עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#601 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎14:58

בן דרור ימיני הוא לא רק שלא שמאלני (איך אדם שקורא לארגוני זכויות אדם קרטל, שמצדיק את האלימות שהפעיל סא"ל אייזנר וקורא לגירוש וכליאה של פליטים יכול להקרא שמאלני?), אלא הוא גם שקרן כפייתי, ויש מזל שקיימים בלוגים בארץ שקוראים אותו ומפריכים את השקרים שלו, שרבים מאמינים לו. וכן, גדעון לוי (שאני חולק עליו בהרבה תחומים) עדיף בהרבה על בן דרור ימיני.
http://www.hahem.co....fgeorge/?p=2932

לא כל-כך כואב לי שהחרדים לא מתגייסים, והאמת שלא דחוף לי בכלל לגייס אותם. הרבה יותר כואב לי שהם לא משתלבים בשוק העבודה, מסתמכים על מעמד הביניים הישראלי שיכלכל אותם ואת ילדיהם, ושהם כופים את דתם במקומות רבים בארץ (אין חופש דת מלא בישראל).
כנראה שההצעה לשירות אזרחי לאותם אנשים שהצבא צריך לתת להם פטור היא ההצעה הטובה ביותר שעומדת על הפרק כרגע כדי לנסות לפתור את בעיית השיוויון בנטל.

#602 dorel310

dorel310

Been dazed and confused for so long it's not true

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎15:16

גם הגורביץ הזה שהבאת קישור לבלוג שלו הוא שקרן כפייתי, החלאה הזה טען שצה"ל סוחר באיברים של פלסטינים.

#603 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎15:29

אפשר קישור שבו הוא טוען את זה?
חוץ מזה, אם אני נותן קישור לפוסט שלו שאני מסכים איתו, זה לא אומר שאני מקבל את הדעה שלו בכל התחומים.

#604 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎15:35

http://bibi.modiin.u...ו-משנה-את-דעתו/
http://bibi.modiin.us/gurvitz/

#605 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎15:53

הוא שמאל רדיקלי חשבתי שאתה לא כזה אילן ומבחינתי הוא קרוב מרחק נגיעה מבוגד במדינה כל מה שהוא אומר מגיע מאינטרסים של לצאת נגד המדינה הממשלה וצהל..., אשמח אם תראה לי פוסט אחד שלו שהוא אומר משהו טוב על ביבי והמדינה (חייב להיות משהו).חחחח העלוב נפש הזה מוחק תגובות של כל מי שלא בדעה שלא ומותח ביקורת על כל העולם ואחותו .
עלאק בעד זכויות וחופש דיבור

#606 dorel310

dorel310

• ותיקים
  • 5,017 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎16:13

אילן לא הנחתי שאתה מסכים עם גורביץ בכל התחומים, אבל חשוב שתדע שלא מדובר באדם אמין במיוחד אלא באדם מוטה מאוד פוליטית ולכן אני ממליץ לך לקחת את דבריו בעירבון מוגבל.

#607 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎16:26

דוראל, קראת את הפוסט המקורי שלו בעניין (http://www.hahem.co....ofgeorge/?p=799)?
הוא כותב שם בעיקר שם בעיקר על המתקפה שהייתה נגד שבדיה כמדינה מצד גורמים ישראליים רשמיים ובעיקר שר החוץ שלה.
בחלק השני הוא כותב שישראל נמנעת מלהתייחס בצורה רצינית לטענה, ושלדבר הזה היה תקדים בעבר ושלא ניתן לפסול שהכתבה אמינה. נכון, יש קצת מן הדמגוגיה בטענה הזאת שלו, זה לא הופך אותו לשקרן כפייתי, אבל הוא צודק כשהוא מדבר על התגובה החסרת פרופורציה של ישראל לכתבה וההאשמה נגד שבדיה.

yosefddd, שוב, זה שאני מביא פוסט שלו שבו הוא מתייחס לכתבה השקרית של בן דרור ימיני בקישור שFreshMan הביא לא אומר שאני מסכים עם כל מילה שלו.
הבאתי את הפוסט הזה בעיקר בגלל שהתעצלתי לכתוב למה הכתבה של בן דרור ימני שקרי, במיוחד כשמישהו כבר עשה את זה כל כך טוב.

#608 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎17:59

בן דרור ימיני הוא לא רק שלא שמאלני (איך אדם שקורא לארגוני זכויות אדם קרטל, שמצדיק את האלימות שהפעיל סא"ל אייזנר וקורא לגירוש וכליאה של פליטים יכול להקרא שמאלני?), אלא הוא גם שקרן כפייתי, ויש מזל שקיימים בלוגים בארץ שקוראים אותו ומפריכים את השקרים שלו, שרבים מאמינים לו. וכן, גדעון לוי (שאני חולק עליו בהרבה תחומים) עדיף בהרבה על בן דרור ימיני.
http://www.hahem.co....fgeorge/?p=2932

לא כל-כך כואב לי שהחרדים לא מתגייסים, והאמת שלא דחוף לי בכלל לגייס אותם. הרבה יותר כואב לי שהם לא משתלבים בשוק העבודה, מסתמכים על מעמד הביניים הישראלי שיכלכל אותם ואת ילדיהם, ושהם כופים את דתם במקומות רבים בארץ (אין חופש דת מלא בישראל).
כנראה שההצעה לשירות אזרחי לאותם אנשים שהצבא צריך לתת להם פטור היא ההצעה הטובה ביותר שעומדת על הפרק כרגע כדי לנסות לפתור את בעיית השיוויון בנטל.

חחחח מלך!
אם יש לך שתי אופציות: בן דרור וגדעון לוי, ואתה בוחר בגדעון, המצב שלך בטטה.
וכן, מה יש? אסור להגדיר ארגון זכויות אדם כ"קרטל"? אם הארגון הזה פועל ממניעים זדוניים, אז הוא יותר גרוע.
"ארגון זכויות אדם" זה שם כיסוי להרבה קבוצות שמאלניות אנטי ישראליות.
אורי אבנרי נקרא "פעיל שלום". 1 באפריל עבר מזמן.

גם הגורביץ הזה שהבאת קישור לבלוג שלו הוא שקרן כפייתי, החלאה הזה טען שצה"ל סוחר באיברים של פלסטינים.

וזה מה שטוענים היום בעולם נגד ישראל.
מהרסייך ומחריבייך...

אפשר קישור שבו הוא טוען את זה?
חוץ מזה, אם אני נותן קישור לפוסט שלו שאני מסכים איתו, זה לא אומר שאני מקבל את הדעה שלו בכל התחומים.

מה שנוח... מה שלא, חפיף...

#609 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎18:21

אילן תהנה עם הכתבה שלך בידיעות על "פשיעת הזרים"
http://www.latma.co....spx?artiId=6018

מהרגע הראשון אמרתי לך שמשהו שם משובש (וגם הצלחתי לעלות על חלק.)

אגב, אתה מוזמן להינות גם עם גדעון לוי
http://www.latma.co....spx?artiId=6027

לגבי החברים של ג'ורג' -
ברגע שהבאת את הכתבה על "המתנחלים הרשעים מיצהר שהולכים ושורפים כפרים ערביים" הצלחתי להפריח את כל טענותיו, הממש גרועות של מר גורוביץ.
כמו שאמרתי לעב"ב, עיתונאים הם לא קבוצה שניחנת ברמת משכל גבוהה משל שאר האוכלוסיה, ולכן אין טעם להתייחס אליהם כלל וכלל, כתבים צריכים להביא חדשות לא יותר מזה.
רק השמאל מתייחס לכתבים כ"אנשי רוח" ומייחס להם תכונות שלבטח אין להם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#610 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎18:48

א. "גל הפשיעה" לא משנה. אותם אנשים קראו לגירושם גם לפני "גל הפשיעה", וסביר להניח שהעלייה בפשיעה שלהם נובעת מהגידול שלהם ביחס לאוכלוסיה, וש"גל הפשיעה" לא שינה הרבה בקשר לאחוז הפשיעה של הזרים ביחס לאוכלוסיה הכללית.
במקרה ה"טוב" ביותר מבחינתכם, פשיעת הזרים היא שווה לפשיעת הישראלים, וגם זה נשמע לא סביר לנוכח עליית מספר הזרים בישראל.
חוץ מזה, מה ציפית שהדו"ח יעשה? הנושא של פשיעת הזרים הוא בכותרות, הנתון השקרי שהם אחראיים ל40 אחוז מהפשיעה מחזיק כבר שנתיים. הנתונים שהם מפורסמים לא חייבים להיות מדויקים בדיוק ליום שנכתבו, ועדיין הם נתונים מדויקים הרבה יותר מנתונים שקריים שמבוססים על תחושה ועל כתבות בעיתונים.
ב. הגבתי לזה כבר, נתונים מאוד דומים לאלה פורסמו ב2010 וכללו גם פילוח של הזרים לאפריקאים שמתוכם (כשכמות הפליטים הייתה קטנה בכחצי). הדו"ח הזה מוכיח שהמגמה שהייתה לפני שנה וחצי נשמרה לחלוטין, לא היה גידול בפשיעת הזרים ביחס לאוכלוסיה ביחס אליו. כנראה שזה אומר שב2012 חלק נרחב יותר מפשע הזרים מבצעים אפריקאים, אבל זה רק בגלל שמבין הזרים יש יותר אפריקאים ממה שהיו ב2010.
אגב, ניתן להניח שכמעט כל הזרים בדרום תל-אביב הם פליטים מאפריקה. איך נתון שהפשיעה בקרבם לא עולה על 14 אחוז שם, בזמן שהם כ30 אחוז מאוכלוסיית דרום תל אביב?
ג. הפשיעה שאנחנו מדברים עליה היא לא פשיעה בין פליט לפליט (שציינתי לפני פרסום הדו"ח שסביר להניח שמקרי הפשיעה בין אלו לאלו גבוהים ממה שידוע, בדיוק כמו שהפשיעה הפנימית הזו גבוהה גם בקרב החרדים יותר ממה שידוע למשטרה), אלא פשיעה בין פליט למקומי. אין שום יסוד להניח שפשיעה כזאת לא תדווח, והאמירות של אלי ישי שהוא יודע שקיימות המון קורבנות אונס שמסרבות להתלונן בגלל שמפחדות שיגלו שיש להן איידס הן פשוט לא נכונות והובאו במטרה ברורה להסית נגדם.
ד. לרוב הפליטים יש דרכון אריתראי או סודאני, ורק אלה שמגיעים משם ישראל שולחת למתקני כליאה של כמה ימים, ומשם שולחת אותם לבאר שבע. אלה שלא באים מסודאן ומאריתראה מגורשים.

FeshMan,
בוודאי שגדעון לוי עדיף בהרבה על ימיני.
מותר להגדיר ארגון זכויות אדם כ"קרטל" (אתה יודע בכלל מה זה?), אבל אתה לא יכול לקרוא כך לארגון כזה, שמטרתו לשמור על זכויות אדם ולהיות שמאלני.
ימיני הוא מרכז ישראלי מובהק. הוא מצד אחד נגד התנחלויות ומצד שני נגד סימון מוצרים משם (טוען שזה עושה דה-לגיטימציה להתנחלויות, כשהוא בעצם חושב שהן לא לגיטימיות). הוא בעד מדינה פלסטינית אבל לא כזאת שיכולה באמת להתקיים. הוא נגד הפוגרומים נגד הפליטים אבל בעד גירושם הלא-חוקי למוות לארצם.
זכותו המוחלטת להיות כזה, אלא שהוא מבסס את דעתו על נתונים שקריים, ובגלל היותו עיתונאי באחד מהעיתונים הגדולים במדינה אנשים לוקחים את השקרים שלו ברצינות.

NightDesign, אם אתה קורא למה שעשית "להפריך את כל טענותיו" אז מצבך גרוע ממה שחשבת.
בשביל להפריך טענות כאלה צריך יותר מלהטיל ספק קל על הדברים, אלא טיעונים אמיתיים וחזקים, שכאלה לא הבאת. ההפרכה שלך דומה להפרכה שלי שהדיון הזה לא מתקיים במציאות (הרי זה יכול להיות חלום, והחושים שלנו בכלל מטעים).

#611 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎19:08

א'. זה עדיין כמות גדולה, תגיד מה שתרצה.
ב' מאז 2010 זרים עזבו את הארץ, וזרים נכנסו, זה ממש לא נכון, שיפרסמו אך ורק על האפריקאים נוכל לדבר, עד אז הנתונים לא מראים כלום.
ג' אה, אז כשנמצא גופה של אפריקאית ברחוב צריך לזרוק אותה לפח? כי הם פשוט לא חלק מהפשיעה שלנו.
הפשיעה שלהם היא חלק מאיתנו לא משנה נגד מי היא מתבצעת, כל עוד זה בתחומי המדינה.
בדיוק כמו שאני אעשה פשע בניו יורק, לא משנה נגד מי, אני יואשם בניו יורק לפי החוק של ניו יורק.
ד' אין להם ניירות, אחרת היה הרבה יותר קל לזהות אותם, מאיפה הבאת את זה שיש להם דרכון?
ומי בדיוק מגורש?! פה הצחקת אותי, אף אחד לא מגורש.

איזה טיעונים אני יכול להביא מסרטון ערוך שחסרים בו 10-15 דקות, תאשים את בצלם, לא אותי.
אני אמרתי את מה שרואים ואפשר להבין ממה שנראה, וזה הרבה יותר חזק ממה שיש לו (זה שבסוף באה כבאית ערבית לא אומר שהם לא הציתו את האש.)
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#612 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎19:46

איך הכמות גדולה אם היא קטנה יותר מיחס האוכלוסיה שלהם?
נכון עדיף שיפרסמו רק את האפריקאים, אבל זה כל מה שיש. זה המידע המבוסס העדכני היחיד שקיים, ורק עליו (ועל הדו"ח המפורט יותר מ2010) ניתן להסתמך.
בדרום תל-אביב חיים 28% זרים (נניח שרובם המוחלט הם אפריקאים), וכמות הפשע המבוצעת בה ע"י הזרים היא רק של 13.5 אחוז. איך אפשר להזניח נתון כזה?
לא אמרתי שצריך לזנוח את האפריקאים, אבל הדיבור שלכם (של בן-ארי, אלי ישי, מירי רגב, דני דנון ובעצם של כמעט כל הימין בישראל) הוא שהפשיעה של הפליטים מסכנת את תושבי דרום ת"א. אפשר להניח שיש פשיעה פנימית בקרב הפליטים מעל למדווח (זה נושא אחר, והוא קיים בכל המהגרים בעולם), אבל לא זה נושא הדיון. השאלה שנשאלת היא אם הפליטים הגבירו את הפשיעה ומסכנים את המקומיים, והתשובה לשאלה הזו היא לא.
המסתננים שבאים ממדינות אחרות מגורשים בדרך כלל במהירות מבלי שייקלטו בישראל. חלק קטן מהם מצליח להסתנן בצורה לא חוקית ולהשאר בתחומי ישראל, מבלי שישראל מבררת את מעמדם.

הטיעונים של גורביץ באו להפריך את שקרי המתנחלים, או לפחות להראות שאינם סבירים.
הוא לא הוכיח שהמתנחלים הם אלו שהציתו את האש (אין באפשרותו לעשות את זה, אין סרטון כזה), אבל הוא הוכיח שאין שום יסוד להניח שמתנחלים לא יחללו שבת לטובת הצתת העימות (זה מותר לפי ההלכה כי העימות הוא עם לא-יהודים), שהמתנחלים הם אלו שירדו לכפר הערבי ללא סיבה (רואים בסרטון שהאש לא הייתה קיימת בזמן הירידה) ושהם היו אלו שחיפשו את הפרובוקציה, וירו ופצעו נער פלסטיני. איזה עוד הוכחות אתה צריך לכך שמתנחלי יצהר (שידועים בקיצונויותם, תחפש "מתנחלי יצהר" בגוגל) אשמים גם באירוע הזה?

#613 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎19:55

דיברתי על גל הפשע האחרון שאמרת שהוא קטן, לא על אחוז הפשיעה שלהם.
אבל זה לא דבר שבאמת אפשר להסתמך עליו כמשכפפילים או אפילו משלשים את מספר המסתננים, זה לא באמת מראה מה אחוז הפשיעה שלהם.

בדרום תל-אביב חיים 28% זרים (נניח שרובם המוחלט הם אפריקאים), וכמות הפשע המבוצעת בה ע"י הזרים היא רק של 13.5 אחוז. איך אפשר להזניח נתון כזה?

13.5 אחוז מדווחים, לא כולל פשעים אחד נגד השני, אני בטוח שאם נחשיב 2 משתנים קריטים אלו נגיע ל30-40 אחוז. (תתכחש לזה כמה שבא לך, עדיין לא עשית ביקור בדרום ת"א כמדומני)

בן אדם שרוצח או אונס את אחת המסתננות, ירצח ויאנוס גם את בנות דרום ת"א, אז אל תיתמם.
שלא לדבר שהאיש צריך להיענש ולכן הוא נחשב מהסטטיסטיקה (או שאתה נגד להעניש אותו גם?)
כל עוד הוא בתחומי המדינה שלי, כל פשע שהוא מבצע ולא אכפת לי כלפי מי, נחשב כפשע.

שוב, מאיפה הבאת את השטות שמגרשים מסתננים שלא מגיאים ממדינות מסוימות, אף אחד אפילו לא בודק את זה.

חלאס עם הטיעון "זה שבת ובלה בלה בלה", אז הם יכולים להצית אש בשבת, גם אני יכול להתחפש לדתי ולהצית אש, אז מה?!
זה לא מוכיח כלום.
וכבר אמרתי מיליון פעם, רואים את2 הצדדים יורידם אחד אל השני באותו זמן, איך החלטת מי התחיל לרדת אל מי. (כנראה דעה קדומה כלשהי?)
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#614 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎20:24

דו"ח הכנסת מסוף 2010 מראה בצורה טובה את הפשיעה שלהם גם היום.
נכון, מספר המסתננים גדל ביותר ב130 אחוז מאז, אבל גם אם הפשיעה שלהם עלתה, לצורך העניין, ב90 אחוז, אז הפשיעה שלהם בירידה. אם הפשיעה שלהם עלתה ב130 אחוז, אז הפשיעה שלהם היא ללא שינוי. אם היא עלתה ביותר מ130 אחוז, אז הפשיעה שלהם בעלייה, אבל סביר להניח שעדיין היא נמוכה יותר מהאוכלוסיה הכללית, ושצריך שתעלה פי כמה וכמה כדי שהיא תשתווה (יכול להיות שאביט שוב על הדו"ח ואחשב בכמה אחוזים הפשיעה שלהם צריכה לעלות כדי שתשתווה לפשיעה שבאוכלוסיה הכללית). חוץ מזה, הדו"ח מ2010 מדבר גם על מגמת הפשיעה מאז שהסתננו לארץ, וגילו שהיא בירידה מתמדת ודי תלולה.
יפה מאוד שאתה מניח שאחוז הפשיעה שלהם גבוה יותר (שאפילו אם נקבל את ההערכה שלך, אז הוא גבוה רק בקצת) מבלי להסתמך על כלום (ולא, ללכת לדרום העיר ולהסתכל על כושים מפחידים זאת לא הסתמכות רצינית).
כמו שאמרתי עשרות פעמים בעמודים הקודמים, גם אם נניח שההערכה שלך נכונה ו35 אחוז ממקרי הפשע מבוצעים ע"י פליטים, האם זאת סיבה מספיק טובה לכלוא אותם? למה אי אפשר לעשות את אותה ההנחה גם בבני ברק? אתה טוען שליהודים מגיעה חזקת החפות, ושאסור לכלוא אותם מבלי שהם אשמים בכלום, בזמן שאפשר לכלוא לא-יהודים גם אם הם בעצמם אינם אשמים בכלום.

אתה ממשיך לא להבין את הטיעון הזה. את הטיעון הזה המתנחלים הביאו. הם הביאו אותו בתור הוכחה ניצחת שלא ייתכן שיהודים דתיים יציתו אש בשבת. גורביץ חקר קצת בעימותים בין מתנחלים לפלסטינים, ומצא הודאה של רב ציוני-דתי חשוב (אותו אחד שכתב את תורת המלך) שאמר שמותר לחלל שבת בזמן עימות עם לא-יהודים. זאת הוכחה חד משמעית שהמתנחלים פשוט משקרים. לא קיימת דרך אחרת להבין את זה.
בסרטון שאני ראיתי, רואים את המתנחלים יורדים מיצהר לכפר הפלסטיני. אין למתנחלים שום סיבה לרדת אליו, חוץ מחיפוש עימות עם ערבים בעונג שבת.

#615 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎20:29

צריך לכלוא אותם כי הם לא אזרחי המדינה וזה שהם פוגעים באזרחי המדינה לא עוזר למעמד שלהם, אם לא הבנת את זה.

בסדר, שוב, הטיעון הזה לא אומר לי כלום, אני הוכחתי לך דוגרי לפי הצילומים שההוכחות שלו מופרכות.
בסרטון רואים ערבים יורדים גם כן לכיוון ההתנחלות, למה לערבים יש סיבה להתקדם לכיוון ההתנחלות, חוץ מחיפוש עימות עם יהודים?
אין שם שום תיעוד שלי מי ירד קודם, ככה שכל דעה שתציג מופרחת.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#616 yosefddd

yosefddd

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 480 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎20:34

http://www.ynet.co.i...4238297,00.html

כוס אמא שלהם חברים שלי משרתים שם
  • IlanVic אוהב את זה

#617 FreshMan

FreshMan

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 499 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎21:38

א. "גל הפשיעה" לא משנה. אותם אנשים קראו לגירושם גם לפני "גל הפשיעה", וסביר להניח שהעלייה בפשיעה שלהם נובעת מהגידול שלהם ביחס לאוכלוסיה, וש"גל הפשיעה" לא שינה הרבה בקשר לאחוז הפשיעה של הזרים ביחס לאוכלוסיה הכללית.
במקרה ה"טוב" ביותר מבחינתכם, פשיעת הזרים היא שווה לפשיעת הישראלים, וגם זה נשמע לא סביר לנוכח עליית מספר הזרים בישראל.
חוץ מזה, מה ציפית שהדו"ח יעשה? הנושא של פשיעת הזרים הוא בכותרות, הנתון השקרי שהם אחראיים ל40 אחוז מהפשיעה מחזיק כבר שנתיים. הנתונים שהם מפורסמים לא חייבים להיות מדויקים בדיוק ליום שנכתבו, ועדיין הם נתונים מדויקים הרבה יותר מנתונים שקריים שמבוססים על תחושה ועל כתבות בעיתונים.
ב. הגבתי לזה כבר, נתונים מאוד דומים לאלה פורסמו ב2010 וכללו גם פילוח של הזרים לאפריקאים שמתוכם (כשכמות הפליטים הייתה קטנה בכחצי). הדו"ח הזה מוכיח שהמגמה שהייתה לפני שנה וחצי נשמרה לחלוטין, לא היה גידול בפשיעת הזרים ביחס לאוכלוסיה ביחס אליו. כנראה שזה אומר שב2012 חלק נרחב יותר מפשע הזרים מבצעים אפריקאים, אבל זה רק בגלל שמבין הזרים יש יותר אפריקאים ממה שהיו ב2010.
אגב, ניתן להניח שכמעט כל הזרים בדרום תל-אביב הם פליטים מאפריקה. איך נתון שהפשיעה בקרבם לא עולה על 14 אחוז שם, בזמן שהם כ30 אחוז מאוכלוסיית דרום תל אביב?
ג. הפשיעה שאנחנו מדברים עליה היא לא פשיעה בין פליט לפליט (שציינתי לפני פרסום הדו"ח שסביר להניח שמקרי הפשיעה בין אלו לאלו גבוהים ממה שידוע, בדיוק כמו שהפשיעה הפנימית הזו גבוהה גם בקרב החרדים יותר ממה שידוע למשטרה), אלא פשיעה בין פליט למקומי. אין שום יסוד להניח שפשיעה כזאת לא תדווח, והאמירות של אלי ישי שהוא יודע שקיימות המון קורבנות אונס שמסרבות להתלונן בגלל שמפחדות שיגלו שיש להן איידס הן פשוט לא נכונות והובאו במטרה ברורה להסית נגדם.
ד. לרוב הפליטים יש דרכון אריתראי או סודאני, ורק אלה שמגיעים משם ישראל שולחת למתקני כליאה של כמה ימים, ומשם שולחת אותם לבאר שבע. אלה שלא באים מסודאן ומאריתראה מגורשים.

FeshMan,
בוודאי שגדעון לוי עדיף בהרבה על ימיני.
מותר להגדיר ארגון זכויות אדם כ"קרטל" (אתה יודע בכלל מה זה?), אבל אתה לא יכול לקרוא כך לארגון כזה, שמטרתו לשמור על זכויות אדם ולהיות שמאלני.
ימיני הוא מרכז ישראלי מובהק. הוא מצד אחד נגד התנחלויות ומצד שני נגד סימון מוצרים משם (טוען שזה עושה דה-לגיטימציה להתנחלויות, כשהוא בעצם חושב שהן לא לגיטימיות). הוא בעד מדינה פלסטינית אבל לא כזאת שיכולה באמת להתקיים. הוא נגד הפוגרומים נגד הפליטים אבל בעד גירושם הלא-חוקי למוות לארצם.
זכותו המוחלטת להיות כזה, אלא שהוא מבסס את דעתו על נתונים שקריים, ובגלל היותו עיתונאי באחד מהעיתונים הגדולים במדינה אנשים לוקחים את השקרים שלו ברצינות.

NightDesign, אם אתה קורא למה שעשית "להפריך את כל טענותיו" אז מצבך גרוע ממה שחשבת.
בשביל להפריך טענות כאלה צריך יותר מלהטיל ספק קל על הדברים, אלא טיעונים אמיתיים וחזקים, שכאלה לא הבאת. ההפרכה שלך דומה להפרכה שלי שהדיון הזה לא מתקיים במציאות (הרי זה יכול להיות חלום, והחושים שלנו בכלל מטעים).

"נתונים שקריים" זאת ההגדרה לכל מה שאתה אומר.
זה באמת חסר טעם לנסות להפריך את הטענות שלך, כי אתה זורק אותם בלי סוף, בלי ביסוס ובלי הפנמה שאתה מושפע.
למזלנו אתה אחוז קטן באוכלוסיה.
לרוע מזלנו ראש הממשלה ואוסף הבובות שלו מעדיפים לחמם את הכסא.

#618 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎04/06/2012‏, ‎22:42

בשבילו כל מידע שבא מהימין הוא שקרי אבל כל מידע שמגיע משמאל זו האמת לאמיתה.
מין חוש צדק מעוות שכזה.

אפשר לראות את מספר הפעמים שתפסנו אותו חוטא בחטאים שהוא עצמו הגדיר ואיך מבחינתו לשמאל מותר ולימין אסור.
זה בן אדם בלי יכולת חשיבה, הוא כמו מכונה אוטומאתית עם תשובות מוכנות שהגדירו לו ארגוני שמאל קיצוניים.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#619 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2012‏, ‎11:16

מצחיק כשהמשפט הזה בא מאדם שקורא את הטורים של ימיני ומקבל את העובדות השקריות בו כאילו מדובר בתורה בסיני.
אני מוכן לבסס כל טענה באשכול הזה שטענתי, אתם מוזמנים להתחיל.
לא כל מידע שבא מהימין הוא שקרי, אבל הימין שומר לעצמו את הזכות לשקר בשביל טעמים הסברתיים (טריוויה: מי אמר את המשפט "למען ארץ ישראל מותר לשקר"?).

בניגוד למה שכתבת, לא "חטאתי" באשכול הזה בשום חטא שהגדרתי לעצמי, אלא היו עשרות פעמים שעיוותת את הדברים שלי בצורה נוראית.

מדהים מה קרה לימין היום. פעם הוא היה ערכי וליברלי, הוא אמנם היה נצי יותר אבל הדמוקרטיה וזכויות האזרח היו חשובים לו מאוד.
היום הימין הוא פשוט העתק עלוב ופתטי של הימין הרדיקאלי באמריקה, והוא מקבל בצורה מלאה את המשנה של גלן בק והאנגלוויסטים האנטישמים (כאן המילה מתאימה. הבעיה שלהם היא לא עם מדינת ישראל, אלא עם היהודים).

#620 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎05/06/2012‏, ‎11:52

מעניין:
http://www.nrg.co.il...1&cat=479&loc=4

2 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 2 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים