עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#901 Spirit

Spirit

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎09/03/2015‏, ‎23:18

יאללה שניר יא זין מקווה שתנצחו את רעננה, כמובן שעדיף שחיפה תנצח וזהו.
אבל אם אתם מנצחים אז לא משנה התוצאה שלנו, גם אם נפסיד אנחנו בפחייאוף

#902 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/03/2015‏, ‎02:18

חברה שמתי 15 שקל בוינר וזכיתי ב666!

שמתי על ביתר, תיקו בין כפ"ס לנצרת עילית, יבנה ואלציו ינצחו, כ"כ הגיע לנו, הקהל נתן ת'נשמה, השחקנים התאבדו (למרות שהיה ריח של גול בדקות הסיום שגרם לי לפחד...)

הלוואי שחיפה תעלה, גם אם זה אומר שיש לנו סיכוי קלוש לקחת את המקום הרביעי (חיפה חזקה מאתינו בליגה, במשחק נתון אני חושב שזה משחק קשה לשתי הקבוצות)

בהצלחה לכם, בא לי פליאוף מעניין.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#903 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎01:48

הפועל במקום מכבי פ"ת וזה היה פליאוף מושלם.

בכל מקרה, למכבי הולך להיות פליאוף קשה. והאליפות לא שלהם בכלל בהליכה,

מה שכן, לדעתי, מכבי חיפה תיקח מקום רביעי ותהיה באירופה,

1. במשחק נגד מכבי הם יתנו 150%, בעוד שאנחנו מאה אחוז נפסיד למכבי בפעם הבאה, הם ינקמו על סמי עופר ויתפוצצו עלינו.

2. סגל עמוק מאוד, נכון לא מכבי ת"א, אבל ק"ש לדעתי מתחילה תקופה לא טובה בכלל, לחלק מהקבוצות יהיה קל לנצח אותם.

איך אני מבסוט על הפליאוף העליון, חיכיתי המון זמן, ואני חושב שזה הוסיף הרבה צבע לפליאוף.

מה שאני הכי מקווה זה שעכשיו יגיעו כל ה"אנטי טביב" למגרש לעודד, ואז העוצמה תחזור ליציע.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#904 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎08:24

עם איך שק"ש נראית וחוסר היציבות של ב"ש האליפות כן שלנו בהליכה. רק צריך לא לשחק כמו נגד ק"ש בגביע ולא כמו נגד ביתר בליגה.

#905 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,784 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎09:49

יש עוד 30 נקודות בקופה, האליפות עוד לא של אף אחת. הטבלה צמודה והולך להיות פלייאוף מאוד מעניין.

#906 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎09:55

עם איך שק"ש נראית וחוסר היציבות של ב"ש האליפות כן שלנו בהליכה. רק צריך לא לשחק כמו נגד ק"ש בגביע ולא כמו נגד ביתר בליגה.

לא בקטע מעליב, תמשיכו עם הגישה הזאת ותפספסו את האליפות... נגד הגדולות מכבי לא הבריקה. ובמחצית הראשונה הם היו בשוק מכמות הלחץ שביתר הפעילה. (נכון שהיה לכם דקות מעולות שהיו שוות גול בסוף המשחק)

יש פליאוף קשה מאוד למכבי. (לכולם כן? פשוט מכבי הטוענת לכתר.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#907 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎12:15

עטר עשה שם את השינוי, לא בלבול, לא שכטר, וגם לא בניון.

לא פלא שהוא השחקן האהוב עליי בכדורגל הישראלי כבר כמעט לעשור, התאהבתי בו בפעם הראשונה שראיתי אותו בבני יהודה.

מכבי תל אביב תיקח אליפות כי אין לה באמת מתחרות.

היינו דורסים את הליגה אם הקבוצה היתה יותר מאומנת, לא התקדמנו עם פאקו, ואולי גם הלכנו אחורה.

(מתגעגע להרכב 3 הבלמים של סוזה, זה מערך גאוני שאנחנו בפיגור, לא פחד לעשות את זה גם דקה 20)

כמו שאמרתי בתחילת העונה, חייבים לרענן את הסגל, ובמיוחד לפגוע עם הזרים.

להשאיר רק את גרסיה, ולהגיד תודה ובהצלחה לכל השאר.

#908 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎14:24

פייר, במקום גארסיה אתם צריכים את ארסו שלנו, אם טביב עוזב את ביתר בסוף שנה (וכנראה שכן) תהיה מכירת חיסול, הוא ימכור אותו בכיף.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#909 BeBest

BeBest

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,784 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎15:01

עטר עשה שם את השינוי, לא בלבול, לא שכטר, וגם לא בניון.

לא פלא שהוא השחקן האהוב עליי בכדורגל הישראלי כבר כמעט לעשור, התאהבתי בו בפעם הראשונה שראיתי אותו בבני יהודה.

מכבי תל אביב תיקח אליפות כי אין לה באמת מתחרות.

היינו דורסים את הליגה אם הקבוצה היתה יותר מאומנת, לא התקדמנו עם פאקו, ואולי גם הלכנו אחורה.

(מתגעגע להרכב 3 הבלמים של סוזה, זה מערך גאוני שאנחנו בפיגור, לא פחד לעשות את זה גם דקה 20)

כמו שאמרתי בתחילת העונה, חייבים לרענן את הסגל, ובמיוחד לפגוע עם הזרים.

להשאיר רק את גרסיה, ולהגיד תודה ובהצלחה לכל השאר.

בלבול לא מאמן, סתם סמרטוט.

חוץ מעטר יש גם את אברהם פאס שייצב את ההגנה בצורה משמעותית ונתן בטחון גם לשחקים סביבו (גבאי, דגני).

#910 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎15:48

BeBest, תרשה לי לחלוק עליך, בלבול בחיפה לא מאמן, כריזמה של חציל, אבל עונה שעברה הוא עשה עם סכנין עבודה מעולה!!!!

אני חושב שהוא מתאים לקבוצה קטנה, וכן יש לו קצת ידע בכדורגל, אולי הוא יצא חייל של שכר ובגלל זה לא עובד, אני מסכים שכל מה שהוא עושה בחיפה מקרי בהחלט, אבל את העונה הקודמת עם סכנין מגיע לו עליה קצת קרדיט.

באותה נשימה, גיא לוי בכל מקום שאימן היה גרוע! לא רציתי שיבוא לביתר, חשבתי שהוא יהיה בובה של טביב, אבל מסתבר שהבחור עם המדיטציות שלו תפור עלינו, 7 משחקים, יש לו תיקו, הפסד ו5 ניצחונות (זה מאזן של אלופה.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#911 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎16:42

חכה כמה חודשים ותראה את גיא לוי מפוטר, אם לא העונה הזאת אז בבאה. אני לא זוכר את המאמן האחרון שאשכרה התחיל עונה בבית"ר וסיים אותה, זה בטח היה מתישהו באזור הדאבל שלכם.

ואני ממש לא מתלהב, להפך. אני אומר שמכבי גרועים מאוד השנה ואם אתה שם אותנו בעונה של הקיזוז עם הדאבל של הפועל אז מכבי מסיימים שלישית (רק השנה, שנה שעברה היינו זוכים באליפות גם שם). פשוט השנה יש את הליגה הכי חלשה שאני זוכר בעשור האחרון. חוץ ממכבי שום קבוצה אפילו לא מתקרבת לרמת כדורגל נורמלית, ק"ש דווקא שיחקה בסדר בתחילת שנה אבל זה היה ברור שזה עניין של זמן עד שהיא תיפול עם הסגל הקצר הזה.

#912 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎18:51

ברור שהוא יפוטר, למה? כי יש קופים ביציאה שלא מביאים שקט לאף אחד, אני כתבתי מה שאני אישית מרגיש, לא מה יהיה...

וסתם בשביל הקטע, גם אצלכם מחליפים מאמן כל שנה ב4 האחרונות.

בישראל אין מאמן להרבה שנים, בטח לא בקבוצה גדולה, וזאת לפי דעתי אחת הבעיות למה הכדורגל רע,

מאמן שמגיע לשנה אומר לעצמו מה אני יגדל את הילד המוכשר הזה? אצלי יעשה את כל הטעויות, ושנה הבאה אצל מאמן אחר יהיה שחקן טוב?

אני הכי מחזיק ממיכה בארץ מהשחקנים הקטנים (גילאי דסה אצילי וכו') ועכשיו פייר, אתם חושבים שאם הוא היה גודל ברעננה היה לו סיכוי להצליח?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#913 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎15/03/2015‏, ‎22:41

מיכה שחקן אדיר אדיר אדיר שחייב לדעתי להיות בהרכב מכבי לפני וורמוט וחייב להיות בסגל נבחרת ישראל. שחקן שלא נופל ביכולות שלו מרוב הקשרים הישראלים היום בתפקיד שלו (קיצוני ימין). אם הוא היה מצליח ממקום אחר? כנראה שלא, וזה דווקא סותר את הטענה שלך שמכבי לא משקיעה בנוער. קהינדה מעפולה שייך למכבי, גולדברג, רייכרט, בן בן יאיר, אלטמן ועוד כמה מושאלים רק בהפועל פ"ת ועוד ועוד ועוד. מכבי ומכבי חיפה אלו המועדונים היחידים בארץ שעושים את זה ומחזיקים כמות מושאלים גדולה שיכולים בכל רגע לחזור למכבי או לחיפה כדי להוביל ויש גם לזה לא מעט דוגמאות.

בנושא המאמנים של מכבי, זה לא סוד שהפרויקט של ג'ורדי הוא בהפיכת מכבי לקבוצה אירופית ובכך הוא רואה עצמו חממה למאמנים צעירים ומבטיחים שבאים לעשות עונה פה ואולי באירופית (ולכן לדעתי סיכוי לא קטן שפאקו ירצה להישאר במכבי, אם ג'ורדי ירצה אותו זה משהו אחר) וכך לקפוץ לקבוצה בדרג גבוה יותר באירופה - בדיוק כמו שעשו אוסקר וסוזה.

ודווקא העונה יש מגמה של שילוב צעירים - ק"ש, רעננה, בית"ר, פ"ת, אשדוד, סכנין - כל אלו קבוצות צעירות מאוד ואתה יכול לבדוק. וגם במכבי והפועל שילבו העונה הרבה צעירים (דור פרץ, מיכה, במכבי וספורי, גוזלן שכבר עף, רייכרט וגודלברג שישר עלו להרכב ועוד צעירים שמחזיקים את קבוצת התחתית הזאת).

בכל מקרה בנושא הצעירים, כנראה שזו הסיבה שהליגה נראית כל כך חלשה השנה והפערים נהיו כל כך קטנים בין הקבוצות.

#914 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎10:26

מסכים איתך, לזה התכוונתי, במכבי קל יותר להצליח כצעיר, למה? כי השחקנים הכי טובים ליידך, שחקן מוכשר (שהוא עדיין ילד) לא יהפוך לשחקן מדהים בלי מקצוענים ליידו שיכוונו אותו.

למכבי חיפה  יש נוער מדהים גם, הבעיה שהם לא משתפים אותם, הנוער שלהם מחזיק חצי ליגה ועד לפני ינואר הם היו הכי מגעילים בליגה....

(ד"א כתבתי שמכבי לא משקיעה בנוער? לא התכוונתי לזה, התכוונתי שחוץ ממכבי, אפשר להגיד שגם חיפה, אבל חיפה לא משלבת אותם אצלה.)

רק שאלה, למה לא אכפת לג'ורדי להיות חממה?

ואני מסכים איתך גם למה הליגה כזאת חלשה, כי רובה מאוד צעירה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#915 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎14:27

יש לנו בחור בשם גאל מרגוליס, עילוי בקבוצות הנוער מאז שהיה קטן, ילד פלא.

תמצא סירטונים שלו ביוטיוב מלפני 5 שנים אפילו, עלה לבוגרים וחושך, לא ראית ממנו כלום.

ככה שזה לא מדויק ששחקני נוער קל להם יותר שחקנים טובים, זה לא מדד אמיתי.

הוא קיבל הזדמנויות, אבל לא לוקח אותם, יש לו כוח פריצה פסיכי, ומהירות שאין בליגת העל, אני מתבאס על זה רצח שהוא לא מצליח.

כל המאמנים הזרים שראו אותו באימונים בפעם הראשונה, שמו אותו בהרכב.

רק אחר כך ירדו ממנו, הם רואים איזה פוטנציאל יש לו, אבל לקבוצה שרצה לאליפות אין את הסבלנות להריץ אותו, חייב לצאת להשאלה.

#916 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎15:47

ברור שחייב גם רצון להצליח, לדני פרדה (לא שאני משווה חס וחלילה) יש גם הרבה כשרון, הבעיה שהוא לא אוהב לרוץ, וזה קשה להיות ככה שחקן כדורגל.

הוא חכם וחושב קדימה, אבל אין לו כח אף פעם לעשות תנועה, הוא לא יורד לעשות הגנה, ולא כבש שער מעולם בביתר ולעולם לא יכבוש, מלך הלוזרים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#917 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎19:16

יש הרבה כישרונות בכדורגל הישראלי, דני פרדה זה דוגמא טובה.

אבל ככה זה שאין סטנדרטים גבוהים, שאין אנשי מקצוע שידעו לכוון אותך, רובם ברמה נמוכה מאוד.

אני תמיד טענתי שהכדורגל שלנו לא מתקדם בגלל זה, מחפפים פה, וככה אנחנו גם נראים.

#918 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎19:30

עוד בעיות קשות של הכדורגל הישראלי הן ליגת הנוער וצה"ל.

למה ליגת נוער? משום שהגיל בליגה מוגבל עד 19 עם שני חריגים. שחקנים בגילאי 20-22, לא זוכים למספיק דקות משחק בקבוצות הבוגרות, ולכן נאלצים להושיב אותם על הספסל/ביציע או לחילופין לשלוח להשאלה בקבוצות פחות טובות מבחינת תשתיות אימון וצוות מקצועי.

חייבים לפתור את הבעיה הזו בדחיפות, כי יש המון שחקנים מוכשרים בגילאים האלה שפשוט לא זוכים לדקות משחק מספקות. לא חסרות דוגמאות בעולם לשחקנים שפורצים בגיל יחסית מאוחר, וחבל שזה לא קורה גם בארץ. לדעתי חייבים להעלות את מגבלת הגיל ל-20 ולהוסיף עוד 2-3 חריגים לקבוצה.

אחד הפתרונות בליגות השונות בעולם הוא הקמת ליגה לקבוצות מילואים כדרך לשפשוף שחקנים ודרך להחזיר לכושר שחקנים פצועים. זה לא כ"כ מתאים לארץ כי פשוט אין תקציב לרוב הקבוצות בליגה.

זו הסיבה שקרויף וגולדהאר מחפשים קבוצת בת, זו הדרך היחידה לעקוף את המכשול הזה. רק כך אפשר להימנע מהשאלות ולהשאיר את השחקנים תחת ההשגחה של הצוות המקצועי ולאפשר לו להתאמן עם המתקנים הכי טובים שניתן.

באשר לצה"ל, אני מאמין שאין צורך לפרט יותר מדי על בזבוז הזמן המשווע של הספורטאים למיניהם בצבא...

• CLIPSE ו אורפז. אוהבים את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#919 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎16/03/2015‏, ‎19:48

גאל מרגוליס היה פסיכי בנוער.. היה עושה מה שבזין שלו ועושה קרקס מכל הליגה לנוער, מוזר מאוד למה הוא לא מצליח בבוגרים למרות המון הזדמנויות שהוא קיבל בשנים האחרונות בקבוצה שכן מצליחה. בהחלט חייב לצאת להשאלה. מעניין אם ואיך אלטמן יחזור למכבי, שחקן אדיר.

• CLIPSE אוהב את זה

#920 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎17/03/2015‏, ‎13:36

ומה עם זה שהתקשורת שמה לשחקן נעלים על הכתפיים שהוא בן 19 רק כי הוא כבש שער?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים