דוגמא למישהו קיצוני,
אני גם לא אתחמק לך מהשאלות, ואשתדל לענות ברצינות...

לי לא אכפת שאסד הורג ערבים, זה לא מדגדג לי את הביצה הימנית,
אם הייתי רואה ילד ערבי טובע, לא הייתי מציל אותו, הייתי מדליק סיגריה וצופה בו מת.
יותר מזה, שערבי אחר היה נכנס להוציא את הגופה, הייתי מקווה שגם הערבי הזה ימות.

אתה יודע למה אני חושב ככה? כי אני חושב שלפני שהיה את כל השמאל בתקשורת וכו'
הערבים היו הרבה פחות חזקים, הם היו מתים מפחד מאיתנו פעם,
אבא שלי מספר לי שהם היה תופסים טרמפים בתוך לבנון בלי לפחד, היה אפשר לעשות מה שרוצים
הערבים פשוט רעדו מפחד.
אם תשאל אותי למה המצב הזה הפסיק, אני חושב שאני מצביע על התקשורת השמאלנית.

כי אם כל הכבוד, גם אם לא הייתי שונא ערבים
היית שואל אותי מה אני מעדיף שהערבים יפחדו ממך או שיזרקו עליך זין,
אני מעדיף שיפחדו.
  • tzvimen אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#100 JSB

JSB

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 23 הודעות

נכתב ב- ‎18/03/2012‏, ‎00:30

אתם יודעים שלפני ההתנתקות ירו בסביבות ה150 טילים בשנה מרצועת הבטחון?!?
והשבוע ירו בסביבות ה150 טילים ביומים!!
כבר ניסו להעביר שטחים לערבים וזה לא הצליח אז למה לנסות עוד פעם?!

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים