עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7821 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎28/08/2022‏, ‎14:23

Nope -

אני באמת מתחיל לשנוא את מה שהולך בארה"ב, סרטים כאלה פלצנים שזה מדהים.

ראיתי סרט חדש מסקרן, ציונים מעולים, אמרתי יאללה ננסה בספונטניות..

מה קיבלתי? אותו חרא שיוצא מהוליווד בשנים האחרונות. פשוט אותו חרא פלצני.

הקטע, אני יודע שיש אנשים, אולי אפילו פה בפורום, שיעופו על הסרט הזה. ואני לא מצליח להבין את ה-mindset כדי להתחבר לסרטים האלה, לא משנה כמה אני אנסה.

רעיון לא חדשני, קאסט עייף (שזה נראה לי חלק מה"קסם" של הסרט), גרירות זמן מיותרות, והמון בולשיט הוליוודי וצילום\בימוי של חיים בסרט.

לא סתם אני רואה סרט פעם בשנה, הכל פח. (חוץ ממארוול, שיש להם אחלה תכנים לאחרונה)

(אה, ולסרט קוראים Nope, אז כמה מקורי ומשעשע זה יהיה אם הדמויות יזרקו את המילה הזאת איזה 10 פעמים במהלך הסרט?! כמה מבריק זה יכול להיות? פתטי)

חחחחח גם אני כמוך, אני חושב שלא ראיתי סרט טוב כבר 3-4 שנים.

הכי זכור לי זה "היו זמנים בהוליווד" של טרנטינו, שלמען האמת, גם הוא היה דיי בינוני.

קשה להביא משהו מקורי, יש תחושה שהכל כבר נעשה.

הקולנוע של היום זה תוכן שאתה מוצא את עצמך רואה כשאתה עושה משהו אחר, כמו בטלפון, כביסה, או כמו במקרה שלי - בשירותים ;-)

אני לא אוהב את הבמאי הזה, אבל get out היה חביב, כל השאר סתם בלוף של ביקורות מזויפות.

• ThUnDeR אוהב את זה

#7822 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎28/08/2022‏, ‎15:49

Get out דווקא היה טוב
Us היה פח אשפה כמו הסרט החדש שלו ^
  • CLIPSE אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7823 toxin

toxin

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,246 הודעות

נכתב ב- ‎28/08/2022‏, ‎16:45

ראיתי אתמול את NOPE וזה מראה שג'ורדן פיל הוא לגמרי במאי אוברייטד וכל הביקורות החיוביות על הסרטים שלו הן בגלל תרבות ה PC.

• ThUnDeR אוהב את זה

#7824 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎28/08/2022‏, ‎19:09

מעתיק לפה בשביל ת'אנדר וקליפס שלא מקשיבים:

אם אתם מתכננים לראות את RRR, וויזדום וכתובית לקחו את התרגום שלנו והרסו אותו ברמה שגורמת לי לתהות אם האתרים האלה מנוהלים על ידי מטומטמים או שהם כבר עושים בכוונה.

התרגום הרשמי שלנו זמין ב-Subscene. ממליץ על הגרסא בטלוגו שזאת השפה המקורית.

אם אתם לא מתכננים לראות את RRR, למה לעזאזל? מהסרטים הגדולים של השנים האחרונות.

אין עליו אף ביקורת שלילית, ובמאים מכל העולם התלהבו.

• ThUnDeR אוהב את זה

#7825 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎28/08/2022‏, ‎21:27

חחחח אני דווקא הרגע חזרתי מ-NOPE, ועפתי עליו ממש. נהנתי לגמרי מכל הסרט, וג'ורדן פיל בהחלט יודע לביים. יש לו סצנות שפשוט אמרתי בואנה, וואו!

יופי של מסתורין, יופי של עלילה, יופי של מוסר השכל. זה ממש לא מסוג השיט הפלצני של דניס וילנב, הסרט לא מתיימר עם מטאפורות ושטויות, הוא באמת טוב

#7826 toxin

toxin

• רשומים
  • 2,246 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎06:17

דניס וילנב הוא רמה אחרת לגמרי. איזה שיט פלצני יש לו? סרטים כמו "אסירים"; "סיקריו"; "המפגש" ו"חולית" היו מעולים. הרבה יותר טובים מהקשקושים של פיל. 

#7827 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎06:43

חחחח אני דווקא הרגע חזרתי מ-NOPE, ועפתי עליו ממש. נהנתי לגמרי מכל הסרט, וג'ורדן פיל בהחלט יודע לביים. יש לו סצנות שפשוט אמרתי בואנה, וואו!

יופי של מסתורין, יופי של עלילה, יופי של מוסר השכל. זה ממש לא מסוג השיט הפלצני של דניס וילנב, הסרט לא מתיימר עם מטאפורות ושטויות, הוא באמת טוב

איזה מוסר השכל לסרט? לא הבנתי את הפואנטה שלו, היו שם דברים שהרגישו מיותרים שלא תרמו שום דבר לעלילה והוא די סתמי, תמוה ומוזר. לא הייתי אומר שהנוא פלצני כפי שנטען מספר פעמים, אבל זה רק משום שלא הרגשתי שהוא מתיימר למשהו.

ואם כבר מדברים על הסרט, למה כולם מדברים על הסרטים של ג'ורדן פיל בהקשר של תרבות ה-PC? אני לא רואה שום קשר, מה לעזאזל פספסתי?

#7828 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎08:08

דניס וילנב הוא רמה אחרת לגמרי. איזה שיט פלצני יש לו? סרטים כמו "אסירים"; "סיקריו"; "המפגש" ו"חולית" היו מעולים. הרבה יותר טובים מהקשקושים של פיל. 

לא לא. טוב שלא דילגת על בלייד ראנר ועל אויב, שהם שניים מהסרטים הפלצניים של 10 השנים האחרונות (בעיקר אויב שהיה מזוויע).

אסירים היה טוב אבל מאוד מאוד נמרח (ממש כמו חולית). את המפגש אהבתי יותר בצפיה שנייה, וסיקאריו? איכס אחי. אמנם ראיתי אותו כשיצא לפני כמה שנים, אבל יש לי סלידה ממש גדולה ממנו. 

וילנב הוא ה-פלצן של הוליווד

#7829 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎08:13

איזה מוסר השכל לסרט? לא הבנתי את הפואנטה שלו, היו שם דברים שהרגישו מיותרים שלא תרמו שום דבר לעלילה והוא די סתמי, תמוה ומוזר. לא הייתי אומר שהנוא פלצני כפי שנטען מספר פעמים, אבל זה רק משום שלא הרגשתי שהוא מתיימר למשהו.

ואם כבר מדברים על הסרט, למה כולם מדברים על הסרטים של ג'ורדן פיל בהקשר של תרבות ה-PC? אני לא רואה שום קשר, מה לעזאזל פספסתי?

שאי אפשר לאלף טורפים. לא משנה מה תעשה, תמיד יהיו יצורים (גם מתייחס לאנשים כמובן) שאין טעם לנסות לאלף אותם, ויש אנשים שזה בטבע שלהם.

בנוסף הביקורת הגדולה על תרבות הלתעד, ואיך החיים הם רק כינור שני לצורך להיות ראשון שעושה משהו (צלם הדוקו, כתב ה-TMZ ועוד).

וה-PC כי הוא מנסה להוסיף זמן מסך שחור ולהעניק לשחורים תפקידים ראשייים בסרטים שפעם היו מיועדים ללבנים יעני

• Murdock אוהב את זה

#7830 toxin

toxin

• רשומים
  • 2,246 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎11:13

דולב, כנראה ראינו סרטים שונים אבל שיהיה. כל אחד והדעות שלו.

#7831 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎12:22

דולב, כנראה ראינו סרטים שונים אבל שיהיה. כל אחד והדעות שלו.

שמע, אני מן הסתם מייצג את עצמי, אבל ראיתי אינספור דעות זהות על וילנב, על סיקאריו ועל בלייד ראנר (ובמיוחד על "אויב")

אין ספק שאסירים והמפגש הם הטובים שלו כן? וגם מחולית נהנתי למרות המריחה. 

אני חושב שהוא התמתן בסרטים האחרונים שלו, אבל עדיין זה שם. לגבי פיל אני פשוט לא מרגיש התנשאות. את עניין ה-PC רואים בלי ספק, אבל אין כאן פלצנות בעייני

#7832 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎12:45

המפגש זה arrival?

#7833 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎13:25

יאפ

#7834 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2022‏, ‎14:39

אחלה סרט!!!! אהבתי אותו ממש
כפרה על איימי אדמססס

#7835 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2022‏, ‎23:48

הסרט האחרון של ת'ור פשוט גרוע, וואו לא זוכר מתי ראיתי סרט כל כך מביך.

לא אאריך בפרטים, אבל המשחק של נטלי פורטמן פשוט ביזיון, זהו לא צריך יותר מזה להגיד עליה.

#7836 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2022‏, ‎06:27

אני אישית ממש נהניתי מהסרט החדששל ת'ור, אני אפילו חושב שהוא מעולה והוא הכי טוב בפייז 4. בעיקר בגלל ששאר הסרטים בפייז 4 הם פח אשפה, אבל זה עדיין אחלה סרט גם בלי קשר.

סרט ממש כיפי וזורם.

#7837 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2022‏, ‎13:12

באמת אחלה סרט. לא ברורות לי הביקורות הרעות, אחלה סרט פופקורן.. לא ברור למה כולם ציפו

#7838 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2022‏, ‎13:47

לא לסרט פופקורן

#7839 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2022‏, ‎14:30

אם אתם מתכננים לראות את RRR, וויזדום וכתובית לקחו את התרגום שלנו והרסו אותו ברמה שגורמת לי לתהות אם האתרים האלה מנוהלים על ידי מטומטמים או שהם כבר עושים בכוונה.

אני באמצע הסרט והוא מדליק לעלה! מרענן ממש!!

#7840 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎11/09/2022‏, ‎15:51

אני באמצע הסרט והוא מדליק לעלה! מרענן ממש!!

האמת שראיתי ושכחתי לכתוב את דעתי עליו.

צר לי לבשר אבל "אין עליו אף ביקורת שלילית, ובמאים מכל העולם התלהבו." זה בגלל שכל המבקרים והבמאים או צבועים או מתנשאים, ואסביר, אם הסרט היה של הוליווד כולם היו קוטלים אותו, הסרט ארוך מדי (ניחא), פומפוזי, מגזים בקטעים של הילוך איטי, לא ריאלי בעליל, ביצועי פעלולים שמזכירים סרטי אקשן של סין משנות ה-70-80 (למי שמכיר שכולם שם מעופפים באופן תלוש מהמציאות, ולוחם אחד מחסל במכות עשרות אנשים בבת אחת, בצורה חסרת היגיון קלוש) ויש עוד כל מיני נקודות שאפשר להתלונן עליהם (ריקודים ושירים באמצע, מה אנחנו צופים בסרט של דיסני?).

למרות כל זאת הסרט לכשעצמו סביר, מתאים להוליווד של שנות התשעים, התסריט זה החלק הבאמת טוב והביצוע גם בסדר גמור, אממה, בגלל שזה סרט הודי, אז או שאנחנו לא מצפים מהם למשהו בסטנדרטים שלנו, "טוב הם הודים שלא מבינים מהחיים שלהם, דווקא זה נחמד" (מתנשאים), או שאנחנו לא רוצים לתת להם ציון נמוך ולהתנשא עליהם ולכן משבחים אותם (צבועים), כנראה ששניהם נכונים.

שורה תחתונה, אני ממליץ לראות את הסרט, אבל עם הגישה "תראו את ההודים עם הסרטים "הפרמיטיבים",  וכן די הייתי נחרץ בדעה למעלה, ואני מקבל וברור לי שיש גם דעות אחרות, ואנשים יגידו שאני טועה.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים