עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2014-2015

• אנא התחבר בכדי להגיב
1018 תגובות לנושא זה

#641 Joint

Joint

כבר זוכרים את השם שלי

• Q-Sync
  • 131 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2015‏, ‎23:50

שיפוט מחפיר, אבל לפחות נעשה צדק.

#642 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎28/01/2015‏, ‎23:56

ביזיון.

הקטע הגדול הוא שההתחזות של בניון הייתה המהלך הכי טוב שלו העונה חחחחחחחחחח

אגב, סופסוף גביע המדינה מחייך למכבי:

- ניצחון ב-90 דקות עם הרכב מחליפים.

- 120 דקות קשות לבאר שבע.

- 120 דקות לקריית שמונה.

- 120 דקות לחיפה.

- הפועל עפה לקבוצה מהלאומית.

עדיין יש דרך ארוכה כדי להבטיח טראבל, אבל סופסוף הגביע עוזר לנו גם בליגה!

• CLIPSE אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#643 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎06:09

בניון איבד כל טיפת כבוד והערכה שהיתה לי אליו, איכס.

אני בטוח שיש הרבה כמוני, השחקנים האלה אף פעם לא לומדים, עשית קריירה גדולה, אל תחזור לעונת פרישה בישראל.

#644 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎10:00

איזה קארמה יש השנה,

חיפה מקבלת מתנות מבית הדין, השופטים מזיינים אותם,

בוזגלו מזיין בשכל לזהבי בפנדל, בועט אחרי זה את הפנדל שהתחיל את ההסלמה עם חיזבאללה.

קאמרה הזה מחבל בנקודה, חיפה מפסידה בפנדלים.

דברים אחרים,

ההתאחדות רוססה, לא יעשה כלום חוץ מלפגוע בנו יותר.

אוטוטו נבחרת ישראל משחקת נגד בלגיה בטדי, LF מתכננים לזיין לנבחרת את הצורה.

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#645 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎11:15

שתבין שאני צוחק רק כי זה מצחיק אותי שחיפה עשתה יותר גרוע (אוהד גם פרץ) והם לא קיבלו כלום. העונש לגמרי במקום לדעתי. מה שכן, אומרים שהם החמירו עם בית"ר שלא נלחמת בגזענות (בוא נדבר על זה שטביב מממן את LF) לעומת חיפה שכן (פה אני לא יודע אם כן או לא).

#646 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎13:45

אתה יודע מה אני חושב אורפז? שמי שזרק שיזיינו אותו, יש וידאו, שיזיינו אותו ולא יעשו כלום לקבוצה.

אבל הכי חשוב זה תאימות, אין לי בעיה גם עם העונש, אבל בתנאי שיורידו לחיפה נקודה גם.

שמע, אני חייב להגיד לך, בתור אחד שהיה במשחק, קיללו לו את החיים לפני שידעו שהוא ערבי.

הוא ירק לכיוון שלנו, איציק כהן אמר לו די, הוא דחף את כהן, כהן דחף בחזרה הוא נפצע אנושות מזה.

שלא תבין לא נכון, כהן אידיוט שהוא הלך אליו ונפל בתרגיל שלו, אם היינו יושבים עליו מהתחלה כמו שישבנו הוא היה עושה טעות,

הוא לא הצליח לשחק, וראו שמתי שביתר הייתה בשיא העצבים היינו עדיפים ב10 שחקנים... (ל10 דקות. עד שקיבלנו את השני)

עבר על השחקן כנראה את אחד הימים הכי קשים בקריירה הקצרה שלו, וכל משחק שהוא יגיע לטדי ישבו עליו.

מה שכן, אני מקווה שנחזיר לנבחרת, מצידי שיקבלו מצתים לראש, שיקנסו את ישראל, שיתנו לנו לשחק בקפריסין, שלא נעלה ליורו.

שהתאחדות תלמד לא להתעסק איתנו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#647 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:05

אתה יודע שניר זה מצחיק אותי שזרקתם דברים ופגעתם בשחקן ואתה מאשים את ההתאחדות ואומר להם לא להתעסק איתכם... אם השחקן עשה משהו לא בסדר יש שופט והתפקיד שלו זה להעניש את השחקן, ממש לא התפקיד של הקהל שתכלס אם אין שוטרים שם אתם גם יורדים ומפרקים לו תצורה.

#648 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:13

שמע במקרה של חיפה שאוהד פרץ, העונש היה כזה כי חיפה ביטלה לו את המנוי, הרחיקה אותו מהמפרשים לכמה שנים והגישה תלונה אישית. בגלל שהכל היה במצלמות ישר עלו על מי זה וישר טיפלו בזה

#649 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:14

אני אסביר את עצמי, התכוונתי בקטע כזה, מי שעשה את העברה צריך להעניש אותו, יש מצלמות נכון???

עכשיו אם אני אלך למשחק נבחרת ואזרוק כוס על השופט ואפגע לו בראש, מה פיפ"א תעשה? תזמבר את ההתאחדות,

מה יהיה התירוץ שלהם? שהם עצרו אותי והם עושים כל מה שהם יכולים נכון?

אנחנו היינו הקהל האורח, שום שוטר לא נכנס ליציע, אני ראיתי בנאדם זורק על שוטר כסא! ואף אחד לא נכנס,

מה אתה רוצה שבית"ר תעשה? שיכניסו את קורצקי ליציע ויגידו לו להרביץ לקהל? מה אפשר לעשות אם השוטרים מפחדים לכנס!!!

בטדי הדליקו 2 רימוני עשן ועצרו אחד מהם במקום, תוך דקה. למה סגרו לנו על זה יציע? ב"ש הדליקה אצלכם אבוקות נכון? קיבלו קנס.

אין צדק בבית הדין ואני בטוח שעל זה שתינו נסכים.

מה זה התפקיד של השופט? להזכיר לך את תצוגות השיפוט השנה?!#@$ השופטים ישנים בעמידה, זהבי קיבל אדום! זה תפקיד של השופט להביא לו?

אני מסתכל במשחק נגד נתניה, כל פעם ששחקן הגנה שלהם מרים את היד לנבדל, פתאום הכוון מרים דגל, כאילו הוא אומר לו אחי תרים והוא מרים.

אם הקהל לא זורק דברים והוא צועק ושורק ומקלל (בלי גזענות!) זכותו עד מחר, אין לך אומץ להתקרב לקו? בעיה שלך. אתה ראית שאני לא בעד חיפה בכלל, ושאג'ידה במשחק של ב"ש לא התקרב לשער בגלל שהוא פחד מהיציע של חיפה זאת נטו בעיה שלו, לא זרקו כלום, הוא פשוט פחד מהם וזאת בעיה שלו.

כאן אני לא יודע אם תסכים איתי, אבל אני חושב שזה חלק חשוב של הקהל, אם הצלחנו לבלבל את השוער, להלחיץ להוציא אותו מריכוז והוא קיבל גול, זה קהל ששווה נקודות. ואנחנו תמיד היינו קהל כזה, ואני אוהב את זה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#650 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:17

עידן, אבל אצלנו אף אחד לא ירד לדשא בכלל o.O

והמשטרה לא ביצעה מעצרים, זה חוקי לזרוק כוס קולה? לא. למה שוטר לא מתערב ועוצר את הבנאדם, מה קשור בית דין בכלל!?# מצידי שיחזירו את השוטרים ליציע!! (כן, אני בתור אוהד ביתר אומר את זה)

אי אפשר שהדיינים באים עם עונשים מהבית, במצת הראשונה הדיין כבר הביא ביד על העונש שהוא מביא לנו,

מה זה העונש הזה בלי קהל, כמה זמן לא קיים העונש הזה?! ועוד נגד סכנין!? מצידי שלא יעלו לשחק נגדם. שיורידו אותנו ליגה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#651 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:27

מה הקשר מה שאני אומר למה שאתה אומר? אם השופט לא מעניש את השחקן על פעולה מסויימת אז לך מותר לזרוק עליו דברים?

אם פרצו לי לבית והמשטרה לא עושה כלום לפורץ אז מותר לי ללכת ולהרוג אותו? אין קשר בכלל בין הדברים אחי..

מה שכן אני מסכים איתך שבאים לבית"ר עם עונשים מהבית אבל מה לעשות זה בעקבות מקרי עבר. רק שתדע שאמרו בחדשות הספורט שהתקנון אומר שלאחר 3 פעמים בשנה שקבוצה מורשעת על התפרעות אוהדים הדיינים מחויבים להוריד 2 נק' בפועל, אתם הורשעתם 6 פעמים רק השנה אז תעשה את החישוב.

#652 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎17:31

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

10945575_710722415710595_536359851143019

• אורפז. ו Joint אוהבים את זה

#653 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎19:00

שמע במקרה של חיפה שאוהד פרץ, העונש היה כזה כי חיפה ביטלה לו את המנוי, הרחיקה אותו מהמפרשים לכמה שנים והגישה תלונה אישית. בגלל שהכל היה במצלמות ישר עלו על מי זה וישר טיפלו בזה

שטויות.

גם בדרבי ידעו מי פרץ לדשא, ביטלו מנוי והענישו אישית. זה הקל במשהו על מכבי והפועל?

יותר מזה, בשנה שעברה קיבלנו רדיוס בליגה בגלל התפרעות של בערך 50 איש במשחק הגביע באשדוד (!!!!) שזרקו חפצים למרפסת ליד המגרש ורבו עם בעלי הבית, ומכבי הענישה את מי שיכלה.

עדיין לא קיבלנו שום הקלה בעונש.

די, תודה בעובדה שחיפה מקבלת שוב ושוב עונשים קלים בבתי הדין המושחתים האלה, זה לא מקרי וזה מסריח. אם מקלים עליכם כי הקבוצה נלחמת בתופעות כאלו, אז צריכים להקל גם על מכבי כי זה המועדון שנלחם הכי הרבה באוהדים שלו ואשכרה מסכים לוותר על מסות עידוד מצד האוהדים השרופים למען תרבות ספורט יותר טובה.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#654 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎19:03

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• CLIPSE אוהב את זה

#655 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎20:35

מה הקשר מה שאני אומר למה שאתה אומר? אם השופט לא מעניש את השחקן על פעולה מסויימת אז לך מותר לזרוק עליו דברים?

אם פרצו לי לבית והמשטרה לא עושה כלום לפורץ אז מותר לי ללכת ולהרוג אותו? אין קשר בכלל בין הדברים אחי..

מה שכן אני מסכים איתך שבאים לבית"ר עם עונשים מהבית אבל מה לעשות זה בעקבות מקרי עבר. רק שתדע שאמרו בחדשות הספורט שהתקנון אומר שלאחר 3 פעמים בשנה שקבוצה מורשעת על התפרעות אוהדים הדיינים מחויבים להוריד 2 נק' בפועל, אתם הורשעתם 6 פעמים רק השנה אז תעשה את החישוב.

אני אומר תעניש את מי שזרק. אתה לא באמת מצפה מביתר שיביאו שוער שיתפוס חפצים על הקו נכון?

מי שיש לו ביצים לזרוק, שיקבל את העונש. הקבוצה לא אמורה לקבל עונש.

6 פעמים הורשענו השנה?!# מאיפה מביאים את המספרים האלה?

בסכנין שברנו שירותים, בהפועל הדלקנו אבוקות (גם בלומפילד גם טדי) זהו, לא זכור לי בעיות....

מקרי עבר תופסים רק בשנה הנוכחית, אין דבר כזה פעם ביתר היו משוגעים....

שלא תבין לא נכון, אני לא מתמם בכלל ואני אומר שאנחנו הקהל הכי בעייתי בליגה חוץ מהפועל. אבל אפשר להתווכח על זה

(אני חושב שלקלל ערבי פחות גרוע מלשיר שירי שואה)

מחוייבים להוריד 2 נקודות, מקובל עליי, מכבי חיפה 2 משחקים ברצף פריצת אוהד וזריקת חפצים, בגביע גם זרקו דברים.

אורפז יש דברים שהם בשליטה של הקבוצה ויש כאלה שלא, בתור אחד שהרבה במגרשים אני רוצה לשאול אותך משהו,

אם החלטת לזרוק את הכוס קולה על מישהו יש משהו שיכול לעצור אותך? חד משמעית לא, גם אם יהיה 1500 שוטרים, אתה תצליח לזרוק,

פשוט יתפסו אותך, אבל אם תדע שאם אתה זורק, שנה אתה לא במגרש מינימום אתה לא תזרוק.

אין מה להוריד לביתר נקודה, אם אני אבוא למשחק של מכבי ואזרוק דברים מה מונע ממני? אני יכול לעשות את זה בכוונה להפועל.

ובקשר למשחק בלי קהל, אתה רציני? זה הכי חוסר ספורטיביות בעליל, בשבילי משחק נגד סכנין זה הדבר שאני מחכה לו כל השנה.

אני שבוע לפני לא נרדם, אני רק חושב על זה והם רוצים לקחת לי את זה? למה? אני לא התפרעתי. (הייתי שותף לקללות הגזעניות)

משהו אחרון, אני חייב להסכים עם ספארקי, מכבי היא הקבוצה היחידה שבאמת לא אכפת לה מהאהודים העיקר שיהיה ספורט איכותי  יותר בארץ.

הם עשו טרור למקללי ראדי ומכבי סובלים מזה ממש (אפשר לראות שהעידוד שלהם ירד ברמה ממש.)

ד"א יחזירו את הנקודה לדעתי, אבל לצערי את סכנין לא אראה בטדי או שאראה בבית.

עיאד, צהל עוד יוריד, צהל עוד יוריד, צהל עוד יוריד אותך.

ואחרון חביב נזכרתי עכשיו, קיללו אותו מחבל וזה, אבל באמת שזה לא בגלל שהוא ערבי (כאילו המחבל כן.) יותר בגלל ההצגה ושהוא התגרה בנו.

דיא סבע לא קיבלל קללה אחת. וגם המחבל לא קיבל קללות לפני ההצגה.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#656 Spirit

Spirit

• ותיקים
  • 3,248 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎21:22

איזה שטות העסקה שחיפה הולכת לעשות, צוצאליץ שוחרר, הולכים להשאיל לסכנין שחקנים בשביל הבלם שלהם פאס,

הוא בן 36 ולפי הפרסומים רוצה חוזה לשנה וחצי, והוא זר. איזו טעות מטומטמת. נקווה שהמהלך לא ייצא לפועל ויביאו בלם אחר,

עדיף להשאיל לבית"ר את השחקנים האלה ולנסות להביא את ארסו אם כבר רוצים להביא מישהו מהארץ

והכי חשוב, לסגור עם צדק לעונה הבאה בתור שחקן חופשי

#657 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎21:51

איזה שטות העסקה שחיפה הולכת לעשות, צוצאליץ שוחרר, הולכים להשאיל לסכנין שחקנים בשביל הבלם שלהם פאס,

הוא בן 36 ולפי הפרסומים רוצה חוזה לשנה וחצי, והוא זר. איזו טעות מטומטמת. נקווה שהמהלך לא ייצא לפועל ויביאו בלם אחר,

עדיף להשאיל לבית"ר את השחקנים האלה ולנסות להביא את ארסו אם כבר רוצים להביא מישהו מהארץ

חחחחחח בלבול המאמן הכי גרוע בהיסטוריה.

הכי מצחיק שהוא התראיין ואמר שפנדלים זה לא הפסד בשבילו ושהם היו מצוינים, מה לעזאזל?!

עטר זו החתמה מעולה, להביא את שכטר יהיה טעות, הבחור לא אותו שחקן אחרי הפציעות, אפילו מהירות כבר אין לו.

נראה לי שהוא היה יותר מהיר מטל בן חיים בעונות גוטמן.

צדק לא יסגור אצלכם, אל תבנה על זה, עונה הבאה הוא וטיבי משתפים פעולה בליגת האלופות :-)

#658 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎22:07

איזה קארמה יש השנה,

חיפה מקבלת מתנות מבית הדין, השופטים מזיינים אותם,

בוזגלו מזיין בשכל לזהבי בפנדל, בועט אחרי זה את הפנדל שהתחיל את ההסלמה עם חיזבאללה.

קאמרה הזה מחבל בנקודה, חיפה מפסידה בפנדלים.

דברים אחרים,

ההתאחדות רוססה, לא יעשה כלום חוץ מלפגוע בנו יותר.

אוטוטו נבחרת ישראל משחקת נגד בלגיה בטדי, LF מתכננים לזיין לנבחרת את הצורה.

חחחחחחחחח יש שאומרים שההסלמה היא תוצאה של ציוץ של אוסקר גרסיה על מכבי.

https://twitter.com/...721740075794432

• Sparkles אוהב את זה

#659 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎22:45

אחי הוא מנחוס אחולמניוקי

• CLIPSE אוהב את זה

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#660 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/01/2015‏, ‎22:49

הייתם רוצים, למרות שאני חושב שביטון הזה יכול להיות טוב (זה אותו אחד שדיברתי איתך עליו עידן?)

קינן לא ישרוד בטדי 4 דקות, הוא חלש בטירוף.

והשלישי בכלל ערבי, נראה לך שיקחו אותו?

האמת שאני לא מחליף את ארסו גם בעד עטר, הוא ממש חשוב אצלנו.

הוא, קלאודימיר שלומי אזולאי אצילי ודסה הכי חשובים אצלנו.

(אני יודע שלא תסכימו, אבל בביתר חיימוביץ אש!)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים