עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7901 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎30/09/2023‏, ‎21:21

The Wonderful Story of Henry Sugar - לא יודע למה החלטתי לצפות בו אני בדרך כלל לא מגיע לכאלה סרטים במיוחד אם לא קראתי עליהם ביקורת קודם לכן, כנראה בגלל בנדיקט אני מניח שזו הסיבה.

תשמעו יצירת מופת וואו, לא זוכר מתי לאחרונה ראיתי סרט שפשוט לא רציתי לפספס רגע.

אני חייב לציין שהעלילה ומה שקורה בסוף זה לא באמת כזה משמעותי, אבל הביצוע בפועל זה משהו מדהים, זה פשוט משהו אחר לגמרי מתעשיית הסרטים, זה לא בידור, זה פשוט.....

אומנות.

נ.ב. זה גם קצר יחסית  

#7902 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎01/10/2023‏, ‎11:24

אם אהבת אותו (עוד לא ראיתי), כדאי לך לצפות בשאר הסרטים של ווס אנדרסון. זה הסגנון שלו וקאסט השחקנים שלו גם לרוב זהה.

בדיוק שלשום ראיתי את מלון גרנד בודפשט שלו שוב

#7903 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎28/11/2023‏, ‎00:05

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

וואו איזה סרט.

מצד אחד קלישאתי לפרקים וממחזר רעיונות מהסרטים הקודמים בסדרה,

ומצד שני מרהיב, קאסט מושלם (באמת שמי שמלהק לסרטי 'משימה בלתי אפשרית' הוא גאון), אחלה טוויסטים ועלילה באמת טובה שלא משעממת לרגע.

הסרט רחוק מלהיות מציאותי, ממש אבל, ואני בדרך כלל קולט כל חור בעלילה ומגלגל עיניים, אבל זה לא הפריע כי זה ה-DNA של הסרטים האלו, וכל עוד הם שומרים על הזהות ולא מנסים לקפוץ מעל הפופיק, זה בסדר מבחינתי.

אחלה אחלה של סרט, רק צריך לבוא בראש המתאים. מצפה מאוד לחלק 2

• d1f2 אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7904 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎28/11/2023‏, ‎00:11

שווה לעשות מרתון של כל הסרטים?
לדעתי ראיתי רק את השניים-שלושה הראשונים

#7905 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎28/11/2023‏, ‎00:11

ראיתי את רצח כתוב היטב 2
היה חמוד. שעה ראשונה סתמית ושעה שנייה קצת יותר מעניינת. הסרט הראשון פי מיליון יותר טוב.

#7906 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎28/11/2023‏, ‎00:46

שווה לעשות מרתון של כל הסרטים?
לדעתי ראיתי רק את השניים-שלושה הראשונים

הסרט השלישי חרוט לי בזיכרון כאחד הסרטים הטובים שראיתי. אולי הנוסטלגיה משחקת פה תפקיד, אבל ככה או ככה מדובר בסרט מעולה בלי קשר.

את 2 הסרטים הראשונים אני לא חושב שראיתי, אולי רק את השני.

אבל מהסרט השלישי והלאה ראיתי את כולם ונהניתי מכולם. הקאסט הראשי נשאר זהה ויש להם כימייה מעולה ופשוט כייף לראות אותם.

מידי פעם נכנסות דמויות חדשות שממשיכות גם לשאר הסרטים שזה פלוס ענק לדעתי.

מה שכן, לא חושב שמרתון כדאי, כי הסרטים די דומים אחד לשני בתחושה\feel, ככה שאם תראה כמה ברצף זה לדעתי יפגע בהנאה.

לדעתי תתחיל מהסרט השלישי ואם תאהב אז תמשיך. לא חושב שלהתחיל מהשלישי בלי לראות את הקודמים אמור להיות קריטי כל כך, העלילה תהיה מובנת.

-

תמונה שפורסמה

#7907 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎28/11/2023‏, ‎06:05

תודה! אולי אראה סרט בשבוע
גם ככה אני עדיין תקוע במילואים

#7908 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎29/11/2023‏, ‎18:01

אני אישית חושב שהסרט הראשון משעמם, השני גרוע בקטע מפחיד, השלישי ממש טוב, הרביעי מדהים, החמישי והשישי הם סבבה (לא רעים, אבל לא טובים כמו הרביעי לדעתי).

עדיין הייתי ממליץ להשלים הכל כדי לסמן וי. מת כבר להשלים את החדש!

• ThUnDeR אוהב את זה

#7909 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎29/11/2023‏, ‎20:20

השישי הכי טוב בעיניי. השביעי היה ככה ככה

#7910 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎29/11/2023‏, ‎20:32

אעשה מרתון אחרי שאסיים שוב מרתון הארי פוטר

#7911 Mozzie

Mozzie

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 311 הודעות

נכתב ב- ‎30/11/2023‏, ‎09:39

המארוולס היה לא גרוע בכלל בביצוע, הצילום טוב, בימוי טוב, שחקנים טובים, אבל משהו בסיפור לא עובד בכלל. יש דיבור על זה שהבמאית הועפה מחדר העריכה בשלב הפוסט, וזה לא יפתיע אותי. פשוט משהו במבנה של הסיפור לא עובד. ובעיקר, למי פאקינג אכפת מכל מה שקרה שם.

לגבי הסוף וזה כבר קשור לבעיה של מארוול בכללי -

Spoiler

#7912 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎02/12/2023‏, ‎15:30

The Covenant של גיא ריצי היה מעולה!
ג'ייק ג'ילנהול פשוט אלוהי

#7913 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎02/12/2023‏, ‎16:44

כתבתי עליו גם לפני כמה חודשים, סרט נהדר

-

תמונה שפורסמה

#7914 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎26/12/2023‏, ‎22:55

אני לא מחשיב את עצמי כמבקר גדול של סרטי קולנוע, אבל לדעתי אני מבין מספיק כדי לדעת ש-Saltburn עומד להיות סרט קלאסיקה שעוד ידברו עליו הרבה בעתיד כאחד הסרטים הטובים ביותר.

מהצילום (השימוש במצלמת 4:3 פשוט מושלם פה), לבימוי, לקאסט ולמשחק של כולם, וזה עוד לפני שמדברים על הדבר הכי חשוב - העלילה.

האמת אני לא רוצה לרשום בפירוט מה חשבתי עליו, וזה גם סרט שעדיף לבוא אליו 'נקי', בלי טריילרים ובלי לקרוא עליו יותר מידי.

אם מישהו פה תופס ממני לפחות קצת, בקטע של ביקורות, אז המלצה חמה ממני פשוט לקחת שעתיים ולראות את הסרט, אתם עוד תודו לי.

לא מושלם, אבל סרט של 8\9 מ-10, קל.

https://www.imdb.com/title/tt17351924/

-

תמונה שפורסמה

#7915 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2023‏, ‎12:22

Knock.at.the.Cabin

סרט הזייה כמו כל הסרטים של שיימלאן

אבל סרט טוב, אהבתי. היה יכול להיות קצת יותר מותח או להכניס קצת יותר אסונות סביבה הבקתה עצמה, אבל סך הכל אחלה של סרט.

#7916 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎05/01/2024‏, ‎11:33

The Holdovers - סרט מעולה. פשוט מעולה. מהמשחק דרך הכתיבה ועד לבימוי. פנינה.

ראיתי גם את רבל מון, איכשהו הצלחתי לסיים אותו בסוף למרות שרציתי לפרוש כמה פעמים. זאק סניידר לא יודע לכתוב. העלילה מזעזעת, ומה שכן טוב בסרט הוא גנוב (העתקה מאוד מאוד בוטה משני סרטים. כאילו ממש בוטה)

#7917 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎06/01/2024‏, ‎13:57

אני לא מחשיב את עצמי כמבקר גדול של סרטי קולנוע, אבל לדעתי אני מבין מספיק כדי לדעת ש-Saltburn עומד להיות סרט קלאסיקה שעוד ידברו עליו הרבה בעתיד כאחד הסרטים הטובים ביותר.

מהצילום (השימוש במצלמת 4:3 פשוט מושלם פה), לבימוי, לקאסט ולמשחק של כולם, וזה עוד לפני שמדברים על הדבר הכי חשוב - העלילה.

האמת אני לא רוצה לרשום בפירוט מה חשבתי עליו, וזה גם סרט שעדיף לבוא אליו 'נקי', בלי טריילרים ובלי לקרוא עליו יותר מידי.

אם מישהו פה תופס ממני לפחות קצת, בקטע של ביקורות, אז המלצה חמה ממני פשוט לקחת שעתיים ולראות את הסרט, אתם עוד תודו לי.

האמת שאני לא כל כך מסכים איתך. עכשיו סיימתי אותו, ואין ספק שהסאונד, הצילום והמשחק מעולים, אבל העלילה היא הבעיה הכי גדולה של הסרט.

הוא מאוד צפוי, נתחיל מזה.. מה שכביכול הגיע במערכה השלישית כתגלית הוא בעצם משהו שכל אחד חשב עליו לפני. הוא מאוד ארוך, וסצנות רבות נכנסו רק בשביל הגחמה היצירתית של הבמאי ולא לקידום העלילה. ומה שהכי עיצבן אותי הוא חוסר הלגיטמציה של אוליבר - הכתיבה של הדמות שלו לא מעידה על המעשים שעשה. למה שירצה את הבית? הוא לא גדל בחורבה, לא גדל בלי הורים, לא סיפרו לנו אפילו מה עבר בניהם. כל האג'נדה שלו פשוט ריקה, וציפו מאיתנו כצופים לראות שהוא מאסטרמיינד גדול, כשבפועל אין שום הצדקה למעשים שלו. 

היה חוויתי לצפייה, אבל העלילה מאוד מאוד לוקה

#7918 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎06/01/2024‏, ‎15:29

האמת שאני לא כל כך מסכים איתך. עכשיו סיימתי אותו, ואין ספק שהסאונד, הצילום והמשחק מעולים, אבל העלילה היא הבעיה הכי גדולה של הסרט.

הוא מאוד צפוי, נתחיל מזה.. מה שכביכול הגיע במערכה השלישית כתגלית הוא בעצם משהו שכל אחד חשב עליו לפני. הוא מאוד ארוך, וסצנות רבות נכנסו רק בשביל הגחמה היצירתית של הבמאי ולא לקידום העלילה. ומה שהכי עיצבן אותי הוא חוסר הלגיטמציה של אוליבר - הכתיבה של הדמות שלו לא מעידה על המעשים שעשה. למה שירצה את הבית? הוא לא גדל בחורבה, לא גדל בלי הורים, לא סיפרו לנו אפילו מה עבר בניהם. כל האג'נדה שלו פשוט ריקה, וציפו מאיתנו כצופים לראות שהוא מאסטרמיינד גדול, כשבפועל אין שום הצדקה למעשים שלו. 

היה חוויתי לצפייה, אבל העלילה מאוד מאוד לוקה

אני מסכים עם הטענות שלך, לכן גם נתתי לו 8 או 9 מ-10 ולא 10/10

Spoiler

-

תמונה שפורסמה

#7919 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎10/01/2024‏, ‎12:01

המארוולס הוא לא רק סרט מארוול הגרוע ביותר איי פעם, הוא גם אחד הסרטים הכי מזעזעים שנוצרו. כותב התסריט צריך להיכנס לכלא.

• מנדליקו אוהב את זה

#7920 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎10/01/2024‏, ‎14:25

יצאה גרסא טובה לצפייה?

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים