עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

דיבורי ספורט

• אנא התחבר בכדי להגיב
1260 תגובות לנושא זה

#681 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/09/2015‏, ‎20:45

http://protv-il.wix.com/

ספורט 5 וכאלה, אני יודע אתמול גיליתי את זה.... עובד נחמד בנתיים.

#682 charge

charge

LOOK AT MY BANK ACCOUNT

• רשומים
  • 2,902 הודעות

נכתב ב- ‎07/09/2015‏, ‎21:18

האתר לא עובד..

מה זה?

תמונה שפורסמה

#683 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎07/09/2015‏, ‎21:39

ואללה פדיחה. זה הקישור:

http://protv-il.wix.com/tvplace

יש שם שידורים ישירים מספורט 5 וכאלה....כנס תראה בקיצור.....

#684 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎07/09/2015‏, ‎22:37

חוץ מאביחי (שהוא אוהד צ'לסי) יש פה עוד מישהו שמעדיף תוצאות 0-0 כאלה ושנעלה ליורו או שהוא מעדיף להגן טיפה על הכבוד שלנו ולנסות לבעוט למסגרת

במשך 80 דקות טיבי ודסה נגעו בכדור עם היד יותר פעמים מהשוער שלהם!!!

אם בד"כ אומרים שופט אנטישמי, אז וואלה השופט הזה הגיע אלינו מהכולל..

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#685 eliav1993

eliav1993

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 389 הודעות

נכתב ב- ‎07/09/2015‏, ‎22:46

חוץ מאביחי (שהוא אוהד צ'לסי) יש פה עוד מישהו שמעדיף תוצאות 0-0 כאלה ושנעלה ליורו או שהוא מעדיף להגן טיפה על הכבוד שלנו ולנסות לבעוט למסגרת

במשך 80 דקות טיבי ודסה נגעו בכדור עם היד יותר פעמים מהשוער שלהם!!!

אם בד"כ אומרים שופט אנטישמי, אז וואלה השופט הזה הגיע אלינו מהכולל..

אם אינטר, צ'לסי, ריאל ואתלטיקו מדריד שיחקו בונקר בחלק מהמשחקים גם ישראל הגדולה יכולה.

לגיטימי לגמרי בעיניי.

הבעיה לדעתי היא שבאופן כללי ישראל לא כזה טובה בלשחק הגנתי.

#686 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎08/09/2015‏, ‎06:27

אני חייב להגיד שבשבוע האחרון, אני מרגיש יותר עניין מהנבחרת כדורסל שלנו.
ואני אחד שברגיל לא רואה אפילו כדורסל,
אבל היו משחקים טובים באליפות, וארז אלדשטיין אחד המרגשים(מי שראה את המשחקים) נותן לך חיבור ענק לנבחרת.
אתמול בהפסד על השנייה האחרונה באמת הייתי מבואס אחר כך חחח

#687 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎08/09/2015‏, ‎09:38

שניר איזה כבוד? על מה אתה מדבר? כל פעם שישראל פוגשת נבחרת גדולה הם מקבלים בראש.

אז לשחק פתוח בלי מחשבה ולחטוף שלישייות כל פעם זה נקרא להחזיר את הכבוד? העיקר לשחק התקפי?

כנראה שהפרשנים הליצנים כמו שרף וברקוביץ מכניסים לקהל הישראלי הגם ככה קלוקל בכדורגל דברים לא נכונים לראש.

#688 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎08/09/2015‏, ‎10:07

אחי אני אוהד בית"ר, אין לי בעיה תיקו 3-3 העיקר לא 0-0,

גוטמן לא רצה להביא גול, תסתכל על המשחק, לא בעטנו לשער.

מה שקורה בד"כ במצבים כאלה כי אנחנו לא טובים בהגנה זה שאנחנו עושים בונקר מגעיל וזוועה לעיניים, ואז בדקה 80 מקבלים גול ואז לך תרדוף אחריהם.

אביחי, בחייאת, גם ככה לא נעלה ליורו, אז נפסיד בפליאוף.

פעם היה לנו ביצים,

תראה את נימני משאיר עם העקב לברקוביץ שנותן "פלאש"!!!

לא תשכנעו אותי לראות את הזבל הזה, היה קטעים שהייתי בעד ויילס, לא סובל לראות את זה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#689 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎08/09/2015‏, ‎12:18

פעם היינו טיפשים וגם היום אנחנו כאלה.

הכדורגל התפתח, הרבה זמן עבר מאז דור הזהב של ברקוביץ', רביבו, נמני וכו' (שאני חושב שאם היה לנו מאמן טוב דאז, כן היינו עולים עם סגל כזה).

גוטמן רצה להביא גול, אבל הוא דבק בתוכנית משחק שלו - להישאר בעמדות ולהוציא מינימום שחקנים קדימה, ואולי - לעקוץ.

תאר לך שגם בארץ היינו משחקים זהיר ומוציאים לפחות תיקו - היה לנו עכשיו עוד נקודה בקמפיין ואולי הכל היה אחרת. (כנ''ל מול בלגיה בבית ובוסניה בחוץ)

אבל לצערי גוטמן מושפע תמיד מדעת הקהל - אחרי הניצחון ההתקפי והשקרי בול בוסניה באנו למשחק נגד ווילס כאילו אנחנו ברזיל וחטפנו בראש - בגלל ש"היה לנו ביצים".

כדורגל זה לא משחק של ביצים, הוא הרבה יותר מורכב ורציני מזה... הרבה מאמנים היום באים לשחק בשביל תוצאה. (מכבי תל אביב עשתה קמפיין שבנוי מתוכניות משחק מעולות של המאמן שלה)

גם אני מעדיף תיקו 3-3, אבל אתה ממש לא הולך להכניס 3 גולים לוולס בבית שלה. האמת היא שאם אתה מקבל אחד, אתה מקבל 4 ואז אתה יכול ללכת להכין סלט ביצים כמו שאנחנו יודעים לעשות.

#690 מישמיש

מישמיש

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎08/09/2015‏, ‎17:30

שניר אני לא מסכים איתך אחי.

אתה לא יכול להשוות את נבחרת ישראל לקבוצות אחרות שמתגוננות, בין אם זה קבוצות מהטופ האירופי ובין אם נבחרות כאלה.

היכולת של ישראל מוגבלת בכל מובן המילה וניתנת לניטרול בקלות, לעומת זאת כשאתה משווה את זה לשחקנים של אתלטיקו מדריד, צ'לסי ואחרים ברמות הגבוהות, אותם שחקנים ניחנים ביכולות גבוהות הרבה יותר והם גם מגוונים הרבה יותר. 

נבחרת ישראל נחותה משמעותית בכל הקשור לאספקט הפיזי, אולי באספקט הטכני הפערים בין שתי הנבחרות הם לא גדולים משמעותית בהשוואה לאספקט הפיזי שזה מה שבעצם נותן לך את האשלייה וההרגשה שהנבחרת יכלה/יכולה לעשות הרבה יותר.

המערך היה נכון, הבעיה היחידה שהייתה לי לפני המשחק הוא הרכבתו של אוראל דגני, ובן הרוש.

להפתעתי אוראל דגני עשה כמה סגירות יפות על בייל במחצית השנייה שלא האמנתי איך הוא בכלל הצליח להגיע לפניו לכדור.

יחד עם זאת הוא עשה לי התקפי לב במחצית הראשונה, כולל בן הרוש.

בכל פעם שבן הרוש קיבל את הכדור באגף שמאל, הוא לא הצליח לעבור את החצי בין אם זה עם מסירה, או כדרור פשוט.

היכולת הטכנית שלו לא מספיק טובה, כך שהוא משתלט על כדור כבר יוצאים אליו ללחץ והוא מבצע טעויות, אתם תראו את זה הרבה בליגת האלופות השנה (בהנחה שהוא ישחק כמובן).

אני חושב שבמקום בן הרוש היה עדיף מגן שמאלי שהוא טכני (אולי להתחיל עם מגנה של ב"ש שמסוגל לתקוף, היינו מוגבלים בכל הקשור לצד השמאלי ורק לאחר שבן חיים החלוץ נכנס הצלחנו לעבור את החצי גם מהצד השמאלי).

לא פלא שדסה לא הצליח לעשות כלום בצד הימני כי כל המשחק של הנבחרת היה צפוי, התקפות מצד אחד.

לדעתי שניהם עשו במכנסיים בתחילת המשחק עד שהלחץ ירד.

ממה שאני מצליח להבין ממך שניר זה: (לדעתי גם כן) לא ניתן לקחת שום דבר מצורת המשחק ולא הראנו שום דבר שניתן להתגאות בו מהצורה שבה שיחקנו.

נכון, טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק והיה ואנחנו פוגשים נבחרת גדולה או באותה רמה של ווילס והם מקבלים פנדל, אז היה ניתן לדעת אם סף השבירה של הנבחרת פתאום היה צץ לו ואולי הנבחרת גם הייתה מקבלת בראש (כי הלחץ היה עצום).

לדעתי אנחנו לא הצלחנו לעמוד בלחץ.

הפעם, אנחנו לא עמדנו במבחן הזה והשיפוט היה לטובתנו, אבל רק הפעם וזה למה הרבה אנשים פסימיים לגבי הצורת משחק.

אני נורא התעצבנתי אחרי המהלך הנגיחה של חמד, אני לא מבין איך מוטי איווניר הפרשן של המשחק (שהוא עוד היה שחקן כדורגלן בעברו) לא הזכיר את זה, במיוחד שזהו צעד מאוד בסיסי של חלוץ מטרה שמוריד כדור לשחקן עם הפנים לשער.

חמד לא היה במצב טוב של נגיחה, הוא יכל להשאיר קטנה לזהבי שהיה עם הפנים לשער ובמצע של אחוזים גבוהים לניצול המצב, אבל חמד במהלך הזה חשב רק על עצמו ואני אסביר למה.

אני ראיתי את חמד מתראיין לפני מספר חודשים ביציע העיתונות, דברו שם על העובדה שחמד הוא לא החלוץ הראשון של גוטמן וכו'...

קצת מן הראיון לא אהבתי את ההתבטאות שלו אבל אפשר להבין אותו ששחקן בסדר גודל שלו לא מדובר עליו כ"כ הרבה בארץ ועובדתית לא מחזיקים ממנו (עיינו ערך גוטמן שמעדיף את שכטר וכל החברותה שלו מהפועל, במשחקים הקודמים של הנבחרת).

אם ניקח את בניון או כל שחקן אחר ששיחק בספרד בליגה הראשונה (להזכיר בניון שיחק בסנטאנדר) הוא קיבל חשיפה הרבה יותר גדולה.

לעיניין חמד, למעט העובדה שהוא חלוץ שהם בטבעם ידוע שהם קצת אנוכיים, אני חושב שאת התשובה לאגואיסטיות במהלך שאני מדבר עליו הזה היה אפשר למצוא את הסיבה לכך בראיון ההוא.

מצאתי בשבילכם את הראיון:

http://vod.sport5.co...?VODSearchText=תומר%20חמד

ממליץ לכולכם לצפות.

חמד היה בסיטואציה שהוא כן יכל להשאיר לזהבי את הכדור, כי הוא היה עם הגב לשער או לפחות במצב כזה שכן איפשר לו להוריד קטנה לזהבי.

דקה: 05:03

שניר אני יגיד לך למה לא איכפת לי איך הנבחרת תשחק, קודם כל זו גאווה לאומית שהנבחרת מגיעה למעמד גדול בין אם זה בכדורגל יפה ובין אם לא, מדובר בנבחרת, לא בקבוצה.
אני באופן אישי רואה יציע העיתונות רק בגלל שאני אוהב את הבלאגן שהולך שם, לא לוקח אף מילה שלהם ברצינות, הם מונעים 100% מאינטרסים (כמובן, כולל אתרי הספורט)
יש את ספורט הג'ודו וסוגי ספורט אחרים שמשחקים מלוכלך הגנתי ועולים וכל מה שידברו עליו לבסוף זה אם המדינה שלך זכתה להתחרות בשלבים המאוחרים ומה ההישגים שלה.
זאת לא קבוצה שמשקיעה במיליונים בשחקני על ומשחקים בונקר, ההשוואה הזאת לדעתי, במקרה הזה אינה נכונה.

שורה תחתונה:
אנחנו יכולים להיות מרוצים מזה שהשגנו נקודה מהמשחק ולא משנה באיזה צורה.

לא ביצעתי שום הגהה, אם ישנן שגיאות כתיב וכיוצא בזה, מתנצל מראש.

• Sparkles אוהב את זה

#691 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/09/2015‏, ‎09:25

אביחי, ברור שגוטמן רצה להביא גול, אבל לרצות ולעשות משהו בשביל זה שתי דברים שונים.

חברה, כל מה שאתם אומרים נניח שאני מקבל, אבל זה בהנחה שעולים ליורו!!!

אנחנו מדברים עלי פליאוף נגד טורקיה, וממש ממש לא בא לי להפסיד להם. לראות אותם חוגגים וכו'...

מצטער, אם נגיד ואיכשהו שכנעתם אותי שזה שווה את זה בשביל לעלות ליורו, סבבה, אבל בשביל פליאוף?

גם לסבול, גם לשחק גרוע, גם לצאת פרימטיבים (ועוד טל בן חיים האידיוט הזה נותן להם טפאש) בשביל להפסיד לטורקיה?

נו אתם רציניים, בשיטה החדשה אנחנו נעלה ליורו מקסימום פעם הבאה.

ד"א מישל, כתבת על דור הזה, אני חושב שהשנה אפשר לעשות הרכב הרבה יותר.

נ.ב,

אנשים מסתכלים על קפריסין כאילו זה 3 נקודות בטוחות, ואני לא בטוח שננצח אותם בכלל.

• Sparkles אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#692 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎09/09/2015‏, ‎13:28

אל תשכח שמספר שחקני מפתח פצועים לאורך הקמפיין (גרשון, דמארי, רפאלוב) וזה לא עניין של מה בכך. מה שכן, הייתי מצפה לראות קצת דרך, לא שלא רואים הכנה ומשמעת אבל קצת צורת משחק, להטביע פה משהו. כמו שאמרתי, אנחנו לא מתקדמים לשום מקום ובעצם דורכים במקום וזה הכי גרוע.

#693 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎09/09/2015‏, ‎13:34

האמת שהפצועים שלנו באמת טובים שיכולים לעשות מהלכים,

אחד החלוצים הכי טובים שהיו לנו פה (דמארי.) הרבה יותר אכזרי מחמד...

שוב, גוטמן הוא הבעיה, לא יכול לסבול את הבן זונה הזה, צינטור במח היום.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#694 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎09/09/2015‏, ‎13:36

אף פעם לא החזקתי מדמארי, לא יודע, לא סובל אותו.

#695 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎09/09/2015‏, ‎19:25

בושה של מנהלת, איכס!!!

מבטלים משחק נידח בגביע הטוטו חצי שעה לפני השריקה, כשיכלו להחליט על זה עוד בבוקר.

חבורת דבילים.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#696 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2015‏, ‎11:48

מכבי תורמת לפליטים הסורים? אם כן אמת תפסידו כל משחק ושימותו לכם כל הזרים על המגרש. גועל נפש, ראש השנה ויש משפחות שאין להם מה לאכול.

איכס איזה גועל נפש אני פשוט לא מאמין, גם צביעות של פיפא ברמה מפגרת, לא לערב ספורט ופוליטיקה זאת הדרישה מספר אחת שלהם.

ספארקי, למה לא משחררים את הדוחות תקציבים של בית"ר? מה זה החרא הזה? טביב מסתיר משהו למה פרסמו את של כולם חוץ משלנו?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#697 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2015‏, ‎12:47

שניר אל תהיה דוחה רק בגלל שהם ערבים. הם פליטים בדיוק כמו שהיינו אנחנו פעם וזה שאתה קורא לא לעזור להם זה דוחה בעיני. כן, כמובן שהייתי מעדיף שהכסף הזה ילך ליהודים אבל גם את זה מכבי עושים ולראייה שלפני שבוע וחצי - שבועיים מכבי תרמו 4 אלף מוצרים לילדים.

בנוגע לפליטים, היוזמה היא יוזמה של הקבוצות עצמן, יוזמה שהחלו בה באיירן מינכן ופורטו ושכל הקבוצות באלופות הסכימו עליה. מעבר לכך שאני לא רואה מצב שמתוך כל הקבוצות בצ'מפיונס מכבי תהיה היחידה שלא תסכים, מבחינתי זה חובה של המועדון לעשות את זה וכל הכבוד על היוזמה. מדובר בפליטים שנקרעו מבתיהם בעקבות מלחמת אזרחים עקובה מדם שגבתה מאות אלפי קורבנות, לזהותם בתור ערבים אין בכלל מקום במשוואה.

#698 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2015‏, ‎14:08

שניר אל תהיה דוחה רק בגלל שהם ערבים. הם פליטים בדיוק כמו שהיינו אנחנו פעם וזה שאתה קורא לא לעזור להם זה דוחה בעיני. כן, כמובן שהייתי מעדיף שהכסף הזה ילך ליהודים אבל גם את זה מכבי עושים ולראייה שלפני שבוע וחצי - שבועיים מכבי תרמו 4 אלף מוצרים לילדים.

בנוגע לפליטים, היוזמה היא יוזמה של הקבוצות עצמן, יוזמה שהחלו בה באיירן מינכן ופורטו ושכל הקבוצות באלופות הסכימו עליה. מעבר לכך שאני לא רואה מצב שמתוך כל הקבוצות בצ'מפיונס מכבי תהיה היחידה שלא תסכים, מבחינתי זה חובה של המועדון לעשות את זה וכל הכבוד על היוזמה. מדובר בפליטים שנקרעו מבתיהם בעקבות מלחמת אזרחים עקובה מדם שגבתה מאות אלפי קורבנות, לזהותם בתור ערבים אין בכלל מקום במשוואה.

טחחח הכסף הזה לא מגיע אליהם, אל תהיי ילד אורפז, זה כמו שתביא כסף לילדים בעזה. בושה בושה בושה בושה.

בקשר למה שכתבת על הקבוצות ואסור למכבי לא להסכים, להפך, היא חייבת, יש לה גם אחלה תירוץ,

אנחנו כמועדון דוגלים בלא להכניס פוליטיקה לספורט ולא רוצים לשלב. אני בטוח במיליון אחוז שאם זאת הייתה בית"ר, שקל הפליטים האלה לא היו מקבלים מאיתנו.

אני לא רק קורא לא לעזור להם, אני אומר שאסור, בטח לא דרך הכדורגל, לחייב אותי (שאני אומר אותי אני מתכוון לקוח שקונה כרטיס) לתמוך במשהו שאני מתנגד אליו זה לא פחות מחוצפה,

כוסאמא שלהם, רוצים לעזור להם? תכנסו לסוריה ותתחילו לטבוח בדאע"ש, לא להביא שתי שקל לילד שאין לו עתיד גם ככה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#699 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2015‏, ‎17:19

ד"א רוב הטענות שלי הם לא למכבי, הם לUEFA.

ברור שיש בי כעס גדול שמכבי זרמה ולא אמרה "מה קרה לעקרון של לערב ספורט עם פוליטקה?"

יכלו לצאת מזה כמו קינגים. הודעה יפה שכותבת שמועדון מכבי ת"א שולל גזענות והמועדון שעושה הכי הרבה בישראל נגד זה,

ועדיין למועדון שמחשיב את עצמו שרוצה להגיע לטופ הוא לא יכול לוותר על העקרון שספורט נוגד פוליטיקה.

כמו שיש פליטים יש עוד המון אנשים שחסר להם, באפריקה יש אנשים שאין להם מים. וכמו שלא התערבנו עד עכשיו,

אסור להתחיל להתערב. זהו.

זה היה על הנייר,

אבל פייר הבעיה העקרונית שלי אישית היא הסורים, לא רוצה להיות צבוע או לחרטט אתכם, זה מה שלי אישית מפריע.

אני יודע במיליון אחוז שהמועדון שלי לא היה נותן לזה יד. ואם כן, לא הייתה ביתר (שורפים מועדון, מפוצצים משחק, מחאה גזענית ביציעים) ועדיין לא הייתי נותן להם שקל.

כן, הם לא האויב, ואני לא רוצה לפתוח פה דיון פוליטיקה, אבל כוסאמא שלהם, אני בטוח שאם הייתה אופציה של כרטיס בX כסף שמתוכם 2 יורו הולכים לסורים, או אותו כרטיס בדיוק בלי שזה הולך לסורים, 90% מהאוהדים שלנו לא היו קונים את זה עם התרומה. אורפז, ספארקי, שי וכל המכביסטים, הייתם קונים?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#700 מישמיש

מישמיש

• רשומים
  • 2,332 הודעות

נכתב ב- ‎10/09/2015‏, ‎20:01

ספרקלס - אני חושב שקרה פעם אחת באנגליה במשחקי הקריסטמס בשנים עברו, בגדול אני מסכים איתך.

שניר, מכבי מאולצים בסיטואציה הזו לתמוך (בין אם הם באמת רוצים ובין אם לא). 

אורפז.:

מעניין איפה כול התקשורת שילדים ממדינות אפריקה גוועים מרעב ונטבחים מידי יום.

אין לי כל חמלה למי שמאחל לי מוות (לעם הסורי).

אין כל ספק שכואב לי על כך שילדים נהרגים, אבל כשאני רואה סרטון של פליטים פלסטיניים מגיעים לגרמניה ומאחלים מוות לישראל, אין לי כל חמלה גם לילדים הללו כי דעתם לא תשתנה גם כשיגדלו.

עולם צבוע ומגעיל.

האירופאים חשבו שהם יעשו על פוטין סיבוב ועכשיו הוא מחזיר להם בחזרה.

הניתוח שלי לאור המצב הוא שלאחר ההד התקשורתי עם הפליטים, פוטין בעצם קיבל את הלגיטימציה להתערבות רוסית (למרות שארצות הברית תעשה קצת שרירים בתקשורת ותהיה "מודאגת" מהמצב).

מדינות אירופה עכשיו לא יתנגדו כשרוסיה תשתלט על המצב בסוריה ושכל הפליטים יוחזרו בחזרה לארצם.

באחד העיתונים בספרד לפני כבערך 10 שנים (לא סגור על מספר השנים המדוייק) נכתב:

עיתון ספרדי :"השמדנו 6 מיליון חכמים – קיבלנו במקומם 20 מיליון מוסלמים טיפשים . 

בהצלחה למוחמד באירופה החדשה .

UEFA ארגון שמוסלמים שולטים בו עם כל הכסף הגדול שלהם.

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים