עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#801 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎18:21

קליפס, דווקא במשחק נגד ק"ש אני חושב שהוא היה צריך לעלות עם שלושה קשרים (אלברמן, מיטרוביץ' וראדי) כשמיכה וזהבי בצדדים, ובן בסט (או יצחקי אם היה כשיר) בחוד. זה כן משחק של קבוצה שבאה לצופף ולצאת למתפרצות, ואחת שיודעת לעשות את זה מושלם. שלושה קשרים היו יכולים ליצור יותר מצבי בעיטה מרחוק ויותר הכנסות כדורים שככה הכי טוב לפרוץ הגנה כל כך צפופה.

דווקא נגד הקטנות יותר אני כן חושב שכדאי לעלות בדיוק במערך איתו הוא עלה.

#802 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎19:15

השנה בכלל לא בטוח שתיקחו בפער של מעל 10 נקודות.

בפליאוף יהיה לכם קשה. (אתם פשוט לא טובים נגד הקבוצות החזקות.)

לא טובים? בכל המשחקים עד עכשיו מול ק"ש וב"ש היינו יותר טובים, אולי חוץ מהמשחק אצל ק"ש ששם היה יתרון קל להם.

פוסט מאחת הכותבות של נבדל:

מכבי בעטה אתמול 16 בעיטות לשער, 9 מהן מתוך הרחבה. בממוצע, בארבעת "משחקי העונה" היא בעטה 17.5 פעמים כאשר הממוצע של יריבותיה הוא 6.7.
כמות המצבים הזו, בשילוב עם התבניות הברורות שאנחנו רואים במשחק מבהירים שבמכבי יש מאמן והקבוצה מאומנת בצורה מצוינת.
קשה מאד לשחק מול קבוצות שבאות אך ורק להתגונן (וזאת לא טענה כלפי ק"ש, זה מה שהיא מסוגלת להוציא מעצמה כנראה), בוודאי כשהחלוצים במכבי בכושר לא טוב.  בן-בסט ובדש צריכים בערך 8 בעיטות כדי להבקיע וזה המון (להשוואה, איציק כהן מבית"ר צריך בערך 4.5, פריצה בעונה שעברה היה צריך 5).

מן הסתם אנחנו מתקשים יותר מולן מאשר מול שאר הקבוצות בליגה, בעיקר כי שתיהן קבוצות הגנה מעולות ועולות נגדנו במערך מאוד מאוד הגנתי.

עם זאת, אני באמת ובתמים חושב שהסטטיסטיקה תתיישר בגביע ובפלייאוף.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#803 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎19:42

כן אבל אתה כבר למדת להבין שלהיות טוב במשחק לא עוזר, 

אז בעטתם כל כך הרבה והגעתם למצבים והכל טוב ויפה, ועדיין מתוך 12 נקודות הוצאתם 2

אז להגיע למצבים זה יפה, צריך לדעת לנצח

בגלל זה תמיד אומרים את המשפט הקלישאתי הזה, שאת האליפות לוקחים מול הקטנות חח

#804 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:06

שלומי אני חצי מסכים איתך, אבל ק"ש הייתה הרבה יותר טובה ממכם בק"ש. לא בקצת....

וגם בבלומפילד הגיע לק"ש לנצח...

לפחות נסכים שברק בכר עשה בית ספר לפאקו מבחינת עמידה וקריאת משחק...?

לדעתי אם בכר לוקח אליפות הוא מאמן השנה... בכל מקרה אחר חד משמעית רב"ש...

חוץ מזה שאני חושב שה"בונקר" של ק"ש (לא במחצית השניה) נעים לעין, ולא בונקר מעפן כמו צ'לסי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#805 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:13

עידן, בסדר, מי טען אחרת? לא הבנתי את הפואנטה של ההודעה שלך.

שניר אמר שאנחנו לא טובים מול ק"ש וב"ש, הצגתי לו את הנתונים שמראים שהמציאות שונה.

אני אומר שהסטטיסטיקה תתיישר בסופו של דבר והבעיטות יכנסו פנימה ויהפכו לשערים.

שניר, איך בדיוק הגיע לק"ש לנצח??? 6 בעיטות לשער, 3 מתוכן מחצי מגרש ועוד 2 חסרות סיכוי. לא הגיע להם אפילו תיקו, למרות הפתיחה הטובה שלהם.

הם לא היו טובים, זו מכבי שהייתה חלשה ביחס לעצמה. אני יודע שזה נראה כמו התנשאות, אבל זו האמת...

בק"ש הם באמת היו יותר טובים, אני לא חושב שבהרבה, אבל הם ניטרלו את מכבי בזכות ולא כי מכבי הייתה חלשה.

בכר לא עשה בית ספר לפאקו, הוא מאמן טוב מאוד, בטח לליגה, אבל מכבי עדיין הייתה יותר טובה והגיעה למצבים מצוינים והחטיאה המון.

אין ספק שהוא לא נופל מפאקו, אבל להגיד שבכר עשה לפאקו בית ספר זו הגזמה פרועה...

אם כבר, החילופים של פאקו בלבלו לחלוטין את ההגנה של ק"ש ויצרו את הגול (הכניס עוד חלוץ במקום בלם, ואז הוציא חלוץ והכניס בלם - חילוף כפול במסווה של חילוף התקפי. זה יצר המון בלבול בהגנה של ק"ש, שים לב לזה).

- סטיבן רייט.

#806 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:14

ועוד דבר אחד, פייר? ציפיתי ממכבי שתדרוס את הליגה... סטייל ביתר בתקופת גאידמק אבל זה לא כ"כ קורה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#807 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:23

ועוד דבר אחד, פייר? ציפיתי ממכבי שתדרוס את הליגה... סטייל ביתר בתקופת גאידמק אבל זה לא כ"כ קורה.

שנה שעברה סיימנו בפור 16 על ב"ש.

בית"ר סיימה בפור של 10 ו-9 נק' בשתי האליפויות שלה.

לא מספיק?

בנוסף לזה, הסכומים שגולדהאר שם בכלל לא מתקרבים לאלה של גאידמק... הבדל של יותר מ-50 מיליון שקל.

גאידמק השקיע בזרים והם אלה ששדרגו את בית"ר, גולדהאר כמעט ולא מסכים לקנות זרים, אלא להביא בהעברות חופשיות, ועד היום כולם באמת הגיעו בהעברה חופשית חוץ מגונזאלו גארסיה ונוסא אייגיבור, וגם הם בסכום נמוך.
יותר מזה, חלק מאוד ניכר מהתקציב של מכבי הולך לנוער, ילדים, תשתיות, מגרשים וכדומה. גאידמק השקיע כמעט הכל בקבוצה הבוגרת ובקבוצת הנוער הגדולה, לא יותר מזה.

- סטיבן רייט.

#808 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:26

אני מסכים שהחילוף של עוד חלוץ במקום בלם יצר בלאגן, אבל זה לא בגלל השוק, זה בגלל שהם היו תקועים על בונקר....

שוורמוט עושה תנועה למרכז, עדן לצד, שיר צדק אמור לצאת לזהבי, הם פשוט לא היו ערוכים לעוד חלוץ.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#809 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:31

לא מספיק?

בנוסף לזה, הסכומים שגולדהאר שם בכלל לא מתקרבים לאלה של גאידמק... הבדל של יותר מ-50 מיליון שקל.

גאידמק השקיע בזרים והם אלה ששדרגו את בית"ר, גולדהאר כמעט ולא מסכים לקנות זרים, אלא להביא בהעברות חופשיות, ועד היום כולם באמת הגיעו בהעברה חופשית חוץ מגונזאלו גארסיה ונוסא אייגיבור, וגם הם בסכום נמוך.
יותר מזה, חלק מאוד ניכר מהתקציב של מכבי הולך לנוער, ילדים, תשתיות, מגרשים וכדומה. גאידמק השקיע כמעט הכל בקבוצה הבוגרת ובקבוצת הנוער הגדולה, לא יותר מזה.

אבל לא קוראים את זה ככה, אם קבוצה מסויימת קורעת את הליגה, וקבוצה מקום שני מצליחה גם, זה לא אומר שהראשונה לא קרעה את הליגה,

תסתכל על כמות השערים ב2006-2007,  ביחס לשערים של האחרים.

בקשר לכסף, זה הרי ידוע שאיציק גנב חלק גדול מהכסף, יותר מחצי מיליארד שקל גאידאמק השקיע, איפה הכסף?! חוזים לא הגיונים לכל אחד.

בקשר לזרים, לביתר אז היו 4 זרים בכלל שאחד מהם היה בכלל מחליף,

מסכים איתך שזה היה הבסט של הבסט בזרים, בואטנג היה הזר הכי טוב שהיה פה. בלי קשר ליכולת מקצועית, פן חברתי מדהים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#810 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:43

לא מספיק?

אבל לא קוראים את זה ככה, אם קבוצה מסויימת קורעת את הליגה, וקבוצה מקום שני מצליחה גם, זה לא אומר שהראשונה לא קרעה את הליגה,

תסתכל על כמות השערים ב2006-2007,  ביחס לשערים של האחרים.

בקשר לכסף, זה הרי ידוע שאיציק גנב חלק גדול מהכסף, יותר מחצי מיליארד שקל גאידאמק השקיע, איפה הכסף?! חוזים לא הגיונים לכל אחד.

בקשר לזרים, לביתר אז היו 4 זרים בכלל שאחד מהם היה בכלל מחליף,

מסכים איתך שזה היה הבסט של הבסט בזרים, בואטנג היה הזר הכי טוב שהיה פה. בלי קשר ליכולת מקצועית, פן חברתי מדהים.

וואלה הפועל הבקיעה יותר מכם באותה שנה חחחחחחח

אם אתה שואל אותי, יש 2 אליפויות באמת מרשימות, אחת מהם של חיפה ב05-06 שסיימו בפער 16 נקודות וכמות שערים לא גבוהה כל כך 65 שערים,

אבל הקבוצה אחריה שכבשה הכי הרבה זה הפרש של 14 שערים.

והאליפות הראשונה של מכבי ת"א, ב-12-13 שם סיימו בהפרש 13 ממקום שני ועם 78 שערים שאחריהם הכי הרבה היה חיפה עם 62.

שני אלה לפי דעתי אליפויות שהקבוצות באמת דרסו את הליגה.

#811 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎20:53

אוי נו, אז ב-06/07 בית"ר סיימה 13 נק' מעל מכבי במקום השלישי וזה אחרי שהורידו למכבי 2 נקודות.

תסתכל על הסטטיסטיקה הזו, היא אומרת בדיוק את ההפך מהטענה שלך: 

בית"ר 06/07  - הבקיעה 52, ספגה 24, סיימה עם 67 נקודות מתוך 99 (67% הצלחה), 10 נקודות מעל נתניה.

בית"ר 07/08 - הבקיעה 61, ספגה 23, סיימה עם 67 נקודות מתוך 99 (67% הצלחה), 9 נקודות מעל נתניה.

מכבי 12/13 - הבקיעה 78, ספגה 30, סיימה עם 80 נקודות מתוך 108 (74% הצלחה), 13 נקודות מעל חיפה. וזה עם פלייאוף שנחשב יותר קשה, וגארבג' טיים שספגנו בו המון.

מכבי 13/14 - הבקיעה 76, ספגה 30, סיימה עם 84 נקודות מתוך 108 (77% הצלחה), 16 נקודות מעל הפועל באר שבע. שוב, עם פלייאוף וגארבג' טיים מטורף.

לא יודע מה איתך, לי זה נראה שמכבי דרסה את הליגה הרבה יותר מבית"ר. אני לא זוכר פירוקים של בית"ר כמו 4-0 בדרבי...

ודוגרי, אני מסכים איתך שבית"ר הייתה שתי רמות מעל הליגה, היא לקחה את האליפויות האלו בהליכה והיה ברור שהיא מסוגלת לשחק הרבה יותר טוב, אבל בכל זאת... אל תזלזל במכבי.

עידן, מכבי של סוזה דרסה את הליגה לא פחות. רק בגלל הליגה האירופית והרוטציה שלו מכבי לא הבקיעה יותר שערים. למעשה, אני חושב שזו הפעם הראשונה שיש אלופה ישראלית שמשלבת במקביל גם קמפיין אירופי מוצלח לכל הדעות.

- סטיבן רייט.

#812 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎21:04

חס וחלילה מזלזל, אני חושב בניגוד לאחרים שמכבי עושה טוב לליגה, כדורגל זה לא ספורט כמו כדורסל ופייר כל מי שמעל גיל 13 יודע שזה לא ישאר ככה לנצח (להבדיל מהכדורסל חחח)

אני חושב שזה ישפר את הכדורגל הישראלי בטווח הרחוק.

בקשר לתבוסות, אתה צודק, לא היה רבעיות ואני לא יודע להסביר את זה, אבל ניצחנו בהליכה כל משחק, כאילו הספיק להם, אתה כנראה היית ילד, אבל אני לא אשכח את זה לעולם,

היה משחק בטדי נגד מכבי ת"א, הייתם בתקופה לא טובה, וכולם דיברו על ה7-0 המקולל, על הנקמה שהולכת להגיע, אפילו אוהדי מכבי המכביסטים ביותר פחדו מהמשחק הזה,

ואז נגמר ב1-0 קטן, ואוהדי מכבי חגגו(!!!) שלא הבסנו אותם והם הפסידו רק 1-0.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#813 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎18/02/2015‏, ‎21:37

רק שתבינו את ההבדל בין הקבוצות. אתם אומרים מכבי הוציאה 2 מ12 אבל אם תיקחו כל משחק לגופו, אולי חוץ מהמשחק בקריית שמונה, תראו שמכבי באה לנצח כל משחק בעוד הקבוצות האחרות באות להתגונן. עם כל הכבוד לזה שמכבי היא בעלת התקציב הכי גבוה והסגל הכי גדול, טוענת לכתר לא יכולה לבוא ולשחק בונקר 90 דקות לדעתי. עם כל הכבוד לכלים של קריית שמונה והעמידה הטקטית המדהימה שלהם, קשה לי להעריך אותה ואת באר שבע במשחקים מול מכבי כשהן לא באו לנצח אלא פשוט לא להפסיד. מבחינתי זה כדורגל עצוב ומשעמם.

#814 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎10:45

אורפז, זה כל הקטע, הם לא באו לא להפסיד, הם באו לנצח לדעתי. והם היו קרובים לזה (גול של בדש בדקות האחרונות, פנדל על אבוחצריה)

פשוט הספיק להם לנצח בהפרש 1. הם לחצו אתכם כמו שצריך, הפתיעו את ברק לוי, (לנצל את זה שהוא לא חד עדיין זה חכם, לא פוקס.)

ואחרי שכבשתם הם שוב לחצו למעלה. הם פשוט פחדו להסתכן ולעלות עוד בשביל 2-0 כי אז הם יותר חשופים לגול, אני לא מסכים עם הכדורגל הזה (אחרי הכל אני אוהד ביתר.) אבל זכותם.

בקשר לב"ש שרק באו לעשות תיקו אני מסכים, מה שגם זה כזה אלישע לוי המטומטם, לעשות תיקו עם קבוצה שנמצאת מעליך בטבלה זאת לא תוצאה טובה.

איך שלמה שרף אומר? בטבלה של רצו אתם מקום ראשון D:

ואני עדיין חושב שתיקחו אליפות, כי אתם נאמבר 1 נגד הקטנות (לדעתי זה הכי חשוב.) אבל להגיד שק"ש לא רצתה לנצח זה פשוט לא נכון.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#815 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎14:50

אני אוהב את זה שלפחות לפי התקשורת בחיפה שינו גישה והבינו שאליפות לוקחים רק בזכות הישראלים.
כל קבוצה שלוקחת אליפות פה זה בזכות הישראלים.
התחילו מהלך עם שכטר ועטר, ונראה שהם ימשיכו בקו הזה בקיץ עם ההגנה.
אני מקווה שבניון יצליח לגרום לכמה לגיונרים לחזור לארץ ואז שנה הבאה נצליח סוף סוף לחזור להתמודד על אליפות.

לדעתי לא צריך להשקיע ב5 זרים. עדיף ישראלים טובים ועוד 3 זרים יותר מושקעים מבחינת תקציב מאשר 5 בלאי. לאף קבוצה בליגה אי אפשר להגיד שהחמש זרים שלה שווים

#816 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎14:57

איזה אליפות, ואיזה נעליים, קבוצה מביכה יש לכם.

כולה ניצחתם את אשדוד, לא את באיירן מינכן, מחזור הבא אתם מפסידים, בן רייכרט שם לכם גול חח

#817 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎15:05

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קליפס עילפת אותי!!!

הנה הם מתחילים מעכשיו 11 הפסדים יש להם כמעט ירדו ליגה מדברים על אליפות.

בכל מקרה, עידן, לדעתי הדבר שמביא אליפות זה קשר אחורי. (אל תקפצו, לא רק, אבל זה אחד הדברים החשובים בכדורגל שלנו היום.)

גל אלברמן עשה רק 1100 דקות העונה, ולדעתי הוא אחד השחקנים היותר טובים. אישיות מדהימה, לא מחזיר שעושים עליו פאול, הבנאדם בא לשחק כדורגל...

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#818 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎15:38

מה חחח יא גמור לא התכוונתי השנה.
התכוונתי שנה הבאה, אני גם יודע שנפסיד להפועל בשני.
אבל הכיוון שלחזור ללכת על ישראלים ולא זרים בלאי זאת הדרך היחידה לחזור להתמודד.

#819 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎15:48

שניר אני לא חושב שאתה צודק. ק"ש אולי רצו לנצח אבל לא באו לנצח. באו לגנוב גול וככה לא משחקים. כן, אני מבין שהכלים שלהם מוגבלים יחסית אבל הם באו לשחק סגור, לעשות משחק הגנתי מאוד (תקרא לזה טקטי, לדעתי זה יותר קרוב לבונקר) ולצאת למתפרצות. לחץ? אולי ברבע שעה מהמשחק. התוכנית שלהם הייתה לגנוב גול בהתחלה ולהתבנקר והם עשו את זה כמעט מושלם. אבל, וזה אבל גדול, כמה שלא תתנו להם קרדיט אסור לשכוח שמכבי החמיצה בכמויות אדירות. גם המשחק נגד ב"ש בחוץ וגם המשחק נגד ק"ש בבית היו צריכים להיגמר בפור 3 לנו ואז כולם היו מדברים אחרת. מכבי 3 דרגות מעל הליגה ובהליכה מנצחת את רוב הקבוצות, גם אני לא אוהב מאוד את היכולת אבל אי אפשר להתעלם מזה שהתחרות בנינו לק"ש היא אופטית. אני אומר אליפות בפער של 6 ומעלה.

#820 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎19/02/2015‏, ‎17:15

אני דווקא חושב שהגול בדקה מוקדמת די הרס להם, מכבי הייתה חייבת לתקוף, והם פשוט קרסו, אחמד אעבד כמעט התעלף במשחק מרוב שהוא היה תשוש.

אם הגול הזה היה מגיע דקה 60. הם כנראה היו מנצחים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים