עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי קולנוע :-)

• אנא התחבר בכדי להגיב
1414 תגובות לנושא זה

#861 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎21:52

1 - העניין הוא שכאן הצבע מאד מובחן, מנוגד, ממחיש.

2 - השאלה העיקרית היא, האם דיאנה נעזרת בקסמיה הנשיים כדי להשיג את מטרותיה? במקרה או שלא במקרה מותר לכל אישה להיות יפה או להראות כדוגמנית-על, אלא שמה שקובע הוא האם זה מקור הכוח שלה? האם יש כאן שימוש כלשהו ביופי כאמצעי (ולו בידי אחת מהמשתתפות בסרט) לצורך מניפולציה של מי מהדמויות בסרט? (ודיאנה לא שורדת??? ראינו את אותו הסרט?)

3 - אמנות נוצרת מאמנות, אפילו שייקספיר גנב חלק גדול מהרעיונות שלו מאחרים. גם אם הסלואו-מושן סטייל כזה או אחר לא הומצא בסרט הזה, כל זמן שהוא נעשה באופן אפקטיבי - וכך אכן היה, לדעתי - לא תשמע כל תלונה ממני.

4 - דעותינו בנושא הדיאלוגים הפוכות בדיוק, בין אם המדובר בך או באותם מבקרים עלומים. לא היה ולו גם דיאלוג אחד שהרגיש לי לא-אמין או לא שייך.

באמת התחברת למקום של האמזונות ואתה רוצה לראות עוד ממנו?

בהחלט! ולו בשל היופי והייחוד שלו.

או שאתה יודע לשרטט מפה שלו בערך?

אתה לא אמור לדעת, הוא מקום נסתר מתוך כוונה. ולמה בכלל אני צריך לדעת לשרטט מפות שלו??

מה אתה יודע על דיאנה חוץ מזה שהיא רוצה להשמיד את אל המלחמה כי אומנה לזה תמיד?

שהיא בעלת תמימות של ילדה, אבל עוברת תהליך כואב של התפכחות לאורך הסרט.

שיש בה כנות אמיתית, והיא פועלת מתוך מניעים טהורים.

שהיא אדם מאד אופטימי, חרף העובדה שכל השקפת-עולמה ההתחלתית ממש קורסת מול עיניה במהלך הסרט.

החשוב מכל - שהיא באה מאהבה! (אפשר בהחלט ללגלג - אבל כדאי בהרבה לחשוב על הנקודה הזאת לעומק...)

ושהיא אולי הדמות הכי אהובה עלי מכל גיבורי-העל! :D

6 - אותי היא דווקא שיכנעה מאד! למעשה, רבע שעה מתחילת הסרט בכל פעם שהיא הופיעה כבר לא ראיתי את גל גדות, ראיתי את וונדר-וומן!

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#862 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎22:09

זיפק, אתה מאשר לי את האיכות הזו? ^_^

Wonder Woman 2017 1080p AMZN WEB-DL DD+5 1 H 264-QOQ 

קליפס, לא ידעתי בכלל על הגרסא הזאת! תודה על שהערת את תשומת לבי לקיומה...! :D

• CLIPSE אוהב את זה

#863 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎22:30

טוב, נאלץ להסכים שלא להסכים. אומר שוב שאלו טיעונים די מוזרים שלא ראיתי שעלו הרבה, לא מאנשים שאהבו ולא מאנשים ששנאו את הסרט.

#864 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎22:34

מה בדיוק מוזר בהם?

ובהחלט אפשר להסכים שלא להסכים! :D

הרי כל אמנות היא עניין של טעם בסופו של דבר.

#865 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎22:40

טוב, ביקשת להמשיך...

1) לא ראיתי שום הבדלי צבע מיוחדים. הסרט היה צבוע יותר טוב מרוב הסרטים שמצולמים דיגטלית עם ניגודיות חזקה ויחסית בלי הגזמה עם צבע מסוים, לא מעבר.

2) לא נעזרה, אבל יש לזה מסר מסוים כשכל הנשים שם דוגמניות. ושוב, בסופו של דבר הגברים הניעו את העלילה יותר ממנה.

3) לא התלוננתי על זה שלקחו סגנון מסרט אחר, הגיוני מאוד לגנוב רעיונות וסגנונות מסרטים אחרים ואני לא נגד זה. התלוננתי שלקחו את החלקים הכי גרועים ומעצבנים, שכבר בקושי משתמשים בהם היום. 

4) הבדיחה על הגודל של הזין הרגישה לך אמינה וטובה?

5) המקום נסתר, לא התכוונתי שתצביע עליו במפת העולם. התכוונתי שתדע איזה חדר מוביל לאיזה, מאיזה מדרגות דיאנה יורדת לחוף וכו'. אלו דברים שאני יכול להגיד לך על הבית של טוני סטארק, על המפקדה של באטמן ב"אביר האפל", על הדירה של "דדפול", או על הבסיס הצבאי ב"המפגש" או הטיטאניק שבסרט אם תרצה לצאת מעולם גיבורי העל. לא על האי שלהן. הוא לגמרי אוסף של לוקיישנים יפים בלי שום דבר מעבר.

וכל מה שאמרת על האופי של דיאנה מסתכם במשפט שלי. רק ילדותית ותמימה שמונעת מאהבה תרצה להרוג אל מלחמה מטופש. זה לא המניעים נניח של ברוס ווין של נולאן, שמתלבט איך להגן על עיר מודרנית בצורה הטובה ביותר, שם התעכבו המון פעמים על שיחות של מה הוא חושב שצריך לקרות ולמה.

#866 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎23:19

טוב, ביקשת להמשיך...

1) לא ראיתי שום הבדלי צבע מיוחדים. הסרט היה צבוע יותר טוב מרוב הסרטים שמצולמים דיגטלית עם ניגודיות חזקה ויחסית בלי הגזמה עם צבע מסוים, לא מעבר.

2) לא נעזרה, אבל יש לזה מסר מסוים כשכל הנשים שם דוגמניות. ושוב, בסופו של דבר הגברים הניעו את העלילה יותר ממנה.

3) לא התלוננתי על זה שלקחו סגנון מסרט אחר, הגיוני מאוד לגנוב רעיונות וסגנונות מסרטים אחרים ואני לא נגד זה. התלוננתי שלקחו את החלקים הכי גרועים ומעצבנים, שכבר בקושי משתמשים בהם היום. 

4) הבדיחה על הגודל של הזין הרגישה לך אמינה וטובה?

5) המקום נסתר, לא התכוונתי שתצביע עליו במפת העולם. התכוונתי שתדע איזה חדר מוביל לאיזה, מאיזה מדרגות דיאנה יורדת לחוף וכו'. אלו דברים שאני יכול להגיד לך על הבית של טוני סטארק, על המפקדה של באטמן ב"אביר האפל", על הדירה של "דדפול", או על הבסיס הצבאי ב"המפגש" או הטיטאניק שבסרט אם תרצה לצאת מעולם גיבורי העל. לא על האי שלהן. הוא לגמרי אוסף של לוקיישנים יפים בלי שום דבר מעבר.

וכל מה שאמרת על האופי של דיאנה מסתכם במשפט שלי. רק ילדותית ותמימה שמונעת מאהבה תרצה להרוג אל מלחמה מטופש. זה לא המניעים נניח של ברוס ווין של נולאן, שמתלבט איך להגן על עיר מודרנית בצורה הטובה ביותר, שם התעכבו המון פעמים על שיחות של מה הוא חושב שצריך לקרות ולמה.

1 - באמת לא הבחנת בשום הבדל במעבר בין תמסקירה ללונדון המתועשת? או בשמלה של דיאנה בגאלה לעומת כל האחרות?

2 - כל הנשים שם לא דוגמניות, וגם אם כן, כפי שציינתי זו ממש לא הנקודה וזה ממש לא המסר - ראה שוב דברי לעיל. אלא אם אתה מתעקש להשליך את מה שאתה בהכרח חושב שהמסר על מה שממש לא המסר לפי הסרט. ויש שם פשוט הרבה גברים, והיא חדשה וזרה לעולם לכן היא גם חייבת להעזר בהנחייה של סטיב בהילכות המקום הזר והמוזר הזה שאליו היא הגיעה. זה פשוט מתבקש מהעלילה.

3 - לדעתך זה נעשה בטעם רע, ואני ממש לא מסכים לכך - קטעי האקשן היו עשויים היטב, לטעמי. אבל שוב, זה בהחלט עניין של העדפה וטעם. אם לא אהבת אז לא אהבת.

4 - לא היתה שום בדיחה על שום גודל, לפי הזכור לי - הבדיחה היתה על הבלבול עם השעון (היא התכוונה לשעון והוא חשב שהיא מתכוונת לאבר המין שלו).

5 - תמסקירה היא לא עניין עיקרי בעלילת הסרט, היא פשוט נקודת-המוצא של הגיבורה. אם היתה חשיבות עלילתית למבנה האי או כל דבר אחר שקשור בו, אני בטוח שהוא היה בא לידי ביטוי בסרט, אחרת אין כל טעם להעמיס פרטים שאין בהם כדי לתרום לעניין ו/או לעלילת הסרט. אני ממש לא מבין למה זו נקודת שלילה מבחינתך.

6 - ילדותית ותמימה זו נקודת-המוצא שלה, היא כך בתחילת הסרט, היא לגמרי לא כך בסופו. זה כמו שתגיד על איירון-מן שהוא סתם הולל, שחצן ודי אידיוט בכל הקשור לאינטיליגנציה רגשית - אלא שהוא עובר תהליך שמשנה אותו. דיאנה עוברת מסע של התכפחות בעצמה, כפי שציינתי, הוא לגמרי לא מטופש (וגם היא בכלל לא טיפשה), זה תהליך מכונן. האמונה שלה בתחילת הסרט והאמונה שלה בסופו הם שני אמונות שונות מהותית!

קצת קשה לי להבין איך צפית בסרט והצלחת להתעלם מכל זה.

#867 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎10:07

רק להבהיר את החלק האחרון - אם אתה מבקש לטעון שאין בסרט שום עומק של התלבטויות ודילמות, אינך אלא טועה - עולה כאן שאלת השאלות באשר למהות טבע האדם : דיאנה מתחילה מתוך אמונה תמימה שכל בני-האדם טובים והאשם היחיד והבלעדי בהשחתתם הוא אל-המלחמה, ומסיימת עם הבנה עמוקה ומורכבת בהרבה. מיותר לציין שהדבר בהחלט נוגע לכולנו.

ואגב, שים לב שיש קטעים שממחישים היטב את הדואליות הזאת לאורך הדרך. אתן לכך דוגמה אחת :

כאשר סטיב מציג לה את החבורה שלו, היא מאפיינת כל אחד מהם : "שקרן, רוצח ומבריח" - וכולם פועלים למען רווח אישי ובלי שום עניין בשום צד. אלא שאז קורה דבר שמפתיע אותה : סטיב מודיע לחבורה שהיומיים שעליהם סוכם והוא שילם להם חלפו, והסכם הוא הסכם, לכן הוא ימשיך לבד. אבל הם מסרבים מתוך דאגה לו, וממשיכים לסכן עצמם עבורו, לא למען כסף אלא למען ערך החברות שביניהם.

#868 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎18:13

בלי כל הפילוסופיות, לדעתי סרט נחמד להעביר את הזמן.

בסופו של דבר רובם המוחלט של סרטי גיבורי העל הם כאלו, יש טובים יותר ויש פחות, בשביל לקבל דברים "לחשוב עליהם" ולנתח, לטעמי האישי יש סרטים אחרים, ואם בכל אופן מחפשים משהו עם משמעות רחבה בסרט של קומיקס, הוא צריך להיות משהו קיצוני מהסוג של עיר החטאים ודומיו, ולא מהדברים המצועצעים שיש בכמויות שאין לי איתם בעיה אבל המצאתם להם מטרה אחרת.

#869 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎19:43

אכן, גם כסתם סרט כייפי הוא בהחלט מוצלח, לטעמי.

#870 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎20:10

אכן, גם כסתם סרט כייפי הוא בהחלט מוצלח, לטעמי.

אתה שפוט :P, ולא הבנת את הכוונה.

התכוונתי שהסרט נחמד ולכן אני חולק על זיפק שהוריד אותו למטה, וגם התכוונתי שהוא לא כזה עמוק ומעורר התפעלות כמו שאתה מתאר אותו ולכן גם הביקורת שלך ​לדעתי האישית ​מוגזמת.

בשורה התחתונה סרט נחמד להעביר איתו שעתיים+ וזהו כאן זה נגמר.

#871 rodney_mckay

rodney_mckay

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 315 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎22:18

היו קטעים נחמדים בסרט, אבל בסה״כ הוא פשוט שיעמם אותי.

#872 toxin

toxin

• רשומים
  • 2,246 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2017‏, ‎10:19

היו קטעים נחמדים בסרט, אבל בסה״כ הוא פשוט שיעמם אותי. 

מסכים.

#873 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎05/09/2017‏, ‎04:42

האמת גם אני לא אהבתי, אפילו רציתי לסגור אחרי חצי שעה, אבל בסוף ראיתי הכל.

לא התחברתי לעלילה ולאפקטים שם, הרוב נראה באופן ברור על מסך ירוק והבדיחות שם ב-2 שקל וחצי.

אישית, יש לי בעיה עם סרטים שמדורגים לקהל צעיר, אתה רואה שם יריות וחצים עפים לכל עבר ואין טיפת דם אחת.

באמת שבאתי נקי, גם מאוד הייתי רוצה לפרגן לגל גדות, אבל לא התרשמתי מיכולת המשחק שלה, קיבלתי רושם שעשתה תפקיד יוצא דופן מהתקשורת.

הסרט חביב ולא יותר, בסך הכל נוסחה הוליוודית סטנדרטית לסרט קיץ, לא משהו שלא ראינו בעבר.

#874 kob317

kob317

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2017‏, ‎13:20

תגידו מה הדרך הכי פשוטה לדעת אם הסרט הוא של נטפליקס או חברה אינטרנטית אחרת?

פשוט בכללי אני רואה רק בלוריי חוץ מהחברות האלו שאין אפשרות,אז אני צריך לדעת.

#875 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2017‏, ‎13:49

ב-IMDB יש בערך באמצע העמוד Company Credits, תלחץ שם על see more.

ב-Distributors כתוב מי הפיץ את הסרט. אם כתוב נטפליקס, אז נטפליקס הפיצו.

• kob317 אוהב את זה

#876 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎14/10/2017‏, ‎18:23

ועוד דרך פשוטה, היא לחפש בגוגל את שם הסרט, שנה ו-Distributed by ביחד.

#877 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2017‏, ‎12:48

בלייד ראנר החדש מתרסק בקופות אה? לא יודע לגבי איכות הסרט עצמו, אבל פלופ רציני מהבחינה הזו.

#878 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2017‏, ‎14:31

בלייד ראנר החדש מתרסק בקופות אה? לא יודע לגבי איכות הסרט עצמו, אבל פלופ רציני מהבחינה הזו.

הסרט הזה מאסטרפיס לדעתי, למרות שהרבה כאן לא אהבו אותו.

את הראשון לא אהבתי בכלל, פיהוק אחד גדול - אבל החדש מדהים.

• CLIPSE אוהב את זה

#879 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2017‏, ‎18:45

פששששששששש הארווי ויינסטין הזה מטריד סידרתי אה?

אוי אבוי, תמיד אמרו עליו שהוא חרא, אני זוכר את זה אפילו מהסדרה הפמליה, אבל הבנאדם מפיק גדול.

#880 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2017‏, ‎19:30

גם חרא גדול.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים