עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול Netflix הרשמי

• אנא התחבר בכדי להגיב
1068 תגובות לנושא זה

#641 The Joker

The Joker

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎30/12/2017‏, ‎14:29

יפה שהשקיעו על סביבון, רק חבל שהוא מסתובב בכיוון הלא נכון :lol:

יש לך כזה גם לחודש ינואר ?

ממש אהבתי, אם יהיה לך לכל חודש אשמח אם תפרסם בבקשה :)

תמונה שפורסמה

#642 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2017‏, ‎01:04

זה מהקומוניקטים של נטפליקס. אם יגיע אפרסם.

#643 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎31/12/2017‏, ‎12:35

ינואר 2018 בנטפליקס ישראל:

http://emea.cmail20....D5E5F9A8728A5A6

• Scorpion-x אוהב את זה

#644 shlomom

shlomom

עובד ונושם MICROSOFT

• רשומים
  • 2,446 הודעות

נכתב ב- ‎05/01/2018‏, ‎14:43

7 טריקים לצפייה מוצלחת יותר בנטפליקס

https://www.geektime...ign=mivzakimnet

#645 The Joker

The Joker

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,470 הודעות

נכתב ב- ‎10/01/2018‏, ‎19:48

למישהו יש מושג מתי העונה השלישית של גות'האם תגיע לנטפליקס הישראלי סוף סוף ?

לא יודע למה לא מעלים אותה.

תודה :)

תמונה שפורסמה

#646 ThUnDeR

ThUnDeR

משתמש סביר+

• ותיקים
  • 4,882 הודעות

נכתב ב- ‎10/01/2018‏, ‎23:30

גם משלמים וגם אין תוכן?

Piratebay, RARBG

• dvodvo123 ו zahi0 אוהבים את זה

-

תמונה שפורסמה

#647 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/01/2018‏, ‎20:25

תוסף שעשוי להיות שימושי: Super Netflix:

https://chrome.googl...ppllicjebblphoc

אפשרות לשלוט במהירות הניגון, אפשרות לבחור את הביטרייט של הסטרים, אפשרות לטשטש ספוילרים שמופיעים, אפשרות לדלג על פתיחים, אפשרות להוסיף כתוביות משלכם ועוד ועוד.

#648 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎14/01/2018‏, ‎20:49

(אפשרות לדלג על פתיחים היא מובנית בנטפליקס)

#649 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎15/01/2018‏, ‎09:06

מהפכת נטפליקס: כ-100 אלף לקוחות בישראל

כך מעריכות חלק מהמתחרות שלה בארץ, ולדברי בכיר באחת מחברות הטלוויזיה המספר הזה "גדל במהירות".

פרטנר מספקת את נטפליקס חינם למשך ששה חודשים, כשלפי בכיר בחברה — "רוב מכריע" מלקוחות פרטנר TV אכן מצרפים גם את נטפליקס לחבילה. ממש בימים האחרונים הודיעה פרטנר כי חצתה את רף 50 אלף הלקוחות, שמרביתם לקוחות נטפליקס, אך אין דרך לדעת מה יהיה שיעור הנטישה של השירות עם תום תקופת החינם.

HOT עתידה לפתוח את ההרשמה לנטפליקס כ–VOD תוספתי כבר בימים הקרובים, ולהתחיל לספק את השירות בפברואר.

שאלה נוספת שנותרה פתוחה בשלב זה היא האם פתרונות הצפייה החדשים מצליחים להפחית את הצפייה הפיראטית, שהיא תופעה נפוצה בישראל. בכל אופן, הם מקטינים את התמריץ לצפייה פיראטית עקב המחירים הנגישים של השירותים החדשים, מול הפלטפורמות הוותיקות, שמחיר הכניסה שלהן גבוה.

https://www.themarke...ation/1.5727466

#650 zahi0

zahi0

!It's Batman Time

• רשומים
  • 1,631 הודעות

נכתב ב- ‎18/01/2018‏, ‎10:01

https://www.netflix..../title/80180373

#651 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎19/01/2018‏, ‎10:52

יש למישהו איזה סדרה להציע בנטפליקס? בזמן האחרון אני רואה שהמבחר לא משהו ואין משהו מעניין לראות.

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#652 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎23/01/2018‏, ‎01:09

נטפליקס ממשיכה להפציץ עם הגדלה של 8 מיליון מנויים, 2 מיליון יותר ממה שהעריכו האנליסטים. גם ברווחים הכניסה 3.29 מיליארד דולר, 10 מיליון יותר ממה שהעריכו, ומיליארד דולר יותר מבשנה הקודמת.

https://www.themarke...treet/1.5751791

#653 ds123

ds123

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 775 הודעות

נכתב ב- ‎23/01/2018‏, ‎21:27

יש למישהו איזה סדרה להציע בנטפליקס? בזמן האחרון אני רואה שהמבחר לא משהו ואין משהו מעניין לראות.

התחלתי Dark. בינתיים ממש טוב.

3520yeg.jpg

#654 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎24/01/2018‏, ‎10:51

Dark מדהימה!

#655 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎25/01/2018‏, ‎12:31

הטרדות מיניות ויחס גזעני: מה עבר על הישראלים שסיפקו שירות לנטפליקס

לידי TheMarker הגיעו בחודשים האחרונים עדויות מטרידות של ישראלים שהועסקו בחברה בגרמניה המספקת שירותים לנטפליקס בתחום שירות לקוחות. החברה — קונוורג'יס (Convergys) — מפעילה את מוקד שירות הלקוחות בעברית לצופים הישראלים. מהעדויות עולות טענות חריפות על התנהלות החברה: פגיעה בעובדים, זלזול בטענות ליחס גזעני ומשפיל, והתעלמות מטענות חמורות של נשים לגבי הטרדות מיניות, מילוליות ופיזיות, שחוו בסביבת העבודה. השכר בתחום שירות הלקוחות נמוך יחסית, והעובדים זכו לשכר מינימום — אך העבודה בחברה כזאת נחשבת יוקרתית ונחשקת.

דוגמה להתנהלות חמורה כזאת ניתן לראות באחת מתכתובות בקבוצת הוואטסאפ, שבה חברים הישראלים שהועסקו במתן שירות ללקוחות לנטפליקס, כתב ד', אחד הישראלים, לכ', שעובדת עמו בצוות הישראלי (כל השמות שמורים במערכת): "יא כלבה, שרמוטה נשארת שרמוטה חפשי איזה *** לשבת עליו. ודרך אגב, תביאי מגבונים כי את מריחה לא טוב".

כבר בחודשים הראשונים, החלו בעיות וחיכוכים בעבודת הצוות הישראלי מול ההנהלה. נטפליקס התעכבה עם עליית השירות בישראל, ובמשך החודשים הראשונים להעסקתם נאלצו העובדים הישראלים לספק שירות ללקוחות אחרים באנגלית, אף שטענו כי אין זו שפת האם שלהם ויכולתם להעניק שירות בשפה זו מוגבלת. א', אחד העובדים, סיפר: "לא היתה לנו אופציה לעזוב כי בחוזה שלנו כתוב שאם אתה עוזב בחודשיים הראשונים אתה מחויב להחזיר להם את המשכורת של החודש הראשון". בהמשך תיארו העובדים התנהלות בעייתית של החברה כלפיהם, כולל הפחתות שכר שאינן מוסברות.

המצב החריף כשנתקלו העובדים בתחושה של יחס עוין מהעובדים המקומיים ובהתבטאויות בעלות גוון גזעני כלפיהם. כך למשל, עובד ישראלי, שאינו דובר גרמנית, מספר כי מנהלת מקומית אמרה לו: "אנשים כמוך, שאינם דוברי גרמנית, אינם רצויים בגרמניה. אתם הורסים את התרבות ואת המדינה שלנו". במקרים אחרים, לפי אותו עובד, "נתנו לנו להרגיש לא שייכים, לא רצויים ובאים מתרבות 'נחותה'".

התנערות הנהלת קונוורג'יס מתלונות העובדים הפכה חמורה עוד יותר כשהגיעו לידיה תלונות לגבי היחס לנשים בסביבת העבודה. עובדים לשעבר בחברה מספרים כי החברה התנערה מטיפול בתלונה של ב', עובדת ישראלית שטענה כבר בחודשי הפעילות הראשונים להתנהלות בלתי־הולמת כלפיה, שכללה ביטויים מיניים פוגעניים. לדברי א', אלה היו ביטויים "שלא צריכים להיאמר בשום מקום, בטח שלא במקום העבודה". עובדים לשעבר סיפרו כי העובדת החליטה לדווח על המקרה להנהלה בתקווה כי תדאג לסביבת עבודה מכובדת יותר, אך בפועל ההנהלה לא ערכה עמה כל בירור בנושא.

ייתכן שהחלטת ההנהלה לא לטפל בתלונה זו גרמה להחרפת היחס בחברה כלפי נשים. קבוצת עובדים עזבה את החברה לאחר כמה חודשים, ובעקבות זאת גייסה החברה עובדים ישראלים חדשים שיספקו שירות ללקוחות נטפליקס בישראל. לידי TheMarker הגיעה עדות נוספת, של העובדת כ', שנותרה האישה היחידה בצוות הישראלי. היא תיארה בעדותה הטרדות מיניות פיזיות ומילוליות והתנהלות פוגענית בסביבת העבודה. לדבריה, ההנהלה ידעה הכל, אך לא עשתה דבר.

כ' סיפרה בעדותה: "מעולם לא חשבתי שאספר כיצד עברתי הטרדה מינית, פיזית ומילולית, במשך תקופה כל כך ארוכה". בין השאר היא תיארה כיצד בסביבת העבודה נאמרו בדיחות גסות וגזעניות, כולל ביטויים מינויים גסים שנאמרו ישירות כלפיה. באחת הפעמים הקרינו עובדים במחלקה הישראלית את הסרט "50 גוונים של אפור" במקום העבודה, והתייחסו בבוטות לסצנות בסרט — והכל בפני העובדת שהיתה במקום.

לפי התלונה שהגישה, היא אף סבלה גם מהטרדה פיזית חמורה. באחת הפעמים שבה ניגשה למטבח במקום העבודה להכין כוס תה, אחד העובדים מהצוות הישראלי הגיח מאחוריה. "הוא התקרב אלי מאחור, קרוב מדי לצוואר שלי, ואמר לי שאני מריחה טוב. הייתי בשוק. עזבתי את המטבח, אבל ראיתי שמרוב בהלה שכחתי לשים סוכר. חזרתי לקחת את הסוכר מהמטבח, והוא עוד היה שם. הוא הגיע מאחורי ופשוט חפן את ישבני ביד שלו. קפאתי", היא סיפרה בעדותה.

בעקבות כך, פנתה כ' להנהלה ושוחחה עם כמה נציגות בחברה. התקווה כי ההנהלה תבצע הליך משמעותי כלשהו נמוגה. הגבר שלגביו נטען כי הטריד אכן זומן לשיחה, אך הוא הכחיש את הטענות נגדו — והוחלט להותיר אותו במקום העבודה בין השאר לאחר שנטען כי הוא חיוני לחברה מאחר והוא דובר את השפה המקומית. בחברה טענו עוד כי מכיוון שאין בידיהם הוכחות חותכות להטרדה הפיזית, אין בכוונתם לעשות דבר. בעקבות תלונותיה על האווירה בסביבה העבודה הוצע לה לעבור לעבוד בקומה נפרדת, אך היא סירבה.

אחד העובדים בחברה מספר כי חלק מהעובדים פחדו להתלונן, מחשש לעתידם בחברה. "כולם פחדו ולא רצו לעשות דבר בנושא. להתקבל לעבוד פה בנטפליקס, פייפאל או בוקינג זה לא קל". עובדת בחברה אומרת: "זו סביבת עבודה שערורייתית ואסור לעבור עם זה לסדר היום".

מנטפליקס נמסר: "קונוורג'יס היא חברה המספקת שירותי מיקור חוץ עבור נטפליקס וחברות בינלאומיות נוספות. לאור טענות אלה דרשנו מהחברה לחקור את העניין ביסודיות". TheMarker פנה כמה פעמים לבקשת תגובה מחברת קונוורג'יס, אך עד סגירת הגיליון לא נמסרה תגובה.

https://www.themarke...ising/1.5765082

#656 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎25/01/2018‏, ‎12:57

DARK הולכת לאיבוד לצערי

ניסיתי את The End of the F**king World. ראיתי 2 פרקים ומחקתי..לא מיוחדת או שווה משהו

#657 אבי ד

אבי ד

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• מתרגמי רשת
  • 3,208 הודעות

נכתב ב- ‎25/01/2018‏, ‎21:44

[אתר סטייל-ויקי עבור מתרגמים חדשים וותיקים - מתרגום לתרגום]

06cb46e4f9bcb808d0844a474824420c.png

#658 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2018‏, ‎02:31

Dirty Money נהדרת.

מרתקת, מחדשת ומביאה גם את הצד השני, והכל מוגש בצורה מובנת ונגישה.

ככה צריך לעשות דוקו.

• zahi0 אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#659 Murdock

Murdock

גם אני קצת שלוגי

• חבר של כבוד
  • 10,481 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2018‏, ‎22:45

חייב להמליץ שוב על DARK למי שפספס... סדרה מטורפת!

• ds123 אוהב את זה

#660 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2018‏, ‎12:00

פברואר בנטפליקס:

פירוט מורחב: https://www.gadgety....tflix-february/

• oshriii7 אוהב את זה

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים