עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#61 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎19:32

להחזיר להם באותו מטבע זה לפגוע בפלסטינים רק בגלל שהם פלסטינים, שזה מה שהפלסטינים עושים לנו. בוודאי שמותר להעניש את הטרוריסטים באופן פרטיקולרי. זה לא מצדיק עונש קולקטיבי כנגד העם כולו.

ג'ולס ווינפלד, אין לי מושג איפה אתה חי, אבל האדמה היא לא של "אף אחד", אלא של הפלסטינים (אלא אם כן מבחינתך הפלסטינים הם לא בני-אדם). השטח הזה לא שייך לשום מדינה שקיימת, לא לישראל שמסרבת לספח את השטחים האלה, לא לירדן, שכבשה את השטחים האלה לפנינו, והשכילה לוותר על השטחים מהמקוללים האלה כבר לפני יותר מ20 שנה. לכן, השטח הזה שייך לתושבי השטח, שמתיישבים בשטחים האלה דורות רבים, וכעת הם חיים בו ללא זכויות אדם ואזרח, תחת משטר כיבוש.
לפלסטינים מגיעה גם זכות הגדרה עצמית, והם בוחרים להגדיר את עצמם כעם פלסטיני, וככזה הם רוצים מדינה פלסטינית ריבונית, שתהיה בשטחים שבהם רוב העם חי וששייכים להם ע"פ החוק הבינלאומי.

#62 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎19:43

להחזיר להם באותו מטבע זה לפגוע בפלסטינים רק בגלל שהם פלסטינים, שזה מה שהפלסטינים עושים לנו. בוודאי שמותר להעניש את הטרוריסטים באופן פרטיקולרי. זה לא מצדיק עונש קולקטיבי כנגד העם כולו.

ג'ולס ווינפלד, אין לי מושג איפה אתה חי, אבל האדמה היא לא של "אף אחד", אלא של הפלסטינים (אלא אם כן מבחינתך הפלסטינים הם לא בני-אדם). השטח הזה לא שייך לשום מדינה שקיימת, לא לישראל שמסרבת לספח את השטחים האלה, לא לירדן, שכבשה את השטחים האלה לפנינו, והשכילה לוותר על השטחים מהמקוללים האלה כבר לפני יותר מ20 שנה. לכן, השטח הזה שייך לתושבי השטח, שמתיישבים בשטחים האלה דורות רבים, וכעת הם חיים בו ללא זכויות אדם ואזרח, תחת משטר כיבוש.
לפלסטינים מגיעה גם זכות הגדרה עצמית, והם בוחרים להגדיר את עצמם כעם פלסטיני, וככזה הם רוצים מדינה פלסטינית ריבונית, שתהיה בשטחים שבהם רוב העם חי וששייכים להם ע"פ החוק הבינלאומי.

אה טוב, אם להם מותר אז זה סבבה.
כשתצליח ללכת ברחוב לזהות על כל ערבי מה הכוונות שלו נדבר, עד אז, אין הבחנה בדיוק כמו שלהם אין הבחנה (ולהם אין באמת בעיה לזהות מטרות צבאיות.)
וכן, אני אתייחס אליהם כמו שהם מתייחסים אליי, אני לא הולך להפוך את עצמי למסכן שמפחד מכל שונא ופוחד להחזיר, היינו כך במשך 2000 שנה, זה נראה לי מספיק, הגיע הזמן שנראה שאנחנו כבר לא החלשים שנטבחו לכל אורך ההיסטוריה. מי שיפגע בי, אני אפגע בו בחזרה.
אני לא אתן להם לגרום לי לפחד בדיוק כמו שמחר אני לא אלך לתת למשפחות הפשע שליטה על הערים בגלל שהם אלימים.

נו באמת, מה זה דורות על גבי דורות?
על חלק מהשטח בכלל לא התיישבו אף פעם והם סתם מנסים לנכס אותו לעצמם. (אחרת היו שרידים, משהו שמוכיח, יש רק את המילה שלהם)
ואם אתה כבר בעניין הזה, זה שערבי אחד לפני 70 שנה החליט להתיישב על חלקת אדמה באופן לא חוקי כי אז אף אחד לא היה מסדיר את זה באופן חוקי, לא הופך את השטח לשלו.
בכל רחבי השומרון יש ממצאים ארכיאולוגיים להתיישבות יהודית מימי בית ראשון, בית שני ואפילו לפני כן, אז אני טוען שאותם יהודים היו אבותיי שהתיישבו בשטח דורות על גבי דורו, אחר כך השטח נגנב מהם ולכן השטח שייך לי, סבבה?
אם אתה הולך על הנימוק של "הם היו פה קודם" אז אין לי בעיה להגיד שאנחנו היינו פה הרבה קודם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#63 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:08

אם לדעתך קיום אנשים רעים באוכלוסיה מסוימת מצדיקה את השמדתה, אז אתה בן אדם מסוכן מאוד.

הטיעון של היהודים שהתיישבו בשטח הזה לפני 2000 שנה לא רלוונטית, כמובן שאתה מודע לכך, אבל העובדות אף פעם לא הפריעו לך.
היהודים התיישבו גם בגדה המזרחית של הירדן (מדינת ירדן), האם יש לנו עילה מוסרית לכבוש את ירדן, ולהעמיד את כל אזרחי ירדן בשלטון צבאי?
הגדה המערבית שייכת פורמלית לפלסטינים, והיא בוודאי לא שייכת לנו מאחר ומעולם לא סיפחנו את השטח.
יש לך שני עמים ששואפים להגיע לעצמאות משלהם, לא מוכנים לחיות אחד עם השני ושני העמים לא יסכימו לעולם לוותר. מה יותר פשוט משתי מדינות לשני עמים?

#64 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:14

ג'ולס ווינפלד, אין לי מושג איפה אתה חי, אבל האדמה היא לא של "אף אחד", אלא של הפלסטינים (אלא אם כן מבחינתך הפלסטינים הם לא בני-אדם).

אתה אוהד להציג את כל הימניים כגזענים ושטחיים.

השטח הזה לא שייך לשום מדינה שקיימת, לא לישראל שמסרבת לספח את השטחים האלה, לא לירדן, שכבשה את השטחים האלה לפנינו, והשכילה לוותר על השטחים מהמקוללים האלה כבר לפני יותר מ20 שנה. לכן, השטח הזה שייך לתושבי השטח, שמתיישבים בשטחים האלה דורות רבים, וכעת הם חיים בו ללא זכויות אדם ואזרח, תחת משטר כיבוש.

גם ישראלים יהודים יושבים בשטחים האלה, ויש להם זכות על האדמה הזאת לא פחות מהפלסטינים. ואני אפילו לא מדבר על הזכות ההיסטורית שלנו.

כל כך לא רציתי להיגרר לדיון כזה,
1.לא אמרתי שאין עם פלסטיני.
2.הרצון של העם הפלסטיני לא מדגדג לי בשערות שבביצים, כי הוא יוצר קונטרה לציונות.
3.רוב העם הפלסטיני לא חי ביהודה והשומרון.

יש לך שני עמים ששואפים להגיע לעצמאות משלהם, לא מוכנים לחיות אחד עם השני ושני העמים לא יסכימו לעולם לוותר. מה יותר פשוט משתי מדינות לשני עמים?

זה אולי פשוט, אבל זה בטח לא הדבר שיביא שלום. לשני עמים שנלחמים על 20 אלף קילומטר מרובע אין פתרון בלחלק אותו, או שהפלסטינים יחזרו למולדתם או שהיהודים יחזרו לאירופה, זה הפתרון היחיד לשלום.

#65 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:18

לא רלוונטים מבחינתך.
גם ת"א הייתה פעם שייח מוניס ונתניה הייתה אום חלד, אז קדימה, להתפנות.
הטיעונים שלך לוקחים רק מה שנוח לך לקחת כדוגמא.
אתה מדבר על זכות היסטורית אז גם אני, אין הבדל בין 70 שנה ל2000 שנה, מי שהיה פה קודם זה מה יש.
ה"פלסטינים" לא היו פה עד לפני 80 שנה בערך, מאיפה העם הזה צץ פתאום תזכיר לי?
הם לא עם הם מהגרים! מהגרים שהתיישבו פה באופן לא חוקי ואז דרשו חזקה על האדמה, בדיוק כמו שהבדואים עושים היום בנגב.
חכה ותראה אם עוד 30 שנה מוסלמים לא יתחילו לבקש גם חזקות על שטחים בצרפת, זו השיטה שלהם לכבוש, להתיישב, להפוך לשבט ולקבל חזקה כי הם היו שם "דורות על גבי דורות."
השקר הזה עובד עלייך, אבל לא על הרוב.
לרוב רובו הגדול מאוד של הערבים שקוראים לעצמם פלשתינאים לא היו אפילו 3 דורות בארץ, רובם היו "עולים חדשים" הם הגיעו, הביאו ילדים והיום הנכדים שלהם רוצים את "האדמה של סבא" למרות שגם סבא גנב אותה.
הארץ הזו נכבשה כל-כך הרבה פעמים ככה שיוצא שכל עם היום בעולם יכול לבקש חזקה על השטח, אם הולכים לפי ההיסטוריה, אז ההמצאים היהודיים הם העתיקים ביותר שקיימים פה ולכן זה היה של אבות אבותינו הרבה לפני שסבא של מוחמד מרמאללה הקים שם אוהל.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#66 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:25

הרצון של העם הפלסטיני יוצר קונטרה לציונות? הרצון של העם הפלסטיני כיום הוא שתהיה להם מדינה משל עצמם בשטח בו הם חיים.
להזכירך ההחלטה באו"ם בכ"ט בנובמבר לא הייתה רק על הקמת מדינה יהודית, אלא גם על הקמת מדינה פלסטינית (= הרצון של העם הפלסטיני כיום). הפעילות הציונית באותה תקופה הייתה בעד ההחלטה הזאת, למרות שמשמעותה הייתה גם מדינה פלסטינית. איך זה אפשרי שפעילים ציונים יסיכימו עם משהו ואפילו יפעלו לטובתו אם לטענתך הוא "קונטרה לציונות"?
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#67 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:31

ישראלים-יהודים שיושבים בקווי 67 הם כאלה שהתנחלו בשטחים האלה (בניגוד האמנה הבינלאומית) לאחר שכבשנו את השטח ב67.
למתנחלים אין שום זכות בינלאומית להתנחל בשטחים האלה.
נכון, היו ישובים בגדה המערבית לפני 1948 שהתפנו, אבל גם זה לא ממש רלוונטי, והם דומים לישובים הערבים שהיו בתוך תחומי הקו הירוק לפני 48 (כמו שייח מוניס).
הניסיון שלכם להשוות בין 1948 ל1967 הוא לא פחות מפתטי.
ב1947 הערבים תקפו כדי שהחלטת האו"ם לא תכנס לפועל, ולכן גבולות הפסקת האש הוכרו ע"י הקהילה הבינלאומית כגבולות הרשמיים של מדינת ישראל, ודרישותיהם של הערבים לקבל את תכנית החלוקה נדחו על הסף באו"ם.
כמו כן, שטחי גבולות הפסקת האש סופחו במלואן, והערבים שנשארו בגבולות מדינת ישראל קיבלו אזרחות מלאה.
לעומת זאת, ב1967 הייתה מלחמה, שבסופה אנחנו כבשנו שטח נרחב, שטח שבחרנו לא לספח לישראל ולשלוט על תושביו. באופן לא מפתיע, לא תמצא מדינה אחת (כולל ישראל עצמה) שמכירה בגדה המערבית כחלק ממדינת ישראל.

#68 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:36

הרצון של העם הפלסטיני יוצר קונטרה לציונות? הרצון של העם הפלסטיני כיום הוא שתהיה להם מדינה משל עצמם בשטח בו הם חיים.
להזכירך ההחלטה באו"ם בכ"ט בנובמבר לא הייתה רק על הקמת מדינה יהודית, אלא גם על הקמת מדינה פלסטינית (= הרצון של העם הפלסטיני כיום). הפעילות הציונית באותה תקופה הייתה בעד ההחלטה הזאת, למרות שמשמעותה הייתה גם מדינה פלסטינית. איך זה אפשרי שפעילים ציונים יסיכימו עם משהו ואפילו יפעלו לטובתו אם לטענתך הוא "קונטרה לציונות"?

העם הפלסטיני בכלל התפתח כקונטרה לציונות, כדי שתקרא על זה. זה מאוד פשוט.
בלי הציונות = אין עם פלסטיני.

רוב העם הפלסטיני רוצה, כמו שרוב הישראלים רוצים, לשלוט על השטח מהירדן לים. סלח לי, אבל אני לא רואה איך מדינה ישפר את מצבו הכלכלי/ביטחוני של העם הפלסטיני, במיוחד כשהם רוצים להביא עוד מיליונים של צאצאי פליטים. לא יהיה מקום, מקורות המים יתייבשו, הפלסטינים יגוועו ברעב ויבכו, ואת מי הם יאשימו אם לא ישראל? ישראל תצטרך לכבוש את הגדה מחדש והלאה.

אגב, אני מניח שאתה מדבר על "ציונים" שמאלנים וכנראה קומוניסטים.

#69 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:45

העמדה הרשמית של הרשות הפלסטינית היא מדינת קבע על בסיס גבולות 67.
מסמכי ויקיליקס שנחשפו לא מזמן חשפו שהפלסטינאים מוכנים להתפשר מעבר לגבולות 67 (כלומר, לתת לנו גושי התנחלויות), בניגוד לעמדה הישראלית שאין פרטנר.

#70 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎20:49

סעמק

ישראלים-יהודים שיושבים בקווי 67 הם כאלה שהתנחלו בשטחים האלה (בניגוד האמנה הבינלאומית) לאחר שכבשנו את השטח ב67.
למתנחלים אין שום זכות בינלאומית להתנחל בשטחים האלה.

אמנה בינלאומית אוסרת על נטיעת אזרחים בשטחים שכבשת?
חוץ מזה, "חוק בינלאומי" זה לא אומר שום דבר מבחינתי. עד עכשיו אף פעם לא פגשתי באחד שבאמת ראוי לכינוי הקלישאתי "יפה נפש".

נכון, היו ישובים בגדה המערבית לפני 1948 שהתפנו, אבל גם זה לא ממש רלוונטי, והם דומים לישובים הערבים שהיו בתוך תחומי הקו הירוק לפני 48 (כמו שייח מוניס).
הניסיון שלכם להשוות בין 1948 ל1967 הוא לא פחות מפתטי.
ב1947 הערבים תקפו כדי שהחלטת האו"ם לא תכנס לפועל, ולכן גבולות הפסקת האש הוכרו ע"י הקהילה הבינלאומית כגבולות הרשמיים של מדינת ישראל, ודרישותיהם של הערבים לקבל את תכנית החלוקה נדחו על הסף באו"ם.
כמו כן, שטחי גבולות הפסקת האש סופחו במלואן, והערבים שנשארו בגבולות מדינת ישראל קיבלו אזרחות מלאה.
לעומת זאת, ב1967 הייתה מלחמה, שבסופה אנחנו כבשנו שטח נרחב, שטח שבחרנו לא לספח לישראל ולשלוט על תושביו. באופן לא מפתיע, לא תמצא מדינה אחת (כולל ישראל עצמה) שמכירה בגדה המערבית כחלק ממדינת ישראל.

כל כך מתנשא...כל כך מיותר, בשביל הנאום הזה?
לא אמרתי שיהודה והשומרון זה חלק ממדינת ישראל (כרגע), רק אמרתי שליהודים יש זכות לחיות שם. וכן אני יודע שלעת השמאל "הציוני" זה יגרום איכשהו למנהיג כלשהו להכריז מתישהו על מדינה דו לאומית.

העמדה הרשמית של הרשות הפלסטינית היא מדינת קבע על בסיס גבולות 67.
מסמכי ויקיליקס שנחשפו לא מזמן חשפו שהפלסטינאים מוכנים להתפשר מעבר לגבולות 67 (כלומר, לתת לנו גושי התנחלויות), בניגוד לעמדה הישראלית שאין פרטנר.

גם העמדה הרשמית של החמאס היא שישראל תיצא מהגדה המערבית והם יפסיקו עם הטרור (לא, ברצינות).
מסמכי ויקילקס? בבקשה אני מחכה ללינק שמראה מסמך כזה.

#71 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎21:03

אם אתה חושב שהגדה המערבית לא שייכת לנו, שהעם הפלסטיני קיים ושמגיעה לו מדינה, למה לא להגיע איתם להסכם קבע שמתבסס על גבולות 67?
אתה באמת לא רואה איך הקמת מדינה ריבונית פלסטינית תעזור לעם הפלסטיני?
הפלסטינים יקבלו את זכויות האדם והאזרח שמגיעות להם, ויהפכו מעם נכבש לעם ריבוני ועצמאי.
תסלח לי, אבל דווקא העמדה שלך (שהקמת מדינה תפגע בהם) היא עמדה מתנשאת מאוד, שמזכירה לי מאוד את עמדת הבריטים הקולוניאליסטים כלפי העמים שבהם שלטו (כולל אותנו).
העמדה שלהם הייתה שהכיבוש המערבי והמוסרי עוזר להם, ושהעמים הפרימטיבים שעליהם הם שולטים לא מסוגלים להתקיים בשלטון עצמאי.

#72 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎21:14

אם אתה חושב שהגדה המערבית לא שייכת לנו
התכוונתי לא שייכת לנו כמדינה. כרגע.

שהעם הפלסטיני קיים ושמגיעה לו מדינה,

הוא קיים ומגיע לו מדינה, במקום אחר מצידי, אבל כשזה לא בא בחשבון עלינו.

למה לא להגיע איתם להסכם קבע שמתבסס על גבולות 67?
אתה באמת לא רואה איך הקמת מדינה ריבונית פלסטינית תעזור לעם הפלסטיני?
הפלסטינים יקבלו את זכויות האדם והאזרח שמגיעות להם, ויהפכו מעם נכבש לעם ריבוני ועצמאי.

אני יודע שזו תשובה שטחית אבל הם יכולים לעשות את זה במקומות אחרים.
וזכויות האדם של הפלסטינים מוגבלים כדי להגן על זכויות הביטחון של אזרחי ישראל, כמוך.

תסלח לי, אבל דווקא העמדה שלך (שהקמת מדינה תפגע בהם) היא עמדה מתנשאת מאוד, שמזכירה לי מאוד את עמדת הבריטים הקולוניאליסטים כלפי העמים שבהם שלטו (כולל אותנו).
העמדה שלהם הייתה שהכיבוש המערבי והמוסרי עוזר להם, ושהעמים הפרימטיבים שעליהם הם שולטים לא מסוגלים להתקיים בשלטון עצמאי.

משא האדם הלבן, אבל מה הקשר? מתי אמרתי שזה "טוב להם"? היה טוב להם יותר אם לא היינו באים לפה. מה שאמרתי הוא שהקמת מדינה לא תעזור להם מבחינה כלכלית ולא ביטחונית ולא מבחינת איכות חיים להיפך רק תזיק להם מהסיבה הפשוטה שהם רוצים לצרף מיליוני צאצאי פליטים לשטח הקטנטן הזה.

#73 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎21:27

אילן, האום לא יוצר מדינות.
האום יכול להכיר במדינות מהיום עד מחר, זה לא נותן שום לגיטימיות, בטח לא מדינה.
תכנית החלוקה לא יצרה את ישראל ולא את פלסתין היא סה"כ נתנה הצעה.
מדינה קמה כשיש לה את כל המרכיבים של מדינה, מה שהתנועות הציוניות יצרו.
לכן גם ב67 מה שקרה זה שפתחו במלחמה והפסידו את השטח, ולא האום הוא מה שקובע בעניין.
הכרה בינלאומית לא נותנת שום תוקף ושווה בערך את הנייר שעליה היא כתובה, כשהעולם ירצה להקים מדינה לערבים הם יבואו ויכבשו את השטח בעצמם ואז יתנו אותו למי שירצו, ככה מקימים מדינה.
החוק הבינלאומי הוא סה"כ אוסף הצעות לאיך צריך להתנהל, הרי מדינה זה לא אדם פרטי שכל-כך להעניש, עד שמגיעים למצב שמדינה באמת נענשת היא צריכה לאיים על ביטחון העולם.
בקיצור האום זה ארגון, אנטי ישראלי בחלקו הגדול שאוהב לברבר אבל אין לו אף תוקף לגטימי, אפילו הכוח הצבאי שלו לא באמת משפיע, הכוח שלו שצריך לשמור שחיזבאללה לא יתחמש, וחיזבאללה משתין עליו בקשת.
לפי הרבה תחזיות יום אחד גם האום יתפרק כשהוא ייאבד לגיטימיות לגמרי ומדינות פשוט ימשיכו לעשות מה שבא להם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#74 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎21:45

אם אתה כל כך מזלזל בהשפעה של האו"ם אז למה הבריטים הפסיקו את שלטון המנדט? הרי הם רצו להמשיך לשלוט פה, והאו"ם רק "הציע להם" לעזוב.
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#75 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎21:58

אם אתה כל כך מזלזל בהשפעה של האו"ם אז למה הבריטים הפסיקו את שלטון המנדט? הרי הם רצו להמשיך לשלוט פה, והאו"ם רק "הציע להם" לעזוב.

הם עזבו בגלל פעולות הלח"י והאצ"ל.

#76 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎22:01

אני לא מייחס לאו"ם חשיבות רבה.
ידוע שהוא גוף חלש ומוטה פוליטית.
אני מייחס למדינות העולם חשיבות, למדינות שאמורות להיות בעלות בריתנו ושהערכים שלנו אמורים להיות משותפים, ובין המדינות האלה לא תמצא מדינה אחת שמצדיקה את הכיבוש, ולא תמצא מדינה אחת שלא תומכת בהקמת מדינה פלסטינית שתתבסס על גבולות 67.
אתה, לעומת זאת, בוחר להתבדל מכל העולם, לעשות מה שבזין שלך ולהתפלל ששאר העולם יזדקק לנו כי אנחנו מפתחים שבבים. שיהיה לך בהצלחה.

קוקגוד, הבריטים הפסיקו את הקולוניאליזם כי הם הבינו כבר לפני 60 שנה שאין להם שום תועלת בשלטון כיבוש, שזה יוצר להם סכסוכים מיותרים שעולים להם בחיי אדם ובהרבה כסף (האימפריה שלהם גם הייתה על סף התפרקות).

#77 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎22:08

קוקגוד, הבריטים הפסיקו את הקולוניאליזם כי הם הבינו כבר לפני 60 שנה שאין להם שום תועלת בשלטון כיבוש, שזה יוצר להם סכסוכים מיותרים שעולים להם בחיי אדם ובהרבה כסף (האימפריה שלהם גם הייתה על סף התפרקות).

לא סותר את מה שאמרתי.

#78 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎22:17

לא סותר את מה שאמרתי.

אם הם לא היו יודעים שהם הולכים לקפל את כל האימפריה, לא היתה את שיטת חלוקת השטחים של האו"ם ולארץ ישראל באמת היתה איזהשהיא תועלת כלכלית הם פשוט היו הופכים כל חור ומשתקים את כל חברי האצ"ל והל"חי.

#79 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎23:11

לא סותר את מה שאמרתי.

אם הם לא היו יודעים שהם הולכים לקפל את כל האימפריה, לא היתה את שיטת חלוקת השטחים של האו"ם ולארץ ישראל באמת היתה איזהשהיא תועלת כלכלית הם פשוט היו הופכים כל חור ומשתקים את כל חברי האצ"ל והל"חי.

ואוו, אתה חושב שעד כדי כך פשוט "להשתיק" ארגונים כאלה?
זה בדיוק כמו לומר "ישראל לא רצתה לשלוט בעזה כי אם כן הם היו משתיקים את החמאס".
זה בלתי אפשרי לפרק ארגוני גרילה, במיוחד בגודל קטן כמו האצל והלחי.

#80 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎23:39

עלה ירוק.
ומי שהכי משקף את הדעות שלי זה ליברמן, רק שהוא שמאלני ליידי.
שיעשה פה ברית מועצות, אין לי בעיה, כל עוד הוא מעמיד את הערבים והשמאלנים במקום אני בעד.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים