עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

PartnerTV - מתחרה רביעית בשוק הטלוויזיה

• אנא התחבר בכדי להגיב
128 תגובות לנושא זה

#41 Elad2

Elad2

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• חבר של כבוד
  • 2,232 הודעות

נכתב ב- ‎08/08/2017‏, ‎23:32

טוב הממיר מותקן אצלי כשעתיים בערך ויצא לי לשחק איתו ובדקתי כל מני דברים:

בקצרה: למשתמש הממוצע וטיפה מעל הממוצע זה אחלה של מכשיר, בעניין התוכן אני מאמין שזה רק עניין של זמן, ממליץ לכם לחכות לפחות עד שנפליקס תהיה זמינה ביחד עם פרטנר. למשתמש כמוני, שהוא מעל הממוצע עם דרישות טיפה יותר גבוהות אז זו דיי אכזבה בשבילי.

בארוכה:

סאונד: המכשיר תומך בDD, DD+, DD-EX וזהו, לא DTS ומעלה. שזו אכזבה ענקית מבחינתי. דבר נוסף שהוא אכזבה, נכון לעכשיו, ואולי ישתנה בעתיד זה שאין אופציה לסאונד שהוא לא סטריאו דרך קודי (passthrough), ולא אפילו לא DD שכן נתמך דרך אפליקציות כאלו ואחרות (פלקס, נטפליקס). לגביי הסאונד דרך הVOD של פרטנר, נכון לעכשיו אומנם הממיר תומך בסאונד הקפי 5.1 אבל בVOD של פרטנר אין כרגע שום תוכן כזה, בסדרות יש סאונד 64 kbps או 94 kbps, בסרטים 64 kbps או 256 kbps ... אומנם סטריאו דיי איכותי, אבל ממש לא סראונד 5.1 - שוב אכזבה.

מלבד הVOD של פרטנר, שאינו תומך 5.1, נטפליקס כן תומך בDD+ 5.1, פלקס גם (דרך האפליקציה לאנדרואיד TV, אבל לא דרך קודי).

תמונה: איכות התמונה לדעתי דרך פרטנר היא 720p, אם כי לא יכול להגיד את זה בוודאות משום שאין לי דרך לוודא את זה באמת. המכשיר תומך בוודאות ב1080p  והריץ דרך פלקס את כל הקבצים ללא מאמץ או גימגום, הריץ לי אווטר עם 12mb לשניה בלי בעיות. לטענתם המכשיר תומך 4K דרך נטפליקס, אבל אני לא יכול לאשר את זה כי אין לי טלויזיה כזאת כרגע.

אפליקציות: החנות של גוגל זמינה דרך הממשק האנדרואידי שמתחבא מאחורי האפליקציה של פרטנר שעולה ישירות עם המכשיר (לא באמת מתחבא, יש כפתור להגיע לשם, לא כזה מסובך), שם תוכלו להוריד כל מה שזמין. 

KODI, פלקס, נטפליקס (שמותקן מראש), TWITCH, סלקום ועוד....

לגביי סלקום - עוד אכזבה (שלא באשמת פרטנר), ניתן להתקין את האפליקציה, ניתן להתחבר, אך לא ניתן לצפות בשידורים ישירים (מסך שחור ללא סאונד), ולא ניתן לצפות בVOD (מסך ירוק עם סאונד). אני מניח שזה הגנות של סלקום, למרות שזה מאוד מוזר, כי המון משתמשים של האפליקציה שהצליחו להתקין אותה על כל מני מכשירים כאלו ואחרים, ממכשירים סינים פשוטים ועד למכשירים של אמזון והם לא דיווחו על הבעיה הזאת. לגבי פתרון, לא חושב שיהיה כזה בזמן הקרוב או בכלל.

ממשק: כמו שכבר ראיתם הממשק בהחלט מעולה, יש דברים שהייתי משנה, אבל סה"כ הוא באמת ברמה אחרת ממה שאנחנו רגילים (לטובה), הוא לא חלק בצורה יוצאת דופן, אני מניח שזה עניין המכשיר עצמו שהוא לא הכי חזק בעולם, לדעתי ברגע שהם ישחררו את האפליקציה לחנות של אנדוראיד TV ואני אוכל להריץ אותה על הNVIDIA SHILED אז זה יטוס. הבעיה שלדעתי בגלל הרצון שלהם להרוויח כמה שיותר בהתחלה (שאנשים יצטרכו להוסיף עוד ממירים לכל בית), אז לדעתי האפליקציה הזאת לא תהיה זמינה בשנה הקרובה....

תכנים: כמו שכבר ציינו מבחר מאוד מאוד דל, הם אמרו שעד סוף החודש כמות התכנים תוכפל (ו2 כפול 2 זה עדיין 4, שזה לא הרבה), אבל שוב, הכל עניין של זמן וסבלנות. ולכן אני לא ממליץ להתחבר אליהם לפחות עד שנטפליקס תהיה זמינה דרכם. ברגע שנטפליקס תהיה זמינה, אז הם אמורים לפחות בהתחלה לספק את הצעירים מבנינו שיודעים איך להשלים תכנים דרך האינטרנט.

הכיוון שלהם לדעתי הוא כיוון טוב, אני מאמין שעוד שנתיים הם כבר יהיו ברמה של סלקום בכל הנוגע לתכנים.

אפליקציות לניידים: האפליקציה סה"כ מאוד דומה לממשק של הממיר, עובד מעולה, אין יותר מדיי מה להוסיף, מלבד העובדה שהיא לא מראה לי ממשק של טאבלט בטאבלט (8.4 אינץ') שלי, אולי זה בגלל שהמסך לא גדול מספיק, לא יודע, אני מקווה שזה יסתדר באיזשהו שלב, באמת שזה לא קריטי בכלל.

אם אתם רוצים רשימה של כל התכנים אז תגידו לי (זו לא תהיה רשימה ארוכה, אז אין לי בעיה לרשום פה).

דבר נוסף: סתם ניסיתי לחלץ את הAPK של האפליקציה של פרטנר בשביל לנסות להתקין אותה על השילד, לצערי, זה לא עבד. למרות שגם אם זה היה עובד, אני לא יודע איך הייתי יכול להתחבר. בכל מקרה, כנראה שנאלץ להמין עד השחרור הרשמי של האפליקציה לחנות של ANDROID TV.

אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים בכיף.

אם יהיה לי מה להוסיף אני אוסיף בהמשך שתהיה לי הזדמנות לשחק עם המכשיר יותר, אבל אני מאמין שנגעתי ברוב הדברים שעניינו אותי לפחות.

מההתרשמות שלך בתור מישהו שיש לו גם סלקום וגם פרטנר, איזה מהשירותים עדיף?

אני לא צופה בספורט, אז זה לא רלונטי בשבילי. וההפרש בין פרטנר עם נטפליקס לסלקום הוא כ-15 שקלים.

אז מה בעצם כדאי יותר בשקלול הקריטריונים הבאים: הממשק והפונקציונליות שלו, התכנים (כולל נטפליקס כמובן), איכות הצפייה.

תודה.

#42 d1f2

d1f2

לא יעזור לכם, אני לא זז מפה

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2017‏, ‎01:08

פרטנר הודיעו שהם לא הולכים להתקמצן על איכות השידור והם ישדרו את הערוצים כפי שהספק מציע להם אותו. ערוץ שמשודר ב 1080I ישודר ב 1080I. אני לא חושב שיש למישהו טעם להשקיע בשידור 1080P כשלא הוט ולא יס משדרים ב 1080P. אבל רזולוציה לא אומרת הרבה (כפי ש ZIPC לימד את כולנו :P ) אז צריך לבדוק איכשהו כמה MPBS מקבל כל ערוץ.

#43 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2017‏, ‎18:42

אז בואו נדבר קצת על שירות הCATCH UP.
נכון פרטנר אמרו שכל הערוצים יהיו זמינים לצפיה מידיית שבועיים אחורה? אז אמרו..מבדיקה שעשיתי אלה התוצאות המאכזבות.
מכל הערוצים שקיימים בשירות רק ערוץ 11 וערוץ 10 זמינים שבועיים אחורה לצפיה.
שאר הערוצים זמינים רק שבוע אחורה. ויש גם ערוצים שלא זמינים בכלל:
ערוץ יאמיז - רשום שזמין שבוע אחורה אך לא ניתן לצפות כלל, אולי תקלה זמנית, לא ידוע.
פוקס ניוז וביזנס - רשום שבוע אך לא ניתן לצפיה.
AMC ו CNN לא זמינים בכלל בשירות הקאצ'אפ...

לי אישית אין בעיה עם זה שאני מקבל שירות חלקי כזה בתחילת הדרך, אני מבין את זה שהשירות עוד בחיתוליו וצריך לתת להם זמן, אבל מפה ועד המצב כיום ועוד בלי שום הודעה בנושא זה דיי חמור בעיניי.

אמשיך לעדכן במידה ואמצא עוד דברים מעניין.

דבר לחיוב: בהודעה הקודמת שלי ציינתי שבטאבלט הממשק הוא לא ממשק שמתאים לטאבלט אלא יותר מתאים לטלפון, אך לשמחתי הם שיחררו היום או אתמול אפליקציה שמיועדת לטאבלטים.

......

מההתרשמות שלך בתור מישהו שיש לו גם סלקום וגם פרטנר, איזה מהשירותים עדיף?

אני לא צופה בספורט, אז זה לא רלונטי בשבילי. וההפרש בין פרטנר עם נטפליקס לסלקום הוא כ-15 שקלים.

אז מה בעצם כדאי יותר בשקלול הקריטריונים הבאים: הממשק והפונקציונליות שלו, התכנים (כולל נטפליקס כמובן), איכות הצפייה.

תודה.

בנושא הממשק פרטנר לא רואים את סלקום ממטר.

בנושא התכנים, כמו שאמרתי, הכמות דלה מאוד עד לא קיימת, רק אם זה יהיה עם נטפליקס זה סביר - , בקטע הזה סלקום מנצחים נכון לעכשיו.

באיכות הצפייה אין הבדל מהותי.

#44 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎09/08/2017‏, ‎21:25

לפי מה שקראתי שירות ה catchup לא יהיה זמין בכלל בערוץ CNN (חוזים וכו') ובערוץ AMC יש להם עסקה אחרת שכל התכנים שלהם יהיו שלושה שבועות ב VOD ככה שזה יותר שווה מה catchup, למרות שזה לא באותו ממשק.

ה catchup אמור להיות שבועיים, בטח בערוץ מרכזי כמו ערוץ 2. תנסה לכתוב להם את כל התלונות כי בלי שהם יקבלו תלונות הם לא ידעו מה צריך לתקן.

#45 Scorpion-x

Scorpion-x

iDown.Me

• חבר של כבוד
  • 719 הודעות

נכתב ב- ‎14/08/2017‏, ‎15:51

מניח שאין צפי לתכני HBO, נכון? אם בכלל..

#46 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎14/08/2017‏, ‎16:34

מניח שאין צפי לתכני HBO, נכון? אם בכלל..

שום סיכוי. אחרי שהעוכר דין של פרטנר עשה פאדיחה ושלח את ההסכם בין פרטנר לHBO ל HOT, HOT מיהרו לחתום על חוזה עם HBO ובהמשך גם סלקום. כתוצאה: HBO העלו את המחיר שלהם פי 4 לכל החברות בארץ. לפרטנר יש 0 לקוחות אז הם לא להוטים לבזבז כסף.

#47 djsonyno1

djsonyno1

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,802 הודעות

נכתב ב- ‎14/08/2017‏, ‎17:09

כתבה על פרטנר TV

http://www.geektime....ner-tv-handson/

#48 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎21/08/2017‏, ‎23:30

חשיפה מדהימה של חדשות 2:

לקוחות פלאפון, נרשמתם לפרטנר TV ופרטנר לא חזרה אליכם? זה לא בגלל פרטנר - פלאפון חסמו את השיחות של נציגי פרטנר.

http://www.mako.co.i...c0160e51004.htm

• Murdock ו zahi0 אוהבים את זה

#49 obeh

obeh

• רשומים
  • 1,757 הודעות

נכתב ב- ‎22/08/2017‏, ‎09:06

חשיפה מדהימה של חדשות 2:
לקוחות פלאפון, נרשמתם לפרטנר TV ופרטנר לא חזרה אליכם? זה לא בגלל פרטנר - פלאפון חסמו את השיחות של נציגי פרטנר.

http://www.mako.co.i...c0160e51004.htm

מה, חחח איזה אדיוטים.
הלוואי ותהיה ייצוגית שתנקנק להם את התחת

#50 Scorpion-x

Scorpion-x

iDown.Me

• חבר של כבוד
  • 719 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2017‏, ‎19:19

יש צפי מבחינתם להוסיף תכנים? VOD מאוד דל הייתי אומר.

#51 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎29/08/2017‏, ‎20:13

יש צפי מבחינתם להוסיף תכנים? VOD מאוד דל הייתי אומר.

היה דיבור על להכפיל את כמות התכנים עד סוף השנה. אאל"ט.

#52 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎09:35

הטבה ועליית מחירים:

החל מהיום יקבלו הלקוחות החדשים והקיימים של PatnerTV מנוי נטפליקס בחינם לחצי שנה. הלקוחות הקיימים יכולים לעדכן את הסטטוס באמצעות אתר האינטרנט.

בתום חצי שנה המחיר של חבילת נטפליקס יעמוד על 29.90 ש"ח, המהווה עליית מחיר של כ-10 שקלים. עדיין מדובר במחיר נמוך יותר ב10 שקלים לעומת לקוח קיים של נטפליקס בחבילת HD.

#53 Scorpion-x

Scorpion-x

iDown.Me

• חבר של כבוד
  • 719 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎14:36

כבר פועל :)

סוף סוף יהיה מה לראות. רק חבל שהאינטרנט דרכם מאכזב. בבזק בינלאומי היה חלק יותר. אבל בינתיים המחיר מנצח.

מה שכן סלקום מוכנים לתת חודשיים ללא עלות, רק כדי לבדוק מה מתאים יותר ומה לא.

#54 djsonyno1

djsonyno1

• רשומים
  • 1,802 הודעות

נכתב ב- ‎03/09/2017‏, ‎18:19

עוד בקושי התחילו לשדר וכבר מעלים מחירים? איזה הזויי..

מה שאני הכי אוהב זה שתמיד יוצאים בהצהרות גרנדיוזיות..

ואז יש תאבון והמחירים קופצים..

הנה הכתבה:

https://www.themarke...ation/1.4408331

• אבי ד אוהב את זה

#55 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2017‏, ‎18:00

חצי שנה של נטפליקס חינם זה אדיר.

גם אחרי שזה יגמר זה יוצא משתלם, לא הבנתי למה אתם נגד, מה פספסתי?

#56 Scorpion-x

Scorpion-x

iDown.Me

• חבר של כבוד
  • 719 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2017‏, ‎18:17

שאנחנו ישראליים :P

אני התלוננתי על האינטרנט. עם שאר הדברים אני בסדר חח

• CLIPSE אוהב את זה

#57 shlomom

shlomom

עובד ונושם MICROSOFT

• רשומים
  • 2,446 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2017‏, ‎18:28

לא הבנתי למה אתם נגד, מה פספסתי?

שרוצים הכל בחינם.

• CLIPSE אוהב את זה

#58 djsonyno1

djsonyno1

• רשומים
  • 1,802 הודעות

נכתב ב- ‎04/09/2017‏, ‎20:53

חצי שנה של נטפליקס חינם זה אדיר.

גם אחרי שזה יגמר זה יוצא משתלם, לא הבנתי למה אתם נגד, מה פספסתי?

זה לא עניין של פספוס ידידי.. זה עניין של נוכלות עבודה בעיינים, ככה אני רואה את זה..

כי במדינה שלנו יוצאים תמיד בהצהרות בומבסטיות..

המנכ"ל הדגול של פרטנר 89 ש"ח כולל נטפליקס..הריעו בקול תרועה..

אבל לא עברו איזה 100 ימי חסד, פתאום המחיר קופץ ל-109 שקל.. 

אני קורה לזה רמאות, נוכלות לא יודע איך תקרא לזה פשוט שקרנים!!

פתאום זה עולה לפרטנר יותר, למה מה קרה? 

איך שפרטנר עשו את המהלך הזה, פשוט מגעיל אותי.

מסריח מהראש סליחה שאני אומר את זה..

וזה כבר לא תחרות פרטנרTV/סלקום TV כי כרגע זה יוצא אותו מחיר..

כי אם לא תעשה את חבילת "נטפליקס" מה נקבל בפרטנר ערוצים רגילים?!?

מי צריך את זה? כל הרעיון היה לתת את נטפליקס..

אני מאוד מקווה שפרטנר יקבלו מצד המנויים שלהם עזיבה ומהר..לאחר החצי שנה.

או שפרטנר יעשו חושבים ומהר..

*חצי שנה "לנטפליקס" זה ממש כלום זה עף בלי להרגיש..

• אבי ד ו maor26 אוהבים את זה

#59 d1f2

d1f2

• חבר של כבוד
  • 9,723 הודעות

נכתב ב- ‎09/10/2017‏, ‎16:33

עודף ביקוש או חוסר ביקוש?

מי שמזמין היום פרטנרTV מקבל מועד התקנה רק בעוד חודש.

#60 cRaZy-BoY

cRaZy-BoY

• ותיקים
  • 3,375 הודעות

נכתב ב- ‎09/10/2017‏, ‎17:02

זה לא עניין של ביקוש זה מחסור בכוח אדם.. בוא נגיד מתי שהתקינו לי, הטכנאי אמר שהם סה"כ שישה טכנאים על כל הארץ... אני מניח שהם גייסו עוד אבל עדיין זה מעט...

בנוסף אני חושב שהם עדיין מחשיבים את השירות כשירות בהרצה... ככה שיש להם כנראה הגבלות מסוימות...

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים