עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הביקורות הלא רשמי!

• אנא התחבר בכדי להגיב
7986 תגובות לנושא זה

#7121 Crazy Horse

Crazy Horse

רק הגעתי

• רשומים
  • *
  • 3 הודעות

נכתב ב- ‎04/10/2017‏, ‎22:37

הסנדק 1 יותר כבד לדעתי מהשני, השני יותר ארוך אולי, מבחינת הבימוי בכל אופן הריאליסטיות נשארה שמורה היטב דווקא בראשון וזה מורגש, והראשון לדעתי סרט יותר טוב.

#7122 qa1234ws

qa1234ws

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,065 הודעות

נכתב ב- ‎05/10/2017‏, ‎20:15

הסנדק 1 יותר כבד לדעתי מהשני, השני יותר ארוך אולי, מבחינת הבימוי בכל אופן הריאליסטיות נשארה שמורה היטב דווקא בראשון וזה מורגש, והראשון לדעתי סרט יותר טוב.

???

#7123 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎06/10/2017‏, ‎20:59

נכנסת לי חשק וחזרתי לראות סרטים אחרי כמה זמן שלא ראיתי סרט אחד (אני בוחר לשכוח שראיתי איזה משהו שנקרא "מחברת המוות"). בעיקר בגלל הרמה הירודה של הולוויד בתקופה האחרונה...

אז אלו הממצאים עד כה:

ספייידרמן החדש  - סרט מהנה ביותר, עושה צדק טיפה עם אחת הדמויות האהובות עליי בעולם הקומיקס. חוץ מהעבודה ש"דודה" מיי היא צעירה וכוסית שזה הכי הפריע לי, סה"כ היה סרט קליל וחמוד מאוד שמחפר על הסרטים הבזיוניים שנעשו בעבר על הדמות (כולם מלבד אולי הספיידרמן הראשון שהיה חביב מאוד).

מקס סטיל - תאמת, לא יודע מה חשבתי לעצמי שהורדתי ולחצתי על פליי. כאילו מה חשבתי שיקרה.... כנראה איבדתי את ההכרה לרגע....בכל אופן, גרוע, סתמי, מטומטם וחסר פואנטה, להתרחק.

שודדי הקאריביים החדש - עשיתי צפיה חוזרת על כל הסידרה לקראת הסרט האחרון, ונהנתי מאוד מכולם מלבד הרביעי שהיה דיי נפילה. האחרון היה מאוד מהנה ונהנתי ממנו מאוד....

וונדר וומן - סוף סוף אפשר להגיד על סרט של DC שהוא לא חרא טהור ובזבוז זמן מוחלט...אשכרה היה נחמד מאוד. המשחק קצת הפריע לי, אבל חוץ מזה מלבד כמה דברים קטנים אפשר לתת מחמאות לסרט חביב מאוד......

המייסד - סרט מעולה ומעניין, בנוי טוב עם משחק מעולה...בהחלט שווה צפיה.

גולד - מצטרף למחמאות. עלילה מעניינת ומרתקת. סיפור מרשים....גם מומלץ.

שומרי הגלקסיה 2 - מי שאהב את הראשון כנראה יאהב את השני אם כי הוא פחות טוב משמעותית מהראשון לדעתי....חביב לא יותר...

מצטער על ה"ביקורות" הדלות :D

• Murdock אוהב את זה

#7124 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,263 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎00:11

שמישהו יהרוגגגגגגגגג את דניס וילנב

איזה במאי מתנשא ופלצן. איזה במאי חרא. איפה הפאקינג פסקול של הסרטים שלו מתנשא!!!

בלייד ראנר החדש זה צואה של סרט. והוא עוד ארוך שבא לך לעקור לעצמך את העיניים. 

#7125 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎09:58

דולב אתה גנוב, למה עשית את זה לעצמך? אני ואתה שונאים את הסרטים שלו ^_^

גם הראשון לא היה טוב, אולי מבחינה ויזואלית היה אדיר לשנה שנוצר, אבל מבחינת עלילה היה כלום, לא מובן לי למה נחשב לאחד הטובים בז'אנר.

#7126 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎11:10

מצחיק שאתה טורח לראות במאי שאתה שונא, במיוחד כשהסגנון שלו הוא מה שמביא לו צופים וגורם לאולפנים רק לתת לו עוד כסף. אין סיבה שהוא ישנה אותו.

#7127 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,263 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎11:55

מה אני יכול לעשות?? אני סקרן. אני אוהב קולנוע. אני רואה סרט עם פוטנציאל ואני חייב לנסות.

הוא יודע מה הוא עושה. הוא מאוד מאוד מודע שהוא פלצן ודוחף פילוסופיות ושאלות מוסר וקיום. ויזואלית הסרטים שלו יופי אין ספק והוא עושה את זה מעולה. 

מזכיר את זאק סניידר, חיצונית לעין הכל נראה טוב. אבל ההבדל הוא שזאק סניידר פשוט טיפש, והסרטים שלו חלולים. וילנב רואים שחכם אבל הוא פשוט הורס את זה עם התסביך דייויד לינץ' שיש לו. 

#7128 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎11:59

לא הוא דחף את הפילוסופיה ושאלות המוסר, הן שם מהספר, מהסרט הראשון ובתסריט של המפטון פנצ'ר. הוא רק ביים את זה בצורה מדהימה.

#7129 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,263 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎12:04

אני לא מדבר רק על הסרט הזה. אני מדבר על אסירים, סיקאריו, המפגש ואויב גם. 

#7130 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎12:10

הוא לא כתב גם אותם. הסרט האחרון שהוא כתב היה "האישה ששרה" מ-2010, והספרים של "המפגש" ו"האויב" הרבה יותר פילוסופיים מהסרט.

יש לו סגנון פילוסופי מסוים שהרבה מאוד אוהבים, גם ביקורתית וגם קופתית יש לו רצף מטורף. כמעט כל האנשים בתעשייה מזילים ריר עליו כבר כמה שנים, ולא זוכר מתי בפעם האחרונה מותחן פסיכולוגי כזה הצליח להוציא מאולפן גדול תקציב של קרוב ל-200 מיליון דולר ועוד לתת לבמאי יד חופשית לגמרי. גם נולאן לא מקבל דברים כאלה.

• אבי ד אוהב את זה

#7131 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎13:07

למעשה, גם כל הספרים של פיליפ ק' דיק (מחבר הספר שעליו הסרט המקורי מתבסס) בנויים על שאלות פילוסופיות לגבי העתיד של המין האנושי.

כדי כך שהמחבר של "סולאריס", סטניסלאב לם, סופר מד"ב מאד מוערך ופילוסופי בעצמו, הצהיר שדיק הוא הסופר האמריקאי היחיד שהוא מוקיר בתחום. ומי שמכיר ומוקיר את לם עצמו בהחלט מבין מה משקלה של הצהרה מעין זו כשהיא באה מאחד כמותו.

גם אני סבור שמדובר בבמאי מוכשר בטירוף, עם עתיד מבטיח מאד בקולנוע. עד כה צפיתי משלו בסיקאריו, שמאד אהבתי; וב-המפגש, שהוא מופתי בעיניי.

בשמחה הייתי הולך לצפות בקולנוע גם בסרט הנוכחי, אלא שחוויית הצפייה בקולנוע ממש לא נעימה בעיניי, לכן אאלץ להמתין לשחרור ברשת. ועדיין, כולי ציפייה לסרט הזה, ובגלל הבמאי שלו בעיקר, והסגנון הדי ייחודי שהוא מביא לסרטים שלו.

ודולב, זה בסדר אם הוא לא לטעמך, אבל גם אני מתקשה קצת להבין מדוע אתה מתעקש לצפות בסרטים של במאי שאתה מתעב כל כך. יש לא מעט סרטים אחרים מההווה ומהעבר שאני משוכנע שתאהב הרבה יותר.

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#7132 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎13:23

למעשה, גם כל הספרים של פיליפ ק' דיק (מחבר הספר שעליו הסרט המקורי מתבסס) בנויים על שאלות פילוסופיות לגבי העתיד של המין האנושי.

כדי כך שהמחבר של "סולאריס", סטניסלאב לם, סופר מד"ב מאד מוערך ופילוסופי בעצמו, הצהיר שדיק הוא הסופר האמריקאי היחיד שהוא מוקיר בתחום. ומי שמכיר ומוקיר את לם עצמו בהחלט מבין מה משקלה של הצהרה מעין זו כשהיא באה מאחד כמותו.

גם אני סבור שמדובר בבמאי מוכשר בטירוף, עם עתיד מבטיח מאד בקולנוע. עד כה צפיתי משלו בסיקאריו, שמאד אהבתי; וב-המפגש, שהוא מופתי בעיניי.

בשמחה הייתי הולך לצפות בקולנוע גם בסרט הנוכחי, אלא שחוויית הצפייה בקולנוע ממש לא נעימה בעיניי, לכן אאלץ להמתין לשחרור ברשת. ועדיין, כולי ציפייה לסרט הזה, ובגלל הבמאי שלו בעיקר, והסגנון הדי ייחודי שהוא מביא לסרטים שלו.

ודולב, זה בסדר אם הוא לא לטעמך, אבל גם אני מתקשה קצת להבין מדוע אתה מתעקש לצפות בסרטים של במאי שאתה מתעב כל כך. יש לא מעט סרטים אחרים מההווה ומהעבר שאני משוכנע שתאהב הרבה יותר.

אתה מפסיד. הוא חובה בקולנוע.

למי שאוהב את הסרט המקורי ואת הבמאי כמוני, הסרט הזה הוא יצירת מופת שאי אפשר לתאר בכלל ובכל צפייה רק אהבתי אותו יותר. הוא מבחינתי הסרט הכי טוב שראיתי בחיים ולא יכול לחשוב בכלל על לראות אותו מחוץ לקולנוע. גם בביקורות של השונאים שלו כולם מדברים על כמה הוא מדהים ויזואלית. רואים לאן הלכה כל אגורה בתקציב הענק שלו והצילום של רוג'ר דקינס פשוט מדהים.

ממליץ לכל מי שאוהב את הז'אנר למצוא את האולם הכי גדול שהוא מכיר ולקנות לשם כרטיס.

#7133 אבי ד

אבי ד

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎13:39

אתה מפסיד. הוא חובה בקולנוע.

למי שאוהב את הסרט המקורי ואת הבמאי כמוני, הסרט הזה הוא יצירת מופת שאי אפשר לתאר בכלל ובכל צפייה רק אהבתי אותו יותר. הוא מבחינתי הסרט הכי טוב שראיתי בחיים ולא יכול לחשוב בכלל על לראות אותו מחוץ לקולנוע. גם בביקורות של השונאים שלו כולם מדברים על כמה הוא מדהים ויזואלית. רואים לאן הלכה כל אגורה בתקציב הענק שלו והצילום של רוג'ר דקינס פשוט מדהים.

ממליץ לכל מי שאוהב את הז'אנר למצוא את האולם הכי גדול שהוא מכיר ולקנות לשם כרטיס.

אני מאמין לכל מלה שלך, אלא שכל צפייה שלי בקולנוע גרמה לי למפח-נפש בשל אנשים שאין לי מושג למה הם בכלל באים לצפות בסרט אם כל כוונתם להפעיל את הסמרטפון באמצע הסרט, לענות למסרונים, לפצח לי גרעינים באוזן ועוד ועוד. אני מאד ממוקד בסרטים שאני צופה בהם, וכל הפרעה שכזאת פשוט מוציאה אותי מהסרט.

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#7134 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎07/10/2017‏, ‎17:48

מה אני יכול לעשות?? אני סקרן. אני אוהב קולנוע. אני רואה סרט עם פוטנציאל ואני חייב לנסות.

הוא יודע מה הוא עושה. הוא מאוד מאוד מודע שהוא פלצן ודוחף פילוסופיות ושאלות מוסר וקיום. ויזואלית הסרטים שלו יופי אין ספק והוא עושה את זה מעולה. 

מזכיר את זאק סניידר, חיצונית לעין הכל נראה טוב. אבל ההבדל הוא שזאק סניידר פשוט טיפש, והסרטים שלו חלולים. וילנב רואים שחכם אבל הוא פשוט הורס את זה עם התסביך דייויד לינץ' שיש לו. 

גם אני כזה, אבל לא כשמדובר בכל כך הרבה סרטים, לבחור יש סגנון שהוא לא משנה אותו.

הוא לא הולך להשתנות, ככה שקשה לי להאמין שאי פעם אני אתחבר לסרט עתידי שלו, אני מוותר בכיף על בלייד ראנר, גם אם היה זמין עכשיו בבלוריי.

אני יכול לתת לך מלא דוגמאות לבמאים שנחשבים מוערכים שאני שונא, לדוגמא טים ברטון, הבנאדם 30 שנה עושה את אותו חרא.

#7135 מנדליקו

מנדליקו

• רשומים
  • 2,363 הודעות

נכתב ב- ‎08/10/2017‏, ‎13:09

Baywatch - איזה סרט נוראי :(

#7136 rodney_mckay

rodney_mckay

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Subber
  • 315 הודעות

נכתב ב- ‎08/10/2017‏, ‎18:45

Wind River - סרט מתח ממש טוב עם נופים מדהימים של שלג וקרח.

Colonia - סרט מ-2015 שיצא לי להשלים רק עכשיו.
לא יודע אם דיברו עליו בעבר, אבל זה סרט חזק שמתחיל קצת לאט והופך למותח יותר ויותר ככל שהוא מתקדם.
העובדה שהוא מבוסס על פרטים אמיתיים רק מעצימה את החוויה.

#7137 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,263 הודעות

נכתב ב- ‎09/10/2017‏, ‎08:56

מצטרף לווינד ריבר. יופי של דרמת מתח. 

#7138 ZIPC

ZIPC

ירוק לנצח.

• Q-Subber
  • 13,692 הודעות

נכתב ב- ‎09/10/2017‏, ‎10:08

אם ראיתם את הגרסא שיצאה לרשת, אז חסרות בה כמה דקות...

#7139 Dolevv

Dolevv

• ותיקים
  • 10,263 הודעות

נכתב ב- ‎09/10/2017‏, ‎10:23

שלילי, ראיתי בקולנוע לפני איזה חודש

#7140 oshriii7

oshriii7

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 401 הודעות

נכתב ב- ‎10/10/2017‏, ‎17:22

אם ראיתם את הגרסא שיצאה לרשת, אז חסרות בה כמה דקות...

הגירסא הזאת מלאה Wind.River.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT?

4 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 4 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים