עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

הליגה האנגלית 2014/15

• אנא התחבר בכדי להגיב
295 תגובות לנושא זה

#61 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎07:30

אביחי, אם מישהו אומר לך שאתה שיכור אתה לא חייב להקשיב לו, גם אם שני אנשים אומרים שאתה שיכור אתה לא חייב להקשיב להם, אבל אם כל הפאקינג עולם אומר שאתה שיכור אז אתה כנראה קצת שיכור. אם כולם אומרים שאתה לא מבין, אז אולי אנחנו, ממרום הנחיתות שלנו, קצת צודקים.

מוריניו מאמן ענק. ענק. אולי אחד הגדולים שהיה בהיסטוריה. אבל, וזה אבל גדול, מבחינתי יש לו שני פאקים עצומים -

א' זה שהוא הולך מאז פורטו רק לקבוצות עשירות (אינטר בימי פוסט הפרשה עם יובה, ריאל וצ'לסי) שזה מראה שהוא לדעתי קצת מפחד מאתגר.

וב' זה שהוא משחק הגנתי. תגיד מה שתגיד הבנאדם תמיד תמיד תמיד משחק הגנתי, אני כמובן לא מדבר על כל משחק ומשחק אלא על סגנון באופן כללי. עכשיו יכול להיות שבריאל הוא שבר את שיא הגולים לעונה זה הכל טוב ויפה, אבל קבוע במשחקים גדולים הוא לא בה לרווח את המשחק ולתקוף אלא הוא בא לצמצם רווחים ולשחק "טקטי" במידה שלפעמים זה נראה כמו בונקר. עכשיו, אני מבין שהוא צריך לנצח משחקים כאלה אבל מבחינתי מאמן שהוא משחק בשיטה פחדנית ברוב המשחקים הגדולים שלו (גם אם הוא מנצח), זה מאמן אפור ופחדן. וכל העניין הוא שזה לא שהוא אנדרדוג או משהו כזה, הוא לרוב עם הסגל הכי נוצץ והכי יקר, ככה שזה יותר מהכל לדעתי מראה כמה הוא פחדן.

• liverpool אוהב את זה

#62 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎10:31

אביחי, אם מישהו אומר לך שאתה שיכור אתה לא חייב להקשיב לו, גם אם שני אנשים אומרים שאתה שיכור אתה לא חייב להקשיב להם, אבל אם כל הפאקינג עולם אומר שאתה שיכור אז אתה כנראה קצת שיכור. אם כולם אומרים שאתה לא מבין, אז אולי אנחנו, ממרום הנחיתות שלנו, קצת צודקים.

מוריניו מאמן ענק. ענק. אולי אחד הגדולים שהיה בהיסטוריה. אבל, וזה אבל גדול, מבחינתי יש לו שני פאקים עצומים -

א' זה שהוא הולך מאז פורטו רק לקבוצות עשירות (אינטר בימי פוסט הפרשה עם יובה, ריאל וצ'לסי) שזה מראה שהוא לדעתי קצת מפחד מאתגר.

וב' זה שהוא משחק הגנתי. תגיד מה שתגיד הבנאדם תמיד תמיד תמיד משחק הגנתי, אני כמובן לא מדבר על כל משחק ומשחק אלא על סגנון באופן כללי. עכשיו יכול להיות שבריאל הוא שבר את שיא הגולים לעונה זה הכל טוב ויפה, אבל קבוע במשחקים גדולים הוא לא בה לרווח את המשחק ולתקוף אלא הוא בא לצמצם רווחים ולשחק "טקטי" במידה שלפעמים זה נראה כמו בונקר. עכשיו, אני מבין שהוא צריך לנצח משחקים כאלה אבל מבחינתי מאמן שהוא משחק בשיטה פחדנית ברוב המשחקים הגדולים שלו (גם אם הוא מנצח), זה מאמן אפור ופחדן. וכל העניין הוא שזה לא שהוא אנדרדוג או משהו כזה, הוא לרוב עם הסגל הכי נוצץ והכי יקר, ככה שזה יותר מהכל לדעתי מראה כמה הוא פחדן.

חחחחחחחחחחח בדיוק בגלל זה אני לא מקשיב. כי רובם אוהדי "גוגל" שמבינים כדורגל דרך אתרי וואן וספורט 5.
ובדיוק בגלל זה אני אפילו לא אטרח לענות לך על התגובה כי באמת זה חוסר מושג לכתוב מה שכתבת וזה מממש מראה כמה אי הבנה יש לך.
שוב, מבלי לפגוע כמובן.

שתהיה לנו שנה טובה.

#63 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎16:22

אתה מבין יותר מכולם ואני לא. אתה בנאדם עצוב שאם היה מתבטא באובייקטיביות מישהו היה לוקח אותך ברצינות, רק חבל שזה לא המצב.

אתה פתטי, מבלי לפגוע כמובן :)

#64 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎17:11

אני מתבטא בידע והבנה שזה עדיף מאובייקטיבי בכאילו שלא מבין על מה הוא מדבר.

#65 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎23:55

תראה לי מאמן ברמה של מוריניו שלא הולך לקבוצות גדולות ועשירות. אם תיקח מכל המאמנים שכרגע מאמנים מועדון כלשהו את אלה שזכו בליגת האלופות בקריירה שלהם וזכו גם באיזה תואר רציני בשנים האחרונות, תראה שכולם הולכים למועדונים הגדולים והעשירים. הקבוצות האחרונות של קרלו אנצ'לוטי הן צ'לסי, פ.ס.ז' וכמובן ריאל מדריד, והרקורד של גוארדיולה כולל שתי קבוצות, ברצלונה ובאיירן.

חוץ מזה, אין שום חוק שאומר שמשחק הגנתי הוא נחות ממשחק התקפי, שתיהן שיטות לגיטימיות לנסות לנצח משחקים. אז אני לא רואה איך זה שמוריניו משחק הגנתי זה פאק אצלו.

פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#66 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎12:41

אני ניסיתי להסביר למה אני חושב שהוא בן אדם פחדן. הוא לא מסתכן. הולך לקבוצות הכי גדולות והכי בטוחות (ד"א זה שואן חאל הלך למנצ'סטר בתקופה שהיא נמצאת עכשיו זה לגמרי הימור) וגם משחק את הכדורגל הכי סגור ובטוח.

מאמן ענק אולי, אבל גם פחדן מאוד.

#67 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎16:47

לטעון שמוריניו הוא מאמן שמפחד מאתגר זה טיפשות לשמה.

ואסביר...

הבנאדם התחיל עם לירייה קבוצה תחתית בפורטוגל והוביל אותה למקום רביעי ולליגה אירופית.

לאחר מכן הוא עבר לפורטו, האתגר היה לקחת כמובן ליגה פורטוגלית, אבל מוריניו לקח גם ליגה אירופית וגם ליגת אלופות.

לאחר מכן, מוריניו, 41, עבר לליגה הגדולה בעולם כדי להוביל קבוצה שלא זכתה באליפות אנגליה 40 שנה... וכדי לזכות הוא היה צריך להיאבק עם סר אלכס הגדול וארסנל המצויינת (באותה תקופה).

מוריניו לקח את צ'לסי, אכן עם תקציב גדול, אבל גם היה את אותו תקציב לראניירי והוא סיים רק מקום שלישי - לאליפות שנתיים ברציפות.

האתגר  הבא של מוריניו היה אינטר. אכן, אליפות איטליה הייתה קלה באותו זמן, אבל אינטר לא הייתה קבוצה שבנויה לליגת אלופות ולא עברה את שלב הרבע הגמר המון זמן.

מוריניו הגיע ולקח צ'מפיונס ליג עם אינטר לאחר 50 שנה שהם לא זכו בתואר, ולקח את התואר עם קבוצה שבכלל לא חשבו עליה כמועמדת אפילו. (אגב, באותה שנה הוא העיף את צ'לסי האימתנית שנחשבה

אז לאחת המועמדת לכתר, ואת ברצלונה הטובה בכל הזמנים.)

האתגר הבא של מוריניו היה ריאל מדריד נגד ברצלונה הטובה בעולם. מוריניו בנה את ריאל, ובשנה  השנייה לקח אליפות ספרד נגד ברצלונה שלא הפסיקה לזלול תארים עד אותה שנה.

נעבור הלאה... לעבר הלא רחוק...

גווארדיולה עבר לבאיירן הקבוצה מוכנה ברבעק, אנצ'לוטי עבר לריאל הקבוצה הסופר מוכנה ברבעק שבנה מוריניו...

מוריניו עבר לצ'לסי הלא מוכנה ברבעק... שחקנים צעירים, קבוצה שבעה שהתהליך הראשון שבנה מוריניו נגמר ממזמן... שחקנים זקנים וקבוצה שלא זכתה בתואר אליפות כבר 4 שנים - למרות הכסף אורפזוש.

בשנה שעברה מוריניו החל לבנות את צ'לסי מחדש, ולבנות את צ'לסי מחדש הוא לא קנה שחקנים ב100 מיליון, אלא במחירים סופר סבירים - כפי שעשה בכל קבוצה בה אימן, אגב!

אם טיפה הייתה בקיא בכל מה שהוא עבר, אני בטוח במיליון אחוז שמפחד מאתגר הוא הדבר האחרון שהייתה חושבה על מוריניו - כי הוא בניגוד לאחרים - הולך לאתגר.

#68 מישמיש

מישמיש

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎18:17

לטעון שמוריניו הוא מאמן שמפחד מאתגר זה טיפשות לשמה.

ואסביר...

הבנאדם התחיל עם לירייה קבוצה תחתית בפורטוגל והוביל אותה למקום רביעי ולליגה אירופית.

לאחר מכן הוא עבר לפורטו, האתגר היה לקחת כמובן ליגה פורטוגלית, אבל מוריניו לקח גם ליגה אירופית וגם ליגת אלופות.

לאחר מכן, מוריניו, 41, עבר לליגה הגדולה בעולם כדי להוביל קבוצה שלא זכתה באליפות אנגליה 40 שנה... וכדי לזכות הוא היה צריך להיאבק עם סר אלכס הגדול וארסנל המצויינת (באותה תקופה).

מוריניו לקח את צ'לסי, אכן עם תקציב גדול, אבל גם היה את אותו תקציב לראניירי והוא סיים רק מקום שלישי - לאליפות שנתיים ברציפות.

האתגר  הבא של מוריניו היה אינטר. אכן, אליפות איטליה הייתה קלה באותו זמן, אבל אינטר לא הייתה קבוצה שבנויה לליגת אלופות ולא עברה את שלב הרבע הגמר המון זמן.

מוריניו הגיע ולקח צ'מפיונס ליג עם אינטר לאחר 50 שנה שהם לא זכו בתואר, ולקח את התואר עם קבוצה שבכלל לא חשבו עליה כמועמדת אפילו. (אגב, באותה שנה הוא העיף את צ'לסי האימתנית שנחשבה

אז לאחת המועמדת לכתר, ואת ברצלונה הטובה בכל הזמנים.)

האתגר הבא של מוריניו היה ריאל מדריד נגד ברצלונה הטובה בעולם. מוריניו בנה את ריאל, ובשנה  השנייה לקח אליפות ספרד נגד ברצלונה שלא הפסיקה לזלול תארים עד אותה שנה.

נעבור הלאה... לעבר הלא רחוק...

גווארדיולה עבר לבאיירן הקבוצה מוכנה ברבעק, אנצ'לוטי עבר לריאל הקבוצה הסופר מוכנה ברבעק שבנה מוריניו...

מוריניו עבר לצ'לסי הלא מוכנה ברבעק... שחקנים צעירים, קבוצה שבעה שהתהליך הראשון שבנה מוריניו נגמר ממזמן... שחקנים זקנים וקבוצה שלא זכתה בתואר אליפות כבר 4 שנים - למרות הכסף אורפזוש.

בשנה שעברה מוריניו החל לבנות את צ'לסי מחדש, ולבנות את צ'לסי מחדש הוא לא קנה שחקנים ב100 מיליון, אלא במחירים סופר סבירים - כפי שעשה בכל קבוצה בה אימן, אגב!

אם טיפה הייתה בקיא בכל מה שהוא עבר, אני בטוח במיליון אחוז שמפחד מאתגר הוא הדבר האחרון שהייתה חושבה על מוריניו - כי הוא בניגוד לאחרים - הולך לאתגר.

עזוב את זה שאני לא מסכים עם 90 אחוז ממה שאתה אמרת.

לומר שאנצ'לוטי הגיעה לקבוצה מוכנה (ריאל מדריד) אין לי בעיה עם זה, אבל שלא תטעה, לא מוריניו בנה אותה אלא פלגריני.

דברנו על זה לא מעט פעמים, תסתכל על הרשימה של השחקנים שמוריניו הביא ותראה שלמעט מודריץ, ווארן, קונטראו, לופז ועוד כמה בלופים בהשאלה שמוריניו הביא, שאר השחקנים נקנו בתקופה של פלגריני.

מי נקנה בתקופה של פלגריני: רונאלדו, ארבלואה, אלונסו, בנזמה, קאקה, די מריה, מה שמוריניו עשה ב3 שנים עם רכש פלגריני עשה בעונה אחת.

אני לא אומר שפלגריני מאמן טוב יותר אלא פשוט מוריניו נכשל בתקופה שלו בריאל מדריד כישלון חרוץ ועדיין מנסים לייפות את זה.

לפלגריני ניתנה עונה אחת בלבד ולא נתנו לו הזדמנות נוספת כמו שלמוריניו ניתנה.

פלגריני הביא מספר שחקנים ובעונה של מוריניו הם כבר הסתגלו לשחק יחד עם חיזוק של אוזיל וחדירה זה סידר את ריאל מדריד.

ריאל מדריד לא מסתכלים על מה ברצלונה עושה או עשתה, ריאל מדריד מאז ומתמיד נלחמים ונלחמו על כל התארים גם אם זה בהבאת שחקנים במיליונים, זה לא מדיניות חדשה שלהם, זה מאז ומתמיד ככה.

במהלך העונה הקודמת של אנצ'לוטי וארן במשך כמעט כל העונה היה פצוע וב90 אחוז מהעונה פפה וראמוס שיחקו כך שאנצ'לוטי כמעט שלא עשה בו שימוש ובחדירה שבכלל סיים את העונה מתחילת השנה בכלל לא נעשה בו שימוש כך שאנצ'לוטי למעשה השתמש רק 2 שחקנים שמוריניו הביא מהתקופה שלו.

ככה שאי אפשר להגיד שמוריניו השאיר לאנצ'לוטי קבוצה מוכנה.

אתה בד"כ מתייחס רק לסטטיסטיקה, אבל כשאני רושם לך פה עובדות אתה ממשיך לטעון דברים אחרת.

זה לא משהו שהמצאתי.

וזו כבר הדעה שלי: מוריניו השאיר קבוצה פצועה מבחינה חברתית, לא משנה מי הגורם, בין אם בפנים או בחוץ זו אשמתו.

אם נשאל כל אוהד ריאל מדריד אמיתי לגבי עדיפות בין שתי התקופות אני מבטיח לך שהוא יעדיף את ריאל של היום על זו של מוריניו.

שנה טובה וחג שמח.

#69 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎18:47

לא מוריניו ולא פלגריני בנו את הקבוצה, אלא ההנהלה.

בספרד נהוג שהמנהל הספורטיבי הוא זה שבונה את הקבוצה לפי דרישות המאמן.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#70 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎21:38

וואו איזה שטויות אתה רושם אביחי, ועוד קורא לי טיפש חחחח

אם כבר הלכת כל מקרה לגופו נלך גם כאן. אני אדגיש ואומר שוב שמוריניו מאמן גדול שהביא הישגים אדירים (אם כי לטעמי בדרך מגעילה) לקבוצות אותם אימן.

אתה אוהב להשוות את מוריניו למאמנים אחרים אבל אתה היחידי שעושה את זה, אני לא העלתי שום השוואה כי אני בוחן אותו בפני עצמו ולא כראי להצלחה או כישלון של אחרים.

- הקבוצת תחתית שהביא אותה למקום רביעי זה נחמד ויפה אבל הוא מאמן בשנה הראשונה שלו, רוב רובם של מאמנים כאלו הולכים לקבוצות קטנות.

- על פורטו אין לי מה להגיד, ההישגים שלו איתה לא פחות ממדהימים.

- צ'לסי בפעם הראשונה הייתה אחת הקבוצות העשירות בעולם, ואני מאמין שבוודאות הייתה הכי עשירה באנגליה. להביא לה אליפות זה טוב ויפה אבל לא חוכמה גדולה.

- עם אינטר לקח ליגת האלופות איתה בצורה הכי גועלית שיש, עם בונקר ברמה הזויה. זה שווה לזכייה של יוון ביורו 2004, התואר שלהם וזה טוב ויפה אבל בצורה הכי מגעילה שאפשר לשחק כדורגל. לא בשביל דברים כאלה אנחנו צופים במשחק הזה, לדעתי האישית לפחות - תארים זה ממש לא הכל. ערכים ספורטיביים, משחק מהנה ושוטף וחדר הלבשה חזק לדעתי חשובים הרבה יותר.

- ריאל מדריד. נו באמת. ב3 שנים הוא הביא להם אליפות אחת וגביע מלך אחד. לא הביא כמעט שחקנים משמעותיים לקבוצה, הצליח להרוס את חדר ההלבשה שלהם והפך את אחד השחקנים הכי אהובים בכל הזמנים בכל ספרד לשחקן ספסל ולאחד שיצא נגדו מספר פעמים. במשחק הראשון שלו מול בארסה הגדולה הוא קיבל חמישייה. לדעתי אין אחד (חוץ ממך כמובן) שיגיד שהתקופה שלו בריאל הייתה מוצלחת. ואם כבר עשית השוואה בינו לבין אחרים אז אנצ'לוטי לקח אלופות בעונה אחרי שהוא עזב.

- לצ'לסי הוא הגיע אחרי המפלה הענקית של מנצ'סטר, שליברפול מוכרת את השחקן הכי טוב שלהם ושארסנל היא לא באמת פאקטור, בעוד היריבה היחידה שלו היא הסיטי. לא נשכח גם שצ'לסי היא עדיין אחת המעצמות בעולם מבחינה פיננסית ככה ששוב, אין פה אתגר גדול.

הוא לא לקח שום קבוצה בינונית אפילו אלא כל הקבוצות שהוא הגיע אליהם היו במצב פיננסי מעולה שנותן לו לעשות מה שבפאקינג זין שלו. אני אגיד שוב - הוא הגיע להישגים אדירים בקריירה שלו והביא תארים גדולים לקבוצות שלא היו מגיעות לזה בלעדיו, ועם זאת, לדעתי הדרך שלו הייתה בצורה לא יפה לעין.

#71 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎24/09/2014‏, ‎21:55

אני אחדד גם משהו בקשר לזה, אני דווקא אוהב את מוריניו ואת הצבע שהוא מכניס לכדורגל בתור אישיות, כמו ברקוביץ הישראלי כזה חח
אבל, מה שהרבה פה אומרים אביחי שאתה מתעקש לא לקבל, אין בעיה בזה שקבוצת אמצע טבלה מגיעה למשחק נגד אחת מאריות הכדורגל בעולם ומשחקת בונקר, אנשים יבינו את זה.
אבל כשאתה מאמן קבוצות שיש להם שחקנים מהטופ העולמי, ואתה מאמן קבוצות עם מסורת ועם קהל אדיר, וציפיות מטורפות, ואתה משחק בונקר, אז אתה מאמן פחדן גם אם בסופו של דבר גנבת את הגול וניצחת את המשחק.
  • אורפז. ו liverpool אוהבים את זה

#72 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎25/09/2014‏, ‎01:09

אורפז, לא אפתח איתך שיחה יותר על כדורגל כי אין טעם לפתח דיון חכם עם ההבנה שלך.

ספיריט, לא כל פעם שאתה עושה הגנה אתה עושה בונקר. אפשר להגיד שבמשחקים גדולים הוא משחק יותר טקטי, אבל באותה מידה הוא מצליח ואחרים שלא משחקים כך פחות, אז לך תתווכח עם השיטות שלו.

אגב, מישמיש, מוריניו הביא את די מריה אם אני לא טועה והפך אותו לשחקן לגיטימי וחשוב בהרכב. כמו כן את חדירה ואוזיל.

#73 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎25/09/2014‏, ‎11:17

הדבר הראשון שעלה לי בראש שקוסטה התחיל להפציץ בליגה האנגלית, זה שאמרתי שהוא לא יצליח באחד הדיונים כאן.

טוב נו, אין לי מושג בכדורגל, חלש יותר מדני נוימן חח

#74 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎25/09/2014‏, ‎13:25

אורפז, לא אפתח איתך שיחה יותר על כדורגל כי אין טעם לפתח דיון חכם עם ההבנה שלך.

ספיריט, לא כל פעם שאתה עושה הגנה אתה עושה בונקר. אפשר להגיד שבמשחקים גדולים הוא משחק יותר טקטי, אבל באותה מידה הוא מצליח ואחרים שלא משחקים כך פחות, אז לך תתווכח עם השיטות שלו.

אגב, מישמיש, מוריניו הביא את די מריה אם אני לא טועה והפך אותו לשחקן לגיטימי וחשוב בהרכב. כמו כן את חדירה ואוזיל.

אם אתה חושב שכולם פה מטומטמים וטיפשים אז למה אתה ממשיך לדבר עם חבורה של עילגים כמונו?

הקטע המצחיק והעצוב פה שהיחידי שחושב שאתה מבין במשחק הזה זה אתה. בנוסף, אתה זה שהתחיל לרדת לפסים אישיים (התחיל והמשיך והמשיך ועדיין ממשיך), ככה שלדעתי זה מראה משהו...

#75 crauky

crauky

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 733 הודעות

נכתב ב- ‎27/09/2014‏, ‎20:36

למה לא לפתוח עם אלכסיס ?!???!??!!!!!!!!!$#@$@#

• Dolevv אוהב את זה

#76 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎01:02

זילזלתי בקוסטה האמת. חשבתי הוא יכשל בצ'לסי, אבל עד עכשיו הוא מפציץ.

-

תמונה שפורסמה

#77 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/09/2014‏, ‎16:51

גם אני זילזלתי בו,

חשבתי שהוא מעולה בספרדית אבל חשבתי שהמעבר לא יעשה לו טוב,

אבל טעיתי בגדול, הוא מפחיד.

gg1209191.jpg