עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7641 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎00:24

סוף סוף ראיתי את טנט

אני לגמרי מסכים שכל סצנת המלחמה בסוף עם הצ'יינוקים הייתה מיותרת להחריד, ואלה היו פשוט 20 דקות של כלום. אבל מעטים הסרטים שיכולים להחזיק אותי שעתיים וחצי ברצף כשזה לא בקולנוע. 

נולאן קצת הרבה הגזים פה, ולקח את זה יותר מדי רחוק, אבל להגיד שלא נהנתי? זה יהיה שקר.

בניגוד אלייך אבי, שלא ברור לי איך הצלחת להוציא משפט כל כך הזוי כמו "שלא יתנו לו עוד סנט לעשות סרט"  :hmmm: , אני ממש מקווה שיעשה, כי העולם שלנו בערך תלוי בטרנטינו ובנולאן כדי שנראה סרטים שלא ראינו כבר.

#7642 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎03:30

דווקא יש משהו במה שאבי אמר, הסרט הזה היה זילזול בצופה, רעיונות לא מקוריים ומביכים, העתקה בוטה של הסגנון של Inception בכל מבנה הסרט והמוזיקה,

כאילו הוא לקח את ה"סגננון של נולאן" צעד אחד קדימה ופשוט העתיק את המבנה של הסרטים הקודמים שלו אחד לאחד,

ואתה מוזמן לקרוא את התגובה שלי בעמוד הקודם, רשמתי שם מגילה של כמה הסרט הזה זוועה (הסיום בכלל היה קלישאתי ברמה אחרת)

וגם אחרי כל הזמן הזה שהיה לי זמן קצת לערער פה ושם אם אולי הגזמתי עם הדעה שלי, אז לא, אני עדיין שלם איתה.

כמובן שאני לא שורף את נולאן (ולא שיהיה אכפת למישהו אם כן), אבל בסרט הבא שלו אני אחכה ואקרא מספיק ביקורות לפני שאבזבז שעתיים וחצי על עוד סרט קלישאתי שלו.

-

תמונה שפורסמה

#7643 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎10:02

כי שאר הדברים שאנחנו רואים מחדשים תמיד? כי הם לא נופלים לקלישאות?

אנחנו בזמנים קריטיים כי אשכרה אין מה ליצור ואין מה לחדש מרוב שהכל כבר בוצע. אתה מדבר על במאי שאחראי ליצירות הכי גדולות של 20 השנים האחרונות. 

תיעבתי את דנקרק. באמת. זה היה פשוט חרא של סרט ושנאתי את נולאן אחריו, אבל מפה ועד לצאת מפרופורציות ולחשוב פעמיים לפני שרואה סרט שלו?

אין לי מה להגיד חוץ מזה שהזכרון שלכם קצר, ובלי נולאן אנחנו ניתקע עם כל מיני דניס וילנבים פלצניים שכותבים ומביימים סרטים בלי פואנטה כדי שאנחנו כצופים נעשה להם את העבודה ונמצא אחת. 

• qa1234ws אוהב את זה

#7644 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎11:09

נראה לי שכל שאמרת על וילנוב הולם בהחלט את נולאן גם בדנקרק ובמיוחד בזוועתון האחרון שלו. דנקרק היה אחד הסרטים המנוכרים ביותר שנתקלתי בהם בימי חיי, בייחוד לאור העיסוק שלו. בשום שלב לא חשתי הזדהות או אפילו קרבה כלשהי לדמות כלשהי בסרט. ואם רק תחשוב על הדבר האחרון הזה שהוא עשה (מצטער, קשה לי לקרוא לזה סרט) מבחינת עלילה, לא זו בלבד שהיא קלישאתית להחריד, אלא נופלת גם ברמה של תסריטאות למתחילים. פשוט שאל את עצמך מה בדיוק המוטיבציה של הדמויות בסרט.

ובאשר לרגש, נולאן מצא מתכון מנצח! בוא נכניס אישה, נעשה לה ילד... וזהו! וואלה מבריק!

(וכל זאת כשאני בכלל סולח על כל עניין היפוך-האנטרופיה, שהוא טורח לצטט כאילו כהצדקה אפשרית מבחינה מחקרית. רק לידיעה, תופעה של היפוך-אנטרופיה, אם היתה קיימת, היתה מונעת מהמציאות שלנו להתקיים מלכתחילה.)

אני מאד בעד חידוש וחדשנות בכל תחום. אבל אם כך נראית חדשנות לפי נולאן, באופן אישי אני בהחלט מוותר על כל שיש לו להציע לי. אם בכל זאת נהנית מכל שרץ לך על המסך, זו בהחלט זכותך. אני פשוט סבלתי קשות מכל שניה. האמת, גם אין לי מושג למה התעקשתי לצפות עד הסוף, אולי כי אשליית נולאן תפסה גם אותי - אבל בסרט הזה הוא פדה עד תומו ומעבר את כל הקרדיט הגדול והרב שהענקתי לו.

ונותר רק לקוות שטרנטינו לא יממש את האיום שלו...

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#7645 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎22:20

כי שאר הדברים שאנחנו רואים מחדשים תמיד? כי הם לא נופלים לקלישאות?

אנחנו בזמנים קריטיים כי אשכרה אין מה ליצור ואין מה לחדש מרוב שהכל כבר בוצע. אתה מדבר על במאי שאחראי ליצירות הכי גדולות של 20 השנים האחרונות. 

תיעבתי את דנקרק. באמת. זה היה פשוט חרא של סרט ושנאתי את נולאן אחריו, אבל מפה ועד לצאת מפרופורציות ולחשוב פעמיים לפני שרואה סרט שלו?

אין לי מה להגיד חוץ מזה שהזכרון שלכם קצר, ובלי נולאן אנחנו ניתקע עם כל מיני דניס וילנבים פלצניים שכותבים ומביימים סרטים בלי פואנטה כדי שאנחנו כצופים נעשה להם את העבודה ונמצא אחת. 

אין בעיה אני מסכים שהיו לו סרטים מעולים (באטמן 1-2, אינספשן, ממנטו גם שלו אם אני לא טועה..)

אבל מרגיש שהוא קצת עף על עצמו עם הסרט הזה, ובמיוחד כשזה הגיע אחרי דנקרק שגם הוא היה די בינוני (אישית לא סבלתי ממנו כמו אנשים אחרים) אז זה כבר 2 ברצף ובסרט הבא אני מעדיף לחכות קצת.

• אבי ד אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7646 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎04/01/2021‏, ‎23:23

אגב, אם כבר הזכרת את וילנוב, אני לא יודע אם יצא לך לראות את ARRIVAL שלו, כי כבר הבנתי שאתה ממש לא סובל אותו, אם כן אזי גם הרעיון לשם הסרט גנוב מרעיון שמופיע שם :

הסרט של וילנוב עוסק גם הוא בנושא הזמן - ושם הבת של הגיבורה הוא HANNAH (כמו גם המבנה של הסרט) שזה פלינדרום, אשר בא להעיד כי הוא ניתן לקריאה משני הכיוונים - כלומר, משקף מעגליות שאין לה התחלה ואין לה סוף. כך גם TENET הינו פלינדרום. ופלינדרום בתרגום מילולי מיוונית הוא כיוון-הפוך.

#7647 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎10/01/2021‏, ‎23:11

אני בתחילת הסרט של וונדר וומן.. וזה מרגיש לי "דיסני" כזה בקטע מביך..

זה משתפר? :(

#7648 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎11:01

טוב סיימתי.. כי ככה אני.. יש לי בעיה בסרטים/סדרות של גיבורי על. סרט מביך ומיותר לדעתי..

A-VAL !!!

https://youtu.be/M0mBYOV2e2E

היה שווה לסבול שעתיים וחצי של הסרט הזה, רק בשביל לראות את הביקורות של גיל גולן עליו :D

• אבי ד, RonB ו JavaIO אוהבים את זה

#7649 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎11:23

הסרט עצמו בינוני (במקרה הטוב), אבל גל נתנה תצוגת משחק לא רעה, לדעתי. והקטעים שלה ושל כריס פיין עדיין שווים צפייה.

הסרט השלישי כבר הוכרז, אז נקווה שהוא לפחות יספק את הסחורה, ויהיה ברמה של הראשון ולא השני.

#7650 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎16:21

לא שאתם "תורמים" לאולפנים בזה שאתם צופים בסרט הזה בצורה פיראטית, אבל כל פרסום, גם שלילי, הוא פירסום.

חבל שאתם רואים סרטים בידיעה שהם פח אשפה, זה רק יגרום להם להמשיך לעשות את אותם הסרטים בלי לשנות את הנוסחה.

מאז באטמן 3 שגם הוא היה בינוני ולא מובן בדיוק מה קרה שם עדיין מבחינת שינוי הכיוון מהסרט השני, היו להם (DC) בערך 10 סרטים חדשים שרק ג'וקר ואולי שאזאם היו באמת טובים,

כל השאר היו סרטים דרג ב' שרק לפי הביקורות של אנשים יכולתי להבין את זה, והם ממשיכים להוציא את הסרטים האלה כל הזמן ואנשים ממשיכים לראות כי אלה על הנייר "סרטי גיבורי על".

אישית לא ראיתי אף אחד מהסרטים האלו כי רק לפי הטריילרים אפשר להבין שהם יהיו גרועים, כמובן שאני לא סתם אנטי ואם הייתי קורא שחלק מהם שווים צפייה הייתי מנסה, אבל נמנעתי ובצדק.

למה לראות בכוח? מנסה להבין את הראש..

-

תמונה שפורסמה

#7651 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎16:27

על הנייר הם עדיין שוברי קופות. למי אכפת שהם גרועים?

הרי אנשים יצפו בהם. זה כמו סדרת מהיר ועצבני.

ראיתי סרטים 2-1 ואולי את 4. והם היו חביבים אבל מאז כבר יצאו 30 סרטים וזה חרא של סרט ואנשים ימשיכו לצפות כי יש שם בחורות וגברים חתיכים ופיצוצים והטובים תמיד מנצחים.

כנל סרטי DC, הם חרא אבל אלו סרטים שסבבה לצאת עם חברים לראות כשבא לך יציאה, יש שם כוסיות, יש שם ג'ייסון מומואה והנרי פאקינג אל תיקח אותי בזרועותיך קאביל, יש פיצוצים ויש גיבורי על ואנשים מחפשים את זה. לא משנה להם שזה DC וזה חרא.

לאולפנים לא אכפת כי הם יודעים שאנשים יראו ושזה יכניס כסף.

#7652 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎16:33

לא שאתם "תורמים" לאולפנים בזה שאתם צופים בסרט הזה בצורה פיראטית, אבל כל פרסום, גם שלילי, הוא פירסום.

חבל שאתם רואים סרטים בידיעה שהם פח אשפה, זה רק יגרום להם להמשיך לעשות את אותם הסרטים בלי לשנות את הנוסחה.

מאז באטמן 3 שגם הוא היה בינוני ולא מובן בדיוק מה קרה שם עדיין מבחינת שינוי הכיוון מהסרט השני, היו להם (DC) בערך 10 סרטים חדשים שרק ג'וקר ואולי שאזאם היו באמת טובים,

כל השאר היו סרטים דרג ב' שרק לפי הביקורות של אנשים יכולתי להבין את זה, והם ממשיכים להוציא את הסרטים האלה כל הזמן ואנשים ממשיכים לראות כי אלה על הנייר "סרטי גיבורי על".

אישית לא ראיתי אף אחד מהסרטים האלו כי רק לפי הטריילרים אפשר להבין שהם יהיו גרועים, כמובן שאני לא סתם אנטי ואם הייתי קורא שחלק מהם שווים צפייה הייתי מנסה, אבל נמנעתי ובצדק.

אם כל זה אומר שלא ראית את וונדר-וומן (הראשון), אז זה באמת פספוס. סרט די שונה מנוסחת גיבורי-העל המקובלת. בהחלט שווה צפייה (ומעבר).

#7653 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎18:51

כמו שאמרתי, יש לי בעיה בסרטים על גיבורי על :(

אבל הפעם הם ממש לקחו לסגנון דיסני כזה קיצ'י.. שזה ממש מבאס..

#7654 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎11/01/2021‏, ‎20:42

אם כל זה אומר שלא ראית את וונדר-וומן (הראשון), אז זה באמת פספוס. סרט די שונה מנוסחת גיבורי-העל המקובלת. בהחלט שווה צפייה (ומעבר).

הראשון הוא הסרט היחיד אולי מתוך כל הסרטים האחרונים של DC שהביקורות שלו יחסית די סבבה, אבל יש לי תחושה שיש סביבו הייפ גדול לא מהסיבות הנכונות.

לא ראיתי עדיין, שוב בגלל שקשה לי לראות סרטים כאלה שאני יודע שהם לקהל יעד מסויים שהוא לא בדיוק בשבילי, חבל לי שלא הולכים על סרטי גיבורי על בסגנון באטמן\ג'וקר\לוגאן וכאלה טובים אחרים כמו איירון מן 1\מלחמת האזרחים וכו'.

אבל אם זה הסגנון של DC אז שיהיה להם ולצופים לבריאות, כמו ש-dvodvo123 אמר, אולי באמת זה לקהל יעד שמחפש כוסיות ופיצוצים והטובים מנצחים..

-

תמונה שפורסמה

#7655 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2021‏, ‎15:39

סוף סוף השלמתי את TENET. בגדול, אני מסכים עם הביקורות שנכתבו פה... לא הייתי מגזים ואומר שזה סרט גרוע, אבל להגיד שזה סרט סתמי זו המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת לו.

#7656 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2021‏, ‎15:57

סוף סוף השלמתי את TENET. בגדול, אני מסכים עם הביקורות שנכתבו פה... לא הייתי מגזים ואומר שזה סרט גרוע, אבל להגיד שזה סרט סתמי זו המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת לו.

וסתמי כמחמאה הכי גדולה לא נחשב לגרוע? (ואני מסכים גם להגדרה הזאת, ומצרף אותה לכל יתר "המחמאות")

#7657 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎21/01/2021‏, ‎22:04

דיברו באחד האשכולות על הסרטים של נטפליקס שהולכים להיות פח או לא, בכל מקרה צפיתי בסרט outside the wire לטעמי היה סרט נחמד מאוד, רעיון סביר למרות שלא מגיעים לפואנטה לגמרי קבלת החלטות הגיוניות בלבד, ללא עירוב רגשות עלול לגרום לקטסטרופה גדולה, משהו בסגנון אבל אפשר להכנס לזה יותר לעומק, ביצוע מצוין, ומשחק מעולה של ההוא מהנוקמים, השחקן הראשי קצת פחות אהבתי.

#7658 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2021‏, ‎19:43

The Disaster Artist

סרט לא לכל אחד. אבל אני ממש נהנתי ממנו.. לקחו דמות מסתבר שהיא אמיתית, ועשו עליו סרט מצחיק וטובב !!

#7659 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎06/02/2021‏, ‎21:07

The Gentelmen - סרט חדש (יחסית) מעולה של גיא ריצ'י. זורם, קליל, מצחיק... אחלה קומדיית פשע.

• Dolevv אוהב את זה

#7660 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎16/02/2021‏, ‎06:03

Pokemon הבלש פיקאצ'ו (שתכלס לא מבין מאיפה הביאו את השם הזה, כי אין באמת קשר למציאות)

לא באתי עם הרבה ציפיות, הפתיע ממש לטובה, נהניתי מאוד, מרשים ויזואלית גם (ה-4K פה בא לידי ביטוי בצורה נהדרת)

-

תמונה שפורסמה

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים