עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7781 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎01/04/2022‏, ‎08:56

אני דווקא לא חושב שהוא היה רע. אהבתי את הסגנון הפינצ'רי שניסו לתת, והוא היה בנוי בצורה טובה.

מה שכן, פטינסון מביך בתור באטמן.

#7782 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎16/04/2022‏, ‎04:29

X (2022) - https://www.imdb.com/title/tt13560574

מעולה!

סרט אימה קלאסי, בלי jumpscares זולים, מטריד, מלחיץ, זורם - בדיוק כמו שסרט אימה צריך להיות

• Murdock אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7783 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎17/04/2022‏, ‎03:55

Don't Look Up

נו באמת... בדיוק מה שציפיתי ממנו

מיותר, פלצני

ג'ניפר לורנס שחקנית סוג ב', דיקפריו בתפקיד שלא מתאים לו בעליל ורואים את זה, רק לקראת הסוף קיבל תפנית באישיות של הדמות שגילם, וזה התחיל להיראות יותר טוב מהבחינה הזאת.

לא הבנתי מה הסרט מנסה להעביר, מסר על העולם שלנו כיום, או על אמריקה בפרט? ככה או ככה לקחו את זה ממש לקיצון.

כל כמה דקות דוחפים לך בדיחה גרועה, צחקתי אולי פעמיים מתוך 100 בדיחות שנזרקו במהלך הסרט, ואני דווקא כן צוחק מקומדיה איכותית. כאילו בונים על הבדיחות שימכרו את הסרט, ולא על העלילה עצמה.

מריחות זמן, סצנות מיותרות, שילוב ביזארי של ז'אנרים.

כל תבנית הסרטים הזאת בדומה לזאב מוול סטריט, Gold, The Big Short, מיצתה את עצמה מזמן.

פשוט גרוע

-

תמונה שפורסמה

#7784 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎17/04/2022‏, ‎09:14

אין שום קשר לתבנית הזאת ולסרטים שציינת. סרט מבריק, מהיותר טובים שיצאו בשנים האחרונות. סאטירה שקולעת בול לחברה הנוראית שלנו. 

ציני להחריד ופשוט עשוי באופן מושלם. נכון שג'ניפר מעצבנת בטירוף, אבל אפשר להתעלם ממנה בקלות.

בתור מישהו שכרגע בסיום המאסטר שלו בתקשורת, עפתי ממש על הסרט

#7785 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎17/04/2022‏, ‎15:49

לאיזו חברה היא קולעת בדיוק? של העם האמריקאי אולי
לכן אולי אנשים שחיים את התרבות הזאת יכולים יותר להעריך את הסרט.
אישית העם האמריקאי לא מעניין אותי ואני מכיר אותו רק מהסרטים והסדרות.
הבעיה שלי עם הסרט זה שכמו שאתה אומר, רצו להעביר איזה מסר על האבסורדיות בעולם/באמריקה כיום,
אבל עשו את זה בצורה כל כך נדושה ומעצבנת, עם קאסט מפוצץ ותבנית סרטים מעיקה שמשתמשת בהומור כדי למכור את הסרט והמסר שלו.
בלי קאסט כזה ובלי טונות של תקציב, בספק אם הסרט היה מקבל את התשבוחות שהוא קיבל, וזה מה שהציק לי בעיקר.

בוא נגיד ככה, יכולו בפרק אחד של 50 דקות ב׳מראה שחורה׳ להעביר את המסר הזה בדיוק, רק בלי כל הרעש והצלצולים.

-

תמונה שפורסמה

#7786 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎21/04/2022‏, ‎08:41

חיות הפלא 3 אכזבה ענקית

• d1f2 אוהב את זה

#7787 RonB

RonB

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 668 הודעות

נכתב ב- ‎21/04/2022‏, ‎10:21

חיות הפלא 3 אכזבה ענקית

דווקא אני ממש אהבתי ולא התחברתי בכלל לשניים הראשונים.

הסרט הזה חצוי מאוד בין כולם..

#7788 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎21/04/2022‏, ‎10:32

הרגיש לי סתמי ביותר

מעבר לכך בקושי חווינו את העולם הקסום, מעט מאוד חיות פלא, מעט מאוד קסמים, מעד מאוד קרבות גדולים ומפוארים.

אז הראו את הוגוורטס ואת הוגסמיד... וואו... זהו. מה עם קצת יותר נפח לעולם הקוסמים בכללי?

לא יודע, הייתי די משועמם רוב הסרט.

#7789 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎03/05/2022‏, ‎19:31

Promising Young Woman

מי שרוצה אחלה סרט מתח-מסתורין, אבל קליל, עם מסווה של סרט קומי וצבעוני (אתם מכירים את הסגנון הזה בטח...)

אחלה של קאסט ובניית העלילה, זורם ומהנה

Carey Mulligan בתפקיד הראשי עם תצוגה מעולה

• RonB אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7790 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2022‏, ‎08:39

באטמן החדש - שעמומון רציני. גם אם הייתי נכנע ואומר שהוא סביר, אין שום סיכוי שהייתי שורד צפייה שנייה של הדבר הזה. ומבחינתי, אם אני לא מסוגל לצפות בסרט פעם נוספת, זה כבר אומר הכל...

אמנם קצת באיחור, אבל אני מסכים איתך.

הסרט עשוי טוב מבחינה ויזואלית, אוירה, סאונדטראק, אבל היו יכולים לכתוב עלילה יותר מעניינת.

לא התחברתי לפטינסון בתור באטמן, הוא שחקן חביב, אבל התפקיד הזה לא יושב עליו נכון.

אני שנים טוען שכל הדירוגים ב-IMDB זה בולשיט, בשבילי זה כבר לא מדד להחלטה אם לראות סרט או לא.

עם כל הכבוד להשקעה, שללא ספק נעשתה כאן, זה סרט שלא לא עשה לי כלום, גדל כאן דור שלא מבין בקולנוע ועף על סרטים בינוניים במקרה הטוב.

#7791 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2022‏, ‎20:39

באטמן החדש - שעמומון רציני. גם אם הייתי נכנע ואומר שהוא סביר, אין שום סיכוי שהייתי שורד צפייה שנייה של הדבר הזה. ומבחינתי, אם אני לא מסוגל לצפות בסרט פעם נוספת, זה כבר אומר הכל...

הסרט עשוי טוב מבחינה ויזואלית, אוירה, סאונדטראק, אבל היו יכולים לכתוב עלילה יותר מעניינת.

לא התחברתי לפטינסון בתור באטמן, הוא שחקן חביב, אבל התפקיד הזה לא יושב עליו נכון.

אני שנים טוען שכל הדירוגים ב-IMDB זה בולשיט, בשבילי זה כבר לא מדד להחלטה אם לראות סרט או לא.

עם כל הכבוד להשקעה, שללא ספק נעשתה כאן, זה סרט שלא לא עשה לי כלום, גדל כאן דור שלא מבין בקולנוע ועף על סרטים בינוניים במקרה הטוב.

מסכים עם כל מילה,

לטעמי בחרו בפטינסון - ואל תצחקו - כי הסנטר שלו נראה מצוין כשהוא לובש מסכה, מעבר לזה הוא באמת פשוט לא מתאים.

nxfho 

• Murdock, CLIPSE, ThUnDeR ו-1 אחר אוהבים את זה

#7792 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎08/05/2022‏, ‎20:50

מסכים עם כל מילה,

לטעמי בחרו בפטינסון - ואל תצחקו - כי הסנטר שלו נראה מצוין כשהוא לובש מסכה, מעבר לזה הוא באמת פשוט לא מתאים.

nxfho 

מתתתתתתתתתת

#7793 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎29/05/2022‏, ‎04:28

Fresh -

תודה על ההמלצות חבר'ה, אחלה סרט מתח-אימה.

אוהב סרטים כאלה, שמצד אחד נחשבים אימה\מתח, ומצד שני משלבים אווירה של סרט קומי צבעוני.

7/10. לא מושלם אבל בהחלט מספק את הסחורה.

-

תמונה שפורסמה

#7794 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎26/06/2022‏, ‎22:21

דוקטור סטריינג' איףףףף, אולי התבגרתי אבל לא באמת, ועוד ראיתי בכל מיני אתרים שמשבחים את הסרט.

Spoiler

#7795 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎27/06/2022‏, ‎03:37

זה פחות או יותר מסכם בול

#7796 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎28/06/2022‏, ‎08:25

ראיתי סוף סוף את הכל בכל מקום בבת אחת. אוברייטד נורא. הוא מקורי, הוא מצחיק, הוא אבסורדי נורא, והוא גם מאוד מושקע, אבל בסופו של דבר המעטפת הזאת מסתירה עלילה מאוד בנאלית, ולא משנה כמה המסביב טוב, העלילה תמיד מנצחת. חבל.

• Murdock אוהב את זה

#7797 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎02/07/2022‏, ‎15:57

Hustle -

מצויין, אדם סנדלר לא מוערך מספיק מעבר להיותו שחקן קומי. יש לו המון איכויות כשחקן מגוון (גם בסרט 'קליק' המצויין, 'יהלומים לא מלוטשים')

אמנם הבנייה של הסרט עוקבת אחר תבנית די מוכרת של סרטים מהסגנון, אבל הביצוע מעולה. לא דרמה כבדה. קלילה, משולבת עם רגעים מצחיקים.

אני לא חובב כדורסל גדול, אבל יש לי פינה בלב לספורט הזה, וואלה תפס אותי, אחלה סרט.

ההתחלה קצת איטית (חצי השעה הראשונה) אז לא לפרוש לפני, והסרט עצמו לא נמרח (פחות משעתיים)

-

תמונה שפורסמה

#7798 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2022‏, ‎09:56

ת'ור החדש - סרט מצוין! הרבה יותר טוב מד"ר סטריינג' וספיידרמן האחרונים, לדעתי.

#7799 Mozzie

Mozzie

כבר זוכרים את השם שלי

• מתרגמי רשת
  • 311 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2022‏, ‎12:03

מבין את כל הביקורות על תור החדש אבל נהניתי מאוד. הסיום אפילו הצליח לרגש.

Spoiler

אני לא מצליח להבין איך אנחנו רק באמצע פייז 4.

#7800 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎10/07/2022‏, ‎15:50

אמצע? אולי בהתחלה של האמצע

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים