עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#681 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎02/02/2015‏, ‎23:59

אז אחרי הפדיחות של אדל מול ראדי בדרבי ה4-2:

ama81.jpg

כוס אמק. רציתי לפחות שלוש. :P

איזה משחק מצוין של מכבי, שיתקנו אותם לחלוטין במחצית הראשונה ורק אחרי שהשחקנים הפסיקו ללחוץ בצורה כל כך אגרסיבית הפועל הצליחה להגיע לחצאי הזדמנויות.

אבל אני חייב להגיד משהו על השיפוט: איזה ביזיון. ביזיון. ביזיון!

שלושה אדומים היו חייבים להישרק, שני פנדלים והמוני שריקות מיותרות לשחקני מכבי. חייבים לבדוק את חכמון, כי מה שהלך פה הוא שערורייה, ואם הייתה קבוצת כדורגל אמיתית מול מכבי ולא הפועל, כנראה שהיינו מפסידים לה עם תצוגה כל כך מכורה.

תגובה יותר מפורטת מחר.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#682 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎00:38

מכבי שיחקה טוב במחצית ראשונה מחצית שנייה בן בסט גמר לנו את המשחק. באמת שאני לא מצליח להבין איך השחקן הזה שיחק באירופה, פס פשוט לא יודע לתת. כל התקפה מתפרצת היינו 3 על 3 או 4 על 4 וכמעט אפס מצבים וכל מצב שכן יש מחמיצים.

הפועל בנס יצאו עם 2-0 כי הם היו צריכים לקבל חמישייה, כמובן שחכמון הזין הזה עזר להם. השופט הכי גרוע בליגה בפור על כולם כבר כמה שנים, אני לא מצליח להבין מי מקבל החלטות באיגוד השופטים, למה לעזאזל לא לשים את אלון יפת או אפילו את ליאני שהם שופטים הרבה הרבה יותר טובים ממנו. ומה שהכי מצחיק שבכל המקרים הברורים (2 פנדלים ואדום) השופט היה מטר מהאירוע.

דבר אחרון, הפועל משחקים ברמה של ליגה לאומית, פשוט מביך.

עזבו שטויות תל אביב צהובה :) :) :)

#683 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎09:12

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:  :lol:

• yb4002 ו Sparkles אוהבים את זה

#684 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎10:54

למה הוא בורח מהם?? o.O

שאני אמרתי לכם בגביע מדינה שחכמון משוגע שונא ביתר אמרתם לי שאני סתם מגזים, הבנאדם משוגע על כל הראש הקשר בינו לבין שיפוט מקרי בהחלט.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#685 yb4002

yb4002

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 132 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎13:14

שניר צודק לגבי חכמון!! 

ולמה הוא בורח לעזאזל!?

2w7luz9.png

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

2w4isgn.png

#686 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎13:29

טוב ראיתי בפרימו, זה תרגול פריצה חחחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#687 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎16:23

ורמוט יכול לעזור למכבי באלופות וכו'. אבל ורמוט בן 30, ודור מיכה הוא העתיד של מכבי ת"א ילד פלא אשכרה, דקות המשחק שלו יפגעו לדעתי. 

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#688 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎18:05

פשוט כיף להיות אוהד מכבי השנה, אין יותר מה להוסיף.

#689 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎18:16

בגלל ורמוט? אמיתי לא חושב שהוא שווה את הכסף, 650 אלף יורו היה עדיף איזה זר

#690 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎18:27

בגלל שלהפועל רע. הקבוצה מתרסקת, הם הושפלו אתמול בדרבי (מבחינת המשחק, לא בתוצאה) ועכשיו לקחנו להם את הסמל האחרון ששווה משהו.

תכלס לדעתי הוא אוברייטד ולמרות שהוא כן יכול להצליח במכבי אני לא הייתי מביא אותו. ג'ורדי כנראה מבין שבן חיים וזהבי בדרך החוצה ועושה צעדים נכונים לבניית סגל חזק עם ישראלים חזקים.

#691 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎18:44

מה שכן, זה היה חלון העברות מטורף חח באמת, כאילו חלון של קיץ

מלא קבוצות בליגה שיחררו וצירפו שחקנים.

#692 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎19:05

איזו עסקה הזויה!!!
רייכרט, גולדברג, צ'יבוטה וקהינדה יעברו להפועל בהשאלה. לא ברור מתי יעברו ולכמה זמן.
אלטמן יעבור להפועל בעונה הבאה, לא ברור אם בהשאלה או ע"י רכישה.
כיביכול, ג'ורדי הופך את הפועל לבית גידול לשחקני מכבי, אבל אני מטיל ספק שהשחקנים של מכבי יקבלו מספיק הזדמנויות ותמיכה מהקבוצה ומהמועדון כשידוע לכולם שרוב הסיכויים שהם חוזרים לצד הצהוב (והשולט) של העיר.

- סטיבן רייט.

#693 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎19:35

כל עוד זה השאלה זה בסדר, במילא זה לא שחקנים שיכולים לקבל הרכב במכבי.

רשום באתר הרשמי שרייכרט וגולדברג זה רק עד סוף העונה, לא מוזכר עוד שחקנים (השאר כנראה המצאה של התקשורת)

וגם אם כן, לא רציני בכלל, ג'ורדי גאון.

עונה הבאה להביא את טוטו תמוז במקום המעפן הזה בן בסט, אתמול הוא היה זוועה, אגואיסט מגעיל, שחקן של קבוצות תחתית.

#694 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎22:53

קליפס, טוטו לא מתאים למכבי... למעשה הוא לא מתאים לכדורגל בכללי, בנאדם עצלן שחושב שהכל מגיע לו,

ואם הוא לא יקבל הרכב הוא יתבכיין יותר מבן בסט. (זאת אגב לדעתי הסיבה שהוא סירב להגיע למכבי)

חלון העברות מעפן בשביל הקבוצה שלי, היה עדיף שלא היה חלון, טביב יא סמרטוט רצפה איפה הכסף?!?#@#?

אשכרה הבאנו איזה מישהו שקוראים לו בן מלכה, ורומני בהשאלה. זהו.

מכביסטים, ורמוט טוב, שחקן מעולה אפילו שיש ליידו כוכבים, הבעיה שהוא יהיה על המשבצת של דור מיכה וזה לדעתי לא כזה חכם. (מיכה בגיל 30 יהיה פי מאה על ורמוט שהוא עכשיו)

ראיתם את הטבלה של אורי קופר על איגיבור? לדעתי הכתב ספורט הכי טוב בארץ בכמה רמות מעל כולם, תמיד אובייקטיבי...

ד"א הוא אמר שיש בעיה עם שכטר ועטר במכבי חיפה, בגלל שהם יהיו חייבים לשחק 4-3-3...

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#695 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎23:00

אורי קופר באמת פנטסטי. בנוסף אליו יש את יוסיפון מוואלה ואת "נבדל" לניתוחי משחקים עם המון סטטיסטיקה.

טוב, אז עכשיו מסתבר שככל הנראה אלטמן ורייכרט לא ישארו בהפועל אחרי העונה הנוכחית או שבכלל לא יגיעו לשם. הזוי מה שהולך שם, יש סיכוי טוב שקרויף עשה פה חתיכת עקיצה.

נחכה להבהרה מהמועדונים.

שניר, בנושא דור מיכה, אני בהחלט מסכים שהכישרון שלו עצום ושהוא יכול להיות יותר טוב מורמוט, אבל בעונה וחצי האחרונות הוא דורך במקום, ולדעתי תחרות על ההרכב תוכל לעשות לו רק טוב אם יקבל אותה ברוח טובה.

- סטיבן רייט.

#696 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎23:16

דורך במקום? אחי הילד הזה פלא, זה פשוט המכביזם שבכם דורש ממנו הרבה יותר.

יש לילד הזה יותר בישולים מכל מכבי...

תחרות הייתה בריאה אם זה היה עם מישהו ברמה שלו, ששתיהם יכולים להשתפר, ורמוט כל משחק רק יאבד מעצמו (אין מה לעשות זה הגיל)

ומיכה רק ישתפר, גם אם זה לאט. לתת לילד בן 21 להתחרות עם אחד הקשרים הטובים בליגה זה לא כ"כ פייר.

ולמה רייכרט לא רוצה לעבור להפועל? הוא לא אוהד מושבע שלהם? יש סיכוי שהם ירדו ליגה. עם עכו לא הייתה כזאת חלשה, הייתי אומר מאה אחוז שהם יורדים,

הקטע הוא שעכו מאה אחוז תרד.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#697 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎23:39

וואו!!!!

מסתבר שג'ורדי זימבר לגמרי את הפועל, מכל הכיוונים. העסקה הזו שווה את ה-3 גולים שחכמון לקח מאיתנו אתמול.

אז מה קורה בפועל? ככה:

מכבי:

- וורמוט עובר למכבי תמורת 700 אלף יורו.

הפועל:

- השאלה מיידית עד סיום העונה הנוכחית של בן רייכרט ושון גולדברג (מגן שמאלי מהנוער).

- הפועל מקבלת זכות ראשונים בהשאלה על רייכרט, גולדברג, אלטמן, קהינדה וצ'יבוטה (חלק לעונה הבאה בלבד, חלק לשתי העונות הבאות).
מה זה אומר? רק אם מכבי תחליט להשאיל אחד מהשחקנים הללו, להפועל יש זכות ראשונים לסגור השאלה מול השחקן, כשכל הנראה מכבי לא תקבל תשלום על ההשאלה ותשלם את השכר שלו (מדובר פה על סכומים נמוכים להפליא, ברמה של שכר חייל).

מה הקאצ' כאן? הפועל חייבת להגיע לסיכום מול השחקן וחייבת לקבל הסכמה שלו למעבר. השחקן לא הסכים לעבור להפועל? לא נורא, אפשר להשאיל אותו לקבוצה אחרת.

וואווווו, זה חתיכת זימבור.

ג'ורדי אשכרה השפיל אותם, ברור לכולנו שאף שחקן לא יסכים לשחק בהפועל במצב הנוכחי שלה.

אל, זה מה שהוא. הייתי נותן לקרויף לנהל את המשא ומתן עם הפלסטינים, בסוף הוא היה משכנע אותם לעבור לגור על מצופים בים תמורת זכות ראשונים על הר הבית במידה וישראל תסכים למכור אותו.

דורך במקום? אחי הילד הזה פלא, זה פשוט המכביזם שבכם דורש ממנו הרבה יותר.

יש לילד הזה יותר בישולים מכל מכבי...

תחרות הייתה בריאה אם זה היה עם מישהו ברמה שלו, ששתיהם יכולים להשתפר, ורמוט כל משחק רק יאבד מעצמו (אין מה לעשות זה הגיל)

ומיכה רק ישתפר, גם אם זה לאט. לתת לילד בן 21 להתחרות עם אחד הקשרים הטובים בליגה זה לא כ"כ פייר.

ולמה רייכרט לא רוצה לעבור להפועל? הוא לא אוהד מושבע שלהם? יש סיכוי שהם ירדו ליגה. עם עכו לא הייתה כזאת חלשה, הייתי אומר מאה אחוז שהם יורדים,

הקטע הוא שעכו מאה אחוז תרד.

ברור שמיכה ברמת ילד פלא, אין לאף אחד ספק שיש לו כישרון מטורף. אני חולה עליו בדיוק כמו כל אוהדי מכבי.

הבעיה איתו שהוא לא מספיק יציב. יש משחקים שבהם הוא מטווח את השער שוב ושוב, מחלק מסירות מדהימות על ימין ושמאל, ויש משחקים שהוא חושך בהם ונותן רק מסירות אחורה וקדימה. לא שהוא רע בהם, אבל זה לא מספיק לקבוצה שרוצה לרוץ במקביל גם בצ'מפיונס וגם בליגה ובגביע.

כמו שאמרת, ורמוט ילך ויאבד את היכולת שלו לאט לאט, אז נניח שבחצי העונה הקרובה הם יתחלקו בדקות פחות או יותר חצי חצי כי יקח זמן לורמוט להכנס לעניינים, בעונה הבאה, בהנחה שנעלה לצ'מפיונס, ורמוט ישחק יותר בצ'מפיונס ומיכה בליגה, ושוב יתחלקו חצי חצי, אולי עם עדיפות מסויימת לורמוט. לדעתי, למיכה יש המון מה ללמוד מורמוט. ורמוט יכול להיות החונך של מיכה ולשדרג אותו משמעותית.

אחר כך לדעתי מיכה כבר ישתלט על העמדה ויהפוך את ורמוט לשחקן ספסל או לפחות לשחקן רוטציה.

אבל בכל מקרה, נצטרך לחיות ולראות מה יביא סופו של יום  :D

איזו תקופה מדהימה להיות מכביסט!

- סטיבן רייט.

#698 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎23:49

כן, בתור אחד שמשתדל להיות אובייקטיבי אני רואה את זה ואני אומר לעצמי שכיף להיות מכביסט כמו שהיה כיף להיות בהתחלה של גאידאמק.

הקטע הוא שאצלכם זה רציני ואצלנו זה היה בשביל מטרה וידענו שהסוף יגיע.

מיץ' כזה גבר שגם אם הוא יחליט לעזוב את מכבי הוא יעביר אותה לידיים טובות, ולא יעשה חיסול על הכל כמו אצלנו.

תהנו (מכל הלב.) אבל אל תשכחו שהגלגל מסתובב תמיד.

ומשהו קטן שאני חייב לשתף על עצמי, אם פעם הייתי אומר שמכבי קבוצה בלי נשמה ושהכסף הגדול לא תמיד מנצח,

חלק ממני טעה, נכון במשחק אחד באמת אפשר לנצח אתכם, אבל בלונג ראן? אין סיכוי.

מקווה שנפגש בטדי חברים (הסיכוי אפסי אבל נראה מה יהיה.) יהיה מדהים נראה לי.

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#699 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎03/02/2015‏, ‎23:51

חחחח אחי אתה מגזים ממש. כל השחקני נוער וההשאלה זה בונוס. הוא שילם עליו פאקינג 700 אלף יורו.
הפועל הציע את ורמוט גם לחיפה רק שחיפה לא הייתה מוכנה, אף קבוצה אחרת לא בארץ ולא בעולם הייתה משלמת על ורמוט העונה סכום כזה.
הפועל את הכסף שלהם קיבלו, למי אכפת מהשחקנים מסביב. הם כולם שחקני נוער זה לא שמדובר פה בטריידים על כוכבים, מה שחשוב זה התשלום.

#700 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎04/02/2015‏, ‎00:08

ברור שזה לא כסף קטן, וזה סכום מאוד משמעותי, בטח ביחס לשחקן שעוד חצי שנה חוגג 30, אבל הזימבור שקרויף דפק פה להפועל אחרי שהם הודיעו חד משמעית שהשחקנים האלה ישחקו בהשאלה אצלם.... השפלה, אין לי איך להגדיר את זה.

כידוע לכולם, הפועל סירבה בקיץ לכמה הצעות של מכבי על ורמוט, וככל הנראה ההצעות האלו היה באזור המיליון יורו, ככה שגם בפן הזה דפקנו אותם.

הכסף פה לא כל כך מעניין אותי, מכבי היא הקבוצה הכי מכניסה בישראל, גולדהאר מוציא פחות ופחות כסף כל שנה (כן, למרות ההוצאות הגדולות השנה על ורמוט ובן בסט), ובכל מקרה זה כסף של מיטש הענק. אז כן, האדומים קיבלו סכום משמעותי, אבל הפועל עדיין בגרעון, והכסף הזה ימנע ממנה להתפרק לחלוטין (ואני לא רוצה שזה יקרה).

הנה עוד משהו גדול:

- סטיבן רייט.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים