עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#761 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎14:17

אין שום מחץ בהתקפה...

החולשה של מרסלו בהתקפה, איסקו ורונאלדו זועקת לשמיים.

ביחד עם החיסורים של בייל וחאמס בכלל...

בנוסף הפציעה של קארבחאל גמרה את המשחק.

אני מאמין שאפילו אם נאצ'ו היה נכנס היה סיכוי גבוהה יותר שלא נפסיד את המשחק.

ארבלואה הוא אולי שחקן ללליגה השנייה בספרד, לא יותר מזה, עם כל הצער שבדבר והכעס הוא לא עליו אלא על בניטז.

#762 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎17:00

מה אתם רוצים מבניטז?

כל חוליית ההתקפה שלנו לא עושה כלום כל המשחק. רק מאבדים כדורים.

אז נכון ששלטנו במשחק במחצית הראשונה, אבל משהו השתנה מאז המחצית השנייה, ואתלטיקו שלטו בחצי השנה.

וגם ככה לא איימנו להם בכלל על השער כל המחצית השנייה, אז כבר היה עדיף לו ללכת על 1-0 קטן. מה הוא אשם שארבלואה הבן אלף זונות מכר אותו?

בניטז אשם שרונאלדו פתאום משחק כמו אפס? שאיסקו לא משפיע? שחאמס פצוע? שבייל הקוקסינל הזה חזר מהפציעה ולא עושה כלום?

מה עם זה שהוא החליט לשחק עם קאסמירו שנתן את הופעת חייו? על זה אתם לא משבחים אותו? הוא לא אשם שקארבחל נפצע, והוא לא אשם שהחוליית התקפה שלנו משחקים כמו נכים.

-

תמונה שפורסמה

#763 kob317

kob317

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• רשומים
  • 2,001 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎18:07

ברור שהוא אשם,כמו שאנצלוטי היה אשם בזה שחוליית ההגנה היה מפשלת כל משחק.

שחקן אפשר להחליף,אבל עם כל משחק אתה משחק אותו דבר בהתקפה ולא פוגע וממשיך וממשיך

לשחק אותו דבר,אבל מצפה לתוצאות שונות,זה ההגדרה לאי שפיות.

וזה עוד שבנזמה פתח את העונה הזאת מצויין,אם הוא היה כמו בד"כ לא היינו כובשים כבר 3-4 משחקים ברציפות.

#764 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎18:34

מה הוא יעשה שרונאלדו לא פוגע? שחאמס ובייל פצועים מתחילת העונה כמעט? מה האפשרויות שלו אז?

-

תמונה שפורסמה

#765 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎18:39

מה הוא יעשה שרונאלדו לא פוגע? שחאמס ובייל פצועים מתחילת העונה כמעט? מה האפשרויות שלו אז?

יש דברים שהוא אשם ויש דברים שהוא לא אשם.

הוא כן אשם שהוא הכניס את ארבלואה במקום נאצ'ו, זה לא משהו שנאמר בדיעבד כי אני ברגע החילוף הזה התחלתי כבר להתפלל.

הוא אשם שהוא הוציא את בנזמה כשהיה בין הטובים על המגרש.

הוא אשם שהוא לא מוציא את קרוס שהוא בינוני מאוד מתחילת העונה, קובאצ'יץ היה צריך להיכנס במקומו.

הוא אשם שהוא קנה 1-0 ועוד כשארבלואה משחק, במקום להשתלט מחדש על המשחק, ואנחנו מסוגלים לעשות את זה, עם כל הכבוד לקישור של אתלטיקו לריאל יש קישור עדיף.

אני לא חושב שהמשחק הזה זה סוף העולם וצריך לזרוק את בניטז לפח אבל היו לו טעויות במשחק הזה.

ודרך אגב ההחלטה לעלות עם קאסמירו התגלתה כמצוינת ומגיע לו קרדיט על המהלך.

#766 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎18:58

הוא כן אשם שהוא הכניס את ארבלואה במקום נאצ'ו, זה לא משהו שנאמר בדיעבד כי אני ברגע החילוף הזה התחלתי כבר להתפלל.

הוא אשם שהוא לא מוציא את קרוס שהוא בינוני מאוד מתחילת העונה, קובאצ'יץ היה צריך להיכנס במקומו.

הוא אשם שהוא קנה 1-0 ועוד כשארבלואה משחק, במקום להשתלט מחדש על המשחק, ואנחנו מסוגלים לעשות את זה, עם כל הכבוד לקישור של אתלטיקו לריאל יש קישור עדיף.

אני לא חושב שהמשחק הזה זה סוף העולם וצריך לזרוק את בניטז לפח אבל היו לו טעויות במשחק הזה.

אתה צודק בחלק מהדברים.

נכון שקרוס היה חלש והיה עדיף את קובאציץ, אבל להכניס את ארבלואה במקום נאצ'ו זה לא משהו שהייתי מחשיב כ"טעות" של בניטז. ארבלואה אמנם קצת פחות טוב מנאצ'ו, אבל הוא מגן ימיני במקור. ונאצ'ו בלם.

הוא הוציא את בנזמה אחרי שכבר הגענו למצב שהקבוצה לא נוגעת בכדור. שלא לדבר על ההתקפה. אז הוא ניסה לחזק את מרכז המגרש קצת. וזה הגיוני. למרות שאני אישית הייתי מחליף את רונאלדו ולא את בנזמה. אבל את רונאלדו אסור להחליף כנראה.

חוץ מזה למרות שארבלואה מפגר, גם מרסלו וראמוס עשו מספיק טעויות. הם פשוט לא נגמרו בגול. מה גם הפנדל שראמוס עשה. אם זה היה ארבלואה כבר היו רוצחים אותו. אבל כי זה ראמוס אז זה בסדר, וכי נאבס עצר את הפנדל אז שוכחים את זה.

אני לא מגן על ארבלואה ולא על בניטז, פשוט היה לנו קצת חוסר מזל + ההתקפה שלנו לא משחקת טוב. אני מקווה שחאמס יחזור כבר וההתקפה קצת תחזור לתקופה הטובה שלה.

-

תמונה שפורסמה

#767 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎21:17

חוץ מזה למרות שארבלואה מפגר, גם מרסלו וראמוס עשו מספיק טעויות. הם פשוט לא נגמרו בגול. מה גם הפנדל שראמוס עשה. אם זה היה ארבלואה כבר היו רוצחים אותו. אבל כי זה ראמוס אז זה בסדר, וכי נאבס עצר את הפנדל אז שוכחים את זה.

אני לא מגן על ארבלואה ולא על בניטז, פשוט היה לנו קצת חוסר מזל + ההתקפה שלנו לא משחקת טוב. אני מקווה שחאמס יחזור כבר וההתקפה קצת תחזור לתקופה הטובה שלה.

אנחנו יודעים מה אנחנו מקבלים אצל מרסלו וראמוס. מרסלו כרגע גם בתקופה רעה התקפית אבל ידוע שמדובר במגן שבד"כ סביר הגנתית אבל חוליה קריטית להתקפה בדרך כלל.

אצל ראמוס אותו דבר, מנהיג, בלם מדהים שהביא לנו את התואר האחרון שלנו בידיים שלו, אבל עם טעויות הגנתיות של שחקן בן 18, זה לא חדש.

ארבלואה פשוט לא לרמה כבר מזמן ובאמת שאין לי כעס אליו אני מאמין שהוא די מודע לעצמו. הוא בכיף יכול לשחק במשחקים הראשונים של הגביע ואולי במשחקי בית קלים אבל פה זה נגמר. הוא ממש אבל ממש לא יכול לשחק מגן ימני מול אתלטיקו בחוץ. אני הייתי שם לפניו את נאצ'ו, אחר כך את קאסמירו ואח"כ את מודריץ'(שאני מודע לזה שאין להם שום ניסיון בעמדה הזאת) ואולי אפילו מגן מהנוער לפני שאני משחק איתו. בשיא הרצינות הוא מזמן מזמן לא בלבל. זה כמו לשים פתאום את משומר.

#768 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2015‏, ‎22:27

עידן תגיד, גם אם פגעתם בזרים והם ממש טובים, עוד שנתיים תהיו שוב בבעיה, בניון יחזיר לכם במנויים ובחדר הלבשה אין ספק,

אבל מה עם הגרמני?

אני יודע שהנוער שלכם מפחיד, עושים שם היסטוריה, אבל הנוער בהתקפה שלכם? יש לכם כוכב גדול?

לנו יש את אצילי, ואני חושב שהוא הולך להיות הדבר הבא שלנו ואולי של הליגה, יש אנשים שנותנים קרדיט על כל גול, אבל לא יודע בעין שלי אני רואה ילד עם מלא טכניקה ומלא נשמה.

ושאסור לתת למראה שלו להטעות, הוא תמיד מחפש את הכדור ושהוא עולה למגרש הוא שם את הכל בצד.

אבל זה אני רואה כי אני רואה אותו מלא ושחקנים של חיפה פחות יצא לי לראות, (שמתי עין על משהו ביטון שלכם, דיברתי איתך עליו...)

אבל חלוץ ברמה גבוהה יש לכם?

אמאלה, נבחרת עוד רגע, מכבי בינואר.

עומר תשים משקפיים. D:

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#769 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/10/2015‏, ‎02:50

אצילי ודור פרץ זה הדבר הבא. יחד עם מיכה, קהת, ניר ביטון, ברק לוי (בתקווה) וטיבי, שלמרות שיהיה מבוגר, הם ינהיגו את הנבחרת עוד כמה שנים.

#770 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎06/10/2015‏, ‎14:18

מסכים, אבל אין לנו חלוץ אכזרי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#771 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎06/10/2015‏, ‎15:42

אצילי שחקן טוב, אבל עדיין בוסר, קצת הגזימו עם המחמאות אתמול בשידור.

דור פרץ זה סוג של אלברמן, אני אוהב אותו מאוד, הוא באמת פוטנציאל, אבל גם מושיקו לוגסי נתן הצגות כשהיה צעיר והיום הוא משחק בנתניה.

צריך לתת לו לרוץ בהרכב לאורך זמן ואז נוכל לדעת יותר.

דרך אגב, אם כבר דור מיכה, כואב לי עליו שהוא על הספסל, אבל גם הוא אשם, הוא לא עושה את קפיצת מדרגה שכולם מצפים ממנו לעשות, שפר סיומת כבר!!!

#772 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎06/10/2015‏, ‎19:14

דור פרץ משחק ברמה אחרת מלוגסי, שגם בשיאו היה מאוד מאוד פרווה ובעיקר זוכרים לו את הגול נגד בני יהודה. גם מאמין שפרץ באמת יותר מוכשר מלוגסי, שלא שהוא שחקן לא טוב הוא פשוט לא מספיק טוב.

#773 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2015‏, ‎01:57

מושיקו לוגסי שום דבר מעבר לממוצע עם בעיטה טובה אחת למסגרת,

אני מכיר אותו בתור קרית גתי ואני לא חושב שהוא מציאה גדולה,

איזה שנתון הוא? מעניין איך הוא שרד בעוד שדסה ואצילי לא.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#774 Joint

Joint

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Sync
  • 131 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎11:33

מה אומרים, יש סיכוי לנבחרת לעלות לפלייאוף?

#775 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎12:02

לפליאוף נעלה, שם נקבל בראש.

כמעט כל נבחרת שאנחנו יכולים לפגוש (מתוך 8 שעולות 4 מדורגות ו4 לא, נחש מה אנחנו..) כמעט כולן טובות מאיתנו על הנייר, וכשאנחנו פוגשים נבחרת טובה מאיתנו זה בדרך כלל נגמר בהפסד.

#776 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎15:21

יכולים, אבל גוטמן מאמן חלש.

אבל דווקא בגלל שהנבחרת בנויה על שחקני מכבי תל אביב, אני אופטימי.

#777 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎20:55

טוב תשמעו לא ראיתי הרבה את דסה עד היום אבל עד עכשיו הוא פח לא הייתי נותן לו לשחק בהפועל שעריים

• ThUnDeR אוהב את זה
תמונה שפורסמה

#778 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎20:56

ודאבור שחקן ענק סידר לישראל כבר 5 מצבים

תמונה שפורסמה

#779 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎21:00

uואם מדברים על שחקנים שהם פח איך אפשר לשכוח את גיא אסולין, איזה סיפור עשו ממנו לפני איזה 8 שנים, מסי ההישראלי עלק

תמונה שפורסמה

#780 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2015‏, ‎21:17

הבעיה היא שאין אמצע. אין בעל בית אמיתי בקישור.

לדעתי צריך להוריד את ורמוט לשלישייה באמצע ולהסיט את זהבי לאגף, ולמעשה לשחק 4-3-3 ולא 4-2-3-1.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים