עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי קולנוע :-)

• אנא התחבר בכדי להגיב
1414 תגובות לנושא זה

#841 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎16/06/2017‏, ‎14:12

זה שאנשים מוכשרים כמו דודו ארז, יהודית רביץ וכו' צריכים לעשות את החרא הזה כדי להתפרנס במדינה שלנו

fun fact: דודו ארז מרוויח מהתאגיד 30 אלף שקל כל חודש על הגשת תוכנית בוקר יומית ברדיו. להגיד עליו שהוא צריך להתעסק בחרא כדי להתפרנס זה לא מדויק בלשון המעטה...

• ThUnDeR אוהב את זה

#842 Mozzie

Mozzie

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 311 הודעות

נכתב ב- ‎16/06/2017‏, ‎15:39

הא אוקיי, לא ידעתי. עכשיו בכלל לא ברור לי למה הוא עושה את זה. שיהיה בריא.

#843 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎16/06/2017‏, ‎15:58

מישהו ראה Berlin Syndrome?

http://www.imdb.com/title/tt3335606/

סרט נחמד, אבל לא הייתי ממליץ עליו, אפשר לראות אם אתה אוהב את הז'אנר.

• ThUnDeR אוהב את זה

#844 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎16/06/2017‏, ‎21:09

מישהו יודע מתי הסרט הישראלי "מעבר להרים ולגבעות" יוצא ב...תעשייה הביתית?

מישהו ראה ויש לו דעה על הסרט?

#845 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎23/07/2017‏, ‎17:35

#846 Pyrophoenix

Pyrophoenix

Crow's Eye

• ותיקים
  • 6,129 הודעות

נכתב ב- ‎23/07/2017‏, ‎18:27

#847 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2017‏, ‎15:12

בייבי דרייבר, דנקרק, ספיידרמן, כוכב הקופים...

איזה מהם הכי כדאי לראות בקולנוע בעדיפות עליונה? ומה בעדיפות שנייה, במידה שנספיק לראות שני סרטים...?

#848 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎30/07/2017‏, ‎18:19

בייבי דרייבר, דנקרק, ספיידרמן, כוכב הקופים...

איזה מהם הכי כדאי לראות בקולנוע בעדיפות עליונה? ומה בעדיפות שנייה, במידה שנספיק לראות שני סרטים...?

ראיתי את ארבעתם במשך חודש שבוע אחרי שבוע, כוכב הקופים זה נורא ואיום, דנקרק אתה כבר יודע מה חשבתי, ספיידרמן לא רע אבל דיי מאכזב ומוגזם. בייבי דרייבר חמוד, אבל שיבחו אותו הרבה יותר מדייייי. עשו ממנו משהו שהוא ממש ממש לא. 

• Murdock אוהב את זה

#849 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎23/08/2017‏, ‎00:11

תגידו למה חרא כזה

מקבל כל כך הרבה יחס חיובי והתלהבות?

לא מבין מה מצחיק בקומדיות כאלה, סוג של פארודיות, אף פעם לא התחברתי.

אבל בלי קשר, זה פשוט נראה מביך וההתלהבות סביב זה פשוט לא הגיונית לטעמי..

אגב אני מסיק שיש התלהבות מהפוסט של הסרט ברדיט,

https://www.reddit.c...ler_hd_netflix/

ומהלייקים ביוטיוב

-

תמונה שפורסמה

#850 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎23/08/2017‏, ‎21:23

חחחחחח מה אחי זה נראה סבבה לגמרי. עכשיו אני לגמרי רוצה לראות אותו.

• cRaZy-BoY אוהב את זה

#851 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎16:20

זיפק, אתה מאשר לי את האיכות הזו? ^_^

Wonder Woman 2017 1080p AMZN WEB-DL DD+5 1 H 264-QOQ 

#852 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎17:13

כן, אפילו שזה לדעתי מהסרטים הגרועים של העשור האחרון...

הסרט אמור לצאת ב-Bluray 4K לחנויות עוד כמה שבועות, אבל המצב של Bluray 4K ברשת די רע.

הגרסא הזאת בערך באיכות של Bluray 1080p.

• CLIPSE אוהב את זה

#853 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎18:11

תודה אח שלי היקר :-)

#854 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎18:14

כן, אפילו שזה לדעתי מהסרטים הגרועים של העשור האחרון...

כמה שאתה צודק! 

• ZIPC אוהב את זה

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#855 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎19:58

ממש ממש? דווקא עפו עליו בעולם לא?

#856 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎20:13

זה עניין של יחס, מה שניסו לעשות מהסרט ומה שיצא בסוף. ברור לי שיש סרטים פי מיליארד יותר גרועים, אבל לרוב זה כאלו שאתה מצפה מהם, כמו שלא אלך לראות את "אימוג'י: הסרט".

הסרט הזה התיימר להיות כיוון חדש של גיבורי על, וספציפית של גיבורת על ונשים בקולנוע, אבל זה סרט שתקוע עמוק בשנת 2007, לפי שמארבל התחילו את השינויים שלהם לז'אנר, לפני שנולאן הראה מה אפשר לעשות איתו ב"אביר האפל", אפילו לפי שבמאים אקשן מוצלחים הראו שאפשר לצלם אותו אחרת גם בסרטים הוליוודים גדולים בתחילת המאה.

אני אומר את כל זה מבחינת הבימוי, הכתיבה, האקשן, המשחק, והפמניסטיות בשקל שלו גם לא עבדה וגם לדעתי לא מועילה בדיוק למעמד האישה או משהו. ראיתי סרטים משנות השישים עם מסרים יותר חתרניים על מעמד האישה שהיו במיינסטרים.

זה ממש לא הסרט שהכי סבלתי בו בחיים או משהו, אבל הפער בין מה שהוא אמור להיות ומה שהם הציגו בראיונות וכו' למה שהיה פה בתכלס הוא מהגדולים שראיתי, ולכן לדעתי מהגרועים של השנים האחרונות.

ואני אומר את זה אחרי שלא נהניתי מהסרטים האחרונים של מארבל גם.

• d1f2 אוהב את זה

#857 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎20:34

אז לא הבנתי... איך מסבירים את הניגודיות בביקורות?

#858 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎20:42

אז לא הבנתי... איך מסבירים את הניגודיות בביקורות?

אני לא תמיד מסכים עם הביקורות, אבל מצאתי מבקרים שחושבים כמוני...

גם אל תשכח שהרוב המכריע של הביקורות שקראת הן מישראל (וגל גדות...) או אמריקה (וזה היה סרט מאוד הוליוודי שאמריקאים אוהבים, לא מאתגר אותם בשום מצב).

שים לב שבשביל סרט גיבורי על הוא אכן הרוויח הרבה באמריקה, אבל לא הרבה מאוד בעולם, גם בהשוואה לסרטים הקודמים של DC, שלא לדבר על מארבל.

#859 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎21:01

ZIPC, כמינהגנו בקודש בכל האמור בדי.סי. נראה לי שאנחנו שוב באי-הסכמה עמוקה מאד...

הסרט הזה דווקא עשה לא מעט דברים בחכמה (כמו השימוש בצבעים להדגשת התמות והמעברים - שזה מאד שונה ממה שנעשה עד כה ביקום הקולנועי של די.סי-סניידר!; הפמיניזים שכאן הוא מאד פרו ולא אנטי, לכן הוא מדבר גם לנשים וגם לגברים, או לפחות לא באמת מפריע לאחרונים או מנסה להדיר אותם; ישנה נאמנות גבוהה לייצוג התקופה והתמה המלחמתית, והסרט לא שוכח לרגע באיזו תקופה הוא עוסק; לשם שינוי, אין אובייקטיביזציה של האישה בסרט, והוא עושה זאת מבלי לאבד כל מימד של נשיות, ועל כך העידו הצופות עצמן - ועוד)...

סצנות האקשן עשויות היטב לטעמי, אבל הדבר שהכי הרשים אותי היה שהדיאלוגים הלא מעטים בין הדמויות היו מסקרנים ומשעשעים לא פחות, וזאת מבלי להלאות את הצופה או לאבד קשר איתו, והיוו חלק אורגני מהעלילה עצמה. אני רוצה להתעכב על הנקודה הזאת, כי הסרט הזה מאד יוצא-דופן מבחינה זו בנוף של סרטי גיבורי-העל - זאת כיוון שהוא מאט את מהלכו לא אחת (במקום הרצף התזזיתי הרגיל של סצנות אקשן שרודפות האחת אחר השניה) כדי להכיר לנו את הדמויות ולערב אותנו כצופים בכל הנעשה על המסך, רגשית ועלילתית.

הכימיה בין גל גדות לכריס פיין עובדת מצויין ומורגשת מאד לאורך כל הסרט, וצחקתי לא אחת יחד איתם וגם כאבתי את כאבם לאורך הדרך. קו-העלילה הרומנטי הוא בעל ניחוחות מעולם סרטי הרומנטיקה הקלאסית, והוא נבנה היטב ובצורה מאד אמינה עד למערכה האחרונה ממש.

הרעים היו קצת כמו לא-שייכים ולא קשורים והרגישו לי כאילו שהם מצויים בסרט אחר (פחות ריאליסטי ויותר מאיזה סוג של סרט-מצוייר). את זה בהחלט היה ניתן לשפר.

הדבר היחיד שהיה לי מוזר זה לשמוע את וונדר-וומן מדברת אנגלית במבטא ישראלי, אבל ברגע שמתגברים על כך, הכל כבר זורם משם (לי לפחות). :D

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#860 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎02/09/2017‏, ‎21:12

אלו טיעונים שמאוד קל להתמודד איתם...

1) שימוש בצבע להדגשת תמות ומעברים? אתה מודע לזה שמאז בשנת 2000, כשהאחים כהן השתמשו לראשונה בצביעה דיגיטלית של סרט שלם, אין היום סרט או סדרה או סרטון אחד שלא עובר צבע דיגיטלי?

היה גוון שונה גם ב"באטמן נגד סופרמן" לכל אחד מהם. הגוון בפלאשבקים של הג'וקר ב"יחידת המתאבדים" היה יותר ירוק, בשונה מהאפור שקיבלו רוב שאר החברים ב"יחידה". שלא לדבר על "האביר האפל", ששם עם צבעים של פילם (בלי דיגטלי כמעט) נולאן הצליח ליצור סצנות שצבועות אחרת לבאטמן ולג'וקר. אפילו בסדרה פשוטה כמו "הדיפנדרס" כל דמות ראשית קיבלה צבע קצת שונה.

2) לא אמרתי שהוא אנטי פמניזם, אמרתי שהוא מחורטט. יש שם נוכחות נשית נטו, לרוב של נשים שנראות כמו דוגמניות, בלי שום מסר מעבר. אפשר לשכתב את התסריט הזה ככה שכולם יהיו גברים תוך 10 דקות. אין אובייקטיזציה, אבל במקרה כל הנשים כוסיות על שגם יודעות להילחם, נו באמת. אל תשכח שבסוף הסרט הגבר מציל את העניין, ודיאנה לא שורדת בלי שיהיה איתה גבר.

3) סצנות האקשן היו עשויות כמו שהיה נהוג באזור "300" ב-2006. המון slow motion, מעט אמנויות לחימה. לקחו את החלקים הכי קלים וזולים מ"מטריקס" ומיחזרו. די הפסיקו עם זה מאז, אפילו ב"באטמן נגד סופרמן".

4) הדיאלוגים היו איומים, במיוחד הבדיחות המביכות של דיאנה מגלה את עולם הגברים. לא ראיתי הרבה מבקרים שהיללו את הסרט על הדיאלוגים, גם בביקורות הכי חיוביות שלו.

5) אתה לא יכול להגיד על DC שהם מעכבים את העלילה בשביל להכיר לנו את הדמויות. זה מה שעושים סרטי המקור של מארבל. באמת התחברת למקום של האמזונות ואתה רוצה לראות עוד ממנו? או שאתה יודע לשרטט מפה שלו בערך? מה אתה יודע על דיאנה חוץ מזה שהיא רוצה להשמיד את אל המלחמה כי אומנה לזה תמיד? כי על טוני סטארק אני יודע שהוא היה מכור לסמים ואלכוהול, יודע מה מניע אותו, יודע בערך את מבנה הבית שלו, וכל זה רק מ"איירון מן" הראשון. עוד דוגמאות משאר הסרטים של DC לעומת סרטי המקור של מארבל. ועוד קצת.

6) הייתה כימיה, וגל יפהפייה עם כריזמה. שחקנית היא לא. גם מרלין מונרו הלכה ללימודי משחק לפני הסרטים הגדולים שלה, אבל גל לא. היא לא הצליחה לשכנע אותי לרגע שהיא באמת וונדרוומן, וזה לא בגלל מבנה הגוף שלה. הילדה מ"קיקאס" עשתה עבודה משמעותית יותר טובה ממנה עם מבנה גוף פחות מרשים למכות.

7) הרעים יצאו מסרט דיסני גרוע.

8) דווקא המבטא הוא מהדברים הבודדים שלא הפריעו לי. לוונדר וומן אמור להיות מבטא זר ולא ברור (אמזונה, אחרי הכל).

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים