עבור אל תוכן

חוקי הפורום - נא לקרוא

תמונה

אשכול הפוליטיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
1504 תגובות לנושא זה

#41 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎21:33

" הערבים שפה יודעים שהם חיים במדינה יהודית והם בוחרים להישאר פה, לכן שלא תהיה להם בעיה גם לשיר את ההמנון. "
בחיאת ראבק זה כולה המנון, למה שערבי יש "נפש יהודי הומיה"? אתה לאט לאט חוצה את הקו הדק בין הטמטום לקטנוניות.

אז שלא ישיר, הוא מוזמן לחצות את הנהר לירדן, יש שם הרבה "פלשתינאים."
ואם זה "כולה המנון" בשבילך, אתה כנראה ילד קטן שעוד לא הבין מה עברנו בהיסטוריה כדי שיהיה לנו המנון, אולי המילים שלו לא באמת אומרות לך משהו, אבל יש בהן הרבה משמעות.
כשתגדל תבין.

צא מהסרט. זה רק המנון, שיר שבתכלס אין לו שום משמעות. בכל המנונים בעולם מהלהלים את המדינה (צרפת לדוגמא: יפילו אויבה של צרפת בלה בלה בלה או משהו דומה), רק שמו בצעד ממש מטומטם המנון שמתקשר לדת ופוגע באוכלוסייה די גדולה של אזרחים במדינה. עדיף לקבוע שיר כמו "אין לי ארץ אחרת".
בכלל זה עצוב שאתה בכלל דוחף שטות כמו המנון לדיון שכזה.

#42 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎21:34

"אני, בעל דם גרמני,
נאמן למולדתי
אשאר עד מותי."

ההמנון של הולנד הדמוקרטית. איך אדם בעל דם לא-גרמני יכול לומר דבר כזה? אותו הדבר.

#43 NightDesign

NightDesign

כבר לא רוצים לזכור את השם שלי

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎21:40

דמוקרטיה היא דמוקרטיה עד לשלב שיש בתוך גיס חמישי שחותר תחת המדינה מבפנים ותומך בפעולות טרור, מחבלים ועוד.
אני אתחשב בהם כשהם יפסיקו לדוג' לעשות הפגנות מול בתי הכלא לשחרור האסירים הבטחוניים (טרוריסטים), או שיפסיקו לעשות עצרות שמחה על כל מחבל שמשתחרר מהכלא.
שיפסיקו להיות פה פיגועים "על רקע לאומני", שיפסיקו לשרוף דגלי ישראל, שיפסיקו ללמד בבתי הספר שלהם תעמולה אנטישמית, שיפסיקו לשלוח את הילדים שלהם לפגועים.
וכל אלה זה רק הערבים שהם אזרחי המדינה.
כשהם יפסיקו את זה אני אולי אתחשב בהם בהמנון.
אני מעדיף להיות לא דמוקרטי ולא לסכן את המדינה, זה מה יש, זהמ ה שכל הממשלות עד היום עשו וזה מה שיהיה תמיד.
כשארה"ב הקימה את גואנטנמו למרות שעבר על כל יסודות הדמוקרטיה כדי שיוכלו לחקור מחבלים ולמנוע את הפיגוע הבא זה היה עובדה ואף אחד לא יכל להתנגד.
כשתאשר להוציא להורג כל ערבי שאחראי לרצח או ניסיון לרצח מכוון על רקע לאומני, נדבר על לדאוג להם שיזדהו עם ההמנון.
בנתיים הם עושים מספיק פעולות נגד הדמוקרטיה בארץ ומנצלים אותה בדרך כדי להתחמק מעונשים, אז אין לי שום סימפטיה אליהם.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#44 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎21:44

ממש גיבור לאומי.

#45 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎21:49

" הערבים שפה יודעים שהם חיים במדינה יהודית והם בוחרים להישאר פה, לכן שלא תהיה להם בעיה גם לשיר את ההמנון. "
בחיאת ראבק זה כולה המנון, למה שערבי יש "נפש יהודי הומיה"? אתה לאט לאט חוצה את הקו הדק בין הטמטום לקטנוניות.

ואם זה "כולה המנון" בשבילך, אתה כנראה ילד קטן שעוד לא הבין מה עברנו בהיסטוריה כדי שיהיה לנו המנון, אולי המילים שלו לא באמת אומרות לך משהו, אבל יש בהן הרבה משמעות.
כשתגדל תבין.

צא מהסרט. זה רק המנון, שיר שבתכלס אין לו שום משמעות. בכל המנונים בעולם מהלהלים את המדינה (צרפת לדוגמא: יפילו אויבה של צרפת בלה בלה בלה או משהו דומה), רק שמו בצעד ממש מטומטם המנון שמתקשר לדת ופוגע באוכלוסייה די גדולה של אזרחים במדינה. עדיף לקבוע שיר כמו "אין לי ארץ אחרת".

וואי אתה דביל או מה?
השואה
האינקוויזיציה הספרדית
פרעות קישינב
מסעות הצלב
ועוד רבים, ניסיונות רבים להשמיד יהודים, במהלך ההיסטוריה סילקו אותנו מכל מקום, גירשו, רצחו, בזזו, התעללו, היכו ועוד...
חיכינו אלפי שנים למקום שבו יהיה לנו בית שממנו לא יגרשו אותנו, על זה בין היתר ההמנון מדבר.
כמות הערבים בארץ היא טעות שהסכימו להשאיר ערבים לאחר כל מני מלחמות שפתחו נגדנו ותו לא.

ממש גיבור לאומי.

כבר הבנתי שאתה ילד קטן, אין לי מה להגיב לך.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#46 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎22:00

כשתגדל תבין.

וואי אתה דביל או מה?

השואה
האינקוויזיציה הספרדית
פרעות קישינב
מסעות הצלב
ועוד רבים, ניסיונות רבים להשמיד יהודים, במהלך ההיסטוריה סילקו אותנו מכל מקום, גירשו, רצחו, בזזו, התעללו, היכו ועוד...
חיכינו אלפי שנים למקום שבו יהיה לנו בית שממנו לא יגרשו אותנו, על זה בין היתר ההמנון מדבר.
כמות הערבים בארץ היא טעות שהסכימו להשאיר ערבים לאחר כל מני מלחמות שפתחו נגדנו ותו לא.

ממש גיבור לאומי.

כבר הבנתי שאתה ילד קטן, אין לי מה להגיב לך.

והטרפיה שלך זה לשיר את ההמנון, ביקצור טמבל אל תתצפה מערבי לשיר "נפש יהודי הומיה" ואל תתן לזה בכל צומת לב בנושא שכזה, זה פשוט אדיוטי. גול'ס, הולנד היא המדינת לאום קלאסית והמנון נכתב בשביל הלאום הזה, זה שעכשו מליוני מסולמים מציפים אותה לא אומר שהם חייבים לשיר את השיר הזה. לא רק זה, גרמתה לי ללכת לויקפדיה ומסתבר שהמנון הזה משנת 1655 ויש לו חשיבות ללאום ההולנדי, באותה תקופה לא היו אנשים שלא שייכים ללאום ההולנדי בהולנד.
ותפסיק כבר אם הילד קטן הזה, אתה כולה התגייסתה עכשו ואתה מפגר.
נזכרתי בעוד משהו שמחזק את זה שאתה מפגר, לפני כמה זמן סיפרתה איזה סיפור מפגר על ילדים ערבים שתיפסו על אוטו בשביל להרוס אותו ליהודים, אז אמא שלך העירה להם והם אמרו להורים שלהם שהיהודיה צעקה עליהם. אתה אשכרה השתמשתה בכלום בשביל להכליל עם שלם, תשים שתים שלוש ילדים אתיופים בגן של לבנים ותראה פתאום איך הם יקראו להם כושים ויתרחקו מהם בגלל צבע. זה היה בסה"כ דרך שלהם להבדיל את אמא שלך ולתת אנדקציה על מי הם מדברים, אבל בשביל טמבל כמוך זה חינוך אנטישמי. תפתח קצת שכל, אמנם לא צריך לתת להם שטחים מהמדינה אבל הם בני אדם והם לא אנטישמים.

#47 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎22:39

ואו אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר.
לגבי החינוך האנטישמי, התכוונתי לחינוך בבתי הספר אידיוט, לא לזה שהם מתנהגים כמו ברברים.
ובסדר, אז שיקראו לנו יהודים, כושים לא משנה, בסדר?
על שאר התנאים שהדגמתי הם עונים? כנראה שלא.

אני אתחשב בהם כשהם יפסיקו לדוג' לעשות הפגנות מול בתי הכלא לשחרור האסירים הבטחוניים (טרוריסטים), או שיפסיקו לעשות עצרות שמחה על כל מחבל שמשתחרר מהכלא.
שיפסיקו להיות פה פיגועים "על רקע לאומני", שיפסיקו לשרוף דגלי ישראל, שיפסיקו ללמד בבתי הספר שלהם תעמולה אנטישמית, שיפסיקו לשלוח את הילדים שלהם לפגועים.

לגבי רק התגייסת, נכון רק התגייסתי וכנראה שאני הרבה יותר בקיא ממך בנושאים כאלה, כמו היסטוריה ופולויטיקה כי כל מה שאתה מברבר פה עכשיו אלו שטויות של ערס מפגר.
כן, התרפיה שלי זה לשיר את ההמנון, אני גאה בהמנון שלי, יש לך בעיה עם זה?
אני מבין שכל פעם שאני שר את ההמנון זה אומר שהיו כמה מיליוני יהודים לפניי שגם רצו לשיר אותו במדינה משלהם אבל הם לא יכולים כי הם הושמדו בגלל יהדותם.
אתה בטח ערס מפגר שבשילו לשיר את ההמנון זה סה"כ סתם עוד שיר, לעמוד בצפירה זה סתם מנהג אדיוטי ואתה לא מבין למה, להתגייס כי חייבים ולא יותר מזה.
לא מזמן, אני חושב שזה היה ביום השואה שמעתי סיפור על אסירים במכנה אושוויץ שיום אחד לקראת סוף הלחמה פשוט התחילו לשיר את ההמנון בביתן שלהם, אחד התחיל ואחריו כולם. (כן, את התקווה)
זה לא סתם שיר, זה מסמל הרבה יותר מזה, אבל אתה לא תבין.
אין לי מה לדבר איתך עד שתבין מה זה ציונות, מצידי אל תסכים איתה אבל לפחות תבין על מה מדברים כשאומרים המנון ועל מה מדברות המילים בהמנון.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#48 IlanVic

IlanVic

אם אני לא בצוות, אני חייב למצוא חיים

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎22:54

אלוהים, אתה פשוט דוגמה מהלכת לסכנה שבלאומיות, ומה שקורה כשהולכים איתה רחוק מדי.
כשהלאומיות מתונה ומתחשבת בלאומים אחרים אין איתה כל בעיה, אבל כשהלאומיות שלך באה על חשבון עמים אחרים ומצדיקה גם טיהור אתני שלהם היא הופכת ללאומנות ולמסוכנת.
התהליך הזה קורה בהרבה תנועות לאומיות (דוגמה חיה לכך היא המפלגה של לה-פן בצרפת). הייתי מצפה דווקא מהתנועה הלאומית של היהודים שלא תגיע לתהליך הזה, כלקח מהשואה, אלא שאנשים כמוך בוחרים לקחת כלקח דווקא את המחשבה הפרנואידית שמנסים להשמיד אותנו בכל דור ודור, ועלינו להשמיד אחרים כדי שלא ישמידו אותנו. עצוב.

#49 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎06/05/2012‏, ‎23:54

באמת מזל שהאשכול הזה בשטויות.

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#50 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎06:48

אל תחפור פה סתם אם אין לך משהו להגיד.

#51 הנסיך המדליק

הנסיך המדליק

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 795 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎14:41

לגבי החינוך האנטישמי, התכוונתי לחינוך בבתי הספר אידיוט, לא לזה שהם מתנהגים כמו ברברים.

לגבי רק התגייסת, נכון רק התגייסתי וכנראה שאני הרבה יותר בקיא ממך בנושאים כאלה, כמו היסטוריה ופולויטיקה כי כל מה שאתה מברבר פה עכשיו אלו שטויות של ערס מפגר.
אני מבין שכל פעם שאני שר את ההמנון זה אומר שהיו כמה מיליוני יהודים לפניי שגם רצו לשיר אותו במדינה משלהם אבל הם לא יכולים כי הם הושמדו בגלל יהדותם.
אתה בטח ערס מפגר שבשילו לשיר את ההמנון זה סה"כ סתם עוד שיר, לעמוד בצפירה זה סתם מנהג אדיוטי ואתה לא מבין למה, להתגייס כי חייבים ולא יותר מזה.
לא מזמן, אני חושב שזה היה ביום השואה שמעתי סיפור על אסירים במכנה אושוויץ שיום אחד לקראת סוף הלחמה פשוט התחילו לשיר את ההמנון בביתן שלהם, אחד התחיל ואחריו כולם. (כן, את התקווה)
אין לי מה לדבר איתך עד שתבין מה זה ציונות, מצידי אל תסכים איתה אבל לפחות תבין על מה מדברים כשאומרים המנון ועל מה מדברות המילים בהמנון.

אתה ממש מפגר, זה רק המנון, זה לא משנה כלום ולא קובע כלום. עכשו אני אשכרה מבין שיש אנשים מספיק מפגרים כדי לשפוט ערבים שלא שרים את ההמנון (כמו מקרה השופט הערבי).
בקיצור הוחכתי לי שאתה אדיוט, כל מילה שלך שווה לפלוץ. תקרא לי ילד קטן ותגיד שאני לא יודע מה זה ציונות אם זה עושה לך את זה אבל אתה עדין אדיוט.

#52 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎17:11

אלוהים, אתה פשוט דוגמה מהלכת לסכנה שבלאומיות, ומה שקורה כשהולכים איתה רחוק מדי.
כשהלאומיות מתונה ומתחשבת בלאומים אחרים אין איתה כל בעיה, אבל כשהלאומיות שלך באה על חשבון עמים אחרים ומצדיקה גם טיהור אתני שלהם היא הופכת ללאומנות ולמסוכנת.
התהליך הזה קורה בהרבה תנועות לאומיות (דוגמה חיה לכך היא המפלגה של לה-פן בצרפת). הייתי מצפה דווקא מהתנועה הלאומית של היהודים שלא תגיע לתהליך הזה, כלקח מהשואה, אלא שאנשים כמוך בוחרים לקחת כלקח דווקא את המחשבה הפרנואידית שמנסים להשמיד אותנו בכל דור ודור, ועלינו להשמיד אחרים כדי שלא ישמידו אותנו. עצוב.

אפשר לחשוב שה"לאומיות" שלהם לא פוגעת בנו.
תזכיר לי כמה פעמים מופיעה המילה "על רקע לאומני" בכותרות?
אתה צבוע, מקבל רק את הפגיעה של היהודים בערבים, כשערבי עושה משהו אתה בוחר להתעלם.

אתה ממש מפגר, זה רק המנון, זה לא משנה כלום ולא קובע כלום. עכשו אני אשכרה מבין שיש אנשים מספיק מפגרים כדי לשפוט ערבים שלא שרים את ההמנון (כמו מקרה השופט הערבי).
בקיצור הוחכתי לי שאתה אדיוט, כל מילה שלך שווה לפלוץ. תקרא לי ילד קטן ותגיד שאני לא יודע מה זה ציונות אם זה עושה לך את זה אבל אתה עדין אדיוט.

בסדר, בשבילך זה רק המנון.
שלא ישירו אותו, לא ביקשתי מהם לשיר אותו אבל שלא יבואו בטענות שהם לא מזדהים איתו.
60 שנה היה להם, ופתאום ההמנון מפריע להם? זו השפעה הרסנית של השמאל, השמאל הופך את הערבים ליותר קיצוניים ממה שהם היו לפני 40-50 שנה בכך שהוא "מחמם" אותם על כל מיני נושאים שפתאום צריכים להפריע להם.
וזה שאתה חושב שההמנון לא מסמל כלום רק מראה כמה אתה בור וטיפש.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#53 Geralt of Rivia

Geralt of Rivia

• רשומים
  • 1,147 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎17:22

תגיד נייט, אתה דתי\מסורתי\חילוני מאמין\אתאיסט?
Posted Image

#54 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎17:31

כבר אמרתי, אני לא מאמין בכלום.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#55 RuinSain

RuinSain

https://taamtov.net

• מתרגמי רשת
  • 2,406 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎17:42

אל תחפור פה סתם אם אין לך משהו להגיד.

ומה אתה עושה עכשיו?
גם כן, אל תחפור לי סתם ותמשיך בעיסוקים שלך.

dLORI9W.png  rsN7jg5.png

jZ6JcvE.png

#56 IlanVic

IlanVic

• ותיקים
  • 3,809 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎17:49

אה? איך הגעת למסקנה שלא אכפת לי מהלאומנות הפלסטינית? לדעתי היא מסוכנת לא פחות (ואפילו יותר) מהלאומנות היהודית.
אני לא צריך לחשוב שצריך להשמיד את כל העם הערבי בגלל כמה מחבלים בשביל שיהיה אכפת לי.
מצטער, אבל אני לא קונה את התירוצים הקלושים האלה. זה שהם עשו מעשים רעים לא נותן לך את הלגיטימציה לתגמל להם באותו מטבע. זה שהסורים מתייחסים חרא לעם שלהם לא נותן לך את הלגיטימציה להתייחס חרא לערבים. Two wrongs don't make a right.

#57 NightDesign

NightDesign

• רשומים
  • 1,030 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎18:47

זה שהם עשו מעשים רעים לא נותן לך את הלגיטימציה לתגמל להם באותו מטבע

זה המשפט הכי מסכן ששמעתי. עד לאן תתרפס תגיד לי?
בפעם הבאה שערבי ירצח אולי ניתן לו בית, כסף ומכונית חדשה?

בעצם גם ככה הוא יקבל חדר, אוכל טוב, תואר חינם ומשכורת מהרשות.
תמונה שפורסמה

גם אני סוגד לQ הזהב

#58 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎19:05

אתה בעד הלאומנות הפלסטינית בגלל שאתה אומר שזה שיהודים שיושבים על אדמה של אף אחד (אם היא כן, הורסים אותה, כמו במקרים רבים בעבר ומה שקורה עכשיו עם מגרון) ביהודה והשומרון זה בעצם פשע.
אם הפלסטינים היו רוצים שלום ושקט הם היו הולכים למדינות ערב/שאר העולם ומשתקמים שם. אבל לא, הם רוצים את השטח הזה כי הם לאומנים לא פחות מאיתנו.

#59 Cokegod

Cokegod

• רשומים
  • 2,321 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎19:21

מדינות ערב לא רוצות לקבל את הפלסטינים והן אף פעם לא רצו, רוב הפלסטינים פשוט לא יכולים לעבור למדינות אחרות.
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על האחרות רק מכיוון שנולד בה.

#60 ג'ולס ווינפלד

ג'ולס ווינפלד

אני בחבר'ה

• רשומים
  • 882 הודעות

נכתב ב- ‎07/05/2012‏, ‎19:30

נכון, כדי שה"פליטים"(דור שלישי של פליטים, לכו תדעו) ימשיכו לשמש נשק כנגד ישראל...
במצרים יש 80 מיליון איש, הם יודעים טוב מאוד ש3 מיליון פלסטינים זה לא משהו שימוטט אותם.

3 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 3 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים