עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

ליגת העל 2015-2016

• אנא התחבר בכדי להגיב
453 תגובות לנושא זה

#41 Shai10

Shai10

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎10:55

משחק ראשון שלי בליגה השנה, איזו טעות.....

חייב לומר שבית"ר אחת הקבוצות החלשות שראיתי. התוצאה משקרת זה בלשון המעטה, אשכרה ניצול 100% מצבים מול ההגנה המביכה שלנו.

אם יצחקי וריקן לא חותמים על הסכם סודי עם טביב שהם לא כובשים נגד בית"ר זה היה נראה אחרת.

נראה שגם עדן הכין את הקרקע להשאלה בינואר. כל כך חלש שבא לבכות.

אגב, לא הורגשו קללות בשער 7, בטח רק מי שלמטה וקרוב ל-5 שמע.

"מרגע של עצבות נצא גדולים...", עם הפנים לדרבי ולשער ראשון בליגת האלופות :)

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#42 CLIPSE

CLIPSE

ג'ינג'יות, רדיוהד, אפוקליפטו.

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎14:28

עזוב אותך, יצחקי שחקן גמור, הוא לא מסוגל לסיים 90 דקות.

אי אפשר לבנות עליו לרוץ בהרכב, חילוף ראשון קלאסי, דקה 65.

ריקן טוב מאוד, אבל מבוזבז בתור מגן, לא מבין למה לא נתן להרוש לשחק, היה לו משחק טוב בפורטו לשם שינוי.

אם לא משתמשים יותר בזיו, אז לשחרר, חבל עליו.

זאת לא קבוצה שבנויה לשחק בכל כך הרבה מסגרות, ליגת האלופות היה חלום יפה, אבל אנחנו לא מתאימים לשם.

אחרי שזה יגמר ונתרכז בליגה, אין לנו באמת מתחרים, באר שבע תעשה במכנסיים כרגיל, אני לא דואג בכלל בקטע הזה.

ראיקוביץ' מאכזב, פתח טוב מול באר שבע, ואז באה צ'לסי ונתנה לו בראש, ומאז חושך.

הוא עוד מעט בן 20, הוא צעיר, אז אני לא מבטל אותו לגמרי כמו שעושים עכשיו בתקשורת, אבל חייב להחזיר את הביטחון שלו, לאכול פחות חומוס, כי הוא עלה במשקל מאז שבא.

• Shai10 אוהב את זה

#43 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎15:34

חייב לומר שבית"ר אחת הקבוצות החלשות שראיתי. התוצאה משקרת זה בלשון המעטה, אשכרה ניצול 100% מצבים מול ההגנה המביכה שלנו.

אם יצחקי וריקן לא חותמים על הסכם סודי עם טביב שהם לא כובשים נגד בית"ר זה היה נראה אחרת.

לא היה שיר או משהו, פשוט סתם קללות רגילות שאפשר למצוא בכל קהל, פשוט נהנו לקלל הפעם.

פתאום אתה בוכה על מאה אחוז מצבים? שעליתם ככה לליגת האלופות קראתם לזהבי אל, שרוקאביצה עושה את זה זה פסול.

ואם אתה מחפש קבוצה חלשה להסתכל עליה, תסתכל רק על עצמיכם, 100 מיליון יורו, בחייאת רק העגלה שיש לכם בשער עלה יותר מכל השכר שחקנים של ביתר (תבדוק אותי.)

שעולה עם קשר מהנוער (משחק בכורה של קלינטס בליגת העל) ונותנת לאלופת ישראל 4 בבית (משהו שלא קרה מהדרבי 4-2 של 2010.)

וכל זה אחרי שבכל מקום היה אפשר לראות את הנזלת (חס וחלילה שלא תחשבו פה מישהו שאני מתכוון אליו, כמו שאצלנו יש בבונים ואני לא חושב שאתם מתכוונים אלי) שואלים אותי כמה יגמר?

שישברו ת'שיא של ה7-0, וכו' וכו', אחרי ששער 7 עשה פיו פיו כמו זונות ב2-1, אותם חברה שיצאו בדקה 70, הגיע לכם הרביעייה הזאת.

עריכה:

שי, משהו קטן, אם זה היה 100 היה עוד 3, אני זוכר עוד 2 פעמים שניקיטה הגיע 1 על 1 עם ראיקו.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#44 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎18:36

בסדר, עלה יקר, אבל זה כסף שנכנס מהאלופות, קנו אותו כהשקעה.

נחכה ונראה אם הוא ימצה את הפוטנציאל שלו, אני מכיר שוערים לא פחות גדולים שהיו גרועים אש בהתחלה שלהם, הראשון שעולה לי בראש הוא דה חאה ממנצ'סטר.

#45 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎19:56

בסדר, עלה יקר, אבל זה כסף שנכנס מהאלופות, קנו אותו כהשקעה.

נחכה ונראה אם הוא ימצה את הפוטנציאל שלו, אני מכיר שוערים לא פחות גדולים שהיו גרועים אש בהתחלה שלהם, הראשון שעולה לי בראש הוא דה חאה ממנצ'סטר.

אל תלך רחוק.. אובארוב

#46 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎27/10/2015‏, ‎20:33

אחד הדברים שאני לא מוכן לקבל זה "היה כסף"

אז מה עם היה, זה אומר שצריך לבזבז אותו בטיפשות? נכון לעכשיו הוא לא עלה פעם אחת על חואן פאבלו.

יכלתם להביא חלוץ באמת, לא עדן בן בסט הסמרטוט הזה, או יצחקי שפצוע יותר משהוא בריא,

והחלוץ שלכם שדומה לשוער? למה קניתם אותו? לעשות לו פיזוטרפיה? הוא שיחק?

למען הסר ספק, אני לא אומר שהוא פלופ או עבדו עליכם, אני אומר שלא ראיתי ממנו משהו מיוחד בינתים.

ועוד דבר אחרון שממש צורם לי, אני רואה המון אנשים באינטרנט שאומרים שאוהדי ביתר שרו "איך זה לקבל סרטן"

אנחנו לא הפועל, בחיים לא נשיר שיר כזה (אולי ישירו לחלייאלה בעז"ה) שרו לשלומי אזולאי "איך זה לחמם ספסל"

חבל שאנשים זורמים ומפיצים שטויות בלי קשר למציאות, יותר מזה, מישהו ליידי שר "אוסקר מזיין את שי" ומישהו ליידו אמר לו שתוק, אנחנו לא הזונות מחיפה, תקלל אותו מה היא קשורה עכשיו?

אם היה שיר כזה (עצוב לי לשמוע) זה כנראה איזה ילד מפגר ששר וצעק את זה, בטוח לא היה קהל (אפילו לא גוש של 10 איש) ששר את זה,

רפואה שלמה ליוהן.

(היה שירים על יגאל עמיר, לא מכובד, זכותם.)

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#47 Shai10

Shai10

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2015‏, ‎09:39

פתאום אתה בוכה על מאה אחוז מצבים? שעליתם ככה לליגת האלופות קראתם לזהבי אל, שרוקאביצה עושה את זה זה פסול.

ואם אתה מחפש קבוצה חלשה להסתכל עליה, תסתכל רק על עצמיכם, 100 מיליון יורו, בחייאת רק העגלה שיש לכם בשער עלה יותר מכל השכר שחקנים של ביתר (תבדוק אותי.)

שישברו ת'שיא של ה7-0, וכו' וכו', אחרי ששער 7 עשה פיו פיו כמו זונות ב2-1, אותם חברה שיצאו בדקה 70, הגיע לכם הרביעייה הזאת.

עריכה:

שי, משהו קטן, אם זה היה 100 היה עוד 3, אני זוכר עוד 2 פעמים שניקיטה הגיע 1 על 1 עם ראיקו.

מחקתי קצת כדי להגיב על מה שרלוונטי.

אני לא אומר שאני לא מעריך את ההישג של בית"ר. לדעתי זה הישג מדהים ואם הייתי בצד השני הייתי באקסטזה. עכשיו כשהזכרת את זה, זה באמת מזכיר את העקיצה שלנו נגד פלזן בחוץ. בקשר ל-100% מצבים, אחרי שצפיתי בתקציר יש משהו בדברים שלך, אבל אני התכוונתי יותר לקטע שהשוער אשכרה לא נגע בכדור פעם אחת, כל כדור שנבעט לו למסגרת נכנס (אולי אני מפספס מצב אחד). ומה שעצוב בזה זה שכולם אומרים "הוא היה צריך לפחות לעצור באחת הפעמים של ה-1 על 1", אבל זה דברים שכבר יותר תלויים בשחקן ופחות בשוער. אם להאשים אותו במשהו אז זה בגול השני שצילם כאילו הוא התחנך על ברכיו של חואן פאבלו.

אני לא חושב שיש אוהד מכבי היום שלא מודה שהקבוצה חלשה. כמו שקליפס אומר, אני רוצה להאמין שזה קשור לריבוי המסגרות ולקושי לחזור מהאולימפוס של הצ'מפיונס לעוד משחק בליגה. הספסל השנה פשוט לא מספיק חזק, וכשההרכב לא פוגע זאת הופכת לבעיה משמעותית. עצוב שהשחקן היחיד שלנו שבאמת מחפש כל הזמן למסור קדימה זה מיטרוביץ', שהוא ממש לא ברמה הזאת, בטח שלא הגנתית. קשה לקחת אליפות בלי זרים, וזה גם ההבדל הכי משמעותי בינינו לבין באר שבע שנראית מעולה כרגע. בקשר לתקציב ולהבדלי הרמות בין מכבי לבית"ר - תן לטביב חצי מהתקציב של מכבי והוא מעמיד קבוצה של 1-3 שמשחקת כדורגל יפה והתקפי. אין ויכוח שעם כל המגרעות שלו הוא מבין כדורגל וסקאוט מוכשר.

בקשר לאוהדים שיוצאים לפני הסוף - תאמין לי שאני שונא אותם יותר ממך. אני בכלל נגד רוב המנויים שעשו מנוי בפעם הראשונה בעקבות האליפות של אוסקר ומאז השתקעו ביציעים כדי לקלל כל המשחק במקום לעודד. הבעיה היא שאצל רוב הקהל יש כבר כל כך הרבה שובע, ברמה שאנחנו מוכנים להחליק תבוסה כזאת בבית ולא מייחסים לה יותר מדי חשיבות, וגם תוך כדי המשחק בקושי מנסים לדחוף את הקבוצה. הפתרון לבעיה הזאת הוא לעבור לאיצטדיון גדול יותר שיאפשר הזרמה של דם חדש ליציעים. אני בתור אחד שלא מנוי אבל משתדל להגיע לכל משחק שמתאפשר לי, עדיין יש בי את ההנאה מלראות משחק באיצטדיון, וזאת כבר לא איזו מעמסה פעם בשבועיים שכל פעם צריך להתלבט אם ללכת או לא (יש לי חברים כאלה).

הראיה לזה שצריך לתת יותר מקום לאוהדים "טריים" זה שבמשחקי מוקדמות האלופות נגד פלזן ובאזל היה אפשר לשמוע ששער 4 עודד יותר משערים 2, 7, 8, 13 (ואני לא אומר 10, שגם רובם לא מעודדים, רק הגוש ב-11 באמת מעודד).

אני מעריך עידוד חוץ טוב, למרות שהפעם הקהל שלכם לא היה מדהים, אבל גם אני שמעתי שירת "איך זה לקבל סרטן", וכשזה מגיע כל כך קרוב לגילוי אצל יוהאן זה ממש צורם. אני חשבתי שהקריאות מכוונות לאזולאי ודסה (היה נשמע יותר הגיוני אם היו עוברים לחיפה...) ועדיין זה לא במקום אם באמת היו קריאות כאלה. בטוח שיש סרטונים שיוכיחו לכאן או לכאן.

התקווה שלי היא שלא נפסיד בגדול שוב היום נגד בני יהודה, כי זה כבר ממש יוכל להתחיל כדור שלג לקראת תבוסה מבישה נגד פורטו. ותודה למשבץ המשחקים שדאג לזה שנוכל להגיע למשחק הזה בראש שקט...

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#48 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2015‏, ‎13:33

הסברתי למעלה, זה היה איך זה לחמם ספסל, פשוט איו מצב ששרו את זה, אני הייתי קרוב יותר ל7 ולא שמעתי כלום כזה, שמעתי איך זה לחמם ספסל.

הפמיליה ישבו יותר באזור של שער 4 (זה שקרוב ל2 נכון?) ואם מישהו שר שיר כזה זה היה בא משם, אין ספק שהיה לי קל יותר לשמוע.

שרו לאזולאי ודסה איך זה לחמם ספספל. כתבתי גם למעלה, חבל מאוד שאנשים שמעו משהו שלא היה.

מזמן כבר היה סרטון אם היו שרים את זה, ואם מישהו שר את זה שיתבייש, אחד הדברים המזעזעים ששמעתי מהיציע שלנו (אין מחלות ושואה, אנחנו לא הפועל.)

אפילו את שי זהבי הם לא מקללים.

בקשר לעידוד שלנו, חלש יחסית לתוצאה, מסכים. אתה צריך להבין שאנשים היו בשוק, אני אישית בקושי חגגתי בשלישי  וברביעי.

לא עיכלנו מה הולך שם, מכבי בבית, בשיא שלה, אנשים בפורומים של ביתר משווים את הניצחון הזה לניצחון על חיפה אחרי שהיא חזרה על מנצ'סטר שבוע קודם.

בקשר לדם חדש, אני מסכים, אבל צריך שזה יקרה שהקבוצה גם לא למעלה, אין מה לעשות מקום ראשון מביא אוהדי הצלחות, מקום אחרון משאיר את השרופים.

אני גם חושב שאיכשהו אצלכם צריך לערבב את שער 8 ו11. אנשים לא אוהבים לעודד לבד, מסתכלים עליך כאילו אתה איזה מוזר.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#49 Shai10

Shai10

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2015‏, ‎18:19

אנשים לא אוהבים לעודד לבד, מסתכלים עליך כאילו אתה איזה מוזר.

לגמרי אני בשער 7

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#50 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎28/10/2015‏, ‎18:42

אנשים לא אוהבים לעודד לבד, מסתכלים עליך כאילו אתה איזה מוזר.

לגמרי אני בשער 7

היה לי ויכוח עם חבר, בשער 7 מישהו עם מנוי, המקום שלו שמור לו? מה לגבי השערים האחרים?

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#51 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2015‏, ‎01:39

שער 7 לא מסומן בגדול אבל אני מניח שמנויים יושבים במקומות קבועים. 8 מסומן

#52 Shai10

Shai10

• Q-Fame
  • 1,477 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2015‏, ‎11:33

כל משחק יש ויכוחים שלפעמים מגיעים למכות וילדים בוכים בגלל שאנשים יושבים במקומות שהיו פנויים כשהם הגיעו ולכאורה "שייכים" למנויים קבועים.

אני עדיין לא מצליח להבין מה האינטרס של להשאיר את 7 לא מסומן. כרגע אני נהנה מזה בגלל שהחלק התחתון של היציע לא מוגדר כ"כסף" כמו ב-8 אז אפשר לשבת שם, אבל הייתי שמח אם לא הייתי צריך להגיע 2.5-3 שעות לפני משחק בשביל לתפוס מקום טוב.

אם משאירים משהו לא מסומן אז שיהיה רק יציע העידוד שגם ככה עומדים ואין יותר מדי חשיבות למקום.

Yarden אומר/ת:
שי
Yarden אומר/ת:
אתה המלך החדש שלי

#53 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2015‏, ‎14:51

כל משחק יש ויכוחים שלפעמים מגיעים למכות וילדים בוכים בגלל שאנשים יושבים במקומות שהיו פנויים כשהם הגיעו ולכאורה "שייכים" למנויים קבועים.

אני עדיין לא מצליח להבין מה האינטרס של להשאיר את 7 לא מסומן. כרגע אני נהנה מזה בגלל שהחלק התחתון של היציע לא מוגדר כ"כסף" כמו ב-8 אז אפשר לשבת שם, אבל הייתי שמח אם לא הייתי צריך להגיע 2.5-3 שעות לפני משחק בשביל לתפוס מקום טוב.

אם משאירים משהו לא מסומן אז שיהיה רק יציע העידוד שגם ככה עומדים ואין יותר מדי חשיבות למקום.

מכות בשער 7?!

אני ממש בשוק, אצלנו זה מי שמגיע תופס, אבל אם למשל תלך לגוש של הלה פמיליה זה מקומות קבועים (לא לפי הסדרנים, הבנאדם החליט שזה שלו.)

אני חושב שמקומות קבועים זאת תוספת חשובה מאוד, בנאדם לא צריך להגיע שעתיים לפני / לריב מכות,

היה פעמים שראיתי ילדים בגיל 16 מאיימים על בנאדם בן 50. בושה. (היה גם פעמים שראיתי שהם איימו על מישהו בן 40 שהוריד לאחד מהם סטירה והם כולם הלכו.)

שי אתה מעדיף לשבת קרוב לדשא? אני יושב כמה שיותר למעלה, אלה אם יש שחקן שאני רוצה לגמור אותו במשחק אני יורד לדשא.

נושא אחר,

איזה גבר יוקאנוביץ', שירלי אומרת לו הלך הטרבל הוא אומר לה "אנחנו עדיין בליגת האלופות" חחחח

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#54 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2015‏, ‎17:39

חחחחחחחחחח כן, זה היה גאוני, חולה עליו.

#55 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎29/10/2015‏, ‎19:30

אני מסכים עם שי, בלומפילד נהיה מאוד מאוס במשחקי הליגה, בגלל שיש עדיפות למנויים משנה קודמת, אז רוב האוהדים מאוד שבעים או שהם קונים את המנויים ומספסרים אותו לפראיירים שבאים רק בשביל להראות שהם שם. אלה לא אוהדים אמיתיים אלא אוהדי הצלחות, וצריך לדעת להתמודד איתם בדיוק כמו כל קבוצה שמצליחה ולוקחת תארים. הבעיה הזו בולטת במיוחד במכבי כי אין אצטדיון גדול.

הייתי במשחק מול פלזן והאווירה שם הייתה מדהימה למרות שהפסדנו כי לא הגיע יחסית הרבה מנויים ומכרו את הכרטיסים שלהם לקהל הרחב. ישבתי בשער 4 והיה אש, רואים איך הקהל הרחב צמא למשחקים.

הבעיה היא שכרגע לא נראה שיש פתרון באופק לחוסר התחלופה הזה, חייבים אצטדיון חדש של מינימום 30 אלף, כמו סמי עופר וטדי.

בניגוד לזה, בצ'מפיונס יש המון טרמפיסטים ולמרות שיש דם חדש ביציעים, מאוד קשה לסחוף את כולם כשהם רוצים רק לשבת, לאכול ולצפות בשקט במשחק. רבאק, לא מתביישים אפילו להגיע עם צעיפים של בני יהודה או נתניה.

למזלי אני יושב מתחת לארגון ביציע הצפוני אז האווירה שם לא נופלת מבלומפילד בימיו הטובים, אבל רואים את ההבדל בשאר היציעים.

כרגע היה רק משחק אחד, מקווה שהאווירה תשתפר כבר ברביעי הקרוב מול פורטו.

הלוואי והייתי יכול לטוס לפורטו או לונדון, העידוד שם היה מדהים, שמעו רק את מכבי והצעדות שם לפני המשחקים נראות פסיכיות.

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#56 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎02:55

לצערי הרב אני וחבר קנינו מנויים לאלופות באיחור והכרטיסים היחידים שנשארו מוזלים הם לצד הנגדי של הארגון (כמו שער 4 בבלומפילד). המון טרמפיסטים שמזיינים תמוח לשבת כל המשחק (אחי, פאקינג ליגת אלופות!!) ואין מה לדבר על עידוד. בנוסף, דבר שמאוד מעצבן אותי אצל הקהל, וזה גם בבלומפילד, אחרי שמקבלים גול פתאום יש עידוד חזק מאוד של בדיוק עשרים שניות, אחרי זה שקט אקוטי. פשוט מחרפן אותי שאין עידוד וזה פשוט מבאס להעביר משחקים שלמים בלי לשיר, ואני עוד צמוד לשער 11 במיקום, ככה שאין בכלל מה לדבר על שערים 7 ו2 שרחוקים מהם.

#57 CLIPSE

CLIPSE

• ותיקים
  • 11,442 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎06:25

האמת, אני מחשיב את עצמי אוהד מעל לממוצע של מכבי, ואני מעודד 20 אחוז מהמשחק כולו.

לפעמים אין אנרגיות, אתה רק רוצה לשבת בכיף שלך ולהנות ממשחק טוב, מה גם, שהשירים כבר מאוסים, חייבים לרענן קצת.

#58 SnirJa

SnirJa

Rolling Supreme

• ותיקים
  • 10,533 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎12:55

זה בדיוק ההבדל בין הקהלים בארץ, כמו שקליפס אמר, אנשים באים לראות משחק,

אצלנו זה לעודד, משחק רואים בבית או במערבי.

gg1209191.jpg

בית"ר

במאבק עיקש ואכזר,

בדם ויזע,

לא נחנו אף רגע,

שיחקנו עם הלב והנשמה,

בוגרים וגם נוער,

גביע ותואר,

נרומנה בעוז והדר.

#59 Sparkles

Sparkles

Geronimo!

• ותיקים
  • 9,052 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎13:03

זה בדיוק ההבדל בין הקהלים בארץ, כמו שקליפס אמר, אנשים באים לראות משחק,

אצלנו זה לעודד, משחק רואים בבית או במערבי.

לא נכון. כשבית"ר הייתה מצליחה בתקופת גאידמק גם הרבה הגיעו רק כדי לראות משחק. ההבדל הוא שטדי הרבה יותר גדול כך שהם פחות מורגשים.

בלומפילד הוא תמיד סולד אאוט כך שכבר כמעט 3 שנים מדובר על אותם אוהדים.

במשחקי חוץ שאין בהם עדיפות למנויים ההבדל עצום ויש עידוד פנטסטי.

• CLIPSE אוהב את זה

"עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו"
- סטיבן רייט.

#60 אורפז.

אורפז.

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎30/10/2015‏, ‎15:19

מסכים שאנשים קצת שבעים. ואין ספק שיש המון טרמפיסטים, אבל עם כל העניין הזה של הטרמפיסטים אני מאמין שהם כן אוהדי הקבוצה ורוצים בהצלחתה, אבל כמו כן גם באים להנות ממשחק כדורגל בסופ"ש/תחילת שבוע ובשבילם זה בילוי בתכלס (בילוי שכולל המון קללות). אין מה לעשות, זה חוק לא כתוב שקיים בכל מקום בעולם, ככל שקבוצה יותר תצליח ככה יתווספו לה עוד אוהדים שצמאים להיות חלק מההצלחה. כמו שאחרי הדאבל הפועל הביאו מלא מנויים, כנ"ל בית"ר וגם מכבי. יוצאי דופן אלה אוהדי חיפה שבאמת עושים חיל בשנתיים האחרונות אבל אני חושב שהסיבה לכך היא האיצטדיון (ולראיה, הכמות אוהדים המביכה שהייתה לאורך שנים בקרית אליעזר).

• CLIPSE אוהב את זה

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים