עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#61 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎15:51

זה בדיוק ההבדל בין הקהלים בארץ, כמו שקליפס אמר, אנשים באים לראות משחק,

אצלנו זה לעודד, משחק רואים בבית או במערבי.

לא נכון. כשבית"ר הייתה מצליחה בתקופת גאידמק גם הרבה הגיעו רק כדי לראות משחק. ההבדל הוא שטדי הרבה יותר גדול כך שהם פחות מורגשים.

בלומפילד הוא תמיד סולד אאוט כך שכבר כמעט 3 שנים מדובר על אותם אוהדים.

במשחקי חוץ שאין בהם עדיפות למנויים ההבדל עצום ויש עידוד פנטסטי.

בתקופה הזאת טדי היה הרבה יותר קטן, הקהל של ביתר רוצה כדורגל התקפי ושחקני בית.

שנה שעברה הפסדנו לכם 4-1 והיה עידוד טוב יותר מהנצחון השנה.

תקופת גאידמק? אתה מתכוון אני משער רק לשנתיים הראשונות כי בתקופה שלו ביתר הייתה בשפל, אני לא יודע אם אתה זוכר, אבל לפני גאידמק ביתר הייתה קבוצה אהובה מאוד.

היום מי שלא אוהד ביתר שונא אותה. דבר שפעם לא היה.

אני חושב שאתה טועה, או שהזכרון שלך מטעה אותך, לבית"ר אין אוהדי הצלחות, יש לנו אוהדי להבה שהם באים לקלל ולזרוע שנאה, אבל אוהדי הצלחות?

מתי הצלחנו חחחחח שנה שעברה הגענו לפליאוף עליון אחרי 7 שנים שלא היינו בו. אנשים מגיעים נטו מאהבה לקבוצה / חברי ארגון.

וזה עוד בלי לדבר על כל האנשים שמאסו בגזענות ולא מגיעים לטדי, כל האנשים שעזבו לנורדיה.

ולסיום, משפט שנוסבאום כתב פעם:

ביום שיבוא בעלים נורמלי, שמבין את ההדר הבית"רי, שהארגון יחזור לאהבת מרדכי ולא שנאת המן, רק אז.

אולי עוד יתעורר האריה הבית"רי הזקן, מלא ההוד וההדר, ינער מעליו את קורי השנאה והגזענות שדבקו בו בשנים האחרונות וישחרר שאגה, ואריה אם ישאג, מי לא ירא?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#62 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎17:47

זה בדיוק ההבדל בין הקהלים בארץ, כמו שקליפס אמר, אנשים באים לראות משחק,

אצלנו זה לעודד, משחק רואים בבית או במערבי.

לא נכון. כשבית"ר הייתה מצליחה בתקופת גאידמק גם הרבה הגיעו רק כדי לראות משחק. ההבדל הוא שטדי הרבה יותר גדול כך שהם פחות מורגשים.

בלומפילד הוא תמיד סולד אאוט כך שכבר כמעט 3 שנים מדובר על אותם אוהדים.

במשחקי חוץ שאין בהם עדיפות למנויים ההבדל עצום ויש עידוד פנטסטי.

היום מי שלא אוהד ביתר שונא אותה. דבר שפעם לא היה.

שום קשר לגאידמק. האוהדים שלכם הרוויחו ביושר את התואר הקבוצה השנואה במדינה.

#63 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎00:41

ממש לא, מפגש הבא נדבר על זה. ממש לא.

יש כ"כ הרבה אוהדי ביתר יפים, אבל הם לא מחנכים (זכותם) אין להם זין לריב עם ילדים בגיל 15.תחשוב ש100 כאלה מבריחים 10 אלף.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#64 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎10:12

אוקיי אבל זה לא מאה. תסכים איתי שאם במכבי יש אלף זונות אצלכם יש 5 אלף. וכל משחק הם מראים מחדש כמה הם גזענים, בורים וכאלו שמוכנים לפגוע במועדון שלהם אם הוא לא מתנהל לפי ראות עניהם (ראה מקרה ההפגנות בתקופת הצ'צ'נים, ושום מילה על שריפת מועדון הגביעים).

#65 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎12:48

אוקיי אבל זה לא מאה. תסכים איתי שאם במכבי יש אלף זונות אצלכם יש 5 אלף. וכל משחק הם מראים מחדש כמה הם גזענים, בורים וכאלו שמוכנים לפגוע במועדון שלהם אם הוא לא מתנהל לפי ראות עניהם (ראה מקרה ההפגנות בתקופת הצ'צ'נים, ושום מילה על שריפת מועדון הגביעים).

אין 5000 בחיים, יש 5000 חברים רשומים בLF. שזה לא באמת חברי ארגון, זה אנשים שנרשמו בשביל לקבל הסעה,

זהו. מתוכם יש איזה 1500 אוהדים קשים, ויש איזה 500 שזה גרעין קשה מאוד. אבל פייר מפה עד ארגון טרור?

כולה כמה ילדי כהנא שיס"מ ביציע ישתיק להם ת'סבתא.

שמע, גזענות תמיד הייתה בביתר, אי אפשר להאשים מישהו ספציפי בזה, אנחנו פשוט לא רוצים שחקן ערבי,

גם שפויים, לא רק LF, אני מאמין שמעל 80% מהקהל לא רוצה שחקן ערבי בביתר. אולי יש כאלה שלא אכפת להם מוסלמי מחול שלא מבין כלום.

אבל ערבי כמו גאדיר? זין שלי. בחיים לא.

לשרוף את המועדון היה פסול, גם לחגוג שקיבלנו גול היה בזוי.

זה סתם התקשורת קל לה לנפח, ראדי מת, שומעים כל יום בטלוייזיה, אין בעיה. שתהיה שואה אין בעיה, יגעל עמיר, שבוע בכותרות של עיתוני הספורט.

מישהו זוכר שהיה כתבה על האבוקות של מכבי בפורטו? לא איזה שורה?

בבית"ר כתבו ספיישל "ליל האימים של בית"ר בחול" חברי כנסת התערבו מי שישמע, כולה אבוקה.

אם מדברים על קהלים, למה (בשתי הפעמים האחרונות שהייתי בבלומפילד נגד מכבי) ששרים מכבי זונה שער 7 שותק וששרים זהבי ההומו הם שורקים בוז?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#66 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎14:00

דרבי היום, פותחים להפועל ת'תחת, יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההההההההההההההההה!

#67 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎20:03

איזה משחק נוראי.

כל השחקנים נראים גמורים ושפוכים, ועדיין זו לא סיבה להראות ככה.

העיקר ניצחנו את החלאות האלו!

• CLIPSE אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#68 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎20:06

חחחחח לגמרי, וזה כל הכיף, בתקופה הכי נוראית שלנו אנחנו מנצחים אותם.

#69 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎21:19

שניר אז א', חלק גדול מהקהל של מכבי שורק בוז כשיש שורות גזעניות בשירים. ב', אתה אומר שזה 2000 אבל בפועל יש הרבה יותר אנשים ששורקים בוז בדקות דומיה, ששרים שירים גזעניים ומתגאים באידיאולוגיה גזענית. מבחינתי מועדון שלא רוצה שחקן רק בגלל המוצא האתני שלו הוא פסול. איך שלא תהפוך את זה. לא מעניין אותי אם זה ערבי, צ'רקסי, דרוזי, בדואי, שוודי או אפריקאי, כל עוד האדם עצמו לא עשה רע לאף אחד אין שום סיבה שהוא לא ישפט כשווה לאחרים. ככה אני רואה את וזה כמובן בלי קשר בכלל לבית"ר. אז תגיד לי ש LF זה מיעוט? סבבה, בגלל זה המיעוט הזה שולט במועדון כבר שנים, בגלל המיעוט הזה קרו אינספור דברים רעים בכדורגל הישראלי ולדעתי המיעוט הזה מייצג בצורה נהדרת את המדינה שלנו ואיך שהיא נראית. מדינה גזענית וחשוכה שמתאחדת רק ברגעים קשים.

ובנוגע לאבוקות, האוהדים של מכבי הדליקו כמה אבוקות בתוך היציע שלהם, אפילו לא הראו את זה בטלוויזיה. לעומת זאת האוהדים שלכם זרקו עשרות אבוקות לכר הדשא וכדי להוסיף חטא על פשע גם דפקו מטבע לראש של השוער של היריבה. אז מה יותר גרוע?

#70 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎31/10/2015‏, ‎21:31

אם מועדון היה הולך על מדיניות מוצהרת של לעולם לא שחקן יהודי הייתי מזדעזע. לכן זה בדיוק אותו הסיפור עם בית"ר

#71 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎01/11/2015‏, ‎03:08

איפה גולסה חתם ולא קיבלו אותו כי הוא יהודי?

לא רוצה שחקן ערבי בבית"ר, תגיד אתה רוצה לשים על ערבי מנורה? השתגעת? שינשק את האדמה איתה?

זה לא קשור לבית"ר בכלל. אם יהיה שחקן ערבי שיגיד שהוא נאמן למדינה ויגיד שחמאס ארגון טרור סטייל האחיין של זועבי (שקיבל איומים על חייו.)

וואלה שם לו גם קפטן. אבל אין כאלה, ושחקן כמו מחבלייאלה. או גאדיר יקבלו ממני בוז וקללות קשות (לא גזעניות, כי אני בניגוד אליהם שם את בית"ר מעלי.)

נשבע לך, אני לעולם לא שר גזענות. לעולם. ואתה יודע שאני בעל דעות קשות, אני מבין שבית"ר מעלי ואני לא אפגע בה.

בקשר אחר, אחי קצת היסטוריה, תחפש על הפוגרומים של הכדורגל, על ליל הצינורות בפ"ת, על שריפת בלומפילד (פעמיים.) דברים שהיו עוד לפני שהחברה של LF נולדו.

למה לא הינו שנואים אז? תחשוב על זה ברצינות ותענה לי.

בקשר לשוער, זה הJDL זרקו ואני מכיר אישית אוהד שלקח את הדגל שטביב בסטון ביקש שיורידו וקרע אותו.  (הלוגו שלהם זה היד של כהנא בצהוב שחור)

הם זרקו בורג והם גם היו מעורבים (בנוסף לLF) בתקרית שפרצו גדרות וזרקו אבוקות אחד על השני.

אבל את מי זה מעניין? אוהדי בית"ר זרקו.

בקשר לאבוקות,

נכון לא אותו דבר וסתם זרקתי את זה בקטע של זה לא עושה רע, קנס תמורת אווירה, אם טביב יכול לספוג גם מיץ', תודה שזה כיף אני מת על פירו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#72 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎14:57

עזבו שטויות.

מכבי חיפה רצה לאליפות העונה לא? חח ליגה חלשה.

#73 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎20:54

חכה אנחנו עוד ניקח

#74 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎21:32

חכה אנחנו עוד ניקח

אולי את גביע הטוטו. בקצב הזה אתם משחקים שנה הבאה בימי שישי.

ועכשיו בשיא הרצינות, אני באמת חושב שעם ליגה קצת יותר חזקה, הפועל וחיפה היו מועמדות לגיטימיות לירידה. במיוחד הפועל, כי חיפה עם הסגל שלה מתישהו (בתכלס כמו בכל שנה בשנים האחרונות) תתעורר וכנראה תצליח להשתחל לפליאוף עליון.

#75 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎22:06

חכה אנחנו עוד ניקח

אולי את גביע הטוטו. בקצב הזה אתם משחקים שנה הבאה בימי שישי.

ועכשיו בשיא הרצינות, אני באמת חושב שעם ליגה קצת יותר חזקה, הפועל וחיפה היו מועמדות לגיטימיות לירידה. במיוחד הפועל, כי חיפה עם הסגל שלה מתישהו (בתכלס כמו בכל שנה בשנים האחרונות) תתעורר וכנראה תצליח להשתחל לפליאוף עליון.

שהם יבינו שהכל בסדר, נגמרה העונה, ינואר עבר הם ישחקו טוב, ברגע שיהיה להם יעד הם יקרסו,

שנה שעברה הם כמעט טסו לאירופה אבל חירבנו בתחתונים והפסידו למכבי פ"ת.

הם לא ירדו ליגה, יש הרבה קבוצות גרועות יותר. הפועל גם לא תרד.

אני רק מקווה שב"ש לא תיקח אליפות, אני לא סובל אותם.  מה שכן, מכבי בתקופה הכי רעה שלה וב"ש בפיק של החיים והם בתיקו בנקודות, שמכבי תתעורר על החיים (אחרי שתעוף מליגת האלופות) יש סיכוי טוב שהם יקחו, גם זה מאוד תלוי אם זהבי יחזור כי כמו שאמרנו הרבה פעמים, בלי זהבי אתם די עגלות....

נושא אחר:

דן אייבינדר, אני זוכר אותו בבית"ר כשחקן בית טוב, ילד שקט וחרוץ, אבל המעבר למכבי פשוט שיפר אותו פלאים, שחקן מעולה שעובד קשה,

חברה, אני אומר בלב שלם, לא סתם סוזה האגדי היה משחק איתו. עדיף על מיטרוביץ (למעשה יש לכם את שלומי שגם עדיף ממש על מיטרוביץ')

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#76 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎22:19

דן הגולר.

לא יתן גול גם עוד מאה שנה.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#77 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎22:29

לא יתן גול אבל שחקן גדול.

בתקופה שלו אצל סוזה היה טוב יותר מדור פרץ ומירטוביץ של היום בכמה דרגות. שחקן מצוין שהשתפר מאוד אצלנו, לצערו ולצער כולנו חילופי המאמנים והפציעה קצת זיינו אותו.

מאמין שיתן עונה טובה בביתר.

#78 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/11/2015‏, ‎23:44

דן הגולר.

לא יתן גול גם עוד מאה שנה.

מה אתה רוצה קשר אחורי, כאילו שאלברמן מבקיע כל שני וחמישי, זה מוריד מכמה שהוא אדיר? ממש לא.

בדיוק כמו שאורפז אמר לזה התכוונתי, בתפוקה שלו אצל סוזה הייתה עדיפה מדור פרץ ומיטרוביץ' עכשיו.

רוקוביצה התחיל אזרוח, כנראה מכבי שנה הבאה כי הוא לא יהיה זר, מה גם שיש לו סעיף יציאה של 450 אלף דולר.

וטביב הקמצן הזה לא היה עושה לו אזרחות בשביל לחסוך עליו מיסים חחחחחחחחחחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#79 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2015‏, ‎15:23

באמת הוא היה טוב בתקופת סוזה, נתן הופעות טובות גם בליגה האירופאית אם אני לא טועה.

אני מופתע שציינת את זה שניר, אתה לא פראייר בכלל, לבית"ר הוא מתאים, לנו קצת פחות, זאת אומרת, הוא לא שחקן שמשדרג אותנו.

לא שמה שיש לנו עכשיו כן, אבל הוא לא שווה הרכב, שחקן רוטציה כן.

דור פרץ שחקן מוכשר, בנתיים הוא לא כזה עילוי כמו שעושים ממנו בתקשורת, יש לו טעויות במשחק שלו שאנחנו דיי נוטים לסלוח לו עליהם כי הוא שחקן בית.

מיטרוביץ' צריך לעזוב כבר בינואר, בחור חביב, באמת שאני אוהב אותו, אבל חוץ מלתת ציפ'ים ובישול פה ושם, הוא דיי פרווה.

כל הקטע, שאני אומר את זה כבר שנתיים, לא שחקן לאירופה, חמוד לליגה וזהו, צריכים זרים תותחים שישדרגו אותנו באמת, אנחנו נראים כמו בדיחה בליגת האלופות.

#80 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎04/11/2015‏, ‎20:29

איגיבור מוסיף המון, כח חזק, טוב בכדורי גובה, ואי אפשר לדחוף אותו כמו שדוחפים את ריקן נגיד,

ד"א ריקן בליגה קצת פחות טוב, אני חושב שהעמדה מגן שמאלי לא מתאימה לו במכבי (בקבוצה אחרת אולי כן)

אני מחזיק מדור פרץ ממש ובשיא שלו בטוח שהוא יהיה עדיף על דן, אבל עדיין הופתעתי לטובה מדן, שהוא הגיע אמרתי נו סתם מה הוא יעזור והוא לא פריאר בכלל.

מכבי צריכה מחץ טוב יותר, חלוץ מפחיד לא עדן, חלוץ זר שרעב להוכיח, ג'ורדי חייב לשפר את הזרים שלו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים