עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#921 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎00:51

באמת שופט מגעיל, אבל אנחנו קבוצה עייפה, לא מגוונת בשיט.

שוב פעם זהבי מציל אותנו מהפסד, בסדר...3 נקודות הפרש, לא רציני..כמה יש עוד בקופה? 40 ומעלה? לא דואג.

בוא נקווה שג'ורדי פגע בול עם החלוץ, ומדוניאנין יחזור שחקן יותר יעיל, למרות שאני לא סובל אותו, שיהיה לו בהצלחה הפעם.

דור פרץ נפילה, איגייבור למרות הבישול, חלשששששש מאוד, בקיצור, אף אחד לא היה במיטבו, רק זהבי... יש לא את הסיומת הכי פסיכית שראיתי משחקן כדורגל, ברמה עולמית בקטע הזה.

#922 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎11:02

אני גם לא מאמין שהוא אכל את הצלילה של שכטר,

קיללתי את שכטר שהוא נפל "למה הצגה יא בן זונה, עברת אותו כבר" חשבתי ששכטר קיבל צהוב...

הוא התעלם פעמיים מיד אצלכם, ובלי הטעות של גבאי (איזה טעות סטייל אוואט) (שאיך שהוא קפץ לו מעל הרגל אמרתי לזה שליידי אכלנו אותה, גול 100%)

השופט הזה קוקסינל אחולמניוקי,  ובאמת שלא הגיע לכם גם נקודה.

ולזה שלמעלה שכתב על מה אדום לאיגיבור? בן כמה 12? עלק על מהאדום מגיע לו שגם יקבל עונש חמור בהתאחדות,

הוא הבנאדם הכי חזק בכדורגל הישראלי והוא קופץ לו עם רגל לפנים (פגע בחזה) וזה בכוונה, למה הוא מרים רגל אם הראש הוא מגיע יתור גבוה מדוד.

בן אלף זונות שיבוא לו מלריה, ילד בן 20 ושוברים לו רגליים כאילו הוא בן זונה,

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#923 ItamarC

ItamarC

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 199 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎12:46

הלך לכדור (וגם פגע בו עם הראש) ולא שם לב בכלל לשחקן שלכם שגם כן רץ לאותו כדור. זה צהוב על משחק מסוכן אבל בחיים לא אדום... לשם השוואה אתה מוזמן לצפות במשחק גביע שלנו נגד ראשון כששחקן שלהם ניסה לעשות מספרת (שרם נדמה לי), טיבי גם כן רץ לכדור כדי להרחיק אותו והשחקן נתן לו מספרת לפרצוף, ולא קיבל אפילו כרטיס.

#924 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎15:38

לדעתי זה כן אדום, ללכת עם רגל קדימה בגובה הזה, זה משחק מאוד מסוכן וזה אדום ישיר. להאשים את השופט (הקטע עם שכטר היה הזוי ובמזל זה גם לא היה פנדל) בהפסד זה מצחיק. למכבי לא הגיע לנצח. לעומת זאת שניר, גם לבית"ר לא, כי עם כל המחצית הראשונה הטובה שנתתם ירדתם רק ב1-1, ועוד מכבי הייתה יכולה (וצריכה בלי ההתערבות האלוהית הזאת) לנצח את המשחק.

תיקו צודק.

#925 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎15:56

התערבות אלוהית זה כל ההחמצות ב15 דקות הראשונות, השני סה"כ קצת קיזז את זה,

איתמר זה שלא שרקו במשהו אחר לא אומר שזה בסדר, עלק לא אדום, יותר אדום מוואליד באדיר.

לא שזה משנה משהו, לקח לאיגיבור 5 דקות לצאת מהמגרש.

ביתר שיחקה טוב גם מחצית שניה ולשניה אחת לא הסתגרנו, הטעות היחידה הייתה שהובלנו 2-1 היינו צריכים להוציא את ניקיטה ולהכניס את צעירי בשביל לשלוט בקישור ולא לרדת אחורה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#926 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎19:11

עזבו שטויות...

זהבי - מלך מלכי המלכים :wub:  :wub:

• Sparkles אוהב את זה

#927 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2016‏, ‎21:47

לדעתי זה כן אדום, ללכת עם רגל קדימה בגובה הזה, זה משחק מאוד מסוכן וזה אדום ישיר. להאשים את השופט (הקטע עם שכטר היה הזוי ובמזל זה גם לא היה פנדל) בהפסד זה מצחיק. למכבי לא הגיע לנצח. לעומת זאת שניר, גם לבית"ר לא, כי עם כל המחצית הראשונה הטובה שנתתם ירדתם רק ב1-1, ועוד מכבי הייתה יכולה (וצריכה בלי ההתערבות האלוהית הזאת) לנצח את המשחק.

תיקו צודק.

זה לא אדום מהסיבה הפשוטה שקלטינס נכנס לנוסא ולא ההיפך. הוא לא היה שם בתחילת הזינוק (הפסיכי!) שלו. אגב, לא פגע לו בחזה, אלא ביד.

בליגה האנגלית יש מהלכים כאלו כמעט כל מחזור, אולי לא עם הפקקים/נעל, אבל הרבה פעמים נכנסים בשחקנים עם הרגליים באוויר. כמעט ולא מקבלים שם צהוב על זה, ובטח שלא אדום.

במקרה הזה היה צריך להיות צהוב. שימו לב איך אף שחקן בית"ר לא דורש אדום אחרי השריקה... הם אפילו היו די מופתעים ממנו.

תיקו זו תוצאה משקפת, בטח לאור העובדה שבית"ר שפכה את המנועים בדקה ה-65 בערך והשחקנים היו גמורים. המחצית הראשונה הייתה אמורה להיגמר ב3-1 לטובת בית"ר, אין ספק.

מגיע כל הכבוד לדראפיץ' ששוב הפתיע את המאמן שמנגד עם שיטת לחץ מצויינת. אם יוקאנוביץ' היה פה, הוא היה מפיק לקחים מהמשחק הקודם. או לחילופין, אם בוס היה במשחק הקודם שנגמר רע.

זה מה שאני לא מבין, איפה ג'ורדי? זה אמור להיות חלק מהתפקיד שלו, לא? הוא היה אמור להסביר לבוס מה לשנות על סמך היכולת במשחק הקודם...

אגב, שום מילה על ראיקו? איזה שוער ענק.

אלו לא רק ההצלות, הוא גם הצליח להשרות ביטחון ברחבה למרות ערב מביך וביזיוני של טיבי וקרלוס ויש לו משחק רגל מצוין לשוער. אחרי ההתאקלמות, עכשיו הוא השוער הטוב בליגה.

• CLIPSE אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#928 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎02:09

חחחחחחחחחחחח סתם יום רע של קליימן (שאגב גם ביום טוב הוא לא לוקח את זהבי, הוא משקשק ממנו)

קליימן הכי טוב בליגה נכון לעכשיו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#929 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎11:40

תעזבו אתכם ממכבי, מבית"ר ומחיפה. ב"ש חוזרת פה לתקופות זוהר, תעריכו את זה!

#930 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎13:17

חחחחחחחחחחחח עוד ב"ש חי בסרט, תקופת הזוהר, 40 שנה בלי כלום, לאן חזרתם?

תקחו משהו ואז תגידו את זה.

זה הבעיה הכי גדולה שלכם, חוגגים שאתם מקום ראשון באמצע עונה.

תביאו צלחת ותדברו. קבוצה עלובה עם קהל עלוב, בלי מסורת בלי כלום.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#931 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎13:59

חחחחח א. אתה יודע שאני לא אוהד ב"ש. אני פשוט מעריך כי זו העיר שלי וזה נטמע. 

עד השנה הם היו קבוצה עלובה אין ספק. גם כשכביכול התמודדו על האליפות עדיין היו עלובים. קהל עלוב? דיברנו על זה כבר שניר. אתה חי בסרט בקטע הזה. הקהל של ב"ש ענק. 

#932 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎15:13

הם בנו משהו נחמד, גם האיצטדיון שידרג אותם.

עד לא ממזמן הם שיחקו במגרש הכי אנטי כדורגל בארץ, גם לראות שידורים בטלוייזיה היה סיוט, זווית של עינויים.

הם באמת זחוחים, בגלל זה אני הולך לשמוח לאיד כשהם יפלו, חושבים שהם באיירן מינכן.

#933 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎15:26

"תקופות הזוהר" חחחחחחחח תקופת זוהר ביחיד של שנה אחת. אבל בלי קשר לזה, שאפו להם, בנו אחלה קבוצה ובהחלט יותר טובה משל מכבי.

ושניר ראיקו מדהים בכמה משחקים האחרונים. מבחינה הגנתית לבד לבד הציל אותנו מהפסדים (הפסדים! לא תיקו!). נגד חיפה, נגד פ"ת, נגד בית"ר, בכל משחק הוא נותן הצלה שתיים של מאה אחוז! אני לא אומר שהוא שוער של 3 מיליון אבל רואים שיש פה פוטנציאל אדיר.

#934 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2016‏, ‎16:32

אין ספק, ובעתיד כנראה יהיה טוב יותר, נכון לשורות אלה לדעתי קליימן עדיף.

דולב מה אדיר? עד לפני 3 שנים לא היה להם אולטראס בכלל. אולי הקאמלס, והם בעצמם אומרים שUS ילדים והם היו צריכים לעשות סדר בכל הבלאגן,

קהל איצטדיון בדיוק כמו של חיפה, יציע אחד מעודד ומשקיע, נותן א הנשמה, השאר יושבים ורואים משחק, במה אתה מחשיב קהל? לפי רמת הציורים? כי אז מכבי והפועל הכי טובים בארץ, ובאמת אתם טובים בזה גם,

לפי ריצה מהירה? כי חיפה הכי אלופים בזה חח, בעידוד אתם חלשים רצח, וגם בפעולות אולטראס הם חלשים רצח,

הקהל שלכם לא מעודד, אולי הקהל שלכם אדיר ביחס לשל פ"ת(מכבי לא של הפועל) או ביחס של אשדוד.

תגידו מה שתגידו הקהל הכי טוב בעידוד זה שלנו, תצחקו על התפאורות של ילד בן 3, אין גיוון, אבל מבחינת עוצמות אנחנו נאמבר 1 בארץ בכמה רמות מעל האחרים:

https://forum.12p.co...c=164937&page=2

תגובות של אוהדי מכבי שהיו במשחק,

היה לי גם של חיפה, אבל האתר של ביתר נט נפל,

מאונני קהל יריב זה מה שהקהלים האחרים בארץ D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#935 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎02:15

גילי ורמוט יצליח בחיפה לדעתכם?

יש לי הרגשה שאם הוא באמת לקח את עצמו בידיים, הוא יכול להראות שהוא טוב, במכבי כנראה באמת הוא לא יכל להצליח,

הלך עם הכסף, ראו שהוא לא התאים לשם, גם מקצועית.

היה צריך לעבור ישר לחיפה וחוסך לעצמו את הבושות והשם הרע.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#936 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎02:47

חחחחחחחחחחחח סתם יום רע של קליימן (שאגב גם ביום טוב הוא לא לוקח את זהבי, הוא משקשק ממנו)

קליימן הכי טוב בליגה נכון לעכשיו.

אולי מבחינת שוט סטופר, יכול להיות, יש לו רפלקסים נהדרים.

אבל ראיקו מנהל את ההגנה, קורא את המשחק ברמה גבוהה ועם יכולת טכנית מעולה.

תראה איך הוא לא מתבייש לצרוח על טיבי ועל קרלוס. צרח עליהם את הנשמה כדי שיתעוררו ויתאפסו, עמד בלחץ המצוין של אצילי ורוקאביצה ומסר מסירות מדוייקות כמעט כל המשחק למרות יום שחור משחור של ההגנה ואלברמן.

בנושא ב"ש - בואו נראה מה יקרה כשהם יכנסו למשבר של 3-4 משחקים.... הקהל שלהם דוחף מצוין, אבל הוא גם מושך למטה חזק. ברגע שיהיה קצת קשה, אתם תראו איך הקהל לבדו יכניס את הקבוצה ללחץ.

וכן, חייבים להודות שהם מושכים כמות מרשימה מאוד של קהל, זה מה שקורה כשיש אצטדיון חדיש ברמה גבוהה (אפילו שהוא מכוער טילים) ושכיף לבוא אליו. זינוק בכמות הקהל ובאיכותו זה משהו שקרה לכל קבוצה בארץ שקיבלה אצטדיון חדש, חוץ מהפועל חיפה (כי הקהל התפצל).

כמובן שהעובדה שהקבוצה מצליחה לא מזיקה :)

שניר, אני גם חושב שורמוט שחקן לא רע. הוא סבל קצת מחוסר מזל במכבי, אבל איזה אופי רכרוכי... ג'יזס.

עד ינואר הוא פתח באיזה 75% מהמשחקים, ואז כשהתחלף המאמן הוא מיד התחיל לבכות ורצה לעבור. WTF?

איזה הבדל בינו לבין דור מיכה ששתק וחיכה להזדמנות שלו. והוכיח את עצמו כמעט מיד.

הוא יהיה לא רע בחיפה, אבל קשה לי לראות איך הוא לא מתדרדר לרמה הכללית של הקבוצה שם. בדיוק כמו עטר שפתח די טוב ומהר מאוד נמוג.

משהו מקולקל שם.

- סטיבן רייט.

#937 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎03:26

ורמוט סתם שחקן מפוזר ולא יעיל, גם בימים הכביכול גדולים שלו בהפועל הוא היה נעלם 70 אחוז מהמשחק.

חבל שלא שיחררו בחינם גם את עדן בן בסט, מהיום הראשון עשה פרצופים, באופן אישי לא סובל אותו, קיבל צ'אנסים בלי סוף, כלום ושום דבר.

הרבה מהאוהדיי הצלחות באים בטענות לג'ורדי, איך לעזאזל הסיפור חוזר על עצמו, כמו מקרה ראדי.

לחזק יריבה? אני טוען שזה חילוש, אבל אני יכול להבין למה הם מתעצבנים, גם אם חוסכים את המשכורת שלו, זאת החתמה שהיתה כישלון ידוע, ואפשר לבקר אותו על זה.

אבל גם לא לשכוח איך הוא הפך קבוצה שהיא שכונה ודיי בדיחה לאלופת המדינה 3 שנים.

זכייה בגביע המדינה, קמפיין אדיר עם סוזה באירופה, וכמובן ליגת האלופות שהכניס הרבה כסף למועדון, והכי חשוב - ערן זהבי, הרבה רגעי אושר, במיוחד במפגשי הדרבי :-)

#938 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎13:28

כן, שנסעתי למשחק של ביתר מכבי נסעתי ברכב עם 4 אוהדי מכבי, הם שער 11, אבל באמא שלי הם אוהדי הצלחות,

היה איזה קטע שאמרתי להם שלדעתי אנחנו 100% מפסידים, ואחד מהם שאל אותי אם אני חושב ככה או מנסה לעשות מנחוס, אמרתי שזה מה שמרגיש לי,

(אמרתי גם לאורפז) שמכבי בניגוד לב"ש בזמן אמת לא מחרבנת, בגמר גביע הם היו טלאים והיו חייבים לתת בראש, כולנו זוכרים איך זה נגמר.

אותו דבר חשבתי שיהיה הפעם, אז הם אומרים לי, אם אני יודע שמכבי 100% מפסידה אני לא נוסע, איזה עלוב חחחחחחחחחחחחחחחחחח נשברתי לו בפנים.

גם לשמוע אותם אומרים דור מיכה על דוד שווה, דור מיכה על אצילי שווה,

כאילו פאק יש לכם שחקן בית שנותן את הנשמה, לא עושה פרצופים, מוכשר!!!! ולהחליף אותו לשכיר חרב.

אני יודע שזה לא ככה, אבל רוב אוהדי מכבי כאלה, רק להיות במשחק ולראות שהשיר היחידי ששמעתי אותכם זה "עד יעלה האור, ערן זהבי"

ואם כבר דיברנו על אל, ישבנו במשחק ליד אח של האל האמיתי שהיה בישראל, אוחנה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#939 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎14:55

תאמין לי שניר, תמיד אמרתי שאוהדי בית"ר הם מספר 1.

לא הייתי במשחק, אבל איזה אוירה אדירה, לא שמעו בכלל את אוהדי מכבי, מביך רצח.

#940 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2016‏, ‎15:54

תאמין לי שניר, תמיד אמרתי שאוהדי בית"ר הם מספר 1.

לא הייתי במשחק, אבל איזה אוירה אדירה, לא שמעו בכלל את אוהדי מכבי, מביך רצח.

קליפס, מתי בפעם האחרונה היית בטדי?

תקעו את אוהדי מכבי ביציע הדרומי בלי הגג ועם האקוסטיקה הכי גרועה בעולם. לא שומעים אנשים ששרים 10 מטר לידך, ואני לא מגזים, זו המציאות.

לא מוריד אפילו טיפה אחת ממה שאוהדי בית"ר עשו, אבל זה לא מעיד בכלום על מכבי.

שניר, זה שהם יושבים בשער 11 לא אומר כלום, ממזמן אין שם אוהדים אמיתיים לצערנו הרב, אלא אוהדים של הפנאטיקס. ואין שום תחלופת קהל בגלל שכבר 3 שנים ברציפות המנויים נשארים זהים ובלומפילד כולו סולד אאוט.

- סטיבן רייט.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים