עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

יורו 2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
112 תגובות לנושא זה

#61 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2016‏, ‎07:41

1. אני לא "אוהד רונאלדו". אני אוהב את רונאלדו (כאוהד ריאל מדריד, וגם כאוהד נייטרלי), אבל זה לא הופך אותי לעיוור.

2. נבחרת צנועה, אז בסדר. לא אומר שקבוצה שעל הנייר איכותית יותר צריכה לנצח אותם בכל מחיר. קח דוגמא אתלטיקו מדריד, שיכולה לנצח כל קבוצה מהטופ העולמי. ואתלטיקו התחזקו רק בזכות המאמן. אולי זה הסיפור עם איסלנד.

3. כן, פורטוגל-קרואטיה היה משחק גרוע. רק שפורטוגל ידעו לנצח בסוף.

שמע, לפורטוגל היה חוסר מזל במשחקים שלה בשלב הבתים.

אם אני זוכר נכון - במשחק הראשון היו איזה 2 משקופים לנאני. במשחק השני לא זוכר מה קרה. במשחק השלישי (ה-3:3 עם הונגריה), הם ספגו 2 שערים מ-Deflection.

יש דבר כזה חוסר מזל בכדורגל. שורה תחתונה אם לא החוסר מזל, הם גם כנראה היו מנצחים 2 משחקים מתוך 3 בשלב הבתים.

אתה באמת משווה בין אתלטיקו לבין איסלנד הזעירה? נו באמת, לאתלטיקו יש סגל ברמה גבוהה, גם אם השמות שלהם לא נוצצים כמו של בארסה או ריאל.

שוב, פורטוגל עד עכשיו לא שכנעה אותי, למרות שהיא הראתה עליונות יחסית על היריבות שלה בשלב הבתים (ושוב, ממש לא נפלתי מהם, הכדורגל שלהם משעמם לדעתי), הן ממש לא היו יריבות קשות. בסופו של דבר, לעלות מהמקום השלישי בקושי רב בבית אחרי הונגריה ואיסלנד זה רחוק מלהיות מרשים.

לאחר מכן, נגד קרואטיה, שהם קבוצה ממש טובה, משהו שלא ידעתי, הם הצליחו לעצור אותם במשך 120 דקות. אז כן, קרואטיה הגיעה ל-2 מצבים טובים יחסית ב-120 דקות. 120. פורטוגל ידעו לשחק טוב ולמנוע מהם להבקיע.

אם לדעתך פורטוגל שיחקה טוב נגד קרואטיה (או שמשהו במשחק הנוראי הזה היה טוב) אז אין לי מה להגיד לך. 

רק אל תגיד לי שרונאלדו היה טוב בגלל המתפרצת שבסופה הוא החטיא לפני שקווארסמה כבש מהריבאונד.

#62 dror

dror

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2016‏, ‎12:30

איך בא לי שאיסלנד תעבור את צרפת, סיפור סינדרלה כזה עד הגמר!

יצא לי לראות יחסית הרבה את איטליה עד עכשיו בטורניר, ואחלה כדורגל הם משחקים. זקנים זקנים אבל נבחרת אטרקטיבית.

• ThUnDeR אוהב את זה

#63 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2016‏, ‎16:42

1. אני לא "אוהד רונאלדו". אני אוהב את רונאלדו (כאוהד ריאל מדריד, וגם כאוהד נייטרלי), אבל זה לא הופך אותי לעיוור.

2. נבחרת צנועה, אז בסדר. לא אומר שקבוצה שעל הנייר איכותית יותר צריכה לנצח אותם בכל מחיר. קח דוגמא אתלטיקו מדריד, שיכולה לנצח כל קבוצה מהטופ העולמי. ואתלטיקו התחזקו רק בזכות המאמן. אולי זה הסיפור עם איסלנד.

3. כן, פורטוגל-קרואטיה היה משחק גרוע. רק שפורטוגל ידעו לנצח בסוף.

שמע, לפורטוגל היה חוסר מזל במשחקים שלה בשלב הבתים.

אם אני זוכר נכון - במשחק הראשון היו איזה 2 משקופים לנאני. במשחק השני לא זוכר מה קרה. במשחק השלישי (ה-3:3 עם הונגריה), הם ספגו 2 שערים מ-Deflection.

יש דבר כזה חוסר מזל בכדורגל. שורה תחתונה אם לא החוסר מזל, הם גם כנראה היו מנצחים 2 משחקים מתוך 3 בשלב הבתים.

אתה באמת משווה בין אתלטיקו לבין איסלנד הזעירה? נו באמת, לאתלטיקו יש סגל ברמה גבוהה, גם אם השמות שלהם לא נוצצים כמו של בארסה או ריאל.

שוב, פורטוגל עד עכשיו לא שכנעה אותי, למרות שהיא הראתה עליונות יחסית על היריבות שלה בשלב הבתים (ושוב, ממש לא נפלתי מהם, הכדורגל שלהם משעמם לדעתי), הן ממש לא היו יריבות קשות. בסופו של דבר, לעלות מהמקום השלישי בקושי רב בבית אחרי הונגריה ואיסלנד זה רחוק מלהיות מרשים.

לאחר מכן, נגד קרואטיה, שהם קבוצה ממש טובה, משהו שלא ידעתי, הם הצליחו לעצור אותם במשך 120 דקות. אז כן, קרואטיה הגיעה ל-2 מצבים טובים יחסית ב-120 דקות. 120. פורטוגל ידעו לשחק טוב ולמנוע מהם להבקיע.

אם לדעתך פורטוגל שיחקה טוב נגד קרואטיה (או שמשהו במשחק הנוראי הזה היה טוב) אז אין לי מה להגיד לך. 

רק אל תגיד לי שרונאלדו היה טוב בגלל המתפרצת שבסופה הוא החטיא לפני שקווארסמה כבש מהריבאונד.

כן. אני משווה ביניהם.

זה נכון שלאתטיקו יש כרגע סגל ברמה גבוהה, אבל הם כבר 3-4 שנים נותנים פייט לכל האריות של אירופה ובמיוחד לריאל ולבארסה.

ולפני 3-4 שנים לא היו לכם כוכבים. הכוכבים הגיעו בעקבות ההצלחה (והכסף) של אתלטיקו.

לפני 3-4 שנים כשהם ניצחו את ריאל בגמר גביע והתחילו לנצח את בארסה וריאל בליגה, זה היה עם סגל צנוע ורק מאמן גדול שעשה את ההבדל. זו הנקודה שלי.

כן, לעלות ממקום 3 לא מרשים, אבל להזכירך, אלה החוקים החדשים.

יכול להיות (וזה סביר מאוד) שאם החוקים הישנים היו עדיין תקפים (רק מקומות 1-2 עולים מהבית), אז הם היו מנצחים איפה שהם עשו תיקו. הם היו אולי עושים דברים אחרת.

אבל אלה החוקים החדשים, והם התאימו את עצמם לחוקים החדשים, ומה שהם עשו בסופו של דבר זה לעלות מהבית (גם אם מהמקום השלישי) ולאחר מכן לנצח את הנבחרת שסיימה מקום ראשון בבית שלה (קרואטיה) - אז הם החזירו את ה"כבוד" שלהם, לפי דעתי.

אני לא אומר שפורטוגל שיחקה טוב התקפית נגד קרואטיה.

אני אומר שהם ידעו למנוע מקרואטיה להבקיע או להגיע למעל 2 מצבי הבקעה רציניים ב-120 דקות. זה משהו שגם אתה צריך להעריך. כי קרואטיה יודעת להבקיע וראינו את זה.

התקפית? התקפית הם שיחקו חרא. אבל הם ידעו לנצח בתום המשחק, זה הכל.

אגב, הבעיטה של רונאלדו הייתה מצויינת, פשוט השוער של קרואטיה דפק הצלה מדהימה.

-

תמונה שפורסמה

#64 HawaiiFive0

HawaiiFive0

אני קצת ביישן

• רשומים
  • **
  • 52 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎11:03

היה מעניין מאוד אתמול, היום לדעתי צרפת לוקחת כי גרמניה בהרכב חסר.

#65 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎13:10

כן?

בינתיים כל מי שמזלזל ביוגי אוכל סטירה, אפילו קונטה שעשה בית ספר לספרד קיבל ניטרול מגרמניה.

יש להם סגל אדיר גם עם שחקנים מחליפים.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#66 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎15:11

אם כבר גרמניה וסגל אדיר - איך אף אחד לא מדבר על דרקסלר?

שחקן פשוט מטורף שנתן משחק טוב בשמינית וברבע די נעצר, אולי בגלל שלא פתח. אני מאוד מקווה שהוא יפתח ולא שורלה.

עשו לפני כמה ימים כתבה על שווי שחקנים ואני באמת מאוד מופתע ששחקן כזה שווה רק 24 מיליון יורו, למרות שהוא רק בן 22. למרות שהנתון הזה משקר כי וולפסבורג שמה עליו 35 מיליון שנה שעברה.

לדעתי הולך להיות אחד השחקנים הגדולים באירופה בשנים הקרובות ויחד איתו ועם הסגל הפשוט מדהים שיש לגרמניה אני לא רואה איך הם יורדים מהגדולה שלהם בזמן הקרוב.

#67 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎15:22

כן?

בינתיים כל מי שמזלזל ביוגי אוכל סטירה, אפילו קונטה שעשה בית ספר לספרד קיבל ניטרול מגרמניה.

איזה נטרול? פנדלים!

וזה עם נבחרת פצועה ומוגבלת במיוחד.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#68 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎16:23

כן?

איזה נטרול? פנדלים!

מה קשור פנדלים? גם קוראטיה הפסידה, אחי ב120 דקות גרמניה אנסה את איטליה מבחינת תאכלס במגרש.

עזוב את זה שגרמניה לא משחקת עם השחקן הכי טוב שלה (מולר, אני לא יודע מה קרה לו בטורניר הזה, אבל הוא עדיין לא הגיע)

ובלי הפנדל לא היה גול עוד שעתיים.

לא חסר משחקים שקבוצה אונסת את השניה ובסוף בפנדלים הגרועה עולה.

הגיע לגרמניה לעלות.

בוא נראה בערב מה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#69 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎16:47

כן?

איזה נטרול? פנדלים!

מה קשור פנדלים? גם קוראטיה הפסידה, אחי ב120 דקות גרמניה אנסה את איטליה מבחינת תאכלס במגרש.

עזוב את זה שגרמניה לא משחקת עם השחקן הכי טוב שלה (מולר, אני לא יודע מה קרה לו בטורניר הזה, אבל הוא עדיין לא הגיע)

הגיע לגרמניה לעלות.

בוא נראה בערב מה

מה? אנסה? מה?!

גרמניה הייתה עדיפה, אבל זה לא היה קרוב למה שאתה מתאר.

קונטה הוציא כל מה שאפשר מהנבחרת המוגבלת שלו.

גם ככה הסגל שלו היה מוגבל, ואז אחד אחרי השני הוא איבד את וראטי, מרקיזיו, מונטוליבו ובמהלך הטורניר גם את דה רוסי וקנדרבה.

מה שקונטה הצליח לעשות עם איטליה גבל בנס. פשוט ככה. זה כמו שגרמניה תשחק בלי קרוס, חדירה, אוזיל ודרקסלר.

אתה יודע שאחוזי שליטה בכדור לא אומרים כלום, כן? הרי גרמניה החזיקה בכדור המון, אבל שתי הנבחרות הגיעו לאותו מספר בעיטות לשער ואותו מספר בעיטות למסגרת.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#70 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎22:13

כן?

איזה נטרול? פנדלים!

הגיע לגרמניה לעלות.

בוא נראה בערב מה

מה? אנסה? מה?!

גרמניה הייתה עדיפה, אבל זה לא היה קרוב למה שאתה מתאר.

קונטה הוציא כל מה שאפשר מהנבחרת המוגבלת שלו.

גם ככה הסגל שלו היה מוגבל, ואז אחד אחרי השני הוא איבד את וראטי, מרקיזיו, מונטוליבו ובמהלך הטורניר גם את דה רוסי וקנדרבה.

מה שקונטה הצליח לעשות עם איטליה גבל בנס. פשוט ככה. זה כמו שגרמניה תשחק בלי קרוס, חדירה, אוזיל ודרקסלר.

אתה יודע שאחוזי שליטה בכדור לא אומרים כלום, כן? הרי גרמניה החזיקה בכדור המון, אבל שתי הנבחרות הגיעו לאותו מספר בעיטות לשער ואותו מספר בעיטות למסגרת.

דקה 60, 1-0 צרפת, גרמניה לא אונסת אותה?

עריכה:  2-0, עדיין אני חושב שגרמניה אונסת את צרפת מבחינת משחק.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#71 dror

dror

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎23:20

וואלה אונסת אותה, אבל איפה הסיומת?

אין להם חלוץ, אחד שמבקיע לפחות. ראו את זה מול איטליה גם..

#72 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎23:26

חחחחחחחח

אתם לא יודעים מה זה כדורגל בכלל, עם מה שאני קורא פה, זה מביך.

כמו שבארסה מפסידה אבל מחזיקה בכדור 80% מהזמן.

כמו שפורטוגל הגיעו "בגועל נפש, בפוקס, בתיקו, בהארכה, בפנדלים" לגמר.

כמו שגרמניה "אנסה" את צרפת.

יאללה, מי אתם שתחליטו איך משחקים כדורגל יפה?

תחזיקו בכדור 85 דקות מתוך 90, כל עוד אתם לא יודעים להכניס גול, למי אכפת? תחזיקו, תחגגו, אבל תפסידו בסוף 90 הדקות.

כל מי שזילזל בפורטוגל? הנה הם בגמר. לא הפסידו משחק אחד כל הטורניר בינתיים, וזה למרות שהיה להם חרא מזל בגולים שהם חטפו.

כדורגל משחקים 90 דקות, ומי שמבקיע יותר מנצח. לא מי שמחזיק בכדור יותר ומניע "יפה" את הכדור.

יאללה, להתראות גרמניה, לא נתגעגע אליך.

• joepescinof ו R_A_7 אוהבים את זה

-

תמונה שפורסמה

#73 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎07/07/2016‏, ‎23:56

ת'אנדר המחשבה שלך זה כל מה שרע בכדורגל לדעתי. קידוש הניצחון על חשבון היכולת. אתלטיקו עושה מזה קריירה בשנים האחרונות. המחשבה הזאת זו זאת שיוצרת את הבזבוזי זמן, הבונקרים, ההתחזויות וכל הרמאויות הקטנות שהמשחק הזה היה כל כך הרבה יותר טוב בלעדיהן.

המשחק נועד בשביל לבדר לא פחות מאשר כדי לנצח. זה לא סתם שהקבוצות הטובות בהיסטוריה רקדו על הדשא בעוד האפורות בדרך כלל מצליחות להיות בטופ פעם אחת בעשר שנים.

--

לגרמניה הגיע לנצח היום, אבל אי אפשר להגיד שהיא אנסה את צרפת. המון כדורים בלי תכלס ואין בכלל ספק שהשחקן הכי משמעותי שהיה חסר היום זה גומז. עצוב לראות סגל כל כך מוכשר כמו גרמניה שיש לו רק חלוץ 9 אחד אמיתי, וגם הוא בן 30, ולא אחד הטובים בעולם.

לפי דעתי בשורה התחתונה צרפת לא גנבה פה ניצחון, כל פעם שהם היו ליד הרחבה של גרמניה היה חצי מצב לגול. זה למרות הצלות גדולות של לוריס ופנדל הזוי (מה נסגר עם גרמניה והרמת ידיים ברחבה??) של שוויני, שלמי ששכח גם החטיא פנדל ברבע גמר.

#74 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎00:10

נראה לך שאכפת למאמנים שהמשחק שלהם יהיה יפה?

הם רוצים לנצח.

אם, במקרה, גם הסגנון משחק של המאמן, במקרה, גם נעים לעין של הצופה בבית? מה רע.

אם לא? TOO BAD.

כדורגל משחקים כדי לנצח, זה הכל.

ואין יותר מבסוט ממני שקבוצות כמו בארסה ובאיירן וגרמניה שמתבססות על החזקת כדור אוכלות בולבול.

ברגע שאתה בא לשחק נגד קבוצה שמתבססת על החזקת כדור, לקבוצה השנייה אין ברירה אלא לעשות יותר הגנה ולהתבסס על מתפרצות.

אותן הקבוצות שמתבססות על החזקת כדור צריכות כבר לדעת את זה, ואם הן לא יודעות לפרוץ הגנות, אז שיפסיקו להחזיק בכדור כמו זונות 75% מהזמן.

• joepescinof ו R_A_7 אוהבים את זה

-

תמונה שפורסמה

#75 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎00:55

אתה פשוט מדבר שטויות אחי אני מצטער. אתה אומר שההבנה שלנו בכדורגל היא גרועה ותראה מה אתה אומר. כל הכדורגל המודרני, זה שקרויף הנחיל, הוא של החזקת כדור. כל המשחק הזה שכולה קיים 100 ומשהו שנה ברמה מקצוענית, הדבר הכי בולט שיש בו זה החזקת כדור. זה מאוד פשוט, כל עוד הכדור אצלך הקבוצה היריבה לא יכולה להבקיע. אני כן מסכים שהחזקת כדור בפני עצמה היא לא מדד לכלום, אבל החזקה שכזו בדרך כלל באה יחד עם התקפות מרובות ושליטה במשחק. נדיר מאוד (לסטר היא דוגמא מאוד יוצאת דופן) לראות קבוצה שלוקחת אליפות בלי להיות מובילת הליגה (או לפחות בטופ של הטופ) בהחזקת כדור, זה פשוט חלק מהמשחק.

יכול להיות שאתה בתור אוהד ריאל פיתחת אנטגוניזם מאוד גדול לכל העניין הזה בגלל ברצלונה, אבל החזקת כדור זה לא בארסה אחי.

מה שכן, בשנים האחרונות יש שינוי שיטה לכיוון יציאה מהירה קדימה והתקפות מתפרצות מהירות, שחקני אגף הם בדרך כלל סילונים, ובהרבה קבוצות יחד עם חלוץ 9 קלאסי יש גם שחקן התקפה קדמי מהיר עם חוש לשערים.

בכל מקרה, אני לא אומר שהחזקת כדור היא הדרך היחידה, יש המון סגנונות משחק נכונים. אבל וזה אבל גדול, אתה בא ואומר שאתה כביכול מעדיף את הסגנון ההגנתי, הבונקריסטי והזה שרק רוצה לנצח בכל מחיר. אני מדבר בשם עצמי אבל אני מניח שרוב גדול פה יסכימו איתי, זו לא הדרך שצופי כדורגל נהנים לראות, זה לא מה שאני מחפש במשחק הזה ואם אני אוהד קבוצה מסוימת אני מאוד לא ארצה שהיא תשחק ככה, גם במחיר של נצחונות מול הפסדים.

#76 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎01:38

לא אמרתי שאני בעד סגנון בונקריסטי באופן כללי.

אמרתי, שכשיש משחק בין קבוצה\נבחרת שמתבססת על החזקת כדור, רק אז אני בעד הסגנון הבונקריסטי, ואני בעד שהוא יצליח לנצח את הסגנון של החזקת הכדור.

אני לא מבין מה אתה מצפה, שקבוצה שלא יודעת להחזיק בכדור\להניע כדור כמו קבוצה אחרת, שידועה כקבוצה שיודעת לעשות את זה בצורה מעולה כמו בארסה או באיירן, תשחק בצורה פתוחה נגד סגנון משחק כזה?

להפך, מה שצריך זה לתת להם להניע את הכדור ואז לתקוע במתפרצת. כמו שאתלטיקו עשו לבארסה+באיירן בליגת האלופות.

שוב, באופן כללי, אני מעדיף משחק פתוח ומהנה גם לצופה, אבל כשקבוצה באה ועם הקשרים הנהדרים והמאמן הנהדר והזובי הנהדר חושבים שהם ימסרו 900 פעם במשחק ויצאו עם ידם על העליונה, אני תמיד בעד שהקבוצה שנגדם הם משחקים יעשו בונקר ויגנבו גול או 2.

• joepescinof אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#77 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎09:57

שוב, באופן כללי, אני מעדיף משחק פתוח ומהנה גם לצופה, אבל כשקבוצה באה ועם הקשרים הנהדרים והמאמן הנהדר והזובי הנהדר חושבים שהם ימסרו 900 פעם במשחק ויצאו עם ידם על העליונה, אני תמיד בעד שהקבוצה שנגדם הם משחקים יעשו בונקר ויגנבו גול או 2.

אם ככה היית בעד איסלנד נגד פורטוגל?

#78 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎11:44

אורפז מהגישה שלך, קבוצות חלשות יותר על הנייר שאין להם את המיליונים של בארסה למשל או באיירן או ריאל צריכות לבוא ופשוט לשחק פתוח ולחטוף בראש. כאילו לבוא מנקודת הנחה של להפסיד. כי מה לעשות, אם אתלטיקו תנסה לשחק נגד ברצלונה בשיטה שלה היא תפסיד לה. לעומת זאת, אם היא תשחק את המשחק שלה, שהוא על מתפרצות, הגנה חזקה, קילריות והרבה אגרסיביות היא יכולה להדיח כל קבוצה. וזה מה שיפה בקבוצות כאלה. כדורגל נועד לבדר אבל בסופו של יום אוהדי כדורגל רוצים לראות את הקבוצה שלהם מנצחת וזוכה בתארים, לא משחקת יפה נגד קבוצות חלשות ממנה ולא מתקדמת לשום מקום. וזה שאתה אומר שזה "לא סתם שהקבוצות הטובות בהיסטוריה רקדו על הדשא בעוד האפורות בדרך כלל מצליחות להיות בטופ פעם אחת בעשר שנים". ברור שזה לא סתם, כי ברור שהמיליונים ברוב המקרים ינצחו, אבל זה שלפעמים גם סינדרלות עולות זה נהדר.

ונקודה בלי קשר, גריזמן במשחק מדהים, איזה שחקן. אין ספק שהוא שחקן הטורניר בנתיים.

• ThUnDeR אוהב את זה

#79 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎11:52

טוב מה אני אגיד לכם, עושה רושם שאתם נגד סגנון שמשחקות אותו אולי 3 קבוצות בעולם. גרמניה לדעתי שיחקה מצוין אתמול ולא סתם החזיקה בכדור, ככה גם באיירן כשהיא משחקת. הנקודה שלי היא שאמנם הם מחזיקות בכדור הרבה ומקדשות את זה, אבל זה לא על חשבון התקפות או משחק התקפי בכללי.

בכל מקרה, טיפה מצחיק שאתם נגד קבוצות "עם הקשרים הנהדרים והמאמן הנהדר והזובי הנהדר" כשת'אנדר (וגם אליאב, לא?) אוהדי ריאל מדריד, הקבוצה הדורסנית בהיסטוריית המשחק.

#80 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/07/2016‏, ‎12:33

חחחחחחחחחחחחח אחי הוא אוהד רונלדו, אין בנאדם אחד שמבין כדורגל ויגיד לך שפורטוגל הציגה כדורגל יפה,

ואני לא מדבר פה על גניבת הדעת קבוצה שבכלל לא הפסידה, (יכלת באותם מילים לרשום גם לא הצליחה לנצח משחק אחד בבתים שהיריבות הם אוסטריה איסלנד והונגריה.)

ומה שעצוב זה שכנראה היא תיקח בפנדלים והם יחגגו פה כאילו היא הנבחרת הכי טובה באירופה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים