עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7501 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎12/10/2019‏, ‎01:36

ספיידרמן - רחוק מהבית

וואו, באמת שאחד הסרטים הטובים ביותר של מארוול, ובכלל, אחד הסרטים הטובים ביותר של השנים האחרונות לדעתי.

בכמה רמות יותר טוב מהסרט הקודם של ספיידרמן, שהיה חובבני לדעתי.

• Murdock ו JavaIO אוהבים את זה

-

תמונה שפורסמה

#7502 JavaIO

JavaIO

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 895 הודעות

נכתב ב- ‎12/10/2019‏, ‎18:51

לא יודע אם בין הטובים ביותר אבל לחלוטין הרבה יותר טוב מהקודם.

ג'וקר - וואו, פשוט וואו. ראיתי ביום חמישי ועדיין נשאר לי מחשבות עליו.

• Murdock ו dvodvo123 אוהבים את זה

#7503 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2019‏, ‎02:49

El Camino, שובר שורות, הסרט:

https://www.imdb.com/title/tt9243946/

לפני הכל, נזכרתי כמה הסדרה הזו היתה טובה בתקציר שנטפליקס דאגה לנו לפני הסרט.

היחסים שלי עם שובר שורות בכללי הם יחסי אהבה שנאה, היו רגעים שאני לעולם לא אשכח, ורגעים שאני שמח ששכחתי.

(סצינות עם סקיילר והבן שלה, לכו כוסאמק, חנקתם אותנו)

לשמחתי הסדרה הזו נחקקה בזיכרון, ובאתי לסרט כאילו שעשיתי רענון שבוע לפני.

מי שמכיר אותי יודע שזה תקף לדברים שאני ממש אוהב, בעיקר בקולנוע, ולשמחתי הייתי מהופנט.

למרות שאין פה ואוו, אבל התסריט שכן קיים, פשוט פוגע בול.

המשחק המשובח, המתח שנבנה, העריכה, הבימוי, הקסם נשאר, אני אהבתי מאוד.

הסרט שעתיים, ולא מצאתי את עצמי חסר עניין.

הסרט עשוי מעולה, וגם סוגר את הכל, ועושה צדק גדול עם הסדרה עצמה, תענוג, כל הכבוד, אחלה וינס גיליגאן.

• RonB אוהב את זה

#7504 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2019‏, ‎10:38

העונה השנייה של MINDHUNTER עברה חלפה לה על המסך שלי...

אני יכול לסכם אותה כך : כל הסצנות של הולדן היו מרתקות!... כל יתר הדברים, הרבה פחות.

העונה השנייה היתה פחות טובה מהראשונה (המדהימה!), אבל עדיין שווה צפייה בזכות הולדן.

• maor26 אוהב את זה

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#7505 dvodvo123

dvodvo123

Queen Of Peace

• Q-Subber
  • 24,228 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2019‏, ‎10:40

טעות בפורום

#7506 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎13/10/2019‏, ‎19:08

טעות בפורום

אכן. חשבתי שאני עדיין בסדרות. אפשר להעביר.

#7507 rodney_mckay

rodney_mckay

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 315 הודעות

נכתב ב- ‎15/10/2019‏, ‎23:53

Yesterday
https://www.imdb.com/title/tt8079248
סרט נחמד ומשעשע, במיוחד לחובבי הביטלס.

#7508 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎16/10/2019‏, ‎00:41

El Camino - האמת' הרגיש כמו עוד פרק, ולא סרט.

בעיקרון נהניתי, התגעגעתי, היו כמה סצנות שממש החזירו אותי לימים היפים של שובר שורות

Spoiler

בשורה התחתונה, סרט מהנה מאוד, החזיר אותי כמה שנים אחורה.

• CLIPSE אוהב את זה

-

תמונה שפורסמה

#7509 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎17/10/2019‏, ‎00:08

Joker - סרט מעולה, חוואקין פיניקס שחקן מדהים!

ההשוואה המתבקשת, כביכול, בין הג'וקר של חואקין פיניקס לבין הגו'קר של הית' לדג'ר היא למעשה לא רלוונטית. שניהם נתנו הופעות יוצאות מן הכלל ומדהימות, אבל הם כ"כ שונים שלא ניתן להשוות ביניהם לדעתי.

אני לא מצליח להוציא את הסרט הזה מהראש שלי, אני פשוט לא מפסיק לחשוב עליו מאז שסיימתי לראות אותו... אני מת כבר לראות אותו פעם נוספת בקולנוע.

• dorel310 אוהב את זה

#7510 orelzor

orelzor

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 845 הודעות

נכתב ב- ‎20/10/2019‏, ‎03:14

איזה סרט משוגע אלוהים

ראיתי אותו פעמיים בשבועיים בקולנוע

פשוט סרט מדהים

(הג'וקר)

• Murdock אוהב את זה

#7511 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎22/10/2019‏, ‎22:15

wounds - סרט אימה חדש של נטפליקס.

מה לעזאזל ראיתי עכשיו? סרט מעפן ברמות. מנסה להיות פסיכולוגי, אני חושב, אבל יצא פלצני וגרוע שסתם צועק "תנתחו אותי! אני סרט כ"כ חכם!", אבל הוא כ"כ לא... הזכיר לי מאוד את Enemy מ-2013 בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול, גם כן סרט שלא אהבתי.

• zahi0 אוהב את זה

#7512 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2019‏, ‎08:43

וואו אויב של ג'ילנהאל היה אחד הגרועים איי פעם. מהסיבות העיקריות למה אני מתעב את דניס וילנב. 

• Murdock אוהב את זה

#7513 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2019‏, ‎09:41

אם כבר סרטי אימה ונטפליקס, יש עוד סרט חדש ומעפן בהפקה שלהם, זה נקרא "in the tall grass"

עם כל הכבוד לסטיבן קינג, לא צריך להפיק כל סיפור שלו, רובם דיי מטופשים, ואלה שכן טובים זוכים לעיבוד גרוע במיוחד בקולנוע ובטלויזיה.

רק בודדים הבריקו, גרין מייל לדוגמא, חומות של תקווה.

אני בטוח שאם אני אריץ חיפוש אני אמצא עוד כמה שאהבתי, אבל באופן כללי, 80 אחוז פח.

#7514 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2019‏, ‎10:51

אם כבר סרטי אימה ונטפליקס, יש עוד סרט חדש ומעפן בהפקה שלהם, זה נקרא "in the tall grass"

עם כל הכבוד לסטיבן קינג, לא צריך להפיק כל סיפור שלו, רובם דיי מטופשים, ואלה שכן טובים זוכים לעיבוד גרוע במיוחד בקולנוע ובטלויזיה.

אני בטוח שאם אני אריץ חיפוש אני אמצא עוד כמה שאהבתי, אבל באופן כללי, 80 אחוז פח.

אני מסכים איתך שרוב הסרטים שמבוססים על ספרים של סטיבן קינג הם די פח או סתמיים במקרה הטוב, אבל כמו שאמרת, יש את יוצאי הדופן.

בכל מקרה, לגבי In the Tall Grass, אני דווקא חשבתי שהוא נחמד. אמנם לא מדהים, אבל הוא... ובכן, סביר. יותר מוצלח מ-Wounds, זה בטוח.  :ph34r:

• CLIPSE אוהב את זה

#7515 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2019‏, ‎13:32

התכוונת להפקות או לספרים? אם התכוונת לספרים אז אני די משער שלא קראת את רובם.

והנה עוד כמה נוסף לאלה שציינת (חלקם, מקומם כבר שמור ומובטח בפנתאון של הקולנוע) :

מיזרי, קארי, העמדה, זה, הניצוץ, קריסטין, יורקת האש, אני והחבר'ה, הנרדף (עם שוורצונגר), בית-כברות לחיות (הראשון), דולורס קלייבורן (חסר לך שלא ראית!), רזה, הערפל (סצינת הסיום שם מעוכרות השלווה בתולדות הקולנוע!).

וזו רק רשימה חלקית. תוכל לשלוח לו התנצלות באתר שלו, הוא בחור מאד סלחן. :D

אגב, אני חייב את האנגלית שלי במידה רבה לספרים של סטיבן קינג. אז אולי גם לסצינה שלנו יצא משהו מהיצירות היותר טובות שלו... חחח

#7516 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎23/10/2019‏, ‎14:39

Scary Stories to Tell in the Dark - סרט אימה Halloween-י די סטנדרטי. מאוד הזכיר לי באווירה שלו את Trick 'r Treat מ-2007, שדי התלהבו ממנו בזמנו ואני לא כ"כ...

#7517 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎25/10/2019‏, ‎06:08

רשימת סרטי ה-"Certified Fresh" של העגבניות הרקובות דווקא פוגעת לפעמים ומביאה המלצות טובות.

צפיתי לאחרונה בשלושה סרטים שהפתיעו לטובה,

The Art of Self Defense

Lady Bird

Booksmart

הראשון יחסית בינוני, אבל עדיין משעשע ומצחיק.

השני והשלישי מעולים, דרמה-קומדיה עם סיפורים ממש טובים וביצועים נהדרים, ממליץ על שניהם.

-

תמונה שפורסמה

#7518 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2019‏, ‎16:34

רשימת סרטי ה-"Certified Fresh" של העגבניות הרקובות דווקא פוגעת לפעמים ומביאה המלצות טובות.

צפיתי לאחרונה בשלושה סרטים שהפתיעו לטובה,

The Art of Self Defense

Lady Bird

Booksmart

הראשון יחסית בינוני, אבל עדיין משעשע ומצחיק.

השני והשלישי מעולים, דרמה-קומדיה עם סיפורים ממש טובים וביצועים נהדרים, ממליץ על שניהם.

ראיתי את Booksmart. חביב, לא רע... גרסא נשית של Superbad.

#7519 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2019‏, ‎18:54

Rattlesnake - סרט "אימה" חדש של נטפליקס. קצרצר ואמנם מעביר את הזמן, אבל לא מיוחד ודי סתמי.

#7520 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎06/11/2019‏, ‎14:36

The Art of Self-Defense - סרט חביב עם ג'סי אייזנברג. מספר על בחור שמותקף ברחוב ומחליט ללמוד ג'ודו כאמצעי להגנה עצמית. סרט מאוד חמוד, לא רע בכלל... עשוי טוב ומעניין.

Paradise Hills - סרט "עתידני" סטנדרטי שמנסה להיות מפתיע ומיוחד, אבל בפועל מרגיש כמו העתק הדבק של סרטים אחרים בסגנון. מספר על בחורות שמגיעות למקום אוטופי בשם "גן עדן" שנועד "לתקן" אותן או משהו בסגנון. סרט מאוד מאוד מטופש, תחסכו לעצמכם את הזמן.

The Peanut Butter Falcon - סרט עם שיה לה-באף שכבר לא רואים כ"כ ודי התגעגעתי אליו האמת, ועם דקוטה ג'ונסון היפהפיה. מספר על בחור צעיר עם תסמונת דאון שבורח מבית האבות שהוא נמצא בו על מנת להגשים את חלומו להיות מתאגרף. אווירה של סרט אינדי,  סרט הרפתקה מאופקת. חביב מאוד.

Good Boys - כמו ש-Booksmart היווה את הגרסה הנשית של Superbad, הסרט הזה מהווה גרסה "ילדותית" של Superbad. שלושה ילדים בכיתה ו' יוצאים להרפתקה לא מתוכננת, כאשר היעד שלהם הוא להספיק להגיע בזמן למסיבה. שלושת הסרטים הללו הם העתק-הדבק אחד של השני, אבל שלושתם אחלה, מהנים ושווים צפייה.

Men in Black: International - גברים בשחור חוצה אוקיינוסים ומגיע לבריטניה, בכיכובם של כריס המסוורת' ו-טסה ת'ומפסון שכיכבו ביחד בעבר ב-"ת'ור: רגנרוק". יותר מוצלח מגברים בשחור 2 ו-3 גם יחד. קליל ומהנה.

Angel of Mine - דרמת מותחן שמספרת על אישה לא מתפקדת, עם חיי משפחה לא מתפקדים, שמסרבת להמשיך הלאה. מאוד מזכיר את הספרים של ג'ודי פיקו, רק בלי החלק המעניין. מרגיש כמו חצי סרט... סביר.

Mary - סרט אימה סטנדרטי בכיכובו של גארי אולדמן. אני לא יכול להדגיש עד כמה הסרט הזה סתמי. להימנע, בזבוז זמן.

You Get Me - סרט פח אשפה של נטפליקס על בחורה אובססיבית. גם כאן, מדובר בסרט אובססיה סטנדרטי לחלוטין וגרוע ביותר. תחסכו לעצמכם את הזמן ותמנעו מהסרט.

Hellboy - החידוש של הלבוי שיצא השנה. קשה לי להשוות אותו ל-Hellboy מ-2004, משום שראיתי אותו רק פעם אחת וזה היה כ"כ מזמן... זכור לי שלא עפתי עליו יותר מדי, אבל נהניתי מאוד מ-Hellboy 2. על כל פנים, שמעתי רק ביקורות רעות על הסרט החדש ודווקא הוא די... סביר. יותר מוצלח מהסרט מ-2004, אבל פחות טוב מ-Hellboy 2.

משהו בעלילה שלו הזכיר לי את Suicide Squad, אז כנראה שאני סלחן יותר עם הלבוי משום שלא ציפיתי ממנו ליותר מדי... מעביר את הזמן, סביר.

• RonB, ThUnDeR ו Nikita אוהבים את זה

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים