עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

הליגה האנגלית 2014/15

• אנא התחבר בכדי להגיב
295 תגובות לנושא זה

#41 אורפז.

אורפז.

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,623 הודעות

נכתב ב- ‎13/09/2014‏, ‎18:18

קוסטה טיל.. איך אנשים פה פקפקו בו :o

#42 Dolevv

Dolevv

Shut up and sit down, you big, bald fuck

• ותיקים
  • 10,262 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎19:16

יונייטד, ליברפול, טוטנהאם ואברטון הפסידו. צ'לסי וסיטי עשו תיקו. רק אנחנו ניצחנו. פן ירבו מחזורים כאלה!

איזה אדיר למפארד יאללה

#43 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎19:25

לא שאני אוהב את סיטי, אבל כל כך כל כך מגיע למוריניו וצ'לסי להתרסק.

כל הכסף שבעולם, סגל מלא סופרסטארים, שיפוט אוהד, נגד עשרה שחקנים ועדיין בונקר.

הוא אנטי כדורגל הבנאדם הזה.

זה בכלל מבלי להתייחס לכמה שהוא בוכה ומתלונן.

יום מטורף בליגה.

#44 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎19:34

אין לך מושג במשחק, ילד.

#45 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎19:54

בטח לך יש. תוציא את הראש מהתחת של הבנאדם הזבל הזה מוריניו. כמובן שאחרי המשחק הוא לא ביזבז הזדמנות לזלזל בפלגריני, בנוהל.

#46 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:01

לא אסביר לך כמה הבנה יש לי כי אתה כנראה לא תבין. ולא אפתח איתך שיחה של ילדים על ה"זבל" מוריניו שאגב לחץ יד לפלגריני גם לפני וגם אחרי המשחק.

היה משחק מדהים לטעמי, למרות שלא היה הרבה גולים והרבה מצבים, כדורגל יכול להיות יפה גם כשאתה רואה 2 קבוצות עושות הגנה באופן כמעט מושלם.

2 הקבוצות נלחמו ולא נתנו לקבוצה היריבה לפתח כדורגל כרצונן. היה משחק באמת בין 2 קבוצות גדולות וחזקות.

האדום לטעמי לא היה אדום, אבל צ'לסי ניצלה זאת מהר ולאחר מכן טעות נוראית של שורלה סידרה סיפור יפה עם למפארד. 

#47 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:10

אל תסביר מר פרגוסון, ראיתי כבר מספיק פה בפורום כמה אתה מבין.

לחץ לו יד זה יפה, זה נדיר אצלו ללחוץ יד למנג'רים יריבים אחרי משחק. אבל הוא כן טרח, שוב, לשבש את השם של פלגריני בראיון אחרי משחק.

משחק מדהים זה בטח לא היה. משחק מרשים מבחינה הגנתית (של שתי הקבוצות) זה בהחלט היה.

צ'לסי מהר מאוד ניצלו את ההרחקה. ככה הם, אסור לעשות מולם שום טעות (גם אם הטעות לא היתה בכלל בשליטתה של סיטי אלא של השופט). לא עושים מולם טעות ומבחינתם שיהיו גם 4 שעות של 0-0 בלי מצבים.

#48 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:13

13 נקודות, 16 שערי ליגה בחמישה משחקים, מקום ראשון.

עוד מעט יש קרב תחתית מעניין מאוד, ליברפול - יונייטד.

#49 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:22

שייקח פעם קבוצה לא מפוצצת בכסף שהיא פייבוריטית דיי ברורה לקחת תואר.

בהחלט פתחו עונה חזק מאוד. גם ייקחו אליפות.

אותה ליברפול סיימה שנה שעברה מעל הגאון מוריניו, למרות שיש לה הרבה פחות כסף וחוץ מסוארז וג'רארד בשלהי הקריירה אין לה שחקנים שרוב חובבי הכדורגל בכלל שמעו עליהם. 

וזה לא שצ'לסי שיחקו כדורגל וזה בא על חשבון תוצאות. גם הכדורגל היה משעמם (בלשון המעטה) וגם התוצאות לא טובות.

אבל לבכות על זה שאין לו שחקנים (המנג'ר של צ'לסי כן...) הוא בכה יפה מאוד.

ליברפול ירדו מגדולתם. גם המצב של יונייטד לא מזהיר. ההבדל בינן לבין צ'לסי הוא שביום שאברמוביץ' יעזוב (אם יעזוב) צ'לסי תחזור להיות ניוקאסל.

מוריניו מומחה בהצלחות. באמת, בלי שום ציניות. הוא יודע לבחור את המועדונים המתאימים (למרות שמאז אינטר גם אין לו יותר מדי הצלחות). אבל הוא ממש לא המנג'ר שהיה בתחילת דרכו (ואז גם אני מאוד חיבבתי אותו). מצחיק שהוא אמר על גווארדיולה שהוא לא אוהב כדורגל כי בשנים האחרונות זה נראה כאילו מוריניו עצמו ממש לא נהנה ממה שהוא עושה.

#50 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:33

שייקח פעם קבוצה לא מפוצצת בכסף שהיא פייבוריטית דיי ברורה לקחת תואר.

בהחלט פתחו עונה חזק מאוד. גם ייקחו אליפות.

אותה ליברפול סיימה שנה שעברה מעל הגאון מוריניו, למרות שיש לה הרבה פחות כסף וחוץ מסוארז וג'רארד בשלהי הקריירה אין לה שחקנים שרוב חובבי הכדורגל בכלל שמעו עליהם. 

וזה לא שצ'לסי שיחקו כדורגל וזה בא על חשבון תוצאות. גם הכדורגל היה משעמם (בלשון המעטה) וגם התוצאות לא טובות.

אבל לבכות על זה שאין לו שחקנים (המנג'ר של צ'לסי כן...) הוא בכה יפה מאוד.

ליברפול ירדו מגדולתם. גם המצב של יונייטד לא מזהיר. ההבדל בינן לבין צ'לסי הוא שביום שאברמוביץ' יעזוב (אם יעזוב) צ'לסי תחזור להיות ניוקאסל.

מוריניו מומחה בהצלחות. באמת, בלי שום ציניות. הוא יודע לבחור את המועדונים המתאימים (למרות שמאז אינטר גם אין לו יותר מדי הצלחות). אבל הוא ממש לא המנג'ר שהיה בתחילת דרכו (ואז גם אני מאוד חיבבתי אותו). מצחיק שהוא אמר על גווארדיולה שהוא לא אוהב כדורגל כי בשנים האחרונות זה נראה כאילו מוריניו עצמו ממש לא נהנה ממה שהוא עושה.

אתה שוב מראה לנו כמה ילד אתה.
ולכן אסיים פה את השיחה.

#51 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎21/09/2014‏, ‎20:46

כשאתה עקצת עם ה"קרב תחתית" לא התבטאת כמו ילד אני מניח...

אל תשכח לנשק את הפוסטר של מוריניו שתלוי לך מעל המיטה לפני שאתה הולך לישון.

עכשיו גם אני אסיים את השיחה :-)

• Sparkles אוהב את זה

#52 Cech

Cech

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 565 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎20:11

אני לא יודע עד כמה סגור היינו צריכים לשחק, אבל אם היינו משחקים פתוח מההתחלה זו הייתה טעות והיינו מקבלים בראש.

גם ככה אנחנו לא טובים מול סיטי. לשחק מול טורה, סילבה, נאבס ואגוארו זה לא פשוט, שלא נדבר על המהירות והפיזיות של כל ההרכב שלהם.

אבל... בהתחשב בזה שהם נשארו עם 10 שחקנים מדקה 65 אני בהחלט לא מרוצה מהתוצאה. אין ספק שהם היו יותר טובים.

#53 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎22:26

ליברפול, שים לב שאתה לוקח את הדעה שלך ומחשיב אותה כעובדה. זה שאתה משתעמם מהכדורגל של מוריניו ואוהב יותר את הכדורגל של ליברפול לא באמת מגדיר את הכדורגל של ליברפול כ"מעניין" ואת של צ'לסי כ"משעמם".

פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#54 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎23:19

אין קשר לליברפול.

הסגנון של מוריניו שלילי זאת עובדה. משעמם? זו דעה אישית שלי (למרות שאני מאמין שרוב חובבי וצופי הכדורגל יסכימו איתי).

יש מועדונים שאני מבין כשמשחקים הגנתי ומחפשים לסגור את המשחק. זה מגוחך בעיניי שמועדון עשיר ומלא כוכבים כמו צ'לסי עושה את זה. סיטי היו בעשרה שחקנים וצ'לסי עדיין חיפשו להרוג את המשחק ולא לתקוף.

#55 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎23:30

חחח מה? איך זה שהסגנון של מוריניו שלילי זאת עובדה? ממתי סגנון כדורגל בכלל יכול להיחשב שלילי או חיובי, ואיך בדיוק קובעים מה שלילי ומה חיובי?

פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#56 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎23:39

לא יוזם, בנוי על סירוס היריבה - שלילי. 

#57 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎22/09/2014‏, ‎23:44

אין קשר לליברפול.

הסגנון של מוריניו שלילי זאת עובדה. משעמם? זו דעה אישית שלי (למרות שאני מאמין שרוב חובבי וצופי הכדורגל יסכימו איתי).

יש מועדונים שאני מבין כשמשחקים הגנתי ומחפשים לסגור את המשחק. זה מגוחך בעיניי שמועדון עשיר ומלא כוכבים כמו צ'לסי עושה את זה. סיטי היו בעשרה שחקנים וצ'לסי עדיין חיפשו להרוג את המשחק ולא לתקוף.

בוא אנסה להסביר לך מבחינה טקטית למה צ'לסי שיחקה כך ומה המאמן ה"משעמם שלך" עשה.  לא מצפה שתבין כמובן...

לצ'לסי יש שחקני הגנה מעולים, באמת. אבל שחקני הגנה שלא מסוגלים ללחוץ ולשחק עם קו הגנה גבוה כשיש לך את אגוארו בחוד - שלא עשה כלום במשחק אתמול.

(אגב, ראינו את ליברפול משחקת עם קו הגנה גבוה ומקבלת בראש מאותו אגוארו.)

מוריניו שם לב לפרטים הקטנים האלה, וכשאתה בא לביתה של היריבה שלך לתואר עם פער 5 נקודות, אסור לך פשוט להפסיד את המשחק ומוריניו קודם שיחק על תיקו.

מילארדים שממילארדים כדורגל ברמה הזאת, בין 2 קבוצות שוות, מוכרע על הפרטים הקטנים.

לך, אני מתאר לעצמי לפי התגובות, מבלי לפגוע כמובן, אין שום הבנה בסיסית במשחק עצמו. אתה עוד אוהד שיש לו עוד דעה של אוהד שלא מבין לעומק.

וזה בדיוק מתחבר לעשרה שחקנים שדיברת עליהם...

צ'לסי הגיבה בצורה נהדרת 5 דקות מהאדום וכבשה. עכשיו, צ'לסי הייתה צריכה להשתלט על המשחק גם אחרי זה שלא תבין לא נכון...

אבל זה יותר מנורמלי שהם ירדו שוב להגנה, כי בכדורגל יש גם אמוציות, יש קהל שדוחף אותך...

נכון, היה לסיטי 10 שחקנים, אבל הם המשיכו לתקוף עם 7 שחקנים. וכאשר מגן עולה, מחובתו של הווינגר הוא לרדת ולשמור אותו, אדרבה אם אתה מוביל.

לא יוזם, בנוי על סירוס היריבה - שלילי. 

פששש עמוק.

#58 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎00:11

שמע פרופסור, הדהמת אותי עם הניתוח שלך.

אפשר לשחק עם קו הגנה נמוך ועדיין לשלוח יותר משחקן וחצי להתקפה. אפשר שהחזקת הכדור שלך תהיה במטרה לייצר מצבים ולא רק במטרה למנוע מהיריב לתקוף.

מוריניו גם היה יכול לדאוג לבלמים מהירים על מנת לשחק עם קו הגנה גבוה (בקיץ, לא עכשיו). מה גם שהבלמים שלו לא כאלה איטיים.

מוריניו משחק עם קו הגנה נמוך גם כשאין מולו את אגווארו.

קודם כל לא להפסיד במשחק כזה? אני מבין. אבל זה ככה אצלו בכל משחק גדול בחוץ (ולפעמים גם בבית). כל העונה שעברה היתה ככה. 

צ'לסי ירדה אחורה אחרי הגול (שגם הוא לא בדיוק הגיע אחרי הפעלת לחץ על סיטי) לא בגלל אמוציות ובגלל הקהל אלא בגלל שככה היא משחקת. זה קרה הרבה מאוד פעמים עונה שעברה שאחרי שעלתה ליתרון היא חזרה אחורה (כולל נגד יריבות לא גדולות כמו ווסט-ברום).

אין לי הבנה עמוקה כמוך, אני מניח שאל כל הזמן שהשקעת בשכלול ההבנה שלך מממשחק המנג'ר הוספת גם השתלמויות אצל אנצ'לוטי...

סיטי היו בעשרה שחקנים, עצבניים על ההרחקה, סוחבים עוד צהובים ושיחקו עם מילנר כמגן. לכן אני מעביר ביקורת על כך שצ'לסי הלכו אחורה. ושוב, אני לא מדבר על קו ההגנה הנמוך אלא על כך שהעדיפו להחזיק בכדור במקום לנסות להבקיע עוד שער (אחרי השוויון). אין לזה שום קשר לשחקני ההגנה אלא נטו לרצון לסגור את המשחק בתיקו למרות שניצחון בהחלט היה אפשרי במצב שנוצר.

ההגנה של ליברפול לא דוגמא לכלום. אפשר באותה מידה לדבר על ההגנה של חיפה.

אגב, לי יש הבנה של אוהד שלא מבין לעומק. סבבה. אתה אולי חושב שאתה מבין גדול אבל ההבנה שלך היא לא הבנה עמוקה, היא הערצה עמוקה.

#59 avihai23

avihai23

• ותיקים
  • 3,247 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎00:20

שמע פרופסור, הדהמת אותי עם הניתוח שלך.

אפשר לשחק עם קו הגנה נמוך ועדיין לשלוח יותר משחקן וחצי להתקפה. אפשר שהחזקת הכדור שלך תהיה במטרה לייצר מצבים ולא רק במטרה למנוע מהיריב לתקוף.

מוריניו גם היה יכול לדאוג לבלמים מהירים על מנת לשחק עם קו הגנה גבוה (בקיץ, לא עכשיו). מה גם שהבלמים שלו לא כאלה איטיים.

מוריניו משחק עם קו הגנה נמוך גם כשאין מולו את אגווארו.

קודם כל לא להפסיד במשחק כזה? אני מבין. אבל זה ככה אצלו בכל משחק גדול בחוץ (ולפעמים גם בבית). כל העונה שעברה היתה ככה. 

צ'לסי ירדה אחורה אחרי הגול (שגם הוא לא בדיוק הגיע אחרי הפעלת לחץ על סיטי) לא בגלל אמוציות ובגלל הקהל אלא בגלל שככה היא משחקת. זה קרה הרבה מאוד פעמים עונה שעברה שאחרי שעלתה ליתרון היא חזרה אחורה (כולל נגד יריבות לא גדולות כמו ווסט-ברום).

אין לי הבנה עמוקה כמוך, אני מניח שאל כל הזמן שהשקעת בשכלול ההבנה שלך מממשחק המנג'ר הוספת גם השתלמויות אצל אנצ'לוטי...

סיטי היו בעשרה שחקנים, עצבניים על ההרחקה, סוחבים עוד צהובים ושיחקו עם מילנר כמגן. לכן אני מעביר ביקורת על כך שצ'לסי הלכו אחורה. ושוב, אני לא מדבר על קו ההגנה הנמוך אלא על כך שהעדיפו להחזיק בכדור במקום לנסות להבקיע עוד שער (אחרי השוויון). אין לזה שום קשר לשחקני ההגנה אלא נטו לרצון לסגור את המשחק בתיקו למרות שניצחון בהחלט היה אפשרי במצב שנוצר.

ההגנה של ליברפול לא דוגמא לכלום. אפשר באותה מידה לדבר על ההגנה של חיפה.

אני מזמין אותך להסתכל בסטטיסטיקה שלו נגד הקבוצות הגדולות.
הוא ניצח יותר ממה שהוא עשה תיקו ו-0 הפסדים. זה נראה לי אומר הרבה... אבל היי, לך תלמד את מוריניו כדורגל אולי הקריירה שלו תשתפר קצת.

אתה יכול לשלוח יותר שחקנים להתקפה, אבל אז ההגנה צריכה לסגור יותר רווחים ולשחק עם קו הגנה גבוה יותר - ובמשחק חוץ, נגד הסיטי, השטויות האלה לא בשביל מוריניו.
בעונה שעברה, אני לא יודע אם ראית, אבל צ'לסי באה לסיטי ועשה להם בית ספר, הן התקפית והן הגנתית.

ותסביר לי איך בדיוק הקבוצה לא יוזמת אם יש לה את מאזן ההבקעה הגבוה ביותר בליגה?

#60 liverpool

liverpool

כבר זוכרים את השם שלי

• רשומים
  • 447 הודעות

נכתב ב- ‎23/09/2014‏, ‎00:46

אין לי מה ללמד את מוריניו ולא טענתי שהוא לא יודע מה שהוא עושה. רק אמרתי שאני אישית לא אוהב את הדרך שלו (ואני מניח שרוב אוהדי הכדורגל בעולם מסכימים איתי).

הקבוצה שלו לא מסוגלת לשלוח יותר משלושה שחקנים להתקפה נגד הסיטי? למה?

ראיתי את המשחק גם עונה שעברה, ראיתי שעקצו אותם יפה מאוד במתפרצות (צ'לסי היתה מוכנה לאותו משחק וסיטי ממש לא). ראיתי שגם סיטי למדו מאותו משחק וצ'לסי לא הצליחו לייצר שום התקפה במשחק ביום ראשון עד ההרחקה.

ועם כל הכבוד לסיטי, זאת לא ברצלונה בשיאה. אפשר לשחק נגדם התקפי. ליברפול עשתה את זה עונה שעברה. אמנם היא הפסידה, אבל היא הרבתה להחמיץ ומצד שני סיטי ניצלו טעות של מיניולה על מנת לנצח.

צ'לסי פתחה את העונה מצוין. אין לה פציעות והכל התחבר לה טוב מאוד (משחקים ראשונים נגד קבוצות תחתית). שאר היריבות שלה לצמרת פתחו את העונה רע מאוד ואף קבוצה אחרת בליגה למעשה לא פוגעת בינתיים.

איך צ'לסי עד עכשיו הבקיעה הכי הרבה למרות שהיא לא קבוצה יוזמת? ליברפול בעונה לפני אחרונה של בניטז הבקיעה הכי הרבה שערים באנגליה (ליגה וגביעים). הכדורגל עדיין היה בנוי קודם כל על סירוס היריבה פשוט ג'רארד וטורס היו בשיאם.

אני מניח שצ'לסי תיקח אליפות העונה (וגם תדבר חזק באלופות) ואין ספק שהם לא אפורים כמו עונה שעברה (תודות בעיקר לפברגאס). הכדורגל שלהם מאוד יעיל אבל, לדעתי האישית, לא מהנה.

אני מכיר את זה טוב מאוד מתקופת בניטז. הוא ומוריניו מאוד מאוד דומים בסגנון שלהם וגם בשנים שליברפול (תחת בניטז) היתה חזקה מאוד, נהנתי מהתארים (אלופות וגביע) ומההתמודדות הקרובה על האליפות אבל ממש לא נהנתי מהכדורגל עצמו (ושוב, להבקיע הבקענו לא מעט).

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים